این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها

نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/04/08 نظر 0 بازدید 127

برای بهترین مناطق تحریک شونده زنان به همراه نکاتی برای تحریک این مناطق حساس آنها ، این مقاله را تهیه کرده ایم.

مناطق تحریک پذیری که ممکن است شنیده باشید…

با توجه به تجربیات خود ، احتمالاً کشف کرده اید که هنگام تحریک شریک زندگی خود، این مناطق تا چه اندازه می توانند حساس باشند.

1. گوش ها

گوش ها حاوی صدها گیرنده حسی داخلی هستند ، و پوست خارجی آن نیز بسیار حساس است. به همین دلیل بهتر است هنگام تحریک گوش ملایم باشید. به شریک زندگی خود اجازه دهید تا قسمت بیرونی گوشتان را لمس کند ، و شما نیز با حرکات کند خود، گوشهای او را ببوسید و مرتب این کار را تکرار کنید. شما همچنین می توانید با زمزمه کردن یا دمیدن در گوش او لذت را به او انتقال بدهید.

بیشتر بخوانید: بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

2. پشت گردن 

بیشتر افراد وقتی گرم می شوند روی گلو تمرکز می کنند ، اما نوک انگشتان یا پشت گردن نیز از مناطق تحریک پذیر به حساب می آیند. بسته به موقعیت ، برای شریک زندگی تان می تواند دشوار باشد که با لب هایش گردن شما را ببوسد ، اما لمس سبک با نوک انگشتان اومی تواند تجربه ای شگفت آور برای شما باشد. آنها می توانند انتهای عصب حساس را با نوازشهای سبک هنگام بوسه زدن تحریک کرده و ناخنهای خود را در قسمت پشت گردن شما بکشند تا لرزهای لذت بخش برای شما ایجاد شود.

3. نوک انگشتان 

در مورد آن فکر کنید؛ نوک انگشتان یکی از مناطق حساس بدن است. اگرچه ما معمولاً به این موضوع که انگشتان دست تحریک پذیر باشد فکر نمی کنیم ، اما انگشتان دست شریک خود را در حین رابطه جنسی به آرامی لمس کنید ، این احساس هم شهوانی است و هم موجب صمیمیت می شود. برای بالا بردن سطح لذت بخشی خود، شریک زندگی تان می تواند هر یک از انگشتان دست شما را به آرامی مکش کند. حفظ ارتباط چشمی در اینجا به منظور احساس کاملی که مورد توجه شما قرار می گیرد ضروری است.

4. کمر شما

اعصاب کوچک پشت شما یا ساکاروم به لگن شما متصل است و این ناحیه را نسبت به تحریکات جنسی حساس می کند. خواه نوعی لمس سبک باشد و یا فشار بیشتری وارد شود ، بسیاری از خانمها این نوع بازی های حسی را دوست می دارند. اگر می خواهید  خلاقیت داشته باشید ، سعی کنید دمای بدن او را با استفاده از یک تکه یخ یا پد گرم بالا یا پایین ببرید.

 

مناطقی که ممکن است فراموش کرده باشید
شاید این موارد اندکی آشکار بوده باشند ، اما احتمالاً شما شاهد لذت بخشی از این طریق نبوده اید! در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد که قطعاً ارزش امتحان کردن دارند.

5. مچ دست

این نقطه حساس نبض می تواند راهی عالی برای شروع کار باشد. به آرامی پوست سمت داخلی مچ دست را نوازش کنید تا شریک زندگی تان پیش رود و بعداً ، این کار می تواند به سمت بوسه و لیس زدن نرم ادامه پیدا کند.

6. پوست سر شما

پوست سر پر از رگ های عصبی است ؛ فقط به این فکر کنید که وقتی کسی با موهای شما بازی می کند چه حسی دارد. در حین بوسیدن ، شریک زندگی شما باید ناخن های خود را از طریق موها و در امتداد پوست سر شما به حرکت در بیاورد تا این احساس را تحریک کند. تمرکز روی نوک گردن یا پشت گوش هنگام انجام این کار می تواند یک روش فوق العاده موثر برای تحریک چندین ناحیه لذت پذیر به طور همزمان باشد.

بیشتر بخوانید: تحریک در مردان چگونه اتفاق می افتد؟

7. زانوها

از شریک زندگی خود بخواهید که در حین انجام رابطه جنسی ، پاهای شما را ماساژ دهد و با استفاده از انگشتان و زبان ، به پشت زانو توجه ویژه ای داشته باشد.

چگونه بدانیم کدام یک از مناطق بدن تحریک پذیر است؟

تنها راه برای تشخیص اینکه کدام مناطق زاویه دار شما حساس تر هستند ، امتحان کردن آنهاست. حساسیت در افراد مختلف متفاوت است ، و روش خاصی وجود ندارد که بگویید بهترین نقاط تحریک شونده برای شما کدام نقاط خواهد بود.
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...