این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

روش های درمان ترکیبی اختلال نعوظ 

روش های درمان ترکیبی اختلال نعوظ 
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/05/16 نظر 0 بازدید 164

برای  برطرف کردن مشکل اختلال نعوظ روش های درمانی متفاوتی وجود دارد که با هم به چند مورد اشاره خواهیم داشتم ، پس برای بررسی همراه ما باشید .

برای  برطرف کردن مشکل اختلال نعوظ روش های درمانی متفاوتی وجود دارد که با هم به چند مورد اشاره خواهیم داشتم ، پس برای بررسی همراه ما باشید .و عموما روش ترکیبی درمان اختلال نعوظ راهکار درمانی است که ما در کلینیک کامش از آن استفاده می کنیم . گاهی اختلا ل نعوظ علت بسیار ساده ای دارد مثلا در بیماری که قهوه زیاد مصرف می کند ما تاثیر قهوه بر اختلال نعوظ را مشاهده می کنیم و نیاز به اقدام درمانی خاصی جز قطع مصرف قهوه نیست و یا تاثیر بدخوابی بر اختلال نعوظ وهمچنین تاثیر ماریجوانا بر اختلال نعوظ که با تصحیح خواب و قطع مصرف گل یا ماریجوانا اختلال نعوظ درمان خواهد شد . ولی در بیشتر موارد درمان به این راحتی نیست و ما از فرایند درمان ترکیبی اختلال نعوظ باید استفاده کنیم . 

 

درمان ترکیبی اختلال نعوظ

 

همیشه برای حل یک مسئله راه های متفاوتی وجود دارد مخصوصا در زمینه درمان !
بطور مثال شما برای درمان اختلال نعوظ میتوانید روش های تلفیقی یا اصطلاحا درمان ترکیبی اختلال نعوظ را نیز استفاده کنید .
مثلا شما میتوانید از روش تلفیق  طب سنتی و طب نوین تحت نظر یک فرد متخصص در این زمینه درمانی کمک بگیرید تا بهبودی سریعتر و بهتری داشته باشید .

 

روش های درمان ترکیبی اختلال نعوظ 

 

ما  برای درمان ترکیبی اختلال نعوظ  راه های مختلفی را پیشنهاد دادیم که شامل موارد زیر است :

  • رژیم غذایی و ورزش

برای توضیح کلی پیاده سازی روش ترکیبی درمان اختلال نعوظ گفتیم که از بهترین راه ها برای درمان طبیعی اختلال نعوظ انجام ورزش های سبک روزانه است مثل انجام حرکت کگل ، پیاده روی روزانه ، حرکات کششی پا و کمر و آبدرمانی از ورزش هایی است که میتواند کمک چشمگیری به درمان اختلال نعوظ بکند چون گردش سطح خون را در بدن و مخصوصا اندام های تحتانی بالا میبرد که باعث نعوظ و سفت شدن بهتر آلت تناسلی مردانه شما می شود .
داشتن رژیم غذایی مناسب  هم به این معناست که شما با مصرف بهینه از هر طبقه از هرم غذایی و مصرف کمتر مضرات مانند روغن های چرب ترانس دار جلوگیری کنید و با مصرف سبزیجات و غذاهایی سازگار به طبع و مزاج بدنتان به بهبودی مشکلات اختلال نعوظ بپردازید.

  • وکیوم تراپی و شاک ویو 

از دیگر راه های پیشنهادی که این روش هم مانند بقیه موارد بهتر است تحت نظر پزشک صورت بگیرد انجام چند مرحله استفاده از دستگاه شاک ویو است که این دستگاه با فرایند امواج و ضربه های ریزی که میزند کمک به رشد ورید ها میکند و متعاقبا گردش خون را بالا میبرد که باعث نعوظ بهتر میشود .
اما درکنار این دستگاه اگر جواب صددرصدی نگرفتید میتوانید از دستگاه پمپ وکیوم هم استفاده نمایید.
دستگاه پمپ وکیوم با ایجاد خلاء برای آلت تمام عروق و بافت آلت را پرخون میکند که باعث نعوظ آنی میشود که با پیاده کردن بقیه روش درمانی مانند انداختن حلقه کش پس از پمپ روی انتهای آلت میتوان نعوظ را حفظ کرد و رابطه جنسی خوبی برقرار کرد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...