این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

شاک ویو چیست

شاک ویو چیست
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 1 بازدید 3,532

تکنیک شاک ویو  یا شاک ویو درمانی روشی است که با استفاده از انرژی امواج صوتی برای ایجاد یک فرآیند به نام نئوواسکولاریزاسیون در برخی از بخش های بدن بکار می رود. وقتی این پدیده رخ می دهد، عروق خونی جدید تشکیل خواهد شد

 

تکنیک شاک ویو یا شاک ویو  روشی درمانی است که با استفاده از انرژی امواج صوتی برای ایجاد یک فرآیند به نام نئوواسکولاریزاسیون در برخی از بخش های بدن بکار می رود. وقتی این پدیده رخ می دهد، عروق خونی جدید تشکیل خواهد شد. این امر کمک می کند تا جریان خون در منطقه بهبود بخشیده شود. با اینکه این نوع از درمان برای کمک به بیماران قلبی، افراد مبتلا به سنگ کلیه و افرادی با شکستگی و التهاب مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد، خوشبختانه به تازگی، دانشمندان درمان با تکنیک شاک ویو  را برای کمک به مردان برای تقویت نعوظ را مورد بررسی قرار داده اند.

 

تکنیک شاک ویو  و رفع اختلال نعوظ 

 

جریان خون برای فرآیند نعوظ بسیار مهم است. هنگامی که یک مرد از نظر جنسی تحریک می شود، مکانیزم نعوظ فعال شده و عروق خونی منبسط می شوند به طوری که آلت تناسلی او پر از خون می شود. خون چیزی است که باعث می شود آلت تناسلی سفتی مورد نیاز برای نفوذ به واژن را دارا باشد. مردی که با مشکل جریان خون در آلت تناسلی مواجه باشد، ممکن است نعوظ ضعیفی داشته باشد یا ممکن است نتواند هرگز نعوظ داشته باشد و تکنیک شاک ویو این مشکل را از بین می برد.

برای اجرای تکنیک شاک ویو ، پزشک یک پروب به آلت تناسلی اعمال می کند که با یک ژل مخصوص پوشانیده شده است. طی این روند مناطق مختلف آلت تناسلی معمولا مورد هدف قرار می گیرد. جلسات درمان با  شاک ویو ممکن است 15 تا 20 دقیقه طول بکشد. مردان معمولا نیاز به بیهوشی ندارند و درد را تجربه نمی کنند، اگرچه ممکن است در ناحیه تحت درمان به علت خونرسانی احساس خارش داشته باشند.

پژوهش ها نشانگر اینست  شاک ویو برای درمان اختلال نعوظ نتایج مثبتی داشته است. این فرآیند به خوبی اختلال نعوظ را تحت تأثیر قرار می دهد و در روند جریان خون اثر می گذارد. بسیاری از مردان متوجه شده اند که نعوظ آن ها بعد از استفاده از  شاک ویو بهبود یافته است و آن ها قادر به مقاربت هستند. مردان مبتلا به اختلال نعوظ  بیشتر از اینکه نیاز به مصرف دارو های اختلال نعوظ  داشته باشند بهتر است با  شاک ویو  مشکل خود را حل نمایند.

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰
پاسخسلام بنده 58 سال دارم.نعوظ کامل ندارم .ایا واقعا مشکل بنده با دستگاه شاک ویو حل میشه؟ چند جلسه باید بیام تا رفع کامل مشکلم؟

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...