این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی

تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 0 بازدید 2,410

متخصصان تغذیه معتقدند که: تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی غیر قابل انکار است. همه چیزهایی که می تواند در سلامت جنسی  و ارگاسم شما موثر باشد به میزان زیادی به گردش خون بدن شما بستگی دارد که تحت تاثیر رژیم غذایی روتین شما قرار می گیرد. غذاهایی که پمپاژ خون بدن را تسهیل می کنند به افزایش توانایی جنسی و درمان زود انزالی شما کمک می کنند.» برخی از اثرات مواد غذایی بر سلامت جنسی و ارگاسم را در این مقاله توضیح می دهیم.

متخصصان تغذیه معتقدند که: تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی غیر قابل انکار است. همه چیزهایی که می تواند در سلامت جنسی  و ارگاسم شما موثر باشد به میزان زیادی به گردش خون بدن شما بستگی دارد که تحت تاثیر رژیم غذایی روتین شما قرار می گیرد. غذاهایی که پمپاژ خون بدن را تسهیل می کنند به افزایش توانایی جنسی و درمان زود انزالی شما کمک می کنند.» برخی از اثرات مواد غذایی بر سلامت جنسی و ارگاسم را در این مقاله توضیح می دهیم.

 

آزمون تنیدگی روانی

 

1ـ تاثیر روغن زیتون بر سلامت جنسی

روغن زیتون به معنای واقعی کلمه یک غذای معجزه گر است. تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی را در زیتون  به طور کامل می شود دید. روغن زیتون نه تنها به مبارزه با بیماری های قلبی و فشار خون بالا کمک می کند . مو و پوست را به تمام مواد ضروری طبیعی می رساند تا آنها را درخشش دهد،  همچنین ارگاسم را تقویت می کند. مصرف روغن زیتون به تولید تستوسترون در زنان کمک می کند، “فقدان این هورمون می تواند منجر به سرد مزاجی زن و عدم رسیدن به ارگاسم شود. بنابراین جایی برای روغن زیتون در رژیم غذایی خود پیدا کنید.

2ـ تاثیر فلفل تند بر سلامت جنسی

فلفل های تند به ایجاد ارگاسم قوی تر در دو سطح کمک می کنند. برای شروع، آنها بدن را گرم و آماده برای عمل می کنند. در مرحله دوم، آنها جریان خون را به قسمت های حساس تر بدن شما مانند واژن یا آلت مرد افزایش می دهند. هر چقدر فلفل تند تر باشد بهتر است. فلفل تند متابولیسم شما را افزایش میدهد و ترشح اندورفین را تحریک میکند. این مسئله باعث میشود که جریان خون به مناطق تناسلی افزایش پیدا کند و در نتیجه یک رابطه جنسی عالی و ارگاسمی حتی بهتر خواهید داشت. بنابراین با مصرف فلفل تند تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی را می توان درک کرد. (اگر از فلفل هایی استفاده میکنید که ممکن است باعث ایجاد حساسیت های پوستی شود حتما دستان خود را قبل از رابطه جنسی بشویید تا فلفل به مناطق تناسلی تماس پیدا نکند)

تغذیه مناسب برای رابطه جنسی بهتر چیست؟

3ـ تاثیر سیر بر سلامت جنسی

“مصرف منظم سیر در غذا مصداق بارز  تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی است . سیر می تواند تغییرات قابل توجهی در میل جنسی شما ایجاد کند”

سطح آلیسین در سیر باعث بهبود جریان خون در اندام های جنسی شما می شود. اما زمانی که سیر میخورید باید خیلی مراقب باشید مخصوصا هنگام رابطه جنسی چراکه بوی بسیار بدی دارد. یک قرص خوشبو کننده نعنایی شاید بتواند راهکار مناسبی باشد . البته نمی توان چندان مطمین بود.

4ـ تاثیر مارچوبه بر سلامت جنسی

یکی دیگر از مواد غذایی موثر در سلامت جنسی و ارگاسم مارچوبه است. البته مارچوبه کمی بد بو است و میتواند باعث بد بو شدن ادرار شما شود اما این ماده غذایی میتواند تولید هیستامین را در بدن افزایش دهد. کمبود هیستامین یکی از عوامل نعوظ و ارگاسم ضعیف است. بنابراین اگر ارگاسم قوی می خواهید مارچوبه بخورید.

5ـ تاثیر ماهی بر سلامت جنسی

وقتی صحبت از روابط جنسی میشود هیچ چیزی بهتر از ماهی نیست، تازه هرچه ماهی چرب تر باشد بهتر است. ماهی دارا امگا 3 است که برای برانگیخته شدن مغز برای رابطه جنسی بسیار مفید بوده و همچنین جریان خون به آلت تناسلی را بهبود میبخشد و همچنین هورمون های جنسی را نیز در هر دو مردان و زنان  تقویت میکند. همه ی این عوامل باعث میشود تا ارگاسم بهتری داشته باشید.

6ـ تاثیر شکلات های تیره بر سلامت جنسی

شکلات حاوی یک ماده شیمیایی به نام فنتئیل امین است که موجب احساس آرامش و لذت میشود. که همچنین موجب آزاد سازی روحیه تقویت کننده، کاهش استرس و افزایش سروتونین می شود و باعث تحریک تماس های فیزیکی و باعث کم شدن شرم می شود تحقیقات نشان داده خانم هایی که بصورت روزانه شکلات مصرف میکنند روابط جنسی بهتری دارند و بطور کلی از زندگی زناشویی خود راضی هستند.. همچنین شکلات میتواند جریان خون به مناطق تناسلی را افزایش داده و باعث میشود تا ارگاسم های بهتری داشته باشید.

7ـ تاثیر اسفناج بر سلامت جنسی

اسفناج دارای موادی است که میتواند ارگاسم های شما را به لول بالاتری ببرد. اسفناج حاوی منگنز است که باعث تولید هورمون زنانه پروژسترون میشود. افزایش سطح پروژسترون همچنین میتواند باعث بیشتر شدن قدرت باروری خانم ها شود. همچنین اسفناج سرشار از روی است که تولید بیش از حد پرولاکتین را کنترل میکند. پرولاکتین در سطوح بالا باعث اختلالات جنسی میشود. اسفناج مثال خوبی از تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی است. 

8ـ تاثیرتخم مرغ بر سلامت جنسی

یکی دیگر از مواد غذایی موثر در سلامت جنسی و فعالیت جنسی تخم مرغ است.

تخم مرغ دارای پروتئین بسیار زیادی میباشد که باعث میشود انرژی زیادی برای رابطه جنسی به شما بدهد.به علاوه تخم مرغ دارای ترکیبی به نام کولین میباشید که تولید نیتریک اکسید را افزایش داده و جریان خون به آلت تناسلی و کلیتوریس را افزایش میدهد. کولین نیز باعث ترشح استیل کولین میشود که یک تنظیم کننده عصبی در مغز میباشد که رفتار های جنسی را کنترل میکند. سطح بالاتر این مواد در بدن باعث میشود تا روابط جنسی بیشتری داشته باشید و بیشتر به رابطه جنسی تمایل داشته باشید.

به علاوه، مقادیر بسیار زیاد ویتامین ب 5 و ویتامین ب 6 موجود در تخم مرغ باعث تنظیم هورمون ها و مقابله با افسردگی میشود. خود رابطه جنسی باعث کاهش استرس میشود و وقتی تخم مرغ را هم به رژیم غذایی خود اضافه کنید نتیجه فوق العاده خواهد بود. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید روزی 2 عدد تخم مرغ میل کنید. تخم مرغ مثال خوبی از تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی است. 

9ـ تاثیرصدف بر سلامت جنسی

تحقیقات علمی میگوید که صدف میتواند باعث افزایش میل  جنسی شود. غذا های دریایی صدف دار سرشار از مواد معدنی میباشند که از مواد پایه هورمون های جنسی بشمار میروند و همچنین برای حفظ وضعیت مناسب سیستم عصبی و مغز ضروری هستند. بطور دقیق صدف دارای مقدار زیادی روی میباشد که برای سالم ماندن غده پروستات و افزایش تستوسترون لازم است.  تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی را در صدف بخوبی می توان دید.

10ـ تاثیر برنج قهوه ای بر سلامت جنسی

یکی دیگر از مواد غذایی موثر در سلامت جنسی برنج قهوه ای است.

منیزیم موجود در برنج قهوه ای میتواند هنگام ارگاسم به انقباض عضلات کمک کند. بنابر این سعی کنید برنج قهوه ای را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

 

آیا هیپنوتیزم می تواند میل جنسی را زیاد کند؟

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...