این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!

آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 106 بازدید 106,705

برای اکثر مردم، جذابیت جنسی و تمایل دو نفر به یکدیگر برای داشتن رابطه جنسی از قوی ترین نیروهای زندگی است. اما طیفی از افراد که در گروه ال جی بی تی (LGBT) تقسیم بندی می شوند رابطه جنسی قوی ترین نیروی زندگی نیست.

برای اکثر مردم، جذابیت جنسی و تمایل دو نفر به یکدیگر برای داشتن رابطه جنسی از قوی ترین نیروهای زندگی است. اما طیفی از افراد که در گروه ال جی بی تی (LGBT) تقسیم بندی می شوند رابطه جنسی قوی ترین نیروی زندگی نیست.

آسکشوالیتی با «دوری از سکس» و «تجرد» که رفتارهایی ناشی از انتخاب افراد هستند فرق دارد. 

در واقع، آنها تمایل جنسی را تجربه نمی کنند. طبق یک مطالعه در سال 2004، حدود 1٪ از جمعیت بی جنس گرا یا آمیزش ناخواه هستند.بی جنس گرایی یا آسکشوال یک “گرایش جنسیتی است که به دلیل عدم وجود جاذبه جنسی در هر جنسیتی مشخص است، افراد آسکسوال نه جذابیت جنسی را تجربه می کنند و نه می توانند انتخاب کنند؛ آنها به سادگی بدون میل جنسی زندگی می کنند.انجام مشاوره جنسی برای تشخیص این موضوع بسیار موثر است.

از نظر سکسولوژی آسکشوال به این معنی است که فرد احساسات جنسی را نسبت به افراد دیگر احساس نمی کند. با این حال، فردی که به عنوان یک آسکشوال شناسایی می شود، هنوز هم می تواند انتخاب جنسی داشته باشد، ممکن است هنوز هم با یک شریک عاشقانه ازدواج کند، هنوز هم می تواند عاشق باشد و هنوز هم می تواند در روابط عادی دخالت کند. افراد آسکشوال دارای نیازهای عاطفی هستند، ممکن است احساس غیر جنسی را به دیگران احساس کنند و حتی ممکن است احساس آرامش داشته باشند. آنها فقط جذابیت جنسی را احساس نمی کنند.

آسکشوالیتی انتخابی نیست و فرد انتخاب نمی کند که که عمل جنسی نداشته باشد بلکه هیچ علاقه ای به عمل جنسی ندارد.

 

آزمون قدرت تحمل

 

جاذبه، نه عمل

بی جنس گرایی یا آسکشوال یک گرایش جنسی است، مانند همجنسگرایی. این مربوط به چیزی است که کسی احساس می کند، نه چیزی که کسی انجام می دهد. دوستیابی، داشتن رابطه جنسی، خودارضایی، عشق ورزیدن، ازدواج یا داشتن فرزند به هیچ وجه با بی جنس گرایی یا آسکشوال در تضاد نیست. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است یک فرد آسکشوال این کارها را انجام دهد که نیازی به جاذبه جنسی ندارند.

بعضی ها انجام می دهند، بعضی انجام نمی دهند.

بسیاری از سوالاتی که مردم در رابطه با بی جنس گرایی یا آسکشوال انجام میدهند را میتوان با همان عبارت پاسخ داد: “برخی انجام میدهند، بعضیها نمیتوانند انجام بدهند.”

 آیا افراد آسکشوال سر قرارهای عاشقانه می روند؟ برخی انجام می دهند، بعضی نمی کنند

 آیا آسکشوال ها عاشق می شوند؟ برخی انجام می دهند، بعضی نمی کنند

 آیا آسکشوال ها رابطه جنسی دارند؟ برخی انجام می دهند، بعضی نمی کنند

 آیا آسکشوال ها خود ارضایی می کنند؟ برخی انجام می دهند، بعضی نمی کنند ما همه افرادی هستیم، با ترجیحات و شخصیت های فردی خودمان، و عموما غیرممکن است که همه چیز در موردمان یکسان باشد.

تصورات اشتباه درباره بی جنس گرایی یا آسکشوال

بی جنس گرایی یک هویت جنسیتی نیست. (هرچند ممکن است وجود داشته باشد مانند ترانس ها و غیره.)

بی جنس گرایی یک اختلال نیست (گرچه ممکن است در شرایط فیزیکی یا روحی آسیب دیده باشد.)

یک انتخاب نیست.

یک عدم تعادل هورمون نیست. (گرچه ممکن است مشکلات هورمونی وجود داشته باشد).

ترس از رابطه جنسی یا روابط نیست. (هرچند ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که از رابطه جنسی و روابط نگرانند یا از آنها متنفرند).

یک بیماری نیست.

افرادِ آمیزش‌ناخواه مبتلا به یک ویروس، باکتری، تومور و یا بیماریِ مسری نیستند. بعضی‌ها نسبت به رابطه جنسی کشش دارند. بعضی‌ها این کشش را ندارند. در هیچ یک از این دو مورد، بیماری‌ای وجود ندارد که بخواهد درمان شود.

چطور می توانید بفهمید آسکسوال هستید یا خیر ؟

اگر می خواهید بدانید که آیا شما آسکشوال هستید، اگر هنوز مطمئن نیستید، در اینجا یک لیست از سوالات برای کمک به راهنمایی افکار شما است. آنها به عنوان چک لیست برای “تشخیص” بی جنس گرایی نیستند، زیرا شما برای تشخیص این مساله حتما به سکس تراپی نیاز دارید. این سوالات احساساتی را که بسیاری از افراد آسکشوال داشته اند توصیف می کنند.

آیا شما به طور کلی به رابطه جنسی علاقه مند هستید؟

آیا علاقه شما به رابطه جنسی بیشتر علمی است تا عاطفی؟

وقتی دیگران در رابطه با رابطه جنسی صحبت می کنند، شما احساس می کنید که بی قرار یا گیج شده اید؟

اگر رابطه جنسی داشتید، آیا فکر می کنید که خسته کننده است یا خسته کننده می شد، و نه تجربه ای شگفت انگیز؟ همانطور که دیگران آن را داشته اند؟

آیا تا به حال وانمود کرده اید که علاقه مند به کسی هستید تا بتوانید در آن جا بمانید؟

آیا تا به حال احساس “شکست” داشته اید، زیرا احساسات جنسی مانند افراد اطراف خود را تجربه نمی کنید؟

آیا تا به حال با کسی بوده اید یا رابطه جنسی داشته اید، زیرا احساس می کنید “این چیزی است که شما باید انجام دهید؟”

آسکشوال ها در رابطه

اگر می خواهید بدانید که آیا فرد دیگری آسکشوال است، باید با آنها در مورد آن صحبت کنید. هیچ علامت بیرونی از بی جنس گرایی وجود ندارد و نباید سعی کنید شخص دیگری را با قضاوت خود برچسب گذاری کنید.

درک کنید که یک فردآسکشوال می تواند صمیمی باشد. افراد آسکشوال اغلب می توانند در روابط عاشقانه حضور داشته باشند، اما این که آیا این فرد برای روابط فیزیکی یا جنسی آماده است یا نه، بستگی به خودش دارد. اما دوستیابی لزوما نیازمند تعامل جسمی یا جنسی نیست و دو نفر می توانند روابط عاطفی یا عشقی قوی با یا بدون عنصر جنسی ایجاد کنند: صمیمیت بسیار بیشتر از لمس جسمانی یا فعالیت جنسی است.

یک شریک آسکشوال ممکن است برای فعالیت جنسی آماده باشد یا خیر، بنابراین ارتباط در رابطه مهم است تا همه افراد در همان شرایط قرار بگیرند. احساس لذت جنسی از احساس جذب جنسی متفاوت است و برخی از افراد آسکشوال می توانند از رابطه جنسی لذت ببرند.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
پاسخسلام... میل جنسیم دوسالی میشه بعد از اومدن بچه خیلی کم شد نهایت ماهی دو بار ولی چند وقتی میشه کلا از بین رفته انگار نه انگار خواهشا کمکم کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام من پسرم26سالمه اصلا میل جنسی ندارم الت تناسلیم بلند میشه ولی وقتی رابطه جنسی ب قرار میکنم لذت نمیبرم از رابطه جنسی هم بشدت بدم میاد اصلا خودارضاایی نمیکنم حتی تو خواب ارضای جنسی نمیشم هیچی منو تحریک جنسی نمیکنه سردمزاجم یا اسکشوالم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۹۰۰
پاسخمن مشکلی با رابطه عاشقانه و رابطه جنسی(در این مورد تجربه ندارم اما ازش بدم نمیاد) ندارم اما حس میکنم اونطوری که بقیه مردم عشق رو احساس میکنن احساسش نمیکنم. پارتنرم میگه نشون میدم که دوستش دارم، خودمم میدونم که دوسش دارم اما حسی از نظر فیزیکی و گاهی عاطفی دریافت نمیکنم. انگار که همه حرفا و حرکاتش خیلی عادی هستن و چیز عجیبی رو درونم ایجاد نمیکنن
خیلی گیج شدم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۹۰۰
پاسخخیلی دلم میخواد بعضی هارو که توی این صفحه کامنت گذاشتن بغل کنم و بهشون بگم از سلامت و درست بودن احساسات و گرایش خودشون مطمئن باشن :") برای سالیان سال توی هر رابطه ای وارد شدم بعد مدت نه چندان طولانی از سمت طرف مقابل قطع شد و میدونم همشون فقط و فقط بخاطر سرد بودن من نسبت به سکس بود هرچند از لحاظ عاطفی و حتی آغوش و بوسه کاملا اوکی بودم! متاسفانه میزان طرد شدن و نادیده گرفته شدنی که از سمت جوامع نسبت به جامعهٔ ایسکشوالیتی هست خیلی زیاده و حتی خیلی بیشتر از افراد همجنسگرا یا ترنس و… . اونا کم کم دارن پذیرفته میشن ولی اسکشوال ها… راه زیادی در پیشه تا به اون نقطه برسیم چون مردم بی جنسگرایی رو نوعی بیماری یا سرد مزاجی میدونن!!!
سپاس از سایت خوبتون و این مقاله مفید!🙏🏻
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۶۰۰
پاسخجناب دکتر من از سکس بشدت متنفرم و حتی وقتی در مدرسه فصل تولید مثل رو میخوندم نمیتونستم تحمل کنم حالم بهم میخورد
از وجود دخترا متنفرم بطور حضوری ولی با مجازی صحبت میکنم مشکلی ندارم. و اگه در فیلمی صحنه هایی از بوسیدن دو نفر میبینم پوستم سفت میشه دست و پام یخ میکنه و بدنم شروع میکنه به لرزیدن و بشدت عصبی میشم . حتی وقتی در خواب دچار جنابت میشم تا چند روز عذاب وجدان میگیرم و حتی چند روز پیش که بعد از احتلام از خواب بیدار شدم با عصبانیت گوشیمو پرت کردم خورد به در اتاقم که در سوراخ شد😐 وقتی در مورد سکس حرف میزنن خیلی میریزم بهم و احساس میکنم یا از قصد دارن اذیت میکنن یا اینکه دارن از جمع دوستانشون منو طرد میکنن. از بچگی وقتی این چیزا رو فهمیدم هم ناخودآگاه متنفر بودم .
بنظرتون من دچار وسواسم یا اینکه آسکشوالم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۵۰۰
لطفاً هر چه زودتر به یه تراپیست مراجعه کن دوستِ من !
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۹۰۰
در کودکی رابطه پدر مادرت رو دیدی؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام من پسرم 18 سال من هیچ حسی ندارم ولی میترسم اون طرف مقابل حس داشته باشه😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۴۰۰
پاسخسلام
اینکه یک فردی بی جنس گرا هستش به چه دلیله؟؟
آیا ذاتیه یا چیز خاصی خورده یا کار خاصی کرده.
چون من متاسفانه میل جنسی بالایی دارم ولی خیلی علاقه دارم که میل جنسی نداشته باشم.
لطفا راهنمایی کنید.
یعنی این افراد بی جنسگرا تمایلات جنسی دارن ولی ارتباط جنسی برقرار نمیکنند؟
چگونه میتونم بی جنس گرا باشم؟
آیا بی جنس گرا بودن به این معنی است که فرد هیچگاه تمایل جنسی ندارد؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۷۰۰
پاسخ

نسبت به جنس مخالف علاقه دارم اما از هیچگونه رابطه جنسی خوشم نمیاد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۱۰۱
پاسخمن احساس میکنم اسکشوالم چون از داشتن رابطه متنفرم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۷۰۰
پاسخمن یه دختر 20 ساله هستم علاقه ای در کل به به ازدواج و عشق ندارم و تا حالا تو رابطه ای هم نبودم چون از نظرم بی معنیه انگار ارتباط نمیتونم برقرار کنم از لحاظ جنسیم به پسرا گرایش دارم ولی رابطه ای عاطفی بدون سکس داشته باشم ،من اسکشوالم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

در چنین مواردی به سادگی نمی توان در باره گرایش و جهت گیری جنسی نظر داد . بهتر است با پزشک مشورت کنید . نیاز به بررسی موشکافانه علایق و روابط و فعالیت های جنسی است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰
پاسخمن زن 24 ساله هستم تو رابطه اصلا لذت نمی برم ولی از بغل شدن خوشم میاد احساس می کنم آسکسوال هستم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

در صورت احساس لذت از هم آغوشی و لذت نبردن از رابطه جنسی نیاز به مشاوره با پزشک و انجام آزمایشات بالینی و لابراتواری دارید. احتمال آسکشوال بودن وجود دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
پاسخمن تازه متوجه شدم که نامزدم به مدت سه ماهه که ارضا نشده و هیچ مشکلی هم با این قضیه نداره و اصلا سختش نیست حتی تحریک هم نشده امکانش هست که بی جنس گرا باشه؟؟ قبلا یکی دو بار رابطه جنسی کوتاه داشته
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۴۰۰

در 90% موارد که زن ارضا  نمی شود به علت مشکلات رابطه ای است . ولی با توجه به اینکه اصلا تحریک جنسی صورت نمی گیرد بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰
پاسخمن فکر می‌کنم آسکشوالم. چون جذابیتی در سکس نمی‌بینم.
از طرفی به یه دختر علاقمندم که اونم احساسات متقابل نسبت به من داره (خودم هم دخترم و 17سالمه)
و خب من حقیقتا جذابیت جنسی‌ای تو هیچ کس ندیده‌م تاحالا. یعنی هیچ وقت دلم نخواسته سکس داشته باشم. ولی گاهی اوقات انقدر که این دختر برام شیرینه و بوسیدنش حس خوبی بهم می‌ده که دلم می‌خواد بیشتر پیش برم...
به کسی که فقط به کسی علاقه داره جاذبه جنسی داره می‌شه گفت آسکشوال؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

احتمال آسکشوال بودن شما کم است ولی با پزشک مشورت کنید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخدرود. با وجود تجارب جنسی خودم، و با توجه به این که در محیطی سکس زده بزرگ شدم، کاملا مطمئنم که آسکشوال هستم. بعد گذر از بسیاری از مقاطع زندگی هنوز هم نسبت به مسائل جنسی بی علاقه و بی تفاوت هستم. فرد آسکشوال در هر زمان و هر موقعیتی آسکشوال هست، پس لطفا به این افرد اصرار به برقراری رابطه و تماشای پورن نکنید، چون تاثیری بر گرایش اون شخص نداره. شما نمی تونید طرف مقابلتون رو "درمان کنید". گرایش جنسیتی یک انتخاب یا یک بیماری نیست. موفق و پیروز باشید.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخدرود، من عاشق میشم و افراد برام ممکن جذابیت جنسی هم داشته باشن، عاشق لب و بغل هم هستم ولی اصلا علاقه ای به پائین تنه ندارم و سکس (جز لب و بغل) به شدت برام کسل کننده و رو مخ هست ممکن بخاطر پارتنرم انجام بدم ولی واقعا بدم میاد!!!
هیچ لذتی بهم نمیده!!!
خب آیا من که لب و بغل رو دوست دارم ولی پائین تنه رو نه، آسکشوال هستم یا چیز دیگه؟
کمی گیج شدم
kim. h14
۱۴۰۱/۰۴/۱۳۰۰
پاسخمن آسکشوالم ولی مادر پدرم فکر میکنن من هرزه‌م و همش دنبال پسرام .. ولی خب من هیچ حسی به پسر یا دختر ندارم .. شاید حس عاطفی داشته باشم ولی اصلا به فکر سکس و اینا نیستم .. برخلاف خیلی از دوستام و همسنام از سکس و عشق بازی و اینجور چیزای مزخرف حالم بهم میخوره .. بخاطر همینم از ازدواج و مردا متنفرم :)
Saba Safari
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰
پاسخمیخوام رو نظر یکی از کاربراتون ریپلی بزنم ولی بلد نیستم میشه کمکم کنید؟ ممنونم.
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۳۰۰

سلام 

مشکل حل شد . می توانید دکمه پاسخ سبز رنگ را که در جلوی هر کامنت هست بزنید وپاسخ خود را بگذارید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۲۰۰
پاسخمن جایی شنیدم به دو نفر که آسکشوال هستند وقتی باهم وارده رابطه ی عاشقانه و فقط عاطفی بدون رابطه ی جنسی می شن می گن EF مخفف Emotional friend
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۲۹۰۳
پاسخسلام من ی دختر 20 سالم ،ولی کارام دخترونه نیس دوس دارم هودی و لباسای گنگ بپوشم س بار موهامو از ته زدم و عاشقشم از آرایش کردن و اینجور کارهام متنفرم دکتر پوستم گفته هورمون مردانم بالاست ولی من از بچگی همین طور بودم تا حالا با هیشکی رابطه نداشتم ،4 سال عاشق یکی بودم ولی ی بارم ب سکس فکر نکردم اصلا این کارو دور از ارزش انسانی و ی نوعی گناه و کثافت کاری میدونم یکی از دوستام متاهل شده اوایل یکم بهش حسودیم شد ولی الان حتی موقعی ک داره با تلفن باهاش حرف میزنه حالمو بهم میزنه ، خودارضاییم نمیکنم چون واقعا کار مسخره ای هس، دوس دارم با یکی باشم ک همو دوس داشته باشیم ولی رابطه ن ، از اینکه زن نمیدونم ظریف باشه و نمیدونم مرد محکم و از این چرت و پرتا باشه بدم میاد ، عین دو تا دوست کنار هم زندگی کنن دیگه همین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۶۰۰
اینکه دخترا دلشون بخواد موهاشونو از ته بزنن هودی بپوشن که دیگه عادی شده:/
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۳۰۰
تو منی یا من توام ؟؟؟)))))
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
این منم که دقیقا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۴۰۰
وای منم همینم ، خیلی خوشحالم که آدمایی مثل منم هستن
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید . من پسر 22 ساله تا کنون هیچ حس اسکشوال نداشتم و رابطه های زیادی داشتم و دیگه خسته شدم احساس می کنم جنس مخالف حتی فکر بهش انسان رو از هدفش دور میکنه و اگر هم قرار هست جنس مخالفی در زندگیم باشه ترجیح میدم مانند دوست های پسرم باشه و به هم کمک کنیم که پیشرفت کنیم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰
پاسخسلام. خانم 35‌ ساله هستم.‌تا به امروز هرگز با هیچ انسانی رابطه نداشتم.از سن بلوغ تا به امروز، فقط از تیپ و ظاهر و خصوصیات اخلاقی افراد خوشم آمده. هرگز فکر سکس با اونا رو نداشتم. بشدت متنفرم از انجام اعمال جنسی. از قضاوت‌های اطرافیان میترسم و ناراحت میشم. چندبار فیلم پورن تماشا کردم. با دیدن فیلمها خود ارضایی هم کردم ولی یه حس بسیار کوتاه و گذرا هست. و تمایلی به تجربه با فرد دیگری ندارم. اما دوساله با پسری دوست هستیم. دوست معمولی. ولی احساس علاقه بسیار شدید و رمانتیکی نسبت بهم پیدا کردم. حس بسیار عمیق و زیبا ولی با اینکه هیکل بدنساز داره و خیلی از دوستان دختر با دیدنش به بنده حسادت می‌کنند اما میل به سکس با ایشون ندارم ولی بشدت علاقه عاطفی دارم. کلا احساس رمانتیک بسیار بالایی دارم ولی رغبت به سکس ندارم. فقط بعد از اتمام دوره پریودیم که زمان تخمک‌گذاری هست و میل جنسی زیاد میشه در خانمها,گاهی خود ارضایی میکنم اما علاقه ای به رابطه نه با دخترها نه پسرها ندارم. خودارضایی صرفا برام تخلیه انرژی و کاهش فشارها و تنش های روزمره ست.میترسم با کسی وارد رابطه بشم چون بگم نمیتونم سکس کنم یا مسخره خواهم شد یا وارد رابطه نمیشن باهام. آیا فکر میکنید من هم اسکسوال هستم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰

سلام 

توصیه میشه برای بررسی بیشتر و تشخیص قطعی به سکس تراپ مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۵۰۰
شاید دمی سکشوال باشی
ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام من پسرم24سالمه با بقیه فرق دارم اجتماعی نیستم و کاری به کسی ندارم سرم تو کار خودمه تنهایی رو دوست دارم و از لحاظ جنسی میل جنسی به پسر یا دختر ندارم و اینکه از لحاظ احساسی صفر مطلق کلوین هستم یجورایی دلم هیچکس رو نمیخواد مثل یا ربات هستم که نه میل جنسی داره نه احساسات و دل رحمی داره حالم هم از ازدواج با دختر و سکس و رمانتیک بودن بهم‌میخوره و واسم قابل درک نیست
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۳۰۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودنتون نیاز به بررسی بیشتر و انجام آزمایش می باشد . توصیه میشه به سکس تراپ مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
تو خیلی خوبیه😂خوشم اومد 🤣
ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام من یه چند سالی هست که متوجه شدم هیچ کشش جنسی رو حس نمیکنم و حتی از چیزایه عاشقانه و رمانتیک هم لذت نمیبرم و البته هیچ گرایشی هم به جنس مخالف یا همجنس هام ندارم اطرافیانم میگن که برای افسردگی هست ولی من اینجوری فک نمیکنم ایا امکانش هست که اسکشوال باشم یا خیر ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۹۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودن باید بررسی های بیشتری انجام بشه

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۰۰۰
پاسخخب اینکه غصه نداره!
اگر حقیقتا بعد از بررسی های سکستراپیست یا سکسولوژیست متوجه شدین قطعیت داره، میتونین رو حساب مزایای دیگه ی ازدواج با فردی مثه خودتون آسکشوال ازدواج کنین!!!
ضمنا کامنتا رو خوندم از مسخره شدن توط دیگران ترسیده بودین بعضیاتون؛اعتماد بنفست رو ببر بالا.
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۸۰۰
پاسخدر مازندران سکستراپ هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۸۰۰

متاسفانه اطلاعی نداریم 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۴۰۰
پاسخسلام شوهرم میگه من هیچ حسی به زن ندارم به مرد هم ندارم آیا سکشوال هس آیا درمان میشه پیشه کی بریم ک بفهمیم مشکل چیه و درمان میشه لطفا بگین چیکار کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۵۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودن نیاز به بررسی بیشتری هست و جز اختلالت نیست.

ممکنه بی میلی جنسی داشته باشند که باید برای تشخیص و درمان به سکستراپ مراجعه کنند .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۶۰۰
پاسخسلام. من پسرم .17سالمه وخیلی علاقه به سکس با پسرها هستم و هیچ علاقه ای به سکس با دختر ها ندارم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۶۰۰
شما گی هستی گلم!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۸۰۰
خیلی باحال گفت ... 😅
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۹۰۰
احتمالا دختر دم دستت نیست
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۷۰۰
پاسخسوالی داشتم
تمام عقیده و رفتارام به دمی سکشوال ها میخوره ولی اصن خودارضایی نمیتونم بکنم یعنی میتونم ولی خوشم نمیاد هیچ حسی نداره برام و هیچ لذتی ندارع فقط سردرد و خستگی و...
به جنس مخالف خودمم اصن تحریک نمیشم فقط یکی دو نفر از دوستای خیلی صمیمیم ک به فکرش افتادم ولی اینجا ایران است...
میشه چنین چیزی؟ یا تو دسته دیگه ای قرار میگیرم و اصن دمی سکشوال نیستم؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۸۰۰

سلام

تشخیص آسکشوال بودن نیاز به بررسی های بیشتری داره .توصیه میشه به سکستراپ یا روانشناس مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۵۰۰
پاسخیه آدم عادی میتونه آسکشوال بشه؟
چطوری؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰

آسکشوال بودن اختلال نیست و فرد مشکلی با آسکشوال بودن خودش نداره . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰
پاسخسلام.من حس جنسی کمی دارم ولی حس عاطفیم زیر صفره.هیچ کششی نسبت ب کسی ندارم و واسم عادیه همه چی.ب مامانم هم گفتم اون گفت که این چیزا همش الکیه و مشاوره نمیبرمت.خب من الان تو بلا تکلیفی موندم چیکار کنم
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودن حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید و نیاز به بررسی های بیشتر و آزمایشات هورمونی است .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۹۰۰
پاسخسلام من دخترم و 20 سالمه،میل جنسی و خودارضایی دارم ولی علاقه ای به برقراری رابطه جنسی با شخص دیگه ندارم(دختر یا پسر فرقی نداره) و حالم بد میشه حتی از تصور کردنش هم بیزارم،چوم دیدم که همه دوستام یا دوست پسر دارن یا ازدواج کردند،فکر کردم که من یه مشکلی دارم به همین خاطر برای تحقیق به سایتهای مختلف سرزدم به این سایت برخوردم ولی دیدم که اسکشوال هم نیستم و ال جی بی تی هم نیستم،خیلی سردرگم شدم و نمیدونم باید چیکار کنم یا اصلا جزو دسته ای هستم یا نه میخوام بدونم مشکلم چیه و اگه راه حلی داره مطلع بشم
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰

سلام

نیاز به بررسی های بیشتر و در صورت نیاز آزمایشاتی هست .توصیه میشه به پزشک سکس تراپ یا روانشناس مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۵۰۰
پاسخسلام من دو ساله ازدواج کردم و 20 سالمه .در طی این دو سال هیچ وقت و هرگز نفهمیدم حتی رابطه جنسی چه لذتی داره .حالم از شوهرم بهم میخوره و هیچ گونه جذابیتی برام نداره نه فقط اون بلکه همه مردا.فقط در طی رابطه تظاهر میکنم و هیچ گونه احساس خاصی بجز نفرت یا انزجار ندارم .خیلی مشموش و پریشان شدم به کمکتون احتیاج دارم ازدواج من سنتی بود و ب احبار خانواده ازدواج کردم و الان زندکی برام جهنم شده و همیشه با همسرم دعوا دارم و بفکر طلاقم خواهش میکنم کمکم کنید
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰

سلام

مشکل شما نیاز به بررسی های بیشتر و دقیق تری دارد،  حتما به سکس تراپ برای پیدا کردن علت مشکلتون مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۱
پاسخسلام من دخترم و 15 سالمه ...
من وقتی 14 سالم بود با مفهوم LGBT تقریبا به طور کامل اشنا شدم ....
من وقتی وارد راهنمایی شدم بیشتر همکلاسی هام bf داشتن ...
این موضوع پیش من خیلی عجیب بود ...
توی کلاس هشتم برام عادی شد bf داشتن همکلاسی هام ...
ولی این برام عجیب بود که بعضی از اونا نامزد دارن ...
هملاسی هامو تنها نمی خوام مورد خطاب قرار بدم ... دختر هایی که دور و ورم می شناسم ... بعضی از اونا حتی ( ازدواج) هم کرده بودن ...
این برای من خیلییییی عیجب بود و هست ...
من از این مو ضوع حالمممم بهم می خورد و توی ذهنم خودم می گفتم که اینا چه جور می تونن با یه مرد رابطه داشته باشن ...????????
من هیچ گرایشی به پسر ها نداشتم و ندارم ... و توی همون سن با مفهوم LGBT اشنا شدم ... و با خودم گفتم که شاید Asexual باشم ...
من به شدت از رابطه ی جنسی ترس دارم ...
و بعضی مواقع با خودم کلنجار می رم که خدایی نکرده کسی بهم دست درازی نکنه ...????????
به همین دلیل می رم و توی یوتویوب کلاس های دفاع شخصی می بینم ....
گفتم که من به شدت از ازدواج و رابطه ی جنسی حراس دارم ...
و این موضوع خیلی ازار دهندست ...
وقتی در جمع دوستانه می شینم ... خب مسلما دخترا از رابطه هاشون با bf هاشون صحبت می کنن و ... و من اون موقع حس ازار دهنده ای بهم دست می ده ... انگار که موهای بدنم سیخ میشه ...????????
من فکر می کنم که Asexual هستم ...
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۰

سلام

باید بررسی های بیشتری انجام بشه و آزمایشات هورمونی انجام بدید تا تشخیص داده بشه ، توصیه میشه به سکس تراپ مراجعه کنید .

 

kim. h14
۱۴۰۱/۰۴/۱۳۰۰
دقیقا منم همینطور
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۱۰۱
پاسخسلام، من پسری 24 ساله هستم
پیش از اینکه اصلا با مفهوم بی‌جنس‌گرایی آشنا بشم یا بدونم همچین چیزی وجود داره، متوجه این مسئله شده بودم که میل و اشتیاقی به ازدواج روابط جنسی ندارم، وقتی 14 سالم بود با مفاهیم جنسی آشنا شدم و خب اون اوایل بخاطر اینکه یه چیز جدید فهمیده بودم یه حس جالب برام داشت ولی به مرور وقتی بزرگ و بزرگ‌تر شدم متوجه شدم که نه میلی به روابط جنسی و داشتن دوست دختر یا همسر دارم، نه حتی خوشم میاد راجبش فکر کنم یا حرف بزنم. وقتی دوستام با اشتیاق زیادی از دخترها حرف میزدن من برام خیلیم عادی و معمولی بود، حتی تو خیابون رد میشم نگاهم جذب کسی نمیشه، از همون موقع حدس میزدم شاید تفاووتی دارم با بقیه ولی الان یقین پیدا کردم بی جنس گرا هستم، نمیدونم باید خوشحال باشم یا غمگین چون خونوادمون خیلی اصرار دارن ازدواج کنم ولی واقعا هیچ فکری راجبش نمیکنم، مثل اینه بهم بگن برو یه کیلو میوه بگیر
الان هم میترسم این مورد رو با خونوادم در میمن بذارم، چیکار کنم واقعا؟ اگر بگم بهم میخندن و مسخره میشم، نمیدونم چرا اخه
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۲۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودنتون نیاز به بررسی های بیشتر و آزمایشات هورمونی است .توصیه میشه به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
واییی می دونی بعضی از دخترا مثل من ک آسکشوالم از رابطه بدشون میاد
بنظرم نگران نباش
خدا همیشه در و تخته رو باهم جور می کنه
دنبال یه دختر آسکشوال بگرد مثل خودت
بعدم راحت ازدواج کنین و زندگیتونو شروع کنید
حالا بعد اگه بچه ام خواستین می تونین برین پیش مشاور
یا فقد واس بچه یه سکس داشته باشین
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من یک دختر 19 ساله هستم که تو بچگی یک پسر بهم دست درازی کرد و از اون به بعد به هیچ پسری اعتماد ندارم! فکر معاشقه با پسر و رابطه ی جنسی آزارم میده... در واقع بدم میاد و نمیتونم تصور کنم با یک پسر رابطه ی جنسی داشته باشم...
از اون طرف به مرور از یک دختر خوشم اومد و هیچکس نمیدونه ولی عاشق یک دختر شدم... اما همچنان فکر رابطه ی جنسی به ذهنم خطور نمیکنه... هر وقت که بوسم میکنه و بغلم میکنه یه حس خاصی پیدا میکنم ولی میترسم و سریع از خودم دورش میکنم(با اینکه به عنوان یک دوست اینکارو میکنه) از نظر عاطفی واقعا عاشقش شدم و بهش وابسته ام اما از نظر جنسی... خیر... ترس از این دارم که با کسی رابطه ی جنسی داشته باشم! حس میکنم یک کار بیهوده و بدون معنی ایه که فقط برای لذت چند دقیقه است... سر همین موضوع افسردگی گرفتم و چندین بار سابقه خودکشی دارم... پوچ میدونم این چیزارو... که مثل بقیه نیستم... به نظرتون ممکنه که آسکشوال باشم؟ و برای انجام تست ها باید چه دکتری برم؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۰۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید باید به سکس تراپ مراجعه کنید تا شرایطی که ذکر کردید بررسی بشه . 

فرد آسکشوال هیچ گونه علایق و افکار جنسی نداره .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۲۰۰
پاسخسلام خسته نباشید . دختری هستم 21 ساله تا حالا نه رابطه جنسی داشتم و نه عاطفی ، یادم میاد حتی وقتی بچه بودم و با اسبابازیام بازی میکردم هم هیچ وقت هیچ مرد یا شوهری تو اون بازیا نبود بزرگ تر که شدم آرزوم این‌ بود کار کنم و مستقل شم و همیشه خودمو تنها تصور میکردم بعد تو اوج بچگی فهمیدم‌خوب همه ازدواج میکنن اون وقت بود که مثلا تو اون خونه یه مرد هم تصور کردم که فقط در حد همون تصور بود بزرگ تر که شدم میدیدم دوستام کلی دوس پسر دارن و با دیدن پسره چه جوری دست و پاشون میلرزه یا وا میدن تعجب میکردم که چطور ممکنه و فک میکردم اینا از بی عقلیشون هست دوباره که یکم بزرگ تر شدم یک بار یادمه با دوستم سر همین موضوع دعوا راه انداختم که بابا ما هنوز بچه ایم بیا بریم درسمونو بخونیم ول کن پسرا رو و یه دعوای بزرگ راه افتاد که یهو دوستم‌گفت اگه تو نیازی نمیبینی که با پسرا باشی شاید تو مشکل داری نه ما! اونو کلا نشنیده گرفتم تا وارد دبیرستان شدم میدیدم دوستام شوخیای جنسی میکنن یا مثلا از پسرا تعریفای ناجور جنسی میکنن .. بعد کلی هم میخندیدن منم فک میکردم اینا طبیعیه و خب شوخیه دیگه منم مثلا میخندیدم بعد یه روز دوباره با یکی از دوستام حرف میزدم و بحث رسید به اینجور شوخیا و یهو اون با تعجب گفت ما که شوخی نمیکنیم! منم که دهنم عین چی باز مونده بود گفتم یعنی واقعا همه اینا رو واقعی میگفتین ؟ و اون گفت آره مگه تو اینجوری نیستی؟ منم کلا هنگ کرده بودم‌ و گفتم نه اصلا حتی یه بارم اینجوری به یکی نگاه نکردم . کم کم متوجه شدم که اینجوری که هستم اصلا نرمال نیست مثلا چرا دخترا از نظر جنسی میتونن به یه پسر جذب شن یا مثلا پسره خوشگله و اینا ولی من با اینکه میدیدم خشگله واسم هیچ فرقی با دختر کناریم نداشت! اگه هم میخواستم به یکی جذب شم بیشتر سمت بار عاطفی بود که فقط چند ثانیه زمان میبره بعد همش میپره هیچ وقت نتونستم به یه پسر دل ببندم فقط کافیه بیاد چند دیقه باهام صحبت کنه دیگه‌واسم مثل یه دوست میشه نه چیز دیگه ای این یکی دو سال اخیر خیلی کلافه شدم دیگه جوری شده که کلی فیلم و رمانای مسخره عاشقانه و آبکی میخونم فقط بخاطر اینکه یه لحظه بتونم اون چیزی که اونا احساس میکنن و حس کنم حتی اوایل فک کردم شاید همجنسگرا باشم چند بار حتی تا بوسه هم پیش رفتم ولی هیچ حسی خوبی نداشتم اصلا تحریک میشدم اما اصلا حس خوبی نبود و فقط میخواستم سریع تر تموم شه فقط خلاص شم همشم در همون حد بود دیگه بیشتر کلافه میشدم‌که فهمیدم اصلا به دخترا کشش ندارم بعد شروع کردم به پورن دیدن و سعی کردم خود ارضایی کنم اما بعد که تحقیق کردم فهمیدم من فقط یه زن و مرد رو تصور میکنم نه خودم رو حتی یه بار هم اینکار و نکردم و یه بار که تصمیم گرفتم این‌کار و کنم به شدت بد بود طوری که با بدبختی ارضا شدم و بعدشم اصلا هیچ گونه حس خوب و لذت بخشی نبود من واقعا کلافه شدم و دیگه نمیدونم چیکار کنم و از طرفی هم خسته شدم از اینکه هیچیم شبیه بقیه نیست و متفاوتم و اینکه وقتی بقیه میان از روابطشون تعریف میکنن چرا من نمیتونم درکشون کنم یا اون حس ها رو داشته باشم میخواستم بدونم من جزو آسکشوال ها حساب میشم یا نه ؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰

سلام

 تشخیص آسکشوال بودن نیاز به بررسی دقیق تر و انجام یک سری آزمایشات هورمونی داره . پیشنهاد میکنم در صورت امکان به سکستراپ مراجعه کنید و اگر به سکستراپ دسترسی ندارید حتما با یک روانشناس صحبت کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۸۰۰
پاسخسلام من 18 سالمە رابطە داشتم ازم خاستە شدە کە سکس کنم من
قبول کردم اما هیچ احساس لذت یان خۆشحالی نداشتم فک میکردم
بخاطر این لذت نمی برم کە گی هستم ولی بعد کە با Asexual اشنا شدم احسام میکنم من Asexualم چون من از رابطە جنسی خوشم نمیاد ومن عاطفیم در زمن نیم خوام هیچ موقع کنارم در مورد سکس
حرف بزنن
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۸۰۰

برای تشخیص آسکشوال بودن فردی نیاز به بررسی های دقیق تر و بیشتری هست ، پیشنهاد میکنم که با یک سکس تراپ در این زمینه صحبت کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۲۰۰
پاسخمیشه ایدی اینستاتونو بدید لطفا#؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۲۰۰

سلام

 

kameshyar

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۸۰۰
پاسخسلام من یه خانوم 24 ساله هستم قبلا اطلاعاتی راجب همجنسگرایی داشتم و مطالبی راجبش خوندم
چند ساعت پیش اتفاقی به یه پستی برخوردم که این مطلب بطور خلاصه در اون نوشته شده بود:
اسکشوال ها افرادی هستن که کشش جنسی ندارن، ینی از نظر جنسی جذب کسی نمیشن. درواقع میل جنسی دارن اما کشش ندارن و ممکنه سکس کنن خود ارضایی کنن و لذت ببرن اما کشش جنسی نسبت ب جنس موافق یا مخالف ندارن. پس این که بگیم اسکشوال ها میل جنسی ندارن با سکس نمیکنن یا خود ارضایی نمیگنن یا از اینا لذت نمیبرن یه چیز در کل غلطیه. اونا فقط جذب فرد دیگ ای برای داشتن این چیزا نمیشن در صورتی که میتونن انتخاب کنن که با کسی باشن. اولش بیشتر از طریق ایجاد رابطه عاطفی جذب میشن و بقیش دیگ ب خودشون بستگی داره که رابطه فیزیکیم بخان یا نه
.
.
راسش ب محض این ک این مطلبو خوندم انگار قفل شدم رو تک تک خاطراتم و شروع کردم به تحقیق توی این سایت و سایتای دیگ و هرچی بیشتر ویژگی و مشخصات اسکشوال هارو میخونم بیشتر مطمعن میشم ک منم یه بیجنسگرام.
بار ها شده دوستانم ازم خواستن راجب این که دوستشون یا کسی که تازه باهاش در رابطه هستنو از نظر جذابیت بسنجم. همیشه جوابام با وانمود ب این ک طرف جذابه مخلوت میشد، یا افرادی بودن که بهم پیشنهاد دادن و من حتی وقتی صرف این ک طرف چیه و چجوریه حداقل از نظر ظاهری نمیکردم اما وقتی میبینم برعکسش دوستام ب قول معروف دهنشون اب میوفته???? کمی گیج میشم .. متوجه زیبای افراد میشم چ دختر چ پسر..اما این ک میگن روش کراش زدم، دلم میخاد بقلم کنه یا دستمو بگیره تو کتم نمیره اخه مگ میش ب یکی ک تازه دیدی یهو همچین حسی دس بده؟!
من تنها یه رابطه داشتن تو زندگیم
اونم رابطه 6 ساله از راه دور بوده در کل شاید باور نکنین اما ما همو فقط پنج بار دیدیم... و اون پنج بار یک مرتبش ی هفته ای شد، بله با هم سکس هم داشتیم اما این اتفاق بعد چند سال اشنایی افتاد و علاقه زیادی ک بینمون بود بهم این حسو داد ک نباید کم بیارم درسته خودم بهش بیشنهاد دادم اما اصلا برای خودم نبود دلم میخاد ی پیشرفت داشته باشیم و اصلا فکرای شهوت انگیز توی طول مدی ک پیشم بود نکردم و همش خلاصه شده بود ب نیاز عاطفی و این ک میخاستم ساعت ها فقط حرف بزنه همین
ک خب اون رابطه بخاطر خیلی مسایل مربوط ب علاقه بیش از حد و افراط توی بد اعتمادی نسبت ب اطرافیانمون و شکستن حریم شخصی، کم کم خراب شد و متوجه شدیم خیلی دنیامون فرق داره
ولی اون موقع اصلا متوجه این نبودم ک من یه اسکشوالم و همیشه این عنوانای اعصاب خوردکنو ک بم میگفتن تحمل میکردم: «تو سردی» و «تو سرد مجازی» و «شاید برای افزایش میل جنسیت باید بری دکتر» و بله خودمم اینارو پذیرفته بودم هرچند پیش دکتر نرفتم، چون قلبا خودم حس نمیکردم ک یک بیمارم...
الان تقریبا مطمئنم شدم م گرایش من اینه.. ک ی اسکشوالم
فقط راجب این موضوع ک چجور با خانوادم مشورت کنم خیلی فکرم درگیره .. کمی نگرانم ک بخاطر عدم اگاهیشون فک کنن من مریضم :(
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۹۰۰

سلام

برای تشخیص آسکشوال بودنتون نیاز بررسی های بیشتری هست .

شما میتونید با مراجعه به سکس تراپ برای تشخیص آسکشوال بودن خوداقدام کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من دختر 20 ساله هستم که حدس میزنم آسکچوال باشم ولی از طرفی چون تا الان رابطه عاطفی خاصی نداشتم مطمئن نیستم
من واقعا از هرچیز مربوط به مسائل جنسی چندشم میشه چه از دیدن اسمشون چه عکس و ... و حتی اینکه دیگران راجع بهش صحبت کنن جلوی من هم واقعا حالمو بد میکنه و اون جمع رو ترک میکنم ... ولی به لحاظ احساسی به همه آدم یه حس رو دارم و همه رو دوست دارم ولی اصلا نمیتونم به رابطه جنسی فکرکنم با کسی یعنی زمانی بود که از یه پسری خوشن اومد و واقعا عاشقش بودم ولی به دلیل اینکه نمیتونستم به رابطه جنسی فکرکنم بهش جواب منفی دادم ... گاهی حتی وقتی به اندام جنسی داشتن فرد مقابل فکرمیکنم حالم بد میشه بدون دیدن ! درمورد جنس مخالف مخصوصا و اینکه به اندام تناسلی خودم هم حتی خیلی دست نزدم و نگاهم نمیکنم !
نمیدونم واقعا کلافه و سردرگمم ولی بازم چون تاحالا رابطه عاشقانه نداشتم نمیدونم !
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۹۰۰

سلام

فرد آسکشوال هیچگونه افکار و تمایل جنسی نداره .

برای تشخیص آسکشوال بودن نیاز به بررسی های بیشتری هست ، بهتر به یک سکس تراپ مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من یک پسر 19 ساله ام ک دارم میرم تو 20 سال رابطه جنسی نداشتم ولی رابطه احساسی ((اونم ب درخواست زیاد طرفم)) داشتم فیلم پورن هم نگاه میکتم ادیت نمیشم چه زن و مرد چ زن با زن و یا مرد با مرد
ولی هیچ حرکتی واسه اینکه بخوام سکس داشته باشم نمیزنم یعنی اگه شد و طرفم خواست پایه ام ولی اگه نخواست هم من مشکلی ندارم و میتونم سال ها با طرفم بدون رفع نیاز ادامه بدم هر از گاهی هم خود ارضایی انجام میدادم و الان چند وقتیه انجام نمیدم و نیازی نیست ( یجورایی تفریح شده واسم) میخوام ببینم من چی ام و چیکار کنم واسم خوبه
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۵۰۰

سلام

شما مشخصات یک آسکشوال را ندارید ولی شاید بهتر باشد با یک پزشک  در مورد احساسات ، عواطف و نگرانی های خود درباره مسائل  جنسی صحبت کنید تا بررسی دقیق تری انجام شود .

تشخیص فرد اسکشوان نیاز به بررسی دقیق و روانشناسانه  دارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۳۰۰
پاسخسلام من 18 سالمه و دخترم
رابطه جنسی نداشتم ولی هم با جنس موافق و هم جنس مخالف وارد رابطه عاطفی شدم و راضی بودم
ولی به شدت از رابطه جنسی زن-مرد متنفرم و حتی فیلم های پورنشون هم نمی بینم
با لزبین پورن مشکلی ندارم و به نظرم اوکین
ولی در حالت کلی از رابطه جنسی خوشم نمی آد و سردرگمم که آیا مربوط به سنمه یا کلا تمایلی ندارم.. امکان داره آسکشوال باشم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۳۰۰

سلام

فرد آسکشوال  افکار و تمایل جنسی ندارد . 

شما برای بررسی بیشتر مشکلتون بهتره به سکس تراپ مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۷۰۰
پاسخسلام من یه پسر 16 ساله ام
دو ساله که فیلم پورن میبینم حالم بهم میخوره با دیدن آلت جنسی زن حالم بد میشه
پورن گی هم دیدم ولی باز هم حالم بد شد
به نظر شما من آسکشوالم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۰۸۰۰

سلام 

فرد آسکشوال هیچ گونه افکار  و علایق جنسی نداره . برای بررسی بیشتر به یک سکس تراپ مراجعه کنید

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۴۰۰
پاسخسلام من یه دختره17سالم رابطه جنسی نداشتم اما معاشقه داشتم مطمئنم که لزبین نیستم اما موقع لب گرفتن یا لمس شدن از سمت یه پسرم حال بدی بهم دست میده میخوام اونجا نباشم وقتی میام خونه از زور اینکه چرا اون لحظه اینکارو کردم(برا اینکه دوست پسرم ناراحت نشه)اعصابم خورد میشه شاید یه فانتزیایی داشته باشم که اون فانتزی هم سکس کامل نیس یعنی اصن فک کردن بهش اذیتم میکنه حس میکنم پارتنری باشه یا نه تفاوتی برام نداره اصلا توی همون معاشقه یا کمی لمس شدن شاید برای ثانیه‌ای حسی در من به وجود بیاد اما سریع ناپدید میشه و میخوام که زودتر تموم شه یا در برم از زیرش هرچقدر هم معاشقه داشته باشم اصلا نمیخوام که سکس کنم و بدنم از سمت یه پسر لمس بشه به گریه میوفتم اصن و حتی معاشقه رو برای خودم ضروری نمیبینیم و حرف زدن ساده رو ترجیح میدم یعنی از معاشقه ساده هم اکثر اوقات بدم میاد و اگه کسی حرف سکسی یا عاشقانه ای بهم بزنه کاملا بی حسم و گاهی بدم میاد و گاهی هم گفتم شاید در ثانیه‌‌ای بی‌قرار بشم ولی سریع احساس میکنم در من شهوتی رو بیدار نکرده و فقط بخاطره اینکه شنیدم از این و اون برام جالبه چون طی مدت لب گرفتن تمام فکرم اینه که کی تموم میشه چرا اینجوری شد اصلا و این چیزا میشه بگید بنظرتون مشکل من چیه؟آسکشوالم؟چون هیچ کششی به دختر یا پسر ندارم یعنی تهش ازدواجه دیگه و من تصمیم اینه که ازدواج نکنم چون نمیتونم به همخوابگی فکر کنم حتی دوست بودن با پسره رو دوست دارم اما تا وقتی که به مسائل جنسی راه پیدا نکرده دوست پسر داشتنم برام مشکلی نیس اما یه سری روابط و حرفا بهم می ریزه منو و نمیخوام ادامه پیدا کنه
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۰۴۰۰

سلام

مواردی مثل شما زیاد هست لازمه که یک سری آزمایشات هورمونی انجام بدید تا دلیل مشکلتون رو پیدا کنیم .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۶۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید. دخترِ هیفده سالم، روابط رمانتیک و جنسی رو بین دیگران دوست دارم اما خودم از روابط رمانتیک و جنسی خوشم نمیاد، به پسرا کشش دارم اما جنسی نیست، به دختر ها هم همینطور. اما چون کششم کمی به دختر ها بیشتره فکر کردم شاید لزبین باشم که نبودم و ترنس هم نیستم.
نه علاقه ای به پسر بودن دارم نه دختر بودن، (اما اگر مجبور باشم پسر بودن رو ترجیح میدم).
به پسر بودن فکر نمیکنم اما از اندام زنانه م بدم میاد و با دخترها جور نمیشم.
در کل نه دخترم نه پسر اما کمی به دختر ها گرایش جنسی دارم.
آیا من آسکشوالم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۲۶۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید آسکشوال نیستید اما باید حتما توسط سکس تراپ بررسی بشید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۶۰۰
پاسخسلام. دخترِ هیفده سالم، روابط رمانتیک و جنسی رو بین دیگران دوست دارم اما خودم از روابط رمانتیک و جنسی خوشم نمیاد، به پسرا کشش دارم اما جنسی نیست، به دختر ها هم همینطور. اما چون کششم کمی به دختر ها بیشتره فکر کردم شاید لزبین باشم که نبودم و ترنس هم نیستم.
نه علاقه ای به پسر بودن دارم نه دختر بودن، (اما اگر مجبور باشم پسر بودن رو ترجیح میدم).
به پسر بودن فکر نمیکنم اما از اندام زنانه م بدم میاد و با دخترها جور نمیشم.
در کل نه دخترم نه پسر اما کمی به دختر ها گرایش جنسی دارم.
آیا من آسکشوالم؟
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۶۰۰
پاسخسلام کسی که به عشق بازی علاقه داشته باشه ولی به سکس نه آسکشوال محسوب میشه؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۱۷۰۰

سلام 

فرد آسکشوال هیچ افکار ، تمایل و علاقه جنسی ندارد .

رهام
۱۳۹۹/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام ممنون از مطالبتون مدت زیادی بدن که بدونم همچین گرایشی هست بهش فک میکنم این اوخر بیشتر . مثل این خانم افراد زیادی تو زندگیم بودن که تا خالا از 2 نفر بخاطر اخلاقشون خوشم امد امد حتی تا ازدواج رسید ولی نشد و من بعد چند روز انگار هیچ حسی نداشتم اولش گفتم قویم از این حرفا دیگه اما هر جی میگذره فکر میکنم تا حال کشش و یا میل یا قلبم واسه کسی بتپه نداشتم . زندگی راحتی دارم بدون نیاز برام فرقی نداره کسی باشه یانه به همه گفتم نمیخوام ازدواج کنم یا پسری تو زندگیم باشه حتی یه دوست دخترم دارم که سالی اگه ببینمش همش با خانوادمم یا کار و طفریح . بقیه شاید بگن ازدواح کن اما جواب این وقتی کسی واقعا بخوام باهاش ازدواج میکنن یا جیزی حس کنم نمیدونم لازم برم دکتر یا نه چون زندگی برام تفاوت نداره ممنون از شما
کامش
۱۳۹۹/۰۵/۲۹۰۰

سلام

ممکن است مشکل شما بخاطر مسائل عاطفی و یا سایر عوامل باشد . پیشنهاد ما به شما این است که با یک متخصص درباره ی این امر صحبت کنید.

Aylla.rad
۱۳۹۸/۰۸/۰۵۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید بابت مطالب خیلی خوبتون!
من یه دخترم که تازه بیست ساله شدم !
زمانی تو دبیرستان و هفده ساله بودم .همه ی دوستام دوست پسر داشتن و من بی تجربه تر از همشون بودم و تنها دغدغه فکریه من درس خوندن بود ... کم کم که دبیرستانو تمام کردم و خیالم از همه جهت راحت بود .به گشتو گذار با دوستام پرداختم...تو اون جمعا وقتی دوستام دوست پسر یا دوستای معمولیشونو میاوردن ..پیشنهاد از سمت غیر همجنسام خیلی دریافت میکردم .اما خب هیچوقت علاقه ایی تو ووجودم پیدا نمیشد..
تا اینکه بعد از مدت ها از یکی خوشم اومد... فکر میکردم حتی عاشقش شدم ...باهاش دوست شدم ... از هر محبتی سیرابم میکرد..
پسر خیلی خوبی بود. اما مشکل اینجا بود که من هر وقت کنارش بودم و میخاست دستامو بگیره خیلی شدید حس کلافگی بهم دست میداد به طوری که اون لحظه واقعا دوست داشتم که پیشش نباشم ..
ولی این محبتای من نسبت به او زمانی بود که ازش دور بودم..
بعد از کلی دوستی .به خاطر من که هیچ علاقه ایی به رابطه نداشتم اون آقا حتی به من دیگه دست هم نمیزد.. ولی بازم از هر نظر حمایت میشدم از جانبش..
بلاخره ناخودآگاه یه شب زیر بارون تصمیم گرفتیم همو ببوسیم ....
فضای خیلی رمانتیک اون موقع باعث شده بود که فکر کنم الان حس خیلی خوبی دریافت میکنم .و یا مث تعریفات دوستام میرم تو آسمون ..
اما جز حس کلافگی و عصبی بودن و خستگی و بد بد بد هیچی دریافت نکردم
چشام بسته نمیشد...عصبی شده بودم
اونجا بود که فهمیدم ک مشکلی دارم
به علت بد بینی که همیشه در دیگران وجود داره و منم از قضاوت شدن میترسیدم پیش مشاوری رفتم و خلاصه داستانمو واسش تعریف کردم ... راهه حل واضحی نداد...
من بعد از کلی تحقیق و تجربیاتی که بدست آوردم
فکر کردم ک لز بین هستم اما هیچ علاقه ایی تو ووجودم حتی به دخترا هم نبود!
خاستگارای زیادمو به همین علت رد میکردم
نمیدونم بیجنس گرا هستم یا نه !
هیچی نمیدونم !
اما من همجنسامو دوست دارم ..باهاشون خوشحالم ...دوسشون دارم و حسادت هم میکنم اگه به جز من باکسی حرف بزنن
اما اینا همه صمیمیت هستن و من هیچ کشش جنسی حس نمیکنم ..
پسراهم همینطوری. جذب میشم اگه خوشکل باشن حتی فکر هم میکنم بهشون .اما کشش جنسی نه ...کشش جنسیو فقط تو فانتریام واسه خودم تصور میکنم اما وقت عمل هیچی هیچی
حتی به خودارضایی فکر هم نمیکنم .... و تاحالا اصلا انجامش ندادم و علاقع ایی هم ندارم ..نمیدونم چطور بگم اما محبت دریافت کردنو دوست دارم
دوست ندارم کسی بدنمو لمس کنه حتی خاهر و مادرم
نمیدونم واقعا ...گیج گیجم لطفا اگع میشه منو راهنمایی کنید!❤❤❤❤
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۰۶۰۰

با سلام. احتمال آن هست که شما بی جنس گرا باشید.می توانید برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. 02188888283 

سید محمد موسوی
۱۳۹۸/۰۷/۲۱۰۰
پاسخمطلب ناقص است وراه درمان معرفی نشده؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۷/۲۲۰۰

با سلام. در این مطلب موضوع آسکشوال بودن به عنوان یک بیماری در نظر گرفته نشده و راه درمان معرفی نمی گردد. ممکن است منظور شما موضوع بی میلی جنسی باشد که با این مطلب متفاوت است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
سلام ..
چطور میشه یه اسکشوال شد ؟؟ من از تمایلات جنسی متنفرم ! احساس میکنم با جک و جونورا فرقی ندارم ..بدم میاددد..چیکار کنم از بین ببرم ؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

هویت جنسی و تمایلات جنسی مسئله ای نیست که شما بتونید انتخاب کنید .اما با وجود تنفری که دارید قطعا یک هویت جنسی دارید .

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 15

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...