این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

مقالات سکس تراپی

تعریف سلامت جنسی و جنسیتی ؟

تعریف سلامت جنسی و جنسیتی ؟

سلامت جنسی از دیر باز در سکسولوژی مورد مناقشه بوده است. ولی سازمان بهداشت جهانی یک تعریف سلامت جنسی ارایه نمود که کاملا جهانشمول است .

بازدید : 1,303
ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت در نقطه اوج لذت جنسی اتفاق می افتد. ارگاسم یک لذت قوی جنسی و احساسی است که با تخلیه انفجاری احساس شهوت خود را نشان می دهد. ارگاسم به طور کامل یک پدیده مغزی است و صرفا در مغز اتفاق می افتد.

بازدید : 1,248
چند نکته در مورد رابطه جنسی خوب

چند نکته در مورد رابطه جنسی خوب

نکاتی برای یک رابطه جنسی خوب: در مورد احساساتتان با هم حرف بزنید ، به همدیگر کارهایی که ترجیح میدهد را یاد بدهید ، حتی کساییکه عاشقانه با هم هستند دوست دارند لذت هاى جدید رو در رابطه جنسی تجربه کنند .

بازدید : 2,941
اختلال فعالیت جنسی بیش از حد

اختلال فعالیت جنسی بیش از حد

فعالیت جنسی بیش از حد دارم ؟ همسرم معتقد است بیش از حد طبیعی درخواست رابطه جنسی دارم. آیا فعالیت جنسی من نرمال است؟ اینها نمونه ای از سوالاتی است که اغلب مراجعین مبتلا به اختلال فعالیت جنسی بیش از حد می پرسند

بازدید : 1,350
پیشگیری در مشکلات رابطه زناشویی

پیشگیری در مشکلات رابطه زناشویی

رابطه زناشویی و پیشگیری از مشکلاتش از نظر همه افراد دارای اهمیت می باشد. بخشی از زندگی ما مربوط به رابطه جنسی مان است. اهمیت پیشگیری در بروز هر نوع مشکل در زندگی بسیار بالا است. چون هزینه پیشگیری همیشه کمتر از درمان است. همه افراد نیز خواهان آرامش و آسایش هستند

بازدید : 1,272
ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

اختلال ارگاسم مردان یکی از مشکلات جنسی نادر ولی بسیار با اهمیت بعد از مشکل نعوظ محسوب می شود. اختلال در ارگاسم باعث اختلال در ابعاد جسمی و روانی متعددی می شود.

بازدید : 1,804
ارگاسم و تغذیه

ارگاسم و تغذیه

کیفیت ارگاسم و تغذیه شدیدا با یکدیگر مرتبط هستند به طوری که بسیاری از اختلالات ارگاسم را می توان با مصرف مواد غذایی مناسب درمان کرد.

بازدید : 1,750
دوش واژینال

دوش واژینال

تخمین زده می شود 20 تا 40 درصد زنان آمریکایی بین سن 15 تا 44 سالگی از دوش واژن استفاده می کنند. آمار بالاتری در نوجوانان و زنان آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی دیده می شود. زنان علاوه بر اینکه احساس پاکیزگی بیشتر می کنند، می گویند که آنها را از شر بو های ناخوشایند خلاص می کنند، 

بازدید : 2,306
خود ارضایی در علم امروز چه فواید و مضراتی دارد؟

خود ارضایی در علم امروز چه فواید و مضراتی دارد؟

خود ارضایی در علم امروز ، یک رفتار جنسی بسیار معمولی و طبیعی در بین همه افراد محسوب می شود، حتی در میان افرادی که شریک جنسی دارند. در یک مطالعه ، 95٪ مردان و 89٪ زنان گزارش خود ارضایی کردند.خود ارضایی اولین اقدام جنسی است که توسط اکثر مردان و زنان تجربه شده است.

بازدید : 14,445
ارگاسم زن و مرد و شخصیت

ارگاسم زن و مرد و شخصیت

تاثیر ویژگی های شخصیت را در ارگاسم زن و مرد را می توان به عنوان یک فاکتور موثر یا غیر موثر در نظر گرفت؟  معنای کلمه ارگاسم،  اوج لذت جنسی است که عموما در یک رابطه دو نفره به دست می آید. بنابراین شخصیت فرد مقابل و یا ویژگی شخصیت خود فرد در آن موثر خواهد بود.

بازدید : 1,505
سلامت آلت تناسلی

سلامت آلت تناسلی

 مواد تشکیل دهنده ویتامین ها و مکمل ها بسیار زیاد و متنوع است و در بین آنها عناصری وجود دارد که برای ارتقای سلامت آلت تناسلی مرد مفید است. به این معنی که مقدار زیادی مواد مغذی، اسید آمینه و سایر مواد تشکیل دهنده مکمل وجود دارد که ممکن است برای یک مرد و رابطه جنسی سالم او ضروری باشد. به همین دلیل است که این مقاله بر روی L-کارنیتین مطالعه و بحث می کند، با تمرکز بر چگونگی اثرات آن در سلامت آلت تناسلی و تقویت نعوظ.

بازدید : 5,200
عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی زیاد است .اغلب به سادگی به رابطه جنسی مقعدی اشاره می شود، رابطه جنسی مقعدی فعالیت جنسی است که شامل قرار دادن آلت تناسلی به داخل مقعد می شود. و دارای خطرات بهداشتی بوده، زیرا انقباض کامل از انتهای عصب صورت می گیرد، و آن را بسیار حساس می کند. 

بازدید : 3,053

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...