این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

سکس تراپی

سکس تراپی

آنچه دراین مقاله می خوانید

 

 

 

سکس تراپی رشته ای با  چند تخصص مختلف

 

سکس تراپی روشی علمی برای بهبود عملکرد جنسی و یا درمان مشکلات جنسی و جنسیتی شماست. بسیاری از مراجعین که برای اولین بار به ما مراجعه می کنند نمی دانند که آیا کلینیک سکس تراپی جای درستی برای مشکلشان هست یا نه. اغلب آقایان برای مشکلات جنسی به پزشکان ارولولوژیست مراجعه می کنند و یا خانم ها به متخصصین زنان و زایمان مراجعه می کنند. وقتی هم رابطه زناشویی شان به خوبی پیش نمی رود پیش روان‍پزشک یا روانشناس میروند. تجربه نشان داده که مراجعین به کلینیک سکس تراپی نیاز به یک بررسی کامل از نظر اختلالات جسمی و روانی و رابطه ای دارند.  مراجعینی داریم که سالهاست در بین انواع مطب ها با تخصص های گوناگون  در رفت و آمد هستند. در صورتیکه در ابتدای درمان نیاز به هماهنگی تخصص های مختلف و یک بررسی کامل و همه جانبه زندگی جنسی فرد است.بنابراین در یک کلینیک سکس تراپی نیاز به همکاری تیمی بین تخصص های مختلف پزشکی است

کار سکس تراپی و پزشک سکس تراپ ، بهبود رابطه زناشویی و بازسازی عملکرد اجزاء این رابطه است. رابطه جنسی از جذاب ترین و چالش برانگیز ترین قسمت های رابطه اجتماعی از دیر باز بوده ولی هر موقع که این رابطه درست پیش نمیرفته و یا مشکلی در آن ایجاد میشده برای افراد بسیار سخت بوده که راجع به ان صحبت کنند. در کلینیک سکس تراپی سخت ترین چالش ارتباط اولیه صحیح بین بیمار و پزشک است و این نیازمند دقت و گذاشتن وقت توسط پزشک است.

 

سکس تراپی و سلامت جنسی

 

سکس تراپی و رابطه جنسی

 

سکس تراپی در فارسی به کامش درمانی ترجمه شده است . این حوزه به بررسی ٫ پیشگیری ٫تشخیص ٫ سبب شناسی و درمان مسایل مطرح شده در فوق می پردازد .در طول دهه های اخیر جنبه های مختلفی از ابعاد رفتار جنسی مورد مطالعه فرارگرفته است . جنبه های متنوعی از قبیل عوامل فردی ٫بیولوژیکی ٫ رابطه ای٫ اجتماعی و بین نسلی به عنوان اصول اولیه تشخیص و درمان اختلالات جنسی مورد توجه قرار می گیرد.آزمایش های بالینی و تحفیفات نظری  که در حیطه های متنوعی از علوم پزشکی و علوم انسانی از جمله در سکسولوژی انجام شده موجب گردیده زوایای بسیاری از رفتارهای پیچیده و متنوع جنسی روشن شود .در حقیقت جنبه های تئوری مشکلات جنسی در سکسولوژی و جنبه های درمانی و عملی در سکس تراپی بحث و اجرا می شود.

 

سکس تراپیست چه کسی می باشد ؟

 

سکس تراپیست یا درمانگر جنسی یک روانشناس ، متخصص مراقبت های بهداشتی و یا یک پزشک متخصص است.  درمانگران جنسی یک مدرک پیشرفته در زمینه مشاوره ، درمان و روانشناسی مربوط به مشکلات و اختلالات جنسی دارند و چندین ساعت آموزش تربیت جنسی و تجربه بالینی کسب کرده اند. متخصصان جنسی برای آموزش مسائل احساسی ، فیزیکی و بیولوژیکی که می تواند فعالیت جنسی در مردان و زنان را تحت تاثیر قرار دهد ، آموزش دیده اند

 

چرا سکس تراپی توصیه می شود؟

 

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است شخصی سکس تراپی را انتخاب کند اما اغلب سکس تراپی به کسانی توصیه می شود که کیفیت زندگی آنها تحت تاثیر مشکلات عملکرد جنسی یا میل جنسی قرار گرفته است و یا کسانی که به هر دلیلی در رابطه جنسی خود با شریک خود دچار مشکل شده اند و صرف نظر از سن و جنس خود می خواهند از لذت جنسی بیشتری برخوردار شوند . 

نوجوانانی که در مورد مسائل جنسی نگران ، مضطرب و آشفته هستند می توانند با مراجعه به یک متخصص سکس تراپیست و دریافت مشاوره های لازم با بحران های دوره ی نوجوانی را پشت سر بگذارند . مشکلات جنسی و جنسیتی و تعارضات مختلف حل نشده در دوران نوجوانی ، غالبا به مسائل و اختلالات پیچیده در دوران جوانی و در روابط جنسی در آینده تبدیل خواهد شد.

سکس تراپی در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

فقدان یا کاهش قابل توجه میل جنسی

قفدان صمیمیت جنسی پس از خیانت

اختلاف زن و شوهر در تمایلات جنسی

نزدیکی پس از داشتن فرزند

مقاربت های دردناک

تمایلات نامعمول و آسیب زننده جنسی

وابستگی جنسی

مشکلات به ارگاسم رسیدن

اختلالات هویت جنسیتی

وسواس و یا رفتارهای اجباری جنسی

پارافیلیا

اعتیاد به فعالیت های جنسی

 

 

آیا شما نیاز به مراجعه به سکس تراپی دارید ؟

 

مراجعین به کلینیک سکس تراپی کامش از طیف های مختلف هستند. سن این افراد از 18 سال تا 85 سال متغیر است. البته افراد در سنین مختلف به علت های متفاوتی مراجعه می کنند. ولی عمدتا یک پسر 18 ساله به علت مشکلات ناشی از خودارضایی و مراجعین با سن بالا اغلب به علت اختلال نعوظ یا مشکلات پروستات به کلینیک سکس تراپی ما می ایند.

از نطر جنسیت نیز مردان و زنان و افراد با هویت های جنسی متغیر و نامعین و یا ترنس جندر از مراجعین به سکس تراپ هستند. عموما خانم ها به علت بی میلی جنسی و یا مشکل ارگاسم و دخول دردناک به سکس تراپیست ها مراجعه می کنند. مهمترین علت مراجعه آقایان زود انزالی و اختلال نعوظ است. همچنین طیف متنوعی از افراد با مشکلات هوبت جنسی نیز جزء مراجعین ما هستند.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۰
پاسخبرای اینکه بفهمم همسرم با کس دیگه ای رابطه داره باید چیکار کنم؟ لطفا کسایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنین. دو سه بار با همسرم پیش سکس تراپیست رفتیم ولی فایده نداشت .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۰

من هم همین مشکل رو داشتم . بهش شک کردم پیش دو یه تا مشاور رفتیم درست که نشد هیچ رابطمون هم خراب تر شد . به نظر من بهترین کار بی توجهی به این مرداس

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۰
خانوما تنها راه جذب کردن مرد به خودتون تعادل در مهربانی و بی توجهی است . تو هر کدوم افراطی باشین مرد از دستتون فرار می کنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰
یه مدت طرفش نرو ببین اگه برا رابطه التماس نکرد یا اهل خود ارضاییه یا با یک دیگه ارتباط داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰
من هم با آقامون به همین مشکل خوردم ، یه مشاور خوب مشکلم رو حل کرد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰

برید سکس تراپی با هم . البته اگه میاد ؟

شهریار محبوب
۱۴۰۲/۰۶/۲۰۰۰
پاسخدر مشهد یک مرکز خوب و مطمین نیاز دارم ، برای سرد مزاجی همسرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
پاسخسلام من و شوهرم نمیتونیم از رو تخت پاشیم خیلی هم زود انزالیم ولی چند وقته که شوهرم میره سر کار حتی وقتی میره سر کارم به فکر رابطه جنسی هستم از همون شب عروسی به هم عادت کردیم خیلی تحریک پذیریم خیلی هم همو دوست داریم ولی دوسه بار پیش اومده که با شخص دیگری هم سکس داشتم یا یکی رو تحریک کردم یا کسی منو تحریک کرده منو از این موضوع نجات بدین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۴۰۰
پاسخسلام. من میل جنسی بالایی دارم به طوری که زندگی وفکرمن رامختل کرده الان 40ساله هستم درهفته 2بارباخانمم رابطه جنسی دارم 2بارهم با پارتنر رابطه جنسی دارم 2بارهم خودارضایی میکنم باز هم فکرم ازمسائل جنسی پر نمیشودچکارکنم آیا دارویی برای کاهش میل جنسی هست ممنون
مهرداد توکلی
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
پاسخمن مشکل دیر انزالی دارم دو سه یا چهارساعت یعنی به قدری که خسته هردو خسته میشیم
چکار باید بکنم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۶۰۰

نیاز به درمان دارویی وجود دارد . بهتر است به پزشک مراجعه کنید . به مرور این دیر انزالی به اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی منجر خواهد شد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام من بر اثر حادثه به بیضه ام افتاده و کم میل جنسی شدم و نمیتونم با همسرم رابطه داشته باشم بعد از چند سال یه خانمی دیدم فقط به اون احساس میکنم
مطمینم میل جنسیم برگشته فقط به اون خانم حالا باید چکار کنم؟؟؟ممنون میشم جواب بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۱
پاسخمن نیاز به سکس تراپیست دترم چیکار کنم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

جهت دریافت نوبت با ما تماس بگیرید 

021-88888283

فرفری غلام زاده
۱۴۰۱/۰۷/۲۳۰۰
منم عین شما😥😥🤦‍♀️🤦‍♀️
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰
پاسخآیا سکس تراپی شاخه ای از پزشکی است یا قسمتی از روانشناسی است ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰

سلام 

سکس تراپی  یک شاخه ای از پزشکی است. یک علم بین رشته ای و ترکیبی از تخصص های  اورولوژی - زنان و زایمان - روانپزشکی  و روانشناسی است . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰
پاسخسلام
چند وقت هست خانومم بس میلی جنسی پیدا کرده, رفتیم زوج درمانی درست نشد
.دارویی هست. که بخوره بهتر بشه یا باید برای سکس تراپی مراجعه کنیم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

بی میلی جنسی در خانم ها علت های زیادی داره . ولی باید حتما بررسی بشه و دید که علت این سرد مزاجی و بی میلی جنسی روانی هست یا جسمی . بهتره به پزشک سکس تراپ مراجعه کنید.

Romi Ramo
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰
پاسخوقت بخیر
2سال ازدواج کردم و فقط تو ی پوزیشن ب ارگاسم میرسم و هرچی بیشتر فاصله زمانی از شروع سکس بگذره دیرتر ی ب هیچ عنوان نمیتونم ب ارگاسم برسم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۳۰۰
من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و ولی در هیچ پوزیشنی ارضا نمی شدم. با چهار جلسه واقعا مشکل من حل شد . البته ارگاسم من کلیتورال بود . فکر می کنم کسایی که از طریق کلیتوریس ارگاسم می شن سریع تر مشکل ارگاسم حل میشه.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰
پاسخخیلی عالیه ،مطالبتون آموزندس واقعا
اما در خصوص سکس تراپی چگونه با مشاور در تماس باشیم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰

سلام 

ممنون از نظر ارزشمندتون  .

شما می توانید برای اطلاعات از خدمات ما با شماره زیر تماس بگیرید .

 

88888283

jamshid azizi
۱۳۹۸/۰۷/۲۴۰۰
پاسخعالی استفاده کردم
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۷/۲۹۰۰

با تشکر 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 32

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...