این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آیا مشکل ارگاسم به شغل ارتباط دارد؟

hosein negahi
1398/02/07 00
لینک مستقیم

سلام

39 سالمه متاهل هستم .دارای 2 فرزند. 12 ساله که ازدواج کردم و رابطه خوبی با خانومم دارم. تا چند وقت پیش مشکلی در رابطه جنسی نداشتم الان 4-5 ماهه که به سختی به ارگاسم میرسم.

یعنی از هر 3-4 بار رابطه یکبار به ارگاسم می رسم. پس از هر بار رابطه جنسی شدیدا اذیت می شم . الان احساس می کنم که کم کم مشکل نعوظ هم پیدا کردم

لطفا راهنمایی کنید.

البته چون حدود 1 ساله با تاکسی کار می کنم. و این کار با تاکسی شدیدا اعصابم رو خورد می کنه . می خواستم بپرسم که شغل روی ارگاسم موثر است؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

سوفی زارع
1398/02/07 00
لینک مستقیم

شغل می تواند بر فعالیت جنسی تاثیر داشته باشد و بدر نتیجه  آن در شما اختلال ارگاسم ایجاد کند.

در صورتیکه اختلال ارگاسم شما پیشرونده است باید مراچعه کنید برای تشخیص علت و درمان ان..

مظلب پایین رو  برای شما در همین پست گذاشتم امیدوارم براتون مفید باشد.

تاثیر شغل در اختلال ارگاسم

مشکل ارگاسم در  رابطه جنسی اگر چه در زنان بیشتر شایع است ولی به مواردی در کلینیک برخورد می کنیم که مشکل ارگاسم آقایان خانواده را تا مرز فروپاشی می کشاند. مشکل ارگاسم جزء اختلالاتی است که هر دو جنس را درگیر می تواند بکند. معنای ارگاسم، اوج لذت جنسی است. ارگاسم دارای علایمی است که با آن ها می توانید تشخیص بدهید که آیا به اوج لذت جنسی رسیده اید. علایم جسمی در زنان و مردان دارای تفاوت هایی است. علایم روانی ارگاسم زنان و مردان با یکدیگر متفاوت است. بنابر این هریک از این دو جنس انتظارات مختلفی از ارگاسم باید داشته باشند.

تاثیر شغل در اختلال جنسی و به دنبال آن  مشکل ارگاسم دیده می شود. البته این تاثیر بصورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد. نوع شغل، ساعات کاری، استرس های شغلی در مشکل ارگاسم موثر می باشد. زنان و مردان ارگاسم را از راه رابطه جنسی و تحریکات مرتبط با آن دریافت می کنند.

اوج لذت جنسی یا رسیدن به ارگاسم دارای جذابیت است. یکی از اهداف زندگی کسب لذت می باشد. بنابر این رسیدن به ارگاسم و یا مشکلات در راه کسب آن اهمیت خاصی دارد. لذت جنسی باعث تحمل مشکلات بین فردی در زندگی زناشویی میشود.

عمل جنسی به روش های مختلفی(دهانی،مقعدی، تناسلی)  انجام می شود. هم چنین افراد برای رسیدن به ارگاسم از راه های دیگر  (خودارضایی، فتیشیسم، یا سایر تمایلات جنسی)  نیز استفاده می نمایند. حتی برخی افراد فقط از طریق انحرافات جنسی به ارگاسم می رسند. بنابر این راههای دستیابی به ارگاسم متنوع می باشد.

تاثیر نوع شغل در مشکل ارگاسم

تاثیر نوع شغل در مشکل ارگاسم بیشتر در مورد آقایان مورد بررسی قرار گرفته است. این بررسی ها بدنبال ناتوانی ها و کژکارکردی های جنسی آقایان صورت گرفته است. در برخی از مشاغل مشکل ارگاسم و ناتوانی های جنسی بیشتری نسبت به سایر مشاغل وجود دارد. این اختلالات جنسی ممکن است ناشی از مواد مورد استفاده در مشاغل باشد. موادی که احتمال اختلالات جنسی در افراد را بوجود می آورند شامل: هورمون های جنسی، سرب، مس، کامیوم و…  می باشند. تاثیر دیگر شغل در مشکل ارگاسم بدلیل استرس های بالا بوجود می آید. کسانیکه در مشاغل پر استرس مشغول بکار می باشند به این دلیل دائما در معرض اضطرابات قرار می گیرند. بتدریج این اضطرابات در خلق و خوی فرد و همینطور در جسم او ایجاد مشکلات متعددی خواهد نمود. این اختلالات بشکل اضطرابات مزمن یا اضطراب های فراگیر ، افسردگی و غیره بروز می نماید. درنتیجه وجود این مشکلات در ارتباط زناشویی و رابطه جنسی تاثیر منفی داشته و مشکلات عدیده ای برای فرد و خانواده ایجاد می نماید. درضمن استرس های دایمی بر روی ارگان های مختلف بدن همچون قلب و… نیز اثرات مخربی برجای می گدارد. که ناتوانی های جسمی بدنبال خود ناتوانی های جنسی را  دارند. ساعات طولانی کار نیز در اختلال ارگاسم در زنان و مردان تاثیر نامطلوبی دارد. بالا بودن ساعات کاری عوارضی همچون خستگی زیاد، بی حوصلگی، مشکلات جسمی و غیره را بدنبال خواهند داشت. در نتیجه عوارض ذکر شده بر روی توان جنسی زن و مرد تاثیر منفی داشته و  حتی تمایل جنسی را کاهش می دهند. یک ارتباط جنسی سالم و مطلوب نیاز به شرایطی دارد. ارتباط جنسی سالم نیازمند سلامت جسم، روان، اجتماعی و رفاهی است. وجود شرایط مناسب ایجاد کننده لذت جنسی و ارگاسم خواهد شد.

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

پربازدیدترین سوالات

hosein negahi

hosein negahi

1398/02/07

خود ارضایی مشکل داره؟

hosein negahi

hosein negahi

1398/02/07

نعوظ با شاک ویو چه مدت درمان می شود

hosein negahi

hosein negahi

1398/02/07

چند بار رابطه جنسی طبیعی است

hosein negahi

hosein negahi

1398/02/07

مثل سابق دیگه آلتم سفت نمیشه

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...