این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان با شاک ویو آلت بدون هیچ عارضه جانبی

درمان با شاک ویو آلت بدون هیچ عارضه جانبی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/28 نظر 0 بازدید 163

درمان با شاک ویو آلت بدون هیچ عارضه جانبی این فرصت را به مردان داده است که برای سالهای بیشتری از لذت جنسی برخوردار باشند. 

درمان با شاک ویو آلت بدون هیچ عارضه جانبی این فرصت را به مردان داده است که برای سالهای بیشتری از لذت جنسی برخوردار باشند. شاک ویو امواج فراصوت است که بدون عارضه بودن این امواج طی 50 سال گذشته در تحقیقات مختلف به اثبات رسیده است. در اکثر روش های درمانی ناتوانی جنسی در مردان بیمار پس از درمان خود را مواجه با مشکلات ناشی از آن می بیند ولی در استفاده از تکنیک شاک ویو برای درمان ناتوانی نعوظ هیچ عارضه ای وجود ندارد و در هزاران بیماری که از این روش برای تقویت نعوظ استفاده کرده اند در کلینیک کامش هیچ عوارضی وجود نداشته است. 

اگر شما احساس می کنید در رابطه زناشویی سفت شدن آلت به مشکل خورده است بهتر است با پزشک خود مشورت کنید که برای سستی نعوظ خود از شاک ویو  استفاده کنید. پس از انجام  شاک ویو تراپی آلت در چند جلسه ابتدایی درمان ، نعوظ بهتری را تجربه می کنید و احساس اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری در رابطه زناشویی خواهید داشت. 

بیماری های مانند اختلال نعوظ ناشی از دیابت ، بیمارانی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، بیمارانی که با جراحی پروستات آنها برداشته شده است برای درمان با شاک ویو مناسب هستند. به طور کلی بیماری های زیر جهت درمان شاک ویو درمانی مناسب هستند 

بیمارانی که سابقه دیابت دارند.

بیمارانی که پروستاتکتومی یا جراحی غده پروستات شده اند.

بیمارانی که سابقه خود ارضایی و پروستاتیت مزمن دارند. 

بیمارانی که نمی توانند ویاگرا مصرف کنند.

بیمارانی که به علت سن بالا جراحی پروتز نمی توانند انجام دهند . 

بیمارانی که خونرسانی به آلت به علت مشکلات لگنی کم شده است. 

بیمارانی که در آنها عضلات لگن ضعیف است.

با توجه به اینکه نوع امواجی که دستگاه شاک ویو تولید می کند از جنس صوت است در نتیجه شاهد هیچ نوع عوارض جانبی پس از شاک ویو تراپی نخواهیم بود. 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...