این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان ترکیبی اختلال نعوظ با تغییر سبک زندگی

درمان ترکیبی اختلال نعوظ با تغییر سبک زندگی
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/05/30 نظر 0 بازدید 263

اختلال نعوظ ممکن است حاصل اعمال و رفتار های غلطی که  شما با بدنتان داشتید به‌وجود بیاید. در حقیقت این سبک زندگی شماست که به شما این امکان را می دهد تا چه سنی نعوظ سفتی را تجربه کنید . بنابراین درمان ترکیبی اختلال نعوظ و اصلاح سبک زندگی از گزینه های اول درمان در کلینیک کامش است . 


 

اختلال نعوظ ممکن است حاصل اعمال و رفتار های غلطی که  شما با بدنتان داشتید به‌وجود بیاید. در حقیقت این سبک زندگی شماست که به شما این امکان را می دهد تا چه سنی نعوظ سفتی را تجربه کنید . بنابراین درمان ترکیبی اختلال نعوظ و اصلاح سبک زندگی از گزینه های اول درمان در کلینیک کامش است . مثلا با مصرف بیش از حد سیگار ، مشروبات الکلی ، پرخوری و رژیم نادرست و… میتوانید به زندگی و سلامت خودتان صدمه بزنید و دچار اختلال شوید . یکی دیگر از این رفتارهای نادرست خودارضایی های افراطی است و تاثیر خود ارضایی بر اختلال نعوظ و همجنین بیماری پریاپیسم یا نعوظ دایم قابل بحث است . نه تنها  درمان اختلال نعوظ  بلکه هر درمانی علاوه بر دارو درمانی نیاز به یک‌ سری ملاحظات و مراقبت های به خصوص دارد. در درمان ترکیبی اختلال نعوظ ماساژ عضلات لگن و ناجیه پرینه بسیار موثر است و تاثیر ماساژ بر درمان اختلال نعوظ اقایان غیر قابل انکار است. 

 

درمان ترکیبی

 

درمان ترکیبی اختلال نعوظ میتواند شامل روش های ترکیبی مانند استفاده از دستگاه شاک ویو بعلاوه مصرف دارو یا استفاده از داروهای ترکیبی مانند مصرف قرص های گیاهی و داروهای  شیمیایی . این نوع درمان بسیار موثر در درمان اختلال نعوظ است و سرعت دهنده به طول درمان است .  درکنار تمام این موارد باید خوب به این مورد توجه کنید که این روش ها بهتر است تحت نظر یک پزشک و متخصص صورت بگیرد تا عوارض کمتری هم برای شما داشته باشد اما یکی از راه های باقی مانده برای امتحان ، تغییر سبک زندگی است یعنی درمان ترکیبی اختلال نعوظ با تغییر سبک زندگی.
 

تغییر سبک زندگی 

 

سبک زندگی هر فردی حاصل مجموعه رفتار هایی است که در طول روز و عمر خود بروز میدهد که میتواند خود خواسته یا ناخواسته باشد .برای مثال فردی که مبتلا به مصرف سیگار است به صورت خود خواسته درگیر این نوع سبک زندگی است اما در مثال دیگر، فردی که بعلت مشکلات فن بیانی و گفتاری معمولا ساکت و کم حرف است عملا یک اتفاق ناخواسته است . شما میتوانید تا حد ممکن مواردی را که قدرت تغییر و تحول آنها را دارید تغییر دهید و سبک زندگی رو به بهبودی ای برای خودتان ایجاد کنید تا سلامتی جسمانی و روحی ، روی خوش خود را به شما نشان دهد.  بطور مثال برای رفع و درمان اختلال نعوظ میتوانید از این روش ترکیبی تغییر سبک زندگی استفاده کنید:

  • ورزش روزانه + رژیم غذایی مناسب 
  • درصورت اعتیاد به دخانیات ، ترک دخانیات 
  • انجام روتین های مدیتیشن و مراقبه های روحی زیرا یکی از دلایل اصلی اختلال نعوظ میتواند بوجود امدن مشکلات روحی و روانی باشد .

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...