این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان گیاهی زگیل تناسلی

درمان گیاهی زگیل تناسلی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/21 نظر 0 بازدید 357

درمان خانگی زگیل تناسلی در از بین بردن ویروس پاپیلوما یا اچ پی وی گاهی موثر است . اگر شما به این ویروس مبتلا شده اید و زگیل تناسلی دارید شاید درمان گیاهی زگیل تناسلی برای شما مفید باشد. 

درمان خانگی زگیل تناسلی

درمان خانگی زگیل تناسلی در از بین بردن ویروس پاپیلوما یا اچ پی وی گاهی موثر است . اگر شما به این ویروس مبتلا شده اید و زگیل تناسلی دارید شاید درمان گیاهی زگیل تناسلی برای شما مفید باشد. البته توصیه ما به شما مراجعه به پزشک بلافاصله بعد از دیدن ضایعات مشکوک در اطراف آلت تناسلی است. درمان خانگی زگیل تناسلی در بعضی موارد موثر است ولی در بیشتر بیماران که به کلینیک سلامت جنسی کامش برای درمان زگیل تناسلی می ایند و خود درمانی کرده اند نه تنها زگیل ها خوب نشده اند بلکه گاها ضایعات وسیع پوستی نیز در آنها ایجاد شده است. بعضی از گیاهان و مواد شیمیایی به طور سنتی به عنوان درمان گیاهی برای هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته اند . در زیر تعدادی از روش های درمان گیاهی زگیل تناسلی  زا آورده ایم . در بخش گالری عکس زگیل تناسلی می توانید عکس های زگیل تناسلی پس از خود درمانی بیماران را ببینید . با توجه به اینکه انتقال زگیل تناسلی به راحتی اتفاق می افتد بهتر است به جای درمان های گیاهی به پزشک مراجعه شود.

درمان خانگی زگیل تناسلی با سرکه سیب

درمان خانگی زگیل تناسلی با سرکه سیب هزاران سال موزد استفاده بوده است. استفاده از سرکه سیب موارد مصرف بسیاری در از بین بردن عفونت ها بخصوص عفونت های جنسی داشته است. باید بدانید که استفاده از سرکه سیب فقط یک لایه سطحی از  ویروس اچ پی وی را بر می دارد و به هیچ عنوان درمان قطعی زگیل نیست. 

درمان گیاهی زگیل تناسلی با سیر 

سیر می تواند زگیل تناسلی را از بین ببرد ولی این کار را با از بین بردن سطح پوست انجام می دهد. در صورتیکه از سیر برای درمان خانگی زگیل تناسلی استفاده می کنید باید مواظب باشید که به پوست خود آسیب نزنید . در بیمارانی که بر روی پوست خود از سیر برای از بین بردن زگیل تناسلی استفاده کرده اند زخم های وسیعی ایجاد شده و گاهی این زخم ها عفونی می شوند و درمان را مشکل می کنند.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...