این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان بی میلی زنان با استفاده از مکمل

درمان بی میلی زنان با استفاده از مکمل
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 0 بازدید 640

علت سرد مزاجی زن خیلی اوقات مربوط به اختلالات هورمونی است. برای درمان بی میلی زنان مکمل ها ، ویتامین ها و انواع مختلف غذاها می توانند مفید و موثر واقع شوند و همواره یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم سیستم هورمونی هستند.

درمان بی میلی زنان :

علت سرد مزاجی زن خیلی اوقات مربوط به اختلالات هورمونی است. برای درمان بی میلی زنان مکمل ها ، ویتامین ها و انواع مختلف غذاها می توانند مفید و موثر واقع شوند و همواره یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم سیستم هورمونی هستند. اما بیایید واقع بین باشیم: اگر میل جنسی شما در حال کم شدن است، به احتمال زیاد در این بازه زمانی خسته یا مضطرب هستید و یا در مرحله ای از زندگی هستید که باید با نگرانی ها ، مشغله ها و مسئولیت های زیادی دست و پنجه نرم کنید.

اصلاح عادات غذا خوردن شما بسیار مهم است، اما در حال حاضر، شما و سلامت جنسی شما در حالت بحرانی است. شما نیاز به ابزارهایی دارید که سرعت بهبودی شما را بیشتر کرده و میل جنسی شما را به سرعت افزایش دهند. در این صورت شما انگیزه پیدا می کنید تا در طول زمان به اصلاح عادات غذایی  و شیوه زندگی خود بپردازید . ساده ترین راه برای انجام این کار چیست؟ استفاده از مکمل. در اینجا پنج مورد برای بهبود عملکرد جنسی و درمان بی میلی زنان توضیح داده شده است :

ویتامین های B : 

به سلامت غدد فوق کلیه شما کمک می کنند. این عمل را با جلوگیری از ترشح و تجزیه بیش از حد دوپامین و سروتونین در شرایط استرس انجام می دهند و در عین حال دوپامین و سروتونین را به اندازه کافی برای حفظ و تقویت قوای جنسی و انرژی بدن باقی می گذارند .

روی :

 باعث افزایش تولید تستوسترون می شود و از تبدیل تستوسترون به استروژن ( توسط بلاک کردن آنزیم مربوطه) جلوگیری می کند.

اسیدهای چرب امگا 3 :

 کمک می کند تا میزان پروژسترون و استروژن شما در حالت اعتدال بماند، که به نوبه خود باعث افزایش دوپامین می شود. این روند به شما کمک می کند اکسید نیتریک بیشتری تولید کنید. تولید نیتریک اکساید و عملکرد سالم آن برای اتساع رگ های خونی لازم است که منجر به ارگاسم بیشتر و بهتر می شود.

منیزیم :

باعث می شود که تستوسترون به پروتئین های خونی متصل نشود  و بنابراین موجب می شود که بخش اعظم تستوسترون در جریان خون شما به صورت آزاد ( باند نشده به مولکولهای دیگر) باقی بماند – سطح بالایی از تستوسترون آزاد باعث افزایش میل جنسی  میشود. منیزیم با  اضطراب مبارزه می کند و از بروز احساس خستگی و افسردگی جلوگیری می کند و به شما کمک می کند انرژی و تمایل بیشتری برای سکس و فعالیت های جنسی داشته باشید .

پروبیوتیک ها :

ممکن است به طور مستقیم بر هورمون های جنسی شما تاثیری نداشته باشند، اما قطعا بر سلامت روانی ، سلامت جنسی و در نتیجه درمان بی میلی زنان تاثیر می گذارند که همانطور که می دانید،  روحیه و آرامش به طور مستقیم بر روی میل جنسی شما تاثیر می گذارد. در برخی مطالعات مرتبط با اختلالات روانپزشکی مانند افسردگی نشان داده شده که بروز بعضی حالتهای روانی مثل افسردگی می تواند ناشی از عدم  به توازن میکروبی در لوله گوارش و کمبود باکتری های مفید  باشد.

اگر نگران رابطه جنسی و روابط زناشویی خود هستید می توانید با مراجعه به کلینیک سلامت جنسی از مشاوره جنسی و یا راهنمایی های پزشک متخصص سکستراپیست کمک بگیرید . اگر فرصت مراجعه به کلینیک را ندارید می توانید به سامانه غیر حضوری کلینیک مجازی ما بروید تا به صورت ناشناس از خدمات متخصصان ما بهره مند شوید.


بروزرسانی : 98/09/02

By : R.Tabrizaki

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...