این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

میزان تاثیر شاک ویو تراپی نعوظ

میزان تاثیر شاک ویو تراپی نعوظ
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/19 نظر 1 بازدید 77

میزان تاثیر شاک ویو تراپی نفوظ اولین سوالی است که تغلب بیماران مراجعه کننده به کلینیک سلامت جنسی کامش می پرسند. اغلب بیماران مبتلا به اختلال نعوظ برای مدتها از داروهایی مانند سیلدینافیل استفاده کرده اند.

میزان تاثیر شاک ویو تراپی نعوظ اولین سوالی است که اغلب بیماران مراجعه کننده به کلینیک سلامت جنسی کامش می پرسند. اغلب بیماران مبتلا به اختلال نعوظ برای مدتها از داروهایی مانند سیلدینافیل استفاده کرده اند. داروهایی مانند ویاگرا یا سیلدینافیل عوارض جدی دارند و بیماران نگران هستند که عوارض شاک ویو تراپی نعوظ نیز همانند این داروها باشد. مزایای شاک ویو تراپی نعوظ نسبت به داروهای درمان ناتوانی نعوظ بسیار بیشتر است. 

 

چه زمانی اثرات درمان شاک ویو تراپی نعوظ مشخص می شود 

 

شاک ویو تراپی نعوظ روشی است که در آن رگ های آلت تقویت می شوند. در این روش امواج سلول های بنیادی را تحریک می کنند که شروع به ساختن رگ یا آنژیو ژنسیس کنند. با توجه به اینکه گردش خون عامل اصلی نعوظ و سفتی الت است ، با افزایش رگ های آلت خونرسانی آلت تسهیل می شود و نعوظ برای افرادی که ناتوانی دارند فراهم می شود. اثرات درمانی شاک ویو تراپی نعوظ به مرور ایجاد می شود . در سه هفته اول بعد از درمان بیمار به مرور احساس تاثیر درمان را خواهد کرد و به مرور نعوظ هایی سفت تر را تجربه خواهد کرد. در طی سه ماه اثر درمانی شاک ویو به طور کامل در بیمار مشاهده خواهد شد.  بنابراین اثرات درمانی از 3 هفته شروع شده و تا سه ماه این تاثیر به اوج خود خواهد رسید.

 

اثرات درمان شاک ویو تراپی نعوظ تا چه مدت تداوم دارد. 

 

اثرات درمان شاک ویو تراپی نعوظ با توجه به ساختار درمان که ساختن رگ های جدید است باید برای همیشه باشد . ولی با توجه به تخریب رگ های آلت در بیماری هایی مانند دیابت و عدم کفایت عروق و تنگ شدن مداوم عروق با افزایش سن ، تجربه ما نشان داده که بیماران باید بعد از یک سال مجددا مراجعه کنند تا بررسی عروق انجام شود . در برخی از بیماران نیاز بهخ درمان مجدد بعد از یک سال است.  

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...