این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

روش‌های معجزه‌آسا برای ارتقای رابطه جنسی زناشویی

روش‌های معجزه‌آسا برای ارتقای رابطه جنسی زناشویی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/01 نظر 0 بازدید 901

عشق واقعی و صمیمیت رابطه جنسی زناشویی را تضمین نمی‌کند. در واقع، داشتن عشق در دراز مدت ممکن است فقط دلیلی برای شادی زندگی شما باشد.

ارتقای رابطه زناشویی : 

عشق واقعی و صمیمیت روابط زناشویی موفق را تضمین نمی‌کند. در واقع، داشتن عشق در دراز مدت ممکن است فقط دلیلی برای شادی زندگی شما باشد. بنابراین، در اینجا چند راه برای بازآفریدن برخی از موارد وابسته به عشق و شهوت در روابط زناشویی را به اشتراک می‌گذاریم.

1-پیدا کردن راه‌هایی برای تحسین همدیگر :

تحسین کردن چیزی است که در اوایل یک رابطه اتفاق می‌افتد، همانطور که شما در حال فراگیری استعدادها و ویژگی‌های یکدیگر هستید. و واقعا کسی یا چیزی را تحسین می‌کنید، معمولا مجبورید کمی شرایط پیش رو را تصور کنید و سعی کنید آن را درک کنید، زمانی که همسرتان با دوستانش بیرون می‌رود، با نگاه‌هایتان و سخنانتان کاری کنید تا دوستانش وی را تحسین کنند و همواره شاد باشد.

2-به همدیگر بیشتر تفریح بدهید.

شریک زندگی خود را برای گذراندن اوقاتی با سایر دوستانش تشویق کنید و مطمئن شوید که این کار را با درخواست خودش انجام می‌دهد. وی را تشویق کنید به باشگاه کتاب بپیوندد. همچنین گذراندن برخی آخر هفته‌ها با خواهر و برادرش یا دوستان قدیمی دوران تحصیل مطمئنا موجب تقویت قلبی وی می‌شود.

3-دور شدن موقت از رختخواب :

شما احتمالا با همسرتان در رختخواب احساسی عالی می‌کنید (به‌خاطر روابط جنسی گرم و ارگاسم)، اما گاهی هم احساس ناراحتی کمی وجود دارد. گاهی باید از رختخواب دور شد. این نوعی از فاصله‌های وابسته به عشق شهوانی ایجاد می‌کند که شما به این فاصله واکنش نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال، در طول این فاصله نوعی بازی جدید را امتحان کنید، یا نوع جدیدی از فانتزی را به اشتراک بگذارید، این می‌تواند تجربه‌ای خوب را مهیا کند.

4-یادگیری مسائل جنسی، شناخت اندام‌های جنسی و ترجیحاتتان در چگونگی رابطه برای بهتر کردن کیفیت :

با توجه به اینکه بسیاری از دیدگاها و توقعاتی که از رابطه جنسی گرم داریم براساس اطلاعاتیست که بصورت عام به ما می‌رسد، مثلا با دیدن فیلم‌ها، خواندن مطالب و… بنابراین برای اینکه انتظارات حقیقیت‌گرایانه و مشخصی داشته باشیم باید متد کسب دانش را بصورت خودآگاه درآوریم.
مثلا فرد ابتدا باید بداند، چه نوع لمسی را با چه شدتی در بدنش دوست دارد، تا وقتی در یک رابطه قرار گرفت بتواند این مسٔله را با شریک جنسی‌اش مطرح کند. اینکه انتظار داشته باشید فرد مقابلتان این اطلاعات را بداند، واقع‌گرایانه نیست. قطعا آگاهی از احساسات خود را پرورش ‌دهید.

بیشتر بدانید: رضایت جنسی و پیش‌نیازهای رابطه‌ی جنسی

5-مسیر جدید را در به ارگاسم رساندن یکدیگر بیاموزید :

همه چیزی را که در مورد به ارگاسم رساندن شریک زندگی خود می دانید فراموش کنید و راه جدیدی برای به دست آوردن آن بیابید. این کار در ابتدا ممکن است خسته کننده باشد اما نتیجه‌ای فوق العاده دارد! بنابراین یک تکنیک را امتحان کنید.

6-خواسته‌ها و ترجیحات جنسی خود را با طرف مقابلتان مطرح کنید :

داشتن رفتار مبتکرانه و شجاعت شخصی را باید از موقعیت‌های آسان و ساده‌تر، امتحان کرد. برای مثال در مورد نوشیدن و یا خوردن! آیا می‌توان چیزی را که می‌خواهید بخورید و چیزی را که نمی‌خواهید نخورید!؟ یا برای نشان دادن اینکه همراه بسیار خوبی هستید بقیه غذایی که هست را می‌خورید یا چیزی را که می‌نوشید که بعدا ممکن است حتی پشیمان بشوید؟! تمرین ابراز وجود در این مواقع ساده و مهارت گفتن "نه"، حتما در مورد رابطه جنسی‌تان هم کاربرد خواهد داشت. البته درمورد افراد کم‌رو و مبتلا به استرس اجتماعی و اضطراب شاید لازم باشد که چند جلسه با روان‌شناس یا روان‌پزشک درباره رفتار با جرات و شجاعت کار کنند.

7-اجرایی کردن دانسته‌ ها

رابطه مورد طبع خود را بر پایه دانسته‌هایتان شکل دهید. البته گاهی اوقات بخصوص وقتی خانم‌ها خواسته جنسی‌شان را بیان می‌کنند، آقا دچار تردید می‌شود و این تصور برایش بوجود می‌آید که خانم، تجربه‌های پیشین زیادی داشته!. بنابراین باید در کل رابطه، اعتماد دوطرف بهم و فرهنگ هر دو را در نظر داشت.
اینکه همسر شما، بدنش را به درستی بشناسد و تا حدی بداند که چه فانتزی‌های جنسی‌ای دارد، احتمال شکل‌گیری رابطه بهتری را ارتقا می‌دهد. در مورد همسرانی که سال‌ها در کنار یکدیگر زندگی کرده‌اند، بهتر است که این خواسته‌ها به یک‌باره مطرح نشود که باعث تعجب طرف از این تغییر نگاه شود. بلکه بهترست این سری مطالب را بعد از مطالعه با همسرتان به اشتراک بگذارید و هر دو با هم به آرامی این رویه را طی کنید، یادگیری‌هایتان را با هم در میان گذاشته و تغییرات بهتری را در روابط زناشویی‌تان ایجاد کنید.

8-ایجاد تجربه خوب :

بعد از پایان یافتن رابطه جنسی زناشویی حتما لازم است که مرد از نظر عاطفی به زنش توجه کند، او را در آغوش بگیرد و به مکالمات احساسی ادامه دهد و به همسر خود ابراز محبت کند تا وی را از رابه جنسی خشنود و برای سایر روابط آتی انگاشت مثبتی را در ذهنش ایجاد کند.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...