این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

مقالات

فتیشیسم چیست؟تحریک جنسی با اشیا چقدر شایع است ؟

فتیشیسم چیست؟تحریک جنسی با اشیا چقدر شایع است ؟

فتیشسم یکی از انواع پارافلیا است . یک نوع وسواس جسمی و تحریک جنسی است که با دیدن  یک شیء ایجاد می شود. برخی از اشیاء که در فتیش شایع تر هستند، برس های زنانه، لباس زیر، کفش، جوراب ساق بلند و سایر انواع لباس است.

بازدید : 3,594
درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با استفاده از سرکه سیب

درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با استفاده از سرکه سیب

مصرف سرکه سیب علاوه بر بهبود اختلال نعوظ می تواند بسیاری از اختلالات عملکرد جنسی دیگر مانند بی میلی جنسی و زود انزالی در رابطه جنسی  را نیز درمان می کند. جالب است که بسیاری از بیماران، سرکه سیب را قوی تر و موثرتر از ویاگرا گزارش می کنند.

بازدید : 57,387
انزال زودرس را با چند تکنیک کنترل کنید

انزال زودرس را با چند تکنیک کنترل کنید

یادگیری کنترل انزال زودرس بدون عوارض جنسی داروها ، شامل یادگیری خواندن سیگنال هایی است که بدن شما به شما می دهد، دانستن اینکه چه موقع شما در معرض انزال هستید، و از نقطه انزال عقب نشینی کنید. تکنیک های زیر بسیار رایج هستند. قبل از اینکه شروع کنید، باید زمان زیادی را برای درک اصول اولیه درمان زود انزالی ، و پاسخ جنسی مردانه و تمرینات کگل صرف کنید.

بازدید : 821
تاثیر الکل بر رابطه جنسی چیست؟

تاثیر الکل بر رابطه جنسی چیست؟

تاثیر الکل بر رابطه جنسی می تواند باعث بروز رفتارهای جنسی خطرناک شود .الکل دارای اثرات سمی بر روی کبد، مغز و سیستم عصبی است.70 درصد مردان الکلی اختلال جنسی دارند.

بازدید : 12,806
آیا سکس و روند پیری بر یکدیگر تاثیر دارند ؟ این تاثیر چگونه است ؟

آیا سکس و روند پیری بر یکدیگر تاثیر دارند ؟ این تاثیر چگونه است ؟

فعالیت جنسی و ارگاسم با روند پیری ارتباط دارد. اما سکس به چه صورت روی سن شما و روند پیری شما تاثیر می گذارد؟ آیا باعث می شود شما پیرتر شوید و یا روند پیری را کند می کند ؟

بازدید : 6,725
تاب آوری چیست؟

تاب آوری چیست؟

تاب آوری را می توان قدرت تحمل، انعطاف پذیری، سازگاری و مقاومت نیز معنا کرد.

بازدید : 325
اختلال وسواس فکری و عملی چیست؟

اختلال وسواس فکری و عملی چیست؟

وسواس فکری و عملی نوعی اختلال در سلامت روان است که بر افراد در هر سن و قشری تاثیر می گذارد و هنگامی رخ می دهد که فرد دچار چرخه ی وسواس ها و اجبارها شود.

بازدید : 288
مازوخیسم جنسی

مازوخیسم جنسی

تشخیص اختلال مازوخیسم جنسی  براساس معیارهای خاص بالینی این تشخیص صورت می گیرد.برای مثال بیمار با تحقیر،  ضرب و شتم یا هرج و مرج دیگری مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد بیمار در مورد فانتزی ها،  آرزوی شدید یا رفتارهای مازوخیستی که باعث تحریک جنسی اش می شود صحبت کند.

بازدید : 1,381
رضایت از زندگی

رضایت از زندگی

کیست که خواستار احساس رضایت نباشد؟ در فرهنگ لغت، رضایت به صورت احساس خرسندی و بیشتر نخواستن، معنا شده است. رضایت، از شوق به تسلیم شدن و پذیرش واقعیت همانگونه که هست ناشی می شود. واقعیت همیشه مطابق آنچه که میخواهیم و دوست داریم پیش نمی رود. وقتی که واقعیت بر خلاف ما است نومید شده و تلاش هایمان را چندبرابر می کنیم تا واقعیت را کنار بزنیم. از سوی دیگر می توانیم آن را بپذیریم، تاکید کنیم و حتی میان آنچه می خواهیم و آنچه واقعیت به ما ارائه می دهد شادی کنیم. 

بازدید : 285
سادیسم جنسی چیست؟

سادیسم جنسی چیست؟

ویژگی اساسی سادیسم جنسی، احساس هیجان جنسی است که فرد از ایجاد درد، رنج و تحقیر در فرد دیگر به دست می آورد. این اختلال یکی از چندین اختلال جنسی روانپزشکی است.

بازدید : 6,213
آیا استرس باعث ناتوانی جنسی می شود؟

آیا استرس باعث ناتوانی جنسی می شود؟

استرس چیست؟ چگونه میتوان علائم آن را تشخیص داد؟ استرس یک کلمه ی پنج حرفی است که بسیاری از ما از آن وحشت داریم. یک تعامل پر تنش با یک رئیس و فشار دوستان و خانواده، از دست دادن شغل، عدم موفقیت در تحصیل و... . همه ی ما گاهی اوقات با این شرایط استرس زا روبرو می شویم. برای برخی از ما این وقایع به صورت پراکنده اتفاق می افتد اما برای بعضی از افراد، استرس روزانه یک قسمت عادی در زندگی آن هاست.  

بازدید : 312
شلی واژن یا آتروفی آلت تناسلی زن

شلی واژن یا آتروفی آلت تناسلی زن

شلی واژن یا آتروفی آلت تناسلی زن، نازک شدن یا خشک شدن و التهاب دیواره های واژن است که ممکن است با افزایش سن و کاهش میزان هورمون استروژن در بانوان مشاهده شود. این علائم در سن یائسگی شدت می یابند.

بازدید : 2,173

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...