این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی

برنامه های آموزشی و کارگاه های کلینیک سلامت جنسی کامشیار فضایی است برای ایجاد اگاهی جنسی و ایجاد تغییرات برای باز کردن دریچه های قلب شما.

دوره های آموزشی سلامت جنسی کامشیار هم آموزش است هم درمان .

 بعضی از دوره های ما برای شما به عنوان یک زن و شوهر الهام بخش است و می تواند شما را برای ایجاد  تغییرات در زندگی جنسی تان هدایت کند و در این مسیر شما را قدرتمند بسازد.  .

روزمرگی ها برای زندگی جنسی کشنده است و فرار از این ایستایی فقط با رفتن به  پناهگاه جنسی امن  که در آن نیازهای شما تامین می شود ممکن است ،در این رابطه صمیمی  خواسته های شما پرورش می یابد و جرارت زندگی هر دو شما را در آغوش خود جای خواهد در این دوره ها دنیای شهود، عقل و ذکاوت به کار افتاده و شما از طریق این سفر جنسی متعالی  می توانید ذهن و بدن و روح خود را  در انرژی مطلق غوطه ور کنید.

شما از خودتان فاصله می گیرید ، شما یاد می گیرید تا از حواس پرتیهای خود دور شوید و آماده باشید تا بتوانید قدرت جنسی کامل درون خود را کشف کنید

اگر شما فعلا مجرد هستید و می خواهید ازدواج، دوره هایی برای آموزش و روشنگری جنسی برای شما داریم.

ما در گروه های کوچک و صمیمی مهارت ها و تکنیک ها را به شما آموزش خواهیم داد. به شما یاد خواهیم داد تا ابزارهای ذهنی و جسمی و روانی را در خود کشف نمایید .ما شما را به یک سفر درونی جنسی خواهیم برد ودر این  تمرینات  بدن شما را با طبیعت وصل نموده و شما  تجربه زیبایی از اسرار روان جنسی خود خواهید داشت.

اگر شما از آن دسته از والدینی هستید که دوست دارید آموزش های جنسی فرزندتان را به عهده دوستانش یا مدرسه نگذارید. ما دوره هایی مخصوص شما طراجی کردیم تا بتوانید فرزندتان را به صورت علمی با مسایل جنسی آشنا کنید.

بسیاری از این دوره ها رایگان است و ثبت نام شما بدون پرداخت وحهی می باشد. ولی بعضی از این کارگاه ها نیاز به پرداخت وجه دارند.

اگر می خواهید بدانید که چطور می توانید در این دوره ها شرکت کنید ویدیو زیر می تواند به شما کمک کند.

 

ثبت نام در کارگاه های آموزشی 

 

دوره های نیم سال اول 1398

دوره های نیم سال دوم 1398

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...