این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

روز جهانی آموزش

روز جهانی آموزش
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/11/01 0 نظر 1,854 بازدید

روز جهانی آموزش یک مناسبت بین المللی و سالانه است که هر ساله در تاریخ 24 ژانویه برگزار می شود و به بزرگداشت آموزش و یادگیری اختصاص دارد. 

روز جهانی آموزش یک مناسبت بین المللی و سالانه است که هر ساله در تاریخ 24 ژانویه برگزار می شود و به بزرگداشت آموزش و یادگیری اختصاص دارد. در تاریخ 3 دسامبر 2018، مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را تصویب کرد که 24 ژانویه را به عنوان روز جهانی آموزش، در تجلیل از نقش آموزش و پرورش در ایجاد صلح جهانی و پیشرفت اعلام کرد. 

آموزش در هر زمینه ای و هر سنی برای انسان ضروری است. آموزش از زمان کودکی آغاز می شود و می تواند تا آخرین روز از زندگی شما ادامه یابد. آموزش موضوعات جنسی و بیماری ها و خطرات مربوط به آن نیز برای همگان ضروری و لازم است. زیرا با دانستن نکات مثبت و منفی درباره رابطه جنسی و جنسیت افراد می توان در زندگی با ذهن بازتری تصمیم گیری کرد و از خطرات دور ماند.

آموزش مسائل جنسی به نوجوانان و کودکان نیز از موضوعاتی است که همواره والدین نگران آن هستند. باید بدانید که اولین آموزشی که در این باره به یک نوجوان داده می شود تا مدت ها در ذهن او باقی می ماند و ذهنیت او از رابطه جنسی را شکل می دهد. بنابراین توجه داشته باشید که فرزند شما در مورد موضوعات جنسی کاملا علمی و بدون جهت گیری آموزش ببیند تا در آینده بتواند عاقلانه تصمیم گیری کند. 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...