این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

درمان با تکنیک شاک ویو چیست و چگونه می تواند به اختلال نعوظ مردان کمک کند؟

درمان با تکنیک شاک ویو چیست و چگونه می تواند به اختلال نعوظ مردان کمک کند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 0 نظر

تکنیک شاک ویو روشی است که با استفاده از انرژی امواج صوتی برای ایجاد یک فرآیند به نام نئوواسکولاریزاسیون در برخی از بخش های بدن بکار می رود. وقتی این پدیده رخ می دهد، عروق خونی جدید تشکیل خواهد شد

تکنیک شاک ویو روشی است که با استفاده از انرژی امواج صوتی برای ایجاد یک فرآیند به نام نئوواسکولاریزاسیون در برخی از بخش های بدن بکار می رود. وقتی این پدیده رخ می دهد، عروق خونی جدید تشکیل خواهد شد. این امر کمک می کند تا جریان خون در منطقه بهبود بخشیده شود. با اینکه این نوع از درمان برای کمک به بیماران قلبی، افراد مبتلا به سنگ کلیه و افرادی با شکستگی و التهاب مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد، خوشبختانه به تازگی، دانشمندان درمان با تکنیک شاک ویو درمانی را برای کمک به مردان برای تقویت نعوظ را مورد بررسی قرار داده اند.

تکنیک شاک ویو  و رفع اختلال نعوظ

جریان خون برای فرآیند نعوظ بسیار مهم است. هنگامی که یک مرد از نظر جنسی تحریک می شود، مکانیزم نعوظ فعال شده و عروق خونی منبسط می شوند به طوری که آلت تناسلی او پر از خون می شود. خون چیزی است که باعث می شود آلت تناسلی سفتی مورد نیاز برای نفوذ به واژن را دارا باشد. مردی که با مشکل جریان خون در آلت تناسلی مواجه باشد، ممکن است نعوظ ضعیفی داشته باشد یا ممکن است نتواند هرگز نعوظ داشته باشد و تکنیک شاک ویو این مشکل را از بین می برد.

برای اجرای تکنیک شاک ویو درمانی، پزشک یک پروب به آلت تناسلی اعمال می کند که با یک ژل مخصوص پوشانیده شده است. طی این روند مناطق مختلف آلت تناسلی معمولا مورد هدف قرار می گیرد. جلسات درمان با تکنیک شاک ویو ممکن است 15 تا 20 دقیقه طول بکشد. مردان معمولا نیاز به بیهوشی ندارند و درد را تجربه نمی کنند، اگرچه ممکن است در ناحیه تحت درمان به علت خونرسانی احساس خارش داشته باشند.

پژوهش ها نشانگر اینست که درمان بوسیله تکنیک شاک ویو برای رفع اختلالات نعوظ نتایج مثبتی داشته است. این فرآیند به خوبی اختلال نعوظ را تحت تأثیر قرار می دهد و در روند جریان خون اثر می گذارد. بسیاری از مردان متوجه شده اند که نعوظ آن ها بعد از استفاده از تکنیک شاک ویو بهبود یافته است و آن ها قادر به مقاربت هستند. مردان مبتلا به ED بیشتر از اینکه نیاز به مصرف دارو های ED داشته باشند بهتر است با تکنیک شاک ویو درمانی مشکل خود را حل نمایند.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...