این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اعتیاد به پورنوگرافی

اعتیاد به پورنوگرافی


اینترنت به طور مداوم بخش زیاد ترى از زندگى روزمره ما را اشغال مى کند  و تقریبا براى تمام جوانب زندگى نیاز به  مراجعه به آن پیدا مى کنیم . یکی از این بخش ها زندگى جنسی ماست . در کلینیک به طور روزمره شاهد افزایش بیماران با اعتیاد به پورنوگرافی هستیم.

نکته مثبت در ارتباط سلامت جنسی و اینترنت این است که  معمولا در مورد رابطه جنسی افراد بطو رمحافظه کارانه از هم سوال مى کنند و لى فضای مجازی  باعث شده سطح آگاهى از سلامت جنسی در میان افراد بالا برود . 

اعتیاد به پورنوگرافی4
هرزه-نگاری-اینترنت-سلامت-جنسی
هرزه نگارى اینترنتى یا اعتیاد به پورنوگرافی جزء زیر گروه هاى اعتیاد به اینترنت است که نیاز به مداخله درمانى دارد 

این مداخله در صورتى لازم است که به زندگى شخصی  یا اجتماعی و روابط عاطفى فرد صدمه بزند و همچنین ایجاد اضطراب و نگرانى در فرد نماید . 

ااعتیاد به پورنوگرافی در میان کاربران  مداوم اینترنت از اثرات سوء دنیاى مجازی است .  اینترنت فضایی است که افراد مى توانند ماهیت خود را مخفى کنند و افراد مى توانند با آزادى بیشتر مسایل جنسی خود را فاش کنند ، لذا اغلب در معتادان به مسایل جنسی دراینترنت ما سایر  بیماری هاى روانى را نیز در آنان مى بینیم . 

تازگى موضوع  اعتیاد به پورونوگرافی  باعث شده تحقیقات گسترده اى و متنوعی در این وجود نداشته  باشد . 

کسانیکه اعتماد به نفس پایین ، تصویر غیر واقعى از بدن خود ، اختلال عملکرد جنسی ، یا سابقه اعتیاد جنسی دارند مستعد ابتلا به اعتیاد به پورنوگرافی و هرزه نگرى جنسی هستند . 

معتادان به هرزه نگارى با علم به اینکه روابط عاطفى ، شأن و منزلت اجتماعى خود را در خطر مى بینند ولی نمی توانند ااعتیاد به پورنوگرافی خود را ترک کنند. 

 عوامل متعددى امکان ابتلاء فرد به اعتیاد به پورنوگرافی  را بالا مى برند : 

عوامل بیولوژیکى : استعداد ژنتیکى به رفتار هاى تکانه اى ( بدون توجه به عواقب)  ، بالا بودن هورمون تستوسترون

عوامل روانى : عوامل محیطى دوران کودکى ( مانند تجاوز )، اختلالات روانى مانند : اضطراب ، افسردگى ، اختلالات شخصیتى ، اختلال عدم کنترل تکانه 

عوامل اجتماعى ، رابطه اى :  طرد شدن ، از دست دادن رابطه ، انزوا ، تاثیر پذیر بودن از دیگران

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۵۰۰
پاسخبا درود ب مددیاران ، طبیب ها و دانشفران آگاه کلینیک «کامش یار»
در ادامه مسیر خود ک غمگین از دروغهای دلّالان دارو مستقر در داروخانه ک بیسوادی بیشرفی و بیرحمی در قاموس مثلا پزشک داروخانه را در بازارگرمی زیرکانه ب فروش داروی ازدیاد منی ب این صفحه رسیدم و همه آن غم را در برابر تمام متن صحیح روانتنی دقیق علمی این کالبد و روح بیمارم که از همین بیماری اعتیاد ب پورنو گرافی رنج میبرم خوشحال شدم ک همه موارد دکر شده توسط شما پزشک راستین را در خودم بنحوی گ گویی بی مار داوطلب ازمون شده این مقاله بوده ام . سپاس از مهر و راستی شما ویزیت و مداوایمان کردیی.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...