این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

میل جنسی مردان- شهوت مردان چطور بیشتر می شود؟

میل جنسی مردان- شهوت مردان چطور بیشتر می شود؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 0 نظر

درک درست از میل جنسی مردان:
کلیشه های زیادی وجود دارد که مردان را شبیه ماشین های جنسی تصویر می کنند. کتابها، نمایشهای تلویزیونی و فیلمها اغلب شخصیت هایی را نمایش می دهند و نقاطی را طرح می کنند که تصور می شود میل جنسی مردان نسبت به زنان دیوانه وار بیشتر است و تنها زنان به عشق و روابط عاشقانه اهمیت می دهند.

درک درست از میل جنسی مردان:
کلیشه های زیادی وجود دارد که مردان را شبیه ماشین های جنسی تصویر می کنند. کتابها، نمایشهای تلویزیونی و فیلمها اغلب شخصیت هایی را نمایش می دهند و نقاطی را طرح می کنند که تصور می شود میل جنسی مردان نسبت به زنان دیوانه وار بیشتر است و تنها زنان به عشق و روابط عاشقانه اهمیت می دهند.

اما آیا سناریو درست است ؟ ما در مورد میل جنسی مردان چه می دانیم؟ کلیشه های حقیقی درباره میل جنسی مردان چیست؟ آیا مردان نیز مانند زنان دچار بی میلی جنسی می شوند؟ چگونه مردان را با زنان مقایسه می کنند؟ بیایید به این افسانه های رایج در مورد روابط جنسی و میل جنسی مردان نگاهی بیندازیم.


مردان در تمام طول روز به سکس فکر می کنند


یک مطالعه اخیر در دانشگاه ایالتی اوهایو که بیش از 200 دانش آموز دارد، درباره افسانه رایج بین مردم که مردان هر 7 ثانیه یکبار به سکس فکر می کنند ، صورت گرفت. این به معنای 8000 فکردر 16 ساعت بیداری است! مردان جوان در این مطالعه افکار جنسی را به طور متوسط ​​19 بار در روز گزارش دادند. زنان جوان در این مطالعه، به طور متوسط ​​10 مرتبه فکر درباره سکس در روز گزارش دادند.

پس آیا مردان درباره سکس دو بار بیشتر از زنان فکر می کنند؟ خوب، مطالعه همچنین نشان داد که مردان در مورد غذا و خواب بیشتر از زنان فکر می کنند. این امکان وجود دارد که مردان راحت تر درباره سکس فکر می کنند و افکار خود را اعلام می کنند. تری فیشر، نویسنده اصلی این مطالعه، ادعا می کند که افرادی که در این پرشسنامه گزارش کرده اند که با سکس راحت هستند، به احتمال زیاد به طور مکرر به سکس فکر می کنند


مردان اغلب بیشتر از زنان خودارضائی می کنند


در مطالعه ای که در سال 2009 در 600 فرد بزرگسال در گوانگژو، چین انجام شد، 48.8 درصد از زنان و 68.7 درصد از مردان گزارش کردند که خودارضائی داشته اند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که تعداد قابل توجهی از بزرگسالان به ویژه زنان ، نگرش بسیار منفی درباره خودارضائی داشته اند.

معمولا 2 تا 7 دقیقه طول می کشد که یک مرد به ارگاسم برسد 
کارشناسان ارشد و دو نفر از بهترین سکستراپیست ها و پژوهشگران برتر جنسی، یک مدل چهار مرحله ای را برای درک چرخه پاسخ جنسی معرفی کرده اند:

هیجان
پلاتو
ارگاسم
ثبات
کارشناس ارشد و جانسون ادعا می کنند که مردان و زنان هر دو این مراحل را در طول رابطه جنسی تجربه می کنند. اما مدت هر مرحله از فردی به فرد دیگر به طور گسترده ای متفاوت است. تعیین اینکه چقدر طول می کشد یک مرد یا یک زن به ارگاسم برسد ، دشوار است، چرا که فاز هیجان و فاز پلاتو ممکن است چند دقیقه یا چند ساعت قبل از یک ارگاسم، طول بکشد.


مردان تمایل بیشتری نسبت به سکس گاه گاهی غیررسمی دارند


یک مطالعه انجام شده در سال 2015 نشان می دهد که مردان بیشتر از زنان به رابطه جنسی گاه به گاه علاقه مند هستند. در این مطالعه 6 مرد و 8 زن در یک کلوب شبانه یا در یک کالج دانشگاهی به 162 مرد و 119 زن نزدیک شدند. و آنها به یک رابطه جنسی غیر رسمی دعوت کردند. گزارش شد که تعداد بالاتری از مردان نسبت به زنان این دعوت را پذیرفتند.
.

با این حال، در بخش دوم همین مطالعه که توسط محققان صورت گرفت، زنان بیشتر به پذیرش دعوت برای رابطه جنسی گاه به گاه تمایل داشتند زمانی که در محیط امن تری قرار میگرفتند. زنان و مردان تصاویری از خاندان ها را نشان دادند و از آنها سوال شده بود که آیا با سکس گاه به گاه موافقت می کنند یا خیر. در نتیجه زمانی که زنان در وضعیت امنی قرار گرفتند این آمار متفاوت بین دو جنس از بین رفت.

تفاوت میان این دو مطالعه نشان می دهد که عوامل فرهنگی مانند هنجارهای اجتماعی می توانند تاثیر زیادی بر روشی که مردان و زنان به دنبال روابط جنسی می روند، داشته باشد.


میل جنسی مردان همجنس گرا بیشتر زنان لزبین است

این یکی دیگر از افسانه هایی است که اثبات کردن یا نادیده گرفتن آن دشوار است. زنان همجنسگرا و همجنسگرایان دارای تجربه های گوناگون جنسی مانند مردان و زنان هتروزیک هستند. مردان مجرد همجنسگرا که در محله های شهری زندگی می کنند مشهورند که تعداد زیادی شریک جنسی دارند. اما مردان همجنسگرا در همه انواع روابط جنسی شرکت می کنند. 
زوج های لزبین همچنین ممکن است تعاریف مختلفی درباره آنچه “سکس” به آنها می دهد، داشته باشد. برخی از همجنسگرایان از اسباب بازی های جنسی استفاده می کنند تا در رابطه جنسی نفوذ کنند. سایر زوج های همجنسگرایانه خودارضائی را به عنوان سکس در نظر میگیرند.

مردان کمتر از زنان رومانتیک هستند

همانطور که توسط مدل چهار مرحلهای کارشناس ارشد و جانسون پیشنهاد شده است، هیجان جنسی در هر فرد متفاوت است. منابع آشفتگی می تواند به شدت از فرد به فرد متفاوت باشد. هنجارها و تابوهای جنسی اغلب به نحوه لذت بردن مردان و زنان از روابط جنسی شکل می دهد. و می تواند بر نحوه پاسخدهی آنها در نظرسنجی تأثیر بگذارد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...