این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی | عدم نعوظ و دیابت

درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی | عدم نعوظ و دیابت
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 0 بازدید 80,917

معمولا بیماری دیابت با مشکل نعوظ در مردان همراه است. اختلال نعوظ در بیماران دیابتی ناشی از پیشرفت بیماری و یا عوارض استفاده از دارو هایی است که برای دیابت استفاده می کنند.

مردان مبتلا به دیابت و ناتوانی جنسی داروی ویاگرا و یا هر داروی دیگر برای درمان اختلال نعوظ را به عنوان یک درمان دائمی در نظر بگیرند. آن ها تصور می کنند همین که یک نسخه از این دارو را استفاده کنند مشکل به صورت همیشگی حل خواهد شد. اما حقیقت، کاملا متفاوت است. 


 

مشکل نعوظ و ناتوانی جنسی مردان در افراد دیابتی

نعوظ یک دیابتی چطوری خوب میشود؟

درمان عدم نعوظ در افراد دیابتی و بهبود رابطه زناشویی در بیماران مبتلا به دیابت دشوارتر از سایر افراد است و در بسیاری موارد ضروری است که فرد به یک کلینیک جنسی و یا متخصص سکس تراپی مراجعه کند. امروزه مراجعه برای انجام شاک ویو آلت مردان در دیابت نوع دو بیشتر از گذشته شده و زوج ها به اهمیت درمان اختلال زناشویی و بهتر کردن روابط زناشویی پی برده اند.

فرم تعیین وقت حضوری:

درمان مشکل نعوظ بیماران دیابتی

“در یک بیمار دیابتی که دارای اختلال نعوظ  که یکی از عوارض جنسی دیابت است، تجویز فوری ویاگرا [سیلدنافیل] یا سیالیس [تادالافیل] کافی نیست و حتما باید بررسی های بیشتر انجام شود.” جرج فرانکوئید اید، متخصص اورولوژیست نیویورک، در انجمن آمریکایی سالانه آموزش دیابت اشاره کرد: “تشخیص بیمارانی که با استفاده از داروی اختلال نعوظ درمان نشده اند بسیار مهم است . اگر بیماران از دیابت مراقبت نکنند، اختلال نعوظ پیشرفت می کند.

 

مشکل نعوظ در بیماران دیابتی

 
دیابت و عدم نعوظ


در مصاحبه ای که با عده ای از متخصصین پزشکی درباره دیابت و ناتوانی جنسی در مردان مرتبط با آن ، صورت گرفت ، عوامل زیر مطرح شد:
• قند خون اثرات “ویرانگر” روی آلت تناسلی مرد دارد و حتی ممکن است موجب کاهش نعوظ آن شود.
• قند خون کنترل نشده در دراز مدت میتواند مشکل نعوظ در بیماران دیابتی را دائمی کند.
• در حالی که درمان نعوظ دیابتی در مردان اغلب مبتلا به دیابت شکست میشود، گزینه های دیگری وجود دارد؛ و ایمپلنت آلت تناسلی و درمان اختلال نعوظ با شاک ویو ممکن است کمک قابل توجهی به درمان مبتلایان به دیابت کند.

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

مشکل نعوظ در بیماران دیابتی
 

شیوع دیابت و ناتوانی جنسی چقدر است؟

آزمون اختلال نعوظ مردان


شاید این موضوع ذهن شما را درگیر کرده باشد که این مشکل مشکل چقدر بغرنج است؟
تخمین زده می شود حدود 75-50٪ از مردان مبتلا به دیابت میزانی از عدم نعوظ دیابتی را تجربه می کنند که در مردان دیابتی سه برابر بیشتر از مردان دیگر است.
او معتقد است : “دیابت اثر انقباضی بر روی بافت عضلانی داخل آلت تناسلی مرد دارد.” “تمام شریان های کوچکی که به عضلات آلت خونرسانی می کنند، در دیابت می تواند، بسته می شوند. در واقع، برخی از مبتلایان دیابتی که از عدم نعوظ شکایت دارند احساس می کنند که سفتی آلت تناسلی آنها به مرور زمان و در حین مقاربت کاهش یافته است.


 آسیب دیابت با این عروق کوچک متوقف نمی شود. شما واقعا دو موقعیت موازی دارید: شما نیاز به جریان خون دارید که عضله آلت تناسلی را تغذیه کند و همچنین یک شریان اختصاص داده شده برای به سرعت آوردن خون زمانی که یک مرد تحریک می شود و می خواهد فعالیت جنسی داشته باشد.” این افراد می گویند: “من می توانم نعوظ جزئی را دریافت کنم، اما نمی توانم آن را حفظ کنم.”


درمان نعوظ در مردان دیابتی


اغلب بلافاصله باید این مردان را به یک متخصص قلب ارجاع دهیم. وی گفت: بخش قابل توجهی از مردان مبتلا به دیابت که به تازگی تشخیص داده شده اند ممکن است در 2 یا 3 سال آینده دچار بیماری های قلبی و عروقی شوند .یکی از چیزهایی که ما انجام می دهیم این است که توصیه می کنیم که حتما به یک متخصص قلب مراجعه کرده و از نظر سلامت قلبی عروقی بررسی شوند زیرا ابتلا به بیماری های قلبی می تواند انسداد شریان ها و در نتیجه علائم ناتوانی جنسی را تشدید کند.
 همچنین این بیماران را برای درمان دیابت خود به منظور اجتناب از توسعه دیابت و ناتوانی جنسی برای زندگی تشویق می کند. وی گفت: “آن ها باید دیابت خود را کنترل کنند و مطمئن شوند که اختلال نعوظ پیشرفت نخواهد کرد و به عنوان یک نتیجه ثبات ایجاد خواهد کرد..اگر دیابت بعد از اولین تشخیص بیمار کنترل شود، پس از آن نعوظ دوباره برمی گردد. اما اگر سال هاست که بیمار مبتلا به دیابت است و به طور ناگهانی تصمیم می گیرد زمان آن را کنترل کند، نمی توانند از آسیب هایی که قبلا انجام شده جلوگیری کنند. “


همانطور که برای درمان، بیماران مبتلا به دیابت و ناتوانی جنسی مرتبط با داروهایی مانند سیلدنافیل و ویاگرا شروع می شود، توصیه می شود. او گفت، اما یافته های تحقیق نشان می دهد که مواد مخدر در نیمی از مردان مبتلا به دیابت نوع 2 شکست خورد.
 

درمان نعوظ افراد دیابتی

تزریق خودکار و دستگاه های خلاء 


تزریقات ” بدون درد هستند و می توانند به خوبی عمل کنند، اما اکثر مردان از اینکه قبل از فعالیت جنسی به تزریق نیاز داشته باشند بیزارند ، همچنین استفاده از دستگاه های خلاء که در دسترس هستند به ندرت موثر واقع می شوند.
 

 

ایمپلنت های آلت تناسلی و شاک ویو

عدم نعوظ دیابتی

 

در مقابل، ایمپلنت آلت تناسلی می تواند در بسیاری موارد با موفقیت درمان مشکل نعوظ در افراد دیابتی را ایجاد کند. مردان با فشردن یک پمپ که به داخل اسکروتوم وارد می شود، باعث ایجاد نعوظ می شود. سپس سیال از مخزن ایمپلنت به سیلندر وارد شده در آلت تناسلی جریان می یابد.و یا با شاک ویو به درمان پاسخ دادند.

عدم نعوظ دیابتی - درمان نعوظ افراد دیابتی

مشاوره و تعیین وقت مراجعه:

مردان اغلب با استفاده از ایمپلنت آلت تناسلی خوشحال هستند زیرا می توانند به طور خودبخودی بدون داشتن برنامه ریزی قبل از سکس ( همانطور که در استفاده از دارو لازم است) . دکتر اید گفت اکثر مردان با این روش احساس می کنند که درمان می شوند.”

 

مشکل نعوظ در بیماران دیابتی - عدم نعوظ دیابتی

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 51

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...