این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

پوزیشن هایی که مرد در بالاست

پوزیشن هایی که مرد در بالاست
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/04/17 2 نظر

در پوزیشن هایی که مرد در بالا قرار دارد هر دو شریک جنسی آزادی عمل دارند . در این پوزیشن مرد تحرک بیشتر دارد و زن می تواند به راحتی کلیتوریس خود را تحریک کند.مهمترین پوزیشن وقتی که مرد در بالا قرار دارد پوزیشن میسیونری است.با استفاده از مدل های مختلف رابطه که در عکس ها می بینید می توانید امتحان کنید که در چه حالتی شما وشریکتان بیشترین حس لذت را می برید. استفاده از پوزیشن های مختلف در رابطه سطح صمیمیت را در شما و همسرتان بالا می برد.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
پاسخنه خیر با این عقیده و نظر مخالفم چون ما که در هیچ مدرسه و کلاس شنا این آموزش ها را ندیدیم بهترین و لاکچری آرین روابط سالم را با همسرمان داریم
کاربر
۱۴۰۱/۰۵/۱۲۰۰
پاسخ

متاسفانه برعکس تمام جوامع متمدن ما هنوز در 15 قرن پیش ماندیم و کل مسائل و آموزش های جنسی که باید در مدارس شنا، موسیقی ،رقص همانند ریاضی با علم روز آموزش داده میشد نبدیل به تابو شده ! ! !

که مقصر اول و آخر خود مائیم؟ و نتیجه ی این واپسگرایی و عقب رفتن انواع مشکلات اجتماعی ،مفاسد اخلاقی ..... تا هزاران مصیبت دیگر است که امروز جامعه ی ایرانی گرفتار آن است و بجای اصلاح و درمان همه سعی در انکار آن دارند

(از تلاش و آموزش های شما بینهایت سپاسگزارم و برایتان آرزوی توفیق روزافزون دارم زیرا که واقعا به یکی از مهمترین نیازهای جامعه پرداخته اید🙏🏻)

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 25

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...