این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

رابطه جنسی زنان دیابتی

رابطه جنسی زنان دیابتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/20 0 نظر

بیماری دیابت همیشه مشکلاتی را برای رابطه جنسی زنان دیابتی فراهم می کند. به خصوص وقتی که با علایمی چون سکس دردناک ناشی از خشکی وازن یا سرد مزاجی زن روبرو می شوند. .

بیماری دیابت همیشه مشکلاتی را برای رابطه جنسی زنان دیابتی فراهم می کند. به خصوص وقتی که با علایمی چون واژینیسموس ناشی از خشکی وازن یا سرد مزاجی زن روبرو هستیم .

مهمترین نکته ای که در بیماری دیابت باید همیشه مد نظر داشت اینست که :بهترین راه برای سلامت جنسی و سکس بهتر ،مراقبت از دیابت و کنترل قند خون است.

نفر سوم وجود ندارد

در اتاق خواب فقط شما هستید و همسرتان ، بیماری دیابت را پشت اتاق خواب جا بگذارید و باخود به تختخواب نبرید. اغلب دیابتیک ها با بیماری خود مثل نفر سوم رفتار می کنند که همه جا هست.این نوع فکر کردن همیشه مانع یک سکس خوب است.رابطه جنسی زنان دیابتی مانند تمام روابط دیگر است نباید مشکلات بیماری را به اتاق خواب راه داد.

ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت کارایی زیادی در رابطه جنسی زنان دیابتی دارد. اگر خشکی مخاط واژن ناراحتتان می کند از ژل  لوبریکانت استفاده کنید . حتی می توانید از ژل لوبریکانت به طور منظم استفاده کنید و استفاده از ژل را محدود به رابطه جنسی نکنید..

درباره خشکی واژن بیشتر مطالعه کنید.

چیزهای مورد نیاز کنار تختتان باشد.

همه افراد لیوان آب ، کاندوم و.. بالای تختتان می گذارند . رابطه جنسی زنان دیابتی هم مانند سایر افراد به یک سری ملزومات نیاز دارد.هر چیز که لازم دارید در کنار تختتان باشد تا در حین سکس وقفه در کارتان نباشد . اگر حس می کنید در میانه کار دارو ، آب میوه ،لوبریکانت نیاز خواهد شد، از قبل پیش بینی کنید.

فانتزی بسازید

اگر از بی میلی جنسی شکایت دارید خلاق باشید و از پوزیشن های متنوع استفاده کنید . اگر ارگاسم وازینال ندارید می توانید از ویبراتور ها استفاده کنید. از همسرتان در این خلاقیت ها کمک بگیرید.رابطه جنسی زنان دیابتی

با خلاقیت می تواند بسیار لذتبخش باشد.

سکس مثل ورزش است

با سکس مثل ورزش برخورد کنید این فعالیت در تنظیم قند خونتان بخوبی نقش ایفا می کند.و اگر در طول فعالیت جنسی همانند ورزش نگران پایین افتادن قند خونتان هستید

از میوه هایی مثل توت فرنگی در طول عشق بازی استفاده کنید.اگر همه چی را پیش بینی کنید رابطه جنسی زنان دیابتی فرقی با بقیه روابط ندارد.

الکل

الکل بزرگترین دشمن رابطه جنسی زنان دیابتی است  . از الکل فاصله بگیرید.

مود خود را تنظیم کنید 

مطالعات نشان می دهد افسردکی ، اضطراب ، تصویر غلط از بدن  و سایر بیماری های روانی بر روی رابطه جنسی زنان دیابتی تاثیر خواهد گذاشت و  چرخه ای معیوب درست می کنند که مدام مشکلات روانی ، رابطه ای ومشکلات جنسی همدیگر را تشدید خواهند کرد .

پزشک شما  مشکلات جنسی ازقبیل مقاربت دردناک ، اختلال ارگاسم  و بی میلی جنسی را درمان خواهد کرد به شرط آنکه قبل از آن در مورد مسایل روانیتان او را آگاه کنید.

تفکرتان را اصلاح کنید

فعالیت جنسی شما تابع نگرش شما به بیماریتان است . دیابت هیچگاه مانع یک رابطه جنسی خوب نیست . بسیاری از بیماران از تجارب جنسی خوب حتی وقتی که پمپ انسولین دارند گفته اند

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...