این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

قوای جنسی خود را بسنجید !

قوای جنسی خود را بسنجید !
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/26 0 نظر 1,314 بازدید

بسیاری از آقایان نگران مشکلات جنسی خود و اختلالاتی نظیر اختلال نعوظ و یا زود انزالی و غیره هستند..امکانی را  در سایت فراهم آورده ایم که بتوانید با انجام تست ها وضعیت جنسی خود را بسنجید .

امکانی در سایت ایجاد کرد ه ایم که بتوانید ابعاد مختلف جنسی خود را بسنجید . گاهی آقایان گله از این دارند که خانمشان سرد مزاج است یا خانمی از زود انزالی شوهرش شکایت دارد . اغلب مراجعین دنبال این هستند که بفهمند آیا خود یا همسرشان طبیعی هستند . ابزاری در وبسایت در اختیار شما ست که بتوانید خود را بسنجید و ببینید ابعاد مختلف جنسی شما در وضعیت مطلوب است. بسیاری از آقایان نگران مشکلات جنسی خود و اختلالاتی نظیر اختلال نعوظ و یا زود انزالی و غیره هستند. این تست به شما کمک می کند تا با پاسخ دادن به سوالات مطرح شده از میزان قوای جنسی و سلامت نعوظ خود مطلع شوید. بسیاری از خانم ها دچار مشکل ارگاسم هستند و می خواهند ببینند آیا این برای سن آنها طبیعی است .در تست های آتی خانم ها هم می توانند وضعیت جنسی خود را تحلیل کنند .

در برخی موارد آقایان تصور می کنند که نعوظ یا انزال آن ها دچار مشکل است. در حالی که سالم اند و این تصور آن ها اشتباه است. در این تست با نشان دادن یک درصد به شما میزان سلامت جنسی و قوای جنسی شما مشخص می گردد. در صورت ابتلا به اختلال نعوظ ابتدا باید علت آن در شما تشخیص داده شود و سپس درمان مناسب تجویز گردد. در بسیاری از موارد درمان اختلال نعوظ دستگاه شاک ویو ممکن است و افراد با گذراندن جلسات شاک ویو قوای جنسی لازم را پیدا می کنند.

معمولا عواملی مانند استرس و اضطراب، اضافه وزن، دیابت و غیره می توانند باعث اختلال نعوظ شوند. با انجام درمان مناسب می توانید روابط جنسی تان را از سر بگیرید.

در لینک زیر بررسی ناتوانی جنسی و میزان سفتی آلت در شما مورد بررسی قرار می گیرد و به مرور در باره ابعاد دیگر سلامت جنسی آزمون هایی قرار می دهیم. 

از طریق لینک پایین می توانید این تست را انجام دهید.

تست ارزیابی اختلال نعوظ

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...