این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

علل سرد شدن آقایان در رابطه چیست؟

علل سرد شدن آقایان در رابطه چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/11/14 نظر 0 بازدید 184

علت سرد شدن ناگهانی آقایان چیست؟ آیا همیشه شریک زندگیشان مقصر اصلی این اتفاق هستند؟در این مقاله سعی شده است تا علل سرد شدن آقایان در رابطه گفته شود.

علت سرد شدن آقایان در رابطه چیست؟

آیا همیشه شریک زندگی آنها باعث این اتفاق اند؟ این اتفاقی است که ممکن است در گذشته برای شما پیش آمده باشد. شما با پسری آشنا می شوید که او را واقعاً دوست دارید و همه چیز بین شما خیلی خوب شروع می شود. شما به چند ملاقات با او می روید و یک ارتباط واقعی بین شما شکل میگیرد. برخی از پتانسیل های جدی در این رابطه وجود دارد و شما نمی خواهید آن را هدر دهید. اوضاع خیلی خوب پیش می رود و شما فکر میکنید که واقعاً نمی توانید به خوشبختی به جز با او دست یابید و یا حتی به آن فکر کنید. اما بعد از مدت زمانی ، ناگهان همه چیز تغییر می کند. شما متوجه می شوید که او بهانه های زیادی می آورد تا با شما نباشد.
او بطور ناگهانی کم کم از شما فاصله می گیرد و این اتفاق شما را گیج می کند. حتما اتفاقی رخ داده است که شما نمیتوانید علت آن را بفهمید. شما فکر میکردید که همه چیز به خوبی در حال انجام شدن بوده است و قطعا نمی توانید باور کنید که چرا همه چیز با چنین روندی غمبار پیش می رود. و شما خیلی ناامیدانه می خواهید همه چیز به همان صورتی که در گذشته بود برگردد. چرا او به طور ناگهانی چنین رفتارهایی را انجام میدهد؟ چرا او به آرامی از زندگی شما ناپدید می شود؟ حال شما می خواهید بدانید که آیا مرتکب اشتباهی شده اید و آن اشتباه چیست، تا آن را برطرف کنید.این عمل شما در واقع پاسخی برای سوال علل سرد شدن آقایان در رابطه چیست میباشد.


حال باید از خود بپرسیددقیقا چگونه میخواهید این وضعیت را کنترل کنید؟ آیا شما با عصبانیت برخورد میکنید و از او سؤال می پرسید؟آیا خونسردانه رفتار میکنید انگار اتفاقی نیوفتاده است ؟ قبل از هرگونه واکنش ، کاری که شما باید انجام دهید این است که بنشینید و مدتی وقت بگذارید تا در مورد آنچه ممکن است باعث شده باشد او به آرامی خود را از روایت عاشقانه تان دور کند ، بیاندیشید. اگر قبلاً در این مقام بوده اید ، یعنی در مدتی قبل خود شما نیز سعی در فاصله گرفتن از شریک زندگی خود داشته اید ، پس خوب است؛ شما احتمالاً ارزیابی منصفانه ای از آنچه اتفاق می افتد و آنچه باید برای تغییر کارها انجام دهید ، دارید. اما اگر تازه به این نوع حضور کمرنگ دچار شده اید، احتمالاً همین حالا احساس کمبود کرده اید و نمی دانید از کجا شروع کنید. آنچه در این مقاله میخوانید دقیقا به پرسش های شما پاسخ میدهد.

علل سرد شدن آقایان در رابطه:

1. او با حرفی که شما زده اید یا کاری که کرده اید بشدت ناراحت شده است.

به هیچ عنوان تأثیری که یک کلمه یا عملی غیرمتعارف می تواند در یک رابطه داشته باشد را دست کم نگیرید. ممکن است شما فقط حرفی را گفته باشید یا کاری را انجام داده اید که کاملا او را ناراحت کرده است. اگر فرض میکنید که این مورد اتفاق افتاده است، درخواست علت ناراحتی او و تلاش برای از بین بردن ناراحتی شریک زندگیتان هیچ ضرری ندارد. اگر واقعاً در مورد نگهداشتن این رابطه جدی هستید ، پیش بروید و به او برسید. شما لازم نیست که در مورد آن شرمنده باشید. برای ایجاد یک رابطه ، فروتنی زیادی لازم است. و شما باید با بخش هایی درباره خودتان که دوست ندارد، مقابله کنید. 

بیشتر بخوانید: افسردگی

2. او گمان میکند که با شما ایده و آینده نگری یکسانی ندارد 

شاید شما افکار خاصی نسبت به آینده خود دارید. شاید شما در حال تصمیم گیری در مورد حل و فصل کردن آینده خود با آن شخص و بچه دار شدن می باشید. ممکن است به شما این احساس دست بدهد که می خواهید با کسی باشید که می توانید بقیه عمر خود را با او سپری کنید. و شاید او به هیچ وجه برای این اتفاقات آماده نشده باشد و این یکی از چند علل سرد شدن آقایان در رابطه است. شاید او واقعاً به دنبال تعهد به به شما نیست و این احساس ممکن است خیلی جدی باشد. شاید او فقط به دنبال چیزی کمتر از آنچه شما میخواهید، باشد و این آینده نگری و بینش شما باعث شده است او را بترسانید.

3. او در حال حاضر مشغله بسیاری در زندگی خود دارد.

شاید او در محیط کاری خود مشغله بسیاری دارد. شاید در خانه با برخی از افراد درگیر باشد. باید این احتمال را در نظر بگیرید که دلیل این که او اینقدر سرد عمل کرده است هیچ ارتباطی با شما ندارد وصرفا به علت مشغله فراوان او در محیط هایی خارج از محیط رابطه شما باشد.

4- به او حس نیازمندی بسیار بالایی داشته اید.

به یاد داشته باشید که این اتفاق مثل آن است که به یک شخص بیش از حد توجه نشان داده باشید این مورد از چند مورد اصلی علل سردشدن آقایان در رابطه است. شاید شما فقط در روابط خود کمی بیش از حد مشتاق عمل کرده اید و به همین دلیل او را ترسیده اید. برخی از مردانی هستند که به خوبی به رفتار نیازمندان یا رفتارهای غیرقانونی پاسخ نمی دهند. شاید او می خواست کمی بیشتر برای عشق شما کار کند؛ اما شما در تلاشید که اوضاع را برای او بسیار راحت تر کنید.

بیشتر بخوانید: اعتیاد به خود ارضایی چه عوارضی در پی دارد؟

5- او مدتی را نیاز دارد که با خود تنها باشد.

یکی دیگر از علت سرد شدن آقایان در رابطه ، کمبود زمان برای رسیدگی به کارهای خودشان است. شاید او فقط در موقعیتی نیست که حاضر باشد زندگی خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارد. شاید او هنوز هم گرفتار تلاش برای کشف تجربه هایی انفرادی است. این مایه تاسف است ، اما این همان چیزی است که باید برای آن احترام قائل شوید.

به یاد داشته باشید که سرد شدن آقایان در رابطه، منجر به دور شدن آنها از رابطه جنسی نیز میشود پس هرچه سریع تر علت را جویا شده و درصدد حل آن برآیید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...