این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 2 نظر

درمان شلی آلت مردان از مواردی است که درکلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، در طی چندین جلسه استفاده از شاک ویو درمان می شوید.

درمان شلی آلت مردان با استفاده از دستگاه شاک ویو

درمان شلی آلت مردان از مواردی است که درکلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، با دستگاه شاک ویو طی حدود 6 الی 10 جلسه درمان می شوید. افراد مبتلا به شلی آلت یا ED، گرچه تحریک جنسی دارند. ولی برای  نگهداری نعوظ ( سفتی آلت ) در رابطه جنسی مشکل دارند . این اختلال در شما می تواند هم به علت مشکلات جسمی و هم به علت مشکلات روانی ایجاد شود. بیشترین علت اختلال نعوظ  این است که جریان خون به آلت تناسلی به صورت کامل نمی رسد. بنابراین مقدار خون در این ناحیه از بدن ممکن است برای ایجاد نعوظ کافی نباشد و از آنجایی که نعوظ شامل افزایش خون در رگ های آلت تناسلی و سفت شدن آلت است لذا نرسیدن خون به این ناحیه باعث عدم نعوظ می شود. این نوع مشکل، اختلال نعوظ عروقی نامیده می شود. شاک ویو بهترین درمان برای شلی آلت مردان و تقویت نعوظ است. 

اغلب کسانیکه با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کند. این خونرسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد.

درمان اختلال نعوظ با پالس های آرام شاک ویو

فیلم زیر چگونگی کار دستگاه شاک ویو را نشان می دهد : 

 

از راه های دیگری که برای درمان شلی آلت مردان استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد : 

-استفاده از پمپ مخصوص آلت

-استفاده از دارو

-درمان جراحی و گذاشتن پروتز

شاک ویو :

درمان برون اندامی شاک ویو (ESWT) درمانی کاملا جدید است. این درمان به عنوان یک روش بالینی ثابت شده است. هر چند درمان شلی آلت مردان با شاک ویو روشی بسیار جدید است. ولی باید گفت استفاده از شاک ویو برای درمان سایر بیماری های پزشکی بیش از 30 سال است که کاربرد دارد.

آمارها در باره میزان شلی نعوظ چه می گویند ؟

در مطالعه ای که در آمریکا انجام گردید میزان شیوع اختلال شلی نعوظ به شرح جدول زیر به دست آمده است :

سن همیشه نعوظ عالی است معمولا نعوظ خوب است بعضی اوقات نعوظ خوب است هیچ وقت نعوظ خوب نیست
20-39 85% 16% 12% 1%
40-59 65% 20% 12% 2%
60-69 29% 28% 27% 17%
>70 12% 19% 33% 36%

 

این آمار ها نشان می دهد با افزایش سن میزان ناتوانی جنسی افزایش می یابد ولی به صفر نمی رسد. بنابراین اگر شما اختلال شلی آلت دارید نگران نباشید و برای درمان اقدام کنید.

نحوه کار دستگاه شاک ویو :

اگر شما اختلال نعوظ دارید و تا کنون تجربه ای برای درمان با شاک ویو نداشته اید. در جلسه اول متوجه خواهید شد که این درمان با تمام درمان های قبلی فرق دارد. در سال های اخیر امواج ضربه ای برون اندامی شاک ویو ، در درمان شلی آلت مردان و ترمیم عروق آلت تناسلی مرد استفاده شده است. در طول درمان، امواج شاک ویو با شدت کم در مناطق مختلف آلت تناسلی شما اعمال می شود. این امر سلولهای بنیادی را به سمت آلت می فرستد و این سلول ها رگ های خونی جدید می سازند. رگ های خونی جدید در این ناحیه  باعث می شوند که جریان خون در آلت تناسلی افزایش یابد. لذا توانایی شما جهت انجام نعوظ و ایجاد ثبات در سفتی آلت برای انجام رابطه جنسی بالا خواهد رفت. 

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند . در صورتیکه پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

آیا استفاده از دستگاه شاک ویو عوارض جانبی یا درد دارد ؟ 

در طول جلسات شاک ویو تراپی برای درمان شلی آلت شما هیج دردی را حس نخواهید کرد . تا کنون در کلینیک ما عارضه ای در اثر شاک ویو نداشته ایم ولی در صورت وجود تورم، قرمزی،خارش در ناحیه آلت درمان تا رفع علایم به تعویق خواهد افتاد. با توجه به اینکه درمان های سکس تراپی باید مسایل روانی را نیز پوشش دهد. بنابراین گاهی پزشک تشخیص می دهد علاوه بر شاک ویو تراپی شما نیاز به جلسات روان درمانی برای درمان شلی آلت نیز دارید.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلال نعوظ مطلب زیر را بخوانید :

 ناتوانی جنسی جوانان 

درمان ساده و بدون درد شاک ویو جهت درمان اختلال نعوظ در کلینیک سکس تراپی انجام می شود. بسیاری از بیماران بهبود قابل توجهی در توانایی خود برای دستیابی به نعوظ طی چند هفته را گزارش می کنند.

شما در جلسه اول مراجعه به صورت دقیق معاینه می شوید. در صورت نیاز همکاران ارولوژیست یا روانپزشک شما را معاینه خواهند کرد. اگر پزشکان ما تشخیص دادند که دستگاه شاک ویو شلی آلت شما را درمان خواهد کرد جلسات شاک ویو شروع خواهد شد.

آیا شما تنها کسی هستید که برای درمان شلی آلت مراجعه خواهید کرد ؟ 

اگر شما دچار اختلال نعوظ هستید و نیاز به استفاده از دستگاه شاک ویو دارید باید بدانید که شما تنها فردی نیستید که به این مشکل دچار شده اید و بیش از نیمی از مراجعان کلینیک از این دستگاه استفاده می کنند و از رضایت نسبی برخوردارند. در واقع بسیاری از مراجعین بالای 40 سال مبتلا به شلی آلت و اختلال نعوظ می باشند که بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از دستگاه شاک ویو است.

درمان شاک ویو برای چه کسانی مناسب نیست؟

درمان با شاک ویو برای کسانیکه دچار مشکلات پروستات هستند مناسب نیست. اگر شلی نعوظ شما به علت مشکلات هورمونی باشد درمان با شاک ویو موثر نخواهد بود. اگر در رابطه شما با همسرتان مشکلی وجود داشته باشد دستگاه شاک ویو برای درمان شلی آلت شما مناسب نیست.

نظرات

captcha Refresh
مسعود فدایی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۱
پاسخسلام من در هر مقاله ای که میخوانم دارم سوال را مطرح میکنم که در صورت جمع بندی به یک نتیجه میرسم من دو سال پیش سکته مغزی کرده ام و مشکل شلی الت را دارم این شوک ویو برای من مشکلی ندارد متشکرم
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰۰
بله شما هم می توانید از این روش برای درمان استفاده کنید و عارضای برای شما ندارد. موارد مشابه شما که سابقه سکته مغزی داشته اند در مراجعین داشته ایم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...