این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

سرد مزاجی مردان در رابطه به چه علت است

سرد مزاجی مردان در رابطه به چه علت است
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/25 نظر 2 بازدید 365

سرد مزاجی مردان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی مشکلات رابطه ای که بین زوج ها پیش می اید و گاهی اختلالات هورمونی مرد را نسبت به رابطه جنسی بی انگیزه می کند . 

سرد مزاجی مردان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی مشکلات رابطه ای که بین زوج ها پیش می اید و گاهی اختلالات هورمونی مرد را نسبت به رابطه جنسی بی انگیزه می کند . در مواردی مردان مشکلات روانی ناشی از محیط کسب و کار خود دارند و به علت اضطراب رابطه زناشویی برایشان دیگر جذاب نیست. در تمام مردانی که سرد مزاجی جنسی دارند یک عامل مهم می تواند این بی میلی جنسی مرد را تشدید کند و آن فشار زن برای داشتن رابطه است . به هر علتی که مرد دچار سرد مزاجی شده باشد فشار روانی از طرف زن می تواند اضطراب را افزایش دهد و منجر به کاهش میل جنسی مرد با شدت بیشتر شود. 

 

سرد مزاجی مرد ناشی از اختلال رابطه

 

در مردانی که رابطه عاطفی شان با زن به خوبی پیش نمی رود . به مرور خشم ها جایگزین یک رابطه صمیمی می شود . این خشم ها به مرور زمان چنان گسترده می شود که مرد در حین رابطه دائما به آنها فکر می کند ، به طوری که تمایلی به نزدیکی با زن ندارد و منجر به کاهش میل جنسی مرد شده و از انجام یک تماس صمیمی لمسی اجتناب می کند. در این مردان گاهی سرد مزاجی مرد به عنوان یک اهرم انتقام در رابطه زناشویی به کار گرفته می شود. 

 

سرد مزاجی مرد به علت مشکلات شغلی 

 

سرد مزاجی مردان شاید ناشی از گرفتاری ها و مشغله شغلی باشد . در این موارد همسر مرد متوجه یک افت ناگهانی در تمایلات جنسی مرد می شود. در چنین مواردی زن ، تنها کمکی که می تواند بکند حمایت عاطفی از مرد و کنار گذاشتن رابطه جنسی برای مدت کوتاه است . در این مردان همانطورکه میل جنسی به سرعت کاهش یافته به همان سرعت نیز  افزایش خواهد یافت. در افرادی که دچار سرد مزاجی ناشی از کسب وکار شده اند نیازی به مراجعه به پزشک نیست و در صورتیکه درمان دارویی ضد افسردگی و اضطراب استفاده شود ، موجب تشدید و وخامت سر مزاجی خواهد شد. 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام.حدود دو سال هست میل جنسی من کم شده.به دکتر مراجعه کردم قرص دادن اما تاثیری ندلشت.43 سالمه.ایا فشار عصبی باعث این مشکل میشه؟ و درمان دارد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰

مشکلات روانی و عصبی در بعضی افراد باعث کاهش میل جنسی می شود. از طرفی با افزایش سن احساس نیاز نیاز به رابطه کمتر خواهد شد و به اصطلاح سرد مزاجی بیشتر نمایان می شود. در مواردی که بی میلی جنسی ناشی از اختلالات روانی باشد قرص های اختلال نعوظ کمتر موثر هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...