این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

تنفر از ارتباط زناشویی در مردان

تنفر از ارتباط زناشویی در مردان
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/25 نظر 0 بازدید 433

تنفر از ارتباط زناشویی در مردان متاهل از موارد نادری است که گاهی در رابطه بین زوج ها ایجاد می شود . گاهی این انزجار به قدری شدید است که مرد تمایلی به لمس زن به هیچ عنوان ندارد. 

 

تنفر از ارتباط زناشویی در مردان متاهل از موارد نادری است که گاهی در رابطه بین زوج ها ایجاد می شود . گاهی این انزجار به قدری شدید است که مرد تمایلی به لمس زن به هیچ عنوان ندارد. در زوج هایی که با این مشکل به کلینیک کامش مراجعه می کنند ،اغلب با فشار زن قرار ملاقات زوج  با پزشک گذاشته می شود. این مردان گاهی به طور ناگهانی و در بعضی مواقع به آهستگی دچار کاهش میل جنسی  می شوند. 

 

تنفر از رابطه زناشویی به علت خیانت

 

گاهی تنفر از رابطه جنسی در مرد به دنبال خیانت و یا احساس خیانت در مرد نسبت به همسرش ایجاد می شود . در چنین مواردی مرد یک رابطه خارج از رابطه در همسرش کشف می کند و این خیانت را به عنوان یک تحقیر در رابطه تلقی می کند و تمام عواطف منفی به سوی مرد هجوم می آورند . این احساسات منفی باعث می شود که سرد مزاجی مرد ایجاد شود. کاهش میل جنسی برای زن قابل توجیه نبوده زیرا مرد از بیان علت خشم طفره می رود. در مردانی که به علل مختلف نمی خواهند و یا نمی توانند از این رابطه خارج شوند ، احساس خشم و احساس تنفر از رابطه زناشویی منجر به طلاق عاطفی خواهد شد. 

 

تنفر از رابطه زناشویی به علت زود انزالی 

 

حدود 30 تا 40 درصد مردان دچار زود انزالی هستند . این مردان اغلب از نظر جنسی بسیار هم فعال هستند ولی اضطراب و یا سایر مشکلات روانی و جسمی در این افراد باعث زود انزالی شده است. مردان علیرغم اشتیاق فراوان به ارتباط زناشویی در به ارضا رساندن زنان ناتوان هستند . اگر عدم ارگاسم زنان باعث عدم رضایت جنسی زن و منجر به رفتارهای تحقیر شود ، به مرور بی میلی جنسی مرد شروع شده و در موارد نادر  به سمت تنفر از رابطه جنسی سوق پیدا می کند. 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...