این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/25 نظر 0 بازدید 35,742

لذت جنسی زنان موضوع مهمی است که زیاد بازگو نمی شود در جامعه  و بهترین روش تحریک جنسی برای خانم هایی که میل جنسی کمی دارند استفاده از ژل تحریک کننده است  


تحریک جنسی زنان موضوع مهمی است که زیاد بازگو نمی شود در جامعه و بهترین روش تحریک جنسی برای خانم هایی که میل جنسی کمی دارند استفاده از ژل تحریک کننده جنسی زنان است .
چگونه به ارگاسم رسیدن زنان یک راز مرموز در بین آقایان است.
بنظر شما چه چیزهایی در ارگاسم زن موثر است؟
در این مقاله توضیحاتی در این مورد به شما میدهیم تا بتوانید شریک جنسی خود را به اوج لذت برسانید.

اگر زود انزالی همسرتون باعث بی میلی جنسی در شما شده مقاله درمان زود انزالی را بخوانید .

آزمون قدرت تحمل

 


از روند کار لذت ببرید


از نظر کلاسیک رابطه جنسی بین زن و مرد زمانی به اتمام می رسد که مرد به ارگاسم می رسد، ده درصد خانم ها ادعا دارند که تا حالا ارگاسم را تجربه نکرده اند یا اصلا نمی دانند که چگونه باید به ارگاسم برسند.
برای ارگاسم رساندن خانم ها باید دستگاه تناسلی زنان و اندام های جنسی آنها را بشناسیم.(نقاط حساس بدن زن ها را بشناسیم)
رابطه جنسی باید یک تجربه لذت بخش باشد که از ابتدای بازی و ایجاد ارتباط صمیمی با شخص دیگر ایجاد شود .
یادگیری لذت بردن از کل فرایند مقاربت و نه فقط به ارگاسم رسیدن باعث می شود که ما در روابط جنسی و بطور کلی در زندگی رضایت بیشتری داشته باشیم.


استفاده از ژل تحریک کننده جنسی  زنان فموره


بهترین روش تحریک جنسی خانم هایی که میل جنسی کمی دارند استفاده از ژل تحریک کننده جنسی بانوان است ،می توانید قبل از اینکه رابطه را شروع کنید ژل افزایش دهنده ی میل جنسی را برای شریک خود بزنید مثل ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان فموره ، فموره را باید یک ساعت قبل از اینکه دخول انجام دهید بر روی کلیتوریس بمالید( کلیتوریس قسمتی از بدن زن است که بیشترین تمایل را برای نوازش شدن دارد)

درباره کرم افزایش میل جنسی فموره معجزه ای برای بانوان بیشتر بدانید.


رضایت جنسی برای شریک زندگی خود

 


درک اینکه رابطه جنسی مثل یک خیابان دو طرفه است ، صحبت کردن در مورد رضایت جنسی از شریک زندگی بسیار مهم است و می تواند یک روش کامل برای تحریک جنسی زنان باشد.
وقتی دو نفر در این معادله دخیل هستند ، یک نفر نمی تواند مهم تر از دیگری باشد. ما باید یاد بگیریم که کمی از خود گذشتگی کنیم و بپرسیم شخص دیگر چگونه رابطه جنسی دوست دارد و چه حسی دارد و چه می خواهد.
وقتی که می دانید شریک جنسی شما چی میخواهد هر 2 رابطه جنسی بهتری را تجربه می کنید و باهم به ارتفاعاتی از لذت می روید.
اضطراب : قاتل لذت جنسی است
زنانی که مضطرب هستند یا از بیماری عصب ر نج می برند ، نسبت به کسانی که عصبی نیستند از نظر جنسی رضایت کمتری دارند ، اضطراب یا افسردگی می تواند مانع رسیدن به ارگاسم شود .
این ممکن است ارتباطی به بیش از حد دلبستگی یا ترس از رد شدن داشته باشد.
این موضوع باعث می شود که ما بیش از حد به شریک زندگی خود متمرکز شویم و خواسته های خود را فراموش کنیم .


تناسب اندام و ارگاسم زنان


برانگیختگی جنسی عمیقا با جریان خون و اکسیژن رسانی ارتباط دارد.
برای تحریک هر دو ( هم زن و هم مرد ) باید افزایش جریان خون به نواحی دستگاه تناسلی ، یعنی آلت و هم آلت تناسلی واژن (ولووا ) وجود داشته باشد.
مطالعات نشان می دهد که ورزش درست قبل از رابطه جنسی نه تنها باعث افزایش جریان خون به ناحیه تناسلی می شود بلکه باعث می شود بدن یک زن نسبت به تحریک جنسی شدیدتر واکنش نشان دهد.بنابراین یک چرخه 20 دقیقه ای ورزش می تواند به افزایش جریان خون و روانکاوی شما کمک کند ، تناسب اندام برای کسانی که بی میلی جنسی دارند می تواند راه مناسبی باشد.


رژیم جنسی


غذاهایی مانند صدف ، آجیل و شراب قرمز دارای خواصی هستند که ممکن است باعث شود شما کمی تمایل بیشتری به پرش به رختخواب داشته باشید.
صدف : این یک غذای کلاسیک آفرو سیاسی است ، اما لزوما فقط به صدف محدود نمی شود . تمام صدف ها حاوی موادی هستند که می توانند تولید استروژن را افزایش دهند و شانس شما را برای تجربه تمایل جنسی افزایش دهند.
اجیل : این خشکبار خوشمزه برای افزایش جریان خون که برای برانگیختگی جنسی ضروری است شناخته شده است. چریب های سالم آنها به افزایش میل جنسی و به حداقل رساندن خشکی واژن کمک می کند و باعث لذت بخش شدن بیشتر رابطه می شود.

چرا مایع منی زردرنگ می شود؟


ارتباطات کلامی و بدنی : کلید لذت زنان


برای زنان ، ارتباطات یک گام اساسی برای رضایت جنسی است. معمولا خانم ها به هنگام آمبزش جنسیب آموخته نمی شوند که در مورد خواسته ها و خواسته های خود صحبت کنند و درخواست کندد بلکه انتظار دارند که شریک رابطه خودش همه چیز را بداند


یک رابطه پایدار


فرض آسان این است که کسانی که رابطه های جنسی بیشتری دارند لذت جنسی بیشتری می برند ولی در صورتی که شواهد نشان می دهد کسانی که دارای لیست طولانی شرکای جنسی هستند لذت جنسی کمتری می برند.
برای زنان داشتن روابط پایدار برای رضایت جنسی کلی آنها مفید است. معمولا دستیابی به اوج لذت جنسی با شخص جدید دشوار است ، زیرا هر زن با زن دیگری متفاوت است و شریک جنسی شما مدتی طول می کشد تا بفهمد که چگونه می تواند شما را به اوج لذت جنسی برساند.

 

آیا قهوه بر فعالیت جنسی شما موثر است؟

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 22

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...