این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

علت ناتوانی جنسی چیست

علت ناتوانی جنسی چیست
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 2 بازدید 2,857

علت ناتوانی جنسی در شما شاید یک بیماری زمینه ای باشد در حالیکه  افرادیکه برای تقویت نعوظ به کلینیک مراجعه می کنند اغلب ایراد را در آلت تناسلی خود جستجو می کنند . توصیه های زیادی برای درمان با شاک ویو آلت می شود ، ولی بدون توجه به بیماری های زمینه ای و کشف علت ناتوانی جنسی این درمان اغلب بی ثمر است.

 

 

علت ناتوانی جنسی مردان

علت ناتوانی جنسی در شما شاید یک بیماری زمینه ای باشد در حالیکه  افرادیکه برای تقویت نعوظ به کلینیک مراجعه می کنند اغلب ایراد را در آلت تناسلی خود جستجو می کنند . توصیه های زیادی برای درمان با شاک ویو آلت می شود ، ولی بدون توجه به بیماری های زمینه ای و کشف علت ناتوانی جنسی این درمان اغلب بی ثمر است.علت ناتوانی جنسی اختلال در گردش خون آلت است . ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ به مشکلاتی گفته می شود که به علت عدم سفت شدن آلت امکان دخول در رابطه زناشویی وجود ندارد . مردان درجه های مختلفی از ناتوانی جنسی  با علل مختلف را تجربه می کنند  ولی همه افراد نیاز به مراجعه به سکس تراپی برای درمان ناتوانی جنسی ندارند.
ناتوانی جنسی مشکلاتی در چرخه پاسخ جنسی ایجاد می کند که باعث عدم رضایت افراد می شود . این چرخه پاسخ جنسی شامل برانگیختگی احساس جنسی ، ثبات احساسات جنسی ، ارگاسم و فروکش می باشد .

در صورتی که زوج ها  تشخیص ناتوانی جنسی مرد را دادند باید به پزشک مراجعه بکنند و از درمان گیاهی ناتوانی نعوظ  و هم چنین درمان دارویی ناتوانی جنسی  خودداری کنند 

 

مهمترین علت ناتوانی جنسی در مردان

 

علت ناتوانی جنسی آقایان چیست و و برای درمان قطعی ناتوانی جنسی چه باید کرد؟علت اختلال نعوظ می تواند طیف گسترده ای از مسایل باشد که از مشکلات غددی تا اختلالات روانی را شامل می شود . شما اگر برای تقویت نعوظ به پزشک مراجعه می کنید حتما ایراد را در آلت تناسلی خود جستجو نکنید. شاید علت ناتوانی جنسی شما  در کبد یا قلب شما باشد. مراجعین زیادی برای درمان با شاک ویو نعوظ به پزشک مراجعه می کنند  ولی در بسیاری از موارد بدون بررسی مشکلات زمینه ای و کشف علت اصلی ناتوانی جنسی، این درمان اغلب بی ثمر است. 

 

ناتوانی جنسی به علت بیماری زمینه ای

 

برخی از مردان در صحبت کردن با پزشک خود درباره این اختلال عملکرد جنسی مشکل دارند اما حتما باید به این نکته توجه شود که اگر فرد اختلال نعوظ ED داشته باشد، حتما باید با یک پزشک مشورت کند. در اغلب موارد، علت ناتوانی جنسی آقایان ناشی از کارکرد بد ارگانی در بدن است و حتما باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
ناتوانی جنسی آقایان می تواند نشانه ای از مشکلات سلامتی باشد. برای مثال ممکن است بدین معنا باشد که رگ های خونی فرد مسدود شده اند یا فرد دچار بیماری دیابت است و خود خبر ندارد. مشکل نعوظ درمان نخواهد شد مگر اینکه این مشکلات جسمی درمان شوند. مردان مبتلا به دیابت بیشتر در معرض خطر اختلالات نعوظ هستند به خصوص اگر دیابت آن ها به خوبی کنترل نشده باشد.
با پیشرفت های علمی راهکارهای درمانی متنوعی جهت رفع اختلال نعوظ بوجود آمده است. برای بسیاری از مردان، پاسخ بسیار ساده است و با مصرف دارو، انجام حرکات ورزشی، کاهش وزن یا توقف مصرف سیگار می توان به نتیجه مطلوب دست یافت.

 

ناتوانی جنسی همیشه نگران کننده نیست

 

علت بوجود اورنده اختلال نعوظ بسیار مهم است. فراموش نکنید که برای یک مرد عادی، اختلال نعوظ گاه به گاه به صورت طبیعی ممکن است پیش آید. بنابراین نگران نباشید اگرگاهی اوقات ناتوانی در نگهداری نعوظ داشته باشید، این طبیعی است. برخی از علل شامل نوشیدن بیش از حد الکل، اضطراب و خستگی زمانی که زیاد باشد منجر به بروز این مشکل خواهد شد و هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. با این حال، اختلال نعوظ مداوم باید مورد بررسی و درمان قرار گیرد.
معمولا اختلال نعوظ فیزیکی طی چند ماه یا یک سال اتفاق می افتد و اغلب با از دست دادن عملکرد تدریجی همراه است. اکثر افرادیکه به علت اختلال نعوظ فیزیکی مراجعه می کنند به یاد ندارند که این مشکل دقیقا از کی شروع شده است. در صورتیکه اگر ناتوانی جنسی برای فردی به صورت ناگهانی در شب یا صبح به طور خود به خودی رخ دهد، ممکن است علل اختلال نعوظ ناشی از مشکلات روانی باشد.


ناتوانی جنسی به علت بیماری های مزمن


اختلال نعوظ اغلب با شرایطی که بر جریان خون در آلت تناسلی تاثیر می گذارد، مرتبط است. دیابت، کلسترول و فشار خون بالا، اعتیاد به سیگار و چاقی اغلب در بروز این اختلال نقش دارند و ارتباطی قوی بین اختلال نعوظ و بیماری های قلبی وجود دارد. همچنین مولتیپل اسکلروزیس در مردان می تواند یکی از علل اختلال نعوظ باشد.

 

ناتوانی جنسی به علت مشکلات روانی

 

عملکرد جنسی یک مرد می تواند تحت تأثیر فشار های روانی مانند مشکلات کاری، مشکلات ارتباطی یا نگرانی های مالی باشد. شرایط روانپزشکی و احساس افسردگی یا اضطراب در مورد عملکرد جنسی ضعیف نیز می توانند اثرگذار باشند.

 

ترکیبی از بیماری های جسمی و عوامل روانشناختی

 

وجود برخی از مشکلات فیزیکی ممکن است باعث شود که انسان در مورد عملکرد جنسی دچار اضطراب شود، که این می تواند مشکل را بدتر کند.

 

بررسی همه جانبه علت ناتوانی جنسی

 

علت ناتوانی جنسی آقایان باید در یک بررسی همه جانبه اعضاء درگیر روند نعوظ موشکافی شود. در حالی که ناتوانی جنسی گاه به گاه طبیعی است، ناتوانی جنسی مداوم می تواند نشانی از بیماری جدی جسمی باشد. مهم است که دکتر شما به طور کامل هر مشکلی را که برای انجام هر گونه علت پزشکی که به درمان نیاز دارد، بررسی نماید. این ممکن است شامل بیماری های قلبی و رگ های خونی، دیابت، فشار خون بالا یا کلسترول بالا باشد.
تست ها می توانند تعیین کنند که آیا جریان خون به آلت تناسلی مناسب و تأثیرگذار است یا خیر. آزمایش خون همچنین می تواند کمک کند تا مشخص شود که آیا مشکلات هورمونی، مانند تستوسترون کم، جزو علل اختلال نعوظ می باشند یا خیر؟
هنگامی که متوجه شوید اختلال نعوظ شما یک علت جسمی یا روحی دارد، می توانید با یک طرح درمان مناسب به عملکرد مناسب جنسی دست پیدا کنید.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسخمن در یک ماه گذشته هر روز الکل مصرف کردم . الان یک هفته هست دچار ناتوانی نعوظ شده ام . آیا الکل باعث ناتوانی جنسی میشود .
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

بله مصرف بیش از حد الکل ناتوانی جنسی ایجاد می کند.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...