این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان اختلال نعوظ مردان + دلایل و بهترین روش رفع مشکل نعوظ

درمان اختلال نعوظ مردان + دلایل و بهترین روش رفع مشکل نعوظ

فهرست مطالب:

 1. اختلال نعوظ چیست؟
 2. انواع اختلال نعوظ
 3. دلایل اختلال نعوظ
 4. علل اصلی اختلال نعوظ
 5. اختلال نعوظ  به علت بیماری های مزمن
 6. اختلال نعوظ به علت مصرف داروها
 7. آیا با افزایش سن حتما دچار اختلال نعوظ می شوید ؟
 8. اختلال نعوظ چقدر شایع است؟
 9. تشخیص اختلال نعوظ
 10. آزمایشات تشخیصی اختلال نعوظ
 11. رفع اختلال نعوظ 
 12. انواع درمان اختلال نعوظ: از تقویت نعوظ تا ایمپلنت آلت
 13. درمان خانگی اختلال نعوظ
 14. درمان اختلال نعوظ  با دستگاه پمپ وکیوم آلت
 15. دستگاه پمپ وکیوم آلت چیست 
 16. نحوه استفاده از وکیوم آلت
   

اختلال نعوظ چیست؟

 

اختلال نعوظ عموما به عدم سفت شدن یا سفت شدن ناقص آلت تناسلی مرد در هنگام تحریک جنسی می گویند. به طور کلی هرگونه اشکال در سفت شدن آلت به عنوان اختلال نعوظ تلقی می شود.گاها به طور اشتباه درمان اختلال نعوظ را درمان ناتوانی جنسی نیز می گویند. این اختلال در اصطلاح عامه عنین بودن یا ناتوانی جنسی خوانده می شود. گاها فرد نمی تواند اصلا نعوظی داشته باشد، یا فرد نعوظ دارد ولی نگه داشتن این قوام و سفتی امکان پذیر نیست و در بعضی ها نعوظ انجام می شود ولی قوام به حدی نیست که دخول به راحتی صورت بگیرد.

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

انواع اختلال نعوظ

 

به طور کلی اختلال نعوظ به دو دسته اختلال نعوظ روانی و اختلال نعوظ ارگانیک تقسیم میشود.

در نوع اختلال نعوظ روانی هر آنچه روان شما را تحت تاثیر قرار دهد امکان دارد در توانایی جنسی شما موثر باشد. اختلال نعوظ ارگانیک به زیر گروه های اختلال نعوظ با منشاء عروقی، با منشاء سیستم عصبی، با منشاء هورمونی تقسیم می شود.

اغلب مراجعین صرفه نظر از نوع اختلال درجاتی از اختلال نعوظ روانی را دارند. در گذشته بیشتر اختلالات جنسی را به مسایل روانی نسبت می دادند ولی امروزه مطالعات نشان داده اند که علت 80% مشکلات نعوظ مسائل ارگانیک است.

تقسیم بندی دیگر در مورد موقعیتی است که فرد در آن دچار اختلال عملکرد جنسی می شود.

انواع، علت و دلایل اختلال در نعوظ - روش های درمان مشکل نعوظ - درمان زود خوابیدن نعوظ

فرم تعیین وقت حضوری:

1- اختلال نعوظ دائمی :شما در هیچ موقعیت، حالت، رابطه، پوزیشن نعوظ ندارید.

2- اختلال نعوظ موقعیتی : شما در بعضی موقعیت ها، حالت ها، روابط ، پوزیشن ها عملکرد صحیح آلت را ندارید.

3- تقسیم بندی دیگر بر اساس شدت اختلال است.که بیماران در سه گروه جای می گیرند. کم و متوسط و اختلال کامل که اگر چه این نوع تقسیم بندی دقیق نیست ولی با ابزارهای سنجش و ارزیابی این تقسیم بندی به دقت صورت می گیرد.

4- تقسیم بندی دیگر در مورد زمانی است که اختلال در فرد شروع شده است

5- ناتوانی جنسی اولیه : اگر شما از زمانی که بالغ شده اید نعوظی را تجربه نکرده اید. اختلال در شما از نوع اولیه است.

6- ناتوانی جنسی ثانویه : اگر شما نعوظ داشته اید ولی بعدا اختلال در شما ایجاد شده است . این اختلال از نوع ثانویه است.


 

دلایل اختلال نعوظ

  

نعوظ در آلت مردانه توسط سیستم مغز، اعصاب نخاعی، هورمون ها و شبکه عروقی انجام و کنترل می شود و بر روی تمام این روند مکانیزم های روانی حکمفرمایی می کنند. باید تحریک شهوانی به مغز برسد، مغز فرمان راست شدن آلت را ارسال کند و این فرمان باعث افزایش هورمون ها شود .
تمام ارگان های مختلف، مواد شیمیایی و هورمون ها  دست به دست هم داده تا جریان خون به سمت آلت سرازیر شده و سفتی آلت در شما صورت بگیرد. به هر علتی اگر یکی از سیستم ها درست کار نکند جریان خون به سمت آلت سرازیر نمی شود و ناتوانی جنسی خواهید داشت. 

 

علل اصلی اختلال نعوظ

 

دلایل مشکل در نعوظ مردان - درمان زود خوابیدن نعوظ - علت نعوظ نشدن کامل چیست

 رابطه جنسی اگر دغدغه شما هست باید عواملی که باعث اختلال نعوظ  می شود را از خود دور کنید.اگر شما یکی از فاکتور های زیر را دارید حتما اختلال نعوظ را جدی بگیرید. در اکثر مراجعین با اختلال نعوظ  یک یا چند فاکتور  از موارد زیر همزمان در فرد برای سالها وجود داشته و فرد به آنها بی توجه بوده است. موارد مستعد کننده برای اختلال نعوظ عبارتند از :

 1. مشکلات قلبی – عروقی
 2. فشار خون
 3. بالا بودن چربی
 4. بالا بودن قند خون
 5. سابقه ضربه یا جراحی ستون فقرات
 6. سابقه مشکلات پروستات
 7. کجی الت تناسلی یا بیماری پیرونی
 8. بیماری های غدد
 9. سیگار
 10. افسردگی
 11. مصرف الکل و مواد مخدر

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

البته با افزایش سن احتمال ناتوانی جنسی بالا می رود. اگر شما در سنین میانسالی هستید و یکی یا چند فاکتور فوق را دارید می توانید با اصلاح سبک زندگی که به تقویت نعوظ شما منجر خواهد شد از داشتن رابطه جنسی برای تمام عمر لذت ببرید. داشتن سبک زندگی سالم برای کم کردن فاکتورهای فوق بسیار مهم است. در کلینیک همواره وجود اختلال نعوظ به عنوان زنگ خطر جدی برای مشکلات قلبی- عروقی تلقی شود.

 

اختلال نعوظ  به علت بیماری های مزمن

 

درمان بعضی از بیماری های زمینه ای اصولا به تقویت نعوظ منجر خواهد شد. بعضی از بیماری ها بر روی دستگاه تناسلی تاثیر گذاشته و پس از مدتی در شما اختلال عملکرد جنسی ایجاد می کند. اگر سابقه ابتلا به بیماری های زیر را دارید حتما چک آپ برای اختلال نعوظ و سایر مشکلات جنسی انجام دهید.

 1. بیماری های روانی، سابقه ضربه روحی، مشکلات رابطه ای و زناشویی
 2. جراحات ستون فقرات و مشکلات اعصاب محیطی
 3. فشار خون، بیماری عروقی، اختلالات وریدی
 4. کبد چرب و نارسایی کبد، بیماری های کلیوی، بیماری های مزمن تنفسی، اختلالات چربی خون
 5. شکستن آلت تناسلی، کجی آلت – بیماری پیرونی
 6. دیابت، افزایش پرولاکتین، بیماری تیروئید،
 7. بیماری های پروستات، و مشکلات مجاری ادراری

اگر بیماری های فوق را دارید دلیل بر این نیست که تقویت نعوظ در شما امکان پذیر نیست. و یا حتما در آینده دچار اختلال نعوظ خواهید شد. بلکه به این معناست که شما باید بیش از دیگران  به سلامت جنسی خود توجه کنید. یکی از وظایف مهم پزشک اینست که در صورت وجود بیماری های فوق ارزیابی های وسیع تر برای جلوگیری از اختلالات جنسی احتمالی در آینده انجام شود.

 

اختلال نعوظ به علت مصرف داروها 

 درمان و رفع اختلال و مشکل در نعوظ کامل مردان

 بسیاری از داروها بر روی دستگاه تناسلی تاثیر می گذارند.با مصرف این نوع داروها تلاشتان برای تقویت قوای جنسی بیهوده است. از آنجایی که رابطه جنسی توسط نواحی مختلفی در بدن کنترل می گردد بنابراین هر دارویی که بر یکی از این اجزاء تاثیر منفی بگذارد به اختلال در فعالیت جنسی منجر خواهد شد. از آنجایی که عارضه اختلال جنسی در این داروها خیلی سریع اتفاق نمی افتد بیمار رابطه دارو و اختلال نعوظ را به سادگی کشف نمی کند. از طرفی این داروها اغلب برای سالیان متمادی مصرف می شوند و اصولا نتیجه عوارض جنسی آنها  باید دراز مدت باشد ولی در اغلب بیماران تعویض دارو در طی چند ماه وضعیت جنسی را متحول می کند.

فرم تعیین وقت حضوری:

اگر شما دارای فشار خون هستید اختلال جنسی را بیشتر از دیگران جدی بگیرید.فشار خون هم خود باعث ناتوانی جنسی می شود و هم موقع درمان فشار خون داروهایی مصرف می کنید که ناتوانی جنسی ایجاد می کنند. .مهمترین داروهایی که اختلال نعوظ ایجاد می کنند و در روند تقویت قوای جنسی بیمار اختلال ایجاد می کنند به شرح زیر می باشند:

 

 

داروهای ضد فشار خون و مدر

هیدروکلروتیازید   

 تریامترن  

 انالاپریل

کلرتالیدون    

 کلونیدین 

 متوپرولول

فورسماید  

 ایزوپتین

 پروپرانولول 

بومتانید

 نیفیدیپین

 لابتوبول

گوانفاسین      

هیدرالازین

 اتنلول

متیل دوپا  

کاپتوپریل

فنوکسی بنزامین

اسپیرنولاکتون

 

 

 

داروهای ضد حساسیت

دیمن هیدرینات

دیفن هیدرامین

 هیدروکسی زین

مکلیزین

 پرومتازین  

 

داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی

  ناپروکسن  

 ایندومتاسین    

    

داروهای درمان پارکینسون 

بیپردین 

 بنزتروپین 

تری هگزی فنیدیل

پروسیکلیدین 

 بروموکریپتین

 لوودوپا

 

داروهای هیستامین بلاکر  

سایمتدین

 نیزاتیدین

   رانیتیدین


   

داروهای شل کننده عضلات  

سیکلوبنزاپرین

 ارفنادرین

     

داروهای ضد افسردگی ضد اضطراب ضد تشنج

فلوکستین

 کلومیپرامین

    کلروزپیت

ترانیل سیپرومین

   داکسپین        

 دزیپیرامین

 دیازپام

سرترالین

 نورتریپتیلین

 ایمیپرامین

ایزوکربوکسازید

 فنلزین

امی تریپتیلین

بوسپیرون 

اکزازپام

 لورازپام

آموکسیپین

کلرودیازپوکساید

 فنی توئین

 


     
توجه داشته باشید در صورتیکه شما یکی از داروهای فوق را مصرف می کنید و با اختلال نعوظ مواجه هستید، به هیچ عنوان برای تقویت نعوظ داروی خود را قطع نمایید. ابتدا با پزشک معالج خود تماس بگیرید و مشکل را در میان بگذارید.

 

آیا با افزایش سن حتما دچار اختلال نعوظ می شوید ؟اغلب از ما سوال می شود که تا چه سنی قادر به انجام رابطه جنسی خواهیم بود. شما قادر نیستید که سن تان را ثابت نگه دارید و به ناچار به سن سالمندی خواهید رسید. ولی آیا ناتوانی جنسی سرنوشت محتوم برای شماست؟ واقعیت این است که نعوظ و داشتن رابطه جنسی کاملا وابسته به سن نیست و ناتوانی جنسی مسئله قطعی در سنین بالا نیست. در سالمندی کلیه ارگان ها و سیستم های بدن دچار افت می گردند ولی ناکارآمدی و از دست دادن کارکرد سیستم تناسلی به طور چشمگیری می تواند تا پایان عمر اتفاق نیافتد.

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

واقعیت این است که شما در سالخوردگی به اندازه میانسالی و جوانی توانایی دویدن ندارید ولی قادرید راه بروید و کارهای روزمره را انجام دهید. در مورد دستگاه تناسلی هم دقیقا به همین صورت است .شما قطعا در سالخوردگی قادر نخواهید بود تعداد رابطه جنسی مانند دوران جوانی داشته باشید و یا شاید نعوظتان مانند دوران جوانی نباشد، ولی قطعا سفتی آلت شما برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش کافی خواهد بود. تمام اینها به این شرط است که مراقب سلامت دستگاه تناسلی خود باشید.

 

اختلال نعوظ چقدر شایع است؟

 

اگر شما اختلال نعوظ دارید تنها نیستید از هر سه نفر یکی نیاز به تقویت نعوظ دارد .مرکز اطلاعات و آمار دانشگاه بوستون آمریکا در وب سایت خود شیوع مشکل ناتوانی جنسی در مردان را اینطور اعلام نموده است.

10% از مردان 40 تا 70 سال عدم توانایی در سفت کردن آلت به صورت مطلق دارند.

25% از مردان 40 تا 70 سال اختلال نعوظ متوسط دارند و نیاز به تقویت نعوظ دارند.

در مجموع 35% از مردان بالای 40 سال دچار مشکل ناتوانی جنسی هستند.

5%- 10%  مردان زیر 40 سال نیز دچار این اختلال هستند.

البته با افزایش سن این اختلال شایع تر می شود به طوری که بر اساس این آمار افراد نزدیک تر به سن 40 سال  با 22% اختلال و افراد نزدیک به سن 70 سال با 49% ناتوانی در سفت کردن آلت دارند.. تجارب نویسنده در کلینیک نشان می دهد از میان مراجعین به کلینیک سکس تراپی یک چهارم افراد برای تقویت نعوظ مراجعه می کنند. ولی این آمار را نمی توان به جامعه تعمیم داد چون بسیاری از افراد علی رغم داشتن مشکلات جنسی به علت های مختلف به دنبال درمان نیستند. از طرفی این اختلال جزء مشکلات شایع در کلینیک های سلامت جنسی ست.

 

تشخیص اختلال نعوظ 

 

تشخیص اولیه اختلال نعوظ بسیار آسان است. شما به راحتی متوجه می شوید تغییراتی در موقع رابطه جنسی در شما اتفاق افتاده است. ولی هر نوع کژکاری در هنگام سفتی آلت را نباید به حساب ناتوانی جنسی گذاشت. اختلال نعوظ مطابق با استانداردهای علمی جهانی باید خصوصیاتی داشته باشد تا به عنوان اختلال محسوب شده و عنوان اختلال نعوظ یا به اصطلاح عموم ناتوانی جنسی را به فرد اطلاق کرد.

در صورتیکه علایم زیر در شما وجود داشت شما دچار اختلال سفتی الت هستید.

در طول 6 ماه گذشته در بیش از 75% موارد هنگام رابطه جنسی و یا هر فعالیت جنسی دیگر  یکی از این موارد در شما درست باشد و این اختلال در شما یا همسرتان ایجاد نگرانی کرده باشد.

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

سفت شدن آلت به راحتی در هنگام فعالیت جنسی  امکان پذیر نباشد.

نعوظ به راحتی انجام شود ولی نگه داشتن سفتی آلت تا پایان فعالیت جنسی امکان پذیر نباشد.

قوام و سفتی آلت شما به میزان قابل ملاحظه ای کم شده باشد.

مسلما افراد از بدن خود شناخت دقیقی دارند و با توجه به تعریف فوق به راحتی می توان اختلال را تشخیص داد. ولی نکته مهم اینست که بتوان تشخیص داد چه عاملی باعث شده که نعوظ تان مشکل پیدا کند. همانطور که در علت مشکل ناتوانی جنسی اشاره شد، سیستم های متنوعی در بدن از جمله هورمون ها، اعصاب، عروق و نهایتا روان آدمی می تواند اختلال نعوظ ایجاد کند. لذا ضروری است که همکاران پزشک با حوصله نسبت به بررسی دقیق تمامی علل بپردازند. در صورتیکه در اثر خطا یا کمبود وقت علت اصلی اختلال تشخیص داده نشود و صرفا به دارو درمانی بسنده گردد نه تنها نتیجه ای حاصل نخواهد شد بلکه بیمار با ناتوانی جنسی پیشرفته برای تقویت نعوظ مجددا مراجعه خواهد نمود.

 

آزمایشات تشخیصی اختلال نعوظ

 

در صورتیکه علت ناتوانی جنسی در شما ارگانیک باشد و اختلال عملکرد یکی از ارگانها باعث بروز ناتوانی جنسی باشد آزمایشات پاراکلینیک می توانند به پزشک کمک کنند تا علت اصلی اختلال نعوظ را تشخیص دهد.

آزمایشاتی که عموما توسط پزشک برای ناتوانی جنسی درخواست خواهد شد عبارتند از:

 1. تست شمارش سلول های خونی
 2. تست تستوسترون و تستوسترون آزاد
 3. تست پرولاکتین و پروتئین های خاص
 4. تست های اندازه گیری هورمونی
 5. تست چربی های خون
 6. تست های تیروئید

این تست ها گاها به طور قطع علت اختلال را مشخص نمی کنند ولی در جهت اتخاذ راهکار درمانی صحیح بسیار کمک کننده خواهند بود.

برای اینکه پزشک بفهمد که شما سفتی الت در طی شب را دارید در صورت نیاز به شما کمک خواهد کرد که به وسیله دستگاه این تست را در منزل انجام دهید.

گاها برای اندازه گیری شدت جریان خون در دستگاه تناسلی نیاز به انجام سونو گرافی می باشد. با انجام این تست مشخص می شود که آیا مشکلات عروقی در آلت وجود دارد. این تست کمک خواهد  کرد تا میزان خونرسانی در آلت مشخص شود.

  

رفع اختلال نعوظ 

 

انواع درمان اختلال نعوظ با پیشرفت علم پزشکی و به کمک تکنولوژی در حال حاضر در اختیار پزشکان  و بیماران قرار دارد . درمان اختلال نعوظ بسته به علت آن و مدت زمانی که از بیماری می گذرد متفاوت خواهد بود .با افزایش اطلاعات دانشمندان از مکانیزم نعوظ روش های متنوعی نیز برای تقویت نعوظ به بیماران عرضه شد. نعوظ پدیده ایست که وابسته عروق، اعصاب محیطی، اعصاب مرکزی، هورمون ها و نهایتا روان است. پس اگر نیاز به درمان اختلال نعوظ دارید باید تمام این سیستم ها بررسی شود و سپس طرح ریزی درمان برای تقویت نعوظ صورت بگیرد.

   

انواع درمان اختلال نعوظ: از تقویت نعوظ تا ایمپلنت آلت 

 

 1. درمان اختلال نعوظ باید همه اجزاء مرتبط با نعوظ را در برگیرد . این درمان ها شامل : 
 2. درمان خانگی اختلال نعوظ 
 3. درمان اختلال نعوظ با استفاده از وکیوم 
 4. درمان اختلال نعوظ با روش های سنتی 
 5. درمان اختلال نعوظ با استفاده از داروها 
 6. درمان اختلال نعوظ با کمک تکنولوژی شاک ویو 
 7. درمان جراحی اختلال نعوظ 
 8. کاشت ایمپلنت یا پروتز آلت 
 9. هر کدام از روش های فوق برای گروهی از بیماران مفید است و بسته به تشخیص پزشک یکی از این روش ها به کار گرفته می شود. 

 

درمان خانگی اختلال نعوظ 

 

در صورتیکه اختلال نعوظ در شما به تازگی ایجاد شده باشد و شما نیاز به تقویت آلت داشته باشید ، استفاده از درمان های خانگی می تواند کاملا موثر باشد . برای شروع بهتر است با اصلاح روش تغذیه شروع کنید ، سپس سبک زندگی خود را اصلاح کنید.

 

اگر به لیست عوامل خطر برای تقویت نعوظ نگاه کنید متوجه می شوید که بسیاری از این مشکلات قابل پیشگیری هستند . ولی به طور کلی رعایت چهار نکته نعوظ شما را تا پایان عمر تضمین می کند.

از مصرف قند و شیرینی بیش از اندازه پرهیز کنید : بسیاری از مراجعین به کلینیک  را بیماران دیابتی تشکیل می دهند. اگر شما دیابت ندارید با مصرف محدود قند از ابتلا به دیابت جلوگیری کنید. و اگر قند خون بالا دارید تقویت نعوظ شما در گرو رعایت رژیم دیابتیک است. جلوگیری از افزایش قند خون مانع بروز عوارض و اختلالات جنسی است.

مصرف نمک را محدود کنید : فشار خون خود عامل اصلی برای اختلال نعوظ است و از آن مهمتر داروهای فشار خون که مصرف بعضی از آنها باعث ناتوانی جنسی می شود. با رعایت رژیم کم نمک می توانید دستگاه تناسلی خود را برای سالها سلامت نگه دارید.

ورزش کنید و وزن خود را در حالت ایده آل نگه دارید : افزایش وزن و عدم تحرک سبکی از زندگی است که به مرور توانایی جنسی افراد را از بین می برد. از طرفی انجام ورزش های ناحیه لگن می تواند به تقویت ماهیچه های اطراف دستگاه تناسلی کمک نماید. حفظ توانایی این عضلات در تقویت نعوظ می تواند بسیار موثر باشد. در وبلاگ شما می توانید به صورت تصویری این تمرینات را مشاهده کنید.

رابطه صمیمی و گرم با شریک جنسی خود داشته باشید: هیچ عاملی مانند یک رابطه صمیمی و عاطفی در انجام یک رابطه جنسی هیجانی و لذت بخش موثر نیست. وجود شور و اشتیاق در رابطه جنسی کلید استارت نعوظ است و بدون صمیمیت این اشتیاق دائمی نخواهد بود. بنابراین اگر شما نگران مشکلات نعوظ در آینده هستید کلید آن در گرو رابطه صمیمی با شریک جنسیتان است. در جوانی یاد بگیرید و به همسرتان یاد بدهید که رابطه جنسی،  بازی هیجان و لذت است و دخول یکی از زوایای این بازی ست. شما و همسرتان باید توانایی این را داشته باشید در تمام گوشه های این زمین بازی کنید.اهمیت این توانایی در سالخوردگی مشخص می شود، زیرا گاها شما آماده انجام دخول نیستید و اگر نتوانید بازی کنید دچار استرس می شوید و این اضطراب شما را در چرخه ای از ناتوانی جنسی گرفتار خواهد کرد.

پاسخ مناسب به استرس ها بدهید: افراد گرفتار در مشکلات روانی همیشه استعداد ابتلا به ناتوانی جنسی دارند و دایم به دنبال تقویت نعوظ خود هستند. در زندگی روزمره با استرس های متفاوتی روبرو می شویم و گریزی از آن نیست. اصولا حذف کردن استرس ها کاری طاقت فرسا و اکثرا غیرممکن است. اما می توان به استرس ها به گونه ای پاسخ داد تا حالمان خوب بماند. افرادی که دوره های مدیتیشن را به صورت مداوم دنبال می کنند سلامت روان خوبی دارند و کمتر نیاز به تقویت نعوظ دارند.

 

درمان اختلال نعوظ  با دستگاه پمپ وکیوم آلت

 

درمان اختلال نعوظ به کمک دستگاه وکیوم در بیمارانی توصیه می شود که قرص های نعوظ به شدت عوارض ایجاد می کند و تحمل این عوارض برای بیمار امکان پذیر نیست . به دستگاه وکیوم آلت پمپ وکیوم یا پمپ آلت نیز می گویند . پمپ وکیوم آلت دستگاهی برای درمان اختلال نعوظ نیست بلکه روشی موقتی برای ایجاد سفتی آلت برای دخول است. به طور کلی استفاده از دستگاه وکیوم در بیماران زیر قابل توصیه است :

1-  اختلال نعوظ ناشی از نشت وریدی در آلت باشد.

2-  استفاده از قرص های نعوظ امکان پذیر نباشد.

3- اختلال نعوظ به علت مشکلات روانی نباشد.

4- همسر بیمار با استفاده از این دستگاه راحت باشد و یا بیمار مدتها رابطه زناشویی نداشته باشد. 

فرم تعیین وقت حضوری:

 

دستگاه پمپ وکیوم آلت چیست 

 

دستگاه پمپ وکیوم آلت کمک می کند که خون به سمت آلت شما پمپ شود و پس از افزایش حجم آلت با استفاده از یک باند پلاستیکی این خون برای مدتی که شما نی خواهید دخول انجام دهید در آلت محبوس بماند.  وکیوم آلت از سه چیز تشکیل شده است این اجزا عبارتند از :

 1. یک استوانه پلاستیکی که آلت را در آن قرار میدهید .
 2. یک پمپ ساکشن دستی یا شارژی که در استوانه خلا ایجاد می کند. 
 3. یک باند پلاستیکی که در انتهای آلت قرار می گیرد. 

 

نحوه استفاده از وکیوم آلت

 

 1. در اطراف انتهای آلت خود ژل بمالید و آلت خود را درون استوانه قرار دهید . وجود یل باعث می شود که هوا از انتهای آلت به داخل استوانه نفوذ نکند. 
 2. با استفاده از ساکشن هوای درون استوانه را تخلیه کنید . در این حالت الت شما افزایش حجم پیدا می کند. د رطی 15 دقیقه باید آلت شما آماده دخول شود. 
 3. باند پلاستیکی را در انتهای آلت بیندازید . و استوانه را بردارید 

توجه داشته باشید این باند نباید بیش از 20 تا 30 دقیقه بر روی آلت بماند . گذاشتن بیش از این زمان باعث محبوس ماندن خون در آلت شده و تخریب عروقی غیر قابل برگشت آلت به همراه خواهد داشت. 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 10

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...