این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

40 پوزیشن برتر رابطه زناشویی

40 پوزیشن برتر رابطه زناشویی
چکیده این محصول : انتشار : 1398/02/09 155 نظر

اگر شما هم دنبال یک رابطه زناشویی آتشین با همسر خود هستید ، از همسرتان بخواهید این صفحه را بخواند. پوزیشن های  متفاوت رابطه جنسی وقتی توسط زن طراحی و هدایت می شوند، حرارت و صمیمیت عشق را  خیلی بالا تر می برند. 

 

اگر شما هم اتاق خوابتان خیلی پرماجرا نیست با نگاهی به این 40 پوزیشن رابطه جنسی به رابطه اتان تنوع بدهید .بعضی ها همیشه از پوزیشن های زناشویی تکراری استفاده می کنند.در صورتی که اختراع پوزیشن های جدید می تواند ارگاسم بهتری برای شما و شریک زندگی تان به ارمغان بیاورد و رابطه جنسی شما را بسیار لذت بخش تر کند.

 

آنچه دراین مقاله می خوانید

 

 

انواع پوزیشن زناشویی

 

به طور کلی تمام پوزیشن های زناشویی فارغ از وضعیت خوابیده ،نشسته و یا ایستاده در سه گروه کلی قرار می گیرند.. و معمولا شما بسته به وضعیت جسمانی تان و یا طبق عادت از یکی از این سه گروه استفاده می کنید.  هر کدام از این پوزیشن ها از جهت امکاناتی که در حین رابطه جنسی در اختیار شما می گذارند متفاوت هستند.

 

پوزیشن هایی که زن در بالا قرار دارد

 

در این وضعیت ها مرد در بالای زن قرار دارد و در نتیجه صورت شما در مقابل همسرتان است . مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن میسیونری ( Missionary Position )  است . در پوزیشن میسیونری امکان بوسه های داغ و عشقبازی در حین رابطه راحت تر در دسترس است. 

 

 

پوزیشن هایی که مرد در بالا قرار دارد

 

در این وضعیت ها زن بالاتر از مرد قرار دارد و کنترل رابطه زناشویی را می تواند در دست بگیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن دختر کابوی یا دختر گاو چران  ( Cowboy Girl Position )  است. اگر مرد چاقی بیش از حد دارد و یا زن نیاز به دخول کامل دارد این وضعیت بسیار کمک کننده است. در پوزیشن دختر کابوی لذت نگاه به رفتار آتشین زن  توسط مرد و امکان تحریک کلیتوریس توسط زن  کاملا در دسترس است. 

 

 

پوزیشن های دخول از پشت

 

در این وضعیت ها  مرد در پشت زن قرار می گیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن گربه ای  ( Cat style - Dog Style ) است .در این گروه از پوزیشن ها امکان حرکت هم برای زن و هم مرد وجود دارد و حرکات سریعتر و محکمتر قابل انجام است.البته به عنوان یه اصل کلی تمام مواردی که مرد در پشت زن قرار می گیرد به عنوان داگ استایل شناخته می شود . البته در پوزیشن داگ استایل مرد می تواند نشسته ، ایستاده ، خوابیده ،به صورت مایل و یا غیر عادی ترین حالت ها  قرار گیرد. 

 

 

افزایش مهارت در بهترین پوزیشن ها

 

در اینجا بهترین پوزیشن های سکس را گرد آورده ایم ولی واقعیت این است که در هر کسی چند تا ازاین پوزیشن ها کارآمد و لذت بخش است. شما می توانید این وضعیت ها را تست کنید و در نعدادی مهارت خود را بالا ببرید.

در هر بخش 3  قسمت وجود دارد : 

1- چکار بکنید : در این قسمت شما یاد می گیرد وضعیت بدنی شما و شوهرتان به چه صورت باشد. 

2-این پوزیشن چه کمکی کی کند : در این بخش به شما درباره فایده این وضعیت گفته می شود . 

3-حرکت را آتشین کنید : در اینجا شما یاد می گیرید چطور حرارت رابطه جنسی را بالا ببرید. 

اگر سوالی دارید  یا نظری دارید از طریق فرم پایین این صفحه بپرسید.

 

چهل پوزیشن زناشویی مختلف

 

1.پوزیشن پیچ و مهره

 

چکار بکنید : در نزدیکی لبه تخت یا نیمکت ، روی لگن و ساعد به صورت یک طرفه دراز بکشید  و ران های خود را به هم فشار دهید و باسن خود را به عقب متمایل کنید. از همسرتان بخواهید بایستد و در حالیکه پاها را از هم کمی باز میکند  ازپشت  رابطه واژینال را انجام دهد 

 

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما وقتی در این موقعیت جنسی ران های خود را به هم فشار می دهید  باعث می شود همسرتان بخواهد که با نیروی بیشتری رابطه را انجام دهد.  

حرکت را آتشین کنید: به جای اینکه به همسرتان اجازه دهید تمام کارها را انجام دهد ، سعی کنید باسن خود را بیشتر به عقب فشار دهید تا همسرتان با ضرباهنگ شما هم ریتم شود.

 

2. یکی شدن صورت ها

 

چکار بکنید : همسرتان  روی صندلی یا لبه تخت نشسته است. رو در روی او  قرار می گیرید  ، پاها را در دو طرف قرار داده و در اغوش او فرو می روید. 

 

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: در این موقعیت جنسی ، شما کنترل زاویه و عمق ورود و شدت حرکات را کنترل می کنید. نشسته بودن باعث می شود تحریکات در اختیار شما باشد ، بنابراین  در این وصعیت خود را برای یک ماراتن جنسی آماده کنید.

حرکت را آتشین کنید: بگذارید انگشتان و دستانتان  به جای شما صحبت کنند . پس از نشستن ، می توانید دست های خود را در هر کجای بدن  خود و یا همسرتان قرار دهید تا جالب تر جلوه کنید. می توانید دستان همسرتان را نیز هدایت کنید.

 

3. پوزیشن سگ وحشی

 

چکار بکنید : روی چهار دست و پا قرار بگیرید  ، سپس از همسرتان بخواهید  در پشت سر شما زانو بزند ، و بالاتنه  اش کمی به روی شما متمایل  باشد . به طوری که کاملا بر شما تسلط داشته باشد

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان نفوذ عمیق و تحریک نقطه G را فراهم می کند.

حرکت را آتشین کنید: یک طرف سر خود را به زمین بگذارید و کلیتوریس خود را با یک دست تحریک کنید ، می توانید دست همسرتان را بگیرید و بر روی کلیتوریس بگذارید  و از او بخواهید با حرکات ریتمیک شما را به ارگاسم برساند.

 

4. پوزیشن بید مجنون

 

چکار بکنید: به پهلوی راست خود بخوابید. شریکتان بر روی زانوهای خود و در میان دو پای شما قرار بگیرد ، پای راست خود را کمی به عقب خم کنید و پای چپتان را به دور بدن او بپیچید. 

 

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با استفاده این پوزیشن جنسی همانند پوزیشن سگ وحشی میتوانید دخول عمیق تری را تجربه کنید با این تفاوت که در این نوع، رابطه چشمی نیز برقرار است.

حرکت را آتشین کنید: از شریک زندگی خود بخواهید که کلیتوریس شما را با دست تحریک کند..و شما دست و پاهای خود را مانند شاخه های بید مجنون پیچ و تاب دهید

 

5. پوزیشن اتو

 

چکار بکنید: به پشت بخوابید ، پاها صاف و باسن خود را کمی بالا بیاورید. شریک جنسیتان به روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد و دخول انجام شود.

 

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی تناسب خاصی ایجاد می کند ، به گونه ای که آلت شریک زندگی شما بزرگتر به نظر می رسد.

حرکت را آتشین کنید: در بعضی مواقع این پوزیشن  باعث طولانی تر شدن رابطه جنسی می شود. با دست کلیتوریش خود راتحریک کنید

 

6. پوزیشن جادوگری

 

چکار بکنید: دراز بکشید و پاهای خود را روی سرشانه های شریک جنسیتان بگذارید.

 

 

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی بسیار جذاب است زیرا وقتی پاهای خود را بالا می برید ، واژن تنگ تر و باریک می شود و به تحریک بیشتر شما کمک می کند.

حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسی خود بخواهید که شما را با حرکت به سمت چپ و راست یا بالا و پایین قرار دهد. دست های همسر تان را به سمت سینه ها یا باسن تان هدایت کنید.
 

 

7. پوزیشن دختر گاوچران

 

چکار بکنید: شریک جنسیتان دراز بکشد و شما روی بدن او و بر روی زانوهایتان بنشینید. دستانتان را روی قفسه سینه شریک جنسیتان بگذارید و بدنتان را بالا و پایین کنید. برای فشار کمتر بر روی ران های خود، از شریک خود بخواهید ران هایتان را نگهدارد تا به شما کمکی کرده باشد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی فشار کمتری را روی پاهای شما ایجاد می کند و ارگاسم را آسان تر می کند
حرکت را آتشین کنید: برای تحریک بخش های مختلف واژن ، فشار ها و دخول را به طور منظم کم عمق و عمیق کنید. از همسرتان بخواهید  سینه هایتان را لمس کند .
 

 

8. پوزیشن تک چرخ

 

این کار را انجام دهید: روی دست و پایتان بمانید .شریک جنسیتان از پشت پاهای شما را بالا نگهدارد. سپس پاهای خود را به دور کمر او قفل کنید.

 

 
پوزیشن تک چرخ

پوزیشن تک چرخ

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از اینکه یک تمرین شگفت انگیز بازو برای شماست، این موقعیت جنسی به شریک جنسیتان امکان نفوذ عمیق تری را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید به یک میز یا کنار تخت تکیه کنید تا به بازوهای خود استراحت دهید و بدنتان را از کمر پیج و تاب دهید .
 

 

9. پوزیشن جهش قورباغه

 

چکار بکنید: زانو بزنید و کف دستانتان را روی زمین بگذارید .همزمان با بالا نگه داشتن باسن ، به سر و دستانتان استراحت دهید. حال شریک جنسیتان پشت شما روی زانوها نشسته و مقاربت انجام میگیرد.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن جنسی باعث نفوذ عمیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.
حرکت را آتشین کنید: با دستانتان کلیتوریس خود را تحریک کنید.
 

 

10. پوزیشن ایستاده و خم شده

 

چکار بکنید: هر دو بایستید ، شما از کمر به سمت جلو خم شوید. شریک جنسیتان از پشت به شما نزدیک شود و رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: خم شدن در طی این موقعیت جنسی به محکم تر شدن دیواره های واژن کمک می کند و شدت اصطکاک را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: شریکتان میتواند با دست آزاد خود ، کلیتوریس شما را تحریک کند ، و یا دستان شما را از پشت با تکه ای پارچه ببندد.
 

 

11. پوزیشن کوه جادویی

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما نشسته ، پاها را خم کرده و به دست و ساعد خود تکیه داده است. شما همین کار را می کنید و بعد از آن به او نزدیک میشوید تا اینکه ارتباط برقرار شود.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با نگاه کردن به یکدیگر احساس صمیمیت بیشتری خواهید کرد. با برخورد کردن کلیتوریس بر روی لگن وی ، تحریک خود را افزایش دهید.
حرکت را آتشین کنید: تکه های یخ را روی سینه خود بکشید و بگذارید آب سرد در زیر لگن او جمع شود.
 

 

12. پوزیشن گاوچران

 

چکار بکنید: روی تن شریکتان بنشینید و بر روی زمین زانو بزنید، دستانتان را بر روی سینه شریک جنسیتان بگذارید و با کمک ران های خود ، بدنتان را بالا و پایین ببرید. شما می توانید با تکیه به عقب و حمایت از خود بر روی رانهای شریکتان ، مقداری از وزن خود را از طریق لگن وی تسکین دهید.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با تسلط بر این موقعیت جنسی ، ارگاسم خود را به تاخیر می اندازید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را از هم دور کنید تا به او نزدیک تر شوید.
 

 

13. پوزیشن معکوس گاوچران

 

چکار بکنید: همانند حرکت گاوچران ، بر روی تن شریکتان نشسته و زانو بزنید با این تفاوت که روی او به پشت شما باشد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شما این امکان می دهد تا کنترل خود را به دست بگیرید و سرعت و ریتمی را که دوست دارید را به شریکتان نشان دهید.
حرکت را آتشین کنید: برای به دست آوردن تکیه گاه بیشتر ، زانوها و شانه های خود را درون پاها و بین ران های شریکتان قرار دهید.
 

 

14. پوزیشن پسر گاوچران

 

چکار بکنید: به پشت بخوابید تا شریک جنسیتان بر روی شما بنشیند و دخول انجام شود.

 

این وضعیت چه کمکی میکند: شدت نفوذ را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید سینه هایتان را نوازش کند
 

 

15. پوزیشن رقص باله

 

چکار بکنید: روی یک پا بایستید ، با شریک زندگی خود روبرو شوید و پای دیگر را دور کمر او بپیچانید.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی امکان رابطه جنسی با تماشای صورت شریک جنسیتان را فراهم میکند
حرکت را آتشین کنید: اگر بدن انعطاف پذیری دارید ، سعی کنید که پای بلند شده تان را روی شانه او برای نفوذ عمیق تر آلت، قرار دهید.
 

 

16. پوزیشن خوابیده

 

چکار بکنید: ابتدا شما روی تخت دراز بکشید بعد شریکتان بر روی شما.به طوری که بتوانید صورت های یکدیگر را ببینید.

 

 

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ساده ، زیبا ، مؤثر و با کمال تعجب همه کاره است.
حرکت را آتشین کنید: می توانید با تغییر دادن زاویه پاها ، احساس خوشایند تری به هردویتان ببخشید.
 

 

17. پوزیشن ضربدری

 

چکار بکنید: بخوابید تا شریک جنسیتان روی شما قرار بگیرد. سپس زاویه را بچرخانید تا جایی که بدن هایتان X را تشکیل بدهند.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما با این موقعیت جنسی احساس می کنید که  بدن او بیشتر در حال حرکت است.
حرکت را آتشین کنید: از این زاویه منحصر به فرد برای ماساژ دادن کمر ، باسن یا پاهای او هنگام رابطه استفاده کنید.
 

 

18. پوزیشن تکیه گاه

 

چکار بکنید: در حالی که او روی تختخواب یا صندلی نشسته است و پاهایش را دراز کرده است، به پشت بنشینید و پاهایتان را دراز کنید.

 

این وضعیت چه کمکی میکند: برای برخی افراد، ندیدن صورت شریک جنسیشان حین رابطه جنسی ، به آنها آرامش میدهد. پیشنهاد ما برای چنیتن افراد این پوزیشن است.
حرکت را آتشین کنید: ماهیچه های کف لگن خود را منقبض کنید. 

 

19. پوزیشن اسپونینگ spooning

 

چکار بکنید: هر دو به یک سمت مشترک بخوابید به گونه ای که همسرتان پشت شما قرار بگیرد. زانوهایتان را کمی به جلو خم کنید. حال شریکتان از پشت رابطه را برقرار میکند. (در این پوزیشن با ریتمی مشترک ،به بدن خود حرکت دهید و از شریک خود بخواهید با شما همگام شود.)

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان تماس پوستی بیشتر را فراهم می کند و تحریک شما را افزایش می دهد.
حرکت را آتشین کنید: از شریک خود بخواهید دسه هایش را بر شانه های شما بگذارد تا بیشتر به جلو سمت بدنتان متمایل شود. بدین ترتیب دخول عمیق تر اتفاق می افتد.

 

20. پوزیشن حرکت یکسان معکوس

 

چکار بکنید: مقابل یکدیگر بخوابید و دستهایتان را بر شانه های شریک جنسیتان قرار دهید. اکنون دخول صورت میگیرد. (به یاد داشته باشید در این پوزیشن نیز مانند پوزیشن قبل، هر دو باید با ریتمی یکسان به اندام خود حرکت بدهید)

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: تمامی اندام شریکتان را در این پوزیشن میتوانید ببینید و همچنین رابطه چشمی نیز برقرار است.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهایتان بین پاهای او قفل کنید.
 

 

21. پوزیشن دیوار طلایی

 

چکار بکنید: هر دو به سمت یکدیگر بنشینید و زانو هایتان را به سمت بالا خم کنید و از پشت به دست هایتان تکیه دهید. حال فاصله را به حداقل برسانید تا رابطه ایجاد شود.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با انجام این پوزشین میتوانید اندام های یکدیگر را ببینید تا لذتتان بیشتر شود. شما همچنین می توانید بر عمق ، سرعت و زاویه رابطه جنسیتان کنترل داشته باشید.
حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسیتان بخواهید کلیتوریس شما را تحریک کند.
 

 

22. پوزیشن صدف

 

چکار بکنید: دراز بکشید و سعی کنید پاهایتان را به قدری بالا ببرید تا در پشت گردنتان آنها را به هم قفل کنید. حال شریکتان بر روی شما به حالت خوابیده قرار بگیرد تا رابطه جنسی اتفاق بیافتد.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: دستان شما برای تحریک کردن کلیتوریستان آزاد است.
حرکت را آتشین کنید: به گونه ای قرار بگیرید که کلیتوریس شما بیشترین تحریک را داشته باشد.
 

 

23. پوزیشن چرخیده

 

چکار بکنید: در حالی که پاهای خود را به سمت بالا و خم قرار داده اید ، روی پشت خود دراز بکشید تا قوزک های پایتان را دو طرف سر شما باشد. اکنون شریک جنسیتان از بالا می تواند رابطه را ایجاد کند.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از برقراری تماس چشمی ، ریزش جریان خون بیشتر به سر شما باعث افزایش اکستازی می شود.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید از مواد خوراکی شیرین استفاده کند و آن را بر روی بدنتان برید و بخورد. این اتفاق احساسات شما را درگیر می کند و باعث افزایش تجربه می شود.
 

 

24. پوزیشن صندلی

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما روی لبه تخت می نشیند و شما روی او می نشینید ، رو به جلو.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ، تحریم بیشتر را در نقطه ی G-spot شما بدنبال می آورد. در ضمن ، می توانید از دستان خود برای تحریک استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را به سینه خود نزدیک کنید و از پای خود را روی تخت بعنوان تکیه گاه استفاده کنید.
 

 

25. پوزیشن جادوگر

 

چکار بکنید: بخوابید و از شریکتان بخواهید به سمت شما بر روی زانوهایش بنشیند . حال او از ران هایتان شما را به سمت بالا بیاورد و دخول شکل گیرد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شریکتان این فرصت را میدهد تا بیشتر ناحیه کلیتوریس شما را تحریک کند.
حرکت را آتشین کنید: برای نفوذ عمیق تر ، یکی از پاهایتان را صاف نگه دارید.
 

 

26. پوزیشن زاویه باز

 

چکار بکنید: بخوابید و پاهایتان را از هم دور کرده و آنها را بالا بیاورید.حال شریکتان به حالت خوابیده بر روی شما قرار بگیرد و دخول انجام شود.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن امکان تماس عالی بدن ها با یکدیگر را فراهم می کند.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید مچ پا را بگیرید. این کار می تواند تمرین کشش عالی برای عضلاتتان باشد.
 

 

27. پوزیشن جرقه

 

چکار بکنید: در حالی که روی پشت خود دراز کشیده اید ، پای راست خود را بالا ببرید تا او بتواند خود را بین زاویه 90 درجه بین پاهای شما قرار دهد و دخول را شکل بدهد.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: میتوانید برای استراحت دادن به پاهای خود، آنها را بر روی شانه ی شریک جنسیتان بگذارید. همچنین میتوانید ناحیه کلیتوریس خود را تحریک کنید.
حرکت را آتشین کنید: تنفس خود را همزمان کنید. یکی از شما رهبری را به دست می آورد و دیگری را دنبال می کند تا با هم استنشاق و بازدم کنید. ریتم هماهنگ ، گفتگوی ناگفته از صمیمیت را باز می کند.
 

 

28. پوزیشن صندلی چرخدار

 

چکار بکنید: از شریک زندگی خود بخواهید که در لبه یک تخت یا صندلی بنشیند و خود را به گونه ای قرار دهید که باسن شما در دامان او باشد و دستان خود را محکم روی زمین بگذارید. پاهایتان را از پشت کمر بکشید و از او بخواهید ران هایتان را نگهدارد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق را فراهم می کند. همچنین این حرکت میتواند بازوهای شما را تقویت کند.
حرکت را آتشین کنید: توسط ماهیچه های لگنتان ، به بدنتان حرکت دهید.
 

 

29. پوزیشن میز

 

چکار بکنید: شما لازم نیست این کار را روی یک میز انجام دهید ، هر سطحی که باعث شود دخول در این پوزیشن به آسانی انجام شود مناسب است. لبه ی یک تخت بخوابید به گونه ای که پاهایتان آزاد باشد. حالا از او بخواهید بصورت ایستاده به شما نزدیک شود و دخول را شکل بدهد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت برای عملکرد چهره به چهره عالی است. به علاوه اگر شما و شریک جنسیتاندارای قد های مختلف هستید ، این پوزیشن بسیار مناسب شماست.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهای خود را به سمت پایین بیاورید و پاهای خود را روی سینه او ، جلوی شانه های خود قرار دهید. این کار به شما این امکان می دهد که سرعت و عمق فشار را کنترل کنید.
 

 

30. پوزیشن اتاق نوشیدنی

 

چکار بکنید: در حالیکه شریکتان بر روی صندلی و یا لبه تخته نشسته است، شما نیز مانند او و در مقابل او بنشینید تا دخول صورت بگیرد.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: به شما کمک می کند سرعت و شدت دخول را تنظیم کنید.
حرکت را آتشین کنید: سعی کنید این پوزیشن را روی پله ها یا لبه وان انجام دهید.
 

 

31. پوزیشن چهار زانو

 

چکار بکنید: شریک زندگی شما به صورت چهار زانو بنشیند ، شما نیز بر روی پاهای او بنشینید و پاهایتان را به دور کمر او در هم قفل کنید.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: داشتن پوزیشن های جنسی تازه ، باعث لذت شما میشود.
حرکت را آتشین کنید: یکدیگر را نگاه کنید تا این تماس جنسی باعث لذتتان شود.
 

 

32. مرد ایستاده

 

چکار بکنید: از شریکتان بخواهید شما را در آغوش خود نگهدارد به گونه ای که پاهایتان دور کمر او قفل شود و تماسی با زمین نداشته باشید.

 

 

این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت فیلم های عاشقانه است که شما نیز با انجام آ« ، تجربه ای تازه بدست می آورید.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که شما را با دقت در مقابل دیوار بالا بکشید.
 

 

33. پوزیشن عنکبوت

 

چکار بکنید: با پشت بخوابید و زانوهای خود را به گونه ای که کف پاهایتان روی زمین است، خم کنید. از شریک خود نیز بخوابید بنشیند و او هم مانند شما زانوهایش را خم کند، به گونه ای که کف پاهایش بر روی زمین باشد. حال پای خود را کنار کمر او بگذارید تا او نیز پایش را کنار دست شما بگذارد.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: با این حرکت شما میتوانید تماس چشمی هنگام انجام رابطه، حفظ کنید.
حرکت را آتشین کنید: دست شریک زندگی خود را بگیرید و در حالی که او دراز کشیده است خود را به حالت چمباتمه ای بکنید. یا او می تواند به صورت نشسته بماند و شما را در مقابل سینه خود بکشاند.
 

 

34. پوزیشن خوابیده و نشسته

 

چکار بکنید: با پاهای رو به جلو ، روی تخت روبرو یکدیگر بنشینید. شما روی تخت بخوابید. پای راست شریکتان را بر روی شانه سمت چپ خود بگذارید و پای سمت راستتان را بر روی شانه سمت چپ شریکتان بگذارید

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این پوزیشن ،رابطه جنسی آهسته و طولانی ای برای شما رقم خواهد زد.
حرکت را آتشین کنید: شما میتوانید موقعیت خود را با شریکتان عوض کنید.

 

 

35. پوزیشن مرد تنبل

 

چکار بکنید: بالش هایی را در پشت شریک زندگی خود قرار دهید از او بخواهید به آنها تکیه دهد و پاهایش را دراز کند. حال شما نیز بر روی پاهای او بنشینید و زانوهای خود را خم کنید تا خود را بیشتر به او نزدیک کنید ، با استفاده از یک دست ، آلت تناسلی خود را هدایت کنید.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت شما را کنترل می کند و صمیمیت زیادی را حفظ می کند. از آلت تناسلی مرد خود به عنوان یک ابزار خودارضایی ، چیزی برای مالش و تحریک کلیتوریس خود استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: کمی بعد پوزیشن خود را به حالت عنکبوتی تغییر دهید
 

 

36.پوزیشن برفی

 

چکار بکنید: روی پشتتان دراز بکشید و شریک زندگی تان بخواهید چهار دست و پا باشد. پاهای خود را بلند کرده و آنها را به پشت او بپیچانید تا لگن شما را بالا رود تا رابطه ایجاد شود. باسنش را بگیرید و به او کمک کنید تا حرکت راحت تری انجام دهد. کمی عمل ماساژ را به دست خود اضافه کنید.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما یک نمای واضح از باسن او را دریافت می کنید که این امر موجب لذت بیشتر شما می شود. بعلاوه ، در این موقعیت ، شما می توانید به راحتی به تحریک آلت او بپردازید.
حرکت را آتشین کنید: میتوانید با تغییر موقعیت های خود و شریکتان، تجربه ای تازه بدست آورید.
 

 

37. پوزیشن گل پیچیده در هم

 

چکار بکنید: از شریک زندگی خود بخواهید که روی ران ها و ساق پاهایش بنشید و به روی ران هاییش بنشینید ، رو به روی او ، پاهایتان را دور کمر او بگذارید.

 

این وضعیت چه کمکی میکند: با چهره به چهره شدن با شریکتان، صمیمیت در رابطه را افزایش دهید. به علاوه در این موقعیت فضای کافی برای خلاقیت وجود دارد ، مانند تحریک مناطق مختلف.
حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که نوک سینه هایتان را لیس بزند و بگذارید دستانش شما را تحریک کند.
 

 

38. پوزیشن مار

 

چکار بکنید: روی شکم خود دراز بکشید ، و شریک زندگی تان بر روی شما نیز به حالت دراز کشیدن باشد تا رابطه صورت بگیرد.

 

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق تر را فراهم می کند ، و تناسب خاصی به شما می دهد که شما و شریک زندگی خود احساس خوبی داشته باشد.
حرکت را آتشین کنید: می توانید به عقب برگردید تا عمق دخول را کنترل کنید.
 

 

39. پوزیشن زن فرمانروا

 

چکار بکنید: این موقعیت دقیقاً مانند گاوچران است اما با حرکاتی همراه با پیچ و تاب. از شریک جنسیتان بخواهید بخوابد و شما روی او بنشینید اما اینبار دستانتان را پشت خود و بر روی پاهای او بگذارید

 

این وضعیت چه کمکی می کند: این تغییر در زاویه به هدف قرار گرفتن نقطه G شما کمک می کند و به شما امکان کنترل سرعت و عمق دخول  را می دهد. به علاوه، شریک زندگی تان به آسانی به کلیتوریس شما دسترسی دارد.
حرکت را آتشین کنید: به کمک دستتان، کلیتوریس خود را تحریک کنید.
 

 

40. پوزیشن تایتانیک

 

چکار بکنید: این موقعیت به شما کمک می کند تا بدون محدودیت ناحیه لگن خود را حرکت دهید  . از شریک جنسیتان بخواهید به پشت بخوابد و  زانوهای خود را به بالا بیاوزد. شما بر روی او بنشینید و دستها ی خود را بر زانوی او بگذارید.

 

این وضعیت چه کمکی می کند: شما در این حالت به کلیتوریس خود دسترسی دارید و همسر شما می تواند از نگاه کردن به تحرک شما لذت ببرد.می توانید از زانوی همسرتان به عنوان تکیه گاه برای کنترل حرکات استفاده کنید.
حرکت را آتشین کنید: به کمک دستتان، کلیتوریس خود را تحریک کنید.از همسرتان بخواهید باسنتان را نوازش دهد 
 

 

بهترین پوزیشن ها در بارداری

 

اگر شما منتظر به دنیا آمدن فرزندتان هستید و نگرانید که رابطه جنسی به فرزندتان آسیب برساند ، نباید از رابطه جنسی دست بکشید و آن را موکول کنید به بعد از دوران بارداری . مردان باید بدانند در دوران بارداری همسرشان بیشترین نیاز را به هم آغوشی دارد . سلامت روانی کودک شما در گرو رابطه عاطفی قوی و گرم در دوران بارداری است. در صورتیکه یک بارداری طبیعی دارید ممین باشید که کودک هیچ آسیب از رابطه زناشویی شما نخواهد دید. 

1-پوزیشن spooning : این نوع پوزیشن فشار را از روی شکم باز می دارد و باعث می شود همسر باردار شما راحت بماند . این پوزیش محبوبیت زیادی بین زوجین دارد .  دیدن پوزیشن شماره 19 به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

2- پوزیشن دختر گاوچران : در این نوع از پوزیشن وقتی زن در بالا قرار می گیرد نفوذ را کنترل می کند و رضایت جنسی زیادی برای زنان باردار دارد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 


3-پوزیشن دختر گاوچران معکوس : مرد در این پوزیشن خوابیده و زن باردار از پشت رو تن مرد نشسته و زانو می زند . این سبک از رابطه زناشویی کمک می کند که زن کنترل و سرعت دلخواه را به دست بگیرد . دیدن پوزیشن شماره 13 به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

4-ایستاده : اگر سن بارداری همسر شما کمتر از 20 هفته باشد می توانید از این سبک استفاده کنید . همسر باردار شما میتواند کف دست ها را به دیوار و برای پایداری به دیوار تکیه دهد .
 

 

 

بهترین پوزیشن برای تحریک بیشتر زن

 

1-پوزیشن جادوگری : برای انجام این حالت شریک زن به پشت خوابیده و پاهای خود را روی شانه های مرد که رو به روی او ایستاده می گذارد . این پوزیشن کمک می کند که شما درد کمتری را احساس کنید . برای بهتر انجام دادن این پوزیشن مدل شماره 25 را نگاه کنید .

2-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

3-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره 39 به شما بیشتر کمک می کند .

 

 

بهترین پوزیشن ها برای جلوگیری از درد

 

دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 

 

 

بهترین پوزیشن ها برای دخول عمیق تر

 

1-پوزیشن بید مجنون : در این حالت شریک زن به پهلوی راست می خوابد و پاهای خود را باز می کند . شریک مرد بین پاهای زن قرار می گرد . پای چپ زن دور مرد و پای راست کمی عقب تر قرار می گیرد . پوزیشن شماره 4 میتواند بیشتر شما را راهنمایی کند .

2-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

3-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره 39 به شما بیشتر کمک می کند .

 

4-پوزیشن مار : این حالت باعث می شود شریک مرد نفوذ عمیق تری داشته باشد . زن به روی شکم خوابیده و مرد هم روی زن خوابیده و نفوذ صورت می گیرد . مدل 28 شما را بیشتر راهنمایی می کند .

 

 

بهترین پوزیشن ها برای زنان چاق

 

1-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

2-دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 

3-گاوچران معکوس : در این حالت زن برعکس روی تن همسر خود می نشیند . اکر دوست داشتید می توانید کمی به جلو خم شوید و کف دست خود را روی زمین بگذارید . دیدن پوزیشن شماره 13 به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

4-اسپونینگ spooning  : در اسپونینگ زن خوابیده و مرد پشت آن قرار گرفته  به این صورت  نفوذ انجام می شود  . دیدن پوزیشن شماره 19 به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

 

 

بهترین پوزیشن ها برای مردان چاق

 

1-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

2-پوزیشن میز : در این حالت نفوذ به راحتی صورت می گیرد . این کار را روی میز یا تخت می توانید انجام دهید . شریک زن میتواند رو تخت خوابیده و شریک مرد روبروی زن ایستاده سپس زن پاهای خود را دور مرد حلقه ومرد  نفوذ را انجام می دهد . مدل شماره 29 می تواند بیشتر به شما کمک کند .

3-پوزیشن اتو : در این حالت آلت شریک جنسی شما بزرگتر به نظر می آید . شریک زن به روی شکم خوابیده و شریک مرد روی زن خوابیده و به این صورت نفوذ انجام می شود . مدل شماره 5 شما را بیشتر راهنمایی می کند . 

 

 

بهترین پوزیشن ها برای اولین رابطه زنان


پوزیشن صدف : این حالت نیاز به انعطاف پذیری زیادی دارد . برای انجام این کار شریک زن به پشت می خوابد سپس پاهای خود را بالا گرفته و باز می کند و دست ها پشت زانو قرار می گیرد . شریک مرد زانو زده و نفوذ را انجام می دهد . مشاهده کردن پوزیشن شماره 22 میتواند به شما کمک کند چکونه این کار را انجام دهید .
 

 

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۷۰۰
پاسخبه کمک خداوند بزرگ ایشلاه بزودی همه اینارو میخوام امتحان کنم یک سره همشون برم و میام نتیجه میگم بهتون💜😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
پاسخعجب 🤔 ما که در حسرت داشتن سکس سوختیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
پاسخعجب 🤔 ما که در حسرت داشتن سکس سوختیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
پاسخمیشه رابطه رو داز کشید انجام داد؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۲۰۰
چرا نشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام اگر میخواهید تنوع پوزیشن های جنسی رو ببینید سایت کادولین 365پوزیشن مختلف رو دانلود کنید با عکسهای واقعی نقاشی نیست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۰
پاسخعالی
علیرضا نسبی
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام سایت شما تنها سایتی هست که بدون فیلتر شکن باز میشه و آنقدر هم مطالب آموزشی مفید داره پوزیشن های متنوع و زیادی رو آموزش دادید ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام من پوزیشن سگی و سگ وحشی را انجام دادم خیلی لذت بخش بود پیشنهاد میکنم انجام بدید ولی نمیدونم چرا دوست دخترم وقتی این پوزیشن را انجام میدیم جیغ میزنه میشه علت شو بگید ممنون میشم🙏🏻
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰
پاسخاز ژل روان کننده پایه آبی استفاده کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰
پاسخ سلام ببخشید می پرسم ایا بزرگی یکی لبه کنار واژن باعث خوب نشدن دخول می‌شود
یا لذت رابطه جنسی را کم می‌کند
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
پاسخهرکس هر مشکلی داره باید بره پیش پزشک شما با این سایت کثیف همه جوانهای این مملکت را دارید به لجن میکشید
بعضی سایتها به جوانها آموزش علم ودانش میدن شما هم کثافت کاری یاد میدید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
شما اول سعی کن خودتو نجات بدی از این سایت بعد بیا ما جوان ها رو اینجا نصحبت کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۵۰۰
برو بینم الدنگ بیشعور،بمون تو همون غار اثر هجریت نیا بیرون دنیا رو مسموم می‌کنی عوضی لاشی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۴۰۰
پاسختاحالاکسی خورده من دوستدارم تعم الت بچشم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۵۰۰
پاسخببخشید سلام من با دوست پسرم این حرکات رو انجام دادم خیلی تحریک شدم.فقط وقتی آلت تناسلیش می‌ره تو واژنم دردم میاد
دلیلی داره؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
پاسخخیلی خوب بود واز لخت بودن همسرم لذت بردم و پوزیشن چهار زانو و دیوار طلایی را حتما برید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۷۰۰
پاسخچه قدر ملت کیف کردن با اینا🤣🤣🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۵۰۰
پاسخسلام
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام من خیلی دیر انزال هستم و شوهرم زودتر ارضا میشه کدوم پوزیشن بهتر هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

پوزیشن های رو امتحان کنید که هر دو بتوانید حرکات خود را کنترل کنید . پوزیشن 11 و 17 و 26 را امتحان کنید. 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۴۰۰
چرابعضی خانوم هادیرارضاع میشن؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۳۰۰۰
اگه وزنت کمه و بتونی دختر گاوچران را انجام بدی خوبه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
پاسخنه خجالت نمیکشن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسخاونایی که میدن بعد که شوهر و زن میگیرن مخصوصا دخترها که خیلی راحت نوشتن دادیم از خودشون خجالت نمیکشن عذاب وجدان پدرشونا درمیاره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
پاسخپوزیشن انتخابی من شماره 31 هست ، امتحان کردم عالی بود . البته من وزنم سبک هست . به پارتنرم این پوزیشن رو یاد دادم خیلی از ایده من خوشش اومد.
به نظرم زن باید تو رابطه خلاق باشه . کسی پوزیشن دیگه ای تست کرده ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
عالی هستی زن باید خلاق باشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۸۰۰
ادرس بده در خدمت باشیم
Esmail Dehghan
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخسلام ون با همسرم هر وقت سکس داریم زخم میشه جفتمون از چیه
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰

سلام 

مهمترین دلیل در زخم شدن در هنگام رابطه جنسی عفونت های قارچی هست.البته دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد . پیشنوازی را بیشتر کنید و از لوبریکانت استفاده کنید . در صورت ادامه دار بودن علایم به پزشک زنان یا سکس تراپیست مراجعه کنسد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخبهترین پوزیشن برای زود انزالی چیست ؟ مرد در بالا باشه کنترل بهتره یا زن ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

مرد در بالا باشد کنترل بهتر دارد. 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۳۰۰
همسرتون باید از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری استفاده کنه. با استفاده از اسپری و ژل مدت رابطه به 20 تا 30 دقیقه هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
ازپشت دخول کن عالیه .چون فشار و تنگی واژن کمتره.داگ استایل باشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
اگر زن اهل حال باشه همش خئبه بد به حال من که زنم خال نمده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۲۰۰
پاسخلطفا پوزیشن سکس تریسام هم بزارید ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
خفه شو لجن بی بندو بار
کاربر
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
پاسخ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت میخواستم بپرسم که آیا خانم های شیرده هم میتونن رابطه داشته باشن یا خیر و آیا خانم های شیرده میتونن زمانی که رابطه دارن و مشغول رابطه زناشویی  هستن از سینه ه‌اشان هم بخورن و سینه  رو مشت و مال و ماساژ بدن و در زمان رابطه زناشویی درخواست کنند تا  شریک شدن با سینه های آنها ور برود . در زمان سکس خانم های شیرده میتونن کاملا لخت شوند  و لباسای شأن  رو در بیارن برای راحتی کار و بهتر انجام دادن عملیات زناشویی. ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر

ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰

سلام 

بله تمام روابط فوق برای زنان مجاز است . البته رعایت بهداشت بعد از رابطه زناشویی و شستن سینه ها بلافاصله بعد از رابطه زناشویی واجب است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام
من و همسرم شب زفاف رابطه انجام دادیم
ولی العان من باردار شدم
میشه بگید که چرا من باردار شدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰
بدلیل منی ک داخل واژن شما ریخته شده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
پاسخشوهر من تواناییش در سکس کاهش یافته . برای برطرف کردن مشکل چه کاری باید انجام داد. لطفا راهنمایی بفرمایید.
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

در مرحله اول باید به پزشک مراجعه کنند تا  مشکل تشخیص داده بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۰۱۰
من که مجردم چیکار کنم؟ولی خیلی دوس دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۸۰۰
سلام هرچقدرمیتونه نخود بپزید وبخوره
نخودوآب نخود
درزمان پختن کمی پیاز وروغن زیتونم داخلش بریزید
از مخلوط یک کیلو عسل
4قاشق پودر گرده گل
یک قاشق پودر زنجبیل
سرقاشق زعفران
روزی 2قاشق بخورن
به این معجون کمی جینسینگ هم اضافه کنید غوغا میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰
پاسخواقعا عالی بو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۰۰۰
پاسخمن با دوست دخترم انجام دادم در 24 ساعت حدود 19 بار سکس کردیم و تمام دفعه ها ارضا شد خیلی خوب بود دمتون گرم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
داداش اونو بگیرش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
دستت طلا ایول😂ی سر بزن بهش ببین زنده است
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
خودت زنده ای
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۸۰۰
الکی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
داداش اصلا رحم ب اون نمیکنی رحم ب خودت نمی‌کنی رحم ب اون تیکه گوشت بکن اتوبان همت نمیخایم درست کنیم ک
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
چه حس خوب دلم خاست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۹۰۰
موز زیاد بخور😹😹😹
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۸۰۰
کاری بهش کردی که ده قلو می اره
A S
۱۴۰۱/۰۲/۱۹۰۰
پاسخبا سلام و عرض ادب
تشکر میکنیم از سایت و خوب و کاربردی شما
دستتون درد نکنه
خیلی ممنون
خدا قوت
لطفا فایل دانلودی پوزیش های برتر رو کامل کنید
فایل آپلود شده توسط شما برای دانلود کاربران کامل نیست و 11 پوزیشن در فایل موجود است
لطفا 40 پوزیشن کامل را با همین انیمیشن موجود در فایل کامل کنید و آپلود بفرمایید
باتشکر
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۰۰۰

سلام

ممنون از نظر ارزشمندتون.

A S
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰
پاسخفایل قابل دانلود 40 پوزیشن فقط پوزیشن دارد
لطفا فایل را کامل میکنید تا همه 40 پوزیشن در فایل دانلودی باشد
باتشکر
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

ممنون از نظر ارزشمندتون.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام
لطفا فایل 40 پوزیشن برتر قابل دانلود که لینکش در انتهای سایت قرار داره رو کامل کنید
خیلی ممنون
باتشکر
اطلاعات خیلی کاربردی و خوبی قرار دادید
خیلی ممنون
atefe a
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام فایل دانلود شده ک فقط 12تا پوزیشن داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰
شما تو بده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
پاسخکدوم پوزیشن رو برای کسی که فوت فتیش دارد بهتر می دونید. من فوت فتیش دارم ولی همسرم اصلا از این کار خوشش نمیاد. می‌خوام یه پوزیشن باشه که اون هم لذت ببره . ممنون
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

بزودی 40 پوزیشن جدید روی سایت قرار می گیرد که ممکن است به افرادی که فوت فتیش دارند کمک کند.

 

 

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
پاسخسلام
میخواستم بدونم علت اینکه عکس ها رو سانسور کردین چی بوده ؟ بعید بدونم با این عکس ها کسی تحریک بشه . من خودم کلی از این پوزیشن ها رو با همسرم تمرین کردم و دعاتون کردم . الان نمی فهمم چرا عکسا رو سانسور کردین .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
خب حتما صلاح دونستن این چنین باشه
ولی در کل عکسهایی که از پوزیشن‌‌های مختلف رو گذاشتن طبیعتی‌تر باشه یقینا بهتره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۲۰۰
سکس میکنی بعد دعاشون میکنی😂 توبه میکنی و دوباره شروع میکنی 😂 تو دیگه کی هستی😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام
چرا عکس های اول را سانسور کرده آید ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

سلام

با توجه به نظر بقیه افراد که گفتند تصاویر تحریک کننده می باشد ما تصاویر جدیدتری گذاشتیم.و بزودی 40 پوزیشن جدید روی سایت قرار می گیرد .

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخپوزیشن فرغونی چموریه
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

در  پوزیشن فرغونی یا اسلوپ (slope) زن و مرد روبه روی هم هستند و زن دراز کشیده و مرد روبه روی او می ایستد. پوزیشن شماره 29 تقریبا پوزیشن فرغونی است در صورتی که مرد مچ پایه زن را گرفته باشد . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخچه پوزیشنی برای افرادی که زود انزالی دارند مناسب است ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

کاملا بستگی به حساسیت های شخصی شما دارد .در بعضی از پوزیشن ها افرادی که انزال نرمال دارند دچار زود انزالی می شوند در صورتی که در همان پوزیشن ها افراد زود انزال انزال طبیعی دارند ولی عموما در پوزیشن هایی که مرد کنترل بیشتری دارد و در حالت غیر طبیعی ایستاده است احتمال زود انزالی کمتر است .مانند پوزیشن 15(پوزیشن رقص باله )

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخ

بهترین پوزیشن در زمان شیردهی کدام است ؟

کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

بهترین پوزیشن در زمان شیردهی وضعیتی است که به ناحیه سینه زن فشار نیاید . در نتیجه یوزیشن هایی که دو نفر در کنار هم خوابده و یا نشسته باشند . پوزیشن 14و 17 هم توصیه می شود. توجه شود که تمام زنان شیرده بعد از رابطه بلافاصله  باید به شستن خود اقدام کنند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام
برای انجام پوزیشن جنسی مرد باید بخواهد یا زن ?
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

 اصولا در رابطه جنسی مرد مدیریت سکس را انجام می دهد و در نتیجه پوزیشن ها به عهده مرد است. البته زن هم در این کار می تواند خلاق باشد. البته در تمام موارد اجازه دخول با زن است .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام
در کدام پوزیشن میزان ورود آلت مرد در کنترل زن است ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۳۱۰۰

سسلام

پوزیشن های 10 و 13

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰
پاسخسلام
بهترین پوزیشن برای زن باردار در سه ماهه سوم بارداری کدام است؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

پوزیشن هایی که مرد در کنار زن قرار می گیرد. مانند پوزیشن قاشقی یا پوزیشن spooning .پوزیشن شماره 19

کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

پوزیشن شماره 19 پوزیشن هایی که مرد در کنار زن قرار می گیرد. مانند پوزیشن قاشقی یا پوزیشن spooning

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰
پاسخبرای خانم های که درد در هنگام دخول دارن کدوم پوزیشن بهتره ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

بسته به این دارد که در کجای واژن احساس درد می کنید .پوزیشن هایی که مرد و زن روبروی هم قرار می گیرند و زن در بالاست. در این پوزیشن ها زن کنترل بهتری دارد  مثل پوزیشن 20 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۱۰۱
پاسخ
من کسیو ندارم باهاش دخول انجام بدم
حالا من چیکار کنم ‌
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۱
سلام بیا پیش خودم برات انجام بدیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
برو حموم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
منم مجردم .دلم سکس میخاد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
خاک تو سرتون که هرکاری با ناموستون انجام میدین به اشتراک میزارین اینجوری ارزش زن ومرد به لجن کشیده میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۵۰۰
بدون منت صابون گلنار
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۴۰۰
میشه باشیم باهم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۳۰۰
پاسخعالی.من مار و صدف و 69 و یک صورت و جادوگری و گاو چرا و فرمانروا رو زدم عاااالیه.ولی 69کمه
ghseem hydari
۱۴۰۰/۱۲/۲۱۰۱
پاسخمن دوس دارم این پوزیشن ها را تجربه کنم ولی همسرم همیشه با یه پوزیشن انجام میده
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۹۰۰
پاسخمن با دوست دخترم انجام دادم خیلی عالی بود مخصوصا حرکت صدف
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۱۰۲
پاسخملسی . من پوزیشن های متفاوت و تحریک آمیزی رو با دوست پسرم تجربه میکنم و عالیه. سگ وحشی و صدف خیلی خوووبه من با اون دوتا خیلی تحریک میشم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۰
سلام منم با دوست دخترم انجام دادم خیلی حال کردم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۱۲۰۰
پاسخخدایی بدتون نمیاد که چاق هستین؟
هیچ پوزیشنی نمیشه روتون اجرا کرد.
مرسی
اه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۳۰۰
اونا که نمیخواستن چاق باشن اه کوفت کره خر یه سری راه برای لاغری یا پوزیشن هایی برای افراد چاق پیدا کن ببخشید بی ادبی کردم
مرسی
اه
م ف
۱۴۰۰/۱۰/۲۸۰۰
پاسخهمش خوبن
به شرطی ک دو طرف هم بخوان و ب هم کمک کنن
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۸۰۰
پاسخهمش خوبن ب شرطی ک دو طرف‌ بخوان و به کمک هم باشه
همه جوره امتحان شده
Fatane Fatehi
۱۴۰۰/۱۰/۲۷۰۱
پاسخدرد در رابطه طبیعیه؟!
همیشه موقعه سکس درد احساس میکنم
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۲۹۰۰

سلام

خیر طبیعی نیست.

حتما باید از نظر روانشناختی و جسمی بررسی بشید .

توصیه میشه توسط پزشک زنان معاینه بشید و توسط سکس تراپ از نظر روانشناختی بررسی بشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰
احتمالا یا مال شوهرتون بزرگه یا برای شما خیلی تنگه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰
باید خوب تحریک بشی که لذت ببری
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۱۰۰
بیاروان کننده بزنم دردت کم شه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۹۰۰
به نظرم طبیعیه منم درد دارم اما همسرم با درد کشیدن من حال میکنه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۶۰۰
پاسخمن همشون امتحان کردم هرکدوم به وقت خودش حال میده ولی من دوس دخترم مربی باشگاه لاغر کسایی که چاق هستن این حرکت ها براشون به درد نمیخوره
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۹۰۱
پاسخمن همشونو اکتحان کردم ، هرکدوم لذت خودشو داره
ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰
پاسخخیلی پیچیده هست
ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۹۰۲
پاسخمن از پوزنش مرد تنبل و سگ وحشی همیشه استفاده میکنم وهم خودم و هم همسرم خیلی راضی هستیم
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
تو دیگه کی هستی اووووفففف
ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۱۰۱
پاسخاگر چندروز قبل از عادت ماهیانه رابطه باشه ،چندروز بعد عادت شی بازم امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۳۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۲۸۰۱
پاسخبرای درمان زود انزالی از روش
استارت استپ استفاده کنید خوب می شوید
ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۷۰۰
پاسخیک کم زود انزالم چیکار کنم خوب بشم
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۹۰۰

برای درمان زود انزالی باید به پزشک مراجعه کنید .

محمدرضا جوانمردی
۱۴۰۱/۰۳/۰۶۰۱
سه ساعت قبل قرص پاروکسین استفاده‌کنید با آب فراوان
ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۰۰۱
پاسخببین واقعاا دمتون گرمممممممممممممممم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۱
پاسخممنون از راهنماییتون سگ وحشی خیلی بهتره و.....
بابک پیروزی
۱۴۰۰/۰۳/۲۰۰۰
پاسخمرسی از راهنماییتون
ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۹۰۱
پاسخعالی بودن ولی روش مار و حالت سگ وحشی لذتش بیشتره
البته اگه سکس از مقعد باشه بهترین لذته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۹۰۰
برای من سگ وحشی از مقعدم بود لذتی کردم که غیر قابل توصیف هستش
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۹۰۰
پاسخعالی بود
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۵۰۳
پاسخخیلی عالی بود من کلی حال کردم تو یه روز چهاربار رابطه داشتم با همسرم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۱۰۰
پاسخهمشون تکراریه
ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۲۰۰
پاسخعالی بود
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۱۰۰
پاسخسلام عالی بود بیشتر از پوزیشن های سگ وحشی مرد تنبل مرد ایستاده اتاق نوشیدنی میز و همینا لذت بردم و شوهرم دخول را به راحتی انجام میدادو من لذت بردم عالی بود
محمد برزگر
۱۳۹۹/۰۲/۳۰۰۰
پاسخممنون خیلی خیلی ممنون
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۲۰۰۰

ممنون از نظر باارزش شما

علی
۱۳۹۹/۰۱/۲۷۰۰
پاسخاین حرکات فایده ندارن حتی ساده ترین حرکت هم اون لذت رو به آدم نمیده اوج انزال آقایون سه دقیقس نه بیشتر
بدرد ما ایرانیا نمیخوره
فرهاد فرهاد
۱۳۹۸/۱۱/۱۴۰۳
پاسخعالی بود راهنمای خوبی برا رابطه عاشقانه هست
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۱/۱۵۰۰

با سلام و تشکر از نظرات شما

سعید جورابلو
۱۳۹۸/۱۱/۰۸۰۰
پاسخایکاش بهترین پوزیشن برای بار دار شدن را نشان دهید
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۱/۱۲۰۰

با سلام. نظرات شما اعمال خواهد شد. با تشکر

Ali Mola
۱۳۹۸/۱۰/۲۵۰۱
پاسخممنون خوب بود
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۲۸۰۰

با تسکر از نظرات شما

shima tamavi
۱۳۹۸/۱۰/۰۸۱۰
پاسخکم بود
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰

با سلام و تشکر. نظرات شما اعمال خواهد شد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
این همه رو یعنی امتحان کردی بازم بس نشده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰
پوزیشن شتری رو هم امتحان کن، حالشو ببر
زهرا شریفی
۱۳۹۸/۰۹/۲۳۰۰
پاسخجالب بود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰
واقعا
محسن طلعتی زاده
۱۳۹۸/۰۹/۱۳۰۰
پاسخبه پوزیشن های بیشتری میشد اشاره کنید حداقل 10 پوزیشن خوب و پرکاربرد رو فراموش کردید مث ایستاده و خوابیده به شکم و.....
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۹/۱۶۰۰

با سلام و تشکر از نظرات شما 

محسن طلعتی زاده
۱۳۹۸/۰۹/۱۳۰۱
پاسخبسیار عالی و سودمند
ارش سامعی
۱۳۹۸/۰۸/۲۴۰۰
پاسخبسیار عالی
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۲۵۰۰

با تشکر

امیر علی
۱۳۹۸/۰۸/۰۵۰۰
پاسخبسیار ولت بخش و زیبا
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۰۶۰۰

با تشکر از نظرات شما 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
خیلی خوب والی
رضا اسعد
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۰
پاسخبسیا ر زیبا ولت بخش

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 280

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...