این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آزمون پرخاشگری

چکیده این مطلب : انتشار : 1398/12/11 3 نظر

اگر آدم عصبانی هستید، اگر کنترلی بر روی اعصاب خود ندارید این تست را بزنید .آزمون پرخاشگری به شما نشان می دهد که چقدر احساس عصبانیت و خشم می کنید. ما در انتهای آزمون به شما کمک می کنیم راه هایی را برای کاهش این احساس خشم پیدا کنید.

پرسشنامه پرخاشگری AGQ را آرنولد باس و مارک پری اساتید دانشگاه تگزاس آمریکا طراحی کرده اند. این پرسشنامه دارای 30 سوال است و افرادی که در این مقیاس امتیازشان از میانگین کمتر است پرخاشگری پایین تری خواهند داشت و برعکس.
 

ثبت نام آزمون پرخاشگری
* نام مستعار :
* تحصیلات :
* جنسیت :
* سن :
* وصعیت تاهل :نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۱۰۰
پاسخمن وقتی عصبی میشم خشم بیشتر متوجه خودمه یجوری ک فقط دوس دارم خودمو بزنم 😆
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۶۰۰
پاسخخدا وکیلی به امام رضا کبچه محامه 130مترخونم بابارگاش فاصلس قسم میخورم اگه تست هاشو راست وحسینی بزنی یعنی این کار کنی عذاب وجدان داری اما بزنی نه ندارم ،اگه بمولا راست بزنی توو هدف فقط ممیگی با درونت داری حرف میزنی وعین کاقعیت تست هاش بهت میگه.آدم که بخودش نمتونه دروغ بگه.
من8تاتست زدم از 4ساعتی که ای سایت رو کشفیدم
دمتون گرم بکس کمشیار ماشالله عیدی یارانتون نوش جونتون .من ورییسی نداریم انگار من هدیه دادم در اصل مال خودمون ب خودمون میدن یک ونیم میلیون ریال ایرباس میشیم.یک لنگه کفش عید میَشه اگه جانباز 100درصدباشی.مرسی لباتون ازشوق رسیدن ارزوتون پدخنده باد.مشهد هواش خرابه عیدنیاید حیفه.......
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۴۰۰
پاسخممنون از زحماتتون

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...