این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

اشتباه جنسی زنان

اشتباه جنسی زنان
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 0 نظر

کامشیار بزرگترین اشتباهات جنسی زنان را توضیح می دهد و دلایل اینکه چرا زنان این اشتباهات را انجام می دهند. متخصصان رابطه جنسی می گویند که زنان اشتباه جنسی زیادی را نسبت به خودشان و شریکشان مرتکب می شوند.

کامشیار بزرگترین اشتباهات جنسی زنان را توضیح می دهد و دلایل اینکه چرا زنان این اشتباهات را انجام می دهند. متخصصان رابطه جنسی می گویند که زنان اشتباه جنسی زیادی را نسبت به خودشان و شریکشان مرتکب می شوند.

اشتباه 1: شروع رابطه جنسی همیشه با شریک زندگی شماست

بسیاری از ما نگرانی در مورد رفتار خانمانه داریم. ما نمی خواهیم به نظر وقیح یا نا نجیب برسیم یا به سختی به خاطر ترس ممکن است صحبتی درباره رابطه جنسی داشته باشیم. به گفته لس پراوت، پروفسور روانشناسی در دانشگاه ایلینوی ، عدم ایجاد رابطه جنسی یکی از بزرگترین اشتباهات زنان است.

“دکتر روت،” به عنوان یکی از متخصصان روانشناسی و استاد دانشگاه نیویورک و استاد دانشگاه ییل و پرینستون می گوید: “اغلب مردم تصور می کنند که زنان کمتر به فعالیت جنسی علاقه مند هستند و من فکر می کنم زنانی وجود دارند که مانند مردان علاقه مند به نزدیکی هستند “. علاقه خود به رابطه جنسی را در زمان های مختلف نشان دهید. شریک زندگی شما احتمالا از آن قدردانی می کند و شما ممکن است سطح جدیدی از رضایت را در راستای گرفتن مسئولیت از تجربه جنسی خود پیدا کنید، این کاری است که زنان باید انجام دهند

 اشتباه جنسی 2: نگرانی در مورد آنچه شما به نظر می رسید

فکر کردن درباره اینکه چگونه در طول رابطه جنسی به نظر می رسید، شما را از لذت بردن از خودتان محروم می کند و شانس خود را برای رسیدن به ارگاسم خراب می کند.

“وهیمیمر” توصیه می کند “در مورد چربی در شکم یا آرایش چهره خود فکر نکنید. ” بر لذت بردن از عمل جنسی تمرکز داشته باشید. شما باید اجازه دهید که یک ارگاسم داشته باشید. “

پاروت گفت: “مردان میخواهند همسرانشان خود را در بازی جنسی رها کنند، و این اتفاق نمی افتد اگر او نگرانیهای فیزیکی داشته باشد.”

” مردان شگفت زده می شوند اگر شما مشتاق، پر انرژی و علاقه مند به آنها باشید  و فکری انعطاف پذیر داشته باشید “.

به دلایل داروین، فیشر می گوید مردان (به طور ناخودآگاه) به دنبال زنانی هستند که می توانند نوزادان سالم را به دنیا بیاورند. میلیون ها سال پیش، مردانی که زنان بارور را جذب کرده بودند و فرزندان زیادی داشتند، شروع به زندگی می کردند.

“مردان بسیار بیشتر به زنانی که نشانه هایی از سلامت، جوانی و باروری را دارند جذب می شوند. فیشر توصیه می کند به جای نگرانی در مورد شکل کمر و ناخن، نگران در مورد سطح انرژی و اشتیاق و علاقه خود به او باشید.

اشتباه 3: فرض کنید رابطه جنسی برای یک مرد عادی است

وست میریم معتقد است که ما باید همه ایده های قدیمی را کنار بگذاریم، مانند اینکه زنان به سکس علاقه ندارند و یا سکس فقط برای مردان است. “برای برخی از مردان، سکس یک عمل بسیار مهم است. آن را به حداقل نرسانید. “

پراوت می گوید: هر دو مردان و زنان، در بستر یک رابطه متعهد، رابطه ی جنسی را انجام می دهند تا رضایت بخش تر باشد.

“پژوهش های متعدد و تحقیقات، بسیار واضح نشان می دهند افرادی که بهترین کیفیت سکس را دارند، ازدواج کرده اند.

مطالعه ی انجام شده توسط فیشر و همکارانش از دانشجویان دانشگاه، نشان می دهد که مردان نسبت به رابطه جنسی و روابطشان به اندازه زنان بسیار جدی هستند. در واقع، به گفته فیشر، بیش از 50 درصد از زنان و 52 درصد مردان ، گزارش دادند که امیدوار بودند رابطه طولانی برقرار کنند. و یک سوم آنها واقعا این کار را کردند

بنابراین فیشر می گوید: “هرگز فرض نکنید که مرد دنبال رابطه عاشقانه نیست.” “دو اشتباه بزرگ در این فرهنگ این است که یک: زنان به سکس علاقه مند نیستند و دو : مردان مثل زنان عاشقانه نیستند”.

اشتباه جنسی 4: معتقدید او همیشه برای رابطه جنسی آماده است

مطمئنا، اکثر پسران نوجوان تقریبا هر زمان که بخواهید و بپرسید آماده و مشتاق برای رابطه جنسی هستند، اما این موضوع برای مردان درست نیست. فشارهای زندگی روزمره – خانواده، کار، صورتحساب – می تواند میل جنسی مردانه را از بین ببرد. این موضوع یک شگفتی بزرگ برای بسیاری از زنان است، و اغلب زنان، عدم علاقه مرد به رابطه جنسی را به خودشان ربط می دهند. “فیشر می گوید بسیاری از زنان زمانی که شریک زندگی شان می گوید که در حالت روحی مناسب برای رابطه جنسی نیست،” شوکه می شوند و این حرف را باور نمی کنند. ” “زنان شرایط مشابه خود را می شناسند که گاهی به سکس علاقه ندارند اما هنوز هم مردشان را دوست دارند. اما اگر مردها بگویند که نمی خواهند رابطه جنسی داشته باشند، زنان فکر می کنند “او مرا دوست ندارد” و این موضوع درست نیست. او فقط نمی خواهد رابطه جنسی داشته باشد. ”

اشتباه 5: او را هدایت نکنید

پراوت می گوید، صحبت کردن به طور مستقیم در رابطه با سکس، آنچه که ما در رابطه جنسی دوست داریم و دوست نداریم یا می تواند ما را ناراحت کند، بسیار مهم است. حتی با یک شریک که مدت هاست با او زندگی کرده ایم. این تنها راه رسیدن به یک رابطه جنسی رضایت بخش است. “یک زن باید برای رابطه جنسی خودش مسئول باشد.” “هیچکس نمی تواند یک زن را به ارگاسم برساند اگر او مسئولیت تجربه جنسی خودش را نمی پذیرد. حتی بهترین عاشق نمی تواند بدون دانستن آنچه که زن نیاز دارد کاری انجام دهد

اشتباه جنسی 6: ناراحتی هنگام پیشنهاد چیزی جدید

پس از آنکه یک زن و شوهر برای مدت زمان طولانی با هم در ارتباط بودند، طبیعی است که بخواهید چیزهای مختلف را با طعم های مختلف ادویه رابطه خود کنید. فقط به این دلیل که مرد شما می خواهد چیزی جدیدی را امتحان کند، به این معنا نیست که از شما یا زندگی جنسی خود ناراضی است. به طور خلاصه: مساله را شخصی نکنید.

با این حال، مهم است که شما منطقه راحتی خود را تنظیم کنید،

پاروته می گوید: “هیچ کس نباید احساس مسئولیت کند کاری را انجام دهد که نمی خواهد در زمینه شخصی و صمیمی جنسی انجام دهد.” “اگر مرد شما از شما درباره چیزی که خارج از اخلاق شما است میپرسد، روشن کنید که این محدودیت برای شما وجود دارد و دلیلش را توضیح دهید. البته، این کار را به شیوه ای دوست داشتنی انجام دهید. اگر چیزی است که واقعا برای شما یک مسئله اخلاقی نیست، اما شما هنوز هم نمی خواهید، دوباره توضیح دهید که چرا. در صورتی که این یک درخواست عجیب و غریب است و در ابتدا نگران آن هستید، سعی نکنید بیش از حد پاسخ دهید. در عوض، اجازه دهید او بداند که شما نیاز به مدتی زمان در مورد آن دارید. “

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...