این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان شلی آلت مردان با شاک ویو (درمان اختلال نعوظ)

درمان شلی آلت مردان با شاک ویو (درمان اختلال نعوظ)
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 241 بازدید 325,969

درمان شلی آلت مردان(درمان اختلال نعوظ) از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، در طی چندین جلسه استفاده از شاک ویو درمان می شوید.

 

درمان شلی نعوظ  با شاک ویو

 

درمان شلی آلت مردان یا درمان اختلال نعوظ از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، یا بیماری پیرونی (کجی آلت) دارید  با دستگاه شاک ویو طی حدود 6 الی 10 جلسه درمان می شوید. افراد مبتلا به شلی آلت یا ED، گرچه تحریک جنسی دارند. ولی برای نگهداری نعوظ (سفتی آلت) در رابطه جنسی مشکل دارند. این اختلال در شما می تواند هم به علت مشکلات جسمی و هم به علت مشکلات روانی ایجاد شود. بیشترین علت اختلال نعوظ  این است که جریان خون به آلت تناسلی به صورت کامل نمی رسد. بنابراین مقدار خون در این ناحیه از بدن ممکن است برای ایجاد نعوظ کافی نباشد و از آنجایی که نعوظ شامل افزایش خون در رگ های آلت تناسلی و سفتی آلت است لذا نرسیدن خون به این ناحیه باعث عدم نعوظ می شود. این نوع مشکل، اختلال نعوظ عروقی نامیده می شود. شاک ویو بهترین درمان برای شلی آلت مردان و تقویت نعوظ است. 

اغلب کسانی که با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو آلت دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کنند. این خون رسانی باعث درمان شلی آلت مردان (درمان اختلال نعوظ )خواهد شد.

 

درمان شلی آلت تناسلی (درمان اختلال نعوظ ) با دستگاه شاک ویو  

 

تمام هدف درمان شلی آلت تناسلی با دستگاه شاک ویو ایجاد خونرسانی موثر به آلت تناسلی مرد است . زمانیکه خونرسانی به آلت مرد به راحتی انجام شود مکانیزم سفت شدن آلت بدون نقص خواهد بود. و اگر خونرسانی به ناحیه آلت مرد با اشکال روبرو شود در هنگام رابطه زناشویی آلت شل خواهد بود. پزشک پس از معاینه و انجام آزمایشات ضروری در صورتیکه نیاز باشد درمان شلی آلت با شاک ویو را تجویز خواهد کرد. 

فیلم زیر چگونگی انجام شاک ویو نعوظ  را نشان می دهد.

 

سایر روش های درمان شلی آلت مردان 

 

بسته به اینکه علت ناتوانی نعوظ در شما جه باشد و شلی آلت چه میزان پیشرفت کرده باشد و چه مدت از ابتلا شما به اختلال نعوظ گذشته باشد یکی از روش های زیر برای درمان استفاده می شود.  

-استفاده از پمپ مخصوص آلت

-استفاده از دارو

-درمان جراحی و گذاشتن پروتز

 

درمان شل بودن آلت در هنگام رابطه زناشویی با شاک ویو 

 

درمان برون اندامی شاک ویو (ESWT) درمانی کاملا جدید است. این درمان به عنوان یک روش بالینی ثابت شده است. هر چند درمان شلی آلت مردان با شاک ویو روشی بسیار جدید است. ولی باید گفت استفاده از شاک ویو برای درمان سایر بیماری های پزشکی بیش از 30 سال است که کاربرد دارد.

 

شیوع شلی نعوظ  در مردان

 

در مطالعه ای که در آمریکا انجام گردید میزان شیوع اختلال شلی نعوظ   در سنین بالای 70 سال مشاهده می شود و 36% مردان بالای 70 سال شلی آلت به طور دائم دارند. در افراد 20 تا 39 سال فقط 1% افراد از شلی دائم آلت رنج می برند . با توجه به داده های این مطالعه با افزایش سن مشکل شلی آلت در مردان به مرور تشدید می شود و این می تواند عارضه افزایش سن باشد. داده های این مطالعه به شرح جدول زیر به دست آمده است :

 

 

سن همیشه نعوظ عالی است معمولا نعوظ خوب است بعضی اوقات نعوظ خوب است هیچ وقت نعوظ خوب نیست
20-39 85% 16% 12% 1%
40-59 65% 20% 12% 2%
60-69 29% 28% 27% 17%
>70 12% 19% 33% 36%

 

این آمار ها نشان می دهند با افزایش سن میزان ناتوانی جنسی افزایش می یابد ولی به صفر نمی رسد. بنابراین اگر شما اختلال شلی آلت دارید نگران نباشید و برای درمان شلی آلت باید  اقدام کنید.

 

نحوه کار دستگاه شاک ویو :

 

اگر شما اختلال نعوظ دارید و تا کنون تجربه ای برای درمان با شاک ویو نداشته اید. در جلسه اول متوجه خواهید شد که این درمان با تمام درمان های قبلی فرق دارد. در سال های اخیر امواج ضربه ای برون اندامی شاک ویو، در درمان شلی آلت مردان و ترمیم عروق آلت تناسلی مرد استفاده شده است. در طول درمان شلی نعوظ ، امواج شاک ویو با شدت کم در مناطق مختلف آلت تناسلی شما اعمال می شوند. این امر سلول های بنیادی را به سمت آلت می فرستد و این سلول ها رگ های خونی جدید می سازند. رگ های خونی جدید در این ناحیه باعث می شوند که جریان خون در آلت تناسلی افزایش یابد. لذا توانایی شما جهت انجام نعوظ و ایجاد ثبات در سفتی آلت برای انجام رابطه جنسی بالا خواهد رفت. 

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند. در صورتی که پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

 

آیا استفاده از دستگاه شاک ویو عوارض جانبی یا درد دارد ؟ 

 

در طول جلسات شاک ویو تراپی برای درمان شلی آلت شما هیج دردی را حس نخواهید کرد. تا کنون در کلینیک ما عارضه ای در اثر شاک ویو نداشته ایم ولی در صورت وجود تورم، قرمزی و خارش در ناحیه آلت درمان تا رفع علائم به تعویق خواهد افتاد. با توجه به اینکه درمان های سکس تراپی باید مسائل روانی را نیز پوشش دهد. بنابراین گاهی پزشک تشخیص می دهد علاوه بر شاک ویو تراپی شما نیاز به جلسات روان درمانی برای درمان شلی آلت نیز دارید.

درمان ساده و بدون درد شاک ویو جهت درمان اختلال نعوظ در کلینیک سکس تراپی انجام می شود. بسیاری از بیماران بهبود قابل توجهی در توانایی خود برای دستیابی به نعوظ طی چند هفته را گزارش می کنند.

شما در جلسه اول مراجعه به صورت دقیق معاینه می شوید. در صورت نیاز همکاران ارولوژیست یا روانپزشک شما را معاینه خواهند کرد. اگر پزشکان ما تشخیص دادند که دستگاه شاک ویو شلی آلت شما را درمان خواهد کرد جلسات شاک ویو شروع خواهد شد.

 

آیا شما تنها کسی هستید که برای درمان شلی آلت  مراجعه خواهید کرد ؟ 

 

اگر شما دچار اختلال نعوظ هستید و نیاز به استفاده از دستگاه شاک ویو دارید باید بدانید که شما تنها فردی نیستید که به این مشکل دچار شده اید و بیش از نیمی از مراجعان کلینیک از این دستگاه استفاده می کنند و از رضایت نسبی برخوردارند. در واقع بسیاری از مراجعین بالای 40 سال مبتلا به شلی آلت و اختلال نعوظ می باشند که بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از دستگاه شاک ویو است.

 

درمان شاک ویو برای چه کسانی مناسب نیست؟

 

درمان با شاک ویو برای کسانی که دچار مشکلات پروستات هستند مناسب نیست. اگر شلی نعوظ شما به علت مشکلات هورمونی باشد درمان با شاک ویو موثر نخواهد بود. اگر در رابطه شما با همسرتان مشکلی وجود داشته باشد دستگاه شاک ویو برای درمان شلی آلت شما مناسب نیست.

 

مزایای درمان شلی آلت با شاک ویو 

 

مهمترین برتری درمان  شلی آلت با شاک ویو تاثیر طولانی مدت سن درمان است .بیمارانی که به طور کامل درمان می شوند برای سالها ی آتی دچار ناتوانی جنسی نمی شوند. همه می دانیم داروهای مورد استفاده برای درمان ناتوانی مردان دارای عوارض متعددی هستند ولی شاک ویو به هیج عنوان عارضه ای ندارد. 

 

مراحل درمان شلی نعوظ با شاک ویو

 

اغلب کسانی که با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کنند. این خون رسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد.

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند. در صورتی که پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

 

برای درمان شلی آلت  چه غذایی بخوریم

 

تغذیه مناسب مهمترین رکن برای فعال ماندن رابطه جنسی شماست. بسیاری از غذاها که به صورت روزمرع در رژیم غذایی شماست نتایج فاجعه باری برای آینده جنسی شما دارد. در زیر بعضی از مواد غذایی شاخص که به کمک سفتی آلت شما می ایند و در آینده شما را بی نیاز به درمان شلی آلت می کند معرفی می کنیم.

هندوانه : این میوه شیرین اثراتی مشابه داروهای سفت کننده آلت بر رگ های خونی دارد . بعضی مطالعات می گویند که حتی ممکن است انگیزه جنسی هم افزایش دهد .
صدف  :صدف سطح تستوسترون را افزایش می دهد که به میل جنسی کمک می کند . و همچنین صدف  مملو از روی می باشد . 

قهوه : یکه مطالعه نشان داده کسانی که  دو یا سه فنجان کافئین در روز مینوشند باعث می شود کمتر دچار اختلال نعوظ شوند . زیرا کافئین باعث افزایش جریان خون می شود .

شکلات تلخ : شکلات سرشار از فلاوانول و مواد مغذی گیاهی است که می تواند جریان خون را افزایش دهد و فشار خون را کاهش دهد. و همچنین به بدن شما کمک می کند مقدار بیشتری اسید نیتریک تولید کند که به نعوظ کمک می کند . 

گردو  :  گردو مقدار زیادی آرژنین دارد ، اسید آمینه ای که به تولید اسید نیتریک کمک می کند . آجیل  منابع خوبی از ویتامین E ، اسید فولیک و فیبر هستند .

 

درمان شلی نعوظ با طب هندی آیورودا

 

قدیمی ترین سیستم پزشکی جهان می باشد که از هند شروع شده است  و در درمان شلی آلت بسیار موثر است. در طب آیورودا  بیشتر اوقات از داروی های گیاهی استفاده می شود . در این طب از رژیم ها  ، داروهای گیاهی ، مراقبه ، ورزش و ورزش ها تنفسی و .. اسفاده می کنند . طبق ادبیات آیورودا ترکیبی از هوا ، آتش ، آب و زمین هر فرد را تشکیل می دهد . این عناصر سه انرژی را ب وجود می آورند به نام های : واتا دوشا ، پیتا دوشا ، کفا دوشا 

وقتی فرد حال خوبی ندارد انرژی یا دوشای او نامتعادل می شود . پزشکان آیورودا با متعادل کردن دوشای فرد را درمان می کنند .

 

1-آشوگاندا گیاه سفت کننده آلت 

جنسینگ هندی گیاهی است که معمولا در داروهای آیورودا استفاده می شود . این گیاه باعث بهتر شدن تعداد اسپرم و باروری در مردان می شود . جنسینگ هندی با تنظیم کردن سطح هورمون ها و سالم سازی سلول ها این کار را انجام می دهد .

 

2-واژیکارانا درمانی 

پزشکان بر این باورند که این روش عناصر بدن را احیا می کند و تعادل و سلامتی را بازیابی می کند . کسانی که از این طب پیروی می کنند معتقدند این فرمولاسیون ها با تاثیر گذاشتن روی هیپوتالاموس و سیستم لیمبیک مغز ، سیستم تولید مثل را بهبود می بخشد و همچنین باعث تقویت عملکرد جنسی می شود .

افرادی دیگر فکر می کنند که درمان با واژیکارانا ممکن است اضطراب در مورد میل جنسی و عملکرد را کاهش  داده و حتی هورمون های تولید مثل را افزایش دهد .

اما مطالعات درباره ی این روش های درمانی فاقد دقت علمی و کمیاب است .

 

 

طب چینی برای درمان شلی آلت

 

در طب چینی اهمیت خاصی به باروری و تولید مثل داده می شود . از هزاران سال قبل در چین فعالیت جنسی گاها با مراسم معنوی همراه بوده است . در طب سنتی چین شما بدون توجه به اینکه مرد باشید یا زن دو نوع انرژی در بدن خود دارید. این انرژی ها یکی انرژی زنانه (YIN)  و دیگری انرژی مردانه (YANG) است . انرژی زنانه (YIN) قدرت سکون و آرامش را فراهم می کند و انرژی مردانه (YANG) قدرت حرکت ٬ جنبش و پویایی را تولید می کند. در هر عضوی که بیمار می شود تعادل بین این دو انرژی بهم می خورد .  اگر شما ناتوانی نعوظ داشته باشید حتما میزان این دو انرژی زنانه (YIN)  و  انرژی مردانه (YANG)  در شما از تنظیم خارج شده است. بنابراین داروهای طب چینی برای درمان اختلال نعوظ در جهت هماهنگی این دو نوع انرژی زنانه  (YIN)  و مردانه  (YANG)  در بدن شماست.

 

درمان اختلال نعوظ با طب سوزنی 

 

همانگونه که گفته شد در طب چینی در هر عضو باید تعادل بین جنبش و سکون برقرار باشد . برقراری این تعادل از مسیرهای انرژی بخصوصی به نام کانال های حیات انجام می شود . انرژی حیات در طب چینی به نام چی (QI) از طریق این کانال ها در جریان است و باعث تعادل مابین نیروی جنبش و آرامش در هر بافت می شود . گاهی جریان انرژی حیات یا انرژی چی در قسمتی از بدن دچار اختلال می شود . در نتیجه اختلال در جریان حیات تعادل مابین نیروی جنبش و سکون به هم می خورد و بیماری عارض می شود . در طب سوزنی با استفاده از کانال های حیات جریان زندگی ( QI ) را دوباره برقرار می کنند و تعادل بین نیروی جنبش و سکون ایجاد می شود و بدن سلامت خود را باز می یابد. 

در طب سوزنی  ادعا می شود که سوزن زدن در کانال های خاصی از انرژی باعث آزاد شدن نیتریک اکساید می شود . نیتریک اکساید مهمترین ماده برای ایجاد نعوظ و سفتی آلت است .تمام تلاش ها در همه انواع درمان اختلال نعوظ بر افزایش ماده نیتریک اکساید متمرکز است. مطالعات کمی برای اثبات موثر بودن طب سوزنی بر درمان شلی آلت وجود دارد . 

 

درمان اختلال نعوظ با داروهای گیاهی چینی 

 

بعضی از داروهای گیاهی چینی در درمان اختلالات جنسی مردان و زنان به کار می روند . این داروها اغلب از گیاهانی که در طبیعت به صورت خودرو روییده می شوند به دست می آیند . در سالهای اخیر بولید صنعتی این گیاهان در مقیاس وسیع انجام شده و در آمریکا و اروپا نیز این داروها طرفداران بسیار دارد . یکی از مهمترین موارد کاربرد این دارو ها درمان شلی آلت مردان یا درمان اختلال نعوظ است. در زیر نام بعضی از این داروها آورده می شود . البته گاها این گیاهان دارویی در کشور خودمان تحت نام های دیگر وجود دارند که به آنها نیز اشاره خواهد شد .

سنبل ختایی  (Angelica Sinensis)

جینکو بیلوبا   (Ginco biloba )

لیگوستیکوم چوانشیونگ  ( Ligusticum Chuanxiong )

خارخاسک (Tribulus)

کنیدیوم ( Cnidium )

موریندا (Morinda officinalis) 

کیستانچه  (Herba Cistanche)

سمن کاسکاته (Semen cuscutae)

جنسینگ (Ginseng)

لیسیوم بارباروم (Lycium barbarum)

تتراندرین (Tetrandrine)

نفرین  (Neferine)

کامفریا   (Kaempferia parviflora)

 پاناکس جنسینگ (Panax notoginseng)

بربرین  (Berberin)

 ایکارین  (Icariin)

 

 

 

درمان شلی آلت در طب سنتی ایران

 

در طب سنتی ایران نسخه های فراوانی برای درمان شلی آلت وجود دارد . بسیاری از این داروها به صورت علمی و عملی آزمایش نشده اند. ولی گاهی  طب سنتی در بعضی از بیماران قادر به درمان است . نگارنده هنوز به درمان واحدی در این زمینه نرسیده است. 

 

درمان شلی آلت با تغییر سبک زندگی

 

به جرات می توان گفت بیش از نیمی از مراجعین به کلینیک که برای درمان شلی آلت مراجعه می کنند از نظر جسمی در وضعیت خوبی به سر نمی برند . این افراد یا اضافه وزن دارند و یا مدت های طولانی سیگار می کشند، بیشترشان خواب درست و تغذیه سالم ندارند . اولین توصیه من به بیماران قبل از هر درمانی تصحیح سبک زندگی شان است.تغییر شیوه زندگی برای تقویت نعوظ در هر فرد می تواند متفاوت باشد ولی توصیه ما به بیماران مراجعه کننده به ترتیب زیر است : 

ترک عادات بد غذایی و جایگزینی مواد مفید 

کاهش وزن 

ورزش 

ترک هرگونه اعتیاد 

کنترل مصرف داروها 

یوگا و مدیتیشن 

در صورتیکه مشکل شلی نعوظ شما پیشرفته نباشد و بیماری زمینه جدی نداشته باشید با هملن روش های کم هزینه می توانید کیفیت نعو ظ خود را بهتر کنید. البته اگردرمان شلی نعوظ  (درمان اختلال نعوظ )با شاک ویو  را همراه با کارهای فوق انجام دهید ، سرعت بهبودی نعوظ بسیار بیشتر خواهد بود. 

 

 

درمان شلی آلت با دارو

 

داروهای مختلفی برای درمان شلی آلت در بازار موجود است. به طور مداوم شاهد  داروهایی هستیم که کارایی بهتر و اثر بخشی طولانی و سریعی دارند . این داروها هم به صورت خوراکی و هم به صورت تزریقی وجود دارند.به طورکلی تاثیر اکثر این داروها افزایش جریان خون در ناحیه آلت تناسلی است. درمقایسه با شاک ویو این داروها تاثیر موقتی دارند در حالیکه تاثیر شاک ویو دایمی است. 

 

درمان شلی آلت با وکیوم

 

دستگاه وکیوم ساده ترین وسیله برای درمان شلی آلت است. وکیوم به صورت موقت برای سفت کردن آلت مناسب است. البته اکثر بیمارانی که از این وسیله برای رابطه جنسی استفاده می کنند کارگرد آن را جالب نمی دانند . استفاده از وکیوم برای انجام رابطه  گاها روند سکس را عذاب آور می کند. 

این دستگاه سیلندر های پلاستیکی هستند که روی آلت تناسلی قرار می گیرند، و یک حلقه انقباظی که پس از نعوظ برای حفظ نعوظ در پایین آلت تناسلی قرار می گیرد .

 

درمان شلی نعوظ با جراحی

 

در بیمارانی که به درمان های دیگر جواب ندهند و یا آسیب های متعدد در ناحیه تناسلی دارند. به عنوان مثال افرادیکه در تصادفات شکستگی های  زیادی در لگن داشته باشند راه حل جراحی و گذاشتن پروتز در آلت تناسلی توصیه می شود.

 

درمان شلی آلت با روان درمانی

 

بعضی از مراجعین به کلینیک هیج نوع اختلالی در جسم خود ندارند . تمام آزمایشات طبیعی است و در معاینه نیز بافت آلت کاملا سالم است. در بررسی بیشتر حین صحبت با بیماران متوجه مشکلات روانی می شویم . گاهی مشکلات رابطه ای بین زوجین باعث بوجود آمدن اختلال می شود. بسیاری از بیماران که برای درمان شلی آلت مراجعه می کنند در رابطه جنسی خود اعتماد به نفس را از دست داده اند . در این بیماران معمولا مشاوره روانی بهترین گزینه است. البته در ابتدا تمام عوامل جسمی باید در بیمار به طور کامل بررسی شده و بعد از آن به سمت روان درمانی  یا رفتار درمانی رفت.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۳۰۰
پاسخمن یه توصیه ای بکنم به همه دوستای که این مشکل شلی آلت رو دارند . به هیچ عنوان از این گروه های تلگرامی دارو نخرید . من چند بار خریدم و مشکلی نداشت و کارم رو راه انداخت . حدود 3 ماه پیش یه کپسول خریدم و آلتم سیاه شد و خون توش گیر افتاد . الان سه ماهه درگیرم . و مرتب دارم این دکتر اون دکتر می کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۵۰۰
پاسخممنون از زحمات آقای دکتر .
شلی نعوظ من 70٪ بهتر شده . اوایل که‌ داروها رو گذاشتم کنار یه مقدار دوباره آلت شل شد ولی بعد یک هفته مجددا همه چی خوب شده . دمتون گرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰
پاسخمن برای درمان شلی نعوظ از عطاری مشورت گرفتم . بهم گفت که باید کرم خراطین رو هر روز به آلت بمالم و ماساژ بدم . الان یک ماهه از کرم خراطین استفاده می کنم و هیچ فرقی نکرده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۴۰۰
من هم استفاده کردم . اصلا کرم خراطین برای درمان شلی آلت تناسلی مردان مفید نیست.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰
پاسخآیا استفاده از پروتز آلت برای درمان شلی نعوظ توصیه می کنید.تبلیغات زیادی برای استفاده از پروتز می شود . با توجه به اینکه قیمت این روش جراحی بالاست . آیا نتیجه درمان شلی نعوظ کاملا رضایت بخش است
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰

توصیه میشود در ابتدا درمان های جایگزین را امتحان کنید در مرحله آخر برای پروتز اقدام کنید و بدانید هر گونه عمل جراحی عوارض مخصوص خود را خواهد داشت.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
پاسخبهترین قرص خانگی برای درمان شلی نعوظ سرکه سیب است . من حدود سه ماهه دارم هر روز سه قاشق غذاخوری می خورم و نعوظ آلتم رو کاملا متحول کرده . به همه توصیه می کنم برای درمان شل شدن نعوظ از سرکه سیب استفاده کنند. البته با آب زیاد بخورید چون معده رو نابود می کنه .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
پاسخبهترین قرص خانگی برای درمان شلی نعوظ سرکه سیب است . من حدود سه ماهه دارم هر روز سه قاشق غذاخوری می خورم و نعوظ آلتم رو کاملا متحول کرده . به همه توصیه می کنم برای درمان شل شدن نعوظ از سرکه سیب استفاده کنند. البته با آب زیاد بخورید چون معده رو نابود می کنه .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۰
پاسخشلی نعوظ در سن 55 سالگی طبیعی است . الان 3-4 ماهه نعوظ من شله و امکان دخول ندارم . با شاک ویو خوب میشه ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۰

اختلال نعوظ در سن شما اصلا موضوع طبیعی نیست برای بررسی تاثیر شاک ویو باید در ابتدا معاینه شوید.

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۰
پاسخسلام
من دیابت دارم و دو سالی میشه که شلی آلت دارم . توی این دو سال از وکیوم به صورت متناوب استفاده کردم . چند وقت پیش رفتم دکتر گفتن به علت استفاده زیاد از وکیوم آلت رگ ها تخریب شده . آیا استفاده از وکیوم رگ های آلت رو تخریب و گشاد می کنه ؟ آیا با دستگاه شاک ویو قابل اصلاح است؟ ممنون
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۰

سلام

وکیوم اگر به صورت غیر اصولی استفاده شود میتواند به رگ ها آسیب بزند برای بررسی تاثیر شاک ویو باید معاینه شوید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۳۰۰
پاسخبرای درمان شل شدن بی موقع آلت گفتین که طب چینی به درد می خوره . تو ایران داروهای این نوع درمان پیدا میشه ؟ شما داروش رو دارید ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۴۰۰
تو ایران نیست . دوست من از چین برام آورده بود واقعا معرکه بود . شلی آلت من رو تو سه هفته درمان کرد .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۲۰۰
پاسخسلام.
چمد وقته دچار شلی آلت شده ام چکار کنم؟؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۲۰۰

سلام

باید ابتدا معاینه شوید تا براساس مشکل زمینه‌ای که دارید بر اساس آن درمان شوید 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۱۰۰
پاسخنگه داشتن نعوظ در موقع رابطه برای همسر من اشکال پیدا کرده . اول که عشق بازی می‌کنه خوب سفت هستش ولی وقتی میخواد داخل کنه بادش می‌خوابه .. هم خودش استرس میگیره هم من رو کلافه کرده . به من میگه ایراد از تو هست چون خوب تحریکش نمی کنم . به نظر شما با شاک ویو درست میشه ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۲۰۰

سلام

برای معاینه و بررسی میزان تاثیر شاک ویو باید توسط پزشک سکس تراپ معاینه شوند.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۰۰۰
پاسخسلام من مدتها بود دچار شلی آلت بودم و نمی تونستم یه رابطه درست و حسابی داشته باشم . با شاک ویو الان وضعیتم خوبه . شدیداً توصیه می کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۰۰۰
پاسخسلام آقای دکتر من شلی آلت دارم چکار باید کنم؟؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۱۰۰

سلام برای مشخص شدن علت اصلی مشکل تون و درمان مناسب برای اون حتما به پزشک سکس تراپ مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۸۰۰
سلام جناب دکتر من الان نزدیک به 4 ماه ترک مواد مخدر کردمه و الان نسبتن نعوظ ندارم از لحاظ روحی روانی حالم خیلی خراب میشه تجربه بدین دکتر یا راهکار بزاریم مردم که چیکار کنم ممنون میشم .با تشکر؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۲۸۰۰

سلام

برای اثر بخشی بهتر درمان های موجود توصیه میشود درمان رو به تاخیر نندازید و در اولین فرصت برای معاینه و بررسی های تکمیلی به پزشک متخصص سلامت جنسی مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۷۰۰
سلام شلی آلت دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۸۰۰
پاسخمن حدود دوسال هست که موقع رابطه آلتم شل میشه و نعوظ شل دارم به طوری که ادامه دخول ممکن نیست . برای درمان دارو کفایت می‌کنه ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۰۹۰۰

سلام برای معاینه باید به پزشک خدمات سلامت جنسی مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۷۰۰
پاسخدرمان شلی نعوظ با شاک ویو نیاز به بیهوشی داره ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۰۸۰۰

سلام خیر نیاز به بی هوشی حتی بی حسی هم دارد 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۷۰۰
پاسخسلام آقای دکتر من 47 سالمه من زود انزالی دارم هم شلی آلت شکم دارم ازافه وزن هم دارم شغلم رانندگی ماشین سنگینم همیشه بدنم داغه خودمو باآب سرد میشورم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۵۰۰
پاسخسلام اقای دکتر. ببخشید چرا من التم کلا سیغ نمیشه شله.. وسر التم رگ های ان کامل زده بیرون.من قبلا از وکیوم استفاده کردم فشار بهش اومده رگ های ان اومده بیرون. ب نظرت مشکل داره التم... ومی توانم برای شلی التم از شاک ویو استفاده کنم. راهنمایی کنید متشکرم.
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۰۵۰۰

سلام

شما باید توسط پزشک سکس تراپ معاینه شوید.تا بتوان نظر قطعی را گفت.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۴۰۰
پاسخمن از بچگی مشکل جنسی داشتم و بعد از بلوغ همه نوع دکتر رفتم و همه جور آزمایش دادم ولی هیچکدام برای درمان شلی آلت افاقه نکرد .. تو سن 32 سالگی دیگه خانواده گفتن که باید ازدواج کنی و من به طور جدی به دنبال درمان اختلال نعوظ افتادم . مشکلم هم این بود که درست و حسابی سفت نمی شد و یا بعضی وقتا اولش سفت می شد ولی یک هو می خوابید و دیگه بلند نمی شد . خلاصه خیلی ابرو ریزی بود . اونایی که دچار شدن می دونن من چی میگم .
خلاصه سه ماه پیش رفتم شاک ویو کردم و خیلی روند بهبودی خوبی داشتم و الآنم نعوظم کامله ... البته یه مقدار اعتماد به نفس ندارم که دارم روش کار میکنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۳۰۰
پاسخسلام
من 53 سالمه دیگه تا آنید شده بودم از خودم دیابت ده ساله دارم ولی رفتم شاک ویو کردم کلا مشکل بطرف شد . توصیه می کنم اگه مثل من مشکل دارید حتما این روش رو امتحان کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۳۰۰۰
پاسخسلام.من التم اول رابطه سفته ولی درعین رابطه شل میشه لطفا راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۳۰۰۰

شل شدن آلت وسط رابطه میتونه دلایل مختلفی داشته باشه از مشکلات روحی روانی تا مشکلات جسمی مثل اختلال در گردش خون میتوانند این مشکل رو ایجاد کنند پیشنهاد میشود برای یافتن علت اصلی و درمان ان به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰
پزشکش کجاهست تو تهران سپت جنوب تهران
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۲۷۰۰
پاسخسلام
لطفا راه های برای شل شدن بگید وچکار کنم آلتم بزرگ بشه
20 سال سن دارم سیگاری نیستم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۲۵۰۰
پاسخسلام
من تو رابطه هر کاری می کنم مایع خارج نمیشه و موقع دخول انزال نمی شم . باید حتما آلت رو در بیارم و با دست خود ارضایی کنم تا انزال انجام بشه . این طبیعی است ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۲۵۰۰

عدم انزال در هنگام دخول طبیعی نیست و توصیه میشود برای بررسی های تکمیلی به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۴۰۰
پاسخسلام دکتر آلتم خودبه خود بلند نمیشه اول بلند میشد ولی الان نمیشه چکار کنم
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۰

طبیعی است .  

ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۷۰۰
یکی دیگه بخر
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۹۰۰
پاسخآیا شاک ویو فقط به درد آرمان اختلال نعوظ می خوره یا اینکه برای تقویت آلت تناسلی هم خوبه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
تجربه من اینه که اختلال نعوظ نداشتم ولی کارم گاه گیر داشت و بعضی وقتا خوب سفت نمی شد ، رفتم شاک ویو و سستی نعوظ دیگه به طور قطعی درمان شد .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر اقای دکتر هنگام نزدیکی التم شول می شود چکار کنم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰

به پزشک مراجعه کنید . تشخیص علت اختلال نعوظ در اولویت است . 

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۶۰۰
پاسخسلام آلت تناسلی در هنگام رابت شل میشه بفرمایید چرا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۶۰۰
پاسخسِلام وقت بخیر برای شولی ونعوظ داروی هست راهنمایم کنید از شما متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۶۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر اقای دکتر مدتی هست که الت من شولی می شود ومن خیلا رنج می برم شما درمان من چه کار کنم راهنمایم کنید متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر اقای دکتر من از کوچکی التم خیلی رنج می برم راهنمایم کنید ایا داروی برای درمان دارد وچکار کنم تا التم برگرد متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید لطفاآدرس کجاست من هم بیام دیگه خسته شدیم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰

آدرس :چهار راه پاسداران - خ دولت - پلاک 111 - واحد 39 

تلفن : 02188888283

 
 

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام
بنده موقع داخل بردن آلتم شل می‌شود چه کنم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰

به پزشک مراجعه کنید . هر چند احتمالش کم است ولی شاید دچار نشت وریدی باشید . 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من موقع نزدیکی آلتم بعدازچنددقیقه شول میشه باید چکار کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۳۰۰
سلام وقت بخیر اقای دکتر من در حال نزدکی التم شول می شود چکار کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من موقع نزدیکی آلتم بعدازچنددقیقه شول میشه باید چکار کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من موقع نزدیکی آلتم بعدازچنددقیقه شول میشه باید چکار کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
پاسخممنونم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
پاسخدر فصل تابستان برای رفع شلی آلت چه غذایی مناسب است
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
هندوانه بهترین تغذیه برای رفع شلی آلت در تابستان است . وجود ماده غذایی به نام ال سیترولین در هندوانه علاوه بر افزایش میل جنسی باعث درمان شلی آلت مردان می گردد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۲۰۰
پاسخسلام بنده 27سالمه مشکل نعوظ دارم اصلا سفت نمیشه بخوام که رابطه داشته باشم تیرویید هم دارم دکتر هم رفتم چندتا دارو داده باز خوب نشده خیلی نگران این موضوعم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام من 13 سال هست که مشکل نعوظ دارم . بعضی مواقع بهتر میشه گاهی هم بدتر . تا الآن با استفاده ویاگرا حل کردم.ولی خسته ام کرده.آیا امکان حل مشکلم هست ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۵۰۰
سوال و جواب یعنی استفاده از تجربه دیگر دوستان
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۶۰۰
پاسخسلام
آیا استفاده از اسپری تاخیری باعث اختلال نعوظ و شلی آلت میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام و خداقوت
من 26 سالم هستش، در همین چند ماه می‌شود احساس میکنم زود انزالی و در حین رابطه شلی آت برایم پیش می‌آید،
البته طول زود انزالی من در بازه زمانی 3 الی 5 دقیقه استش،
منتظر فیدبک تون استم، من باید چیکار کنم.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۳۰۰
پاسخسلام
من 47 سالمه و دیابت دارم .الان دو ساله که اختلال نعوظ دارم . البته شهرستان هستم و می خوام مراجعه کنم به دکتر برای درمان شلی آلت .
اگر بخوام از شاک ویو برای درمان شلی آلت استفاده کنم چند روز باید تهران بمونم
ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۶۰۰
پاسخسلام
من یک ماهه پیش آنژیوگرافی کردم و دوتا فنر تورک قلبم گذاشتن
برای هفته آینده درمان شلی آلت با شاک ویو مناسب هست؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۲۰۰
پاسخسلام
کلینیک چه روزایی هستید برای شاک ویو مراجعه کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
جواب
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۹۰۰
پاسخباعرض سلام
ایا بیماران دیابتی هم با شاک ویو درمان می شوند
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۹۰۰
پاسخباعرض سلام
ایا بیماران دیابتی هم با شاک ویو درمان می شوند
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام. من متاسفانه یه دو سالی میشه خودارضایی شدید پیدا کردم. روزی دو سه بار بعضی وقتها هم بیشتر که خودم متوجه میشم مشکل روحی پیدا کردم. ولی چند ماهی هست مشکل نعوذ پیدا کردم.لطفا راهنمایی کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام من 22 سالمه همیشه مشکل نعوظ دارم حتی قرص هم میخورم 90 درصد مواقع مشکل نعوظو دارم دکتر اورولوژی رفتم همه ازمایش های گفته دکتر هم دادم گف مشکلی نیس یه سری دارو داد اما خوب نشدم نمیدونم باید چیکار کنم میشه کمکم کنید؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
پاسخچهار سال پیش عمل پروستات داشته و آنرا کامل برداشتم . در طی اینمدت تمایل داشته ولی بعلت شلی آلتم نمیتوانم نعوظ داشته باشم . آیا شاک ویو تاثیر دارد . در غیر اینصورت آیا درمان دیگری هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقتی می خوام سکس شروع کنم یک دفعه آلتم شول می شود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقتی می خوام سکس شروع کنم یک دفعه آلتم شول می شود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام من 17سالمه و در خود ارضایی و رابطه جنسی آلتم هم کجه هم سفتی ب اون صورت خودش رو ندارع باید چکار؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
بایدهمجنسگرابشی وپوزیشن بات داشته باشی😉
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
آیا عمل وازکتومی با شلی آلت ارتباط داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
پاسخسلام
برای درمان شلی آلت کدوم داروی گیاهی بهتر است؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۴۰۰
پاسخسلام بعضی مواقع خوب بعضی موقع نه چکار کنم چه. داروی بخورم
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰

مصرف خود سرانه ی دارو مخصوصا در این زمینه ممکنه عواقب بسیار شدید و جبران نشدنی ای داشته باشه .

بهترین گزینه مراجعه به پزشک متخصص است .

برای اطلاعات بیشتر میتواند با ما در تماس باشید 

 

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۴۰۰
پاسخباعرض سلام وخسته نباشیدمدتی قبل توده ای داخل مثانه ام بودعمل کردم چون ادارهمراه باخون داشتم بعدعمل شلی الت تناسلی دارم چه دارویی میتونم مصرف کنم که مشکلم حل بشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۴۰۰
پاسخباعرض سلام وخسته نباشیدمدتی قبل توده ای داخل مثانه ام بودعمل کردم چون ادارهمراه باخون داشتم بعدعمل شلی الت تناسلی دارم چه دارویی میتونم مصرف کنم که مشکلم حل بشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰
پاسخسلام آیا امکان داری شلی آلت تناسلی از عفونت باشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام چه داروی مصرف کنیم برای شولی متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر چرا الت من زود شولی می شود راهنمایم کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام من بیمار دیالیزی هستم یک سال هروقت میخام نزدیکی کنم آلت شل میشه تشکر خسته نباشین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام روزتون بخیر باشه
ببخشید مراجعه به دکتر باید سریع باشه یا مثلاً می شه دو سه سال دیگه اومد ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام52سالم عمل واریکوسل دوطرفه انجام دادم ولی الان شا است
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۵۰۰
پاسخسلام، من19سالمه چرا تو این سن شلبه آلت وسط رابطه اونم تو اولین تجربه رابطه جنسی باید داشته باشم؟!
لامصب سفت میشه ولی سفت نمیمونه...
درضمن من تو9سالگی پیونده مغذو استخان داشتم ب دلیله کم خونی(تالمی)85%داشتم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام آیا شلی آلت و زود انزالی میتونه از خود ارضایی باشه.؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۳۰۰۰
پاسخسلام من میخوام سکس کنم آلتم سفت نمیشه چند وقته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۴۰۰
پاسخسلام الت من خیلی سخت راست میشه چکار کنم نیازی به دکتر است
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۵۰۰
پاسخباید با الت شوهرت بیشتر ور بری خودتو بسای بهش از پشت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر سال قبل عمل سیستوسکوپی انجام دادم بعداز مدتی آلت شکسته داشتم والان که یکسال میگذره نعوظم کمتر از نصف رسیده وانزال زودرس دارم درضمن 45ساله هستم لطفا راهنامیی کنید@متشکرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام من به تازگی حس میکنم حیلی زود انزال شدم و با اینکه شهوت بالایی دارم آلتم خیلی شل شده خیلی هم زود به انزال میرسم میشه کمک کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۰۰۰
پاسخعلت زود شل شدن نعوظ چیه . من 27 سالمه و موقع رابطه آلتم خیلی زود شل میشه
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

اگر خونرسانی به آلت درست باشد . در سن شما بیشتر مسایل احساسی و روانی مطرح است 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۸۰۰
خب به خیلی چیزا بستگی داره که توسط دکتر ریشه یابی میشه. مثلا سطح چربی و کلسترول، سبک غذایی، تنش های عصبی، سیگار، الکل، استرس و خیلی چیزهای دیگه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰
از شل شدن الت موقع سکس خسته شدم حسی دیگه ب سکس ندارم
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۳۰۰۰

میتونید با مراجعه به سکس تراپیست متخصص تحت درمان قرار بگیرید و بدون دردسر مشکلتون رو حل کنید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰
پاسخمن فکر میکنم یه بیماری رو مردا تاثیر بد داشته و اصلا تحریک نمیشن
شوهر من 35 سالشه تا چند وقت پیش همش رابطه می خواست . الان اصلا سمت من نمیاد هر دفعه هم که میخوایم رابطه کنه آلتش شله و یک کم سفت میشه ... شما هم شوهرتان اینطورین یا ما گرفتار شدیم ....
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
سلام من 33سالمه مشکل نعوظ،انزال وشلی آلت دارم وبیضهام کوچکترازحدنرمال میباشددرمانی داردیاخیر؟
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

بهتر است به پزشک مراجعه کنید آتروفی بیضه ها نیاز به بررسی هورمونی دارد.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۱۰۰
شما براش تکرراری شدی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۰۰۰
9906652858زود درمان میشن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۸۰۰
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۲۰۰
به پزشک مراجعه کردین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
آره باباازماهم نمیتونه خوب بکنه .
به نظرم سما زیادم رابطه میرید.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۲۰۰
سلام.خانم حتما شوهرتون یه دارویی استفاده می‌کنه برای دیر انزالی که رو ش تاثیر گذاشته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۳۰۰
احتمالا عشق بازی تون با شوهرتون کم شده و سکستون حالت تکراری پیدا کرده. بخورش بهتر میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۵۰۰
اگه شما بد اخلاقی دعپا یا داد و بیداد میکنید با شوهرتون یا زیر فشار مالی میزاریش و یا بدهکار و استرس داره سریع این مسائل رو ازش دور کنید با عشق احساس و امنیت دوباره اونو ب رابطه جنسی برگردانید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
پاسخشلی آلت درمان داره ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۵۰۰
بله
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۴۰۰
درود بر شما ممنون که راهنمایی میکنید70 سال
سن دارم یک سال قبل بیدار شدم .آلتم به سمت چپ آویزان شده بود. از محل خارج شدن آلت از بدن آویزان شده... پروستات خوش خیم دارم تامسولوسین0/4 مصرف میکنم دو سال طلاق گرفتم... قرص فشار مصرف میکنم ممکنه با دارو رفع بشهاز راهنمایی تو ن سپاسگزارم..
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۹۰۰
سلام من شولی الت در عین رابطه دارم ممنونم اگر دارویی هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
پاسخسلام هزینه هر جلسه شاک ویو چقدره. لطفا راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۶۰۰

 با کلینیک تماس بگیرید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۷۰۰
پاسخسلام در شهرستان هم شاک ویو وجود دارد
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰

متاسفانه اطلاعی ندارم . برای شاک ویو آلت بهتر است حتما پزشک شما را معاینه کند و ازمایشات لازم انجام شود . برای مراجعه از شهرستان حتما حداقل دو روز وقت بگذارید. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۶۰۰
پاسخمطالب خوبی بود خیلی چیزها یاد گرفتم اما من که ناراحتی قلبی دارم چکار کنم وچی مصرف کنم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰

در بیماران قلبی استفاده از شاک ویو اختصاصی نعوظ می تواند موثر باشد . شلی آلت علل مختلفی دارد در ابتدا باید بررسی شود آیا شاک ویو موثر است یا نه؟

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 22 سالمه مشکل نعوظ دارم التم سفت نمیشه در حین رابطه ب دکتر هم مراجعه کردم ازم آزمایش تستسترون گرفتن گفت که مشکلی نداری ولی التم سفت نمیشه اگه میشه یک قرص بهم معرفی کنیند این مشکلم حل بشه ممنون میشم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

بهتر است در این سن هیچ قرصی نخورید . در سن شما بیشترین علت شلی آلت مشکلات روانی است . استرس ها و نگرانی ها باعث شل بودن آلت می شود . برای درمان این اختلال به کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۲۰۰
سیلدنافیل
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰
پاسخبرای تقویت آلت
پد جلسه شاک ویو لازم هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

بسته به حجم آلت و نوع و علت اختلال نعوظ 6- 12 جلسه شاک ویو تراپی نیاز است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
پاسخمن 36 سالمه و دچار اختلال وسواسی هستم . اخیرا دچار شلی آلت شدم . چه راهی برای درمان پیشنهاد می کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰

در افرادی که اختلالات وسواسی اجباری دارند . مشکلات جسمی و روانی همدیگر را تشدید می کنند و  در اغلب موارد علت اختلال نعوظ هم روان و هم جسم به صورت توام است . بهتر است با پزشک صحبت کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
پاسخسلام .
من 35 سالمه , مدت 8 ساله کم کاری تیرویید دارم الان 6 سال است که دچار شلی نعوظ شده ام . راهنمایی کنید لطفا .
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۴۰۰

شلی آلت شما می تواند به علت اختلال عملکرد تیروئید باشد . برای انجام آزمایشات به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخسلام
این داروهای که برای اختلال نعوظ گفتید تو ایران پیدا میشه ؟ من تادلافیل و سیلدینافیل دیگه برام اثر ندارن ؟ چیکار کنم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰

داروی واردنافیل و اوانافیل در ایران نیست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰
پاسخواقعا ازتون ممنون هستم . من که درمان شدم تو دوستا و همکار ها هم هر کی مشکل داشته شما رو معرفی کردم . انشالله همیشه خوب باشید .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسختقویت آلت با شاک ویو امکان پذیر است ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

بله شما می توانید با شاک ویو آلت خود را تقویت کنید و نعوظ سفت تری داشته باشید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسخدر چه مواردی برای شلی آلت باید قرص سیلدینافیل خورد ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

در مواردی که به درمان های اولیه که پزشک تجویز کرده  پاسخ داده نشود

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۲۰۰
پاسخسلام مشکل شلی آلت و زود انزالی شدید دارم برای درمانش خیلی دارو مصرف کردم نتیجه ی نگرفتم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

در موارد اختلال نعوظ و زود انزالی همزمان بهترین درمان انجام شاک ویو تراپی است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخچقدر طول می‌کشه درمان اختلال نعوظ به طور کامل با شاک ویو انجام بشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

درمان کامل اختلال نعوظ با شاک ویو 6 تا 12 جلسه است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخمن شلی آلت داشتم و با شاک ویو واقعا نعوظم سفت شده . بسیار ممنون از راهنمایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخزود شل شدن نعوظ ممکنه به علت بیماری ام اس باشه . من 35 سالمه و آلتم زود قوام رو ازدست نمیده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۳۰۰
پاسخسلام خدمت دکتر مدت یک سال هست که التم شل می شود موقع نزدیکی شل می شود زیر یک دقیقه انزال می شوم پنجاه سال سن دارم متشکر راهنمای کنید چکارکنم متشکر
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

سلام 

برای درمان اختلال نعوظ نیاز به بررسی کامل و آزمایشات و معاینه است . توصیه می شود در صورتیکه علایم بیش از یک ماه ادامه داشت به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخدرمان اختلال نعوظ با شاک ویو برای من که 40 سال دارم و می خوام نغوظم تقویت بشه کارایی داره
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰

در مواردیکه شلی آلت وجود دارد و نیاز به تقویت نعوظ باشد اگر معاینه شوید و به علت کاهش گردش خون در آلت  نیاز باشد شاک ویو تراپی می تواند انجام شود 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخبرای درمان اختلال نعوظ در آدم دیابتی با سن 58 سال که حدود 8 سال آلت کامل یفت نمیشه شاک ویو جواب می ده ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
پاسخسلام
من 48 سالمه و دیابت دارم . برای گرفتن وقت ویزیت چیکار کنم . شهرستان هستم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

درخواست تماس تصویری کنید. تمام آزمایشات و سونوگرافی را نزد خود داشته باشید 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
پاسخسلام من بندر عباس هستم . اگه بخوام بیام تهران برا تقویت نعوظ چقدر باید تو تهران بمونم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

باید معاینه بشید . ولی حداقل  دو روز وقت بگذارید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
پاسختقویت آلت مردان با شاک ویو بهتره یا با ویاگرا ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

درمان ناتوانی نعوظ با شاک ویو دایمی است ولی درمان دارویی موقتی است . درمان شاک ویو عارضه ای ندارد ولی ویاگرا عوارض دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۷۰۰
پاسخنزدیک به 3ماه میشه که شلی آلت شدیدپیداکردم به صورتی که اصلا التم بی حس شده هیچ وقت اینجوری نشدم راه درمان ومرکزدرمان کجاست
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

سلام بهتر است برای مراجعه فرم تعیین وقت را پر کنید ، یا به کلینیک زنگ بزنید . 

ادرس ، پاسداران ... تلفن :88888283

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۷۰۰
پاسخسلام ببخشید من هیچ مشکلی نداشتم نزدیک ولی الان یکی دو هفته س التمم سفت میشه ولی هنگامی که میخوام نزدیکی کنم فورا شل میشه لطفا راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

سلام 

در صورتیکه تا یک ماه شلی آلت ادامه داشت به کلینیک مراجعه کنید . اگر شهرستان هستید تماس تصویری برقرار کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۵۰۰
پاسخباسلام من وسط رابطه آلت تناسلیم شل میشه وبعداز چند دقیه بعد باز خوب میشه به طور دائم در رابطه سفت نمیباشد راهی برای درمان هست ممنون میشم کمک کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

بهتره به پزشک مراجعه کنید . شاک ویو تراپی در صورتی که عروق کامل تخریب نشده باشد  می تواند کمک کند 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
پاسخهزینه شش جلسه چقدره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام پسرم حالت تناسلیش میگه حرکت نداره و میگه جنس مخالف ببینه احساسی نداده ولی رنج میبره آیا براش درمانی وجود داره اون 18 سالشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

سلام 

بهتره برای مشاوره و معاینه به پزشک مراجعه کنند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من بیست سالمه
آلت تناسلیم جم میشه میره داخل فقط کلاهک آلت تناسلیم بیرون میمونه ایا درمان داره و مشکل شلی آلت هم دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

بهتره آلت تون معاینه بشه . ولی اندازه طبیعی آلت در حالت سفت ملاک است. اگر شهرستان هستید تماس تصویری بگیرید .

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
پاسخسلام من مشکل کوتاهی آلت دارم و هم زودانزالی .
میخاستم بگم در مشهد هم کلینیک دارین
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰

سلام 

جهت مشکل کوتاهی آلت اول باید معاینه بشوید . برای درمان زود انزالی نیاز به اطلاعات بیشتر از شما هست . توصیه می کنیم با پزشک مشاوره کنید . متاسفانه در مشهد کلینیک کامش شعبه ای ندارد . بهتر است از ما وقت ملاقات از طریق تماس تصویری بنمایید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید لطفآ میشه بفرمایید هزینه این روش درمانی حدودآ چقدر هست
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۴۰۰

سلام

برای اطلاع داز خدمات کلینیک با شماره زیر تماس بگیرید .

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰
پاسخسلام مشکل شلی آلت دارم 43سالمه کرمانشاه شعبه دارید
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

خیر ، فقط در تهران هستیم.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام.وقت بخیر.
بیشتر از یکسال است که نه هنگام رابطه و نه هنگام معمولی نعوظ ندارم.ضمنا حدود 3سال است که پروستات دارم و از داروی تامسولوسین استفاده میکنم که البته مدتی است که بخاطر نعوظ ناموفق کنار گذاشتم.از داروی تادالافیل(پروسیال 5) استفاده میکنم.هنگام استفاده ساق پاهام درد میکنند و تیر میکشند.که با این همه نتیجه مطلوب از استفاده از این دارو را ندیده ام.لطفا راهنمائی کنید چون از لحاظ روحی بدجوری اذیت میشم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

یکی از علت های اختلال نعوظ بیماری پروستات هست .توصیه میشه جهت معاینه و مشاوره به سکس تراپ مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
ببخشید در استان اصفهان شبعه دارید
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰

سلام

خیر،فقط در تهران هستیم.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام برای درمان شول بودن آلت در مشهد لطفا آدرس و تلفن
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰

سلام

متاسفانه در مشهد شعبه ای نداریم .

برای وقت دهی در کلینیک تهران با شماره زیر تماس بگیرید .

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من 58سال سن دارم دیابت نوع دو دارم حدود دوساله که آلت تناسلی من حرکت ویا شق نمیشه اگر قبل از نزدیکی کمی راست میشه ولی دوخل میشه اینقدر شل میشه اصلا هیچی نمی‌فهمم قرص هم استفادکردم فایده ندارد آیا راه درمان داره
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

بیشتر مراجعین ما به دلیل داشتن دیابت دچار اختلال در نعوظ  شده اند که با انجام شاک ویو تراپی به راحتی درمان شدند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام‌من‌43‌سال‌دارم‌ودیانت‌نوع‌یک‌دارم‌ومشکل‌شلی‌الت‌دارم‌ایا‌برای‌من‌هم‌مفید‌است
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

بله ، شما با انجام  شاک ویو تراپی میتونید شلی آلتتون رو به طور دائم درمان کنید ، اما توصیه میشه یک جلسه مشاوره با  پزشک سکس تراپ داشته باشید و معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخهمراه با شاک ویو دارو هم میدید ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

بله در اغلب موارد بسته به اینکه چه چیز باعث ناتوانی جنسی در شما شده باشد داروی مرتبط همزمان با شاک ویو داده خواهد شد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
چه مدت بعد از درمان شلی آلت با شاک ویو آلت سفت میشه ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

در صورتیکه درمان شلی آلت با شاک ویو انجام بشه از جلسه سوم به بعد کم کم سفتی بهتری رو در رابطه جنسی تجربه می کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام سکس تراپی و دستگاه شاک ویو در تبریز دارین؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۷۰۰

سلام

خیر متاسفانه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۹۰۰
پاسخسلام 40 سالمه واصلاآلتم سفت نمیشه موقع نزدیکی آیامیشه درمانش کرد
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰

سلام

بله قابل درمان است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۹۰۰
آلتم بحسی است خود بخود شق نمیشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام
من آلتم در حین رابطه جنسی شل میشه . با شاک ویو امکان درمان هست ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰

سلام

بله، شلی آلت و اختلال نعوظ با شاک ویو تراپی قابل درمان است.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰
پاسخبا سلام عرض ادب
جسارتا این دستگاه شاک ویو رو کجا باید پیگیر بشیم ؟
باسپاس
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰

سلام

برای اطلاع از جلسات شاک ویو با کلینیک تماس بگیرید .

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰
پاسخوقت بخیر در اهواز نمایندگی برای درمان دارید؟
شماره تلفن بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰

سلام

نه متاسفانه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۰۵۰۰
پاسخآیا این روش ، برای درمان مردان با کهولت سن هم موثر است؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۰۸۰۰

سلام

بله موثر است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۵۰۰
شلی الت در افراد مسن
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۲۰۰
پاسخسلام. من هنگام رابطه شلی آلت دارم چجوری از این دستگاه استفاده کنم؟ سنم 26باید کجا مراجعه کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۳۰۰

سلام

باید حضوری مراجعه کنید و معاینه بشید اگر نیاز به استفاده از دستگاه باشه روند درمان و تعداد جلسات توسط پزشک به شما توضیح داده میشه .

برای دریافت نوبت تماس بگیرید : 

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۲۰۰
پاسخسلام این 6 جلسه که فرمودید در یک ماهه
یا میشه 6 روز پشت سر هم بیایم درمانگاه
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰

سلام

تعداد جلسات رو پزشک تشخیص میدن و برای هر کس متفاوته .

جلسه های شاک ویوتراپی هفتگی انجام میشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
دوست عزیز سیلد نافیل یک مدت مفید بعد یک مدت بدتر خواهد شد مشکلتان حتما به فکر درمان فقطعی باشین
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۹۰۰

سلام

هیچ قرصی بدون تشخیص و تجویز پزشک نباید مصرف کنید . توصیه میشه برای درمان دائم به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۹۰۰
پاسخمیفرمایید هزینه کامل درمان نعوذ با شاک‌ویو ومدت زمانش رو
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۰۰۰

سلام

برای اطلاعات از خدمات ما با این شماره تماس بگیرید  88888283

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام من موقع رابطه مشکل شل شدن در رابطه دارم به جز شاک ویو قرص دیگه ای هست که مصرف کنم...قبلا از دیاگرام، max man ، ارکتو استفاده کردم ولی هیچ تاثیری نداشت...ممنون میشم کمکم کنید؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰

سلام

برای بررسی مشکلتون باید به یک کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید تا درمان مناسب شما انجام شود . 

علیرضاصلحی
۱۳۹۹/۰۵/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من دیابت نوع دوهستم سوالم از آقای دکتر اکه این شاک ویو چندجلسه برم شلی الات درست میشود یانه و آدرس کلینیک قید نشده
کامش
۱۳۹۹/۰۵/۰۷۰۰

سلام ممنون از شما.

تعداد جلسات لازم برای شاک ویو پس از ویزیت و با توجه به نظر پزشک اعلام میگردد. آدرس : تهران - خیابان دولت - پس از چهارراه پاسداران - پلاک 111- واحد 39

حسینی
۱۳۹۹/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام 23 ساله هستم اما احساس میکنم التم به نعوض کامل نمیرسه یا یا به اصطلاح سفتی کامل رو نداره میترسم توی رابطه مشکل داشته باشم ایا لازمه گهدبه پزشک مراجعه کنم
کامش
۱۳۹۹/۰۴/۰۱۰۰

سلام بهتر است به متخصص حوزه مربوطه مراجعه کنید تا درمان صورت گیرد.

رحیمی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام.کجا میتونم باشاک ویو مشکل نعوظم راحل کنم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۲۰۰۰

سلام. جهت تعیین وقت با کلیک تماس بگیرید

محمد
۱۳۹۹/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام من عمل جراحی کردم نعوظ داعم داشتم و عملم کردن دیگه نعوظ ندارم ایا این جوابگو هست
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

علت نعوط دایم جه بوده است ؟ باید سونوگرافی  شما بررسی شود تا بتوان نظر داد. پس از بازگشت شرایط عادی به جامعه و رفع محدودیت ها به علت قرنطینه ناشی از کرونا  و بازگشایی مجدد کلینیک. ٫ با کلینیک تمالس یگیرید تا راهنمایی کنند چطور گزارش سونوگرافی را به ما ارسال کنید  

محمد
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
محمد فراهانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
کامش یار
۱۳۹۹/۰۱/۰۵۰۰

سلام 

فقط در صورتی که سونوگرافی شما به صورت کالر داپلر و با انجام تزریق در داخل الت انجام شده باشد می تواند نشت وریدی را نشان دهد. میزان حجم فضاهای عروقی موجود در سونوگرافی باید بررسی شود . بهتر است پیش پزشکتان بروید و او اطلاعات کاملی شامل سابقه بیماری ها و وصعیت سلامت جنسی  جسمی شما  بدست بیاورد و بررسی دقیقی انجام دهد.  واقعیت این است که بدون یک معاینه کامل و همچنین اطلاع از سن شما و وضعیت جسمی شما اظهار نظر در باره راه حل درمانی امکان پذیر نیست .

مهرداد
۱۳۹۸/۱۰/۲۹۰۰
پاسخآیا تبریز هم کلینیک شاک ویو هستش؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۳۰۰۰

با سلام خیر. کلینیک دارای دستگاه شاک ویو مخصوص درمان اختلال نعوظ در تبریز نیست. می توانید با کلینیک تماس بگیرید و به تهران مراجعه نمایید. 02188888283

مهدی کاظمی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷۰۰
پاسخهزینه آن چقدر است؟ تضمین آثار مثبت چگونه می باشد
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کلینیک تماس بگیرید.02188888283

amir
۱۳۹۸/۱۰/۰۳۰۰
پاسخسلام برای زودانزالی هم مفیده؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۴۰۰

با سلام بله در مواردی می توان از دستگاه شاک ویو برای زود انزالی نیز استفاده کرد. 

اینجانب
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰
پاسخسلام !
هزینه هر جلسه چقدر هست؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شاک ویو می توانید با کلنیک تماس بگیرید. 02188888283

آقاسی
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام آیا مبتلایان به دیابت و کسانی که آنژیو انجام داده اند می توانند از شاک ویو استفاده نمایند، لطفاّ ؟!
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰

با سلام. بله افراد زیادی با مشکلات قلبی و دیابت به کلینیک کامشیار مراجعه می کنند و از نتایج راضی هستند. 

مسعود فدایی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۱
پاسخسلام من در هر مقاله ای که میخوانم دارم سوال را مطرح میکنم که در صورت جمع بندی به یک نتیجه میرسم من دو سال پیش سکته مغزی کرده ام و مشکل شلی الت را دارم این شوک ویو برای من مشکلی ندارد متشکرم
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰۰
بله شما هم می توانید از این روش برای درمان استفاده کنید و عارضای برای شما ندارد. موارد مشابه شما که سابقه سکته مغزی داشته اند در مراجعین داشته ایم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 57

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...