این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آیا آلت تناسلی مردان می شکند

آیا آلت تناسلی مردان می شکند
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/06/16 نظر 0 بازدید 104

بافت نرم آلت تناسلی مردان انعطاف پذیری بالایی دارد و می تواند در حالت ها و وضعیت های متفاوتی قرار بگیرد و هر گونه فشاری را بدون اینکه منجر به شکستن آلت شود را تحمل نماید .

آیا آلت تناسلی مردان می شکند

 

بافت نرم آلت تناسلی مردان انعطاف پذیری بالایی دارد و می تواند در حالت ها و وضعیت های متفاوتی قرار بگیرد و هر گونه فشاری را بدون اینکه منجر به شکستن آلت مردان شود را تحمل نماید . 
طبیعت و سیستم تکاملی بدن انسان‌ها طوری رفتار می کنند که بیشترین حفاظت را از تولید مثل و افزایش تعداد انسان ها به عمل آورد. به همین منظور در  طی تکامل امنیت و محافظت از  آلت تناسلی جنس نر و ماده در اولویت بالایی قرار داشته است .برای عدم آسیب به باروری زنان , آلت تناسلی زن در درون لگن قرار گرفته است . در مردان خاصیت ارتجاعی آلت و بافت نرم آن باعث کاهش آسیب های احتمالی می گردد. هر گونه آسیب به بافت آلت منجر به ناتوانی جنسی می شود .درمان اختلال نعوظ که ناشی از شکستگی آلت باشد گاهی با دشواری های بسیار همراه است. 

 

چه زمانی آلت مرد می شکند 

 

در هنگام تحریک پذیری مردان نیاز به قوام گرفتن و سفت شدن آلت تناسلی مردان وجود دارد تا بتواند در داخل واژن قرار گرفته و قادر باشد اسپرم ها را تخلیه بکند. در نتیجه بافت نرم و ارتجاعی آلت مرد با استفاده از گردش خون تغییر حالت داده و بزرگ وسفت می شود . در طول رابطه زناشویی به علت سفتی آلت تناسلی مردان ، آلت مرد آسیب پذیر بوده و امکان شکستگی وجود دارد . البته احتمال شکستن آلت مرد در روابط عادی زناشویی بسیار کم است و نباید با نگرانی بی مورد خود را از مانوور ها و پوزیشن های مختلف جنسی محروم کرد . در هنگام رابطه زناشویی به علت حرکات رفت و برگشتی آلت ضربات آرامی به آلت مردان و زنان وارد می شود ولی به علت ظاهر آیرودینامیک این عضو که در طی میلیون ها سال در بهترین حالت ساخته شده آمد تمام فشار های وارده را تحمل کرده و آسیب نمی بینند . 

 

در چه مواقعی احتمال شکستگی آلت مردان زیاد است 

 

گاهی در هنگام رابطه زناشویی به علت افزایش هیجانات جنسی روابط غیر عادی می شود و کنترل رفتارها از اراده خارج می شود. در این موارد است که احتمال شکستن آلت مردان بالا می رود .
در چه پوزیشن هایی احتمال شکستگی آلت مردانه وجود دارد 
گاهی مراجعینی با علایم درد و کبودی در آلت تناسلی به کلینیک کامش  مراجعه می کنند که در معاینه متوجه شکستگی آلت تناسلی مرد می شویم . اغلب این افراد از لحاظ سنی جوان بوده و گاها در حالت های غیر طبیعی رابطه جنسی داشته آمد . مثلاً در حالیکه تحت تاثیر مشروبات الکلی و یا مواد مخدر بوده اند اقدام به رابطه کرده اند. 

 

بیشترین احتمال شکستن آلت در چه پوزیشن هایی است. 

 


بیشترین احتمال شکستگی در حالتی است که زن در بالا و در پوزیشن دختر کابوی قرار گرفته باشد . پوزیشن بعدی که مراجعین با شکستگی تجربه آن را ذکر می کنند پوزیشن داگ استایل یا گربه ای است . 


در هنگام شکستن آلت چه کنیم 

 

در صورتیکه با درد و تورم و کبودی آلت به دنبال یک ضربه ناخواسته در حین رابطه جنسی  مواجه شدید . بلافاصله رابطه را قطع کنید و از کمپرس آب یخ استفاده کنید و به یک مرکز درمانی مراجعه نمایید . 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...