این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

مزایای شاک ویو تراپی نعوظ

مزایای شاک ویو تراپی نعوظ
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/19 نظر 0 بازدید 626

مزایای شاک ویو تراپی نعوظ زمانی قابل توجه و چشمگیر خواهد بود که این نوع روش درمان اختلال نعوظ را با روش های دیگر ناتوانی جنسی مردان مقایسه کنیم . شاک ویو تراپی نعوظ امکانی در اختیار بیماران قرار داده که تا پیش از آن میسر نبوده است. 

مزایای شاک ویو تراپی نعوظ زمانی قابل توجه و چشمگیر خواهد بود که این نوع روش درمان اختلال نعوظ را با روش های دیگر ناتوانی جنسی مردان مقایسه کنیم . شاک ویو تراپی نعوظ امکانی در اختیار بیماران قرار داده که تا پیش از آن میسر نبوده است. 

 

فواید شاک ویو تراپی نعوظ در درمان اختلال نعوظ

 

درمان جدید اختلال نعوظ با استفاده شاک ویو تراپی نعوظ مزایای بسیاری نسبت به درمان های سنتی اختلال نعوظ دارد . درمان های سنتی اختلال نعوظ شامل درمان طبیعی اختلال نعوظ با داروهای گیاهی ، درمان دارویی ، درمان با استفاده از دستگاه وکیوم و درمان جراحی اختلال نعوظ است . پزشکان اغلب پس از بررسی سلامت بدنی و نعوظ بیمار با محدودیت هایی در درمان مواجه هستند . زیرا هر کدام از روش های درمانی از جمله درمان ترکیبی اختلال نعوظ می تواند برای بیمار عوارضی به دنبال داشته باشد.  مهمترین این مزایا عبارتند از :

 

شاک ویو تراپی نعوظ درمانی بدون عارضه 

 

درمان با استفاده از دستگاه شاک ویو تراپی نعوظ برخلاف درمان دارویی که می تواند عوارض جانبی داشته باشد تقریبا یدون عارضه است . تنها عوارض شاک ویو تراپی نعوظ در بعضی از بیماران درد و قرمزی پوست می باشد. 

 

شاک ویو تراپی نعوظ درمانی  کامل برای ناتوانی مردان  

 

میزان تاثیر شاک ویو تراپی نعوظ بعد از سه هفته از درمان مشخص می شود . و این درمان در 70% از بیماران به طور کامل و موثر به نتیجه می رسد و افراد توانایی دستیابی به سفتی آلت را به دست می اورند . متاسفانه در 30% از بیماران به علت پیشرفت مشکلات عروقی و یا مشکلات روانی همراه با مشکلات جسمی، روند درمان به خوبی پیش نمی رود 

 

درمان شاک ویو تراپی نعوظ دائمی است 

 

درمان با استفاده از شاک ویو به صورت دائمی بوده و عروق ساخته شده در آلت به طور دائمی جریان خون را برقرار می کند . برخلاف درمان دارویی و یا استفاده از دستگاه وکیوم که برای هر بار نعوظ استفاده می شود ، شاک ویو نعوظ به طور دائم ناتوانی نعوظ را  درمان خواهد کرد 

 

درمان با شاک ویو تراپی نعوظ هزینه بالایی ندارد

 

درمان شاک ویو تراپی در مقایسه  با سایر روش های درمانی  هزینه های درمانی بالایی ندارد . و با توجه به اینکه هر جلسه درمانی زمانی حدود ده دقیقه طول می کشد بنابراین هزینه های کلینیکی بالایی ندارد . از طرفی عدم نیاز به آمادگی توسط بیمار می تواند در روند روزانه  بیمار اختلال ایجاد نکند.  

 

درمان با شاک ویو عوارضی ندارد

 

با توجه به اینکه امواج شاک ویو از جنس امواج سونوگرافی هستند بنابراین هیچ نوع عارضه ای برای بیمار ایجاد نمی کند و در کوتاه مدت و بلند مدت شاک ویو تراپی برای بیمار کاملا ایمن است.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...