این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

Nipple Play چیست؟

Nipple Play چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/08/29 نظر 0 بازدید 36

بازی با نوک سینه ، مالیدن یا مکیدن نوک سینه ها در حین رابطه جنسی است. این می تواند برخی افراد را در طول رابطه جنسی هیجان زده کند. معمولاً افراد از دستان خود برای این کار استفاده می کنند.

 

Nipple Play چیست؟

 

بازی با نوک سینه ، مالیدن یا مکیدن نوک سینه ها در حین رابطه جنسی است. این می تواند برخی افراد را در طول رابطه جنسی هیجان زده کند. معمولاً افراد از دستان خود برای این کار استفاده می کنند، اما اسباب بازی های جنسی به نام گیره های نوک سینه وجود دارد که برخی احساس می کنند حس شهوانی را تشدید می کند. برای برخی افراد، می تواند منجر به ارگاسم شود.

 

اگر زود انزالی در همسرتون باعث بی میلی جنسی در شما شده مقاله درمان زود انزالی را بخوانید .

 

نام های دیگر برای Nipple Play

 

نوک پستان را می توان تحریک نوک سینه، بازی سینه یا تحریک سینه نیز نامید. اما نوک پستان یک اصطلاح جنسی است و تحریک نوک پستان همیشه جنسی نیست.
نوک پستان ممکن است شامل گاز گرفتن، مکیدن، لمس کردن و مالیدن نوک سینه ها و آرئول، ناحیه اطراف نوک پستان باشد. ممکن است شامل دردهای وابسته به عشق باشد و می تواند بخشی منظم از یک رابطه (BDSM) باشد. میزان تحریک از فردی به فرد دیگر متفاوت است.
تحریک نوک پستان فقط مربوط به رابطه جنسی نیست و معمولاً شامل درد نمی شود. این به لمس نوک سینه های خود یا نوک سینه های شریک زندگی خود به روشی آرام و آرام اشاره دارد. تحریک نوک پستان می تواند به زنان باردار کمک کند. می تواند:

 

نوک پستان می تواند به عنوان پیش بازی یا به عنوان فعالیت جنسی اصلی مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که بسیاری از مردم بر این باورند که ارگاسم همیشه از تحریک دستگاه تناسلی (لمس کردن اندام های تناسلی خارج از بدن) به دست می آید، این امکان وجود دارد که افراد تنها از این روش به ارگاسم برسند.
درد نباید بخشی از نوک پستان باشد، اما برای بسیاری از افراد اینطور است. اگر در یک (BDSM) هستید، ممکن است به عنوان بخشی از رابطه جنسی درد ایجاد کنید یا دریافت کنید. افرادی که خود را غالب، مطیع می دانند ممکن است از بازی نوک پستان لذت ببرند، حتی اگر دردناک باشد.

اگر دوست دارید همسرتان در حین رابطه جنسی نوک سینه های شما را تحریک کند، قبل از شروع با او در مورد نیازها و انتظارات خود صحبت کنید. اگر در حال بررسی نوک پستان به عنوان بخشی از یک رابطه BDSM هستید، مطمئن شوید که شریک زندگی شما کلمه ایمن شما را می داند . کلمه ای که برای متوقف کردن فعالیت ها گفته می شود . و رضایت کامل شما را دارد. اگر از گیره های نوک پستان استفاده می کنید، مطمئن شوید که اگر درد بیش از حد است، شما و همسرتان می توانید آنها را به سرعت بردارید.

ترشح از نوک پستان ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی تری برای سلامتی باشد. یک مسئله رایج در مورد ترشحات نوک سینه سرطان است.

 

بیشتر بخوانید: چگونه ارگاسم نوک پستان داشته باشیم؟

 

اگر باردار هستید، باید از تحریک شدید نوک پستان خودداری کنید. لمس کردن نوک سینه ها یا ماساژ دادن آنها باعث ترشح هورمون اکسی توسین می شود که اغلب برای شروع یا تسریع انقباضات تجویز می شود. بازی سبک نوک پستان باید ایمن باشد، اما مکیدن نوک پستان توسط همسرتان می تواند باعث انقباض شود.
برخی از علائم شایع زایمان عبارتند از:

-احساس افتادن نوزاد به داخل لگن 
-ترشحات شفاف از واژن شما
-احساس سفتی یا درد در رحم یا قسمت میانی (انقباضات)
اگر هر یک از این علائم را در حین بازی نوک پستان یا بعد از آن داشتید، با پزشک خود تماس بگیرید یا به اورژانس بروید.
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...