این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

چند بار رابطه جنسی طبیعی است

ناشناس
1398/02/07 00
لینک مستقیم

چند بار رابطه جنسی نرمال است؟من 45 سالمه و 3 تا بچه دارم ، در هفته 2-3 بار سکس دارم . همسرم میگه من بیش فعالی جنسی دارم.
میخواستم بدونم برای سن من چند بار سکس طبیعی هست؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

sofi زارع
1398/02/17 00
لینک مستقیم

همیشه این سوال برای افراد هست که آیا من نرمال هستم ؟و معیاری می خواهند تا خود را با دیگران مقایسه کنند.
این مقایسه کاملا غلط است و فعالیت های جنسی افراد کاملا منحصر به فرد است .
تعداد دفعات سکس کاملا بسته به وضعیت روحی روانی و جسمانی افراد دارد. و اصولا تنها در صورتی این
فعالیت بیش از حد جنسی فقط زمانی حالت بیمارگونه  و اختلال هایپر سکچوالیتی  به خود می گیرد که ایجاد دیسترس
و نگرانی در فرد و یا همسر وی نماید. وجود فعالیت جنسی اصولا سطح رضایت از زندگی را بالا می برد و اگر شما
و همسرتان از این میزان فعالیت نگرانی ندارید نیاز به درمان و پیگیری برای کاهش آن ندارید .
در مطالعه ای که انجام شده است تعداد دفعات سکس بر اساس سن متفاوت بوده است. برای افراد در دهه 20 زندگی حدود 80 بار در سال و
برای افراد در دهه 60 زندگی حدود 20 بار در سال و بطور میانگین 54 بار در سال برای همه گروه ها در سنین مختلف .

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

پربازدیدترین سوالات

ناشناس

ناشناس

1398/02/07

خود ارضایی مشکل داره؟

ناشناس

ناشناس

1398/02/07

نعوظ با شاک ویو چه مدت درمان می شود

ناشناس

ناشناس

1398/02/07

چند بار رابطه جنسی طبیعی است

ناشناس

ناشناس

1398/02/07

مثل سابق دیگه آلتم سفت نمیشه

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...