این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

آشنایی با داروی آفرودیت

آشنایی با داروی آفرودیت
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/06/10 0 نظر

در زندگی زناشویی، تقویت قوای جنسی هم برای زنان و مردان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و به طور علمی در مطالب و مقالات مختلف اهمیت آن نیز بر دوام و جنبه‌های مختلف زندگی زناشویی ثابت شده است.

آشنایی با داروی آفرودیت

در زندگی زناشویی، تقویت قوای جنسی هم برای زنان و هم مردان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و به طور علمی در مطالب و مقالات مختلف اهمیت آن نیز بر دوام و جنبه‌های مختلف زندگی زناشویی ثابت شده است.
در این زمینه به افرادی که با مشکلات جنسی روبرو هستند و فعالیت‌ها و روابط زناشویی طبیعی ندارند، انواع داروهای شیمیایی توصیه شده است. البته پاسخ جنسی در زن و مرد به عوامل متعددی بستگی دارد که نمی‌توان کاملا به آن نگاهی بیولوژیک داشت.

مکانیسم و فواید درمانی :

یافته‌های تجربی و نمودارها در بررسی‌های علمی اثرات این دارو، تفاوت معناداری در بهبود ارگاسم و میل جنسی زنان (و حتی زنان یائسه) را نشان می‌دهد. 
عموما این دارو در گروه تقویت جنسی آقایان قرار دارد و در درمان موارد زیر موثر است:

-بهبود ناتوانی جنسی مردانه (اختلال در نعوظ-erectile dysfunction):
مشکل در نعوظ یکی از اختلالات رایج در مردان است. اختلال در نعوظ ممکن است براثر پارکینسون، دیابت، فشارخون و کلسترول بالا، بیماری قلبی، صدمه‌های ناحیه‌ی نخاع یا لگن، اعتیاد، انواع بیماری‌های روانی مانند اضطراب و افسردگی و اضطراب باشد. مکانیسم پزشکی نعوظ آلت تناسلی مردان، به اتساع عروق آلت و گردش خون در آن بستگی دارد؛ مواد گیاهی ویژه در داروی آفرودیت و ساپونین و اسانس‌ها و استروئیدهای موجود در آن، در رفع ناتوانی جنسی (نعوظ) موثر است.
-از زود انزالی و انزال ناقص جلوگیری می‌کند و نهایتا رضایت‌مندی زناشویی را به ارمغان می‌آورد.
-بهبود و رفع کمبود عقیمی مردان و تمایلات جنسی.
-همچنین ثابت گریده است که این گیاه میل جنسی و نهایتا رضایت را افزایش می‌دهد و افزایش دهنده تمایلات جنسی در مردان و حتی در بانوان است.
-نقش در افزایش تعداد اسپرم و قدرت حرکت آن نیز تا حدودی در عمل‌کرد این دارو مشاهده شده است.

بیشتر بخوانید: رضایت جنسی و پیش‌نیازهای رابطه جنسی

برخی از محتویات گیاهی در این فرآورده :

همان‌طور که اشاره شد، داروی آفرودیت از مواد گیاهانی تهیه شده است و گیاهانی که در این دارو بکار رفته است سبب افزایش قابل توجه‌ی تمایلات جنسی می‌شود. یک عدد قرص آفرودیت (یا هر2 ml از شکل قطره آن) تشکیل شده از عصاره‌ی گیاهان زیر است:

-دارچین (Cinnamon): برگرفته از پوست نوعی درخت است که جزو ادویه‌جات محسوب شده و  خواص دارویی زیادی را می‌توان برای آن برشمرد از جمله جلوگیری از بروز زوال عقل و ضد آلزایمر، ضد دیابت، کمک به کاهش وزن و کم کردن چربی غذاها و به عنوان ماده‌ای ضد ویروس موثر است. از اثرات دیگر آن می‌توان به افزایش شادی و راحتی تنفس و همچنین افزایش اسپرم ها و ارتقای نیروی جنسی اشاره نمود.

-زعفران (saffron): گیاهی است در مناطق سردسیری رشد بهتری داشته و خواص دارویی زیادی دارد از جمله بهبود عملکرد دستگاه گوارش، ادرار آور و شستشوی  دستگاه کلیه و مثانه، کمک به هضم غذا و جلوگیری از نفخ معده، خون سازی، ضد سرطان و ضد استرس و ضد افسردگی است. باعث افزایش سطح اندروفین‌ها در خون می‌شود و اثرات مشابه با دارچین را دارد که سبب تقویت قوای جنسی می‌شود.

-عصاره خارخاسک (Tribulus tertestris)؛ گیاهی است که در مناطق گرمسیری رشد می‌کندو خارهای آن بیشترین قسمت موثر آن هستند و در درمان بیماری‌های قلبی-عروقی و ادراری و اختلال روده و معده مفید شناخته شده است. عصاره‌ آن (در مقدار 40 mm): نقش در افزایش اسپرم از لحاظ کمییت بر اثر عملکرد ساپونین‌های موجود در آن و برای کسانی که کمبود اسپرم و نهایتا عقیم هستند، سودمند می‌باشند. عصاره این گیاه، زنده ماغندن و حرکت اسپرم را زیادتر می‌کند و با بررسی‌های دیگر نیز ثابت گردیده است که برای افزایش میل جنسی بانوان موثر است؛ چرا که غلظت خونی تستسترون را می‌افزاید. 

-عصاره‌ی زنجبیل (Zingiber officinale): منبعی غذایی ارزشمند و یک ادویه‌ی غذایی مفید است که با زرد چوبه هم خانواده هستند و برای درمان مشکلات گوارشی، ضد میکروب، مسکن درد، ضد تومور، نقشی محافظ در ترکیبات مایعی کبد و ضد التهاب و در رفع بی‌نظمی و یا تاخیر در عادت ماهیانه و کاهش درد در دوران قاعدگی، درمان آسم و حساسیت، درمان تهوع و استفراغ، و  تقویت میل جنسی و ضد میگرن.

دستور و نحوه‌ی مصرف : 

برای کسب نتیجه‌‌ی بهتر از این داروی ارزشمند که ترکیبات گیاهی دارد، باید بطور مستمر و بدون وقفه آن را مصرف نمود و همان‌طور که پیشتر در این سطرهای بالا شرح داده شد مصرف طولانی این دارو در افزایش میزان اسپرم در مردان موثر است. شیوه‌ی مصرف این دارو نیز به اینصورت است که هر روز 3 بار و هربار فقط 1 عدد قرص آن هم بعد از غذا، مصرف بشود. 

نکات قابل توجه و عوارض جانبی :

-کسانی که نسبت به فرآورده و داروی‌های گیاهی حساس‌اند باید در مصرف آن احتیاط کنند.
-زنان باردار قطعا نباید از آن استفاده کنند، اما مصرف آن برای زنان شیرده مشکل و مانعی ندارد.
-بیماران قلبی و کسانی که فشارخون پایین دارند نیز در مصرف آن دقت کنند و مصرف آن باید مشاوره‌ی پزشک باشد.


بروزرسانی :  98/12/03

By : R. tabrizaki

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...