این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

کلینیک سلامت جنسی چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلینیک سلامت جنسی چه خدماتی ارائه می دهد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 0 نظر

 اکثر مردم در ایران اطلاعات زیادی درباره کلینیک های جنسی و خدماتی که در آنها ارائه می شود ندارند ، در اینجا اطلاعاتی را درباره کلینیک سکس تراپی کامشیار و به طور کلی خدمات کلینیک سلامت جنسی در اختیار شما قرار می دهیم.

کلینیک سلامت جنسی :

ایا برای اولین بار میخواهید به یک کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید؟ اکثر مردم در ایران اطلاعات زیادی درباره کلینیک های جنسی و خدماتی که در آنها ارائه می شود ندارند ، در اینجا اطلاعاتی را درباره کلینیک سکس تراپی کامشیار و به طور کلی خدمات کلینیک سلامت جنسی در اختیار شما قرار می دهیم.

هنگامی که برای اولین بار می خواهید به کلینیک ما مراجعه کنید، از شما خواسته می شود فرمی را با نام و برخی اطلاعات تماس خود پر کنید.شما مجبور نیستید نام واقعی خود را بگویید و یا به دوستان و کارکنان خود بگویید که به کلینیک سلامت جنسی مراجعه کردید. همچنین سوالاتی درباره سوابق بیماری های قبلی ، سابقه جراحی ، مصرف دارو های اخیر و سایر شرایط سلامتی جسمی از شما پرسیده می شود.

خدمات بهداشتی درمانی مربوط به سلامت جنسی دارای پرونده پزشکی جداگانه ای هستند و تنها در صورتی موافقت شما، اطلاعات شما با پزشک عمومی یا متخصصین دیگر به اشتراک گذاشته می شود.

اگر ترجیح می دهید یک متخصص خانم شما را معاینه کند، وقتی به کلینیک سلامت جنسی می آیید، به منشی اطلاع دهید . اگر بخواهید، می توانید کسی را نیز همراه با خود ببرید (مثل شریک یا دوستتان). خدمات اصلی ما در کلینیک سکس تراپی کامشیار انجام میگیرد اما خدمات غیر حضوری ما را می توانید به صورت اینترنتی در سرار کشور از طریق سامانه کلینیک مجازی دریافت کنید.
اتفاقاتی که پس از ویزیت پزشک و متخصص ممکن است اتفاق بیافتد:

آزمایشات :

پزشک ممکن است برای اطمینان از وضعیت سلامت جسمی و بررسی سلامت سیستم عصبی و هورمونی برایتان آزمایشاتی را درخواست کند . مشکلات و اختلالات عملکرد جنسی ممکن است مربوط به اختلال ترشح یک هورمون و یا مشکل در سایر نواحی بدن باشد. (مثلا ثانویه به بیماری های قلبی عروقی یا دیابت)

اطلاعات خصوصی شما در مورد زندگی جنسی :

اگر شما از گزینه تست اینترنتی و یا کلینیک مجازی ما استفاده می کنید، از شما سوالاتی در مورد زندگی جنسی شما خواهیم کرد. مهم این است که به طور صادقانه پاسخ دهید زیرا ممکن است روی همه توصیه ها و درمان هایی که به شما ارائه می شود تاثیر بگذارد. هر چیزی که می گویید محرمانه و محفوظ خواهد ماند و مشکل شما با یک هویت ناشناس بررسی خواهد شد.

به یاد داشته باشید که خجالت نکشید، شما باید صادق باشید زیرا پرسنل کلینیک سلامت جنسی می دانند که چگونه با شما رفتار کنند و چگونه می توانند به شما کمک کنند.

آزمایشات در کلینیک سلامت جنسی چگونه انجام می شود؟

بسته به وضعیت شخصی شما، اگر شما نیاز به آزمایش عفونت های جنسی (STIs) دارید، ممکن است نیاز به نمونه ادرار، واژینال، گلو و سواپ رکتال و یا نمونه خون داشته باشید. در صورت وجود علائم، دستورالعمل هایی در مورد چگونگی گرفتن نمونه ها به شما داده خواهد شد دقت کنید برای انجام بعضی از آزمایشها ممکن است نیاز باشد پرستار یا پزشک به اندام تناسلی شما نگاه کنند. اگر با سکس تراپیست راحت تر هستید، می توانید با مراجعه به یک کلینیک سلامت جنسی از یک سکستراپیست یا درمانگر جنسی کمک بگیرید.

یا اگر هیچ علائمی ندارید ولی نگران سلامت جنسی خود هستید ، می توانید سامانه مربوط به خدمات سلامت جنسی ما را دنبال کنید تا در صورت لزوم مشاوره جنسی برای شما در نظر گرفته شود.

نتایج منفی

شما می توانید با تلفن تماس یا مراجعه به کلینیک سلامت جنسی برای پیگیری نتایج آزمایشات اقدام کنید . اکثر مردم تمایل به دریافت نتایج آزمایشات به وسیله تلفن همراه خود دارند.

نتیجه منفی بسیار دقیق است. با این حال، برخی از عفونت ها مانند HIV، سیفلیس و هپاتیت ممکن است تا 3 ماه طول بکشد تا در آزمایش خون معلوم شود.

نتیجه منفی اولیه اخبار خیلی خوبی است، اما ممکن است لازم باشد که تست دوم را انجام دهید تا مطمئن شوید . وقتی آزمایشات انجام می شود، با متخصص بالینی صحبت کنید – آنها می توانند به شما بگویند در صورتی که آزمایشات نیاز به تکرار داشته باشند تکرارشان کنید.

در عین حال، تا زمانی که تمام نتایج تست خود را به پایان نرساندید مطمئن باشید که شما در معرض خطر عفونت قرار دارید و باید با استفاده از کاندوم رابطه جنسی برقرار کنید

حتی اگر تمام آزمایش های نهایی شما منفی باشد، وقت آن است که فکر کنید که چگونه در آینده از خود مراقبت کنید. اگر این بار خوش شانس بوده اید، ممکن است بعدا نباشید. مگر اینکه هم شما هم همسرتان آزمایش شده باشید، STI و HIV شیوع نسبتا بالایی دارند و ممکن است از زمانی که آزمایش داده اید مجددا در معرض خطر ابتلا به STIs و HIV قرار گرفته باشید. اگر رابطه جنسی بدون کاندوم داشته باشید، خود و همسرتان را در معرض خطر قرار می دهید، بنابراین مطمئن شوید که هر بار از یک کاندوم استفاده می کنید.

نتایج مثبت

تقریبا تمام عفونت های جنسی اکنون با روش های پزشکی جدید مانند کرایو تراپی قابل درمان هستند – پرستار یا پزشک به شما توصیه های لازم را می کند و اطلاعاتی را در مورد آنچه که بعدا باید انجام دهید به شما می دهد.

گاهی اوقات آزمایش ها می توانند مثبت کاذب را نشان دهند، به خصوص اگر شرایط بسیار خاص باشد، بنابراین گاهی اوقات کلینیک سلامت جنسی از شما درخواست می کند که یک نمونه دیگر برای اطمینان از صحت نتایج آزمایشات ، بگیرید.

همیشه خوب است اگر مبتلا به عفونتی شدید از آن آگاه شوید. عفونت های منتقله از راه جنسی مانند عفونت کلامیدیایی و گنوره در حال حاضر قابل درمان هستند. با درمان و مراقبت مدرن، افراد می توانند شرایطی مانند اچ آی وی را مدیریت کرده و زندگی سالمی داشته باشند. بنابراین بدانید عفونت شما را می توان درمان کرد و مانع درمان نشوید.

اگر شما یک STI دارید، با یک مشاور سلامت برای بحث در مورد نتیجه درمان ، صحبت کنید. مشاور سلامت شما اطلاعاتی در مورد عفونت و آنچه را که باید انجام دهید به شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد که هر گونه سوالی را بپرسید و نگرانی های خود را برطرف کنید. مشاوران کلینیک سلامت جنسی کامشیار ترتیبی می دهند تا در نهایت آرامش برنامه درمانی خود را به پایان برسانید.


بروزرسانی :  98/09/20

By : R .Tabrizaki

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...