این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

گالری تصاویر سیفیلیس

گالری تصاویر سیفیلیس
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/11/23 0 نظر

 در این صفحه عکس های بیماری سیفیلیس را مشاهده کنید ؛سیفیلیس یک عفونت باکتریایی است که معمولا از طریق تماس جنسی گسترش می یابد.این بیماری به عنوان یک درد بدون درد شروع می شود و به طور معمول در دستگاه تناسلی ، روده یا دهان یافت می شود.سیفیلیس از طریق تماس پوستی یا مخاطی با این زخم ها از شخص به فرد دیگر گسترش می یابد.

سیفیلیس یک عفونت باکتریایی است که معمولا از طریق تماس جنسی گسترش می یابد.این بیماری به عنوان یک درد بدون درد شروع می شود و به طور معمول در دستگاه تناسلی ، روده یا دهان یافت می شود.سیفیلیس از طریق تماس پوستی یا مخاطی با این زخم ها از شخص به فرد دیگر گسترش می یابد.

پس از عفونت اولیه سفلیس می توانند قبل از فعال شدن مجدد ، برای ده ها سال در بدن شما بصورت خفته باقی بماند. سیفیلیس اولیه قابل درمان است ولی اگر سیفیلیس درمان نشود می تواند به قلب ، مغز یا سایر اندام های شما آسیب برساند و می تواند تهدید کننده زندگی باشد.همچنین سیفیلیس می تواند از مادران آلوده به فرزندان منتقل شود.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...