این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

در صورت ضربه به آلت تناسلی چه کار کنیم

در صورت ضربه به آلت تناسلی چه کار کنیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/06/18 نظر 0 بازدید 157

اگر به صورت ناگهانی آلت شما تحت فشار قرار گیرد یا ضربه‌ای به آلت شما بخورد باید خیلی سریع اقداماتی انجام دهید .

اگر به طور ناگهانی آلت شما تحت فشار قرار گیرد یا ضربه‌ای به آلت شما بخورد باید خیلی سریع اقداماتی انجام دهید . البته در اغلب موارد ضربات به قدری نیست که آلت شما آسیب ببیند، ولی بهتر است اقدامات احتیاطی را انجام دهید . آسیب دیدگی که منجر به عوارض دائمی شود می تواند در حین رابطه زناشویی اتفاق بیافتد یا در اثر اتفاقات و برخوردهای فیزیکی خارج  از روابط جنسی .

اقدامات لازم پس از ضربه به آلت 

 

البته در برخوردهای فیزیکی بیضه ها آسیب پذیر تر هستند و آلت در حقیقت یک نقش محافظتی از بیضه ها دارد . ولی در رابطه زناشویی آلت تناسلی مرد بیشتر در معرض خطر است . 
در صورتی که به هر علتی آلت شما در معرض فشار و ضربه قرار گرفت و شما احساس درد و کبودی و تورم در آلت خود کردید باید آن را جدی بگیرید و  اقدامات زیر را انجام دهید

 

 استراحت کنید 

 

در صورتیکه درد در آلت خود احساس میکنید از فعالیت بدنی خود داری کنید . رابطه زناشویی را متوقف کنید و آن را به بعد موکول کنید . فعالیت های ورزشی و تمریناتی که باعث فشار به آلت شما می شود می تواند آسیب را گسترش دهد ، بنابراین باید مقداری استراحت کنید . 
استراحت دادن به آلت تناسلی قدم اول پیشگیری از آسیب بیشتر به آلت است . با استراحت خون‌رسانی به آلت مجددا تصحیح می شود . 

 

کمپرس یخ آلت پس از ضربه

 

در صورت بروز کبودی و درد در آلت بعد از یک ضربه فیزیکی ناخواسته حتما از کمپرس یخ استفاده کنید . یک کیسه بردارید و درون آن یخ بریزید و یا یک پارچه برداشته و یخ ها را در آن بگذارید و برای چند دقیقه بر روی آلت خود بگذارید . به طور مرتب این را تکرار نمایید . توصیه می شود بین هر کمپرس یخ بر روی آلت چند دقیقه استراحت کنید . 
کمپرس یخ آلت باعث می شود تورم و خونریزی در آلت به میزان چشمگیری کم شده و از آسیب های آتی به میغ زیادی کاسته شود . 

 

از ضد التهاب و ضد درد استفاده کنید 

 

در صورت تورم و درد شدید پس از ضربه به آلت می تواند از صد درد های غیر استروییدی مانند ایبوپروفن استفاده کنید . با مصرف این داروها هم درد و التهاب در ناحیه آلت کم می شود . البته بهتر است مصرف هر نوع دارو را با توصیه و تجویز پزشک انجام دهید . 

 

مراجعه به پزشک 

 

ضربه به آلت در صورت شدید بودن و به خصوص در زمانی که آلت سفت باشد از اورژانس های پزشکی است و می توان منجر به عوارض شدیدی مانند ناتوانی جنسی  بشود . بنابراین توصیه می شود در صورتی که شدت ضربه زیاد بوده و درد و تورم زیاد بود تاخیر نکنید و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید .

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...