این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

عوارض شاک ویو تراپی نعوظ

عوارض شاک ویو تراپی نعوظ
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/19 نظر 1 بازدید 376

شاک ویو تراپی نعوظ درمان جدیدی است که نگرانی مردان را بابت اختلال نعوظ را بسیار کم کرده است. با توجه به اینکه این درمان برای مدت کمی است که در مراکز پزشکی دنیا انجام می شود بیماران نگران عوارض شاک ویو تراپی نعوظ هستند .

شاک ویو تراپی نعوظ درمان جدیدی است که نگرانی مردان را بابت اختلال نعوظ را بسیار کم کرده است. با توجه به اینکه این درمان برای مدت کمی است که در مراکز پزشکی دنیا انجام می شود بیماران نگران عوارض شاک ویو تراپی نعوظ هستند . شاک ویو تراپی نعوظ روشی است که امواج صوتی را از خود ساطع می کند . این امواج می توانند در مولکولهایی که در سر راهشان قرار می گیرند تغییراتی ایجاد کنند. جنس این امواج از جنس امواج سونوگرافی هستند . میزان تاثیر شاک ویو نعوظ بسته به شدت نفوذ این امواج در بافت دارد . میزان نفوذ این امواج توسط دستگاه قابل تنظیم است و بر اساس عمق نفوذ امواج، بافت هدف تعیین می شود. به عنوان مثال در هنگام درمان پروستاتیت مزمن طول موج و شدت امواج با زمانیکه می خواهیم عروق آلت را تقویت کنیم متفاوت است. 

اگر چه شاک ویو تراپی نعوظ یک درمان جدید است ولی استفاده از این تکنولوژی در بیماری های دیگر برای سالها استفاده میشده است . بنابراین عوارض شاک ویو و مشکلات پس از درمان شاک ویو تراپی برای سالها بررسی و مطالعه شده است . با توجه به دو کاربرد مهم شاک ویو در پزشکی که به ترتیب در درمان سنگ کلیه و همچنین عروق قلبی است . فرصت بررسی عوارض شاک ویو تراپی نعوظ بیش از نیم قرن است که برای دانشمندان وجود داشته است. البته مزایای شاک ویو تراپی نعوظ به قدری زیاد است که عوارض آن که در موارد نادر ایجاد می شود قابل چشم پوشی است.

 

عوارض احتمالی شاک ویو تراپی نعوظ 

 

مهمترین عوارض شاک ویو تراپی نعوظ بلافاصله پس از چند ساعت پس از جلسه درمانی ایجاد می شود . این عوارض در همه ایجاد نمی شود و فقط در موارد کمی این مشکلات دیده می شود.  این عوارض عبارتند از :

قرمزی پوست در ناحیه آلت : ابن قرمزی بعد از چند ساعت برطرف می شود 

درد در ناحیه آلت : این درد در حین درمان به صورت خفیف ایجاد می شود . و بعد از جلسه درمانی دردی وجود نخواهد داشت. 

تجربه ما در کلینیک سلامت جنسی کامش  در مورد هزاران بیماری که شاک ویو تراپی نعوظ دریافت کرده اند نشان می دهد که در حدود 1% افراد این عوارض را داشته اند.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام دکتر.من 8 ماهی هست مشکل اختلال نعوذ دارم .قلبم رو هم عمل کردم دو ساله،ایا میتونم از این دستگاه شاک برای درمانم مراجعه کنم؟ 49 سالمه

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...