این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آیا درمان با شاک ویو نعوظ برای مردان واقعا موثر است؟

آیا درمان با شاک ویو نعوظ برای مردان واقعا موثر است؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 2 بازدید 3,450

اغلب مطالعات انجام شده اثربخشی شاک ویو را با نتایج امید بخشی در بهبود همودینامیک و توانمندی بالقوه آلت تناسلی در درمان اختلال نعوظ بدون استفاده از هیچگونه درمان دارویی نشان داد

شاک ویو نعوظ چگونه بر نعوظ اثر می گذارد؟

آخرین روش تقویت نعوظ استفاده از دستگاه شاک ویو نعوظ می باشد. اختلال نعوظ (ED) به عنوان ناتوانی در دستیابی یا حفظ نعوظ برای عملکرد رضایت بخش جنسی تعریف می شود. با اینکه روش های موجود جهت رفع این عارضه همگی سعی در بهبود عملکرد نعوظ دارند اما با شکست در درمان اختلال نعوظ مواجه می شوند. درحال حاضر شاک ویو تراپی آلت بیش از سایر روش ها به تغییر و اصلاح اساسی این مشکل کمک می کند.

شیوع اختلال نعوظ تا 52٪ بوده و تحت تاثیر سن و سایر بیماری های مرتبط با آن، مانند دیابت، فشار خون بالا و هیپوکلسترولمی قرار می گیرد. مهار کننده های فسفودی استراز 5، (PDE5-I) روش های دارویی موثر برای درمان اختلال نعوظ هستند. با این حال نسبتی از بیماران (30 تا 40 درصد) به نتیجه مطلوبی دست نخواهند یافت. درمان های جایگزین نیز دارای عوارض احتمالی هستند که اغلب مانع استفاده طولانی مدت از آن ها می شود.

استفاده از این روش در رفع اختلال نعوظ اولین بار از مطالعات قلبی عروقی الهام گرفته شد که نشان داد می تواند بر فاکتور های رشد رگ های قلبی اثر گذارد. شاک ویو می تواند به میزان قابل توجهی نسبت فشار شریانی را از طریق ایجاد تغییرات ساختاری در بافت آلت تناسلی مرد تغییر دهد.

اغلب مطالعات انجام شده اثربخشی شاک ویو نعوظ را با نتایج امید بخشی در بهبود همودینامیک و توانمندی بالقوه آلت تناسلی در درمان اختلال نعوظ  بدون استفاده از هیچگونه درمان دارویی نشان داد.

شاک ویو نعوظ موج ضربه ای کوتاه و موثری است که در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ ارگانیک، اثر مثبت بیشتری دارد. درمان شاک ویو نعوظ با توجه به هدفی که در بازگرداندن مکانیزم طبیعی نعوظ دارد، منحصر بفرد بوده و دارای ویژگی های بی سابقه ای است که می تواند بافت آلت را بازسازی کند.

اثرات مثبت نشان داده شده پس از انجام شاک ویو نعوظ تایید می کند که این درمان دارای ویژگی های خاصی است که می تواند یک استاندارد جدید برای مراقبت از مردان با اختلال نعوظ را ایجاد کند. شاک ویو نعوظ بسیار آسان و قابل تحمل است و هیچ گونه عارضه جانبی به همراه ندارد.

نظرات

captcha Refresh
سعید هرائینی
۱۳۹۸/۰۸/۲۱۰۰
پاسخسلام ببخشید آلتم کوچک بزرگ بشه دائمی بمانند
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۲۱۰۰
سلام وقتتون بخیر لطفا سوالتون را واضح تر بفرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...