این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

خود ارضایی در علم امروز چه فواید و مضراتی دارد؟

خود ارضایی در علم امروز چه فواید و مضراتی دارد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 1,199 بازدید 762,523

خود ارضایی در علم امروز ، یک رفتار جنسی بسیار معمولی و طبیعی در بین همه افراد محسوب می شود، حتی در میان افرادی که شریک جنسی دارند. در یک مطالعه ، 95٪ مردان و 89٪ زنان گزارش خود ارضایی کردند.خود ارضایی اولین اقدام جنسی است که توسط اکثر مردان و زنان تجربه شده است.

 

 

 

خود ارضایی در علم امروز ، یک رفتار جنسی بسیار معمولی و طبیعی در بین همه افراد محسوب می شود، حتی در میان افرادی که شریک جنسی دارند. بعضی از مردم در بزرگسالی اقدام به ترک خود ارضایی می کنند و بسیاری نیز در طول زندگی خود به صورت همیشگی آن را انجام می دهند.در یک مطالعه ، 95٪ مردان و 89٪ زنان گزارش خود ارضایی کردند.خود ارضایی اولین اقدام جنسی است که توسط اکثر مردان و زنان تجربه شده است . در کودکان ، خود ارضایی بخشی طبیعی از کاوش در حال رشد کودک از خود است.در ابتدا خود ارضایی به عنوان مسئله‌ای ممنوعه و نشانه‌ای از مشکلات ذهنی و روانی تلقی می‌شد ولی خود ارضایی در علم امروز و در علم سکسولوژی به عنوان یک رفتار جنسی نرمال، سالم،  لذت‌بخش، ایمن و قابل قبول تلقی می شود. خود ارضایی راهی برای تجربه لذت جنسی است و می‌تواند در سراسر زندگی انجام شود.

اکثر ادعاهای مربوط به خود ارضایی، از علم پیروی نمی کنند. اغلب شواهد علمی  برای این ادعا ها وجود ندارد. سنت ها و فرهنگ ها باعث تصورات اشتباه و رایج در باره خود ارضایی شده است . 

 
 

تصورات اشتباه در مورد خودارضایی

 

-خودارضایی باعث کاهش توان جنسی وبی میلی جنسی در بزرگسالی می‌شود

-خودارضایی از کمیت وکیفیت مایع منی می کاهد.

-خودارضایی مایع منی را رقیق‌تر و آبکی‌تر می کند.

-خودارضایی شما را نابینا می‌کند.

-خودارضایی منجر به اختلالات روانی می‌شود.

-خودارضایی شما را نابارور می‌کند.

-خود ارضایی باعث انقباض و انحنای آلت تناسلی مرد و یا بروز بیماری pyronie در آینده می شود.

موارد بالا جنبه‌ی عامیانه دارند و کاملا نادرست و غیر‌علمی هستند با توجه به رویکرد خود ارضایی در علم امروز به بررسی جزئی اثرات مثبت و منفی این رفتار در مردان و زنان می پردازیم.

 

اثرات مثبت خود ارضایی 

 

با توجه به افسانه های تاریخی و اشتباهاتی که در باره اثرات منفی خود ارضایی وجود دارد . اغلب احساس گناه بعد از انجام این عمل ایجاد می شود . گاهی بیماران مراجعه کننده به قدری از عوارض خود ارضایی هایی که در گذشته داشته اند هراس دارند که نگران باروری خود هستند. در بعضی دیگر ترس از خود ارضایی های گذشته و افکار منفی با احساس گناه همراه شده و فرد را از یک رابطه زناشویی صمیمی و سالم محروم می سازد.  باید بدانید که خود ارضایی یک نیاز فیزیولوژیک است و بسیاری از افراد متاهل که در حال حاضر زندگی صمیمی جنسی دارند در دوران تجرد خود ارضایی داشته اند . خود ارضایی فوایدی برای بانوان و مردان دارد که به آن اشاره می شود.  

 

اثرات مثبت خود ارضایی در علم امروز در بانوان 

 

-کاهش نگرانی با جلوگیری از هرگونه باروری در رفتار جنسی

-کاهش استرس و فشار‌های جنسی

-افزایش آگاهی نسبت به مکانیسم‌های بدن خود

-افزایش سلامت دهانه رحم با دفع و کاهش شدید میزان باکتری‌های مضر مجرای تناسلی

-کاهش و تسکین گرفتگی عضلات شکم و پرینه (مجموعه نواحی زیر ناف) در دوران قاعدگی

درمان سریع‌تر عفونت‌های مجاری ادراری (UTI)-

-افزایش قدرت سیستم ایمنی -بهبود کیفیت رابطه‌‌ی جنسی

 

 

اثرات مثبت خود ارضایی در علم امروز در مردان 

 

– افزایش کنترل فرد بر انزال و درمان زود انزالی

-کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات

-جلوگیری از اختلالات و مشکلات ماهیچه‌ای آلت تناسلی با قوی کردن عضلات ناحیه درگیر

-افزایش کیفیت اسپرم و افزایش تحرک سلول‌ها

-افزایش کیفیت رابطه با طولانی‌تر کردن مدت زمان مقاربت

-کاهش گرفتگی بینی در سرماخوردگی و ‌نفولانزا

-کاهش میزان استرس و افسرگی

-بهبود کیفیت خواب در افراد با اختلالات خواب (همچون اینسومنیا یا بی‌خوابی)

-افزایش آگاهی نسبت به سیستم‌تناسلی

 

 

اثرات منفی(مضر) اعتیاد به خودارضایی در علم امروز 

 

عوارض خود ارضایی در بانوان

 

-ایجاد زخم و کبودی در صورت انجام نادرست

-می‌تواند با ایجاد حالت‌های وسواس‌گونه بر رفتار کلی فرد تاثیر بگذارد

می‌تواند در فرد اختلال بایپولار بدهد. (Bipolar) که این یعنی ناتوانی در رسیدن به مرحله‌ی اُرگاسم

 

 

عوارض خود ارضایی در مردان

 

-تحریک پاراسمپاتیک را افزایش می‌دهد که و منجر به تولید بیش‌ از‌ حد هرمون‌های جنسی و انتقال‌دهنده‌های عصبی دخیل در این مسیر می‌شود که برخی از عوارض این افزایش، از هوش رفتن، از دست دادن حافظه،ریزش مو،درد در کشاله ران و تاری دید است

-ایجاد رفتار وسواس‌گونه برای انجام دائمی ‌آن، به نوعی اعتیاد به خود‌ارضایی

-ایجاد سفتی پوست در ناحیه ‌آلت‌تناسلی

-ایجاد زخم و التهاب در صورت تحریک بیش‌ از حد

-بی‌حسی در پوست ناحیه تناسلی

-می‌تواند باعث نشت مایع منی به بافت‌های مجاور (بیضه‌ها) شود.

 

به طور کلی، جامعه پزشکی معتقد است که خود ارضایی در علم امروز بیان طبیعی و بی قید و شرط جنسی برای  مردان و زنان است. و باعث آسیب جسمی و یا آسیب به بدن نمی شود و می تواند در طول عمر فرد، به عنوان بخشی از رفتار جنسی طبیعی انجام شود.

بعضی از کارشناسان معتقدند خود ارضایی واقعا می تواند سلامت و روابط جنسی را بهبود بخشد. با کشف بدن خود از طریق خود ارضایی می توانید تعیین کنید که چه چیزی برای شما خوشایند است و می توانید این موضوع را با همسرتان به اشتراک بگذارید.

 در مواردی ممکن است برخی افراد بیش از حد  به خود ارضایی میل داشته باشند که آنها را رویدادهای مهم اجتماعی دور نگه دارد ، عملکرد روزانه یک فرد را متوقف کند یا مسئولیت ها و روابط آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

در این صورت باید با یک متخصص سکس تراپی صحبت کند.یک پزشک یا مشاور، درمان مناسب را انجام می دهد و راه هایی را که  فرد بتواند رفتار جنسی خود را مدیریت کند پیشنهاد می کند.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۱۰۰۰
پاسخاسم من حامد، 22 سالمه و قد بلند و لاغرم . یک شب ساعت 2 نصف شب مثل خیلی شبهای دیگه داشتم ولگردی می کردم. موهام مدل خروسی و سیخ بود . با یک پیراهن مشکی براق و یک شلوار لی تنگ فاق کوتاه که کمی پارگی داشت با کمربند کابویی میخدار تنم بود. همیشه اینجوری لباس می پوشم. با یک راننده کامیون جاده ای نزدیک محل زندگی به بهانه این که موقع رد شدن از جاده بین شهری تند می رفت، گیر دادم و لات بازی درآوردم و فحش های رکیک دادم و او هم آمد پایین و گلاویز شدیم. یهویی دو نفر دیگه هم از پشت کامیون آمدند کمک او (فکر کرده بودم تنها بوده). نتونستم فرار کنم و گیر اون سه تا نامردا افتادم. راننده کامیون یه پامو گرفت و یکی دیگه هم دستامو گرفت. سومی هم با یک ماشین اصلاح دستی کهنه که نفهمیدیم از کجا آورده بود، روی کله ام جاده باز کرد و بعد اردنگی زدند و رفتند. صبح روز بعد مجبور شدم برم سلمونی. رفتم پیش یه سلمونی دوره گرد که یه مرد افغانی چاق بود و می شناختم. نزدیک یک ضایعاتی و جمع آوری زباله بساط داشت. ماجرا رو تعریف کردم. یه کارتون خواب هم اونجا بود و هر دو کلی بهم خندیدند. یارو سلمونیه گفت باید کچلت کنم اونم با شماره صفر ! به اجبار نشستم. یارو سلمونیه اول نیمه راست سرم رو که اون نامردا جاده باز کرده بودن، زد بعد نصف سرم کچل و نصف دیگه خروسی شد. بعد سمت چپ را هم زد و فقط ماند موهای سیخ وسط سرم که از پشت تا جلو مثل یه دیوار در وسط کله ام بود و مثل پانک ها شده بودم. یه کم اوجوری بودم و پس آخر اونم از پشت سر کم کم زد و امد جلوی سر و کچل شدم. کارتون خوابه هم ماشین اصلاح رو گرفت و به سلمونی کمک کرد و حسابی ماشین اصلاح رو روی سرم راه برد تا حتی یه تار مو باقی نگذاشت. بعدش کلی روی سرم که مثل سمباده، زبر شده بود، دست کشیدن. من ماندم و کله کچل شماره صفر مثل سمباده!
حالا با متلک رفیقام و تو سر زدن هاشون چیکار کنم؟ با این همه ژل و واکس مو چیکار کنم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۸۰۰
پاسخبزن جق دو دستی
اگر نشد یه دستی
بازم نشد کف دستی 😂👍
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۴۰۰
پاسخراه حلی برای ترک ان هم هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۳۰۰
پاسخبزنید خوبه هر کی میگه بده دروغ میگه من یک سال نزدم دیگه داشتم روانی میشدم بزنید هفته ای دوبارخالی کنید خودتونو نزارید بمونه اذیت میشید مریض میشید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۳۰۰۰
پاسخمن هفته ای یک بار انجام میدم .میخواستم ببینم روی تمرکز و...تاثیر منفی داره؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۱۰۰
پاسخبه نام خدا
و عرض سلام
همه ی اینها حرف نادرستی بیش نیست
من متاسفانه دو سالی بود درگیر خود ارضایی بودم و تا حد کاملی همه ی عوارضشو تجربه کردم : پوکی استخوان، کمر درد ، تاری و ضعیفی چشم ، بی عصبی ، ناراحت و غمگین ، پشیمونی ، و حتی جوری شده بود که من شاگرد برتر کلاس دیگه علاقه ای به درس خواندن نداشتم و حتی اون دوسال چندتا از درسارو تجدید شدم ، اما الان به لطف خدا کم کم دارم میزارم کتاب و الان حدود 4 ماهی میشه از این کار زندگی خراب کن راحتم ،
و اینکه ممکن بعضی ها بگن که نمیشه ترک کرد و بازم درگیرش میشیم ، منم اولش اینطور فکر میکردم
ولی به مراتب خود ارضایی کردنمو کم کردم
مثلاً جای هفته ای سه بار کردمش هفته ای دوبار ، جای هفته ای دوباره کردمش هفته ای یکبار و جوری شد که مدتی بعد از 20 روز ی بار تقریبا میرفتم سراغ اینکار و کم کم بدنم رو به عادت رفت و تونستم ترک کنم و الان خداروشکر 4 ماهه خود ارضایی نکردم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۶۰۰
پاسخایا باعث نابینای و نا باروری میشع در مردان اسپرم کم میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۲۹۰۰
پاسخچرا زر میزنین بعضیاتون تو کامنتا اصن ضرر نداره مگ اینک اشتبا بزنی🗿
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
پاسخامدم باهتون اتمام حجت کنم توهم هاتون رو بزارین کنار من 27ساله زمانی که بچه بودم متاسفانه درگیر استمنا شدم حدود دو سه سالی انجام میدادم بعد تو نت فهمیدم چه ضررهایی داره و دقیقا همون بلا ها که راجب استمنا نوشته بودن سرم امد واقعا زندگیم نابود شد اعصاب خوردی کم شدن حافظه لاغری کم خونی و،،، همه این مشکلات برام پیش اورد بعد از ترک به لطف خدا بهترم حدود ده ساله ترک کردم گول اون احمق هایی که میگن ضرر نداره نخورین بدترین کار ممکن هست گناه بزرگیه و ضررهای روحی و جسمانی داره مدیر سایت رد داده میخواد شما جوانان رو بدبخت کنه فریب نخورین انجام ندین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۹۰۰
باریک الله خداوند یارو یاورت باشه داداش
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
پاسخخفه شو احمق همش ضرره توهم زدی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
پاسخدقیقا میخواد جوانان رو بدبخت کنه بی شرف
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
آشغال تمرین کاردنیاست خودارضایی حتی یه بارم زیادتوکل زندگی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۸۰۰
پاسخسلام آقا سن بالام
دختر بیاد ک ب آقا سن بالا حس داشته باشه از اصفهان
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
؟چی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۸۰۰
پاسخخانومی هم سنیم میخای برات ابتو بریزم ؟ ولی ب شرط خوردنش 13سانته 😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۶۰۰
پاسخکسی که این مطلبو نوشته بخدا که دشمن تموم جوناس نمیدونم شیطون رو باید درس بده
اقابون خانوما ابن چرندیاتو ولکنین،،خودتون ببینبن بعداز این عمل کثیف چقدر از لحاظ روحی و جسمی داغون میشین ،یا تجربیات و نظرات بقیه ،خودتون بهترین قاضی هستین ،ته چرندیات این مریض و روانی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۴۰۰
پاسخمن از 8 سالگی خود ارضایی میکنم آخ نگو چه حالی میده الن که 40 سالمه ازدواجم نزدیک 15 سال کردم هنوزم میزنم.هیچ اتفاقی نمیافته خیلی هم خوبه مخصوصا با فیلم سکس ماساژ. جلقیا پرچم بالا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۰
خاک تو سرت تو 40 ساله شودی هنوز میزنی 😟😟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
خفه شو حروم زاده همش ضرره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰
آنقدر بزن پاره شی،بدبخت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۰
جوون بابا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
دمت گرم داش عین خودمی هیچ اتفاقی هم نیفتاده بیناییم خوبه رو ارضا شدنم خودم نقش. دار‌م کنترل اومدن نیومدن کی بیاد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۱۱۰۰
حاجی کنترل کن خودتو
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۳۰۰
پاسخنویسنده یا احمق بوده یا وطن فروش
هیچ چیز غیر طبیعی خوب نیست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۰۰۰
نویسنده خیلی خدایی دیونست بی شرف اخه من تجربه کردم الان 15روزه نمیزنم اصلا کیف میکنم زورم چند برابر شده حافظم خوب شده اصلا باور نکردنیه من زندگیم خراب شدن بود انقدر از خدا خواستم این راهو بهم نشون داد حالا این بی شرف میگه ضرر ندرن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۲۰۰
پاسخخدا لعنتتون کنه کور شدم انقد کامنت خوندم مجبور بودین انقد کامنت بزارین😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰
پاسخنمی‌دونم این نظر رو‌ میزارید یا نه اما اندازه گاو نمی‌فهمید.
الاغ آخه خود ارضایی باعث کیفیت اسپرم میشه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
عزیز وقتی هیچی حالیت نیس زر زر نکن کونی پس باعثه کیفیت چی میشه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخسلام آقای دکتر من نزدیک چند بار خود ارضایی خود به خود میاد سراغم یکمی سوزش با ترشح داشتم
الان خیلی ترسم میره پرده بکارت هم سالمه باشه
لطفا جواب بدین
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰

نگران نباشید خود ارضایی در زنان که ارگاسم از طریق کلیتوریس دارند باعث از دست دادن بکارت و یا پارکی پرده بکارت نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۰
پاسخواقعا نوشته شما عالی بود و واقعا هم درست.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
پاسخمن نمیدونم چرا فقط با فیلم سوپر صد درصد حال میرسم اصلا جق ی حال دگس با سکس انگار که بهت تو تابستون شربت لیمو با یخ بدن سکسم انگار بهت چایی بغل بخاری روشن تو تابستون بود مگ ن🤣🤣🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۷۰۰
پاسخمن فکر کنم نویسندش جقیه خوبی بوده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۶۰۰
پاسخزر نزنید. هیچ ضرری نداره یه عده مذهبی پشمک😎
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۶۰۰
پاسخجلوگیری ازش خیلی سخته باید روش های زیادی بزنی از یه چیزی باید شروع کنی وگرنه خودت ترک نمیکنی هیچ بدترم میشه.
این رفیقمونم درست میگه تا جنس مخالف نباشه این مشکلا هستش.
یه بار که رابطه برقرار بشه دیگه بدت میاد از این جور چیزا چون تجربش کردی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۳۰۰
پاسخخودارضایی از مواد مخدر بسیار خطرناک تراست عوارض جبران ناپذیری دارد وزندگی رو نابود میکنه وبه این سایت که داره تهاجم فرهنگی میکنه گوش ندید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۰۰۰
دقیقا همینه من همرا تجربه کردم دارم تجربه میکنم بد این دکتر ک مدرکشو با پارتی بازی گرفته چرت میگه بی شرف من بعد 15سال ترک کردم انقدر زندگیم خوب شده میگم بکنمش پرتش کنم رید تو زندگیم اگه این کار نبود منم الان واسه خودم کسی بودم همش کارم شده بود جق سکس وقتی میزنی بیشتر هوس سکسم میکنی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۰۰۰
پاسخملت رد دادن بخدا
وقتی اون اسپرم لعنتی از ی حدی بیشتر پر میشه خودش ب طور خودکار تو خواب و اینا خالی میشه، حالا چ هفته ای یبار خودش خالی شه چ خودت خالیش کنی، مسئله ای ک درباره خود ارضایی هست اینه ک میتونه اعتیاد اور بشه و بیشتر از یکی دوبار تو هفته بشه ک اینجوری کلی انرژی ازت میبره و ازونجایی ک واسه ارضا شدن حریص تر شدی میتونه برات عوارض داشته باشه ک با ترک یا کنترلش میتونه از بین بره... وگرنه نیاز طبیعیه بدنه و احساس گناه و پوچی همش تباهی محضه، شما اگه بجای فکر ترک خودارضایی ب فکر کنترلش باشین احساس گناه و این مزخرفات نمیکنید، باید بفهمی، درک کنی ک این نیاز طبیعیته و چیزی مثل مواد کشیدن نیس ک احساس گناه کنی براش، این احساس گناه موجب میشه ک تو ب طور ناخوداگاه بیشتر و بیشتر ب سمت خودارضایی بری! چون بیشتر و بیشتر داره فکرتو مشغول میکنه... مخلص کلام اینه ک بعد از خودارضایی ب چیزی فکر نکن، ب این فک کن ک اقا خوش گذشت😂😐دیگه اون ابی ک رفته برنمیگرده پس نمیخاد خودتو بابتش ناراحت کنی،... از زندگیت لذت ببر لامصب...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
خفه بمیر با این طرز فکرت
خفخان بگیری نمیگن لالی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
دقیقا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰
درسته نیاز طبیعیه ولی این که میگی احساس گناه نکنید حالشو ببرید ، اولا اگه این کار گناه نداشت هیچ وقت احساس گناه هم نداشت ، دوما وقتی خدا جزء گناهان کبیره قرار داده یعنی با این کار خیلی به خودت ضرر میرسونی ولی اگه خودش تو خواب بیاد اینطور نیست و کسی هم که به خودش ضرر برسونه حق النفس رو رعایت نکرده اون دنیا بدنت شهادت میده که به من ضرر رسوند . حالا خود دانید ، خدا اینطور گفته ، میخواید حرف خدا رو تغییر بدید ، تو نظر خدا فرقی نمیکنه و خدا با چیزی که گفته ما رو می سنجه .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۷۰۰
پاسخدوستان خواهشا گول این سایت بی شرف رو نخورین و خودارضایی نکنین که قطعا پشیمون میشین هیچ نفعی نداره فقط عذاب وجدان داره بعد انجامش و کلی ضرر روحی و جسمی که زندگی رو جهنم میکنه واقعا اگه انجام میدین سعی کنین بزارین کنار ‌نابود نکنین خودتون رو
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۰
خود ارضایی ضرر داره یا نه رو شاید نشه فهمید ولی چرت وپرتها که تو مغزت کردن که بعد خود ارضایی عذاب وجدان میگیرم قطعا ضرر داره سعی کن زبانت قوی کنی چهارتا مطلب علمی بخونی که سانسور نشده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
توهم زدی ها ریدم تو علمی که باعث بدبختی ادم ها شه از من میشنوی گول نخور انجام نده قطعا بعد انجامش عذاب وجدان داره خودتو گول نزن تنها رابطه با همسر حس خوبی داره بقیش گناههدو عذاب وجدان و ضرر
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۵۰۰
داداش هیچ کس نمیخاد بزنه دست آدم نیست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۷۰۰
پاسخوقتی دختر نیست تا بکنیم باید خود ارضایی بکنیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۲۰۰
داداش حرفت درست اینجا قانون جنگله بکنی بردی نکنی باختی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۹۰۰
درود بر تو
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام عوارضش بیشتر و بیشتر و بیشتر از فوایدش است
به هیچ عنوان خودارضایی نکنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۲۰۰۰
اره عزیزم خیلی ضرر داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخخودارضایی نکنید..نکنیییید.خیلی خطرناکه من تجربه دارم میگم بخاطر این کار همه بلایی سرم اومد..رتبه اول مدرسه بودم اخرش شدم رتبه اخر شهرمون..شبها خوابم نمیبره تیرهای سقف اتاقو میبینم که یکی یکی میان بیرون اول درو سرم میچرخن بعد به نوبت محکم میززنن توسرم ..صبحها که بیدار میشم تا خودم را به دسشویی برسونم یازده بار زمین میخورم..مغزم داغونه کسی ادرس بپرسه باید 45 دقیقه فکر کنم بعد جواب بدم اخرشم ادرس عوضی میدم طرف فکر میکنه عمدی بوده تعغیبم میکنه کتک میزنه..خیلی عوارض بدی داره قبلا شبیه ستاره های هالیوود بودم الان شدم شبیه حاجی فیروز
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۰۰۰
داداش تو دیگه رکور شکوندی لابد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۸۰۰
ناموصنن رکوردت پاره شدم 😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
برادر تو دیه خیلی اوضاعت خرابه پیش یه سکسولوژی برو🗿🔪
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۶۰۰
اگه چرت و پت داستان بود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام با کمال احترام همه اینا چرته من خودم درگیرش بودم یه پدری از آدم در بیاره که دیگه آدم جرئت نکنه بره دست به یه همچین کاری بزنه دروغه که باعث کاهش افسردگی میشه اتفاقا هر چقدر آدم بیشتر انجام بده احساس پوچی، بی هدفی و افسردگی میکنه .آدم از خودش بدش میاد حس تنفر نسبت به همه چی داره. راه درست ارضای نیاز جنسی فقط و فقط و فقط ازدواج هست و ولاغیر الکی دنبال راه های دیگه نگردید که همه راه ها انحرافی هست و آخرش به هیچی نمیرسید
اتفاقا بعضی کارشناسان که میگن میتونه سلامت و روابط جنسی رو بهبود ببخشه بر خلاف این هست وقتی یکی زیاد خودارضایی کنه ببخشید واضح میگم دست به اندام خصوصی خودش میزنه سریع مایع منی ازش میاد بیرون. توجیه برای این کار هست حالا یه بار که عیب نداره! اتفاقا همینه که بده میگی حالا یه بار انجام میدم عیب نداره خصوصیت خودارضایی اینه لذت میده به فرد و دیگه کار از یه بار انجام دادن و دو بار انجام دادن میگذره و تبدیل به اعتیاد میشه
موارد بالا جنبه‌ی عامیانه دارند و کاملا نادرست و غیر‌علمی هستند با توجه به رویکرد خود ارضایی در علم امروز به بررسی جزئی اثرات مثبت و منفی این رفتار در مردان و زنان می پردازیم.
کاش میشد همون منبع مثلا علمی که میگید رو معرفی کنید نه این که فقط به این حرف اکتفا کنید
در کل دوستانی که می بینن این کامنت رو الکی دنبال زیر بغل مار نگردید فقط ازدواااااج.راهش دشواره ولی می ارزه
من الله توفیق
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰
سلام و عرض ادب
دوست عزیز شخصی که توان ازدواج کردن رو نداره باید چه کار کنه من از شما یک راهکار می خواهم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
پاسخسلام لطفا کسی گول این حرفا نخوره هرگز خودارضایی نمیکنن جز درد رنج جسمی و روحی و عذاب وجدان هیجی نداره زندگی رو جهنم میکنه اگه درگیرشین ترک کنین کم کم خوب میشین با کمک خدا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
پاسخسلام .
از 12 سالگی خود ارضایی کردم الان 23 سالمه بگم که نتنها ضرر نداشت بلکه خیلی هم مفید بود اول این که اینایی که میگن خود ارضایی ننکنید بوقتش زن بگیرد همش چرته با خلیا صحبت کردم کسای که خود ارضایی نداشتن هم توان جنسیشون توی رابطه جنسی کم تر بود هم زود ارضایی داشتن من اوایل جقم زود ارضایی داشتم ولی با جق زدن هدف مند و تمرین دیر ارضاشدنم به زود ارضاییم با جق غلبه کردم و وقتی هم با پارتنرم وارد رابطه جنسی شدم اولش کمی زود ارضا شدم ولی چون میتونستم حسمو کنترل کنم چند روز بعد ارضا شدنم دست خودم بود که کی ارضا بشم خلاصه این حرفایی که دوستان زدنو خوندم یا این حرفا الکیه یا درگیر رسم های قدیمی این کشورن من خیلی صادقانه گفتم بزنید ولی اصولی و درست سایت های خارجی تحقیق کنید میتونه کمکتون کنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰
داداش پاسخ من دارم از
از 12 سالگی میزنم الان دارم میرم تو 16
ببینین بخدا ضرر داره حالا واسه بعضیا متفاوته ولی نزنین چون ذهن رو درگیر می‌کنه واسه من گوه شانس بود اصن لاغر شدم بیناییم کم بود جوش زد صورتم و هزار تا گوه دیگه الان از گرمی دوری میکنم (غذای گرم) و بیشتر ورزش میکنم در کل نزنین نمیصرفه آسیب هاش
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۰۰۰
پاسخاین موردو باید اضافه کنید که خودارضایی تا زمانی میتونه مفید واقع بشه که به صورت وسواس گونه و همیشگی نباشه و بافاصله زمانی باید این کار رو انجام داد ، چیزی که مشخصه و علم هم دربارش صحبتی نمیکنه اینه که خودارضایی ارتباط مستقیمی با ذهن انسان داره و اگه بهش وسواس پیدا کنید قطعاا ذهنتون این پروسه رو تو خودش ثبت میکنه و ازتون میخواد که دائم انجامش‌بدید درست مثل غذا خوردن و خیلی از فعاایت های حیاتی و اجبار بدن ...خلاصه هرچیزی زیادیش مضره،،حتی آب خوردن شما تو یه ساعت 5لیوان آب بخور تا ضررشو ببینی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۷۰۰
پاسخمن هرروز می زنم من به پسر ها علاقه دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۵۰۰
چندسالته؟ اسمت چیه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
سلام من هم هر روز می زنم پسر هستم 18 ساله
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰
جون منم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۷۰۰
پاسخسلام من هرروز خود ارضایی می کنم چه جوری می تونم ترکش کنم ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۷۰۰
هر روز نزن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۸۰۰
خود ارضایی نکن👍😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۷۰۰
پاسخ

قطعا این کار بیشتر با دیدن فیلم های پورن هست.دونستن چند مورد ب خودم کمک کرد

1.با دیدن بدبختی آدم ها (پورن استارها) ارضا شدن کار پستیه.. 2.این فیلم ها همه جور روابط غیر اخلاقی رو نشون میده و آدمی به خاطر غریزه کنجکاویش یا هر چیز دیگش اونا رو میبینه و هر سری نسبت به قبل افکارش خط قرمز های بیشتری رو میشکونن.

افکارتو جوری هدایت میکنی تا بتونی لذت بیشتری ببری.. اگر هم هنوز اینطور نشدی این صنعت مولتی میلیاردی کاری باهات میکنه که برای کمی لذت بیشتر بردن خط های فکریت رو حتی فراتر از اونا ببری و کم کم میبینی که روحتو ب شیطان فروختی.

3.تو ک نمیخوای با هر بار دیدنشون کمکی به این صنعت کنی. اگ فردی از اون صنعت خودشو بکشه که کم نبودن به نظرم تموم آدم هایی که فیلم های اون فردو دیدن قاتل محسوب میشن چون به همچین صنعتی بها دادن ک دیده بشه و بیشتر خرج کنه. اگ هر نفر به نوبه خودش نبینه و برای انسانیت ارزش قائل باشه و وجدان داشته باشه قطعا این صنعت می‌خوابه

و تعداد آدم هایی که جذب این سیستم شیطانی میشن رفته رفته کم میشه.

(اگرم محقق نشه حداقل تو به نوبه خودت انسانیتو خوب درک کردی). هر کس هر چند کم توی هر اثر گذاری سهم خودشو داره. دست کم گرفتن این سهم توسط هر کدوم از ماها باعث این بدبختی شده..

4. ندیدن این فیلم ها سهم بزرگی تو انجام ندادن خ. ا داره یا حداقل خیلی کمش میکنه.

5.وقتی این مورد که به نظرم 80 درصد مسئله(خ. ا) بهش بستگی داره کنار گذاشته بشه. فرد تمرکزش رو موارد مهم زندگیش بیشتر میشه و سعی میکنه خودشو از نقش قربانی این زندگی بودن خلاص کنه.

کم کم میبینه همه چیز زندگیش عوض شده و لول شخصیتی و فرهنگی و مالی و... به ایده آل هاش نزدیک تر شده و یا به خیلی هاشون رسیده.

اصراری ندارم همه حرف هامو درک کنن.ولی خب من با اینا قانع شدم.اینم بمونه برا یه عده شاید کمکی بشه.. دلی آروم بگیره.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۵۰۰
پاسخمن برگر خیلی دوست دارم ولی خب پیزا چیز دیگست کنار پیپسی خیلی میچسپه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۷۰۰
سلام
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۵۰۰
پاسخببنید تا اونی که میگه مفیده میثل معتادی میمونه که میگه تریاک مفیده من خودم 3 ساله تقریبا هروز میزنم خیلی شاهکار کنم دو روز یبار میزنم کسی که به جلق اعتیاد داشته باشه کلا زندگیش نابود میشه من خودم الان یه ادم افسرده گیج و سردرگم هستم به طوریکه قبلا یه ادم شاد و قوی و زیرک بودم این نشانه جق هس تا الان چند بار هم خواستم ترک کنم و از امروز هم میخوام دوباره شروع کنم دعا کنین بتونم
من خودم رفیق دارم میاد بیرون میگه جق زدن هیچ مشکلی نداره تازه مفید هم هست اینجور افراد خودشون یا نمیزنن یا خودشونو میخوان متقاعد کنن که کار درستی هس
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۵۰۰
پاسخ

این که مینویسم رنج نامه برای درددل و هم دردی نیست عبرت نامه برای کسی که اول این راهه که اخرش را ببینه ببین و عبرت بگیر که مثل من عبرت نشی.

خودارضایی یا جلق یا استمنا یه جنایت بزرگه و هیچ جنایتی بی مکافات نیست من این بی راهه را رفتم پشیمان میشی بدون قابلیت برگشت از بدی هاش چی بگم؟

خودارضایی یعنی مرگ آهسته و بسیار دردناک جلق یعنی جهنم زودرس جلق یعنی بن بست بی بازگشت یعنی تبدیل شدن به یه جسد بی روح جنازه متحرکی میشی عین اشغال بی مصرف خودارضایی همه چیزت را به باد فنا میده

از سال 81 با خریدن کامپیوتر و اینترنت لعنتی تا الان که سال 1402 درگیر این مصیبت خانمان سوز شدم وهر روز بدتر میشم از دیروز نمیدونم چطور زنده ماندم

این مدت ولی نه چیزی از جسمم مانده و نه دیگه نایی و نفسی برام باقی مانده نه از اعصابم نه از روح و روانم نه زندگیم چیزی باقی نگذاشته و به مرگ نزدیک ترم تا زندگی به جنون رسیدم دیوانه شدم به خاک سیاه نشستم

خودارضایی یعنی خودکشی یعنی نابودی زودرس این کثافت کاری هم دنیا و هم آخرتت را ویران می کنه هم جسم و هم روحت را متلاشی میکنه تمام فرصت های زندگیت را از دست میدی به خاطر این دیو از من که همه چیزم را گرفت عمرم نوجوانیم جوانیم درسم کارم شرفم ابرویم چهره ام سلامتیم اخلاقم غرورم شخصیتم غیرتم هوشم مردانگیم هیچ چیزی برام نگذاشت با اطرافیانت بد اخلاق میشی حتی به عزیزترین نزدیکانت پرخاش میکنی عین معتادا افسردگی و وسواس و روان پریشی که رو شاخته دچار افت شدید هوشی و شخصیتی و اجتماعی میشی

دیگه حتی حوصله هیچ کاری حتی زنده بودنم نداری بعد از مدتی دیگه هیچکسی ادم حسابت نمیکنه بدتر از همه اینا اینکه از خودت بیزار و متنفر میشی چون هرکی ندانه خودت که میدانی داری چه جنایتی میکنی و چه بلایی سر خودت میاری و بعد از اون عذاب وجدان رهات نمیکنه

و عزت نفس و اعتماد بنفسی برات نمیمانه انگار دیگران میدانند چکاره ای و همه مستقیم و غیر مستقیم با زبان و نگاه مسخرت میکنن انگار روی پیشانیت نوشتی من گناه کارم من از حیوان پست ترم به من توهین کنید علیل و خانه نشین میشی و بعد بیشتر گرایش به فیلم و جلق پیدا میکنی

و بازم بیشتر و بیشتر طوری که از جا بلد شدنم سختت میشه و حس و حال هیچ کاری را نداری و میبینی که این فساد و انحراف هیچ پایانی نداره و این چرخه باطل تا زمین گیری کامل و نابودی ادامه داره نکته فاجعه بارش تماشای فیلم س.و.پ.ره که به اسانی امروزه در دست رسه و آثارش ویران گره خوشا به حال قدیمیا که این کثافت کاری ها را ندیدن و از دنیا رفتن این فیلم های نکبت شیطانی ذهن را چنان منهدم میکنه

که از مواد مخدر اعتیادش بدتره امروزه تماشای این فیلمای کثیف عادی جلوه داده میشه و وای بروزی که ادم به چیز بدی عادت پیدا کنه بنابر امار خود امریکا 60 درصد سایت های پ.و.ر.ن در خاک امریکا میزبانی میشه فکر کن به چه نیتی و چه هدفی؟برای هدایت و نجات بشر؟ برای پیشرفت بشر؟

اونایی که این فیلم ها را میسازن و بازیگرانش پست ترین و رذل ترین افراد اجتماعن و در باتلاق نجاست فرو رفتن چون جایی فاش نمیشه عجیب نیست اگه از کسی اینو نشنیده باشی که اگر سری به اسایشگاهای روانی بزنی بیشتر دیوانه ها در اثر جلق کارشون به اونجا کشیده و خانوادشون این موضوع را بخاطر حفظ ابرو مخفی نگه داشتن

چون گفتنش که افتخار نیست فیلم ایکسونامی را ببین مستنده تحقیقی شده در fbi از قاتل های زنجیره ای که به قربانی هاشون تجاوز میکردن و حتی به جنازه های قربانی ها هم تجاوز میکردن بعد قربانی ها را قطعه قطعه میکردن و در حال جلق زدن میخوردن بدون استثنا همگی جنایت کار ها و خلافکاران شدیدا درگیر پ.و.ر.ن و خود ارضایی هستن

و یکی از تفریحات مشترک بین قاتلان زنجیره ای و متجاوزان تماشای فیلم س.و.پ.ره تمام اعتیادا و گناهان یک طرف جلق به تنهایی کشش و میلش از همه اونا بیشتره و عوارض و مصیبت هاش از همه وخیم تره و بدبختی اینکه انسان در مقابل شهوت جنسی کاملا ضعیف افریده شده پس آسان نگیرش و میل جنسی را به چشم غول ترسناک ببین فکر نکن اولین نفری که این کارو میکنی یا استثنایی هستی و راحت هر وقتی بخوای ترک میکنی و بلایی سرت نمیاد نه ترک اعتیادش از همه اعتیادا سخت تره چون مغز به لذت ذلتبارش عادت شدید پیدا میکنه

و از هرچیزی در دسترس تره و همیشه همراهته اگه سنت بالا هم باشه ولی چنان لاغر و نحیف میشی که با پسرای نوجوان اشتباهت میگیرین و توهین بدیه که مرد باشی و پسره یا اقا پسر صدات بزنن خودارضایی را در سن پایین ترک کن که مثل من نشی اگه ترک نکنی هی ضعیف و ضعیف تر میشی هرچه سنت بالاتر بره تواناییات کمتر میشه حتی اگر خودارضایی هم نکنی ولی با جلق خیلی زودتر پیر میشی و میمیری من الان در سی و چند سالگی یه پیرمرد بازنشسته و ورشکستم تو هم اگه این کارو ادامه بدی دیگه اراده ای نخواهی داشت

و انگیزه و توانی برای ترک نداری و بدتر اینکه این فکر غلط و وحشتناک را به ذهنت میندازه که این کار درسته و این روش زندگیه در حالی که اصلا نیست نگاه به اطرافیانت بنداز کیه که این کار یا روش زندگی را تایید کنه دختر و پسر میان ازت جلو میزنن در زندگی ولی تو دیگه حتی درجا هم نمیزنی بلکه پسرفت میکنی ادمایی در اجتماعن که وقتی میبینیشون کیف میکنی از شخصیتشان از جایگاهشان از لیاقتشان ایا اونا به تو نمره خوبی میدن؟

ایا بعد مرگت اون دنیا ازت تقدیر میشه به خاطر این کار؟ ایا تو را به دنیا اوردن برای این کار؟ ایا والدینت خوشحال میشن از اینکه بفهمن پسرشان درگیر این کاره؟

ایا مزد زحماتی که برات کشیدن این بود؟ بدبختی اینجاست که وقتی به خودت میای که مثل معتادای شیشه ای نابود شدی جلق زدن دریایی که هرچه بیشتر در اون پایین تر بری بالا امدن ازش غیرممکن تر میشه و بیشتر در تاریکی فرو میری دیگه حتی توان انجام ساده ترین کارها را نداری و مثل فلج زمین گیر میشی و این علیل شدن در تمام جنبه های زندگیت خواهد بود

فکر کن آیا می خوای یه جلقی بی عرضه و بدبخت و بی شرف و بی همه چیزی مثل من بشی؟ اونایی که میگن جلق زدن خوبه ایا با دزدی و قمار پولی بدست نمیاد؟ چرا بدست میاد ولی به چه قیمتی؟ ببین با جلق یا هر کار بدی چه را ازدست میدی تا چند لحظه لذت کوفتی ببری ایا شده بلافاصله بعد خودارضایی پشیمان نشی؟ اگه جلق زدن کار خوبیه پس پشیمانی بعدش از کجا میاد؟

هربار این کار نکبت ازت سر بزنه کلی از زندگی عقب میفتی هرکی ادعا داره که جلق زدن خوبه و مفیده بیاد جلوی مردم و خانوادش با صدای بلند بگه من این کارو میکنم و شلوارشم همون لحظه بده پایین و مشغول بشه ببینم راست میگه که این کار خوبه؟ اگه نیست پس بدان جلق زدن از ریدن و گوزیدن جلوی دیگران هم آبرو بر تره باور نداری امتحان کن از ادمای سالم بپرس ببین کدام آدمی این کارو تایید میکنه

هیچ جلقی به جایی نرسیده مطمئن باش ایناییم که ادعا میکنن ما فلان شدیم و موفق شدیم در زندگی در اثر جلق گروهی کافر بی دین و شیطان صفت و دروغگو و دشمن درنظر بگیر آخه کدام آدم سالم و عاقلی صدمه زدن به خودش اونم با این حجم را خوب و درست میدانه؟

شما هم اگه میخوای مثل من بیچاره و خانه نشین و زمین گیر نشی و مرگ و جهنم زودرس سراغت نیاد از خداوند مدد بگیر و شروع به ترک کن هرچه زودتر بهتر به حرف بی دین ها و دکتر نماها و یهودی ها و اوباش مجازی هم اصلا توجه نکن اونا خیر خواهت نیستن بلکه ارزوشون تباهی و نابودی دنیاست و از فساد و فاسد شدن همه مردم عین خودشون لذت میبرن این افراد از جلق بدترن چون قصد دارن گناه و زشت کاری را عادی یا حتی خوب جلوه بدن پس با طناب پوسیده دروغ های اونا داخل چاه نشو که سقوطت حتمیه ایا تابحال یه نفر جلقی موفق دیدی؟

اونایی که میگین جلق خوبه دوست دارین خودتونو در خانه و کوچه و جامعه جلقی صدا کنن؟ یا فیلمی ازتون حین اینکار بگیرن و توی تلویزیون پخش کنن؟ پس زر نزنین و خفه شین مطمئنم کسی که مثل من درگیر این خفت بوده یا الانم هست تمام حرفام را نه تنها تایید میکنه بلکه خیلی حرفای دیگه برای گفتن داره تازه گناهان کوچک در اثر تکرار به گناه بزرگ تبدیل میشن خودارضایی که از گناهان کبیرست و وعده عذاب دنیوی و اخروی داده شده براش و برابر یا حتی بدتر از زنا روایت شده به خودت رحم کن عزیز هیچ کسی دلسوز تو نیست مگر خودت جامعه و مدرسه و دانشگاه و گاهی حتی اطرافیان نه تنها کمکت نمیکنن بلکه سنگ سر راهت میندازن

فقط وضع لباس پوشیدن جنس مونث را ببین تا متوجه بشی چه خبره و اونا چه رقابت احمقانه ای برای جلب نگاه مردا گذاشتن حتی خداوند هم کمکت نمیکنه اگه واقعا نخای از این وضع در بیای فکر کن چه چیزی تورا به این جا کشانده که این مطالب را بخوانی از خوشی اینجا امدی یا با پشیمانی و ناراحتی از گناه اینجا امدی؟

ایا اگر خودارضایی میکنی بعدش اخلاقت با دیگران مخصوصا خانواده ات خوب میشه؟ وجدانت آسودست؟ دقیقا عین پرنده کوکو که میره تخمش را توی لانه دیگران میگذاره و اون تخم زودتر بدنیا میاد و تخم های میزبان را بیرون میندازه تا فقط خودش باشه و والدین بیخبر که تا اونجا بهش غذا میدن که جثه جوجه از والدینش بزرگ تر میشه و اونا در جهالت همچنان بهش غذا میدن جلق هم میاد و همه چیز زندگیت را ازت میگیره تا فقط خودش باشه و بعدش باید فقط به اون لامصب خدمت کنی

و تا وقتی این هیولا را تغذیه میکنی هرگز توقع اسایش و زندگی عادی نداشته باش چون زندانیش هستی و ازاد نیستی فقط ببین جلق زدن چه چیزای خوبی را ازت گرفت که خیلیاش دیگه قابل بازگشت نیست از خودت بپرس دارم چکار میکنم یا بعد این همه جلق زدن به کجا رسیدم ایا هیچ جلقی به سعادت و خوشبختی و موفقیت رسیده؟ پس به دید کسی به خودت نگاه کن که دچار مشکل بزرگی شده و تا برطرفش نکنه به زندگی عادی برنمیگرده به دید بیماری اورژانسی به خودت نگاه کن که باید هرچه سریع تر فکر دوا درمان باشه وگرنه از بین میره اگه بیکاری مزید این مشکله اطرافت را ببین صبح زود مرد و زن دختر و پسر میزنن بیرون توی حوزه ای اداره ای مغازه ای کارگاهی کار کنن از خواب ناز پا میشن توی سرما میلرزن توی گرما عرق می کنن له و لورده میشن توی کار هزار جور و ناجور میشنون تا شب فکر کردی مرض دارن یا دیوانه هستن که میرن سر کار و این همه سختی میکشن

نخیر جانم برای اینکه یه لقمه روزی پاک از خدا بگیرن و به هزاران فساد بیکاری مبتلا نشن مفت خوری و بیکاری و خانه نشینی که هنر نیست عوارض بیکاریم یکیش همین جلق و ور رفتن با جسم و روح خودته بدترین کار بیکاریه خانه نمان می پوسی دست فروشی کنی بهتر از بیکاریه بیکار دشمن خدا و دوست شیطانه حل این مشکلات وزن سنگینیه تنهایی از پسش برنمیای پس کمک بگیر غذاهای گرمی مثل خرما پیاز اصلا نخور ترک نکنی تا جهنم همراهته

نگو ترکم نمیشه بلاخره با جلق که دنیا نیامدی پاک بودن هرچند دشواره اما برگشت به اون پاکی اگه زود بجنبی هنوزم ممکنه بقولی بزرگترین اتش سوزی ها را با یه لیوان اب میشه خاموش کنیم اگه به موقع باشه

کاشکی یکی پیدا میشد این حرفا را در نوجوانی به من میزد از من که گذشت ولی خوب فکر کن ببین میخای یه انگل مفلوکی مثل من بشی یا خودت را زودتر از این اتش خانمان سوز نجات بدی و مثل انسان زندگی کنی.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
کصخله جقی😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
عزت نفس را نابود می کند و در سن بالاتر افسردگی می آورد مخصوصا آنهایی که در خانواده روان پریش و عصبی به دنیا آمدن با کوچکترین تحریک روانی مثل جنگ و ضربه بعد از حادثه pTSD شدید به افسردگی دچار می شوند...از همه بدتر این است که اعتماد به نفس و عزت نفس را نابود می کند..بقول ابن سینا شهوت جوهر بدن می باشد...خودش در زیادروی غریزه جنسی در سن پایین مرد...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۳۰۰
سلام دوست خوبم مطالب درسته 😭عوارض خودارضایی:دیسک کمر، پوکی استخوان،کوتاه قدی،پاهای پرانتزی، نرمی استخوان، ضعف بینایی،اختلال در رشد، زشت شدن صورت، گودی چشم، کم خونی...اختلالات روانی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۳۰۰
خدا خیرت بده کاملا درست گفتی تمام حرفهات درست بود و تمام بلاهایی که گفتی سر آدم میاد. کاش بفهمند...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۹۰۰
پاسخسلام دوستان
پدر جلق ایران با شما صحبت میکنه
با 27 سال سابقه جلق
خلاصه و مختصر و مفید بگم که آنچه که ضرر داره و کمتر بهش پرداخته میشه، نحوه زدن هست
طرف میره مستراح نیستم ساعت اونجا میشینه رو زانو و میزنه
خود نشستن تو توالت ایرانی برای زانو و کمر خطرناکه چه رسد به اینکه جلق هم بزنی و در اثر انقباض عضلات کمر و لگن، کم کم فشار میاد روی غضروف و ماهیچه و غیره و به مرور متورم میشه و دیسک کمر و غیره
اینو کشف کردم که شکستن قولنج انگشتان دست و پا به خودی خود ضرر نداره بلکه در اثر فشار زیاد به انگشتان، کم کم غضروف انگشتان از بین میرن که عوارض داره. جلق به طریق نامناسب هم ضرر داره و همینطوریه
برید تو حمام در حالت ریلکس بزنید ، هم کمی با خودتون بازی میکنید هم فشار به زانو و کمر و لگن نمیاد.
عرض کنم خدمتتون اینکه در لحظه ارضا، دیگه به آلت فشار نیارید، وقتی فشار میارید نهایت لذته و این باعث میشه که در آینده وقتی ازدواج کردید انتظار داشته باشید که در موقع ارضا با شریک جنسیتون، همینقدر لذت بخش باشه که نیست، و انتظار شما بالا میره و از شریک جنسیتون خسته میشید.در موقع جلق، وقتی ارضا میشید، اگه کمتر فشار بیارید، چند قطره تو بدن باقی میمونه و همون باعث میشه که توان جسمیتون در حد معقولی باقی بمونه که میتونید دوباره بزنید البته زیاد نزنید، چون ذهنتون درگیر میشه.
من 39 سالمه و از دوران راهنمایی میزنم الانم فوق لیسانس دارم و تو کارم خوبم اینی که میگن کند ذهن میشی و... دروغه. برید مقاله خارجی بخونید یا یکی بی طرف مثل این مطلب سایت. کاش یکی این چیزارو زودتر به خودم میگفت
نکته آخر اینکه، جلق برای پسران، فقط نوک آلت نیست، بین مقعد و خایه یه ماهیچه داره، اگه تو حمام با اعصاب راحت و آرامش ماساژش بدین، ارضا میشید و نکته مهم اینکه وقتی شروع به زدن با این روش کردین ، بعد مدتی ماساژ ،سر آلت آلارم میده و اگه کمی بیشتر ادامه بدید (نه زیاد) ،بعد از دو سه بار علامتِ سر آلت، ماساژ رو قطع کنید میبینید که مدت ارضای شما به یک دقیقه افزایش پیدا میکنه، فکرشو بکن، یک دقیقه لذت. و اگه موقع ارضا به سر آلت دست نزنید میتونید سریعا پس از ارضا دوباره با سر آلت یه بار دیگه جلق بزنید. در کل ماساژ این نقطه یک ارضا با مزه و طعم دیگه داره تقریبا مثل ارضای خانماست که باید ذهنی باشه.
از خایه مالی خودتون غافل نباشید که اونم لذت خودشو داره
به شرط اینکه با آرامش بزنید.
در زمان جوانی رکورد پنج بار پشت سر هم داشتم یادش بخیر
مثل انسان جلق بزنیم.
تو دستشویی نزنید بوی گند دستشویی و فشار به زانو و غیره. تو حمام لختید و لذتش بالاتر
یا وقتی تنها تو خونه هستید یه نایلون فریزر بزنید سرش و بزارید وسط دو تا متکا ببین چیه.
تمام
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
با احترام کاملا چرت نوشتی میشه همون مقالات خارجی هم بگی کجاست ما هم ببینیم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام من روزی 8بار خودرضایی می کنم عوارض نداره،،🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۴۰۰
تو یکی دگه کی استی دمت گرم با اینجور جلق زدن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰
پشمام
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۰۰۰
افرین تو میتونی پر قدرت روبه جلو
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام من روزی 8بار خودرضایی می کنم عوارض نداره،،🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام. خودارضایی رو باکره بودن دخترها هم تاثیر داره؟
یعنی ممکنه بکارتشون پاره بشه؟ (البته فقط در حد لمس و مالش)
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۵۰۰
ن مگ تو سوراخ ک نمیکنی😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۹۰۰
پاسخدوستان خودارضایی نکنین مثل موار مخدر هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۹۰۰
پاسخ خود ارضایی مثل مواد مخدر هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
من یه جوون 21 سالم اعتیادی هم به خود ارضایی ندارم چون همش سرکارم و اینا از ساعت 8صبح تا 12 شب مثل سگ کارمیکنم بگذریم نظرها و خوندم اصلا هم باحرفای این یارو کاری ندارم ولی بعضی وقتا یکی دوماهی یه بار تو خواب ارضا میشم یا یکی دوماه درمیون واقعا تحریک میشم پیش خودم فکر میکنم برم خیابون دختر مردم یابرم حموم ج.ق یابمونه واسه خوابم 😂🥀ازدواجم که نمی تونم بکنم چون واقعا دستم خالیه خانوادمم وضعه مالیشون خوب نیس من موندم تو این سه راهی چی کنم بنظرتون این شهوت وما جونا چی کنیم ج.ق گناهه دختر مردمم که بی ناموس نیستیم تو خوابم واقعا وقتی آدم ارضا میشه خیلیییی بده 💔شمایی که دم از تجربه می زنید بگین چی کنیم واقعا بگین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۸۰۰
این دیگه مشکل شما نیست، اتفاقا درود و آفرین به غیرت شما که اجازه نمیده برای استفاده خودت به دختر مردم تعارض بکنی. این بدبختی ای هست که بخاطر وضعیت اقتصاد مملکت ما دچارش شدیم. حکومت هیچ برنامه ای برای شهوت جوان ها نداره و کل کاری هم که کرده اینه که بیاد پای تریبون دم از گناه و بهشت و جهنم بزنه ، خودشون توی تفریح و ... هستن. البته من خودم مسلمان هستم . وقتی از حضرت محمد میپرسن که برای درمان خودارضایی چه راهکاری میدن حضرت اول میگن ازدواج، راه بی برو برگشت ترک خودارضایی. اما اگر شخص توان مالی نداره سعی کنه با خودش کنار بیاد و خودارضایی نکنه. میفهمم شما چی میگی من هم توی همچنین شرایطی هستم. ارضاع شدن توی خواب هم بلامانع هست و از نظر شرعی مشکل نداره فقط غسل جنابت فراموش نشه. واقعا اوضاع خرابیه. واقعا...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۱۰۰
راه ارضا نشدن در خواب یا احتلام نپوشیدن شلوار تنگ و جنس زبر هست ما توی سربازی بیشتر شبها دچار این مشکل بودیم چون جنس شلوار نظامی برزنت خشک و بسیار سفت بود . شبها با شلوار گشاد و راحت بخوابی احتمال ارضا شدن در خواب کم میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
من یه جوون 21 سالم اعتیادی هم به خود ارضایی ندارم چون همش سرکارم و اینا از ساعت 8صبح تا 12 شب مثل سگ کارمیکنم بگذریم نظرها و خوندم اصلا هم باحرفای این یارو کاری ندارم ولی بعضی وقتا یکی دوماهی یه بار تو خواب ارضا میشم یا یکی دوماه درمیون واقعا تحریک میشم پیش خودم فکر میکنم برم خیابون دختر مردم یابرم حموم ج.ق یابمونه واسه خوابم 😂🥀ازدواجم که نمی تونم بکنم چون واقعا دستم خالیه خانوادمم وضعه مالیشون خوب نیس من موندم تو این سه راهی چی کنم بنظرتون این شهوت وما جونا چی کنیم ج.ق گناهه دختر مردمم که بی ناموس نیستیم تو خوابم واقعا وقتی آدم ارضا میشه خیلیییی بده 💔شمایی که دم از تجربه می زنید بگین چی کنیم واقعا بگین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
من یه جوون 21 سالم اعتیادی هم به خود ارضایی ندارم چون همش سرکارم و اینا از ساعت 8صبح تا 12 شب مثل سگ کارمیکنم بگذریم نظرها و خوندم اصلا هم باحرفای این یارو کاری ندارم ولی بعضی وقتا یکی دوماهی یه بار تو خواب ارضا میشم یا یکی دوماه درمیون واقعا تحریک میشم پیش خودم فکر میکنم برم خیابون دختر مردم یابرم حموم ج.ق یابمونه واسه خوابم 😂🥀ازدواجم که نمی تونم بکنم چون واقعا دستم خالیه خانوادمم وضعه مالیشون خوب نیس من موندم تو این سه راهی چی کنم بنظرتون این شهوت وما جونا چی کنیم ج.ق گناهه دختر مردمم که بی ناموس نیستیم تو خوابم واقعا وقتی آدم ارضا میشه خیلیییی بده 💔شمایی که دم از تجربه می زنید بگین چی کنیم واقعا بگین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
مثل منی. په 😁
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۰۰۰
جند الان همه جا 200شده با دلار میره بالا برو بزن حالشو ببر دوست دختر هم خوبه نترس دختر دست اول گیرت نمیاد اونم میشه استفاده کرد ولی ریدم تو جق خیلی کار تخمیه واقعا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
من یه جوون 21 سالم اعتیادی هم به خود ارضایی ندارم چون همش سرکارم و اینا از ساعت 8صبح تا 12 شب مثل سگ کارمیکنم بگذریم نظرها و خوندم اصلا هم باحرفای این یارو کاری ندارم ولی بعضی وقتا یکی دوماهی یه بار تو خواب ارضا میشم یا یکی دوماه درمیون واقعا تحریک میشم پیش خودم فکر میکنم برم خیابون دختر مردم یابرم حموم ج.ق یابمونه واسه خوابم 😂🥀ازدواجم که نمی تونم بکنم چون واقعا دستم خالیه خانوادمم وضعه مالیشون خوب نیس من موندم تو این سه راهی چی کنم بنظرتون این شهوت وما جونا چی کنیم ج.ق گناهه دختر مردمم که بی ناموس نیستیم تو خوابم واقعا وقتی آدم ارضا میشه خیلیییی بده 💔شمایی که دم از تجربه می زنید بگین چی کنیم واقعا بگین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۶۰۰
پاسخمن مجردم بسیار شهوتم بالاست ورزشم میکنم دیگه میخام بترکم از فشار یه شبای از فشار نمیتونم بخوابم خوب چاره من چیه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۹۰۰
میتونیم باهم کنار بیایم پس:)))
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۵۰۰
پاسخمن خیلی وقته دیگه خود ارضایی نمیکنم یعنی تو این زمانی که این کارو نکردم خیلی احساس بهتری دارم.از آخرین باری که این کارو کردم نیم ساعت میگذره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
😆😆
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۲۰۰
پاسخعوارضی رو که می نویسم به روز خودم اومده پس لطفا به چشم تجربه نگاه کنید گودی کمر ضیف شدن ماهیچه های کمر ودر نتیجه دیسک کمر.. لرزش دستها .. چشم ها دجار اب مروارید شدن در چهل سلگی دچار پیر چشمی شدم ....زود انزالی ...شنیدن صدای صوت در گوش ها تعریق زیاد در بدن به خاطر ضعف بدن ...رشد نکردن موهای صورت نداشتن ریش پر.... احساس خستگی مفرط هر کدوم از موارد بالا به تنهایی دلیلی هست که این کار انجام نشه وقتی سکس میکنی جوریه که داری ورزش انجام می دی ولی خودارضایی هیچ تحرک بدنی نداری و فقط باعث اسیب میشه شاید اگه هفته ای یک یا دوبار باشه صحبت مطالب سایت درست باشه ولی وقتی از حد گذشت هیچ کنترلی روش نداری و همین باعث میشه حتی از یه سکس طبیعی خودت رو محرم کنی چون هستن کسایی که خود ارضایی رو به سکس ترجیح میدن به عوارض بالا مشکلات روحی مثل عدم اعتماد به نفس و عدم ارتباط با دیگران و هزار مشکل روحی دیگه رو اضافه کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۰۰۰
پاسخسلام من دخترم 13 سالمهه هر روز خود ارضاایی میکنم و صدای اه نالم رو میشنوم مشکلی نداره و ابم میاد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۶۰۰
زوده هنوز واست ولی منم تو سنیکه هستم یعنی 13 ابم میاد هر روز 2بار م میزنم مشکل خواستی ندارع من نزدیکه یکی دوسال میزنم راحت باش 😂😔
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۷۰۰
😂😂 بیا کمکتم کنم بابا دس خش تو دیگه کی هستی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۹۰۰
پاسخسلام پسر 17 ساله هستم
وقتی 2-4 روز خودارضایی نکنم احساس تهوع و استفراغ بهم دست میده
بچه تر که بودم بعد هربار خودارضایی دیگه نمیتونستم و 10 دقیقه استراحت حداقل میکردم ولی یک ساله که اگر دوبار انزال نداشته باشم درحالت نعوض باقی میماند و هیچ استراحتی هم بین انجام خودارضایی نیاز ندارم حتی تا 4-5 دفعه بدون استراحت
وقتی 12 سالم بود اگر هر روز انجام میدادم در گوش هایم صدای سوت میشنیدم ولی الان نه
همچنین برای خودارضایی از هیچ روان کننده ای استفاده نمیکنم و خشک انجام میدهم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۸۰۰
پاسخسلام دوستان
من کاملا در این باره تحقیق کردم و الان دارم با معلومات کامل حرف میزنم .
ببینید من فعلا کاری با مسائل دینی ندارم هر کاری تا وقتی که بهش اعتیاد پیدا نکنید ضرری نداره .
ولی خب خودارضایی کاری اعتیاد آور هستش مثلا شماهایی که میگید ضرری نداره و حتما خودتون انجام دادید حتم دارم که اکثرتون هفته ای یک بار یا دو بار انجام نمیدید چون اعتیاد آوره بیشتر از این چیز ها انجام میدید ...
و وقتی که به مرحله اعتیاد برسه شاید زمان زیادی طول بکشه ولی متوجه میشید که ضرر داره ...
یکی از دوستان من که 16 ساله هستند تقریبا دو سالی هست که این کار رو انجام میدن ، اوایل کنترل نشده بود ولی کم کم کنترلش کرده و شاید هفته ای 2 الی 3 بار انجام بده ولی (اعتیاد پیدا نکرده) چون پیش اومده که وقت نکرده انجام بده به علت دوران امتحانات و ... و یک ماهی انجام نداده ...
خب این دسته افراد (که خیلی کم هستند) ضرر زیادی رو تجربه نمی کنند ولی اگه انجام ندید بهتره چون مثلا شما وقتی خودتون رو ارضا می کنید بعدش حتما حتما چه یک سال از اولین تجربه گذشته باشه چه ده سال که امیدوارم به اون مرحله نرسه احساس گناه می کنید و این خودش یه ضرر روحیه .
و حالا میرم سراغ بحث دینی و مذهبیش
خب دوستان اکثر افراد معتاد رو می بینیم که سرطان گرفتند ، شش هاشون رو از دست دادند ، دندون هاشون رو از دست دادند و در مواجهه با بیماری ها سیستم ایمنی ضعیف تری نسبت به بقیه دارند .
خب مگه خدا دخانیات رو حرام نکرده بود ؟
افراد الکلی رو میبینیم که چقدر ضعف جسمانی و روحانی پیدا کردند
خب مگه خدا مشروبات رو حرام نکرده بود ؟
پس بدونید که خدا الکی چیزی رو حرام نمی کنه و حتما دلیلی داره .
حالا اگه باز هم می بینید نمی تونید خد ارضایی انجام ندید می تونید در کنار گناهی که انجام میدید حد اکثر هفته ای دو بار انجامش بدید ولی بازم میگم بهتره انجام ندید چون چند سال دیگه خودتون پشیمون میشید .
با سپاس
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
پاسخاز عوارض همون خودآرایی ممتد از دوران کودکی ات هست که الان دچار رفتار ناهنجار جنسی شدی و با افراد مختلف هم خوابگی داری. امیدوارم به زندگی پاک برگردی.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
پاسخاصلا بریم سراغ اصل مطلب چرا جق میزنیم؟ چون تو سن ازدواج نیستیم یا اگه هستیم پول نداریم خونه نداریم ماشین نداریم هیکل و قیافه نداریم توقع زنها و خانواده ها بالاست تو بیرون هم که زنها مدام با پوششون تحریکیمون میکنن تنها راه یا جق زدنه یا مردن لعنت به خدایی که این نیاز تو ما گذاشت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۳۱۰۰
پاسخخواهشن جق نزنید من 1ماهه نزدم فقط کافیه داخل خونه تنها نباشین بهشم فکر نکنین جق لاشییییییهههه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰
چرت نگید حتی آدم متاهل هم شاید لازمش بشه بزنه
افراط و تفریط بده . ده روز یه بار برای اینکه آدم ذهنش و بدنش بالانس بشه کاملا منطقی و لازمه . وگرنه احساس جنسی که سرکوب بشه یا به تجاوز منجر میشه یا خیانت به همسر یا به اختلالات روحی و روانی و عصبی
البته در صورتی بزنید که بعدش مثل منگلا عذاب وجدان نگیرید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام من یک پسرم همه ش تقصیر این دخترا و زنا هست زنا بی حجاب دخترا بی ادب سلام به دختره 16 سااه میدی میگی التت دهنم خب معلوم حشری میشی میری فیلم میبینی جـق میزنی درزم خب اگه فقط یک بار من خودم کوچه میکردم الان میازی به خودارضای نبود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۳۰۰۰
پاسخبرای تخلیه فشار و استرس خوبه من روز در میون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۸۰۰
پاسخاقا یچی بگم؟ اینا همش الکی ، از ضرر داشت خدا اصن او وسیله دوم برای خود ارضایی رو برای یه دختر نمیزاشت میدونی؟ چرا دلیلش چیه ک دخترا برای ارضاع شدن دو جا تو بدنشون دارن؟ اگه به همه چی توجه کنید تهش به رابطه جنسی و ازدواج زن و مرد ختم میشه هرچی میخواد باشه و صد در صد اگه بد بود خدا اینطور حسیو نمیداد چ برای پسرا چ دختر کاری میکرد ک فقط با جنس مخالف ارضاع بشن و لذت داشته باشن این کار بدای خوشگذرونی نیس این کار برای رفع نیاز جنسیه برای اینکه سمته کسی کشیده نشیم قبل ازدواج و چیز بدی نیی و بعضیا سکسو به چیز بد میبینن برای استفاده ولی نه این جامعه ماست ک این فکرو میکنه باید بفهمیم ک دو نفر از علاقه زیاد باید این کارو باهم بکنن برای ابراز احساسات نه برای خوشگدرونی و هوس رانی از من به شما نصیحت ببین برادران خواهرن😂 قبل از ازدواج بزنید ولی به کسی ندید ، بعدش هرچی میخوایین به شوهرتون بدید🫡🫡😂😂😂
ولی دختر خانوما🫡 یواش بزنید پاره نشه دیگه کسی نگیرتتون😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۶۰۰
پاسخچرا مزخرف می نویسید الان تو خارج جنبش نوفپ که سکولاره و ضد جقه معروف شده بعد ما عقب مانده ها به هر کس که ضد خ.ا بگه میگیم عرزشی بیاید پایین بابا برید تحقیقات علمی درباره پورن و کتاب مغز شما مقابل پورن رو ببینید بعد بیاید بگید من میزنم ضرر نداره قویم و..... دچار خطاهای شناختی شدید فکر میکنید ضرر نداره اخه بدبخت برو خودت رو گول بزن انگار ما معتاد نبودیم و خریم تا باور کنیم .محمد علی کلی مایک تایسون استیو جابز کوروش کبیر و... همه ضد خ.ا بودند این کار تو ایران باستان وجود نداشته و رومی های جقی مدام از ایرانی ها شکست خوردند .گمشید برید ورزش کنید و کوهنوردی و زندگی کنید و تفریحات و تجربیات جدید کسب کنید و به همنوع تان انسانیت بورزید و از نشستن پای این گوشی لعنتی و استفاده بی فایده از گوشی و رفتن الکی به حمام برا جق دست بردارید . حالا میخواید شعر بگید مثل این نظر پایینی و کلی بهانه بیاری و دو سه تا دلیل علمی زرد بیارید و مسخره کنید و تهمت بزنید بزنید هراسی ندارم ولی زمانی هم صنعت شکر و سیگار و... پول دادند کل علم رو به نفع خودشان عوض کردند حالا باز بیا بگو جق بی ضرره تازه اگه جق نزنی منی و اسپرمات جذب بدن میشه و اگه اضاف بیاد هم تو خواب جنب میشی و نیاز جنسیت برطرف میشه حالا بهانه ات چیه برا جق زدن در ضمن عرزشی عمته و از مدیرهای سایت هم برای سایر مطالب مفید تشکر میکنم و منابع حرفام هم منابع مستقل خارجی علمی و پزشکی هست که متاسفانه اینجا نمیشه منبع اورد.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۵۰۰
پاسخچقدر وقیحید که سلامت مردم رو به بازیچه میگیرید، لطفا این مطالب رو باور نکنید اینا یه مشت مزد بگیر از غربن!
اگر دینو قبول داری که به حرف خدات گوش کن بدتو نمیخاد
اگرم نداری تجربه ی من رو بخون و راجبش فکر کن
▪️راجب اعتیاد تدریجیش: من با ماهی یکبار شروع کردم ولی الان شده روزی یک بار!
▪️راجب تاثیرات منفیش: منی که یدونه جوش رو صورتم نبود الان صورتمو نمیشه نگاه کرد - ریزش مو پیدا کردم - آدمی که دوره‌ی متوسطشو داخل مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی گذروند الان تبدیل شده به آدمی که گاهی وقتا باید منتظر بمونه تا معزش برای مسخره ترین مسائل دستور بده( خودم قشنگ حس میکنم کارایی مغزم افت کرده و بعضی وقتا انگار فرمان نمیده)
و در آخر بگم که تمومه آینده و حال خوب و سلامت جسمیت رو فدای چند دیقه لذت نکن!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۵۰۰
پاسخچقدر وقیحید که سلامت مردم رو به بازیچه میگیرید، لطفا این مطالب رو باور نکنید اینا یه مشت مزد بگیر از غربن!
اگر دینو قبول داری که به حرف خدات گوش کن بدتو نمیخاد
اگرم نداری تجربه ی من رو بخون و راجبش فکر کن
▪️راجب اعتیاد تدریجیش: من با ماهی یکبار شروع کردم ولی الان شده روزی یک بار!
▪️راجب تاثیرات منفیش: منی که یدونه جوش رو صورتم نبود الان صورتمو نمیشه نگاه کرد - ریزش مو پیدا کردم - آدمی که دوره‌ی متوسطشو داخل مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی گذروند الان تبدیل شده به آدمی که گاهی وقتا باید منتظر بمونه تا معزش برای مسخره ترین مسائل دستور بده( خودم قشنگ حس میکنم کارایی مغزم افت کرده و بعضی وقتا انگار فرمان نمیده)
و در آخر بگم که تمومه آینده و حال خوب و سلامت جسمیت رو فدای چند دیقه لذت نکن!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰
پاسخناصرالدین شاه در سفرهایی که به فرنگ داشته با خودش مجله سکسی سوغات میاورده،یعنی با داشتن بیش‌از 500 زن هنوز تمایل به خودارضایی داشته.سعدی بااون همه علم ودانش دز باب خودارضایی میفرماید:
ای خواجه اگر باخرد وتمکینی. جز جلق زدن کار دگر نگزینی
چه خوش تراز آن بود که هنگام جماع. تاخایه فرو کنی سرش رابینی
پس برادر من یک گوشه بنشین وبزن وپولتو خرج جنده منده ها نکن
و از نواع بیماری های مقاربتی مانند ایدز و زگیل تناسلی و صدها بیماری دیگر خودت را محافظت کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۰۰۰
پاسخخود ارضایی یک چیز طبیعی و نیاز بدن هست و گاهی باید انجام بشه ولی نه هفته ای 10 بار همین ماهی 1 یا 2 بار کافیه چون زیاد جق زدن انرژی و پروتئین و ویتامین رو از بدن خارج میکنه واسه همین ماهی یک یا دو بار کافیه تا اسپرم زیاد تولید نشه و احتمال گرفتن سرطان پروستات پایین بیاد و اینکه خیلی مهمه که این کار کنترل شده باشه چون اگه معتادش بشید دیگه خیلی سخته ترک کردنش
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۳۰۰
دقیقا درسته حرف شما
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۹۰۰
پاسخسلام من پسرم 14 سالمه و فقط یه بار خود به خود اونم روز خود ارضایی کردم الان هیچ مشکلی نداره؟
لطفاً بهم بگید چون خیلی مهمه برام
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۸۰۰
پاسخسلام جق خوبه روزی 4 5 بار بزنید شاداب میکنه انسانو هیکل رو میزون میکنه راز شاداب بودن: جق زدن در هر روز
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۷۰۰
پاسخعالی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۶۰۰
پاسخچیزه بدی نیستش من درطول 40سال عمری که دارم 25سال همه جوره کارروتجربه کردم!!!به قول یک بزرگی گفته ترک فقط اون دنیا زیرخاک رفتن همه چی رو،متوقف میکنه،موفق پایدار،واوستارو استواردارید🖕
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۵۰۰
پاسخخب واقعا راسته که حافظت ضعیف میشه من تو خانواده کسی بودم که شماره هارو حفظ میکرد و هرکی لازم داشت بهش میگفت اما متأسفانه حافظم کم شده و هیچی رو نمیتونم حفظ کنم و این خیلی بده ! واقعا غم انگیزه برام راستشو بخوام بگم ضعف جسمی هم پیدا کردم به نظرم ترک کنید ! لذت داره ولی بعدش باید کلی تاوان پس بدی خواستی بزنی قبلش بشین با خودت حرف بزن خودتو پشیمون کن نزار دوباره برگردی سمتش خودتو سرگرم کن رفیق مجازی پیدا کن حرف بزن باهاش و یکاری کن فراموشش کنی چون چیز خوبی نیست ! الان بین این نظر ها خیلیا ضرر هاشو گفتن ولی چون برات لذت بخشه به جنبه منفیش نگاه نمیکنی برادر من : خواهر من ترکش سخته ولی مهم اینه به بعدش می ارزه تو اصلا امتحان کن یه ماه نزن ببین زندگیت از این رو به اون رو میشه بجای وقتی که برای جق زدنت میزاری میتونی خیلی کار های دیگه انجام بدی وقت طلاست واسه چیز بی ارزش از دستش نده ٫ من دخترم !
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۰۰۰
پاسخخود ارضایی چه زمانی لازم میشه؟
و اینکه هفته ای یک بار زدن مشکلی پیش میاره؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۸۰۰
پاسخمنی که 3سال پیش خود ارضایی شروع کردم الان پر پشم دارم 😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۸۰۰
پاسخمنی که 3سال دارم خود ارضایی میکنم😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۸۰۰
پاسختمام دیدگاه ها شخصی هست و بستگی به شخص(قدرت جنسی و توان بدن و تاثیراتش رو زندگی) داره اگر میبینن مزایایش بیشتر از معایبش هست براتون بزنید در غیر اینصورت نه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۵۰۰
پاسخمن بر نامه ریزی هم کردم یکشنبه ها و پنجشنبه ها فقط بزنم😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۷۰۰
من هرروز می زنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۵۰۰
پاسخبه خواهر و مادر خودت همین توصیه ها رو میکنی
حرومزاده حروم لقمه تو ته بی ناموسایی اگه زیاد فشار روته خواهر و مادرتو بگا دیگه خودتو باجق اذیت نکن بچه مردمو هم گمراه نکن
کسایی هم که میخوان، بزنن تا کور شن
به موقعش خودت میفهمی چه گوهی خوردی
الکی به خودت تلقین نکن خوبه
یکم که زدی میفهمی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۱۰۰
پاسخآقا یا خانمی که میای عوارض و مشکلات خود ارضایی رو بیان میکنی و یه برچسب شیطان به بقیه میزنی در ارتباط با نظراتشون. یک بار و برای همیشه بیا بگو برای جوانی که نه شغل، نه درآمد ثابت و مناسب داره و انقدر تو بالا و پایین زندگی تو این مملکت روحش خسته و فرطوط شده، چطود باید این نیازش رو برطرف کنه. وقتی دور و اطرافت پر از عوتمل تحریک کننده هستش و امکان ازدواج نداری، آیا ودزش کردن و دوری از موبایل و....کارسازه؟ اینم یه ماه یا دو ماه. بالاخره مثل آتشفشان فوران میکنه منتها با شدت خیلی بیشتر. اگه موافق یا مخالف خودارضایی با هر مورد دیگه هستید نظرات معقول ارائه کنید نه اینکه از روی معده چیزی نطق بفرمایید. مسلما خودارضایی هم عوارضی داره اما آیا جایگزینی برای تخلیه این احساس برای یه جوان ایرانی که حامی تو زندگی نداره هست یا نیست. من نوجوان نیستم که بخوام احساسانی کامنت بزارم. ولی نیاز جنسی هم مثل هر نیاز طبیعی که خداوند تو وجود انسان نهادینه کرده باید جوری برطرف شه. من واقعا نمیدونم کسی که خود ارضایی نمیکنه و مقل برخی ها رابطه خارج از عرف نداره چطور با ورزش و دعا کردن میتونه فائق بشه به این مساله. متاسفانه به دلیل نایاب شدن ازدواج و یخت شدن روز بروز شرایط تشکیل زندگی، دختران نیز به جرگه کسانی که از این راه نیازشون رو برطرف میکنن پیوستن. در پایان بگم که خود من موافق یا مخالف این مساله نیستم و تنها به عنوان راه جایگزین برای یه جوان بیچاره بهش نگاخ میکنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۰
پاسخبزنی نزنی میمری😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۴۰۰
اونی که زد مرد اونی که نزد مرد پس بزن حالشو ببر 🤣🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۶۰۰
پاسخسلام بعد یک هفته خودارضایی نکردن خود به خود تو خواب انزال میشم چیکار کنم دیگه انزال در خواب نشم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۰۰۰
دادا این یچیز طبیعیه نمیتونی کاریش کنی...هفته ای یبار خودت بیاریش یا خودش بیاد هیچ فرقی نداره.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۶۰۰
پاسخبچه ها من تا پارسال تقریبا هفته‌ای دو سه بار میزدم تازگیا خیلی خودمو نگه داشتم خیلی حواسم بود به خودمو برنامه ریزی کردم تونستم 40 روز نزنم باورتون میشه بعد یکماه تو خواب جنب شدم که انرژیمو تخلیه کرد و بهم حس خوبی داد ولی بعد 40 روز با یه فیلم سوپر تحریک شدم زدم میخاستم بگم اگ شما خودتونو به هر روشی ک شده تا مدت زیادی نگه دارید بدنتون خودش اون منی رو نرمال دفع میکنه و هیچ ضرری برای بدنتون نداره حالا خود دانید!!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام من الان 19 سالمه من از سیزده سالگی جلق میزدم اونموقع ها فکر میکردم ای چقدر طول میکشه تا چهارده سالگی جلق زننده باشم بزرگتر از خودم هارو که میدیدم و میدونستم خودارضایی میکنن خیلی تعجب میکردم هی کی شد 19 سالم مثل یه چشم بهم زدنه حتی بعدشم که بزرگتر بشم مثل یک چشم بهم زدنه من تو این مدت 1000بار خودارضایی انجام دادم اگه این 1000 بار خودارضایی را انجام نمی‌دادم چه اتفاقی برام میفتاد چجوری میشدم میشه توضیح بدید خیلی خیلی ممنون.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
پاسخاگه زورم می‌رسید هرچیزی تو میخواستی میشدم برات
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
پاسخدروغ نگید شما مزدور کشور ایرانید خودارضایی کثیف ترین کار روی زمینه خودارضایی کشته شدن پدر میاره دیوانگی میاره آدمو که فقط نه آدمو ودوروبریاشو نابوود میکنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
پاسخبرادران عزیز من جق زدن عالیست بزنید تا کورشید یا نزنید بمیزید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۰
پاسخدرمان زو. انزالی فقط همینه وبس .من با پارتنرهای متعددی که دارم سکس طولانی ولذت بخش دارم بدون اینکه انزال داشته باشم.ودرنهایت پس از ساعتها معاشقه به اورگاسم‌میرسم واین لذت را مدیون خودارضایی های متعددی هستم که از بچگی تا به حال بطور روزانه انجام دادم وخواهم داد.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۰
همش دروغه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۲۰۰
دروغ جذابی کردی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۶۰۰
خیلی خوبه موافقم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۷۰۰
معیار امثال من نوفپر ورزش و موفقیت در زندگی و... هست اما شما بزرگی آلت و انزال؟بمیر بابا!.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۲۰۰
بیا برو صیکتیر کن بابا امثال تو همرو جقی کردن بدبخت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۲۰۰
از عوارض همون خودآرایی ممتد از دوران کودکی ات هست که الان دچار رفتار ناهنجار جنسی شدی و با افراد مختلف هم خوابگی داری. امیدوارم به زندگی پاک برگردی.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۰
پاسخسلام لطفا کمک کنیدمن 14سالمه نمیتونم ترکش کنم روزی 6بار میزنم لطفا کمک کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۲۰۰

مضراتشو بخون آگاه میشی و ترک 00من 47 سالمه مجرد0 35 ساله خ ا کردم 0کچل نشدم اما کمر درد عارضم شده

0بی پولی بیکاری ناامیدی استرس احساس حقارت 0بد بیاری 0و کلا هم جسم هم روح بدبخت میشی

0 پارسال تو عمرم تونستم 5 ماه ترک کنم 0 الان 32 روزه ترک کردم 0خیلی سخته

0حسرت چیز طبیعی داشتن 0 همش از مجردی هست 0فقط ازدواج میتونه باعث ترک این خ ا بشه 0 غریزه ای بسیار قدرتمنده با مطالعه ترک کن تا ناامیدت نکنه 0اگر ترک کنی به هر شکل به فکر راه طبیعیش ازدواج میفتی

0کسی نبود آنزمان به ما بگه که چه انرژی حیاتی هست و با ایندتون ارتباط داره 0حالا من هیچوقت روزی 6 بار انجام ندادم اما خب ماهی حد اقل 20 بار 0که حساب کن چقد انرژی از بدن خارج شده 0 جنبه روحانی رو ببین که بد بیاری از کاینات میاره واست 0ی حس پوچ و حسرت مداوم

0 درسته لذت داره اما چون طبیعی نیست تنبیه میشی 0از بدن ضعیف 0بد اخلاق 0ترسو 0منزوی 0از روحی بستن خیر و رحمت الهی چون کاینات چیزای خوب و موقعیتای خوب رو ازت دریغ میکنه چون به تعادل نظام هستی عدول کردی

0خ ا عوارضای بدی روی تمام ارگانهای بدن داره 0 انجام نده 0خودش با لذت و بطور طبیعی در صورت اضاف آمدن تو خواب تخلیع میشه

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
پاسخسلام من عتیاد پیدا کردم به خود ارضایی و هفته ای دو یا سه بار این کار رو انجام میدم چیکار کنم چه عوارضی برام پیش میاد و چند وقت یکبار باید این کار رو انجام بدم
لطفا جواب بدید👌
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
پاسخسلام من عتیاد پیدا کردم به خود ارضایی و هفته ای دو یا سه بار این کار رو انجام میدم چیکار کنم چه عوارضی برام پیش میاد و چند وقت یکبار باید این کار رو انجام بدم
لطفا جواب بدید👌
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
پاسخسلام دوستان من سابقه ی روزی 10 بار زدن رو دارم🗿
الان به روزی دو بار کاهش دادم😐
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
پاسخانسان جزیی از طبیعت هست با این کار فقط طبیعت خودتو به هم میزنی
تمام این مقاله دروغه خود ارضایی جز ضرر های مختلف هیچ سودی ندارد فقط چیزی که هست ضررش همون موقع مشخص نمیشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۸۰۰
پاسخسلام من 17 سالمه . تقریباً 2 ماهی میشه که نزدم
تو خواب هم نمیدونم شاید هم خودش ریخته باشه
خدا میدونه 😂🤷🏻‍♂️ ایشالله که به همین راه ادامه بدم .
یاعلی .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
پاسخحیفن بچه هام همشون انیشتینن بریزمشون تو فاظلاب 😂
بهترین راه برای ترک خودارضایی ورزشه توصیه به باشگاه بدنسازی میکنم
البته جق بزنید اشکال نداره 😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
پاسخمن17 سالمه و روزی یک بار میزنم حدود یک ماه باشگاه هم میرم اما تاثیری نزاشته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۴۰۰
پاسخمن هر روز صبح یه بار شب هم دو بار میزنم خیلی احساس خوبی بم دست میده وقتی با دوس پسرم سکس چت میکنم شهوتی میشم خود ارضایی میکنم بیشتر وقتا اینکارو تو حموم میکنم بیشتر لذت داره وقتیم ارضا میشم دوباره دوباره فیلم های پورن نگا میکنم باز شهوتی میشم اینکارو تکرار میکنم میخواسم بدونم چ عوارضی داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۳۰۰
پاسخسلام خود ارضایی باعث عدم تمرکز و کم حافضگی میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام
آیا خود ارضایی ( هفته ای 1 الی 2 بار ) برای یک نوجوان ضرر داره ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۲۰۰
پاسخرفقا خودارضایی نیاز جنسی فرد و تامین میکنه ولی خدایی نفهمیدم چرا اعتیاد اوره،من خودم روزی 3 بار میزنم از کلاس 6 تا الا که 18 سالمه فک کنم بالای 500تا الان زدم🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۱۰۰
پاسخخود ارضایی یا در اصطلاح فقهی استمنا از منظر حرام است و گناه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسختشکر واقیت دارد چیزی که من انجام دادم داریم میگه
من هفته 5 بار یا 3بار انجام می‌دادم اما خلی ضرر دارد
کمر خلی درد میکرد آینک زانو خستگی بیش از حد خلاصه یک انسان 5بار در یک روز باهمسرش معامله کند هیچ تغیراتی بالای مرد نمی‌آید البه دارم مرد را میگه از زن خبر ندارم ولی نه یک بار خود ارضایی کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسخ

من میخوام امروزو بزنم و واقعا ترک کنم حدود یک سالو نیم هست دارم میزنم گاهی زیاد و گاهی کم از فواید و مزایا هم خبری ندارم 

نمیدونم کی راست میگه و کی دروغ میگه و وقتی ادم این چیزو نمیدونه باید ترکش کنه

ما نه فوایدش میخواهیم نه مزایاش از من گفتن ترک کنید کاری هم به فواید و مزایا یا حرفای که هر کی میزنه نداشته باشید گناه اینا هم نمیدونم داره یا نداره

ولی خود ارضایی هم مثل رابطه مردو زن هست بنظر من گناهی نداره اینایی که میگن گناه کبیره گوه میخورن ترک کنید

از الان بنظرم و به فکر فوایدش نباشید اگه داشته باشه که بخواید مزایا خودارضایی هم به دوش بکشید

اگه مزایاای هم داشته باشه #ج.ق نزنید

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسخسلام من روزی 6 الی 7 بار خودارضایی میکنم و سردرد های شدیدی من دارم چی پیشنهاد میدید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۴۰۰
جق با دست دیگه🥸
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسخیه سوال دارم میشه جواب بدید ؟
آیا اگه چکاب بدیم میفهمن خودارضایی کردی؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۹۰۰
پاسخمن دکتر رضایی هستم و میگم هفته ای 1بار خوب هست ولی زیاد نزنید چون ریزش مو میگیرید کمر درد میگیرید جوش هم در میارید لطفا مراقب خود باشید تنها راه درمانی ورزش سنگین هست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۰
پاسخ36 سالم، روزی حداقل 4بار میزنم، حس حال کردن اصلا بهت نمیده، تاس شدم. گودی چشم دارم، لاغر شدم، گودی کمر،3روز یکبار ایدآل ترین راهکار، اما متاسفانه برای من جواب نمیده، روزی 6بار هم رابطه داشتم، اما باز دلم میخواست رابطه داشته باشم، موز زیاد میخورم، کلا میوجات زیاد میخورم، آلت تناسلیم 23سانت در حالت بیداری، در خواب 17، نیمه کلفت،
نتیجه
تجربه خودارضایی:21سال
مجرد
خودارضایی برای مجردا لازم نه بلکه ضروری
ب هیچ وجه 3بار درهفته بیشتر نباشه، هر چه قدر کمتر، بهتر
الان فهمیدم کاش با دست خالی تو همون18 سالگی ازدواج میکردم، ب چند دلیل.
تاس نمی شدم، گودی چشم نداشتم، حداقل امکانات زندگی را داشتم،
انتخاب همسر خیلی خیلی سخت شده، اونموقع، انتخاب زیادی داشتم، همه دست نخورده، اما الان باید، گیربکس تعمیر شده بگیرم، تازه آگه بتونم بگیرم
دوستان این نکته خیلی مهم،
نیاز خیلی شدید ب فرزند، الان حسودیم میشه، شما هم ب سن من برسید می فهمید من چی میگم، چقدر دلم میخواد ک فرزند داشته باشم، اما خیلی دیر شده،
از همه عزیزان میخوام، تا جایی ک میتونن، کم خود ارضایی بکنن،
تا بتونن، قدرت بدنی، روحیه، حس و حال کارکردن را داشته باشن، حفظ کنن
وگرنه جاتون پیش منه،
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۰
پاسخخیلی ممنون از آگاهی تون🙏🙏
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۰
پاسخباسلام ،
یه جوون 25 ساله ک
شرایط ازدواج (پول ،خونه ،جهیزیه حتی کار درست حسابی )ندارم،عه لحاظ عقلی عه نظر من سکس خب بهتره
خودارضایی رو تاکید نمیکنم، عه یه طرف از لحاظ دینی ،هم اگه ازدواج نکنی رابطه برقرار کنی میشه زنا و حرام ،باز از نظر دینی اگه بخایم حساب کنیم بین بد و بدتر همون بد(خودارضایی)هم گناهش کمتره ،هم خرجش کم تره ،نظر شما در این باره چیه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام لطفا کسانی که هیچی نمیدون و مطالعه نکردن الکی نگن عوارض داره اگر داشت الان نصف دنیا کر یا کور بودن من صدتا مقاله خوندم کاملا مفیده و بسیار مهم فقط انجام بیش از حد و بیمار گونش مشکل داره و اگر دوستی میگه عوارض داره لطفا یه مرجعا معتبر معرفی کنه و اگر نداره لطفا الکی صبحت نکنه و عموم مردم که این کارو انجام میدن نگران نکنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰
پاسخرفقا دوستانه میگم من وزنم 58بود سنم 18هست از شونزده سالگی میزدم ولی اون سن خیلی کم میزدم رسیدم 17سالگی هفته ای دو بار یا شایدم سه بار میزدم رفقا یعنی کمر درد چشام به مرور زمان تو این سن ضعیف شد وزنم شد 49قشنگ 9کیلو کم کردم زیر چشام سیاه کبود لاغر زود عصبانی میشم موهام کم کم ریزش داره
هرچی بگم کمه خدا لعنت کنه اون کسیو که میگه فواید داره هیچ فوایدی نداره دوستان نابودتون میکنه
دوستان این راهش نیست بعدش پشیمون میشید ارادتون قوی کنید بزاریدش کنار
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخمن 24 سالمه ، تو سن 12 سالگی چند باری زدم ولی وقتی ترکش کردم صورتم جوش میزنه ، لطفا یه راهی نشونم بدین از شر جوشام خلاص شم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخکم هم که ننوشتین بابا کور شدم از بس خوندم 👌👌😂😂😂 ولی از نظر منم ..ارزش ندارم..ولش کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۵۰۰
پاسخمنابع این نکات علم روزتون رو کاش میذاشتین تهرچند اینا بیشتر میخوره زاییده یه ذهن مریض باشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
پاسخاگر انسان به چیز های محرک روان مثل سیگار قهوه مشروب و مواد مخدر اعتیاد قریب داشته باشد فشار جنسی ایجاد میشود که کم لذت ترین و کم دردسر ترین نوع ارضای جنسی خود ارضایی میشود .اما اگر انسان اعتیاد به محرک ها نداشته باشد و تحت نظر افراد روانی هم باشد باز هم فشار جنسی بر وی ایجاد میشود که فرد بهتر میتواند رابطه جنسی متقابل داشته باشد .اما در مجموع ارضا شدن جنسی تحت هر حالت مقاومت بدن را به شدت کاهش میدهد و انواع بیماری های سرد پریشی را ایجاد میکند .که در این میان دیگر ویروس ها و باکتری های برای بدن چیزی به حساب نمیایند و تاثیری ندارند بلکه در حین ارضا شدن بدن انسان اسید های بسیار قوی تولید کرده که خسارت بسیار سنگینی به تمام نقاط بدن من جمله مغز وارد میکنند و از طرف دیگر در حین ارضا شدن الکترون های درونی اعصاب جابجا میشوند که منجر به ایجاد فتیش ما بین اسید ها میشوند که نوعی سیگنال کاذب درونی است .لاکن ترک کردن کلی ارضا شدن جنسی و خارج شدن از فشار سنگین ان تنها نیازمند بازیگوشی است که باعث رد سیگنال های تحریک کننده میشوند اما ورزش های برنامه ریزی شده و کار های برنامه ریزی شده جواب نمیدهد زیرا زیر نظر اسید های جذب شده توسط سلول های مغز دستور صادر میکنند که در حین اجرا ها نوع فتیش به شدت احساس میشود
اما در مجموع بازیگوشی انسان میتواند چابک شود و از این شر وسوسه نجات یابد .
ولی زمانی که درد غلبه میکند انسان از روی ترس روی به ارضا شدن میاورد که درد را از بین نبرده بلکه سرد میکند .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۳۰۰
پاسخمن هر دو روز یکبار میزنم و خیلی هم احساس خوبی دارم خسته هم نمیشم تازه انرژی میگیرم برای ج ق بعدی ورزش هم میکنم قهوه هم میخوره خیلی خوش میگذره
الان نزدیک 11 ساله دارم میزنم نابینا هم نشدم چشمام مثل عقابه
شماها رو نمیدونم ولی روی من خیلی تاثیرات خوبی داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
الان اینا رو میگی ولی بعدا می بینمت که چقدر حالت از خودت بهم میخوره اون روز میرسه عزیز
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید بر همگی جق نه میگم خوبه نه میگم بده چون همه تون زدید خوب خودت میدونی جق چیخ پس خودت قانع نکن یا علی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
پاسخمن ماهی یک بار میزنم آیا بازم برام بده؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
پاسخمن انقریب 5 سال میشه که خود ارضایی نکردم و از برام مشکلی که نداره نه؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰

درخواب سابقه انزال دارید ؟

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۱۰۰
پاسخشما کی میخواین بدونید ک زندگی ی کسشره ن ارزش زندگی داره ن هر عن گهی شما فکرشو میکنید الان اونای ک خودارضایی میکنن چ سودی واس شما داره ار درسه ضرر داره ادمو نابود میکنه درکت نمیکنم الن بزن نزنه چ فرقی میکنه عاها قوی تر میشه خشگل میشه ار ت درس میگی داپش ببین کسی ک ترو واس خشگلی دوس داره باروکن هچ علاقی بهت نداره ی حوسه بیش نی اگ اونیک ترو همینجوری ک زشتی و ضعیفی داره یعنی عاشقت ب این میگن عاشق واقعی خیلیامون افسردگیم توانا زندگی کردن نداریم این زندگی ارزش هچ ارزشی نداره کاشک زمین نابود بشه راحت شیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۱۰۰
پاسخخاعشن انقدر کسشر نگید یجور حرف میزنید میگید ضرر داره انگار بزنیم میمریم بارو کن فرقی نمیکنه چ بزنی چ نزنی اخرش جات زیره خاک اونای ک میترسن میگن میترسیم بزنیم زشت شیم ببین اگ کسی ترو بخاطر خشگلیت میخواد یعنی بت علاقی نداره ولی اونیک ترو همینجوری ک زشتی و خیلیم ضعیفی قبولت کنه ینی عاشقت پس نگید بزنید نزنید خدا میدونه شما روزی چندبار میزنین میاید میگید ن نزنید ضرر داره برو بابا ت مگ از حالمون خبر داری ک چخبرع بجا این کسشرات بپرس چرا داری خودارضایی میکنی خودمون زندگیمون از این کسشرتر هس ت این دنیایی ک زندگی میکنیم ن خشبختی وجود داره ن چیزع دیگی حالا باز تو بیا بگو ضرر داره ادمو نابود میکنه تنها یچیزی ک باید بدونی اینک زندگی خودته هرجور ک دلت میخواد زندگی کن خودارضایی کن نکن ب حرف کسیم گوش نده از حالت ک خبر نداره ک این حرفارو میزنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام من 19 سالمه و تقریبا از سن 10 یا 9 سالگی خود ارضایی میکردم منتهی مایه منی نبود اما تحریک میشدم و اینکه یعنی تقریبا 10 سال اما از وقتی ورزش کردم و مدیتیشن واقعا تاثیر گذار بود هرچند که باز تحریک به انجام میشدم اما فکرمو مشغول کاری میکردم برای من جواب داد و خوشحالم رضا از مشهد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۰۰۰
پاسخمن 23 سالمه تقریبا 1 ماهی میشه ترک کردم و میخامم دیگه برای همیشه ترکش کنم امروز شهوتی شدم اومدم توی اینترنت جستجو کردم خوردم به این سایت و نظرات رو خوندم خیلی خندیدم
دوستان خودارضایی خیلی ضرر داره این تجربه 9 سال خودارضایی منه من یک پسری بودم به شدت داغ یعنی میرفتم حجوم انقد میزدم که فشارم توی حجوم میفتاد وغش میگردم انقد وعظم خراب بود متاسفانه موهای پرپشت من کم پشت شد در عرض چندسال جق و واریکوسل گرفتم وضعیت جامعه ما خیلی داغونه و متاسفانه با این شرایط جامعه نمیشه زن گرفت و ی راهکار میمونه اونم خودارضایی هستش خب فواید داره ولی ضرر هم داره به نظرم اگه بتونید ترکش کنید خیلی عالی میشه و با جنب شدن ی مقداری از فشار جنسی شما به صورت طبیعی کم میشه ولی اگه نمی‌تونید ترک کنید حداقل کنترل شده اینکار رو انجام بدید (البته کنترل کردن خودارضایی از ترک کردنش میتونه سخت تر باشه ‌:)) ) خلاصه اینکه این تجربه منه آها داشت یادم میرفت دوستان نکته طلایی در ترک کردن جق ترک کردن پورن هستش اگه پورن رو ترک کنید میشه امید داشت که بتونید جق رو هم ترک کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام . من روزی 250 بار این کار رو انجام میدم آیا ضرری هم داره؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۹۰۰
پاسخکصقلای جقی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۸۰۰
پاسخمتاسفم براتون که این مطالب رو میزارید و مردم رو گمراه میکنید
اول اینکه چون دانشمندان نتونستن تاثیر بد خودارضایى رو روى اندام هاى جنسى ثابت کنن به این معنى نیست که در علم امروز خودارضایى کار بى ضرریه چون تاثیرى که روى روان ادم رو میزاره و بیشترین ضرر خودارضایى هم رو روانه رو چیزى دربارش نگفتین و تحقیقات کمى هم دربارش شده
من دخترم و سالها درگیر خود ارضایى بودم تاثیرى که رو پایین اومدن عزت نفس نفس داره خیلى خیلى زیاده، این کار باعث شده از روابط اجتماعى و رابطه عاطفى دور بشم البته هستن ادم هایى که تو رابطن و خودارضایى میکنن و مشکل واسه اونا جور دیگه س اینجورى که تو رایطع جنسى شون به اندازه خ ا لذت نمیبرن
درباره چیزهایى که به عنوان فواید گفتین بازم جنبه روانى شو در نظر نمیگیرین، اره خودارضایى باعث کاهش درد هاى پریودى میشه اما این فقط براى چند دقیقه است دقیقا عین لذت خود ارضایى
بعدش حس هاى بد ده برابر میریزه سرت و دردتم از قبل بیشتر میشه
در کل پیشنهاد میکنم اینکارو کنن اینم بگم من اصلااا ادم مذهبى نیستم حس وحشتناکه ناشى از خودارضایى ربطى به ترس از گناه بودنش یا ترس از دروغ هایى که درباره مضرات خ ا میگن نداره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۸۰۰
پاسخسلام روی قد تاثیر داره اگه داره چقدرمیتونه داشته باشه تاثیرش زیاد یا کم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۷۰۰
پاسخسلام 16 سالمه روزی 1 بار نزنم نمیشه و ایندم دارم با دست خودم خراب میکنم کیر توش ؛) چکار کنم نزنم:))
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۷۰۰
پاسخهروز یا هر هفته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۵۰۰
پاسخهر کی میگه ضرر نداره اشتباه می‌کنه
با خود ارضایی کمر رف ، چشم رف ، گوش رف ، مو رف ، گوشه گیری ، پوکیدن چهره ، سیاهی رفتن چشم ، بیهوش شدن ، ضعیف شدن در برابر بیماری ، افسردگی ، نامیدی نسبت به زندگی و هزار کوفت دیگه ...
رفتی زدی باخودت ولی خواستی ترک کنی دیگه پدرت در میاد.
خودم چندین بار خواستم ترک کنم تا یک هفته هم نزدم ولی بعدش دیگه نتونستم و دوباره رفتم سر خونه اول یعنی روزی 2 بار
از 13 سالگی تا 18 سالگی درگیرم و معلوم نیس تا کجا ادامه یابد.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۴۰۰
پاسخفوش بزارین هرکی جق بزنه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۴۰۰
پاسخکار خوبی نیس ولی چاره چیه باید یکم کم ترش کنیم من 18سالمه بعد از انجام این کار علاوه بر عذاب وجدان زیبایی از صورتم میره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۳۰۰
پاسخابی ک موقع جق خارج میشه با ابی ک موقع سکس خارج میشه چ فرقی داره ؟ یکی بیاد دلیل منطقی بیاره تا ترک کنیم🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۱۰۰
پاسخ12 سالمه روزی 2 یا 3 بار
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۸۰۰
پاسخمنو ببینید و آینه ی عبرتتون قرار بدید
سلام پسرم 21 سالمه از 7 سالگی مبتلا شدم و تا 15سالگی نمیدونستم چیه تو بازه زمانی 16 تا 18سالگی تصمیم گرفتم ترک کنم نه بخاطر عوارضش چون هنوز عوارضش سراغم نیومده بود فقط بخاطر اینکه گناه بود و منم یه پسر مذهبی بودم همه چی خوب بود و تا دوماهه ترک هم تونستم برم صورتم جذاب و خوشگل شده بود طوریکه بقیه تعریف میکردن اما بدبختی از وقتی شروع شد که ترک اینکارو به بهانه های مختلف عقب مینداختم و بجایی رسید که دیگه مسیر توبه و ترکو کنار گذاشتم و از 18 سالگی به بعد یعنی 18و 19 و 20 سالگی که با ایام کرونا و قرنطینه و خونه نشینی هم همراه شده بود خودارضایی افراطیو شروع کردم روزایی بود که 5 یا 6 بار انجامش میدادم از عرش به فرش سقوط کردم زیر چشمام کبود و گود شد موهام خشکو و بی کیفیت شد طوری که مجبور شدم چندین بار از ته کچل کنم درمیومدم ریزش مو هاش عذاب آور بود چشمام ضعیف شد و تاری دید گرفتم دماغم بد شکلو بد فرم شد پوسته صورتمم شل شد و رنگشم که سفید بود تیره و تاریک شد دیدین میگن رنگ به رخسار نداره دقیقا همین برام اتفاق افتاد خلاصه چهره زیبا و جذابم زشت شد طوری که از دیدن خودم تو آینه فراری بودم تا اینجا عوارض ظاهریمو براتون گفتم بزار بقیشم بگم : حافظم به معنای واقعی کلمه نابود شد و فراموشی گرفتم طوریکه هیچی یادم نمی موند زودرنجی شدید و احساس تنهایی شدید داشتم تنها و گوشه گیر و منزوی شدم چند باریم کمر درد سراغم اومد وقتایی که میزدم بعدش کلی خسته و کسل و بی حوصله میشدم طوریکه حال انجام دادن هیچ کاریو نداشتم فقط دلم میخواس بخوابم و زمان بگذره بخاطر این مرض سگی اعصابو روانم نابود شد و افسردگی گرفتم طوریکه شبا خوابم نمیبرد تا مرز خودکشی رفتم بخاطر اقدام به خودکشی چن روز تو تیمارستان بستری شدم الانم بیشتر از یه ساله شبانه روز 5 تا قرص میخورم و تا نخورم خوابم نمیبره از درسو تحصیل افتادم سه سال طول کشید امتحانات دوازدهم رو پاس کنم و دیپلمم رو بگیرم همشم به خاطر جق بود چون نه تمرکز برام میذاشت نه حافظه کلا عقلو هوشو یادگیریو به شدت کم میکنه طوریکه از درسو یادگیری می افتین هیچ دوستو رفیقی ندارم تنهای تنهام سه ساله خونه نشینم تو چشمای هیچ کس نمی تونم نگا کنم سرم همش پایینه و از اینکه کسی منو ببینه فراریم عزت نفسو اعتماد به نفس ندارم خ.ا باعث شده بیضه هام کوچیک شن باعث شده تناسب اندام و هیکلم بهم بخوره و بخاطر خونه نشینی و بی تحرکی به غلظت خون دچار شم تو اوج جوونی پیرم کرد بس که غمو غصه خوردم و گریه کردم با اینکه سنی نداشتم همش آرزوی مرگ میکردم و ذهنم پر شده بود از افکار خودکشی و… فعلا همینا به ذهنم اومد بازم هست خیلیم هس اما فعلا یادم نیس… داداشا و آبجیای گل خودارضایی نکنید بخدا مرضی از این بدتر برای یه جوون وجود نداره همه چیتو ازت میگیره حتی به نظره من از سرطانم بدتره اوناییم که فاز علمو روشنفکری بر میدارن و میگن اینا همش کصشره نه تنها ضرر نداره بلکه فایدم داره ما که میزنیم وعشقو حالمونو میکنیم و به هیچ کدوم از اینایی که گفتی دچار نشدیم در جواب باید بهشون بگم اولا هیچ علمی بالاتر ازتجربه نیس دوما شما یا هنوز اول راهی (سنت کمه یا کم و دیر به دیر میزنی) یا هنوز معتادش نشدی تا از کنترلت خارج بشه چون وقتی معتادش بشی دیگه هیچی برات مهم نیس فقط دنبال اینی بزنی و حالشو ببری و مثه مواد دوزشو بیشتر میکنی تا بیشتر حال کنی و در نتیجه بیشتر به فنا میری. نمیدونم پسری یا دختر ، چن سالته یا اهل کجایی هیچ کدوم اینا مهم نیست مهم اینه اگه آدمیزادی نووجونی و جوون و سلامتیت و آیندت برات مهمه منو آینه عبرتت قرا بده و بذارش کنار هنوزم دیر نشده ترکش کن بهت قول میدم خوب خوب میشی اگه میخوای ترک کنی اینو بدون تا زمانی که از اینکار به اندازه کافی درد و رنج نکشیده باشی نمیتونی ترکش کنی باید از این عمل متنفر بشی من که بعد 5 سال لغزش تصمیم قلبی و کاملا جدی گرفتم و میخوام برای همیشه این بیماری و اعتیاد مخربو ترک کنم ، نوجونیمو ازم گرفت اما نمیذارم جوونیمو ازم بگیره… امیدوارم شماهم بتونین ترک کنین فقط کافیه که بخواین همین ببخشید طولانی شد… به امید رهایی و پاکی همه ی جوونا از این بیماری و اعتیاد مخرب … یا علی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام من سارینا هستم
15 سالمه کمکم کنید هر روز روزی یکبار میزنم.
میترسم زیباییمو از دست بدم.هروقت این کارو انجام میدم بعدش می‌شینم گریه میکنم بخدا هیچ سودی نداره همش ضرره. دیگه حتی پسر ها رو میبینم تحریک میشم و بعد از رفتن تو خونه باید با چوچولوم ور برم احساس میکنم آبی که از واژنم میزنه بیرون رقیق تر شده.چیکار کنم راهنمایی کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۶۰۰
اگ میخوای ترکش کنی واقعا باید اول به یکی بدی تا دیگه تکامل به جق نداشتع باشی همین بس اگرم میخوای بدون دادن ولش کنی باید حواستو به چیزی برت کنی مصلا خودن کتاب یا... تا حشرت بخواب و نزنی با تشکر امیر 😔😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام من سارینا هستم
15 سالمه کمکم کنید هر روز روزی یکبار میزنم.
میترسم زیباییمو از دست بدم.هروقت این کارو انجام میدم بعدش می‌شینم گریه میکنم بخدا هیچ سودی نداره همش ضرره. دیگه حتی پسر ها رو میبینم تحریک میشم و بعد از رفتن تو خونه باید با چوچولوم ور برم احساس میکنم آبی که از واژنم میزنه بیرون رقیق تر شده.چیکار کنم راهنمایی کنید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۶۰۰
اگ میخوای ترکش کنی واقعا باید اول به یکی بدی تا دیگه تکامل به جق نداشتع باشی همین بس اگرم میخوای بدون دادن ولش کنی باید حواستو به چیزی برت کنی مصلا خودن کتاب یا... تا حشرت بخواب و نزنی با تشکر امیر 😔😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام دوستان من 15 ساله هستم روزی 3 بار جق میزنم صبح ظهر شب و خیلی چشام قوی شده مثل عقاب🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۵۰۰
پاسخ خود ارضایی تو چه سنی گناه است؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۵۰۰
پاسخ خود ارضایی تو چه سنی گناه است؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۳۰۰
پاسخبه نظر من این کار یه کار بی فایدس مثل سیگار میمونه از هفته ای یک بار شروع میشه تا روزی 3 بار هم کشیده میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۲۰۰
پاسخمن 5 ماه ترک کرده بودم یکبار بنا به دلایلی خود ارضایی کردم ایا برای من خیلی مضر است یا نه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۱۰۰
پاسخسیکم‌خودارزاینی‌سیکیم‌وسیکم‌💔🚫
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۱۰۰
پاسخسلام. [[ بدنید که من هم مثل شما بوده ام و اکنون به موفقیت رسیده ام ]] من مطالب زیادی در مورد این موضوع خوندم و به این نتیجه رسیدم که : اهداف این صنعت لعنتی فراتر از چیز هایی که توی این سایت ها می نویسن اول اینکه این صنعت بر خلاف نظر بسیاری با همکاری بسیار از قدرت هل در کشور ساخته میشه نه فقط چند تا ! شما فقط ظاهر مسله رو می بینین که می گید برای پول این کار رو می کنن ضمن اینکه این کاملا درسته اما هدف اصلی چیز دیگه ایی هست.
هدف اصلی از ساخت این فیلم ها تسط و کنترل آدمیان است یکم فکر کنید اگر این فیلم ها نبود چه اتفاقی می افتاد همه ی مردم با خوبی و خوشحالی بع زندگی شون رو می کردن... نه باز هم ساده می بینید. اگه این فیلم ها درست نمی شد آدم ها می تونستن خیلی راحت تر به اهدافشون برسن و همین عامل می تونست جلوی منافع این قدرت ها را بگیرد ایم اشخاص می تونستن موجب سقوط یک مملکت بشن. شما وقتی فیلم پورن می بینید به شدت تحریک می شوید و باید دست به خودارضایی بزنید تا انرژی خود را تخیله کنید اما چرا شما می تونستید این انرژی این انبار باروت که با خودارضایی چند دقیقه تبدیل به خاکستر میشه رو در یک هدف معین می گذاشتید تا زندگی تان متحول شود...
افرادی که به خودارضایی معتاد شدن هیج لذتی از انجامش نمی برن و فقط میخوان انجامش بدن ... شما می توانید با نگه داشتن بزرگترین نیروی درونی که خداوند در اختیار تک تک انسان قرار داده به موفقیت های چشمگیری برسید منظورم استحاله جنسی هست می تونید در این مورد تحقیق کنید.
اگر شما موفق شدید در تضاد بیشتر مردم جهان این عمل زشت رو انجام ندید متفاوت خواهید بود و می توانید با قدرت دورنی تان به همه‌ی خواسته هایتان برسید با هر بار امتحان خودارضایی 1 دهم نیروی درونی تان کاسته می شود و شما فقط یو جسم توخالی خواهید بود که این همون چیزی هست که هدف از ساخت این فیلم هاست .
گوشی که دست شماست وسیله کنترل شما به دست سودجویان هست فکر کنید فکر کنید فکر کنید
نیروی جنسی بزرگترین نیروی درونی هست که خداوند در اختیار شما قرار داده است تا بوسیله ان تولید مثل کنید و منقرض نشوید.
اما ببنید که همین نیروی طبیعی اگر به صورت صحیح انجام نشه می تونه بدترین مانع انسان و نابودی کامل شود.
این عمل عوارض گوناگونی دارد که همه تان از آن باخبرید اما بدانید که اگر کسی گفت این عمل فایده دارد بدانید که همانند صنعت پورن برای شما مسیری در نظر گرفته تل نابود شوید ...
با ترک این عمل رشت با فواید جسمانی و روانی می توانید از زندگی لذت ببرید اولین قدم برای ترک (بهتره ار کلمه ترک استفاده کنیم کلمه ترک بار منفی دارد از متحول شدن استفاده می کنیم) اوین گام برای متحول شدن دور انداختن گوشی هست ببینید اگر شما تصمیم به متحول شدن دارید و با خود می گید دیگه این فیلم ها رو نگاه نمی کنم حتی اگر گوشی در دستم باشد با این کار خودتان را فریب می دهید به هر میزان تا شما مصمم باشید باز 100 درصد لغزش می کنید پس یا گوشی تان را به طور کامل بفروشید و از دسترس خود خارج کنید ( به گونه که در خانه تان نباشد) و برای ارتباط هم می توانید یک گوشی ساده بخرید دومین گام خواندن نماز است حتما شنیده اید اگر شما یک گام به سوی خداوند بردارید او چند گان بر خواهد داشت با انجام نماز شما از خداوند می خواهید بهتان کمک کند بهتان قول می دهم اگر شما به طور کامل و صحیح این دو گام را پشت سربگذارید[گوشی به طور کامل از زندگی حذف . و نماز خواندن] خودتان را دوباره متولد خواهید کرد.امیدوارم متحول شوید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۰۰۰
پاسخدوستان خود ارضایی واقعا عوارض های خیلی خطرناک بدی داره قبول این برای اونایی هستش که اعتیاد شدید بهش دارن ببینید تو هرکاری نه تنها خود ارضایی هرکاری که توش زیاد رویی کنید خطرناکه اگه ماهی 1 بار یا دو هفته ای ی بار بزنی هیچ عوارضی نداره ولی اگه بهش اعتیاد داری روزی سه بار یا دوبار بزنی واقعا خیلی خطرناکه ولی بازم با این حال هرچقدر هم عوارضش زیاد باشه بعد چهارماه که نزنی همه عوارضش از بین میره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۹۰۰
پاسخسلام ایا خود ارضای ناباروری میاره من 3رساله تقریبا خود ارضای میکنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۹۰۰
پاسخسلام
میخواستم بدونم این مطلبی که گذاشتین فایل صوتی نداره چون من کور شدم دیگه نمیتونم بخونم 😅💙
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۹۰۰
پاسخبرادرانه میگم نزن خیلی ضرر داره ضرر اصلیش این که میرینی به زندگیت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۶۰۰
پاسخخسته نباشید - آقا میگن خودارضایی سرطان پروستات میاره این درسته یا خیر زودتر بگین ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمن متاهل هستم ولی دوران پریودی خانمم طاقتم تموم میشه و میزنم تا پریودی بعدی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
پاسخیک سوال روزی 1 بار خود ارضایی به ما اسیب میزنه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
پاسخمن 2 یا 3 روز یه باز میزنم یه آنم یه هفته میش نزنم وقتی 2 یا 3 روز نمیزنم دید حسم‌ از دست میدم تا بدون. ممکن نزن کلاس ششم که بودم میزدم 1 ماه یاد گرفتم 1 ماه نزدم 1سال نیم شد الان هشتم الان خیلی بزرگ اما کم میزنم اگر دیر بزنم حسن میر
ادمین جواب بده
مصطفی غرابی
۱۴۰۲/۰۲/۰۳۰۰
پاسخ سلام اقا من یک ماه و پنج روز نزدم اما هیچی فرق نکرد . خلاصه که امروز دوباره زدم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۳۰۰
پاسخمن چند وقتی نزدم، ولی بیضه هام خیلی درد میکنن، احساس میکنم خیلی پر و سفت شدن. بنظرتون نزدن رو ادامه بدم یا بزنم بهتره؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۱۰۰
پاسخآقا یه سوال؟ من نیاز به تخلیه شدن دارم و باید ارضا بشم و یه چیز طبیعیه برای تمام آدما. حالا باید خود ارضایی رو بزارم کنار و رابطه سکس با یک دختر رو داشته باشم ؟ یا خود ارضایی رو ادامه بدم؟ من 24 سالمه و تقریبا هفته ای 2 بار خودارضایی میکنم و احساس میکنم دیگه سکس با ی دختر مناسب من هستش و باید خودارضایی رو بزارم کنار. چون مثل قبل لذت نمیبرم. لطفا یه نفر که سنش و تجربش بیشتراز منه کمکم کنه چون حتی از اونطرف هم نگرانم تمام فکر و ذهنم فقط سمت سکس بره و نتونم خودما کنترل کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۹۰۰
پاسخمسئله اینه که این هم یک نیازه که خدا در وجود انسان قرار داده و ما نمیتونیم منکر این بشیم مگر این نیاز رو شیطان در ما قرار داده که خودارضایی رو کار شیطانو... بدونیم و بگیم که این کار رو ترک بکن اگر میشد که این کار رو کنار گذاشت اصلا در وجود ما نبود و اگر میشه کنار گذاشت پس چرا ازدواج میکنید ترک کردن این عمل مثل اینه که جلو یکی فقط فست فود بزاری و بش بگی غذا خوردن رو ترک کن چون ضرر داره و گناهه و ....
در حالی که باید غذای مناسب رو استفاده کرد تا نیاز برطرف بشه
دوستانی که خیلی نگران اسلام و گناه بودنش هستید بدونید که امام علی وقتی فهمیدن کسی به این کار رو آورده بهش نگفتن برو ترک کن بردنش از مال بیت المال خرج کردن برای ازدواج
در این که این کار گناهه و ضرر داره شکی نیست ولی در این که این کار قابل ترک هم نیست شکی نیست چون یک نیاز عادی مثل نیاز به هواست میتونیم بگیم نفس کشیدن رو ترک کن؟
متاسفانه با این راه غلطی که درپیش گرفتیم فقط داریم نسل جوان خودمونو نابود میکنیم به همه ماهم ثابت شده این حرف ها حرف های غلطیه ولی قبول نمیکنیم شاید هم خرمون که از پل میگذره دیگه یادمون میره تو چه منجلابی بودیم
همه در هارو به نسل جوان بستیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۸۰۰
پاسخدوستان بیاین منطقی به قضیه نگاه کنیم اصلا گیریم که علم گفته خوبه و مشکلی نداره! تهش قراره به چی برسیم. بهترین فرضیه براش این هست که مثل بقیه ادما میزنیم یه زندگی معمولی هم داریم و توی بهترین حالت هیچ ضرری هم نداره و بعدش هم میمیریم و خب این بهترین حالته! و خب ایا شما حاضر هستید برای دور شدن از حقیقت کاری رو انجام بدید که توی بهترین حالت هیچ ضرری نداره ولی شما رو از اون حقیقت زندگی دور بکنه!کلا هر چارچوبی که ما رو از رشد واقعی دور بکنه قطعا ضرره.حالا اگر ما این سوال در ذهنمون بیاد که نه هیچ حقیقت کلی وجود نداره دیگه خب درسته این کار کار بدی نیست!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۵۰۰
پاسختا توانی در جوانی جق بزن. گر نتوانستی با دست راست،با دست چپ بزن😂
جق از لحاظ جسمی ضرر نداره چه کسی که با جق هر روز خودشو ارضا میکنه چه اون کسی که با همسرش ارضا میشه
فقط از لحاظ روحی یه کم روتون تاثیر داره که اونم باید یه دوست دختری برا خودتون پیدا کنید و برید به سمت رابطه دوست دخترشویی🤣. برا مخ زدن هم فقط و فقط با اعتماد بنفس و شوخ بودن میشه بقیه راه ها الکیه. بدون اینکه به چیزی فکر کنید اگه از دختری خوشتون اومد برید جلو و باهاش مودبانه و شوخ طبعانه صحبت کنید. قیافه و پول و... دوستان ملاک نیس. تا گفت نه هم ول نکنید برید!نازش بخرید اگه دوست پسر هم داشته باشه اگه قشنگ حرف بزنی پا میده. کارم 24ساعته تو شیراز همینه😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام اگر هفته ای یکبار انجام شود ایراد دارد؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام دوستان ببینید این سایت گوه اضافی زیاد نیخوره و خودشون یه مشت جقی هستن که نمیخوان تنها بمونن و من یه جیزی بهتون نمیگم اوییزه گوشتون کنین 🔰❗️❗️❗️❗️❕️❕️
ترک کردن و وا بسته شدن همش به خودتون بستگی داره با توکل به خدا و دوری از جای خلوت و اگر تو رخت خوابین میخواین بخوابین یادش میوفتین شده برین سریع یه جمب جوشی کنین و ورزش کنین من خودم هفته ای 1 بار میزنم که از نظر این سایت برام ضرر داره و باید روزی 1 بار بزنم خخخخخ
ولی اینو بهتون میگم که گناهش به کنار کور شدنش به کنار همه چی به کنار فقط اگه تو موقعیتش قرار گرفتین نگین یکم بزنم شهوت راه افتاد داشت لب ریز میشد ول کنین که دوباره بخوابه و باز بزنین که به خیال خودتون بگین بیشتر حال کنیم بهتره این کارو نکنبن و اگر داشت نیریخت نگه ندارین و سریع بریزین اینجوری ضرر کم تر میشه و تپش قلب پیدا نمیکنی در غیر این صورت اب منی شل تر و ابکی میشه و بعدش سیستم بدن برای دفع اب های باقی مونده مجبوره اب بدنو سریع بکشه به مثانه و 1 دقیقه بعد جق بشاشین
دیدین کقتی سریع میزنین و بدون مکث اب منی غلیظ و سیفد تری دارین ولی وقتی نگه میدارین ابکی میشه و با اب بدن قاطی میشه
دقیقا مثل شاش زیاد نگه داری دهانه مثانه شل میشه و شاشو میشی
من خودم از العان به خودم قول مردانه دادم که نزدم همون ماهی یک بار خودش تو خواب بیاد
شما هم نزنین ولی اگه نمیتونین کنترل کنین اول توکل بر خدا بعد موقع جق مکث نکنین و لب ریز شد ول نکنین بره تو دوباره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۳۰۰
پاسخمن کنترل دارم روی خودم ولی هر سه ماه یه بار خودارضایی میکنم. این مشکلی ایجاد میکنه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۱۰۰
پاسخنزنید اگع میخاید مثل بچه هاتون پر زور وقوی باشین ترکش کنین بخدا حتا زورت از ی بچه هم کمتر میشه یا حق
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۱۰۰
پاسخعده ای بی سواد خود ارضایی رو تجویز می کنند در حالی که هیچ مقاله علمی معتبری در مورد فوایدش نیست و فقط مردم رو میخوان بد بخت کنند و ممکنه برخی مشاوران و ... کم سواد هم از اون ها باشند
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۰۰۰
پاسخداداش تو خیلی اوضاع وخیمه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۷۰۰
پاسخ36سالمه روزی 4تا 6بار در روز دست خودم نیست چه کنم ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۷۰۰
پاسخکاش ویس میزاشتید من چشام ضعیف شده نمیبینم دیگه
داداشتون روزی س بار میزنه کمر نیست که ستونه
#جق _بزنیم _پیروز_شویم
#ما_میتوانیم
بدبختا ایقد جق نزنید کور میشیدا 🤣🤣🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۳۰۰
پاسخبنده چند سال ابتدایی ازدواج که همسرم هات بود و جوابگوی نیازم کلا از سرم رفته بود ولی چند ساله که سرد شده نهایتا هفته ای یک بار اجازه سکس میده من هم خیلی تحت فشارم به لحاظ روانی و جسمانی ابتدا دنبال اینو و اون بودم ولی دیدم زندگیم داره بهم میخوره یه مدت سعی کردم خودمو کنترل کنم جدای اعصاب خوردیش احساس درد شدید در بیضه ها داشتم که بلاخره تصمیم گرفتن با خلوص نیت سراغ بی دردسرترین راه برم یعنی جق زدن مثل دوران نوجوانی بله بنده 37 سالمه پدر دو پسر 14 و 8 ساله تقریبا روزی یه بار میزنم در واقع یه جقی میانسال هستم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۳۰۰
پاسخمن 19 سالمه
4 ماهه نزدم
دارم جر میخورم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۳۰۰
پاسخچرا مردم رو تشویق به گناه میکنید. اگه ضرر نداره چرا خدا ممنوعش کرده؟ نعوذبالله اندازه ما نمی‌فهمیده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۲۰۰
پاسخسلام.راستش من الان میخواستم بزنم گفتم نظرات بچه هاروبخونم بعد.من قبلاخیلی میزدم بعدازدواج کردم دیگه نیازبه زدن نداشتم.بعدمدتی جداشدیم دوباره یارابطه باجنس مخالف یاجق..وقتی الت به حالت شق دراومددیگه سخت بشه بیخیالش شدچون این یه امرطبیعی برای هرزن ومردی هستش.ودرزمان نیازبایداین اب ازبدن خارج بشه.اخه دوستی که میگه گناه داره جوون وقتی نیازبه تخلیه داشته باشه چیکارکنه.چراحرفای الکی میزنید.میگی دوش بگیر.یکی میگه بروجای شلوغ.هرکی یه نظرمیده.اگه واقعاکنترل شهوت تااین حدراحت بودماالان درگیرخیلی ازمشکلات دردنیای امروزمون نبودیم چون این شهوت خیلی درکشیده شدن زندگی مابه سمت وسویی که به ناچاردرگذرانش هستیم دخالت داشته...برای دوش گرفتن همیشه موفق نمیشی روی شهوتت غلبه کنی.رفتن به جای شلوغ همیشه برات انجام شدنی نیست.درکل فشارشهوت خیلی زیاده وکسی نمیتونه ادعاروی کنترل کردنش داشته باشه.مگردربعضی مواقع.فقط نبایدخودت کاری کنی تحریک بشی مثل دیدن فیلم یانگاه بالذت به جنس مخالف یافکرکردن به لذتش و...بایدکنترل داشت وتازمانی که واقعانیازبودانجامش داد.این نظرشخص منه.هرکی قبول داشت دمش گرم هرکی مخالف بودبازدمش گرم چون نظرهرکسی قابل احترام هستش
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
پاسخمن 13 سالمه
هفته ای 2 بار میزنم برای من ضرری داره
😎🤲😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
پاسخسلام من 89 سالمه . می خواستم ببینم واقعاً راهی هست بتونم ترکش کنم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۹۰۰
پاسخلعنتی😐
من نشستم کل نظرات رو خوندم یه عده میگن خوبه یه عده میگن نه بده
حالا من چکار کنم؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخمن اعتیاد به شدت زیاد به خود ارضایی دارم و احتمال اینکه روزی 5 بار هم خود ارضایی کنم زیاده عوارضش هم میگم براتون ک تجربه کردم
1-گودی کمر و درد 24 ساعته در ناحیه کمر و قوز بودن دائم پشت
2-کم حافظه ای ب شدت زیاد یعنی بعضی موقع ها یک جمله را در عرض 2 دیقه یا 1 دیقه فراموش میکنم
3-افسردگی و بی حس شدن پا و حس درد در ناحیه قوزک پا
4-باعث ارضا شدن خود ب خود در بعضی مواقع
5-نداشتن حس و حال به رابطه جنسی
6-تاری دید بعد از خود ارضایی
7-پوکی استخوان به شدت زیاد بر اثر خود ارضایی زیاد
8-قلب درد و تپش قلب و حس درد در قفسه سینه
همه اینا رو من تجربه کردم و واقعا عوارض خود ارضایی بوده و بدترین این ها درد کمر و قوز بودنشه ک وقتی مینشینم زمین سرم دیگ تقریبا میرسع به سینم
امید وارم یک روز بتوانم ترکش کنم و سلامتیمو ب دست بیارم
و شمام همچنین 💔🤝🏼🗿
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخاین جوری که ادمین می گه خود ارضایی هیچ ضرری نداره ولی قبل از خود ارضایی باید غصل کنید چون حرومه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخسلام پسرم من تا سن 17 سالگی هیچی نزدم ینی نه که نخام بزنم هر چی میزنم نمیاد شاید یک روز نزدیک 30 دقیقه زدم ولی فایده ای نداشت باید برم یا ازدواج کنم یا ساعتی بگیرن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخمن هر ماه یبار میزنم اشکال نداره؟ 😄
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخسلامم اگه حشرتون زیاد شد سریع آب مثانتونو خالی کنین خیلی کار سازه ولی اگه وسط تابستون زیر عرق بودین اگه آب دوستون نبود توسیه میکنم این کارو انجام ندین شاید سر درد بگیرین😊یا این که اگه بعد از سن بلوغ حداقل شش ماه قبل و حداکثر یک سال اگه جنوب نشدین اصتلاهن گیل آن ای شدین احتمال این هست بچه دار نشین ولی یک راهکار برای جنوب شدن هست و اینکه شب زیر پتو کمی عرق کنید این کار شاید باعث بشه کمی لاغر بشین ولی احتمال جنابت زیاده و خالی شدن طبیعی را تجربه کنین شایدم قبلش خاب سکسی هم ببینید 😚😙😉 ارزای زیاد باعث افتادن یک طرف بدن میشود 🤕مواظب خودتون باشین😇
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۷۰۰
پاسخ بعد از سن بلوغ اگر بعد از ترک تا شیش ماه تا یک سال جنوب نشدید ب گا رفتنین باید جای خاب خود را گرم کنید هر چند یزرع آب میشن که اونم اشکال نداره😅 ولی شاید با گرم شد بدن آب معنی بدن خارج بشه ی چی رم بگم ریا میشه موقع شهوت سریع آب مثانتونو خالی کنین ولی توسیه میکنم این کارو وسط تابستون وقتی آب دوستون نیس موقعی ک عرق کردین این کارو انجام ندین شاید سر درد بگیرین 😇
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۷۰۰
پاسخسلام من 20 سالمه روزانه 3تا5 بار خودارضایی میکنم و احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم ولی یه ترسی دارم که بعدا آسیب نزنه به بدنم خیلی ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۷۰۰
پاسخسلام من پسر 17 ساله و می خواهم ترجبه هام را برایتان بگویم شاید براتون مفید بود من در 12 سالگی خیلی جق می زدم شاید روز 3،4 باری میزدم تا سنم به 15 سالگی رسید و تمام عوارضش رو فهمید عوارضش
خواب و خستگی بیش از حد در روز
کم شدن ویتامین مثلی ویتامین d و ویتامین c
کم اشتها بودن و لاغری بیش از حد
بی توجه به مسائل زندگی و درس
این عوارضش بود که همه مردم مسخره ام می کردن که به خودم رسیدم و ترک کردم ولی سخت اما کمک خداوند تونستم ترکش کنم و الان تمام غوارضش بر طرف شده و حتی چاق شدم در 15 سالگی قدم 167 سانتی متر بود ولی وزنم 35 کیلو بود ولی الان قدم 170 سانتی متر و وزنم نزدیک 60 کیلو است
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
پاسخمن 17 سالم هست. از 12 سالگی استارت این کار رو زدم حدودا 15 سالگی بودم خیلی شدید شده بود کارم تا 16 سالگی مثل میمون شده بود قیافم 😂 از 16 سالگی تا الان خیلی کم کردم این کارو مثلا هفته ای 3 بار
هر جا مطالب علمی در مورد خود ارضایی خوندم همش گفتن طبیعی هست و ضرری نداره
من خودم زیر چشم هام سیاه لاغر اعتماد به نفس پایین تاری دید و ... هزار مرض دیگه گرفتم
بعد پیش خودم فک کردم شاید به خاطر یه مشکلات دیگه هست
از بقیه دوستام هم پرسیدم 4 نفر عینکی توی کلاس ما هست 3 تاش رکورد دار خود ارضایی هستن صورت پر دونه اون یکی هم ارثی مشکل بینایی داره
هر کس ک این کارو زیاد میکنه مثلا یک روز در میان چشاش درست سو نمیده😂 ضعف بدننی دارن اکثرشون
خب داشتم میگفتم ک تا 17 سالگی
از تولد 17 سالگیم ک دی ماه امثال بود عکس از خودم گرفتم تا الان ک فروردین هست نزدم
با عکس الانم مقایسه کردم یه ادم دیگه شدم
زیر چشام سیاه نیست الان تاری دیدم خیلی کم شده چشم درد ندارم
مث اون موقع کسی یواش هولم میداد زمین نمیخورم
خلاصه بگم ک من الان 3 4 ماهی ک نزدم چند هفته یک بار توی خاب ارضا میشم شاید 3 هفته یک بار
ولی خیلی اوضام بهتر شده
میخاین بزنین میخاین نزنین
ولی اگه 2 ماه رو تونستی نزنی میفهمی چی دارم میگم از تغییر
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۲۰۰
پاسخحدودا هفتەای یه بار میزنم. یه مدت تصمیم گرفتم نزنم سه ماه ترک کردم از لحاظ عوارض با الانی که هفتەای یه بار میزنم هییییییچ فرقی نداشت. ولی سعی کنید هفتەای بیشتر از یە بار نشه چون معتاد میشین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۱۰۰
پاسخمن بعد 1 سال زدم 😂😂
عوارضی نداره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام ببخشید خودارضایی روی رشد قد هم تأثیر داره ؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۱۲/۲۹۰۰
پاسخمن صبح‌ تا شب میزنم چیکار‌ کنم بتونم تر‌ک کنم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۱۲/۲۸۰۰
پاسخمیشه لطفا یکی بگه که چکار کنم اصلا بهش فکر نکنم و ترکش کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰
پاسخسلام من یک پسر 18 ساله ام که اعتیاد به خودارضایی پیدا کردم و هر روز 2 بار خودارضایی میکنم خیلی نگرانم بابام هر روز میره اسنپ و منو توی خونه تنها میزاره لطفاً کمکم کنید اگه ادامه پیدا کنه آسیب های زیادی بهم میرسه هر راه حلی هم که امتحان میکنم جواب نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید .
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

بهترین توصیه انجام مرتب ورزش روزانه است

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۶۰۰
سلام من اصلا آدم مذهبی نیستم ولی اینو باور دارم اسلام کامل ترین دینه،یه جا شنیده بودم یه دانشمند ظرفی رو که سگ لیسیده بود همه جوره آزمایش کرد که پاک شود اما نشد بعد از چند روز به دلیل نشستن غبار گردوخاک بر روی ظرف این نجاست پاک شد و وقتی اومد ثبتش کنه دید 1400سال پیش اسلام اینو گفته،
خیلی چیزای دیگه هست که تازه دانشمندان تازه الان دارن به دلایلشون پی میبرن،
اگه باور داری اسلام کامل ترین دینه
پس اعتماد کن که خودارضایی ضرر داره،
شاید از نظر علمی آرامشی بیاره ولی درنهایت ضررهایی داره که شاید هنوز کسی کشف نکرده،شایدم به قول بعضی دوستان ما آدما هرلذتی رو تجربه کنیم میخواییم تهشو دربیاریم،طرف با زنش مشکل داره ولی بخاطر نیاز سکس مجبوره بره آشتی کنه ولی وقتی خودارضایی رو تجربه کرده باشه میگه کس ننش چرا برم منت بکشم جق میزنم مث مردی هم غرورم به نمیکنم،طرف بخاطر همین نیازش خلاصه برطرف میشه سمت ازدواج نمیره،تو فکر کار و خونه و ماشین هم نمیره میگه این همه سختی بکشم فقط بخاطر اینکه سکس کنم جق میزنم به اندازه خودم کار میکنم و عشق و حال میکنم،
بخوام الان بگم هزارتا دلیل منطقی میارم که تو زندگی و روابطتت اونقدر تاثیر منفی داره که نگو
بخاطر همین دنبال دلیلش نباش فقط ایمان داشته باش اگه اسلام حرام کرده پس در نهایت ضررهاش اونقدر زیاده که گفتن گناه کبیره.
پس نزن
مجرد باشی کیرت در قید ازدواج و تشکیل زندگی و پیشرفت و آیندت نیست،
متاهل باشی،سکس تنها چیزیه تو رو به خانمت نزدیک میکنه،باعث میشه یه مشکل کوچک بزرگ نشه و بخاطر سکس پا پیش بزاری و آشتی کنی،ولی با جق نیازت برطرف میشه و اون مشکل کوچک حل نمیشه و در نهایت طلاق،
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
من من الان یک هفتس نمی زنم به خدا توکل داشته باش فیلم های بد هم نبین از ذهنت می ره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۱۰۰
دوست دختر پیدا کن، ولی مکانت جوره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۴۰۰
نماز بخون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۹۰۰
نمازتو اول وقت بخون برو مسجد حس روحانی توت افزایش پیدا میکنه سمتش نمیری.بر حسب تجربه میگم.بعدش هم شب خواب اینوو اونو میبینی بیشتر حال میده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۶۰۰
برو عطاری یه دارو بت میگه مشکلت حل میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۰۰۰
خودت سرگرم کن فیلتر شکن پاک کن ب خودت بیا کرد جق چیه کص بکن کار کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۰۰۰
فقط اراده شماست که میتونه شمارو از این کار نهی کنه.. دوم اینکه شما هر کاری رو که بخوای انجام بدی اول بهش فکر میکنی، قبل از خودارضایی سعی کن ب چیزی که شهوتت رو میاره فکر نکنی و سوم، بدنسازی رو شروع کن تا انرژیت هر روز خالی شه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
خاک تو سر جقیت کنن تو هم برو کار کن خب،بابای بدبختت بره اسنپ که تو بخوری و جق بزنی ؟حیف نون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۱۰۰
من درکت میکنم، سعی کن وقتی تو خونه تنهایی اگر قرآن داری یکم قرآن بخون وضو بگیر، عبادت کن خودتو سرگرم کن، فیلم دانلود کن ببین، ورزش کن، برو پیاده روی، خیلی کار ها میشه برای از بین رفتن اعتیاد خودارضایی هست..
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
صابونتو عوض کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۲۰۰
طوری نیست فقط اگه میخوای ترک کنی کون بده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۸۰۰
با سلام به شما دوست عزیز برای نجات از این مشکل فقط زن گرفتنو بهتون پیشنهاد میدم در غیر این صورت خیلی از مریضیای بزرگ میشی برو زن زن بگیر داداش جق فایده نداره زن بگیر عشق کن
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
پاسخو منی که با این نظرات هم دارم میزنم 😂
ناشناس
۱۴۰۱/۱۲/۲۷۰۰
چ تفاهمی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
موافقم👍😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۰
آنتیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
به بدبختی نخند
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۸۰۰
دهنت😔🤣
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۳۰۰
من هم از 6 سالگی که فهمیدم خود ارضایی چیه،میانگین هفته ای سه بار رو به راحتی میزنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۳۰۰
😂😂😂😂😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰
تو دیگه خیلی تباهی😂
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
پاسخمن 10روزه نزدم، واقعا فشار رومه، حسش میکنم😂😑
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
ایول
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۲۰۰
تو دیگه فایده نداری😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۴۰۰
من بعد 24 روز زدم.بعدش باورم نمشید که زدم و نادیده گرفتم
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۷۰۰
پاسخیه کتاب مطلب نوشته که عوارض نداره اصلا. حالا شما میگی عوارض؟ اعتیاد در حالتیه که تمام فکر و ذکرت خودارضایی باشه. نه هفته ای یه بار. حتی تا هفته ای 7 بار هم مشکلی نداره.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۵۰۰
خودت روگول بزن ضررش که به ما نمیرسه به خودت میرسه
ایا کسی بدون خودارضایی مرده؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۲۰۰
احمقی دیگه نمیشه کاریش کرد
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۰۲۰۰
پاسخسلام‌من‌خودم‌35سا‌لمه‌وازدواج‌نکردم‌چون‌ازلحاض‌مالی‌موقعیتم
آنطورخوب‌نیست‌که‌ازدواج‌کنم‌همه‌شماهاهم‌وضع‌اقتصادی‌الان
کشوررامی‌بینیدپس‌دیگه‌راهی‌نمونده‌به‌جزخودارضایی‌ خودتان
همه‌چیزرابسنجید= به‌نظرم‌70‌الی‌80درصداین‌مشکلات‌به‌دلیل‌عدم
ازدواج‌وموقعیت‌ازدواج‌اتفاق‌می‌افته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۵۰۰
من هم مجردم. اگه دوست داری بیا با هم آشنا بشیم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۷۰۰
عزیزم به هر حال خود ارضایی حرامه باید سعیتو بکنی ازش دور شی حتی اگه عوارض نداره هرچند که عوارض داره و میگم ندارع
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۰۰۰
دختری؟ یا پصر؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۴۰۰
پاسخسلام اگه ماهی 1 بار یا هفته ای 1 بار یا دو هفته ای 1 بار زد اعتیاد و عوارض نداره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۷۰۰
سلام ،خیر.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۱۰۰
بزن خیالت تخت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۴۰۰
نه نترس برو بزن 😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۵۰۰
روزی یک بار خوبه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
کم کم از این جاها شروع میشه به روزی میرسی که بشه 4 5 بار در روز الکی خودتو توجیه نکن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۹۰۰
پاسخسلام‌‌تویی‌که‌این‌متن‌رو‌میخونی‌خودارضایی‌رو‌کنار‌بگذارین
‌هرکاری‌هم‌مزایا‌داره‌هم‌معایب‌ولی‌این‌کار‌معایبش‌بیشتره‌مسیر‌‌مستقیم‌ودرست‌رو‌‌انتخاب‌کنین‌چیزی‌که‌عقل‌میگه‌نه‌دل‌وهوس‌دلتون‌رو‌به‌این‌لذت‌رود‌گذر‌خوش‌نکنید‌وواقع‌بین‌باشید‌‌جز‌چند‌دقیقه‌لذت‌مگه‌چیز‌دیگه‌ای‌هم‌داره‌خداوند‌می‌فرماید‌ما‌همه‌چیزرو‌زوج‌افریدیم‌اگه‌قرار‌خودارضایی‌کنید‌‌پس‌‌همسرانی‌که‌خداوند‌براتون‌افریده‌براچیه‌
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۹۰۰
پاسخکاملا با توضیحات سایت موافقم. وجود بیش از حد مایع منی توسط پروستات اگر دفع نشود باعث سرطان میشود. جلق زدن بسیار شایسته هست اما رعایت بهداشت مهم است. در زمان خود ارضایی آنزیم توکسین در خون ترشح میشود که باعث سلامتی و شادابی و قوام سیستم مغزی میشود. خود ارضایی قانون خاصی ندارد بستگی به میزان شهوت و موردی که در ذهن میگذرد دارد. هر موقع احساس دارید که باید ارضا شوید حتما بشوید. اگر انجام ندهید عواقب خطرناکی برای بدن دارد. هورمون پاراتوکسین در خون ترشح شده و موجب خشم و عصبیت و روانگردی میشود.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۹۰۰
خاکبر سرت که کار احمقانه جلق زدن رو که خر هم میدونه ضرر داره تبلیغ میکنی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۳۰۰۰
کاملآ با اینکه اگه در مواقعی ارضا نشی عصبی و بدخلق میشی وافقم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
مشروبات الکلی هم منافع دارن و هم مضرات اما چون مضراتش بیشتره حرام شده، خودارضایی خرامه چون مضراتش بیشتره و ضرر فقط جسمی نیست بلکه آثار روحی و روانی اش رو هم باید در نظر گرفت که پزشکی قادر به اثبات همه جانبه اون نخواهد بود.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۹۰۰
پاسخباز سس گفت جق چه ربطی به سرطان داره یع مشت جقی 😂😂 ریدن به سایت اخ اقا خانم همون سرطان هسیم. وای جق چیه بزن نزید دست خودت هرچی باش این کسیه ابی همشه همراه هست😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۰۰۰
واقعا نمیدونم مردم کصخل شدن اگه خودت نخوای نمیزنی البته اگه بهش اعتیاد داشته باشی و بعد ی مدت نزنی بهت فشار میاد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰
پاسخعوارض خود ارضایی واقعا زیاده . کمر درد ، ضعف بینایی,زود انزالی , من خودم اینا رو تجربه کردم . ولی بازم میزنم دست خودم نیست
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
کم بزن کمرت درد نکنه و ربطی هم به ضعیف شدن چشم نداره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
😂😂😂😂😉😉
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰
کم بزن. وقتی برای مثال روزانه یا حتی چند بار در روز بزنی معلوم بیچاره میشی. هر دو سه روز یه بار یا یه هفته یه بار مشکل نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
پاسخبابا کلا ضرر داره بخدا
عوارضاش گودی کمره. کاهش اعتماد به نفس و خجالتی بودن.نداشتن هدف و از بین رفتن انرژی در بدن . بی میلی به انجام کار های روزانه.آب بدن کم میشه کلسیم و پروتئین بدن هدر میره.
اینا بخشی از عوارضاشه هنوز..
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۴۰۰
پاسخهفته ای 3،4بار
34سالمه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۲۰۰
بزن تا زنده بمانی خخخخ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰
پاسخ22 سال هر روز بعضی وقتا روزی دو سه بار
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۰۳۰۰
زیاد نزن کور میشی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
بدنت کم نمی یاره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۷۰۰
دمت گرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۵۰۰
کور نمیشی ولی چشت بینایی خیلی کم میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰
پاسخمن از همه دوستام پرسیدم و مطمئن هستم که همه تقریبا میزنن . هر کی سنش رو اعلام بکنه و بگه روزی و یا هفته ای چند بار میزنه تا ما بفهمیم اوضاعمون چطوره . من نگرانم با این وضع خودارضایی بچه دار نشم .
خودم
19 سالمه تقریبا روزی یکبار خود ارضایی میکنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰
18 سالمه هفته ای دوبار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰
31 سال هفته ای دوبار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۳۰۰
منم همینطور عین تو داداش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
من 18 سالمه تا پارسال تقریبا هر روز میزدم ولی امسال کمتر شده مثلا هفته ای دو بار یا سه بار اگه سرت سلوغ باشه زیاد بهش فکر نمیکنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
داداش تو تنها نیستی، منم 22 سالمه و هفته‌ای 1الی2 بار میزنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰

خانوم 33 سالم ومتاهل.. هفته ای سه بار رابطه زناشویی دارم.. یکی دوبار هم خود ارضایی کلیتورال می کنم . البته همسرم نمیدونه.چون خیلی هاتم و اون بیشتراز سه بار نمیخواد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۰۰۰
20 سالمه هفته ایی دو سه بار ولی هر بار خودش حداقل سه چهار باره، کمر که نی ستووونه (:
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰
من بچه بودم نمیدونستم کار بدیه و انجام میدادم الان 19 سالمه سال هاس که ترک کردم
میگم که بچه بودم نمیدونستم نهایتش ده سالم بود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۶۰۰
امیرم 14 سالمه روزی 1 تا 3 بار میکنم مشکلب هم ندارم فقط چشم تار میبینه که فکر کنم بخاطر گوشی بازی😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۱۰۰
سلام 25 سالمه دارم ترک میکنم ولی بهم خیلی فشار میاد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
15 سالمه 3 بار
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۱۰۰
برید کنار سلطونتون اومد من 15 سالمه روزی 2، 3 بار میزنم 😎
خدا بده برکت 🤲
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۲۰۰
منم13سالمه روزی 4تا 5 بار ولی حال میده با وجود اینکه هنوز بچه ام😋😋😋😋پسرم هستم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۷۰۰
13 ساله هفته ای یه بار
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
داداشم مطمئن باش که 99درصد مردم میزنن چه پسر باشه چه دختر چه جوون باشه چه پیر خیالت راحت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۲۰۰
هفده سالمه من دو ماهه تو ترکم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰
پاسخدوستان اینو دارم از سره تجربه بهوتون میگم
لذت داره ولی لذت به چه قیمتی؟ به قیمت نابود شدن زندگی و آیندتون؟
خلاصشو بگم خدتونو گول نزنید با این روزی 1 بار هفته ای 1 بار چ 10 بار چه 1 بار آخر ضررشو داره به نظر من زندگیتونو،آیندتونو واسه ی لذت کوفتی بهم نزنید
چند تا راه ترک خوب :
مواقع وسوسه شدن دوش آب سرد بگیرید
پیاده روی کنید
گوشیو خاموش کنید و ، ورزش کنید
تو مکان های خلوت با گوشی نروید
به عواقب بد و خانه خراب کننده ی این عمل فکر کنید و دوری کنید و سریعا گوشی را خاموش کرده و محل خلوت رو ترک کنید و به پرداخت کار های روزمره بپردازید .
خواستن توانستن است اراده و توکل به خدای بلند مرتبه کنید و زندگی خود را در باطلاق لذت خانه خراب رها نکنید . یاحق
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۳۰۰

یکی لازمه هردوجنس مونث ومذکرمیباشدوخداوند رابطه زناشویی  را برای زن ومردبوجودآورده تاآنهارابه آرامش و لذت زندگی راببرندوبقای نسل داشته باشنداگر رابطه نباشد زندگی معنایی ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰
دمت‌گرم‌انگار‌خدا‌‌هستی‌با‌این‌نوع‌صحبت‌کردنت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
راست میگی ولی باید یکم هم صرفه جویی کرد باید هفته ای 1 بار بزنیم تا بتوانیم در اوج ازدواج لذت داشته باشیم🤗
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۳۰۰
خود ارضایی بیش از حد کردم و احساس میکنم خیلی بد شدم راهنماییم کن چی کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۰۰۰
واقعا خیلی بده خیلی عوارض های بدی داره حتا اگه سالی ی بارم بزنی بازم ضرر داره ولی ترک کردنشم خیلی سخته بعد ی ماه که نزنی بدجور بهت فشار میاد وسوسه میشی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
سلام نمیدونم داداشی یا خواهر ولی بایدبگم ایول خیلی مردی من بااین روش ها ترکش کردم مدیونتم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
مرد مومن من فیلم نگاه نمیکنم و میزنم اگه نگاه کنم که بدتر میشم خیلیم خوبه باعث تمرکز من میشه و درامتحاناتم موفق ترمیشم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۶۰۰

اینا تحقیقاتی هست که انجام شده .تمام مشکلات شما هم بر اثر فکر خودته .

خوب منم هر وقت که شدید باشه برام میزنم هیچ مشکلی هم نداشته و ندارم نه کم بینا شدم نه حافظه م ضعیف شده نه موهام ریخته الانم چهل سالمه اتفاقا از لحاظ سلامت جنسی خیلیم عالیم

هیچ قسم و آیه ای هم نمیخورم تنها مضراتشم دقیقا هموناست که سایت گفته .یه نکته اینکه اگر بخوای به زور خودتو ارضا کنی واقعا ضرر داره ولی اگه میل جنسیت زیاد شده و نمیشه کنترل کنی هیچ ضرری نداره تازه بعضی اوقات مانع یکسری تجاوز هم میشه

ببین دوست عزیز من که شما رو نمیشناسم و بیخودی هم نمیخام مخالفت کنم ولی اینو مطمئنم که هر کم و کاستی که برات به وجود میاد بخوای بذاری پای اون دقیقا همون میشه که تو فکرته و واقعا بیمارت میکنه

اکثر بیماری های ما رو مغز به ما القا میکنه و بیمارمونم میکنه .مثه یه سرطانی که سالها از سرطانش بیخبره و هیچ اتفاقی براش نمیوفته ولی به محض مطلع شدن از سرطانش افقی میشه

.زیادروی نکنید و با فشار میل جنسی نجنگید که مطمئنم معایب جنگیدن با میل جنسی خیلی بیشتر از کنار اومدن باهاش

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۸۰۰
پاسخدوستان استمنا از گناهان کبیره هست بدلیل ضررهایی که بر روح و جسم وارد میکنه زندگی رو واقعا تبدیل به جهنم میکنه لطفا اگه درگیرش هستین ترکش کنین خووتون نجات بدید خداهم میبخشه گول چرت پرت ها که تو سایت هست رو نخورین هیچ نفعی نداره زندگی تون رو تلف نکنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
مثلا یکی که تا چهل سالگی مجرده پس بره بمیره اگه این کارم نکنه چرا چرت میگین بابا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۸۰۰
حاج‌آقا تو نمیزنی نه؟ بیا خودم واست میزنم که دیگه زر نزنی یا حق❤️
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۴۰۰
استمنا باعث میشه همتون اون دنیا برین جهنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۸۰۰
پاسخنمی‌دونم چرا وقتی تو خواب میاد بدترین حالت دنیا و داری ولی وقتی تو حمومی خوبه ولی نزنین همون ماهی یکبار خود به خود درآد بهتره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۶۰۰
تو دیگه خیلی معتادی ک خود ب خود میاد😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
پاسخ

تجربه 15 ساله من از خود ارضایی... از حدود سن 15 سالگی میزدم و الان 30 سالم شده و در این عرصه یک پیشکسوت به حساب میام. خیلی سریع و خلاصه میگم. اونایی که روشن فکرانه در مورد این موضوع حرف میزنن ، کاملا مشخصه هنوز اول راه هستن، برای همین با این حرفا می‌خوان مهر تایید جق زدن خودشون رو تایید کنند، من خودمم اوایل از این حرفای روشن فکرانه برای خود ارضایی زیاد میزدم، اما الان فهمیدم کاملا در اشتباه بودم. منطقی حرف میزنم در پایان تصمیم با خودت، خودارضایی لذت داره، 100 درصد هفته ای 1 الی 2 بار ایرادی نداره، اما مشکل از همینجا شروع میشه، چون لذت داره تو وقتی شروعش میکنی ، بصورت نادخودآگاه دوست داری این تجربه رو بیشتر تجربه کنی ، هفته ای 1 الی 2 بار وقتی پیش می‌ری مدام مدت زمان کوتاهتر و تعداد دفعات خود ارضایی بیشتر میشه، دقیقا دقیقا مثل یک معتاد ، اگر یک معتاد ماهی 1 بار مصرف کنه هیچ مشکلی پیش نمیاد ، اما آخه برادر و خواهر من ، یک معتاد نمیتونه بگه من فقط ماهی 1 بار میکشم، چون لذت زیادی داره و مدام فاصله مصرفش رو کم و کمتر میکنه، ی جرقی هم نمیتونه بگه من تعادل رو رعایت میکنم هفته ای 1 بار میزنم دیگه نمی‌زنم ، بحث اصلی همینه ، میرسی به هفته ای 4 بار ، و به روزی 4 بار هم میرسی ، دقیقا مثل یک معتاد ، چون اون لذت تو مغز تو نهادینه شده، مغز اگر یبار ی تجربه لذتبخش رو تجربه کنه دیگه ول کن نیست، و خب مشخصه که حتی روزی 1 بار جق زدن هم تاثیرات بسیار بدی داره روی سیستم بدن ،چه برسه به روزی 4 بار ... و مثل یک معتاد که وقتی ترک می‌کنه حتی یکبار هم حق نداره، بکشه ، چون اگر بکشه دوباره برمیگرده خونه اول ، جرقی هم برای همین میگن باید ترک کنه، آیا معتادی گناه داره خیر ، ولی معتاد شدن زندگی رو نابود میکنه، خود ارضایی گناه داره ، خیر ، ولی به بدنت آسیب میزنه، پس نتیجه میگیریم اگر گفتن گناه داره به این دلیل بوده که به بدن ضرر میرسونه، خود ارضایی روی تمرکز، ارتباطات ،حافظه، عزت نفس و قوای بدن تاثیر منفی داره این تجربه خودمه، و نکته ای که هیچکی اینجا نگفته رو میخام برای اولین بار بگم که افتضاح ترین و بدترین حالت اینه که شما جق بزنی و غسل جنابت نکنی ، اینطوری میتونم بگم فاتحه زندگیت خونده میشه ، موجودات ماورایی منفی که شیاطین هستن در این حالت بدترین ضربات رو به سلامتی، و نحوه کسب درآمد و ازدواج و ارتباطاتتون می‌زارن ، به نحوی که اگر خدا کمکت نکنه زندگیت بخاطر تاثیرات منفی این موجودات روت میزارن به لجن کشیده میشه ، اگر کسی هم باشه که جنب باشه و کاریش نشده ، یا هنوز نشده ، بخاطر شرایط خاص هاله های بدنش یا ... نتونستن نفوذ کنند ، که اینا خیلی کم هستن شاید 1 درصد. اوناییم که در مورد این تاثیرات ماورایی می‌خوان بگن خرافاته به هیچ جام نیست، عمل نکردن به همین آداب و رسوم قدیمی هست که باعث شده مردم الان به نون شبشون محتاج باشن... خود ارضایی خوب نیست تجربه را تجربه کردن خطاست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰
کاملا صحیح
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
این الا خلاصه بود ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰
خرافات هاله و پرت و پلاها را هم در حال جلق زدن کشف کردی ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۵۰۰
دمت گرم داش نجاتم دادی
می خواستم بدونی به روزی 7 بار هم میرسه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
من خودم یکی أز اون شیاطینم 😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۶۰۰
تمام نظرات مخالف نمیدونم چرا اندازه یه کتاب نوشته شده نمیدونم چرا حس میکنم یه عده سایبری پشت نظرات مخالفه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۴۰۰
ممنون که تجربت رو در اختیار ما گذاشتی، کاملا موافقم با تاثیرات ماورایی این رفتار ...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰
تشکر از نظرت، چشمامو باز کردی
منم یه کنکوریم. درسام خیلی عالیه ولی به خاطر خودارضایی خیلی پسرفت داشتم. خیلی پشیمونم. الآن نمیدونم اگر دیگه نزنم به حالت قبلی برمیگردم یا نه.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
پاسخهرکی میگه جرق بزن خوبه گوه میخوره میگه چون خودش جرقییه میخواد یکی دیگه هم کنارش بزنه که احساس تنها بودن نکه.. خواهر این جرقومن..... هرچی بدبختی داریم. از همین لامصب.. به یه بدبختی یه ماه ترک کردم. اینترنت نگرفتم که دیگه نزنیم ماه دوم گفتیم دیگه تموم شده نمیزنیم هم اینترنت. اون یه ماه و جبران کردم. هروز شده بود وعده غذاییم🤣 صبحانه جرق ناهار جرق شام جرق. میان وعده و کناره یه وعده اضاف میزدم سر یه ماه سیخ کبریت شدم. 🤣🤣نزنید نزنید. فیلم سوپر هاهم همه تکراری و قدیمی شده جدیدم نمیسازن. باهاش بزنیم حال کنیم. 😅😅.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌✌✌✌✌
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
لعنتی تو چقد منی خخخ
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۷۰۰
داش دمت گرم😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
پاسخگوه نخورین بخدا ک‌ روز خوش نمیبینین اینجور دروغ میگینو مردم و به خودارضایی تشویق میکنین من بجز یک عالم تحقیقی که کردم خودم تمام ضرر هاشو دیدم من حافظه خیلی خوبی داشتم اما الان مغزم مثل ماهی شده هیچیو نمیتونم ب خاطر بسپارم ب جرعت میگم ک تنها فایدش اینکه فقط همون لحظه ارامش میگیری ولی بعدش چنان اعصابت خورد میشه ک فقط میخای یکیو بزنی چنان بی انگیزه میشی هدفتو گم میکنی ک دیگه زندگی برات معنی نداره . اصلنم نمیتونین تعادلو حفظ کنین شاید دفعه های اول بتونین ولی ب مرور بدون اینکه خودتون بفهمین کم کم زیاد میشه انقدر زیاد میشه ک دیگه تی اگه بخاین هم مغزتونو نمیتونین کنترل کنین ب جایی میرسین ک از خودارضایی بیزارین ولی باز نمیتونین ترکش کنین من این حرف هارو از هیچ مقاله و سایتی نگفتم و تک تکشو خودم تجربه کردم.الان دارم دست و پا میزنم ک ترک کنم ولی عادت کردم معتاد شدم خیلی سخته خیلیییی ولی ی چیزی بهتون بگم بازم اگر با اون بالایی رفیق باشین ازش کمک بخاین کمکتون میکنه من خودم تا الان هم اگر تونستم بهتر بشم فقط بخاطر کمک هاش بوده. اگر هم ب این کار مبتلا هستین از خدا وقت نا امید نشین من تنها دلگرمیم همین حرفی هست ک خودش گفته صد بار اگر توبه شکستی بازا حتی خودش گفته یکی از بزرگ ترین گناه ها نا امیدی از منه .تمام سعیتونو بکنین اونجوری نباشه ک‌بگین عیب نداره باز توبه میکنم خدا میبخشه چون دارین خودتونو مسخره میکنین اما اگر از دستتون در رفت دوباره تلاش کنین ازش بخاین سوره لقمان رو هر شب بخونین سه چهار بیشتر نیست من خودم حال دعای طولانی ندارم ولی خیلی تاثیر گذاره خیلیییی اینا ها هم ک میگن اشکال نداره و اینا فقط دارن خودشونو توجیح میکنن چون بی عرضه ان چون تا ب ی مشکلی برمیخورن با جق زدن خودشونو از مشکلاتشون نجات میدن‌ و نمیتونن حتی ی چاره ای برای مشکلشون پیدا کنن یا هم بعضی از این سایتا واقعا مزدبگیر غربی ها هستن .دین اسلام چیز بدی نیست هرچی ک گفته پشت ی عالم دلیل درسته ک ما خیلیاشو‌ نمیدونیم اینکه میگن خودارضایی گناه داره بخاطر همینه ک واقعا خیلی ضرر داره اینو مطمئن باشید ک خدا تنها کسی هست ک خوبی ما رو میخاد و الکی ما رو از چیزی منع نکرده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۱۰۰
من هم باهات موافقم تنها راه پناه بردن به خداست😟 تو این دنیای مزخرف
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۱۰۰
پاسخ

نعمت هستم 32 ساله از 13 سالگی خود جق می زنم فواید داره آلت مرد رو  بزرگ میکنه من الان هروز با روغن یک ساعت میزنم 22 سانت آلت  دارم ولی ضررهای زیادی هم داره تاس شدن قیافه شبیه آلت  میشه خوبه در کل

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۸۰۰
چرت پرت نگو زندگی رو له لج من میکشونه انجام نده
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
آخه کیریم تو اون قیافت از 13 سالگی تا 32 سالگی انتظار نداری آلتت بزرگ شه هیچ چیزی بر روی بزرگ شدن آلت تاثیر نداره اون سایز خود ک... میتونی پیش پزشک جنسی هم بری روغن هیچ تاثیری در افزایش سایز نداره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۴۰۰
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۹۰۰
پاسخمن الان 98 سالمه.تقریبا از دو ماهگی خودارضایی میکنم.خیلی طول عمرم زیاد شده خداروشکر.
تازه باعث افزایش حقوق هم میشه.تا روزی 25 بار میزنم.راز موفقیت و طول عمرم جق بوده.بصورت حرفه ای هم آموزش میدم.جق در 3 ثانیه.
با تشکر از همه حقی های سایت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۴۰۰
😂😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
لطفا خفه باش ممنون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
😂😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۳۱۰۰
😂😂😂😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۱۴۰۰
سلام
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۹۰۰
پاسخقشنگ معلومه خودت یه چند باری زدی بعد آمدی اینو نوشتی
اول میگی خود ارضایی ضرری برا بدن ندارم بعد پایین تر نوشتی ضرر های خودارضایی در مردان! آخه آدم میتونه چقدر لاشی باشه ک اینجور واضح بگه برید خودارضایی کنید تازه برا بدن هم سالمه🤦😆. من چون خودم خیلی تحقیق کردم و چند از دوستان میدونن که چرت میگی،بقیه چی؟! خدا می‌دونه چند نفر با خواندن این مطالب خودارضایی ترک نکردن که هیچ تازه بیشترش هم کردن که مثلاً برا بدن مفیده😒.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
میخواد مردم و گول بزنه بی همچیزه استمنا ضررهای وحشتناکی داره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
آره باو سایتش خیلی چس میگه اول میگه اینا ضراراشه بعد ی تومار فایده نوشته خود نویسندش جقیه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۸۰۰
پاسخدرمورد جزئیات اینترنت و فیلتر شکن از کتاب قرآن تا کتاب شیطان پرستی وقتی داخل اینترنت جزئیات خوب هست چرا جزئیات بد وقتی خدا هست چرا شیطان خب کسی که مبایل اندروید داره باید بدانه که وارد جزئیات شیطان پرستی نشه وقتی که شیطان پرستی رو نه فقط از داخل مبایل که میگه دشمنشه بلکه دوستشم هست از زندگی خودش و خانواده اش دور کنه همین کارش باعث میشه غلبه کنه در مقابل شیطان پرستی اینترنتی دوماً فکر های انحرافی که از طریق مبایل اینترنت فیلتر شکن نفوذ کرده تو ذهنش با قرآن خوانی با ذکر صلوات از ذهنش دور کنه همین وسلام نامه تمام دیه این همه توضیح نداره کتابیش کنی یا حق عمل به ای موضوع یادتون نره باشه فقط خدا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰
ها؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۵۰۰
پاسخدکتر فقط بهم بگو خود ارضایی روی هورمون رشد از 14سالگی به بعد ممکنه که بسته شدن صفحات رشد قد شه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
پاسخهرکس میخواد ترک کنه یک هفته پشت سر هم روزه بگیره و نماز بخونه نماز هم نخوندی اشکال نداره ولی روزه رو حتما بگیر بعد چون گشنه باشه نمیتونی بزنی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
یه باره بگو خودکشی کنید چون آدمی که مرده باشه نمیتونه حق بزنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۲۰۰
پاسخچت انلاینتون چرا نیست
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

لطفا سوالاتتون رو در چت آنلاین نپرسید. اگر سوال دارید در همینجا به صورت ناشناس بپرسید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۱۰۰
پاسخبا سلام
اصلا از نگاه دینی یا غیر دینی به این مسئله نگاه نکنید. بیشتره علوم بر پایه تجربه است کسی که یه بار راهی رفته حتما بهتر از توی که تا بحال نرفتی اون راه بلده.
من خودم از 12 سالگی تا الان که 22 سالم جق میزنم .
خو ارضایی هیچ ربطی به ریزش مو، قد،افسردگی، بی خوابی و این چیزا نداره.
اتفاقا آرامش میاره باعث میشه وقتت حدر نره دیگه سراغ اون دختر این دختر نمیری من خودم برا درس به اون چیزی که خواستم رسیدم چون.
فقط سعی کنید زیاد معتادش نشین بش فکر نکنید خیلی عادی بزن لذتش ببر بعد دیگه تمام به کارهات برس.
ولی بستگی به خودت داره زیاد وابستش نشو همین.
ارسطو میگه: زندگی حفظ اعتدال است.
هر کاری میکنی نه کمش خوبه نه زیاد حد وسط بچسب حتی مهربان بودن که همه میگن خوبه هم زیادیش بده
خستتون نکنم می خوای بزنی بزن ولی به اندازه نیازت بردار اسراف نکن😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
خفه شو بابا گول شیطانو خوردی اینکارها نکنن همه ضررهاش واقعیت داره نمیفهمی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۰۰۰
منم موافقم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
همه ضررشو میدونند ولی خودشون میزنند به خریت ذ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰
پاسخسلام من ماهی یبار خودارضایی انجام میدم ضرر داره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۸۰۰
اره ضرر داره معتادش میشه و خیلی سخت میتونی ترک کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۰۰۰
نه داش همینطوری ادامه بده
بقیشو خدا کریمه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۴۰۰
سلام خیر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۸۰۰
بله ضرر زیادی داره اون نطفه ای که با خود ارضایی میاد بیرون همون ویتامین و پروتئین غذا هاس که تبدیل به یک مایه منی شده که با انجام خود ارضایی و خروج مایع منی از بدن نمی زاره اون مایه داخل بدن ترشح بشه پروتئین و ویتامین ها کمک رسانی به دید چشم به نیروی بدن و ضعیف کننده قوای جنسی هستش ناباروری هم ایجاد میکنه و پیری چشم هم به جا میزاره لطفا این کار رو ترکش کن با دور کردن وسوسه های شیطانی باذکر صلوات و قرآن خوانی و نماز شب همین یاحق
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۶۰۰
نه اصلا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۶۰۰
تامیتوانی در زندگانی در جوانی تامیتوانی جق بزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰
پاسخ

الان سالی یه بار کوکائین با شیشه یا هروئین کشیدن مشکلی نداره. هر چیزی زیادش مشکل داره چی میشه ادن سالی یه بار برای تفریح و خوشی بکشه!!!!! این چرندیاتی که گفتی از دستاوردهای دانشمندان غربی  هستش. الان تو یه بار برو سمت مواد مخدر سالی یه بارش آیا مشکلی داره؟!؟! نه پس چرا نمیکشی؟! چون معتادت میکنه. این ادمین کله پوک هم دانسته یا ندانسته داره از گفته های اونها پیروی میکنه که به ظاهر منطقی و خیلی خوشکل و زیباست. منم 9 ساله درگیرم . از 11 ساله تا 20 سالگی. دو سه ماهه اول ماهی یه بار میزدم بعد چند ماه شد هر دو هفته یه بار بازم بعد چند ماه شد هر هفته یه بار. بعد 9 ماه از وقتی که شروع کردم شد هر روز یک بار بعد 4 ماه شد هر روز 3الی 4 بار. یک سال طول کشید تا اینطور شد. الان من متاسفانه یه جقیست حرفه ای هستم البته یه ماهه ترک کردم. توی مدرسه ک دوست و آشنا هم زبانزد بودم توی جق زدن. شده روزی 8 تا زدم اون قدر میزدم که هیچی نمیومد. قیافم کیری شده بود. فروغ چشمام رفته بود. دیروز حجامت رفتم دکتر گفت بدنت خیلیییی ضعیفه حتما گوشت قرمز این چیزا نمیخوری و غذا زیاد نمیخوری. گفتم اتفاقا تو خانواده مون مثال خاص وعام هستم تو غذا خوردن. فهمیدم که جلق منو اینقد ضعیف کرده. کسایی که میگن واسه اعصاب خوبه وقتی ناراحت میشی دارن از صورت مسئله فرار میکنن و پشت جلق قائم میشن.فک کن حقتو خوردن اعصابت خرابه به جای اینکه بری حقتو بگیری عرضه شو نداری میشینی جلق میزنی که آروم بشی!!الان چی شد مثلا !!حقتو گرفتی!! صورت مسئله پاک شد آیا!!! حقتو خوردن تو نشستی جلق زدی. واقعا دیگه متنفرم از این کار. به گناه بودنش کاری ندارم چون اگه مدت زمان زیادی بزنی دیگه گناه بودنش به چپتم نیس فقط ضررهاش نابودی میکنه. برید زنا کنید سکس کنید هر گوهی می‌خورید بخورید سمت این کار نیایید . عین کار یه اعتیاد نمیشه کنترلش کرد. الان معتادا میتونن بگن من دیگه ماهیی یه بار میرم میکشم!!! نه اگه هم قبول نمیکنی به ک..رم برو بزن برو. ببینیم آخر من ضرر میکنم یا تو. از لحاظ علمی هم ثابت میشه کرد این کار سرتا پا ضرره . این رو به کسایی میگم که همش علم علم میکنن. اما این برمیگرده به سیاست .وقتی آلفرد کینزی که یه منحرف جنسی بود اومد این کتاب رو نوشت کارتل های بزرگی مثل راکفلر ها که جزو پولدارترین و قدرتمندترین خانواده ها تو آمریکا هستن پشت ایشون در اومدن و تو بوقو کرنا کردن که این تحول ایجاد کرده. درحالی که جامعه اون روز های آمریکا خیلی هم مذهبی بوده. این اومد همه چی رو آزاد کرد .سکس یعنی انزال. حالا میخواد با زن باشه با خر باشه با درخت باشه با خودت باشه یا هر چی. تنزل مقام انسانی به حیوانی یعنی این. الان میگن همجنس بازی ازاده عادیه. تو حیوون ها هست. الان ما مرغ و خروس و گاو و گوسفند و اردک و غاز و بوقلمون خلاصه هر حیوونی تو روستامون هست. من یه بارم ندیدم خروس بره خروس رو بکنه😂 یا مرغ با مرغ لز بره😅 یا بقیه حیوونا. دوستام که از من خیلی پایین تر بودن یکیش شریف میخونه مکانیک چندتاشون هم پزشکی قبول شدن. اونوقت منم 3 ساله پشت کنکورم و دارم واسه شما پیام مینویسم🤢🤦‍♂️ که ثابت کنم جلق بده🤦‍♂️ الان خود دانی میخوای بزن میخوای نزن. بزنی نزنی خیری واس مم نداره😅 به گناه بودنش هم کاری ندارم چون بری سکس کنی خیلیییی بهتره تا از این کثافت کاری. ادمین نوشته بود آرامش میاره جلق زدن. بله میاره. وقتی که ناراحتی یه مشکلی پیش اومده به جای حل مشکل میری سمت راحت ترین کار که جلف زدن هستش. اون مشکله حل نشده ولی. واسه همین هم هست که وقتی ترک میکنی شاید یکم حس افسردگی بیاد سمتت. چون پشت جلق زدن قایم شده بودی و چشماتو بسته بودی رو همه چیز. الان که عقلت اومده سر جات و میبینی مشکل هست حس افسردگی میاد سمتت. بعضی دکتر ها میان میگن به جلق زدنت ادامه بده تا حس افسردگی سرکوب شه به جای اینکه راح حل مشکل رو نشونشون بدن. بازم میگم من بعد 9 سال هدر دادن عمرم الان میخوام کلامتان ترک کنم حاضرم بمیرم ولی نزنم. حاضرم سکس کنم ولی سوپر نبینم و جلق نزنم.تو دوستان و همکلاسی ها که تعدادشون هم خیلیییی زیاد هست کسی رو ندیدم راضی باشه حتی یه نفر بعد این دکتر جون میاد میگه منابع علمی تایید کرده.منابع علمیش کیه منابع غربی. اونها از کجا آوردن این مطالب رو؟!اومدن از آدما سوال گرفته که آیا مشکلی داره یا نه آیا راضی هستین و... حالا اون کسایی که روشون آزمایش می‌شده کیا بودن!؟!؟! یه مشت منحرف جنسی که تو زندان های آمریکا به خاطر جرایم جنسی بازداشت بودن و همجنس باز ها و منحرف های جنسی  . دوستان این روانشناسا ی غربی   اومدن بچه های 6 ماهه تا یادم نمیاد چند ساله رو به تعداد خیلیییی زیاد (بیشتر از 50 بار) ارگاسم رسوندن. بعد نوشتن ت  که ارگاسم در کودکان عادی هست و دیده شده‌اند!!!! الان دکتر ها و روانشناس های بیشتر دنیا از روی آگاهی و قصد و یا جهالت میان مطالب این شیطان صفت رو به عنوان رفرنس علمی قبول میکنن. برید تحقیق کنید خودتون از منابع داخلی و خارجی .میتونید از سایت های دیگه هم استفاده کنید که به طور دقیق توضیح داده که از کجا دراومد که خودارضایی و همجنس بازی و ازدواج با حیوانات و... عادی شده در زندگی مطالعه‌ دل غنیمت است/ خواهی بخوان و خواهی نخوان، ما نوشته ایم.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۵۰۰
داداش خدایی با نظرت حال کردم شما کاملا درست توضیخ دادی ولی چرا طومار نوشتی شما که صادق هدایت نیستی که مردم با نوشتت حال کنن😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۲۰۰
چقدر احمقی یه نیاز طبیعی بدنو با استفاده مواد مقایسه میکنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
هیچ کدوم از حرفات منطقی نبود خودتو ببر پیشه روانپزشک، داخل حرفات همیشیرو به هم ربط میدی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰
اگه تو اعتقاداتت می گفت خورشید پوشتیش به ماست، تو قبول می کردی و حرف دانشمندان رو هم به آن تخم بلدرچین چپت هم می گرفتی، و بهت بر می خورد که اینا چرا می گن خورشید پوشتیش به ما نیست. الان هم قضیه همینه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰
پاسخخدا لعنتتون کنه که اینطور وقیحانه میگید خودارضایی مفیده چقد میتونید پست باشید
ما ک خودمون اثرات بدشو دیدیم در کسایی ک این کارو انجام میدن و حتی خودشون اعتراف میکنن ک اینکار زندگیشونو نابود کرده و جز ضرر هیچی تو این گناه نیست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۴۰۰
نظر همه خوب یا بد باید تحقیق بشود آنهم از یک دکتر متخصص با تجربه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
چه ربطی داره خودازیابی اصلا اشتباه نیست هیچ ربطی به مواد مخدر نداره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۶۰۰
سلام من فقط سوپر زیاد نگاه میکنم چیکار کنم اخه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۹۰۰
اینجوری 95 درصد مردم زندگیشون خراب شده در کل جهان
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰
پاسخسلام هرچی هستو درمورده استمنا همشو میدونم و میخوام از فواید و ضرر هایشان بگم
فواید:جلوگیری زود وسوسه و برانگیختن؛
داغونی حس روح جسم بدن و سستی بی حالی بداخلاقی
برای فکر کردن برای ترکش یکم سخت است ولی اگر واقعا میخواهید بترکید اول باید فیلتر شکن رو حذف نصب کنید کلا اینترنت نخرید
موبایل اینترنت دشمن آدم است.
کسانی که الان مشغول همون کاری هستن در واقع خیلی بد اقبالند و همین سرنوشت باعث نابودی انسان میشود و هر روز برای خودکشی فکر میکنند و جنون اطباقی میشوند
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخاینجا اومدی میگی جر ---ق تاثیری روی لاغری نداره پاین تر میگی باعث لاغری وافسردگی میشه این نشانه جرقی بودنت هست جرق زدی اومدی کسشعر میگی🗿🚬
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۱۰۰
😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخمن خیلی گرفتار این عادت زشت هستم . راهنمایی کنید چطور ترک کنم . اصلا تمرکز ندارم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۸۰۰
از تنهایی فرار کن جایی برو که ادم است و به سکس فک نکن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۱۰۰
فقط باشگاه رفتن میتونه کمکتون کنه - 2-3 ماه اول باید در حد مرگ ریاضت بکشی ولی بعدش عادی میشه برات
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
داداش اول باید بدونی که گناه بزرگیه و ضررههی زیادی دار به با کمک خدا بتونی ترکش کنی از چیزهایی که وسوسه ات میکنه دوری کنی کم کم موفق میشی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخسلام حالا خوبه شما شوهر یا زن ندارین من شوهر دارم میل جنسی نداره مجبورم خودارضایی کنم که به کار بد کشیده نشم برام دعا کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۱۰۰
در تلگرام پیام بدید راهنمایی کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
باور نکردنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۹۰۰
پاسخمن 15 سالمه از 13 یا 14 سالگیم هر روز میزدم تا آنکه خواستم عوض شم و اون روز امروزه درسته که خود ارضایی یک امر طبیعیه ولی وقتی از کنترل خارج بشه به سخنی میشه دوباره کنترلش کرد من از امروز سعی میکنم تغییر کنم از امروز تا یک ماه دیگه یعنی تاریخ 1401/9/1 دوباره در همین وبسایت پیامی میزارم و حالا اون روزمو بیان میکنم 😁😁😁
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰
اره جون عمت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
تو میتونی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۹۰۰
پاسخمن چند سالی میشه خود ارضایی میکنم و 1سالی میشه ترکش کردم وتو این یک سال خیلی تو زندگیم پیشرفت داشتم شاید بگم اندازه 10 سال زندگیم جلو افتاد ،زندگیم نظم گرفت اعتماد به نفسم بالاتر رفت ودر مقابل جنس مخالف اعتماد به نفسم بالاتر رفت و زمانی که خود ارضایی میکردم نمیدونستم ریشه تمام مشکلاتم خودارضایی انقدر افسرده شده بودم که فقط به خودکشی فکر میکردم ،بعد از خود ارضایی به مغزم وچشمام فشار میومد و انرژیمو کلا میگرفت و تمرکزم میومد پایین و احساس بی ارزشی میکردم و بدیش اینه اعتیاد میاره یعنی هرچی انجام میدی دلت بیشتر میخوادو وقتی میخواستم با پارتنرم سکس کنم اصلا انرژی نداشتمو و دلم سکس نمیخواست ،برنامه زندکیم مختل شده بود ،بزارید کنار مت 10 سال خودم تجربشو داشتم زندگیتونو نابود میکنه اگه ترکش نکنید ،به جاش برید باشگاه بریم پارک بدویید و حواستونو کلا پرت کنید عبارت تاکیدی من از خودارضایی متنفرم رو با احساسی قدرتمند بگید و مدام تکرار کنید تا باور کنید که متنفرید .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۸۰۰
پاسخسلام ببخشید میشه لطفا به بنده کمک کنید که خودارضایی را ترک کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
سلام از چیزهایی که وسوسه ات میکنه دوری کن زیادی گرمی نخور از خدا کمک بخواه بدون که گناه بزرگی و ضررهای زیادی داره زندگی رو مثل جهنم میکنه تلاش کن ترک کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۸۰۰
پاسخبالاخره یک جا دیدم حرفاشون علمی هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
پاسخسلام شمایی که علم کافی ندارین لطفأاظهارنظرنکنین!بیزحمت مطالعه کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
پاسخدوستان عزیز لطفا نظر من رو بخونید تا براتون روشن کنم ایا مفیده یا نه بنده خودم نه دینی را قبول دارم نه خرافاتیم و بیشتر تجربه شخصی خودم را در میان میگذارم من حدود 6 سالی هست خودارضایی میکنم از زمانی که به بلوغ رسیدم بله 2 سال اول زیاد مشکل خاصی نبود تا این که در هفته 4 الی 5 روز خودارضایی میکردم که شد 6 سال دقیق زود انزال شدم ضعف بدنی بعد از خودارضایی را قشنگ حس میکنم حتی رفتار و حالت روحیم هم بعد از خود ارضایی تحلیل کردم رفتارم بد خلق میشد و ذهنم حالت منگی و بی حواسی و بدون تمرکز بهم دست میده و فوق العاده ادم باهوشی هستم از هر نظر ولی موقعی که این کارو شروع کردم از نظر تمرکز از نظر افسردگی ریزش مو امید به زندگی افتضاحم و یک بار تصمیم گرفتم ترکش کنم حدود یک ماهی شد این قدر پر انرژی بودم و انگیزه و نظم داشتم که خودم تعجب میکردم فقط بخاطر یه جق باشه این تجربه شخصی منه یه پزشک خودش مثله من بیاد 6 سال بزنه بعد نظر بده اینم نظر من بود خیلی ضرر داره و منی که با صدای یه زن تحریک میشدم از بعد 6 سال حتی دیگه فیلم پورن هم میبینم تحریک نمیشم ولی شمارا از زندگی میندازه کسی که درسش خوب بود انگیزه داشت و موهای زیادی داشت بعد از قشنگ 6 سال به بدترین شکل شد دیگه خود دانید قبول ندارین هروز بزنید که شمارا با این بیماری که منو بدبخت کرده و نمیتونم ترکش کنم اشنا شین تمام
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۸۰۰
مرسی که گفتی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰
درسته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
دمت گرم واقعا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۱۰۰
سلام ایا خودارضایی باعث جوش میشه
و‌ میخوام بدونم چی کار کنم ترک‌ کنم لطفا از روبیکا پسام بیدن به من تا من توضیحی‌بیشتری میخوام خواهش میکنم از روبیکا پیام بدید توضیح میخوام
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
پاسخچرت نگید.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
پاسخنه داداش تو چون موقع خود ارضایی پورن میبینی چشمات دارن ضعیف میشن
نزن خب لعنتی :/
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۴۰۰
پاسخلطفا راهنمایی کنید خود ارضایی باعث سیاه شدن دور چشم میشه ؟ و ترک خود ارضایی ای پف دور چشم و سیاهی دور چشم رو کی از بین میبره ؟کسی در این زمینه تجربه داره ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
سیاهی دو چشم بیشتر به اختلال خواب همچنین ارثی و تقریبا تو تموم آدما وجود داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
پاسخافسانه هایی که حقیقت دارن! کافیه انجام بدی تا ببینی همش حقیقت داره، عوارضش دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره، هرکسی میگه عوارض نداره، ببینید به فرزند و خانواده اش این کار توصیه میکنه یا نه؟ ببینید خودش انجام میده یا نه؟ اگه ضرری نداشت خداوندی که ما را آفریده و از ریز و درشت همه چیز آگاهه اونو حرام نمیکرد، و ازدواج حلال و تشویق نمیکرد، بترسید از روزی که خودارضایی و زنا و لواط کار دست تون بده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
حق xDDDDDDDD
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۲۰۰
چقدر آدم از این اظهار نظر خنده اش میکیره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۸۰۰
👏👏👏
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۳۰۰
با سلام خدمت دوستان 🙂خودارضایی خیلی بده برید گوگل سرچ کنید دکتر میلاد عوارض خودارضایی کامل درمیاد حق هم میگه
_وقتی جق میزند ان موقع ازدواج کردید بعد بگید چرا باردار نمیشه بدلیل اینکه جیقی هستید 🙂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
پاسخنظرات رو خوندم و متاسف شدم
واقعا آخه کسی که دانش کاری رو نداره چرا نطر میده؟
آیا وقتی مریض میشید دکتر میرید یا به نظرات مردم گوش میدید
در مورد خودارضایی باید افراد متخصص و سکس تراپیست ها و جامعه پزشکی نظر بده و نظرشون در این متن آورده شده
وقتی دیگران شعور و علم چیزی رو ندارن چرا نظر تخصصی تو هر زمینه ای میدن؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
پاسخخدا لعنتت کنه آقای ادمین که مردم و گمراه میکنی جات توی جهنمه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
پاسخواقعا مریضی داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخسلام بله حرامه گناه بزرگیه و ضررهای زیاد به جسم و روح وارد میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخدقیقا خیلی ضرر داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰
نه خیلی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰
پاسخسلام. من هر وقت خود ارضایی میکنم زانو درد می‌گیرم میخواستم بدون ربطی به زانو داره یانه
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۱۰

خود ارضایی باعث زانو درد نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰
حتما هرچی داری همشو خالی میکنی 😂
زانو درد نیست، بلکه انرژیت تخلیه میشه یه مدت پاهات شست میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
بله کاملا درست می فرمایید منم هم اونطوری میشم بدنم داغ میشه احساس تشنگی میکنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۴۰۰
اگه قسم نخورم کسی باور نمیکنه ولی به جان مادرم منم بعد هر بار این کار کردن زانو درد میگیرم اگه یک هفته بزارم کنار خوب میشه دوباره شروع کنم شروع میشه درد
ولی نمیتونم بیشتر از یه هفته دووم بیارم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
پاسخخودارضایی هیچ فوایدی نداره
اتفاقا خودارضایی باعث سرطان مغز میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسخ😂😂😂😂😂ول کنین بابا گناهش چیه آخه . در صورتی گناهه که فیلم های سوپر ببینی .وگرنه در کل این یه امر کاملا طبییییعی هستش ایش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
متاسفم برات شیطان گولت زده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
لطفأاظهارنظرنکنین!ممنون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۲۰۰
پاسخعالییییی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۱۰۰
پاسخآیا خود ارضایی روی قد تاثیر داره ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

خود ارضایی در مردان و زنان بر روی قد تاثیری ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۷۰۰
پاسخ25 روز نزدم روز 26 مُردم همچی میدیدم تحریک میشدم و زدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخدوستان 15 روز اول سخته 15 روز دوم متوسط 30 روز دوم عادی
برای ترکش درسته خیلی سخته ولی واقعا لذتی نداره چون که اعتیاد داریم لذت نداره یادته وقتی برای اولین بار زدی چه لذتی داشت چون که اعتیاد نداشتی پس ترکش کن دوباره بزن یا اصلا نزن.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
مشکل اینه من5 سال دارم میزنم و هر بارم میزنم بیشتر لذت میده بهم🗿🗿😂🤝
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
من 23سالہ استم و 9سالہ کە میزنم
لزت اش بیشتر میشە
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخبا سلام بله دقیقا یکی از آثار منفی خودارضایی بعد از ازدواج مشخص می شود و آن عدم رضایت از رابطه جنسی است.به دلیل اهمیت بالای روابط جنسی بین زوجین این مسئله در برخی زوج ها منجر به اختلافات شدید و حتی طلاق می شود. حتما ترک کنید و به شریک جنسیتون احترام بگذارید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخبا سلام.
واقعا متاسفم برای این مطالب غیر علمی.
اصلا کاری به دین ندارم.
برای بررسی یک مسئله همه جوانب باید مد نظر قرار داده بشه.
عزیزان به مشاورین خانواده و روانپزشک ها مراجعه کنید و سوال بپرسید.
کسانی که اعتیاد به خود ارضایی دارن با مشکلات روحی روانی، ضعف اعصاب مواجه میشن.
همینطور در آینده اعتیاد به خودارضایی منجر به اختلالات جنسی مثل زود انزالی میشه.
یکی از مشکلات جدی بعد از ازدواج رخ میده که فرد هرگز ارگاسمی که در خودارضایی تجربه کرده رچ در رابطه با همسر نمیتونه تجربه کنه و بسیاری از زوج ها به مراکز سک س تراپی مراجعه می کنن تا مشکلاتشون در روابط جنسی رو درمان کنن.
خلاصه جای تاسف داره که مطالبی صرفا با دید یک جانبه و غیر علمی مطرح میشه.
فقط کافیه و روانپزشک ها، مشاورین، سک س تراپ ها و متخصصین در این زمینه رجوع کنید تا ببینید خودارضایی چه آثار خطرناکی برای حال و آینده انسان داره.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۲۰۰
پاسخصد در صد رابطه جنسی مفید
و خودارضایی مضر هست
کمی به سر و صورت خودتون آب سرد بزنید تا ذهن شما از حالت شهوت بیرون بیاد و بعد درباره این مسئله فکر کنید (بعد میفهمید که خودارضایی با رابطه جنسی خیلی فرق میکنه)
خودارضایی باعث میشه خودت با فکر خودت اندام تناسلی خودت را تحریک کنی ولی در رابطه جنسی اندام جنسی شما با جسم زنده دیگری که طرز فکر و عملش قابل پیش بینی نیست و میل و اختیار دارد در تماس است
ولی الان هیچ کس توان ازدواج کردن رو نداره
و مردم روز به روز لباس های بد تری می پوشند و عوامل تحریک کننده بیشتر میشه و تنها راه خلاصی از این حس خودارضایی هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
لعنت بر خودارضایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۲۰۰
پاسخصلام 18 سالمه و طی 5 سال مدام دارم میزنم و تو روح خودم ریدم
دیگ دارم نابود میشم
قیافم شده انگار عن منی که تو محلمون پسر خیلی کراشی بودم
کمر درد دارم و چشام سیاهی میره و ریزش مو پیدا کردم دارم میشم عین عمو جانی
سر گیچه دارم و میخورم زمین
افسردگی پیدا کردم و درسم داغون شده
وقتی ک میرم حمام همش میزنم دیگ وقت نمیکنم سرمو بشورم
یه دختر که میبینم شلوارش بالا هس یا باهاش میحرفم همینجور از پاچم میریزه و رو زمین چکه میکنه انگا سقف خونه ای که نشتی میده
دیگ دارم نابود میشم
التم دیگ کج شده رفته سمت مشرق
شدم زنده از تو گور در رفته
یه بار هم رل زدم اون دختره هم دیگ از من بدتر بود
خدا هم داره میزنع تو سرم
جان عمتون نزنین
من دیگ دارم میمیرمممممممم
دیگ فک نکنم عمر کنممم.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۶۰۰
سلام داداش ظاهرا وضعیتت خرابه من خودم بالاخره بعد 6 سال تونستم ترکش کنم واقعا بعد ترک انگار از زندان خلاص شدم نذر کرده بودم اگر خلاص بشوم برم پابوس امام حسین که امسال به لطف خدا بالاخره از این مرض خلاصی یافتم اگر خواستی به شماره زیر تو ایتا بهم پیام بده تا تجربیاتم رو بهت بگم مطمین باش یا ترک میکنی یا اینکه خیلی کم میکنی حتی اگر آدمی هستی که به مسایل مذهبی هم زیاد اعتقاد نداری بازهم بهم پیام بده بهت بگم مطمین باش ضرر نمیکنی👌🏻
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۸۰۰
دهنت سرویس پاره شدم🤣
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
داداش توبه کن با خدا باش از خدا بخواه معجزه توزندگیت رخ میده. خدا میگه تو بندگی کن بقیش بامن. از زندگی تا وقتی خدا هست ناامید نشو. توکل کن. منم توبه کردم الان بدن سازی کار میکنم هرجا رد میشم دخترا حال میکنن همه چی درست میشه. اگر با خدا باشی هرموقع تحریک شدی. بیا نظرات عوارضش بخون بعدتوکل کن به خدا نماز بخون. درست میشه انشاالله
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
لطفا ترک کن خودتو نابود نکن داداش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
داداش لطفا ترک کن زندگیتو بیشتر نابود نکن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
تو حتما روزی 20بار میزنی🤝🏿🗿
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
خخخخخخخخخخخخخ داداش ناموسا پاره شدم این خوندم عالی بود عین خودمی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤝
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
حاجی تو بنظرم خودکشی کن :/
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۱۰۰
ببین برو ورزش منم میزدم از وقتی ورزش رو شروع کردم دیگه نزدم الان اومدم نظرات شمارو دیدم گفتم دیگه اصلا نمیزنم بدنسازی برو یا کراسفیت اینا کمکت میکنه یه دکتر روانشناسم نرو
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
ببین داداش تو الان فقط دو تا راه داری یک اینکه همین الان به این زندگی کوفتی پایان بدی دوم اینکه کلا آلتت را آسفالت کنی و در اونجا را گِل بگیری چون این چیزی که میگی از آلت خارج شده و لوله فاضلابی است که داره نشتی میده .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۹۰۰
پاسخسلام آیا خود ارضایی بر روی صورت پوست و قیافه تاثیر دارد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۱۰

سلام 

خیر خود ارضایی بر شکل صورت و قیافه و ظاهر شما تاثیری ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۳۰۰
بله تاثیر دارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
سلام
میتونم بپرسم که هر چند وقت یه بار خودارضایی کردن ،معمولیه؟و چقدش میشه اعتیاد؟
و اینکه رو درس آدم تاثیر منفی میذاره یا نه
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

تعداد خود ارضایی در هر شخص متفاوت است . اعتیاد به خود ارضایی در بعضی از افراد با چند بار در روز است و در برخی دیگر 3-4 بار در هفته . ترک خود ارضایی نیز کاملا برنامه شخصی می خواهد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخهمچنین ممنونم از پست شما که حقیقت رو در تاریکی ای از خرافات مثل چراغی در گوشه ای روشن می‌کنه.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخدوستان در چت
میخواستم بگم درسته که این کامنت میتونه بر خلاف عقاید شما باشه، ولی باید بگم دیگه اون روز های خرافاتی گذشته. خود ارضایی یعنی یک عمل کاملا طبیعی. یعنی اگه شما اون رو نداشته باشی مشکل داری. پس لطفا یک فکری به حال خودتون کنین.
اگر دوست نوجوانی که دنبال این میگرده که واقعا خود ارضایی چیه و باید چکار کنه و دنبال جوابش در این متن میگرده، باید خدمتت عرض کنم دوست عزیز درسته از اطراف میشنوی انجام چنین کاری خیلی بده و نباید انجام داد، ولی اصلا اینطور نیست، ایران، جامعه ایه که درونش خیلی از خودارضایی بد گفته میشه درحالی که الان در عصر تکنولوژی هستیم دوستان، راحت باشین ،احتمالا از اطراف بهتون بد بگن بخاطر فرهنگمون، به کسی نگین و سپس سعی کنین چنین کاری رو تقریبا سه یا چهار بار در هفته انجام بدین. اینها گفته های علمه و برای سلامتی خودتون اع.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
ببین دهن کثیفت رو ببند خودارضایی پوست و مو و کل جسم و روح رو نابود میکنه اتفاقا هستن کسایی ک شهوت بالایی دارن ولی نفس رو کنترل میکنن متاسفم برات آهای مردم به حرف این از خدا بی خبرها گوش ندین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
ایول دمتگرم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۶۰۰
نمیدانی نوفپ چیه زر نزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخآیا خود ارضایی باعث زگیل تناسلی میشود؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰

سلام 

خیر ،خود ارضایی باعث عفونت های مسری جنسی مانند زگیل تناسلی و تبخال  نمی شود.اصولا بیماری های جنسی در صورت رابطه جنسی پر خطر انتقال پیدا می کنند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۶۰۰
پاسخسلام 19 سالمه دو ساله خود ارضایی میکردم و سال اول وضعم خراب بود الان بعد یکسال هر موقع تو خواب خواب های شهوت آمیز داشته باشم انزال داشته باشم تو خواب همون روزش میرم خود ارضایی میکنم دیگه روزای دیگه خود ارضایی نمیکنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
این کارو ترک کنید بچه ها این کار کوچکترین فایده هم نداره ، فقط ضرره ، افسردگی روحی مشکلات جسمی
اولین کار اراده محکم هست قلبا بخاین ک ترک کنین بعدش فیلم های صحنه دارو بذارین کنار ، بعدش تو اینستا و فضای مجازی دنبال کلیپ های تحریک کننده نباشین
هر کی گفته نمیشه دروغ گفته برا من شد و الان از اون منجلاب در اومدم توکل کنین بر خدا و برای همیشه خودتون رو نجات بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
پاسخسلام 19 سالمه 3 ساله خود ارضایی میکنم آیا خطری داره
من وقتی خود ارضایی نکنم دیونه میشم چه کار کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۶۰۰
سلام تقریبا یک ماه بسیار مشکل است خود را کنترل کنی اما کوشش کو بعد از یک ماه عادی میشه برایت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۸۰۰
شما دختری یا پسر؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
پاسخحتما داره هر چند کمش. از کسایی که مشغول این کارن سوال کن ببین زندگی براشون معنی داره .من اصلا به دین کاری ندارم برای همین نوشتم زندگی.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۷۰۰
برادر من یک سوالی داشتم من وقتی فیلم های سوپر مارکتی میبینم ازم مایع میاد ولی با دست زدن به اونجام نیست و بعضی وقتا که رو تختم یکم به تخت چی میکنم آیا این خود ارضایی هست یا نه میخوام بدونم چون شنیدم دست زدن و بازی کردن با چیزه خود ادمه در حالی که من این کار رو نمیکنم و فقط وقتی فیلم سوپر مارکتی میبینم یکم به تخت میمالم تا آبه خارج بشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

هر رفتاری که خارج از رابطه زناشویی باعث خروج منی شود خود ارضایی است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰
داش چه ربطی داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
پاسخبهترین دلیل این که خود ارضائی اثرات منفی داره صحبت با افرادی که این کار را انجام دادن خودشون میگن بعد مدتی دنیا و زندگی برام معنی نداره و روحم خستس چیکار کنم ولو با فاصله انجام بشه وقتی خود افراد میگن زندگی بی معنی شده حالا کارشناس میگن طبق مطالعات و تحقیقات ما اثر منفی نداره .بزرگوار شما خودت انجام بده حتما بعد مدتی اثرات منفیش رو تو وجودت خواهی دید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید میخوام بدونم خود ارضایی هفته ای دوبار مشکلی داره
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰

خیر عوارض جسمی ندارد . البته به شرط آنکه به صورت اعتیاد نباشد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخسلام من 72 سالمه در حاضر همسر ندارم و خود ارضایی میکنم و هنوز میل جنسی دارم . خودارضایی در حد معقول خیلی مفید هم هست .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
اوخ اوخ من فکر میکردم جون ها فقط اینکارو میکنن و در سن میان سالی دیگ انجام نمیدن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخآیا خود ارضایی باعث لاغر شدن میشود و ترک آن باعث میشود که چاق شد؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

خود ارضایی هیچ تاثیری بر چاقی و لاغری ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخ چقدر طول میکشه تا عوارض خود ارضایی بطور کامل از بین بره؟ 40 روز؟ 90روز؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
یه چندسالی زمان لازمه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخسلام ارگام خودارضایی چگونه است وچه علایمی دارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۰۰۰
پاسخسلام،ممنون از سایت خوبتون،سوال دارم اینه که یه شخصی که میگن سکسولوپیست هستن تو فضای مجازی ویدیویی گذاشته بود در رابطه با فواید خود ارضایی و میگفتن اصلاًِ اصلاً هیچ ضرری نداره به شرطی که هفته ای یکبار انجام شه،خواستم بدونم درست گفتن؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
سلام خیر درست نیست خود ارضایی عوارض بیساری دارد از جمله ضعف بینایی کمر درد ضعف حافظه ریزش مو لاغری افسردگی و...وهیج فوایدی هم ندارد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۸۰۰
به نظر من اتفاقا کار اون سکسواوژیست منطقیه چون با تبلیغ خودارضایى و منطقى نشون دادنش ادم هاى بیشترى خودارضایى رو توذهنشون منطقى میکنن و ترکش نمیکنن و همین ادم ها در زندگى زناشویى شون دچار هزارتا مشکل میشن و باید برن پیش همین دکتر سکسولوژیست بلکم مشکل شون حل شه
بى شرف ها فکر جیب شونن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام 5ساله که خود ارضایی میکنم چند وقتکه ازدواج کردم باشوهرم تو رابطه احساس لذت نمیکنم آیا مربوط به خود ارضایی است و اگه ترک کنم از بین میره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
سلام، اگه از ادمین بپرسی میگه نه، اما اگه نظر میخواین که هم منطقی و عقلانی باشه، صد در صد با ترک خودارضایی درست میشه، خودارضایی اون زوجیت از بین میبره و هرچی احساس لذت هست با همسر از انسان سلب میکنه، چون که خدا انسان را برای لذت بردن از زندگی به ترک گناهان دعوت کرده، مطمئن باشین اگه ترک کنید شاید عوارضش چند ماهی باهاتون باشه اما در کل بعد چند ماه هم از همسرتون لذت میبرین هم از زندگی تون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۵۰۰
پاسخسلام از ادمین خواهشمندم جواب بده
آیا خودارضایی از نظر اسلام و دین حرام و گناه محسوب میشه ؟؟؟ چون من الان حدود یک سالی هست انجام ندادم و ترس ابتلا به پروستات رو دارم از این ور هم نمی تونم وجدانم رو از عذاب راحت کنم ممنون میشم جواب بدید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
سلام بله در دین اسلام حرامه و خود ارضایی عوارض جبران ناپذیری به دنبال دارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
چرا چرت میگی اصلا خود ارضایی حرام نیست نه تو قرآن اومده نه پیامبرا نه کسی گفته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۵۰۰
پاسخدوستان فایده نداره باید یه فکر اساسی کرد
حالا من چنتا راه پیشنهاد میدم 1_لیموی عمانی استفاده کنید 2_به خودتان گرسنگی بدید یعنی پرخوری نکنید
3_ روزانه آب غوره یا آب لیمو بخورید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۴۰۰
پاسخسلام دوستان ببینید زمانی که شما روزی ده بار استمنا می‌کنید قطعاً آسیب می‌بیند و چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی و اینکه سیاهی زیر چشم پف یا گودی زیر چشم و خستگی مکرر به دلیل کم خوابی شما هست نه خود ارضایی بدن انسان از ساعت یک شب تا 3 کلاژن سازی می‌کنه وقتی شما تا خوده صبح بیدارید بدن کلاژن سازی نمی‌کنه و باعث سیاهی زیر چشم خستگی و پیری زودرس میشه . وقتی که شما کنترلی بر خودارضایی ندارید خود ارضایی امری اجباری میشه قطعا آسیب هایی هم با خودش داره و باعث اعتیاد به خود ارضایی میشه
اما وقتی که کنترل شده و با فاصله خود ارضایی کنید ضرری نداره
البته این هم بگم اعتیاد به پورنوگرافی بیشتر از خود ارضایی ضرر داره چون شما همش تو سایت پورنی و پورن می‌بینی که باعث تحریک بیش از اندازه میشه و به خود ارضایی اعتیاد پیدا می‌کنید
لطفاً از طرف علمی به هر قضیه ای نگاه کنید بعد از طرف دینی
درکل بگم که هر چیزی به اندازش خوبه و زیاده روی توی هر کاری بدون ضرر و اسیب نیست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
لطفأوقتی کع تخصص نداریداظهارنظرنکنید!خودارضایی نوعی بیماری هست وخطرناک.حالاچه زیادباشه چه کم.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخسلام ، ببخشید دوستان میخواستم بدونم که آیا خودارضایی میتونه باعث انحرافات استخوان مثلا پرانتزی شدن پاها یا ایکس شدن پاها بشه ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۴۰۰

خیر . خود ارضایی باعث پرانتزی شدن پا نمی شود

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخفقط میدونم خودارضایی اعصاب روان رو ریلکس میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخای بابا طبیعیه که فقط با اهنگای گری مور ارضا میشم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخبا سلام من فردا صبح آزمایش دارم چکاپ کل بدن
میخواستم بدونم ارضا شدن در این آزمایش چیزیو تغییر میده ؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰

در صورت خود ارضایی یا رابطه جنسی تا 48 ساعت آزمایشات هورمونی ( هورمون های جنسی ) انجام ندهید . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۰۰۰
پاسخگناه بدی داره؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
اره هوری ها از کسایی که خود ارضایی میکنن خوششون نمیاد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۰۰۰
پاسخحجامت که بری میفهمن خود ارضایی میکنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۹۰۰
پاسخبابا چرا گیر دارین شما . خود ارضایی کنترل شده ضرر نداره و الکی ضضرر های بیخودی را بهش نسبت ندین خودارضایی باعث کوری ، ناباروری، تغییر در پریود، کچلی ناگهانی ، لاغری، کمر درد ، زودانزالی، تغییر جنسیت و ... نمیشه .
آره وقتی روزی ده بار بزنی همه اینارا میگیری ولی ربط به خود ماهیت خودارضایی نداره به این دلیله که منی از درصد بالایی مواد مغذی و ویتامین تشکیل شده و زیاد خودارضایی کردن باعث خارج شدن این مواد ارزشمند از بدن میشه همین
آره از نظر دینی مشکل داره ولی الان تو شرایط ازدواج را داری؟ یا وقتی همسرت نمیتونه رابطه برقرار کنه و تو داغ هستی بری بهش خیانت کنی چون خودارضایی جرمه ؟ اینا منطقیه ؟
بابا جوان ما توانایی ازدواج نداره اگه نزنه اتفاقا باعث از دست رفتن تمرکز و هول شدن و هیزی میشه
تازه الان میگی نزن گناهه پس بریم زنا کنیم یا همجنس گرایی تو خود دین هم زنا و همجنس گرایی گناه بزرگتریه.
زدن کم ضرر ترین راه برای تخلیه شهوت هست و با روزه گرفتن حل نمیشه
پس کم بزنید تا آسیب نبینین تا جایی که اعتیاد نشه بد نیست اگه خیلی بهشت را دوست داری موقع رانندگی بیشترین حق ناس رو گردنت میاد خود خدا گفته حق اناس از هرچیز نابخشودنی تره پس هیچکس نباید ماشین سوارشه ؟
دوستان اگه خیلی اعتیاد داشتید به پزشک مراجعه کنید یا کتاب رایگان کنترل شهوت را بخونید
با تشکر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۵۰۰
چقدر خوب گفتی 🌱
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۶۰۰
خیلی عالی گفتی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
چه فایده از نظر جنسی حل بشه مشکلت ولی کنارش هزاران مشکل دیگه برات پیش بیاد با این کار کم کم احساس پوچی و بی ارزشی میکنی این کار تو رو به نا امیدی ، تنهایی ، سردرگمی ، بی حالی ، لاغری، مشکلات روده و همه اینها میرسونه و خیلی مشکلات دیگه برا من ایجاد کرد منم اولش همین توجیهات رو میاوردم و میگفتم اصلا ضرر نداره تا وقتی یک به یک ضرر هاشو دیدم و ضربه شدیدی خوردم و اومدم تو این سایت تا به بقیه بگم این راهی ک من رفتم تهش فقط منو افسرده کرد و داغونم کرد بچه ها اینایی ک میگن انجام ندین هیچوقت شما رو نمیبینن ک کی انجام میدین کی انجام نمیدین برا اونا هیچ فرقی نداره ، اصلا تو برو این کارو بکن چ آسیبی به اون میزنی ولی اون فهمیده اینو ک بهت گفته و به فکرت بوده وگرنه نه براش سود داره نه ضرر خود دانید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۵۰۰
عالی بود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۸۰۰
پاسخببخشید من هر سه چهار روز یک بار انجام می دهم اعتیاد حساب می شه باید چطوری ترکش کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید خود ارضی یک چیز عادی هست ولی هر چیز انداز داره از نطر من این کار نکنید بهتر چون عادت زشت مشه واستون و تر ک کنید سخت مشه این کار از نمی توانید جلوری خودتون بیگرد حتما مشاور برید نشده باز روز بیگره نشده حتما ازدوج کنید خود ازضی کردن خودش ارام ارم روی بدن تثرات خودش می گداره هرکی تر ک کنه باید بگه یاعلی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۴۰۰
دوست عزیز سن شما به این مطالب قد نمیده از خانواده محترمت بخواه که در اولین فرصت شمارو به ببرن کلاس سواد آموزی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۱۰۰
خودت فهمیدی چی گفتی ،؟چه برسه به ما که بخواییم حرفتو گوش کنیم ، به چه زبونی گفتی؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۳۰۰
پاسخآقای دکتر ببخشی من یه سوال داشتم من نزدیک 3 ساله خود ارضایی میکنم و گودی کمر بدی گرفتم آیا اگر ترک کنم و ورزش انجام بدم این گودی کمر درست میشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

خود ارضایی باعث گودی کمر نمی شود . نحوه نشستن روی صندلی را تصحیح کنید. در صورت علاقه به ترک شروع ورزش عالی است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۱۰۰
پاسخخود ارضای نکنید این ها همه دروغ است که میگن هیچ عوارضی نداره از نظر قران خیلی عوارض بدی داره و. روی سلامتی جسمانی شما تاثیر میزاره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
قربونت برم کدام قران از خودارضایی نام برده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۱۰۰
پاسخسلام خودارضایی پر ضرره برین یه سر حرفای کسایی که سالهاست این کار رو مرتبا کردن بشنوین شاید دراون فوایدی باشه اما مضراتش بیشتره خداکه بیخود حرام نکرده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۰۰۰
پاسخآقا من دیگه چشام سو نداره ببینم روزی 5 وعده کمتر بزنم خوابم نمیبره یه راهنمایی کنیددد
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

به پزشک مراجعه کنید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۹۰۰
پاسخاز این مجله ارزشمند فواید خوبی داشت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۹۰۰
پاسخسلام ببخشین ممنون میشم اگه جوابم رو بدین
من 16 سالم هست و از سن 12 سالگی این کار رو شروع کردم
تا سن 14 سالگی حداقل هفته ای سه بار انحام میدادم سن 15 سالگی تا الان ماهی 5 یا 6 بار کلا انجام میدادم اما تصمیم به ترک کامل گرفتم از اون موقع میتونم دو الی سه هفته انجام ندم ولی همین که تحریک میشم پورن میبینم البت حدود 30 ثانیه و در همون روز تا 5 بار انجام میدم و بعد میره تا دو سه هفته آینده هر چی سعی میکنم نمیشه آیا این رفتار خطر ناکه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

هر چه بر خود بیشتر مسلط باشید برای سلامتی بهتر است.

ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

نگران نباشید. ولی سعی کنید بر خود کنترل داشته باشید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام ادمین گرامی آیا روزی 3بار خود ارضایی در زمان مختلف اشکالی ندارد ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۲۰۰
سلام نه عزیزم منم میزنم چندبار توحموم مزه اش بیشتره سعی کن هرشب زیرپتوباخودت وربری بزن وبخواب اگرسعی کنی هرشب1باربزنی خوبه ولی درطول روزم زدی عیبی نداره
من جمع میکنم شب بایه کلیپی یافیلم کوتاهی توجام میزنمومیخابم فشارروزانه باشه حموم فوری وارضایه بارم توقطاربودم فشاراومدتوکوپه دونفربودیم مرددیگه بارضایت در کون هم گذاشتیم نوبتی بعدم برای هم کیرمالی کردیم دوست داشتی خونه هست بیاکیرمالی یه حموم درکونیم میریم باهم لذت روفراموش نکن تاازدواجت وقت داری بزن ضررنداره هیچ فوایدعلمیم داره اروم میشی
شبهاروفراموش نکن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
خودارضایی خودارضایی هست دیگه چه فرقی میکنه یه بار یا صدبار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۷۰۰
پاسخکسی استمنا نکنه ضررهای زیادی داره گناه بزرگی هم هست گول ادمین رو نخورین ممنون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۶۰۰
پاسختا چه اندازه خوبه خود ارضایی ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۵۰۰
پاسخخودارضایی آدمو زشت میکنه؟
جنسیت :مرد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۵۰۰
پاسخآیاخود ارضایی آدمو زشت میکنه؟
جنسیت:مرد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام سوالی داشتم
من دخترم و 18سالمه ،بعد از خودارضایی کردن آب خودم رو میخورم
مشکلی که واسم پیش نمیاد ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۶۰۰
کثیف😐😐
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۷۰۰
بخور نوش جان 😅😅😅
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۱۰۰
چه مزه ای میده ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
نه خواهر عزیز ادامه بده انشالله موفق باشی 🤲
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۶۰۰
چِندش آوره ...
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۱۰۰
پاسخخود ارضای کاملا ضرر داره اگر اینکه داخل روابط جنسی‌ خیلی مفید باشه وگرنه تو خالی بهت آسیب ناگواری میزنه من خودمم چند ماهی میشه نزدم😂 دیگ اختیارم دست خودمه.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۰۰۰
پاسخسلام. 5 ساله دارم جق میزنم. همش میرم پورن هاب و با دخترای سفید و چش سبز جق میزنم. تمام موهام ریخته. از صبح که بلند میشم مثل فلجا تا دو سه ساعت رو تختم میمونم و انرژی پا شدن ندارم. چشمام همه جارو تار میبینه و جلو پام رو هم نمی بینم. زیر چشام گود و سیاه شده. لاغر و استخوانی شدم. خیلی زپرتی و پی زوری شدم. کمرم گود شده و تا دو قدم میرم میفتم زمین. حافظمو از دست دادم و همه کارامو یادم می ره. سطح فکرم اومده پایین و درک و فهم و شعورم قد پسر پنج ساله شده. خیلی خیلی زشت شدم. زود انزالی شدید دارم و تا با یه دختر حرف میزنم ارضا میشم و شورتمو کثیف میکنم. همه تو خیابون مسخرم میکنن. تو درسام افت کردم و به زور قبول میشم منی که نفر اول مدرسه و منطقه بودم.. قبلاً خیلی خوشگل و چشم درشت بودم. همه بهم میگفتن شبیه بازیگای هالیوودی هستی. الان شبیه یک تیکه عنم. قبلاً همش کتاب میخوندم، درس میخوندم، می رفتم کتابخانه و سینما و اهل تفکر و قلم بودم. الان اگه ازم بپرسی دو ضرب در دو هیچی بلد نیستم. جق نزنید که اگر چاقو بردارید بزنید تو شکمتون بهتره تا اینکه جق بزنید.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
سلام تمام عوارضی که گفتید مربوط به خود ارضایی است ترک کنید و غذاهای که مقوی وسالم بخورید به مرور زمان عوارض خود ارضایی از بین میره پورنو گرافی وچیز هایی که تحریک کننده اصلانبین زمانی که خودتو نتوانستی کنترل کنی پیاده روی کن کتات بخوان و خودتو مشغول کن یا به دکر متخصص مراجعه کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۷۰۰
لعنت بهت.ترکیدم😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
تلقین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۳۰۰۰
خدا لعنتت نکنه😣😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۹۰۰
پاسخجغ نزنید من خودم 17 سالمه مکرر درحال جغ زدن بودم دو هفته ای میشه ترک کردم زندگیم خیلی بهتر شده بع مولا همه چی روال شده از من نصیحت جغ نزنید به خدا توکل کنید باهاش خیلی راحت خرف بزنید بگید خدا جونم یا حالا هرچی بگید من فقد به خودت تکبه میکنم خودت همه چیو درست کن بعد یع نکته دیگم هس افکار منفیی پوچو کلا کنار بذارید زندگیتونو نابود میکنه بیشتر از خود ارضایی افکار پوچو بیهودست که به ذهنتون میاد و زندگیتون فلج میکنه سعی کنید اون کارای بدی رو که میخواید ترک کنید روی کاغذ بنویسید شکر گذاری کنید بعدش پس شد در قدم اول به خدا توکل کنید بعد کم کم افکار پوچو بذارید کنار بیشتر برا خودتون وقت بذارید قربونت صدقه خودتون برید وقتی افکار منفی رو کنار بذارید دیگه فشاری رو ذهنتون نی که برید جغ بزنید عارع دیگه همه چیو گفتم آدمی که بخاد بفهمه میفهمه امید وارم همتون موفق باشید و جهانمون پر از انرژی و فراوانی باشه با خدا رفیق باش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام
خود ارضایی باعث صدمات روحی و جسمی میشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام ترک نکنین😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۵۰۰
پاسخسلام خود ارضایی باعث ضعف چشم ضعف کمر ضعف پاها میشه گفت همه ی بدن انحنای ستون فقرات افسردگی بی حالی از شیشه بدتر
من خودم از یازده سالگی تا الان که 22سالمه انجام میدادم یک ساله گذاشتم کنار
تورو خدا نکنین نکنین ترکش سخته ولی اگه بتونی تو بردی به این مزخرفات هم گوش ندین هیچ فایده ای نداره خود ارضایی خواهشا به جوونیتون رحم کنیم من بهترین کشتی گیر استان بودم بخاطر همین به هیچ جا نرسیدم لطفا به خودتون رحم کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
پاسخخودارضایی باعث ریختن مو و ابرو هم میشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

خیر. خود ارضایی باعث ریزش مو نمی شود

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
پاسخیکی میگه ضرر داره یکی میگه نداره
آخرش معلوم نیست کدوم صحیحه
ولی بهتر از خودارضایی ازدواجه که اونم خیلی سخت شده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
پاسخسلام
ببخشید من چند راه برای ترک خود ارضایی میخواستم میتوانید کمکم کنید
و یه سوال داشتم ایا خود ارضایی باعث کوتاهی قد میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
من هم این سوال رو دارم ایا خود ارضایی باعث کوتاهی قدمی شه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
پاسخبرادر تصمیم به ترک بگیر من الان دوماه پاکم تا 121روز باید ادامه بدم بعدش ترک کامل.شما اول نگاهو کنترل کن فیلمم‌نبین ورزشم شروع کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۹۰۰
پاسخبهترین کار خود ارضایی هست ، حداقل درگیر گناه بزرگتری مثل زنا یا لواط یا بیماری ایدز نمی شین!
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
خفه شو خودارضایی خودش گناه بزرگیه و ضررهای وحشتناک داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۸۰۰
پاسخسلام گول ادمین رو نخورین مزخرف میگه میخواد شمارد درگیر این عمل کثیف و گناه کنه خیلی ضرر جسمی و روحی داره لطفا استمنا نکنین قطعا پشیمون میشین هیچ نفعی نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۸۰۰
پاسخاول از همه سلام ، باید بگم که خود ارضایی در همه افراد به اندازش خوبه همانطور که میدانیم در زندگیمان هر چیزی یه حدی داره بله خود ارضاییم حدی داره و حدشم از فردی به فردی متفاوته زیادش مضرره دقیقا مثله استفاده از قند و شکر و کمش خوبه باید بگم هر انسان مجردی که دسترسی به رابطه جنسی طبیعی نداره و شرایطش درست نیس میتونه هر وقت احساس شهوت کرد ، بره خودشو تخلیه جنسی بکنه بیاد ، بازم میگم هر چیزی یه حدی داره !!
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۸۰۰
پاسخسلام آیا خودارضایی باعث لاغری و گودی کمر میشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

خود ارضایی باعث لاغری نمی شود. خود ارضایی گودی کمر ایجاد نمی کند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
پاسخمن هر دو سه شب یک بار انجام میدم و خیلی بهم انرژی میده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۵۰۰
پاسخسلام وقتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم من ورزشکار هستم رشته ی فوتبال دروازبانی چون قد واسم مهمه میخواستم بدونم خود ارضایی یا همان جق روی متوقف کردن قدم تاثیر دارد یا ندارد ؟؟؟؟؟؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

خیر . خود ارضایی باعث کوتاهی قد نمی شود

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخمن هر شب جق میزنم و خیلی هم بهم آرامش و انرژی میده
انرژی مثبت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخلطفا کسی گول این مزخرفات نخوره و استمنا نکنه کلی ضرر راره و گناهه بزرگیه درگیرش نشید ممنون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰
پاسخجق زدن به من آرامش میده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۵۰۰
گول شیطان نخور ترک کن جز ضرر هیچی نداره زندگی رو جهنم میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
عزیزم باآرامش وازراههای مختلف استفاده کن طبیعیه من خودم روزی2بارجق میزنم یه بارباصابون گلنار یه بار حلقه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۱۰۰
سلام مشکل داره جق بزنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۵۰۰
نوشجونت عزیزم به منم میده بزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
پاسخسلام لطفا ترک کن از خدا کمک بخواه تلاش کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام میگم خود ارضایی باعث کم شدن هوش و تفکر میشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰

سلام 

خیر . خود ارضایی باعث کم شدن هوش نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
بله قطعا اینکار نکن لطفا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
اره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۴۰۰
نه برعکس
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۴۰۰
کسی جق نزن نکنید گناه بزرگ خدا نمی بخشش خدا توبه کنه معلوم نست کی زنده کی ممیره بهت بگم جق زدن زشت ترین کار کثیف ترین عمل انسان انجام میده نکید گناه به خدا چوبش ادم خودش مخوره نکنید خود ارضی خوب بود انسان باعقل انجام میدان این چیز فقط به وجود نسل انسان هست جق نست امر بسار زشت بدی هست مشکل چیز ددر ید مشاروه اگر نشده باید حتما ازدوج کنید در غیر صورت زندگی بسار بدی خواهید داشت. امید خدا همه انسان ها. خوب بشن پاک یاحق
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام میگم خود ارضایی باعث کم شدن هوش و تفکر میشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
پاسخسلام من بایدخودارضایی راترک کنم یک ماه بودنکرده بودم ولی الان دوباره خودارضایی کردم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
خب الان من چیکار کنم خدایی برو بزن خو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخلطفا کسی گول این حرفا رو نخوره هرگز استمنا نکنین ضررهای وحشتناکی داره بر جسم و روح ادم و بهم میریزه زندگی نابود میکنه مرتکب این گناه بزرگ نشید کلی ضرر میزنه به ادم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۲۰۰
نه داش، اگه کم بزنی اشکالی نداره مثلا در هفته 3 بار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخسلام من ورزش میکنم و مربیم میگه که خودارضایی نکن وقتی ارضا میشی سلول های مغزت میمیرن راست میگه ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

خیر، درست نیست . خود ارضایی باعث از بین رفتن سلول های مغزی نمی شود 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
شما یهودی ها قصد تخریب اسلامو دارید شما شیطان پرستا دارید مغز مردم رو خراب میکنید اقا نزنید من خودم دیدم همه چیزایی که میگه افسانه و اشتباهه راسته خودم دیدم که میگم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
عجب مربی اسکل و خری داری 😂خخخ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰
پاسخای لعنتی این چرندیات چیه که میگی استمنا پر از ضرره و گناه بزرگی نابود میکنه زندگی رو گوش ندید بهش استمنا نکنید قطعا پشیمان میشید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
بخاطرگناه وثواب زندگی میکنیم نه خدا،دوست عزیز بخاطرخداباعث ازدواج چهار نفر شو که استمنا نکنند
شما که انقدردغدغه گناه داری
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
میشه دلایلشو توضیح بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۵۰۰
اخه نادون تو کی باشی که مشخص کنی چی گناه چی‌گناه نیست🤨🥷
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
اینا یهودی هستن اصلا حرفشون رو گوس نکنید اینا میخوان شمارو از راه راست دور کنند
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰
پاسخسلام به دوستان
هیچ کسی شکی نداره که خودارزایی پیامد های خاص خودشو داره مثل (بی حالی، پایین اومدن سطع تفکر ، کم شدن انرژی ....)
حالا ممکنه یک عده این پیامد های ضرر بدونند و برای یک عده دیگر اصلا این موارد اهمیتی نداشته باشه و براشون مهم نباشه
کاملا بستگی به خود شخص داره
برای مثال برای منی که میخوام برای کنکور بخونم خودارزایی که باعث میشه سطح فکر و انرژی ام برای مدتی کوتاه افت کنه واقعا ضرر خیلی بزرگی هست ...
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۹۰۰
تو که میخوای برای کنکور بخونی ! اقلا واژه خودارضایی رو درست بنویس نگبت .اینقدر جق زدی مغزت پوکیده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۴۰۰
دوست عزیز شما اول به یک چشم پزشک مراجعه که این همه مطلب درمورد خود ارضایی می‌خونی آخرش می‌نویسی خودارزایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخخود ارضایی باعث کمر درد میشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

بله .در صورت خود ارضایی مکرر کمر درد ایجاد می شود .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخسلام ،اول که ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتید دوم اینکه برای بالا نگه داشتن میزان تستسترون چقدر زمان بین هر بار خود ارضایی قرار بدیم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

این وسیله بسته به خصوصیات فردی برای هر شخص متفاوت است . عواملی مانند سن ؛ وضعیت سلامت جسمانی ؛ تمایلات جنسی موثر است . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخخود ارضایی به هیچ عنوان خوب نیست عزیزان
خوب توجه کنید بعضی ها وا قعا نمی دونم قصدشون چیه
ولی همینو بدونید به هیچ عنوان خوب نیست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۶۰۰
اره درست گفتی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
این عوصیا یهودی هستن میخوان مردم رو فاج کنن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۴۰۰
پاسخخودارضایی بدنتو خیلی ضعیف میکنه قدرت پایین میاد خدا به هممون صبر بده این کوفتیو ترک کنیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۲۰۰
پاسخسلام خواهش میکنم جوابمو بدید _ 21 سالمه دختر مجردم_ در طی سالها خودارضایی افراطی دارم ، و انواع وسواسو داشتم و  یک بار سابقه خودکشی.
10 ماهه فک میکنم ادرارم میریزه _چون شلباس زیرم دقیقا مثل اب خیس میشه ، دکتر رفتم دو بار _ قرص خوردم خوب نشدم _ اطافیانم معتقدن وسواسه ، میخام بدونم باتوجه به خودارضایی افراطی در طی سالها میشود که بی اختیاری ادرار گرفت ؟؟؟؟؟یا وسواسه و ترشحات واژنه
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

مواردی که خانم ها برای ترک اعتیاد به خود ارضایی مراجعه می کنند به درمان پاسخ بسیار عالی می دهند و به سرعت مراحل ترک انجام می شود و عود معمولا خیلی کم است . در ابتدا توصیه می کنم به سکس تراپ مراجعه کنید تا علت اصلی مشکلات تشخیص داده شود که وسواس است یا خود ارضایی 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۰
من فک کنم تو را میسناسم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
پاسخ بند38سالمه از 12سالگی خود ارضایی میکردم تا 2 ساعت پیش ریزش مو دارم عضلاتم ضعیف هست کمبود تغذیه دارم و خیلی خیلی لاغرم بعضی وقت حالت استفراغ بهم دست میده و تمرکز ندارم خواب کافی ندارم تنگی نفس دارم و سرم گیج میره وقتی از حمام میام بیرون و بعضی وقت ها سردرد میگیرم و دچار زود انزالی شدم التم کمی کج شده و خیلی کوچکیه و زود عصبانی میشم دو قدم راه میرم خسته میشم کمر گود شده زیر چشم‌ کبود خیلی وقت ها قفسه سینه درد میکنه و دستم مبارزه زیاد متاهل ام و با پدر و مادرم زندگی میکنم زندگیم نابود شده عمرم به فنا رفته پول هم ندارم حال زندگی کردن ندارم ورزش هم نمیکنم آنقدر وضعیت ام خرابه که فک کنم کسی شبیه من پیدا نشه توی زمین به پزشک هم مراجع کردم جواب نداده بعضی وقت ها دلم‌ میخواد خودکشی کنم ای خدا
دوستان نزنید شبیه من میشید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
به به ....نهی از منکر هم میکنه خوشگل پسر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۹۰۰
پاسخسلام ممنون از سایت خوبتون من در هفته یک بار خودارضایی میکنم ولی بعضی وقتها وقتی جق میزنم تا میخواد آبم بیادش آلتم رو ول میکنم و دیگه ادامه نمیدم تا چند روز ولی بعدش کلیه هام درد میگیره بنظرتون موندن آب منی تو بدنم باعث عفونت میشه یا ربطی نداره¿
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

تنها نکته مهم اینست که در صورت خود ارضایی برای جلوگیری از خروج منی نباید به آلت فشار آورد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۰۰
پاسخسلام خود ارضایی روزی 10بار اشکالی نداره
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

جزو موارد اعتیاد به خود ارضایی هستید . حتما برای ترک به سکس تراپ یا روان پزشک  مراجعه کنید. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
تموم نشدی هنوز؟!
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۰۰
پاسخدرود چرا بعد از هر بار خودارضایی جوش میزنیم.؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

ارتباطی بین جوش های صورت یا بدن و خود ارضایی وجود ندارد . توصیه به دوش روزانه می کنیم .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۰۰
پاسخسلام خواهش میکنم جواب بدید من وقتی2و3 خود ارضای نمیکنم
عضلات یکم درد میکن اما اگر ترک کنم کاملا دیگر درد نمیکند
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

در صورت اعتیاد به خود ارضایی توصیه به ترک این عادت می شود . در ابتدای شروع ترک علایم جسمی طبیعی است و بهتر است تحمل کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۰۰
پاسخبس کنید اینارو اخه رابطه جنسی واسه چیتونه احمقا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
تو خودت از لا بته زاییده شدی؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخچرا اطلاعات غلط به مردم میگی مثل اینکه دوست دارین مردم خودارضایی کنن
دوستان خودارضایی ضعیف شدن چشم،لاغری،قوزکمر،جوش صورت،بی حالی،خواب بی کیفیت،بی انرژی
دارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۸۰۰
دقیقا
هرکه این نمونه کارها رو خوب میبینه و به ایشکل توصیه میکنه یا واقعا نادونه یا خودشو به خریت زده تا دیگران رو آلوده کنه سادیسمیه یا خود فروختهکه در هر دو صورت راهی برای تبعیت نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام من روزی حداقل 1 بار این عمل خود ارضایی رو انجام میدم و معتادش نشدم برای لذتش انجام میدم آیدی روزی یک بار ضرری دارد؟ ممنون میشم جواب بدید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

 اگر باعث ایجاد استرس و نگرانی نمیشود مشکلی ندارد . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
تو خوبه روزی یک بار منکه مورد داشتم 7 بار در روز
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام
ایا خودارضایی روی بزرگ شدن الت تعسیر میگذارت ممنون میشم جواب بدید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام .

خیر دوست عزیز . خود ارضایی در کوچک یا بزرگ شدن آلت هیچ تاثیری ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخضرر که داره ، بیشتر از ده بار در روز ضررش زیاده ولی اگه شد آب خوردن ترک کنی اینم میشه ترک کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
پاسخبا عبادت و قرآن خوندن و کمک از خداوند، چونکه نگاه به آیات قرآن به قول حضرت علی (ع)باعث روشن شدن چشم و از بین رفتن زنگار قلب میشه، حتی وضو گرفتن خودش باعث تنظیم انرژی بدن میشه که باعث تسکین اعصاب میشه این رو بزرگترین محقق های جهانی تایید کردند، رکوع و سجود هم ورزشی هست که خونرسانی به اعصاب بدن به خصوص در ناحیه کمر و عصب سیاتیک در پاها رو زیاد میکنه تا از حالت تنبلی و سستی خارج بشن، شاید قبول نداشته باشین، ولی من میگم برین انجام بدین اگه تاثیری ندیدین منو لعنت کنید، حرفای چرت و پرت مشتی آدم که خودشون غرق در بدبختی هستند نشین چونکه میخوان بقیه رو هم شبیه خودشون کنند برین نظر پروفسور سمیعی رو در مورد خودارضایی گوش کنید نه چارتا بیش
سواد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
عزیز باسواد تاچندوقت دیگه ربات جای انسان کارمیکنه
مادراین فکرباشیم کفن مرده چندتکه و ورود به سرویس باکدام پا این حرفا امروزه خنده داراست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
پاسخمن 27 سالمه تقریبا از سن 9 سالگی خود ارضایی میکنم تا الان ولی سعی میکنم تعداد روزها رو کمتر کنم ولی تا الان حافظم به شدت نابود شده طوری که کلمات و اسامی انگار تو ذهنم فرمت میشه، چشام هر روز ضعیف تر از دیروز، حتی گوشهام ضعیف شدن تست دادم، به شدت خونه نشین و عصبی میشم، ضعف بدنی زیاد دارم طوری که همش وسط سرم احساس سنگینی داره و وقتی وای میستم انگار دارم بیهوش میشم، اینم بگم کل خود ارضایی در روزم یکبار در روز میرسه و در ماه نزدیک یک الی دوبار خود ارضایی میکنم، این رو بگم تجربه شخصی منه و حرفه‌ای چهارتا آدم نادون رو گوش ندین، یه عده میخوان ازدواج کمتر بشه و خانواده ها راحت سر مسائل جنسی از هم بپاشند، برین حرفه‌ای دکتر سمیعی رو گوش بدین در مورد خودارضایی که ایشون به شدت توصیه نمیکنه، اگه خودتون هم چارتا کلاس سواد داشته باشین میدونین که انسان انواع حس رو داره و وقتی خودارضایی میکنه به دلیل استفاده از یکی دوتا حس بدنی، بقیه رو سرکوب میکنه یعنی حسی که جنس مخالف با صحبت کردن و لمس بدنی و حس امنیت و آرامش از اینکه دو طرف شادین رو بهتون میده، خودارضایی نمیده، خودارضایی 90 درصد با تصویرسازی ذهنی انجام میشه و بیشتر روان رو تحت تاثیر قرار میده و باعث میشه این تصاویر در ذهن شکل بگیره و همیشه ذهن گرسنه بمونه برای شروع دوباره تصویرسازی وبا دیدن هرکسی یا هر صحبتی در هرجا مغز تصویرسازی میکنه وآلت تناسلی از ذهن دستور میگیره برای انقباض و تخلیه و اینطوری میشه که هر روزی که میگذره بدن تشنه تره و اونقدر ذهن و غده های جنسی فعالیت می‌کنند تا ضعیف بشن، دقیقا مثل افراد سیگاری که بدن هر روز تشنه تر میشه که اگه یکروز بدن فلان درصد نیکوتین نرسه، پرخاشگر و عصبی میشه، ببخشید طولانی شد ولی در آخر از من روسیاه بشنوید برین سمت عبادت چونکه بخاطر اون هم شده کم کم این کار رو کم میکنید تا روز ازدواج، حتی در دختران هم تکرر خود ارضایی باعث بهم ریختن عادت ماهیانه میشه و حتی بهم ریختن هورمون های بدنی، اگه هم کسی قبول نداره بره نظرات همه پزشک‌ها رو بپرسه، نه چندتا که پیرو چارتا پزشک چرت و پرت خارجی میشن بدون اثبات حتی یک مقاله با تحقیق
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
زیباترین نظر👌👌👌
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۰۰۰
سلام بله کاملادرسته خود ارضایی یکی از انحرافات جنسی است که ضرر های بسیاری به جسم وروان فرد واردمیکندتوهم سعی کن ترک کنی بعد از ترک عوارض خود ارضایی به مرور زمان از بین میره زمانی که نتوانستی خودتو کترل کنی یا ورزش کن یامطالعه وخودتو مشغول کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
پاسخسلام
من یک جقی هستم دوروزه که پاکم .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۲۰۰
😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
خسته نباشید منم 1 روزه پاکم ولی فک کنم الان دیگه از پاک بودن در بیام
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
خسته نباشی دلاور مرد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۴۰۰
الان چییی😂😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰
پاسخخودارضایی بهترین لذت جنسیه. اینو زمانی فهمیدم که بعد از سکس های مکرر با زنهای مختلف بیشتر از خودارضایی لذت بردم .و باعث شده درگیر مسائل رابطه با جنس مخالف نشم و زندگی ای با آرامش دارم .البته هر کسی یه جور لذت جنسی داره که من خودارضایی رو ترجیح میدم .فقط مشکل اینجاست که خانوادم بهم فشار میارن که ازدواج کنم ولی اصلا خوشم نمیاد متاهل بشم نه اینکه به جنس مخالف نظر ندارم یا تحریک نمیشم تحریک میشم ولی خودارضایی رو بیشتر دوست دارم ‌الانم سی سالمه نمیتونم چطور به خانوادم بگم ‌.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰
باسلام خدمت دوست گرامی.خودارضایی خوبه ولی ازدواج و تشکیل خانواده یک امر واجب است که شما را از نگاه به زنان دیگر باز میدارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۷۰۰
پاسخاولا دمتون گرم با این مطالب خوبتون
من 20 سال دارم از 10 11 سالگی هم میزنم میخواستم بگم والله من هیچ ضرری توش ندیدم
خوبه پس همه بزنید
به بقیه هم بدید بزنن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
خفه شو شیطان بزارش کنار این کار کثیف رو گول مردم نزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
من روزی 3بارمیزنم خوب نمیشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه روزی دو یا سه بار میزنم‌ ولی فرق دارم هر جا دختری رو میبینم عاشق میشم بعد هرجامیبینم خلوته میرم میزنم بدنم بدون انرژی و خیلی کور هستم هر چیزی را به نحوه بدی میبینم چگونه ترک کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
من 14 سالم بود فکر میکردم بچه رو لک‌لک‌ها میارن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
زودتر ترکش کن تا دیر نشده ضررهای زیادی داره برات گناه بزرگی هم هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
برای سنت اصلا مناسب نیست
با پدر و مادرت یا پزشک در میان بذار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰
پاسخسلام خود ارضایی بیش از حد باعث ضعیفی چشم میشود
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام

خیر، خود ارضایی تاثیری در ضعیف شدن چشم ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
خودارضایی باعث ریختن مو و ابرو هم میشه و تار دیدن و بدن درد میشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۳۰۰
پاسخمن وقتی خود ارضایی میکنم راحت میگیرم میخوابم و تمام افکار بیهوده از تو ذهنم میره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
بله ولی چند روز بعدش عصبی تر و روانی تر میشی و باز دوباره میزنی خودارضایی مرگ هست نکنین این کارو ترک کنین ک آرامش اعصاب ابدی داشته باشین نه مقطعی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۳۰۰
پاسخسلام
من 14 سالمه من یک ساله دارم خودارضایی میکنم و نه ریزش مو دارم و هیچ عوال دیگه فقط جوش صورتم میزنه خواستم بپرسم ادامه بدم برام خطر داره یا نه ترک کنم
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام

علت جوش صورت میتونه مشکلات هورمونی یا سن بلوغ باشه که باید آزمایش بدید.

در صورتی که به خود ارضایی اعتیاد دارید توصیه میشه ترک کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
خطر داره تو مدت طولانی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۶۰۰
اگه اعتیاد پیدا کردی ترک کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
سلام
برو یه ماه تو کمپ بمون خوب میشی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۸۰۰
ترک کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
تا توانی در جوانی جق بزن اگه نتوانستی با دست
چب بزن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۱۰۰
من یه دخترم و 14 سالمه و خود ارضایی میکنم
حلا هرکی بخواد عوارض از رو خودش در بیاره بگه
من که تاالان هیچ مشکلی نداشتم
تازه بیماری هایی مثل سرماخوردگی رو درمان میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۱۱۰
پاسخاینا همش چرت و پرت 36 سالمه از هم سنام 5سال جوونتر نشون میدم زن دارم با دوتا بچه در روز های عادی 4 بار خود ارضایی دارم و حداقل یه رابطه بین 30تا 40 دقیقه ای اگه طرفم امادگی نداشته باشه در روز تا 7 بار خود ارضایی دارم موهام ریزش ندارن بیناییم عالیه قبلا درطول روز خسته بودم اونم راهشو پیدا کردم صبح ها دوش اب سرد میگیرم در روز حداقل 3 قلیان میکشم ولی خونم اصلا غلیظ نیست چند بار ازمایش دادم اونم بخاطر منی زیادیه که از بدنم خارج میشه و مدام خونم دوباره درست میشه خلاصه فکرتون مثبت باشه و به کارتون ادامه بدید هیچ ضرری نداره فقط افکار منفی ادمو نابود میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۵۰۱
واقعن متاسفم از این تحلیل. شما زن و بچه داری. کسی که ازدواج نکرده رو ترغیب میکنی به این کار. و همچین شخصی اعتیاد پیدا کنه عمرن بتونه ازدواج موفقی داشته باشه و اصن نمیتونه سکتش بره. بعدهم از خودت تحلیل ارائه میدی مگه پزشکی خودت؟ خونت غلیظ نیست چون منی زیاد خارج میشه. چه ربطی داره؟ مایع منی تصفیه کننده نیس. زیاد خارج شدنش تنها اثری که داره اینه که باعث کاهش غلظت اسپرم تو منی میشه در درازمدت.نه چیز دیگه. خونت غلیظ نیس دلیل دیگه داره. قلیان هم که ضرر نداره!؟ واقعن مسخره س.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام آلتم بخاطر خود ارضایی کج شده چند وقتی هست دیگه کنار گذاشتم ولی خب هنوز کج هست آیا دوباره مثل اول میشه؟ یا اگه نمیشه ضرری نداره؟ لطفا جواب بدید خیلی ممنون
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰

سلام

باید معاینه بشید تا مشخص بشه چه مقدار آسیب به آلت وارد شده. کجی آلت با شاک ویو تراپی قابل درمان هست.

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
داداش هر طرف زدی برعکس بزن درست میشی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
سلام اگر از چپ زدی از راست بزن تراز بشه ابولت اگر نه برو ابول سازی بده نو برات بزنن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام فکر میکنم بخاطر خود ارضایی آلت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۷۰۰
پاسخسلام خود ارضایی زیاد مثلا در یک هفته 2بار در کودکی باعث میشود در بزرگ سالی عقیم باشیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۶۰۰
پاسخروزی 7 یا 8 بار ضرر نداده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
حاجی خیلی گنگت بالای
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰
نه داداش هیچ ضرری نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰
ریدی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
تو دیگه خیلی بالایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
نه عزیز دلم هیچ اشکالی نداره ادامه بده شب دراز هست وقلندر بیدار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۶۰۰
داداش حالا گفت که اونقدر ضرر نداره ولی ندیگه تا اخرین قطره ابتو خالی کنی تو هر روز
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام خودارضایی خیلی کم در مردان باعث تشدید لکنت زبان میشود؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۴۰۰

سلام

خیر، تاثیری ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۲۰۰
پاسختروخدا جواب بدید من الان سنم 14 سال و نیمه . قدم حدودا 173 دو ساله خود ارضایی میکنم . نسبت به هم سن و سالام یکم کوتاه ترم آیا با ترک خود ارضایی قدم بلند میشه ؟؟ و آیا اصلا خود ارضایی تاثیری در قد داره یا نه ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۳۰۰

سلام

خود ارضایی تاثیر روی قد ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
بنظرم یکبار بدی قدت بلندتر میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
سلام خود ارضایی باعتث لاغری میشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

رابطه ای بین خود ارضایی و لاغری وجود ندارد 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۰۰
اگه میتونی حتما حجامت کن قدت بلند میشه قوی میشی خونت سالم میشه و از بیماری های زیادی جلوگیری میکنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۸۰۰
ارتباطی بهم ندارد
قد شما مناسب ب سنتون هست نگران نباشید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۰۱۰
پاسخسلام من دختر 20 ساله هستم از وقتی 10 سالم بوده خودارضایی داشتم تا الان هیچ مشکلی ندارم خیلیم عالیه و خیلی تمرکز بالایی دارم و تو درس و کار و همه چیز موفقم و تمام کسانی که میگن خودارضایی ضرر داره چرتو پرت محضه مخصوصا برای زنان خیلی خیلی مفیده و باعث میشه با بدن و نیاز جنسیشون خیلی بهتر آشنا بشن و تو روابط جنسیشون موفق تر باشن و بیشتر لذت ببرن و همچنین با خود ارضایی کردن ، وقتی زمان درس و کارشونه و نمیتونن پارتنر داشته باشن فشار نیاز جنسی حواسشونو پرت نمیکنه دیگه چون با خودارضایی حلش میکنن .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۳۰۰
جون عزیزم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۴۰۰
شما رتو‌بده پرنسس
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۱
این حرف شما کاملا اشتباهه و فکت علمی ندارند لطفا واقع بین باشید و دست از این کار زشت بکشید ترویج هم ندید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰
جونم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
جون عشقی تو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
حق واقعا فشار خیلی رو نوجوونا زیاده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
از کجایی دختر خانوم♥
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۱
به هیچ عنوان خود ارضایی خوب نیست
نمی دانم بعضی ها براچی الکی چرت میگن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۸۰۰
شما هنوز خیلی جوونی یکم که بالتر بری کم کم عوارضش میاد سراغت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۰۰۰
پاسخسلام خود ارضایی باعث ریزش مو می شود؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۱۱۰

سلام

خیر خود ارضایی باعث ریزش مو نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۱
میشه داداش چون هورمون هات اختلال پیدا میکنن و تو سن کم نشون نمیده تو سن 23/24 دیگه خودشو نشون میده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۹۰۰
پاسخسلام من ورزش میکنم به طور حرفه ای خودارضایی میکنم ایا برروی ورزش کردم تاثیر منفی داره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۱۱۰

سلام

خیر تاثیری ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۳۰۰
درهفته1بار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۸۰۱
پاسخخود ارضایی بدترین عمله که میشه واقعن فهمیدش یه جورایی حس میکنی،
در اسلام هرچیزی رو که بدن انسان ضرر میرسونه حرامه حالا خود دانی. کنترل شهوت خیلی سخته ولی همینکه تحمل کنی حس خیلی خیلی بهتری پیدا میکنی در صورتی میتونی تحملش کنی و انجامش ندی اینه که از خدا بترسی خیلی خودتو به خدا نزدیک کن و به نامحرم نگاه نکن و هر موقعه به فکرت افتاد ذکر کن
بعد انسان هیچ وقت هیچ وقت در این دنیا نمیمونه حتما از این دنیا میره به دنیای جدید که ابدی تمام نمیشه اونجا با کوله باری از گناه رفتن خیلی سخته چون عذابش تمومی نداره وحالا که به بعضی ها میگی میگن برو بابا چرت پرت نگو‌ اخه میمون مغزت اندازه یک کرم هم نیست چشمای کورت رو باز کن ادم هایی که پیش بودن الان نیستن فک کن به خودت فک کن که الله تعالی چجوری تو رو درست کرده تو یه منی بودی تو رو روح روان داده جسمی زیبا داده بعد برای الله تعالی هیچ کاری نداره که دوباره زنده کنه من نه ملا هستم نه اخوند نه شیخ هیچی یک ادمی معمولیم
شکر کنیم که الله تعالی ما رو مسلمان افرید بزرگترین افتخاره که نصیب هرکسی نمیشه...
عزیزان بنده ی حقیر رو از دعاتون محروم نکنید دعا کنید الله تعالی من و تمام مسلمین جهان رو از عذاب قبر نجات دهد
الله آمین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۲۰۰
داداش از سخنانت خوشم اومد می‌خوام با دوست بشم چون منم مثل خدا ترس هستم با نماز با روزه با قرآن هستم شماره 09364043246
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
این دنیا سکس ومشروب حرام ولی اون دنیت همینا حلال میش عجب
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۷۱۰
به ننت روغن بنفشه بده رفت بهشت دوبرش جرر نخوره
کاربر
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

 شعار دادن راحته جونا پول ازدواج ندارن امثال تو که فکر میکنی به خدا نزدیکی دوتا دوتا دارن پس جونا چجوری نیاز جنسیشونو برطرف کنن

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰
پاسخسلام
یه سری به سایت داداش رضا بزنین
یه کتاب نوشته راز کنترل شهوت
عالیه
حرف نداره
رایگان هم هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۴۰۰
احسنت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۴۰۱
پاسخخودارضایی یک گناه کبیره است کسایی که خود اضایی می کنند سعی کنید جلوگیری کنید من خودم این کارو انجام‌ می دادم سعی میکنم هر چه زودتر ترک کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۰۱۰
شما میتونی نزنی دوست عزیز بدن خودته صاحب اختیاری نزن ولی یکی مثل من که بدنش نیاز داره باید هفته ای دوبار رو بزنم تا بدنم رفرش شه تازه از استرس و حال بدمم کم میکنه خیلیم بهم لذت میده تو روزمره حالمم خوبه میکنه خرافات تو گوش مردم کردن نسل فعلی هوشیار و اگاهه
تو میتونی در روز نفس نکشی جلو نفش کشیدنتو بگیری؟ یا میتونی در روز اب نخوری مطمئنا ی روز نخوری دو روز نخوری روز سوم هلاک میشی از تشنگی مملکتمون انقدر شرایطش سخته برای ازدواج که کسی تن نمیده قبول دارم بری تو رابطه دیگه خود ارضاییه کمتر میشه ولی با پارتنرتم نمیشه تا اخرش سکس نکنی جامعه فعلی باهوشه دیگه رکبای دهه شصت و هفتاد که فرزند اوری میکردن تا کشور از نسل پیری بگذره نمیخورن جامعه بیدار شده مورد داریم خانمشون بارداره ولی به خاطر اینکه خودشو تخلیه کنه و به خانومشم خیانت نکنه خود ارضایی میکنه که تخلیه شه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰
کی گفته تو‌کدوم کتاب و آیه و قرآن نوشته بیارید ماهم ببینیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۵۰۰
دوست عزیزی که گفته تو کدوم آیه قرآن و حدیث نوشته واقعا براش متاسفم
1.هر کسی که میل جنسیش را از غیر راه همسر رفع کند حرام است
2.در حالت سستی و جنابت به نماز نیایید
3. واقعا خیلی چیز ها هست که من فقط سه تاشو بلدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۲۰۰
موفق شدی؟ من که ننشدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۳۰۰
پاسخسلام من کلا تازه فهمیدم خود ارضایی چیه و توی 1 ماه حدودا نزدیک 20 بار خود ارضایی کردم زیر چشمام خیلی کبود شده آیا ادامه بدم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰

سلام

کبودی زیر چشم علائم مشکلات دیگری هست . توصیه میشه برای چکاب به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
تو ادامه بدی 1هفته دیگه بهشت زهرا میبینمت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰
داداش جنبه داشته باش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۳۰۰
پاسخآیا خودارضایی روی شصت پا هم تأثیر میزاره
لطفاً جواب بدید
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰

سلام

خیر تاثیری ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰
خدایی رو کمر دیگه تاثیر داره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام
فقط کتاب راز کنترل شهوت میتونه کمکتون کنه
خیلی از شما بدتر ها اینو خوندن و جواب گرفتن
رایگانه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
پاسخسلام من 17 سالمه تقریبا 4 سال هست دارم خودارضایی میکنم اوایلش هر روز خود ارضایی میکردم ولی الآن شده هفته ای سه بار میخواستم بدونم تاثیری بر ناباروری داره یا ن
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۱۰۰

سلام

خود ارضایی تاثیری روی باروری ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۹۰۰
پاسخببخشید الان علم میگه که خودارضایی در صورتی که اعتیاد نشه ضرری نداره ولی دین میگه در هر صورتی گناهه باید حرف کدوم رو گوش کنیم ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۸۰۰
حرف دین چون انسان تا ابد زنده نیست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
علم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۹۰۰
پاسخسلام خدمت عزیزای دلم
برین از گوگل کتاب راز کنترل شهوت داداش رضا دانلود کنین و رو بخونین
بسیار عالی هس و رایگان هس
تا الان 200 هزار نفر خوندن و موفق به ترک خودارضایی شدن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخلطفاً یک نفر به هم کمک کنه به کمکتون نیاز دارم تورو خدا کمکم کنید
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰

مشکلتون چیه ؟

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخسلام دختر جوان 17 ساله ای هستم که از کودکی خود ارضایی داشتم 2 الی سه ساله که بیشتر شده نمیزاره درس بخونم راستش به خاطر کرونا و خونه موندنه آخه انرژیم خیلی زیاده ازدواج هم که نمیشه فعلا بعضی وقتا میگم برم پی همجنس بازی ولی باز از گناهش میترسم راهنمایی کنید لطفا انرژی خیلی بالایی دارم ورزش و روزه گرفتن هم کارساز نبوده
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰

سلام

اگر خودتون به تنهایی نتونستید خود ارضایی رو ترک کنید باید از یک متخصص کمک بگیرید تا روش مناسبی رو به شما آموزش دهند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
شماره تو بده بیا واتساپ خود ارضایی کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۱۰۰
هر موقع تو کلاس دینی داشتم همکلاسی هام از روی شوخی درباره خودارضایی می پرسیدن معلم ما هم همیشه میگفت بهترین راه درمان خودارضایی روزه گرفتن هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۴۰۰
شماره تو بده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۴۰۰
خواهر گلم بیا خودم مشکلتون حل مسکنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۹۰۰
چرا همجنس بازی بیا باهم بریم تو کار
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۰۰۰
بیا پیش من تو دیگه خود ارضایی تعطیل
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۶۰۰
شمارتو بده روش صددرصدی بلدم بهت میگم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
0935609935
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۰۰۰
سلام میتونم باهات حرف بزنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخمن نمیدونم چطور کامنت بزارم یکی بگه
عع گذاشتم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخچند بار در هفته بزنیم اشکال نداره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰

تعداد دفعات خود ارضایی اگر زیاد و اعتیاد گونه باشه قطعا تاثیرات منفی روی جسم و روان شما ایجاد میکنه.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
ببین این کار چند بار نداره اعتیاد اوره . راه وصل شدن به عالم بالاتر یا همان متافیزیک رو مسدود میکنه ، آامش موقت داره اما مثل سرابة حرص و ولع بیشتر و بیشتر . بدن ها متفاوتن . اما چیزی بگم بعنوان یک مجرد 45ساله که مجبورن تمام عمرم استمنا کردم اونم زیاد . هر کار ناطبیعی در هستی مجازات داره کة به خودمان برمیگرده و نوعی تنبیه هست . هر عمل چه غیبت مثلا چه استمنا . چه قضاوتهای بد ناطبیعی هستن لذا عوارضش میاد .افسردگی . بیماری . اظطراب . ترس . نا امیدی و ازین قبیل .نمیشه مقابله کرد با غریزه اما میشه از نشت انرژی ها بدن جلوگیری کرد . ما بعد جسم نیستیم فقط . درباره چاکراه بدن سرچ کنید متوجه میشید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام میخواستم بگم چطور زود انزالی را ترک کنیم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰

سلام

برای درمان زود انزالی در مرحله اول باید علت زود انزالی مشخص بشه که میتونه مشکلات روانشناختی و یا جسمی علت زود انزالی باشه.

بعد از مشخص شدن علت مشکل راه درمان هم مشخص میشه . توصیه میشه از یک متخصص کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۱۰۰
ببربنداز دور
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰
پاسخسلام میخواستم بدونم خود ارضایی پسران باعث ناباروری میشه حدود حدود4سال هست دارم هر دوسه روز این کار کثیف رو میکنم بهش اعتیاد پیدا کردم و خونمونم ساکنه و مسعله ای که باهاش درگیر بشم و یادم بره رو ندارم لطفاً راهنمایی کنید
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

خود ارضایی تاثیری روی باروری نداره .برای ترک  خود ارضایی اگر به تنهایی نمیتونید ترک کنید باید از متخصص کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۳۰۰
پاسخخودارضایی باعث پریود نشدن میشه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰

سلام

خود ارضایی تاثیری در پریود نشدن ندارد .

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۹۰۰
خودارضای ممکنه باعث به تاخیر افتادن یا زودتر پریود شدن بشه (البته این درمورد دختر های هست که اولین پریود رو داشتن)
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

تاثیری ندارد

ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

تاثیری ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
پاسخمن خیلی احتیاج دارم رابطه جنسی داشتم و تا الان نشده و واقعا عذاب میکشم که رابطه نداشتم و خیلی دوست دارم که رابطه داشته باشم
به نظرتون چیکار کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
خب برقرار کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۲۰۰
اوکی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام خودارضایی قبل ازدواج سبب زودانزالی بعد ازدواج میشود؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

خیر ، خود ارضایی یاعث زود انزالی نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسلام چگونه خودارزایی را ترک کنیم؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

اگر به تنهایی موفق به ترک خود ارضایی نیستید باید از یک متخصص کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام خود ارضایی باعث بی اختیاری ادرارمیشود
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰

سلام

خیر ، خود ارضایی باعث بی اختیاری در ادرار نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰
پاسخخود ارضایی سبب انحنای آلت میشود؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰

سلام

اگر فشار مکانیکی زیادی به آلت وارد کنید بله احتمال آسیب هست .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام
خودارضایی باعث میشه نقاط حساس بدنمون شکل ظاهرش عوض شه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰

سلام

اگر فشار به آلت تناسلی وارد کنید احتمال آسیب هست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام این که خود ارضایی یک عمل دارای ضرر های فراوان هست، برای همه شکی نیست نمی دونم این سایت میزاره این پیام باشه یا نه اما اگه دوست دارید بیشتر راجع به خود ارضایی و کاری که این سایت میکنه(خواسته یا ناخواسته یا به دلیل پیروی کورکورانه از غرب) یعنی ترویج دیدگاهای سایت کینزی به سایت مس به طلا مراجعه کنید و راجع به هر دوی این پدیده ها اطلاعات کسب کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
پاسخخود ارضایی از بدو خلقت تو وجود ادم هست مثل الکل و تریاک نیست بری سراغش معتاد شی بلکه تو وجودت هست پس اگه مرتکب شدید استغفار کنید ولی زیاد خودتون اذیت نکنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۸۰۰
پاسخسوال خود ارضایی باعث افزایش دقت میشه؟ یا بر عکس باعث ضعف حافظه و کم شدن دقت میشه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰

سلام

خیر ، خود ارضایی باعث مواردی که ذکر کردید نمیشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام دوستان من از اول خیلی عادت نداشتم بعد سال 99 فکرم نمیکنم زیاد منی خارج میشد یا نه 9ماه ترک کردم بعد اون انجام دادم بعد 22روز 1400 انجام دادم بعد دیگه تا 29اسفن انجام دادم نه هرروز چن روز یه بار حتی یکی دوماهم نزدم بعد الان اخرین بار 29اسفند زدم و تا الان پاکم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۶۰۰
من فقط عاشق این شدم که نشستی روزا رو شموردی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۲۰۰
پاسخآیا خود ارضایی باعث لاغری می‌شود ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰

سلام

خیر،خود ارضایی باعث لاغری نمیشود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۰۰۰
پاسخخود ارضایی در زنان روی جنین تاثیر داره؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۱۰۰

سلام

خیر ، خود ارضایی روی جنین تاثیری نمیزاره .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۹۰۰
پاسخمسئله اینه که این هم یک نیازه که خدا در وجود انسان قرار داده و ما نمیتونیم منکر این بشیم مگر این نیاز رو شیطان در ما قرار داده که خودارضایی رو کار شیطانو... بدونیم و بگیم که این کار رو ترک بکن اگر میشد که این کار رو کنار گذاشت اصلا در وجود ما نبود و اگر میشه کنار گذاشت پس چرا ازدواج میکنید ترک کردن این عمل مثل اینه که جلو یکی فقط فست فود بزاری و بش بگی غذا خوردن رو ترک کن چون ضرر داره و گناهه و ....
در حالی که باید غذای مناسب رو استفاده کرد تا نیاز برطرف بشه
دوستانی که خیلی نگران اسلام و گناه بودنش هستید بدونید که امام علی وقتی فهمیدن کسی به این کار رو آورده بهش نگفتن برو ترک کن بردنش از مال بیت المال خرج کردن برای ازدواج
در این که این کار گناهه و ضرر داره شکی نیست ولی در این که این کار قابل ترک هم نیست شکی نیست چون یک نیاز عادی مثل نیاز به هواست میتونیم بگیم نفس کشیدن رو ترک کن؟
متاسفانه با این راه غلطی که درپیش گرفتیم فقط داریم نسل جوان خودمونو نابود میکنیم به همه ماهم ثابت شده این حرف ها حرف های غلطیه ولی قبول نمیکنیم شاید هم خرمون که از پل میگذره دیگه یادمون میره تو چه منجلابی بودیم
همه در هارو به نسل جوان بستیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۱۰۰
درود بر شرفت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰
الان خودتون میگین خود ارضایی بده بعد میگین همه راها رو بستیم منظورتون چیه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخحق نزنم مشکلی پیش میاد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰
پاسخمن 43 سالم هست از 13 14 سالگی هم خودارضایی میکنم رابطه جنسی هم زیاد داشتم و دارم . هیچ مشکلی هم نداشته تا الان . ولی خب یه نکته بود یکی نوشته بود که از خیلی برنامه ها و مسئولیت ها جا میمونی و نمیرسی انجام بدی این رو درست گفته چون روی ذهن و فکر آدم خیلی تاثیر می‌ذاره و درگیرشون می‌کنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰
بچه دار شدی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰
پاسخبابا ایولا، حاجی یعنی ورزش راه نجاتت بود، ربطی به ایمان قوی و امثالهم نداشت؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۶۰۰
پاسخیک:بنده خودم گرفتار این مشکل هستم و ادعایی از دین ندارم و فقط میخوام حقیقت رو بازگو کنم
دو: اعتیاد در همه چیز مضر و کار اشتباهیه که این اعتیاد در رابطه با خود ازضایی است و در رابطه جنسی اتفاق نمی افته
سه: اینا برا خودشون نگفتن گناه که جمعیت زیاد بشه امریکا حمله نکنه، این حرف ها از 1400 سال قبل بوده و اینا فقط این حروف رو به ما رسوندن و امریکا از 1400 سال قبل وجود خارجی نداشته پس لطفا وقتی طرفدار چیزی نیستید لا اقل نیاید و شبهه درست نکنید.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام دوستان وقت بخیر
خود ارضایی یه کاری بود که بهش اعتیاد کردم اما خدارو شکر ازش رهایی پیدا کردم
من مصرف کننده مواد مخدر بودم الان یه سال که ترک کردم ودارم از زندگی لذت میبرم
به درک این رسیدم که خودارضای مثل مواد مخدر هست یعنی وسوسه مواد میشدم یه کارایی انجام میدادم که وسوسه میرفت خودارضایی مثل همین بود
وسوسه یک فکری پلید هزار چهرست پیشرونده و بیشتر از پنج تا ده دقیقه نمیمونه و اکثرن درتنهایی بر فرد نفوذ میکند برای پیشگیری از ان برخلاف میل واراده خودت عمل بکن تا فکر انجام خود ارضایی سمتت اومد یه نفس عمیق بکش نام خدارو بگو وبرو دست وپاهایت وگردنت را با اب سرد بشور.خودتومشغول بکن مثلاً خونه را جارو کن حیات خونه رو بشور و... مهمترین چیز بایکی که خیلی راحتی اقرار بکن بهش بگو که فکر خود ارضایی سمتت اومد این کار انجام بدید ببینید چطور از شرش رها پیدا میکنید من انجام دادم به آرامش رسیدم در ضمن از نام خداوند به آن گونه که درکش میکنید پرهیز نکنید ازش درخواست کمک بکنید نیازی نیست اهل دین باشید اما با خداوند راز ونیاز بکنید هر موقع حالتون گرفته باخدا درتماس باشید چون وقت خودش شمارو کمک میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۲۰۰
دمت گرم بابا افرین
واقعا عالی بود خداخیرت بده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰
درود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
پاسخدوستان عزیزم
به صورت کلی در بدن ، چه با خودارضایی چه در رابطه جنسی عملکرد یکیست حالا اگه خودارضایی گفته میشه ضرری داره باید این ضرر متوجه رابطه جنسی نیز بشه میشه گفت چون خودارضایی اون کیفیت رابطه جنسی رو نداره و به صورت کامل تمام ارگانهای بدن درگیر نمیشه و عامل تحرکش ذهنی یا فیلمه برای همین اون ارگاسم رو نمیده و صرفا یه تخلیه دم دستی است.
اونچه که ضرر میاره اولا عادتشه و عادت زندگیو مختل میکنه بستگی به نوع و شدت عادت هم داره ممکن عادت به اونجا برسه که در روز بیش از دوبار انجام بدیم که مسلما ضرر داره و اینکه کنترل بر خود از دست میره و اینکه عادت یه نیاز خیالی ایجاد میکنه که انگار بدن هر لحظه میخوادش بنابراین باید اون نقطه رو پیدا کنیم که در حد نیاز واقعی خود بدن عمل کنیم که اونهم نسبت به افراد فرق میکنه یکی هفته ای دوبار یکی یه بار الی آخر و اون یکی ضررش نیز چون در ذهن همش یه خانومی آشنارو تجسم میکنیم برای خودمون هر دفعه فیلم و سوژه و دختری انتخاب میکنیم که باهاش سکس کنیم که این نیز انسان رو شهوت زده یا علمی بگم انسان رو فقط آلت جنسی میبینیم چه دختر چه پسر ، به هر خانومی میرسیم زود تحریک میشیم و هر تحریکی باید ارضا بشه میبینی همیشه درگیریم اینو باید درستش کرد برای همین پیشنهاد میکنم توی ذهنتون هیچوقت خانوم آشنا و سوژه و فیلم نسازید تمرین کنین که فقط قسمت تناسلی رو تجسم کنید بدون اینکه بفهمید کیه این خانوم ، تمرین کنین هر دختری رو که میبینید زود نرید تخیل و فیلم پورن بسازید اینو کنترل کردید تمومه اتفاقا خودارضایی شما براساس نیاز واقعی انجام میشه و به روالم میفته میبینی شد هفته ای یه بار که اونم فقط به خاطر خود بدن و عدم شهوت رانی در جامعه .
پس نتیجه میگیریم اگه مرحله اول رو که تحریک شدن و فیلم و سوژه و پورن کردن با هر آشنایی رو تمرکز کردین و کنترل کردین دیگه به نیاز روزانه نمیرسه چون اگه همینکه کمی تحریک‌شدین بعدش رو خودمون بسطش میدیم‌و زیادش میکنیم اونجاشو چیزتون رو گاز بگیرین و فیلم نسازید که همش تو دستشویی باشی
با تشکر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
پاسخخود ارضایی ضررش از سودش بیشتره .
من پنج سال خود ارضایی کردم
از ماهی یه بار بگیر تا هر روز. فقط فقط ضرره . اینو خطاب به اونایی که فک میکنن ضرر نداره میگم .
دوما کدوم احمقی این متنو نوشته خودش چن بار خود ارضایی کرده میاد میگه ضرر نداره ؟حالت خوبه؟کم داری؟اصن تو ادمی
خودارضایی حتی یه بارش یعنی نابودی خودت .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۴۰۰
از نظر جسمی هیچ فرقی با رابطه جنسی و سکس نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۶۰۰
با حرفت موافق نیستم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام من 15 سالمه. خودارضایی کنم اشکالی نداره؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰

سلام

خود ارضایی به تنهایی عوارضی ندارد اما اگر به خود ارضایی اعتیاد پیدا کنید عوارض جسمی و روانی برای شما به دنبال دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۶۰۰
بنظرم نکنی بهتره چون درگیرش میشی و نمیتونی ولش کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
اینکارو نکن زندگیت نابود میشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۷۰۰
پاسخچقدر جقی داریم تو این سایت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۸۰۰
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۸۰۰
یکیش خودتی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخرسول اکرم(صل الله) فرمودند: هر کس عمر طولانی می‌خواهد:
1- سحر خیز باشد
2- با همسر شایسته و خوش اخلاق ازدواج کند
3- کمتر خودش را زیر دین و قرض قرار دهد
4-با زنان کمتر نزدیکی کند.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
این چرت و پرت ها چیهد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
تموم شد؟!
خیلی تاثیرگذار بود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۰
خود رسول اکرم کهذهرچی زن دم دستش میومد باهاش نزدیکی می‌کرد بعد به ما میگه با زنها کمتر نزدیکی کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۴۰۰
برای زنان چی گفته؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۴۰۰
عالی بود آفرین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰
تموم شد؟
ما زن نداریم ب زنت بگو شل کنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
بیا پایین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام من حدود 10 سال هست خود ارضایی میکنم تا حالا چند بار خواستم ترک کنم ولی باز میاد سراغم لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

ترک های مکرر معمولا حس اعتماد به نفس شما را کم می کند توصیه می کنیم در صورتی که اعتیاد به خود ارضایی دارید برای ترک این اعتیاد از ابزار های کمکی استفاده کنید یا از پزشکان کمک بگیرید .ابزار های کمکی مانند کتاب یا روش های کنترل هیجان.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۶۰۰
ازدواج
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۶۰۰
هیچی فقط بزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام دوستان
این سایت همه حرفاش دروغه و همچنین خدا از کسانی که با هدف خاص میان با نظرات غلطشان باعث انحراف دیگران میشوند نمیگذره
سعی کنید این کار کثیف رو از ذهن بیرون کنید تا دیر نشده!
این کار فقط باعث شادی کاذب در حد 1 ساعت میشه و بعد اون مضراتش شروع میشه !
به خاطر لذت یه عضو کوچک بقیه اعضای بدنتان را در آتش نسوزاند...
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۷۰۰
جناب تو اگر راست میگی خودت توی این سایت چی کار می کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۸۰۰
دوست عزیز کار از نصیت های کتابی گذشته اولا این سایت گفته خودارضایی به صورت محدود .البته خودم معتقد به این عمل نیستم اما با منطق جواب بدین نه اینکه خدا رو قاطی مسئله کنید . در ضمن تکلیف پسر و دختر که شرایط ازدواج در سن بالا ندارن چی هستش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰
ببند دهنتو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۴۰۰
عالی بود آفرین، دقیقا همینه، با این کارا اجتماع رو خراب میکنن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
درود به شرفت
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰
هرچیزی که باعث لذت و شادی و خوشحالی باشه اسلام حرامش میکنه بنظرم اونی ک خودارضاعی میکنه چ زن چ مرد برااینه که ب گناه آلوده نشه زن اگه دلش بخواد خودارضاعی نکنه هرکی از تو‌کوچه رد بشه میاره خونه و همچنین مرد فک نکنم گناه خود ارضاعی از رابطه ی جنسی غیر شرعی بیشتر باشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۳۰۰
پاسخ

سلام خوب هستید دوستان عزیز منم مثل شما چند سالی بود که خود ارضایی میکردم به هر روشی رفتم نشد هیچ روش که من بتونم صد در صد ترک کنم اما با طلسم مخصوص ترک خود ارضایی الان دوحدود دو یا سه سال ترک کردم برای همیشه دوستان عزیز این طلسم معجزه می‌کنه باور کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۰
کجا س طلسم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۴۰۰
طلسم‌ یه مدت جواب میده دوست عزیز فقط دست دامن خدا بشو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام، آیا خود ارضایی ماهی یک بار خوب است.
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۳۰۰

سلام 

واقعیت این است که استانداردی برای میزان مطلوب خود ارضایی وجود ندارد. مهمترین مسئله در مورد خود ارضایی این است که به صورت اعتیاد در نیاید. در مورد شما با اینکه  با ماهی یک بار خود ارضایی امکان اعتیاد وجود ندارد. در صورتیکه احساس گناه وجود نداشته باشد احتمالا مشکل زا نخواهد بود 

 

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
مثه این میمونه بخای ماهی یه دونه سیگار یا مواد بکشی......
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام من الان حدود 4ماه که خود ارضایی نکردم
قبلش همه راه هارو انجام دادم ولی جواب نمی‌داد
ولی با یه دختری دوست شدم که خیلی منو عوض کرد
من رابطه ای نداشتم فقط مثل خواهرم دوستش داشتم
الان هم مدیون اون خانم هستم ♥️
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰

سلام 

بسیار عالی . ممنون از اطلاعاتی که دادید. خیلی از مراجعین به کلینیک چه زن و چه مرد  پس از ارتباط عاطفی با جنس مخالف میزان شدت خود ارضایی در آنها بسیار کم می شود و همینطور اگر اعتیاد به خود ارضایی داشته باشند خیلی راحت تر می توانند ترک خود ارضایی بکنند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
چرا چرت میگی؟ چه ربطی داره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخمن برخی نظرات را خوندم . چند نکته هست که به نظرم برای روشن شدن موضوع به خوانندگان متن باید گفته بشه.
1- برخی گفتند سبب ریزش مو یا کاهش قد و غیره میشه؟ بله هم اره و هم نه. کوتاهی قد در اثر بهم ریختگی هورمونها در اثر شدت خودارضایی هست. خصوصا در سن رشد. اعتیاد به این کار کلسیم زیادی از بدن خارج میکنه. در اثر اینکار میزان تستسترون در بدن زیاد شده که این سبب افرایش دی هیدرو تستو میشه و این یعنی تشدید ریزش مو. همه اینها به سن، جنس، میزان قد و وزن و توان بدنی و ژنتیک و تعداد دفعات بستگی داره. قطعا دوماه یکبار با روزی سه بار خیلی فرق میکنه. اونی که آسیب ندیده شاید ورزش و تغذیه خوب و دفعاتش خیلی خیلی کمه مثلا سه ماه یکبار! کسی که هفته ای یکبار هم این عملو انجام میده منتظر عوارض باید باشه حال اونکه اغلب به روزی چندبار اعتیاد رسیدن که وحشتناکه.
2- علاوه بر این طیف وسیعی از عوارض به تدریج ظاهر میشه. آسیب به غده پینه آل (غده جوانی)، مگس پران چشم، ضعف اعصاب و حافظه و غیره. استیل کولین زیادی که هنگام عمل خارج میشه از مغز سبب آسیب به حافظه و مغز میشه. اینها قابل انکار نیستن. وز وز گوش یا سردرد یا سستی دست و پا. ضعف ریه و سرفه و همانند اینها. صدها عارضه میتونه ایجاد بشه ولی اولا تمام عوارض در همه نیست و شدت اون عارضه هم به خود فرد بستگی داره.
3- خیلی ها گفتن اینکار چه تفاوتی با آمیزش طبیعی داره. در هر دو منی خارج میشه. چندتا تفاوت اساسی است. اولا در آمیزش شهوت اطفا شده و خاموش میشه حداقل برای چندین روز تا گاهی یک هفته دو هفته. فرد به آرامش میرسه و تنش زدایی میشه. در خودارضایی برعکس عطش روشن میشه. و تعداد دفعات بالا میره و چون اطفا ناقصه پس فرد دچار افسردگی و عصبیت میشه. به دلیل اینکه فرد باید به تنهایی عمل را انجام بده فشار زیادی روی بیضه و اعصاب میاد. عصبهای مغز چشم دچار فشار زیادی برای پردازش جنسی میشن که خودش سبب کمر درد و سردرد میشه. نورونها انرزژی فراوانی صرف میکنند که سبب خستگی عمومی بدن تا چندین روز میشه.
4- اما مورد بعد چیزی که بهش پرداخته نشده. در علم مدرن و حتی در طب سنتی کهن یکی از علل کوتاهی عمر زیاده روی در امور جنسی است (خواه آمیزش با زن خودت خواه به صورتهای دیگر مانند خودارضایی یا روابط فراقانونی) . در تعداد کم آمیزش با همسر فوایدی دارد ولی اون هم اگر از چارچوب خارج بشه ریزش مو و ضعف بدن، زود انزالی و غیره به همراه داره. به قول معروف کاه از خودت کاهدان از خودته. عمل جنسی چه به صورت خودارضایی و چه به صورت آمیزش فرآیندی انرژی گیر است. افراط در اون سبب آسیب به بدن میشود. بررسی هایی که من روی مقالات کردم و چیزهایی که در افراد تازه ازدواج کرده دیدم افراد در صورت افراط دچار پیری زودرس در پوست و مو و اندام حیاتی میشن. و مرگ زودرس نتیجه افراط در امورجنسی است.
5- برای عبرت نگاهی به چهره بازیگران پورنو بندازید. اغلب در سن 50 سالگی شبیه افراد 80 ساله هستند. ارضای جنسی صرفا برای دوام نسل و اطفای شهوت و آرامش است. و تفریط و افراط در همه چیز مضر است و سلامتی در اعتدال و میانه روی است.
6- خیلی خیلی اگر بدن فرد قوی باشه شاید ماهی یکی دوبار آمیزش کنه با همسرش و آسیب نبینه. در بدنهای امروزی که با آب و خاک و تغذیه مسموم و تراریخته احاطه شده و با واکسن و امواج و شب بیداری تضعیف شده شاید حتی ماهی یکبار هم زیاد باشه.
7- در هر صورت خود دانید. این عمل اصلا طبیعی نیست. طبیعیش رو بدن تشخیص میده و وقتی کیسه ها پر شد در خواب تخلیه میکنه (احتلام). خودارضایی به دلیل نقصان ذاتی آسیب زاست حتی یکبارش چون قطعا فرد به یکبار قانع نشده و بارها و بارها و معتاد میشه. آمیزش با همسر هم نهایتا ماهی یکبار شاید خیلی قوی باشی دوبار.
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

ممنون از نظرتون و وقتی که گذاشتید. 

واقعیت این است که هر رفتاری از حد تعادل خارج شود برای بدن ضرر دارد. ولی مشاهدات ما در کلینیک نشان می دهد افراد زیادی به علت باور های جامعه در مورد خود ارضایی دچار احساس گناه می شوند و به دنبال آن چون در گذشته خود ارضایی داشته اند، اعتماد به نفس جنسی خود را از دست می دهند. چون مسایل روانی بی نهایت در رابطه جنسی مهم است متاسفانه این افراد دچار اختلال در عملکرد جنسی می شوند. در مجموع من باورهای عمومی در باره خود ارضایی ( که با اعتیاد به خود ارضایی متفاوت است) را بسیار آسیب زننده می بینم .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
مطالب عالی بود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
جناب چرا دروغ مینویسد؟؟؟بنده از 11 12 سالگی خودارضایی میکنم الان 18 سالمه نه موهام ریخته ن گوشام وز وز میکنه ن افسرده ام و .... خود ارضایی نه تنها فایده داره بلکه منو به اوج ارامش میرسونه پس خود ارضایی ضرر نداره چرت ننویسید من از شما سالم تر هم هستم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۱۰۰
پاسخ

میشه لطف کنین مزخرف ننویسین اولن مگه میشه ضرر نداشته باشه چون بالاخره پروتیین و کاسیم بدن کم میشه و مخصوصا کسی ک کمبود پروتیین داره رو به ... میده بعدش من الان 1 سالو خورده اب میشه خود ارضایی میکنم موهام نازک تر شدن رشدشون خیلی کمتر شده و ریزش هم دارم قبلا هر 3 هفته یک بار میرفتم آرایشگاه الان 2 ماه یک بار بعد شما میگید ضرر نداره به غیر از اینا باعث جوش زدن هم میشه این یکی دیگه برای خودم اتفاق افتاده بود واقعا

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۰۰۰
درود بر شما. من 45سالم هست از کودکی به جنس مخالف علاقه داشتم ذاتی. بخاطر بسته بودن جامعه .قبل سن بلوغ به خود ارضایی رو آوردم ناخاسته طبق غریزه ای که سرکوب شده بود حدود 35ساله استمنا دارم . موهام پرپشتن و یک تار مو سفیدم ندارم .عوارضش در من دوران دبیرستان چشمام سیاهی میرفت . چند سال بعدش دچار گرفتگی عضلات کمر بخاطر دفع پتاسیم توسط استمنا شدم .کلا 10ساله دوچرخه سواری دارم .جوری که بعد 4 ساعت رکاب کوهستان بجا خسته بشم میل جنسی شدیدتر دارم .هر چه دفعات استمنا بیشتر باشه باعث رنگ پریدگی کسل بودن . چون تمام انزژی بدن ناطبیعی خارج میشه . من بیکارم در حسرت زن و مجبورم به جق !
اما مطالعات انجام دادم چاکراه ریشه رو ضعیف کردم با اینکار . حدود 1 هفتس ترک کردم و قصد دارم با استحاله فقر و کسالت و استرس ها رو با تقویت چاکراه ریشه از بین ببرم . هفته ای گاها 10بازم استمنا داشتم . سراب هست و عوارضش در میان سالی و پیری شدید میشه .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۱۰۰
پاسخ

ایا خود ارضایی زن به پرده خطر داره

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
برای خودت پارتنر انتخاب کن و سعی کن بیشتر با نزدیکی خودت و ارضا کنی اما اگر در دسترس نبود خود ارضایی کن موردی نیست حالش و ببر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام آیا باعث کوتاهی قد میشه؟یعنی نزاره قد رشد کنه.
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام خدمت دوستتان باید عرض کنم که خود ارضایی یه نوع رفتار جنسی هست که در حیوانات هم دیده میشه و کاملا طبیعی هست من خیلی در مورد این موضوع تحقیق کردم اما به این نتیجه رسیدم که هیچ ضرری نداره و اون سبک زندگیمون هست که باعث تخریب بدننون میشه مثلا اینکه میگن پروتئینت کم میشه باید بگم جنابعالی یه قسمتی از پروتئین بدنت برای اینکار میره چ بخای چ نخای و حتی اگه خودتو چند وقت ارضا نکنی خودش در خواب میاد بیرون پس اینکه فکرکنین پروتئین بدنتون کم میشه سخت دراشتباهین البته روحیه نفسانی شما هم تاثیر خیلی زیادی بر جسمتون داره در ضمن اگه به دید درست نگاه کنی اعتماد به نفستم زیاد میکنه...
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۹۰۰
چرت نگو من خودم پرنده بازم و پرنده ای ک خودارضایی می‌کرد رو پرهاش می‌ریخت افسرده و گوشه نشین شده بود و من ترکش دادم عوامل تحریکاتش رو ازش دور کردم بله ویتامین هم از دست میره تو نخواه مردم رو گول بزنی آدم بیسواد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخاگر می‌خواهی ترک کنی قسمت میدم بخون متن رو من همسن تو هستم و حالت رو میدونم
دوستان یک چیزی بهتون میگم ولی باور کنید عملیه منم یکی مثل شمام .دوستان نماز خیلی تاثیر داردسعی کنید نماز تون رو بخونید اولش که من میخواستم نماز بخونم خیلی سخت بود و نمیتونستم نماز بخونم یک روز میخوندم یک روز نمیخوندم ولی خیلی برای ترک این عمل زشت تاثیر داشت منی که هر روز این کار بد رو انجام می‌دادم دو روز خودمو نگه داشتم کم کم داشت زمانش رو زیاد تر میکردم دو روز سه روز یک هفته ولی خیلی شکست خوردم باژ دوباره انجام میدام ولی اگر انجام میدام ناراحت میشدم و میرفتم غسل میکردم و برای نماز بعدی آماده میشدم اگه صبح بود برای نماز ظهر اگر ظهر بود برای نماز مغرب ولی نمازم رو به سختی میخوندم منم مثل شما نماز برام سخت بود و از نماز خوندن جلوی دیگران خجالت میکشیدم مثلا یه روز رفته بودیم گردش جمعیت هم بالا بود دم ظهر بود یواشکی میرفتم نماز میخوندم قبله رو هم که بلد نبودم ولی یه طرف وایستادم نماز میخوندم دیگه جایی رسید که دیگه خجالت نمی‌کشیدم اگه جمعیت بالا بود هم توی جمع نماز میخوندم دوست من اگر میخواهی این عمل ترک کنی نگاه منم مثل تو هستم و خیلی بدتر و گناه کار تر من 18 سالمه پسر هم هستم از من بشنو تویی که اومدی اینجا حتما وجودت پاکه که می‌خواهی این کار بد رو ترک کنی نگاه 1 سعی کن نمازت رو بخونی حالا بزار اثر نماز روی خودم هم بگم بهت 4 ماه اصلن این کار زشت رو انجام ندادم نگاه گول خوردم این کارو دوباره انجام دادم ولی باز سریع برگشتم 2 اگر کاری رو انجام دادی نگو من دیگه رفتم توش بزار تا آخرش برم اگه تصویر زشتی دیدی نگاه من که نگاه کردم بزار نگاه کنم اگه اینو گفتی بزار نگاه کنم بدون دوباره اون کار خیلی زشت رو انجام میدیم 3 نگاه دوستانه میگم با خودت بازی نکن اگر انجام دادی نگو بزار تمومش کنم بدون هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه هست 4 اگه اون مایع کثیف اومد بیرون برو غسل کن بیا نماز بخون نگو بزار کار رو یکسره کنم مهم خیلی مهم یه جا واستا اگر نگاهت افتاد به تصویر هر اتفاقی افتاد نه بگو بگو نه نمی‌خواهم انجام بدم اگر نه گفتی کار خودت رو راحت کردی اگر نتونستی نه بگی و اون کار بد رو انجام دادی سریع برو توبه کن نگو بزار دومی رو هک انجام بدم سومی همون جا هستی وایستا . قول بهت میدم اگر نمازتو بخونی بتوانی این عمل رو کم تر کنی و اصلن انجام ندی یا بینش فاصله بنداز من خودم 15 سالم بود اوج این کار 5 بار روزی شاید انجام می‌دادم ولی نماز خوندم سعی کردم کم کم فاصله بندازم یا کمش کنم اول یه روز باز یه روز بعدش دو روز همینطور رفت بالا زمانش ولی اگر این کارو کردین ناامید نشید خدا خیلی بزرگه میبخشه باز سعی کن تلاش کن و اینو بدون قولت میدم که اینکارو ترک کردی با خدا هم رفیق میشی خودت میبینی اگه دعا کردی میبینی خدا جوابت رو سریع میده خیلی کارها انجام میدی شاید بگی الکی میگم ولی تو امتحان کن بدون خدا خیلی دوستت داره اگه نشد بگو دیگه نماز هم نمیخونم کاری با خدا هم ندارم ولی بدون اگه تو کاری با خدا نداشته باشی خدا با تو کار داره حاضرم قسم بخورم جاهایی بود گناه کردم خیلی بد ولی خدا خودش منو برگردوند طوری میشی که وجود خدا رو کنارت حس میکنی نمی‌بینی ولی با تمام وجود حسش میکنی ولی سعی کن نمازت اول وقت باشه تو ایی که میگی نمیتونم نماز بخونم خجالت میکشم اصن بابا و مامانم نماز نمیخونن توی خونه ما هیشکی نماز نمیخونه قولت میدم اگه نماز بخونی همون بابای که خودش نماز نمیخونه خوشحال میشه که دخترش پسرش نماز میخونه یا بعضی ها از دوستاشون خجالت میکشن میگن من اگه نماز بخونم دوستام با من بد میشن به خدا قولت میدم خدا چیز هایی بهت میده که دوست رفیق هیچی نیستش دختر خانم و پسر خوب بدون اگه برا خدا کاری رو ترک کردی اگه چادر پوشیدی اگه گناهی ترک کردی بخدا بخدا خدا خودش همون جا بهت میده میدونم شاید حرفام برات شوخی باشه منم مثل تو بودم باورم نمیشد ولی شد ..نگاه نه من اخوندم نه سنی دارم18سالمه که بخام شما رو نصیحت کنم ولی این چیز هایی که دیدم بهتون گفتم شاید که کمکی بهتون کنم و از خدا معذرت میخام که خیلی ناسپاسیشو کردم همین اگه تا اینجا خوندی برا من هم معذرت خواهی کن . بگو خدا خودشو پدر واداشت بیامرزه که این پیام نوشت تو نمازت رو بخون به اون فیلما تصاویر سعی کن نزدیک نشی کم کم اصلن نگاه هم بهشون ننداز
منم مثل شما و بدتر از شما بودم و هستم
ولی به خدا قسم میخورم هیچی مثل نماز نمیتونه آدم رو از گناه. کار بد .بد رفتاری. هر کار بدی آدم رو نجات بده اگه میخواهی این کار رو ترک کنی اگه میخواهی بچه ها باتو خوب شن اگه میخواهی معلمت با تو خوب شه هرچی برو نماز بخون
سرت رو در نمیارم رفیق ازخدا میخوام که این متن که نوشتم روی خودم و شما اثر بزاره
ممنونم اگه تا اینجا خوندی
ولی هیچی مثل نماز نیست بخون و اثرش رو بدون هرچی دونستم بهت گفتم یه چیز دیگه اگه شکست خوردی بازم بلند شد
همسن شما در شرایط شما
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۳۰۰
میشه باهام صحبت کنین؟ایدی چیزی بزارین ب صورت ناشناس باهام حرف بزنین وقتی ایدیتونو ورداشتم پاکش کنین...منم 18 سالمه نیاز دارم با یکی که هم سن خودمه و تونسته خودشو جم کنه حرف بزنم...منم اعتقاداتم تقریبا مثه خودته🙂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۵۰۰
پاسخمن برام سواله که تو قرآن گفته که مرتکب زنا نشوید تا جایی که میدونم بحث در مورد رابطه ی زن و مرد با غیر شوهران و زناشونه یعنی عمل نزدیکی انجام ندید نگفته که خود ارضائی نکنید این واقعا با خود ارضائی که از هم دورن فرق داره معنیه این آیه قرآن
بعدشم تو رابطه جنسی همون اتفاقاتی می افته که تو خودارضائی هم میفته پس چه ربطی به اختلالات روانی و کم پشت شدن مو ضعیفیه چشم میشه اگه اینطوره اصلا رابطه ی جنسی هم نداشته باشیم کلا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰
سلام داداش، قرآن و ترجمه اون الفاظ خاص خودش رو داره، یعنی بجای کلمه خودارضایی لفظ استمناء رو بکار برده.
خود ارضایی که مثل رابطه جنسی نیست، درسته در رابطه جنسی و خودارضایی هردو یک نوع مایع رو ترشح میکنند اما به دلیل اعتیادی که در خود ارضایی وجود داره حرام یاد شده.
حرام بودن زنا هم به دلیل حفظ تعادل ارزش زن و مردی و ابروی و حیای مردم حرام شده‌.
اینها رو اگه انسان انجام نده برای خودش هم خوبه نه برای خدا، منتهی خدااینطوری هم نیست که به انسان شهوت رو اعطا کنه اما بگه تا اخر عمرت ازش استفاده نکن، به ما شهوت داده اما خواسته که اش رو در جاش بخوریم.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۵۰۰
سلام ،
بله آدم شک میکنه که به طور صریح تو قرآن نیومده ..بعد انجامش میده ...بعد خودش نگاه میکنه متوجه میشه که چه تاثیری روش داشته
اصلا فرض میکنیم هیچی اشاره ای نشده بهش توی هیچ کتاب آسمانی. مثل خیلی چیز ها که اشاره ی صریح نشده ولی شما با تجربه ی زندگی کردن از قوانین و اثراتش آگاه میشی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۲۰۰
رابطه جنسی یه رابطه ی کامله و صرفا تحریک شدن آلت تناسلی نیست. مقایسه رابطه جنسی و استمنا مثل این می مونه که یکی داره کباب می خوره، یکی دیگه هم فقط بوشو حس می کنه. اصلا کجا تا کجا. بعدش هم، ج..ق در اسلام حرامه. چون رابطه جنسی فقط با همسر دایم یا موقت مجازه و هرچیزی خارج از این چارچوب، ممنوعه. دلیلش هم مشخصه. شما وقتی سینما هستی، دیگه خونه نیستی. یعنی ج..ق باعث میشه کلاً از مرحله زندگی پرت بشی و بری به سمتی که آخرش فقط پشیمونیه. بهترین راه اینه که ازدواج کنی، یا صیغه کنی، خلاصه یه چیزی که شرعی باشه. البته از قدیم گفتن: مغز آدم بیکار، کارگاه شیطونه. آدم که بیکار بشه، فکر هم میاد سراغش. بنده خودم متاهلم. دوست ندارم خانواده ازم دور بشن... یا مثلاً خونه مون خالی بشه... همینکه تنها میشم شیطونه میاد پیشنهادهای بد بد میده.... من هم که حرف گوش نکن....فقط سرمونو درد میاره. خلاصه... نزنید.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام ببخشید باعث ریزش مو میشه؟!
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
سلام
بله
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰
سلام
هم بله هم خیر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام خودارضایی هیچ ضرری نداره من 26سالمه از15سالگی تا26سالگی خودارضایی کردم موهام پرپشته چشام کورنشده درضمن هرکی منومی بینه میگه جوان موندی آدم میگه 15سالته خوشتیپ هم هستم درضمن زندگی کنیدحرف اینواونوگوش نکنیدیه سوال سکس طبیعی باخودارضایی چه فرقی داره شماکه می گوید خودارضایی ویتامین بدنوکم می کنه بازن هم سکس کنی بازم ویتامین بدنت کم میشه توخودارضایی همون منی میادبیرون توسکس طبیعی هم همون منی میادبیرون چه فرقی داره بعدمیگن دین اسلام گفته گناه اینابراخودشون گفتن اینابااین حرف های دروغشون می خوان توبری زن بگیری بلکه 3و4تابچه بیاری جامعه بابا جمعیت داره کم میشه نکنه آمریکاحمله کنه بچه هاخداجونارودوست داره خودارضایی بکن ولی دنبال ناموس مردم نرواگرم خودارضایی گناه کبیرست وگناه داره خدامی بخشه درحالی که خونه خودت گناه کنی ولی نه باناموس مردم افتاد...
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
اره دقیقا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۶۰۰
از بس زدی مغزت قد نمی ده که هر کس ضد جق باشه ارزشی نیست و اینکه تو سکس تماس حسی داری و جق نه و اینکه تحقیقات زیادی ثابت کرده جق اثر مواد رو میزاره رو مغز هم مانند تحقیق سال 2014 موسسه ماکس پلانک المان رو به واسطه نابودی مغزت به هیچ نگرفتی .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام خودارضایی هیچ ضرری نداره من 26سالمه از15سالگی تا26سالگی خودارضایی کردم موهام پرپشته چشام کورنشده درضمن هرکی منومی بینه میگه جوان ماندی آدم میگه 15سالته خوشتیپ هم هستم درضمن زندگی کنیدحرف اینواونوگوش نکنیدیه سوال سکس طبیعی باخودارضایی چه فرقی داره شماکه می گوید خودارضایی ویتامین بدنوکم می کنه بازن هم سکس کنی بازم ویتامین بدنت کم میشه توخودارضایی همون منی میادبیرون توسکس طبیعی هم همون منی میادبیرون چه فرقی داره دارن قولتون می زنند که زن بگیرید بلکه 3و4تابچه بیاری جامعه بابا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام خودارضایی هیچ ضرری نداره من 26سالمه از15سالگی تا26سالگی خودارضایی کردم موهام پرپشته چشام کورنشده درضمن هرکی منومی بینه میگه جوان ماندی آدم میگه 15سالته خوشتیپ هم هستم درضمن زندگی کنیدحرف اینواونوگوش نکنیدیه سوال سکس طبیعی باخودارضایی چه فرقی داره شماکه می گوید خودارضایی ویتامین بدنوکم می کنه بازن هم سکس کنی بازم ویتامین بدنت کم میشه توخودارضایی همون منی میادبیرون توسکس طبیعی هم همون منی میادبیرون چه فرقی داره دارن قولتون می زنند که زن بگیرید بلکه 3و4تابچه بیاری جامعه بابا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۲۰۰
پاسخکاری به عرف و شرع ندارم به عنوان کسی که متاسفانه چند سال درگیرش بودم بشدت روال زندگیم رو تغییر داد. اوایل نه تحت کنترل بود نتیجه منفی خاصی نداشت اما به مرور دیگ دست من نبود علاوه بر تاثیرات جسمی از لحاظ روحی و غیره بشدت تاثیرات منفی داشت واسم اینو به عنوان تجربه گفتم هر احمقی هم ک میگه بی ضرره شر مطلق گفته!!!
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰
پاسخدوستان اگه بعد ده سال یا بیست سال کمردرد یا چشم درد گرفتید یا کچل شدید ربطش ندید به خود ارضایی ـ تغذیه هاتون همه شیمیاییه ـ سبک زندگی تون هم اشتباه ـ من که دو بار درماه انجام دادم همیشه ـ از 16 سالگی تا الان که 27 سالمه ـ مشکل خاصی هم ندارم ـ چون سبک زندگی م درسته ـ هم رشد موهام عالی هم بینایی م هم دندونام ـ هم پوستم . البته هیچوقت ماهی یکی دو بار بیشتر انجام ندادم ـ وو هر بار هم کلی تایم گذاشتم براش ـ
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۶۰۰
در واقیعت یک انسان داغانی که داری دروغ میگی و در زندگی ریدی .خداروشکر که نوفپرم.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰
پاسخآقا طرف اومده میگه روزی 4 بار میزنم خب مثل آدم بزن هفته ای 1 بار یا ماهی 1 بار منم قبلاً میزدم وای نه مثل تو روزی 4 بار من در کل ارادم قویه باشگاه که شروع کردم دیگه هیچوقت خود ارضایی نکردم واقعا از هم سن و سال هام خیلی لاغر تر نشونم میداد
از روزی که ترکش کردم خیلی واضح تغییرات میبینم
به نظر من اگه نمیتونید ترک کنیدش حداقل ماهی یک بار بزنید
و اگه خیلی چاق هستید و میخواهید که لاغر کنید خود ارضایی کنید ولی نه طوری که معتادش شید خیلی خوب لاغر میکنه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۹۰۰
پاسخسلام همش داره شعر میگه همش ضرره مگه میشه همچین کار کثیفی خوبی هم داشته باشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام حاجی تانمرددین روش کارکنیدبزنیم همون تانفت دربیا
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۷۰۰
پاسخسلام به همه. من خودم از اونایی بودم که از خودارضایی یه تنفر عجیبی داشتم که از همون اوایل که اینکارو شناختم تصمیم گرفتم ترکش کنم و تا ده دوازده سال هم موفق بودم حتی نگاه یه زن هم نمیکردم که مبادا تحریک بشم ولی خوب زندگی و روزگار چنان بهم فشار آورد که تصمیم گرفتم دوباره شروع به خودارضایی کنم اونم تقریبا هفته ای چهار الی پنج بار. الان که دارم این کامنتو مینویسم یه چهار سالی هست که به مقدار بالا که عرض کردم این کارو میکنم. کاری که از سر ناچاری و بالاجبار انجام میدم کاری که در حد مرگ ازش تنفر داشتم. فقط میخواستم مضراتش بهتون بگم درمورد ریزش مو، ضعیف شدن چشم،کم شدن حافظه،تاری چشم، اینارو من که ندیدم ولی از نظر افسردگی باید بگم یه مقداری افسردتون میکنه. دیگه دست و دلتون به هیچ کاری نمیره. با زیاد کردن این کار دچار یه حالتی میشید که دیگه از همون خودارضایی هم لذت نمیبرید و هی در سایتهای مستهجن دنبال زنهای خوشگلتر میگردید و هر چه پیدا میکنید بازم راضی نمیشید .اگه سنتون یکم بالا باشه مثلا از سی به بالا دیگه به هیچ وجه به ازدواج و تشکیل خونواده فکر نمیکنید. حتی اگه براتون پیش بیاد که با خانومی سکس داشته باشین شما خودارضایی رو به سکس زنده ترجیح میدین. من اینارو دیدم نمیدونم که در همه افراد شاید اتفاق نیوفته امیدوارم که هر جوونی که حال و هوای ازدواج داره زود بتونه ازدواج کنه وگرنه مسیرهای منحرف زیاد هست. من خودم شخصا اگه در سن ازدواج شرایط برام فراهم میشد و زن میگرفتم هیچ وقت به خودارضایی مبتلا نمیشدم ولی بدبختانه به دلایل مالی و نبود شغل مناسب گرفتار این کار شدم. امیدوارم نظرم مفید باشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۷۰۰
پاسخاونایی که اراده قوی دارن بزنن اونایی که ندارن نزنن/در دوران مجردی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام دوستان اگه منطقی به قضیه نگاه کنیم میبینیم که یک سری از منبع علمی خودارزایی بی ضرر و طبیعی جلوه میدن درحالیکه برخی از منابع علمی مخصوصا ایران خودارزایی امری مضر برای بدن میدونن مبنای علمی بودن ماجرا یه چیز بود چطور ممکنه تحقیقات ایجاد شده کاملا متناقض هم باشند مشخصه که برخی از منابع علمی کاملا تقلبی هستند و دارند به نفع افرادی داده های تقلبی ایجاد می‌کنند...
چطور ممکنه کاری که باعث کاهش شدید انرژی، افسردگی ،کاهش اعتماد به نفس،و خیلی از مشکلات دیگه میشه ضرر نداشته باشه
بنیاد های و کمپانی و سایت های مستهجن زیادی از اینکه خودارزایی در جهان شایع بشه سود می‌برند و همین ها هستند که با پول های کلانی داده های تقلبی ایجاد میکنند
من از اونایی که میگن خودارزایی ضرر نداره و حتی باعث لذت و حال خوب میشه کافیه یه سوال بپرسین تا تضاد واقعی متوجه بشین آیا حاضرین خودارزایی به بچتون پیشنهاد بدین ...
مگه نمیگین ضرر نداره پس خودارزایی در سن کم به بچه تون پیشنهاد بدین ...قطعا جواب همه این افراد منفیه چون هر چقدرم افراد نسبت به خودشون بی رحم باشند نمیتونند این ظلم بزرگ در حق فرزندشون بکنن و اونو وارد یک اعتیاد خطرناک بکنند
التماس تفکر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۷۰۰
پاسخمیخواستم نظرم رو درباره اون فردی که در تاریخ 1400/12/24 گفته بود بگم این که خجالتم خوب چیزیه اگر انسان همیچیت کاری کرد باید توبه کنه در درگاه خدا بعدشم بهتره اینو بدونی که مرگ انسان رو خبر نمیکنه حالا شما فرض کن انقدر گناهت سنگین شده تازه توبه هم نکردی بعد یهو جونت گرفته بشه در حین انجام این عمل میخوای چه خاکی تو سرت بریزی این حرف به همه دوستان اینه که اگر داشتی انجام میدادی بعد وسطش یهو ناراحت شدیدکه چه گناهی کردی اشکال نداره همون موقع از کارت دست بکش بعد همون موقع توبه کن چون انقدر خدا مهربونننن و بخشنده هست باباااا خودش تو قران گفته که الرحمن الرحیمم البته که ادم نباید از روی عمد گناه کنه که بگه خدا میبخشه اینطور نباید باشه امیدوارم خدا عاقبت همه مارو ختم بخیر کنه چون بعد از مرگمون دستمون خالیه از همه چیز فقط دستمون میتونه تو دست خدا باشه ببخشید که خیلی زیاد شد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۶۰۰
پاسخفرد معتادبه تریاک در برابر فرد که معتاد به خودارضایی هست مثل شیر میمونه همین یک جمله برای مضراتش کافیه .....
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۵۰۰
پاسخسلام و وقت بخیر
ممنون میشیم این مقالات و منابع معتبر که خلاصشون شده این سایت رو هم معرفی کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۲۰۰
پاسخعالی بود
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام ببخشید خود ارضایی روی حافظه اثر میذاره ؟ با تشکر
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخوقتی دین اسلام میگه گناهه حتما یه ضرری توش هست که این کار رو گناه دونسته
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخوقتی دین اسلام میگه گناهه حتما یه ضرری توش هست که این کار رو گناه دونسته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
دین شما برای خودتون هست
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام .مطالبی که گذاشتین کاملا غلطه و بنیان علمی نداره .یه چیزی بگم به همه کسانی که این کارو میکنن اصلا کاری به مسایل دینی نداشته باشید .قطعا اونهایی که این کارو انجام میدن میدونن که بعد از یه لذت زودگذر چه حال بدی بهشون دست میده .همچنین کسی که درگیر این کار میشه تموم نظم زندگیش بهم می ریزه و از درس خوندن و یا کارکردن عقب میرفته.من خودم 18 سالمه و 4 ساله این کارو میکنم و درسم خیلی خیلی خوب بود و همه معلم هام بهم میگفتن تو حتما کنکور قبول میشی اما به خاطر این خودارضایی نتونستم درس بخونم و یه سال پشت کنکور موندم اما 1سالی میشه ترک کردم و خداروشکر امسال تو کنکور قبول شدم بنابراین این کارو نکنید .اینا نظرات و تجربه شخصیه خودمه گفتم که شاید شما هم استفاده کنید .ببخشید طولانی شد .
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۴۰۰
پاسخ سلام میخوام بگم خیلی لذت داره حتما هفته ای دو بار بزنین من اگه نزنم افسردگی میگیرم اما اگه آبم بیاد بعد ی مدت خوشحالی روم اثر میکنح اوووف النم ساعت 2 شبه میخوام ی دست خوشگل بزنم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰
دهنت سرویس
حق
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۴۰۰
پاسخ سلام میخوام بگم خیلی لذت داره حتما هفته ای دو بار بزنین من اگه نزنم افسردگی میگیرم اما اگه آبم بیاد بعد ی مدت خوشحالی روم اثر میکنح اوووف النم ساعت 2 شبه میخوام ی دست خوشگل بزنم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۳۰۰
پاسخخود ارضایی یه نوع اعتیاده و اگر ما بخوایم برای ترک ازش به پزشک مراجعه کنیم قبل از اینکه بریم پیش پزشک والدین بچه هاشون رو نابود میکنن تو
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۳۰۰
پاسخدر ضمن
شما اگر درباره علم روز حرف میزنید باید مطالبتون منبع داشته باشه ❌✅
چه کسی در حین انجام کدوم تحقیقات به این نتیجه رسیده؟؟؟؟!!!
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۳۰۰
پاسخسلام
1-شما میگید خودارضایی هیچ مشکل جسمی به وجود نمی اورد ولی در واقع در منی پروتئین و آهن و.... وجود داره که با خودارضایی افراد دچار کمبود ویتامین میشن که کمبود ویتامین منجر به نازک ، کم پشت شدن و در نهایت ریزش مو و ضعیفی چشم و... میشه ❌پس خود ارضایی مشکلات جسمی به همراه دارد❌
2-خودارضایی حرام است.❌
3-خودارضایی بدن رو بهم میریزه!!! اعصاب رو.... چون هورمون هایی که تو بدن ترشح میشه و با خودارضایی این اتفاق افتاده تعادل روانی انسان به هم می‌ریزه به علاوه خودارضایی احساس گناه هم به همراه داره و همین موجب به هم ریختن اعصاب میشه و پرخاشگری و.... به همراه داره❌
4-شما میگید افسانه هایی درباره خودارضایی.... خودتون میتونید حرف خودتون رو ثابت کنید؟؟!! مشخصه مطالب این سایت اصلا مورد تایید نیستن❌ لطفاً مطالب هر سایتی رو باور نکنید و خود ارضایی رو
✅ خودارضایی را ترک کنید...
اگر حرف منو قبول دارید ریپ لای کنید و تایید کنید✅
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۳۰۰
پاسخخو اونایی که میگید مضراتش زیاده و فلانه. آیا آلت تناسلی می‌فهمه که سکس میکنی و یا خود ارضایی ، سکس با جنس مخالف هم نوعی ارضا هستش ، بلاخره چیزی از بدن دفع میشه ، بی منطق حرف میزنید چرا!؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۰۰۰
دقیقا درسته
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۹۰۰
پاسخاینقدر علم روز علم روز می‌کنی؛ کو اون منابع و پژوهش‌ها
شما داری از خودت حرف می‌زنی نه از علم روز
چهار تا مطلب بی‌اساس و بی منبع جمع کردی به خود مردم میدی
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۸۰۰
پاسخسلام این کار گناهه از گناهش بگذریم مشکلات زیادی رو به همراه داره از این سات استفادع کنید@dadashreza و ترک کنید به مرگ خاموش معروفه اتفاقا به مرور زمان باعث افسردگی و کمر درد از دست دادن ویتامین بی میلی به همسر و ازدواج با خود تلقی میشه پس خواهشا برای لذت زود گذر همه چیو زیر سوال نبریذ
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰
پاسخسلام دوستان من 35 سال سن دارم و از سن 15 سالگی خودارضایی میکنم فقط از هرکی پرسیدم گفته اعتیاد به نظر من نیاز است و باید تخلیه بشه خود من گاها هفته ای یه بار و گاها یک ماه یه بار و نمیدونم چرا بعضی ها میگن عادت خود بدن وقتشو به انسان میگه نه اینکه خودت خودتو تحریک کنی و خود ارضایی کنی الان هم 10 سالی میشه ازدواج کردم و دو تا بچه هم دارم و خود ارضایی هم میکنم گاها با همسر و گاها تنها هر جمعه کوه میرم و هفته 4 بار ورزش بدنسازی طبیعی دوستان من خوب یا بد بودن این عمل رو نگفتم تجربه شخصی من بود با تشکر
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۵۰۰
پاسخیه چیز طبیعیه تو بدن
من که از وقتی که یادمه خیلی کوچیک بودم 7 ساله اینکارو میکردم و الان که 15 سالمه مشکلی پیدا نکردم
البته حالا زیاد نزنین
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰
پاسخکلا دنیای امروز یک مشکلی که داره اینه که بیش از حد در معرض تحریک مسایل جنسی هست. اگه این مشکل حل بشه خودارضایی دیگه خیلی کمتر میشه. ولی اولا خود ارضایی در صورت عدم کنترل و بیش از حد بودن باعث آسیب روانی و اعتیاد و عدم توانایی کنترل هیجانات میشه که بسیار میتونه مخرب باشه. اما در حد یکی دو بار در هفته به لحاظ پزشکی تا الان آسیبی نشون داده نشده. ولی به لحاظ معنوی حتی همون یکی دو بارش هم شما رو به عقب میرونه. من در خودم تجربه کرده ام که هرگاه خودارضایی و ذهنم رو کنترل کنم در اثر عبادت کم کم در مدت یکی دو ماه روحم سبک میشه و میتونم تجربه های معنوی بسیار عمیقی داشته باشم از جمله رویای صادقه یا چیزهای دگه که بسیار میتونه شیرین تر از لذات جسمانی باشه. اما در صورت لغزش این حالت معنوی و توحیدی به سرعت از بین میره متاسفانه و آلودگی و سنگینی روحم رو کاملا احساس می کنم و باید دوباره کلی تلاش کنم تا به طهارت روحی برسم. حتی یک بار در خواب تصویر ملکوتی این گناه رو بهم نشون دادند که متاسفانه مثل افتادن در چاه مستراح و آلوده شدن به نجاست هست که بوی معنوی بسیار بسیار بدی داره. ان شالله خداوند همه مان رو هدایت کنه.
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۰۰۰
پاسخاگر روزی یکبار بزنی هیچ‌اشکالی نداره ولی به شرط اینکه یا ارامش باشه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۰۰۰
پاسخسلام من 17 سالمه و هفته ای 2 یا حداکثر 3 بار خودارضایی میکنم میخواستم ببینم این کار باعث ریزش مو و لاغری و تاری چشم میشه؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰

سلام

از لحاظ علمی عوارضی از خود ارضایی به تنهایی گزارش نشده اما اگر اعتیاد به خود ارضایی دارید به مرور عوارضی مشاهده می کنید که توصیه میشه به متخصص مراجعه کنید تا برای ترک کردن به شما کمک کنند .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۰۰۰
پاسخخودارضایی نابودتون میکنه منو نابود کرد علم رو منحرف کردن به حرف پزشکا گوش نکنید اگه خودتون رو دوس دارید
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۸۰۰
پاسخسلام
این کار چه ماهی یکبار چه هفته ای یکبار چه روزی یکبار انجام بشه به هرحال ضرر داره از نظر جسمی و روحی ودر دینه اسلام و سایره ادیان هم یه گناه کبیره هستش و به شدت نهی شده من که دیگه سمتش نمیرم چون به‌کلی زندگیمو نابود کرد و منو به خاکه سیاه نشوند دیگه‌حالم ازش بهم میخوره هر وقت یادش می افتم اعصابم بدجور خورد میشه خلاصه بگذریم
کسایی که میخوان ترک کنند اول اراده ی خودشون و دوم برن تو گوگل سرچ کنن ترک خودارضایی با کمک دکتر الهی یه سابلیمینالی هست میرید دانلودش میکنید این سابلیمینال یه فایله صوتیه که روی مغزتون اثر میزاره و افکارو باورهاتونو تغییر میده برید دان کنید به مدت سه ماه روزی 1ساعت حداقل گوش بدید انشالله درمان میشید
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰
پاسخفقط اون شخص دیوانه که اومده این نظریات و باطل دونسته و تهدید کرده جالبه ... مغز فسیل
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۳۰۰۰
پاسخیارو روزی هفتاد بار خود ارضایی میکنه بعد میگه زندگی نابود بده خوب مرتیکه روزی 5بار میزنی باید بمیری مثل ادم جق بزنید خو بعد نظر بدید همتونم میگید گنله کبیره خودت روزی صد بار میزنی حلاله بقیه نیس؟؟؟بعدش مگه تو اون روز که روایت داده امام علی اونجل بودی یاداشت برداری میکردی؟؟؟؟
مثل ادم هفته الی ماهی یک بار بزن مثل دستگاه تند تند نزن ارام با ارامش ماهی الی هفته ای یکی بزن بعد بیا نظر بده تجربتو بگو
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰

چاقال. عقل که داری ادم برا رفع نیازش ازدواج میکنه که کلی سود داره واسه بدن. فرق خودارضایی همینه خودت داری به طور مصنوعی بدون اینکه وارد رابطه شده باشی خودتو ارضا میکنی و مواد مغذی بدنتو خارج میکنه اون طبیعیه این مصنوعیه. حالا چه میخاد هفته ایی باشه ماهی یه بار باشه ضررشو میزنه پ دیه چرت نگو اسکل

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخاگه با اصول مثلن هفته یه بار یا دوبار انجام بشه مشکلی نداره ولی اگه روزانه چند مرتبه انجام بشه اثرات خوبی شایدد نداشته باشه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۶۰۰
پاسخای بابا تو مرکز روانشناسی زیر نظر بهزیستی این کار رو دارم ترویج میدن دگه تو سایت جا خودش داره
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۵۰۰
پاسخسلام و درود و خسته نباشید. دوستانی مطالبی که خواندید دیدگاه علمی به قضیه بود بنابراین نیاید اینجا بنویسید گناه کبیره است! اگر دوست ندارید انجام ندهید ولی لطف کنید عقایدی که پشتوانه علمی ندارند یا پخش نکنید. ضرر نداره و رفتار جنسی سالم محسوب میشه! خرافه پراکنی نکنید((:
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۵۰۰
پاسخدرسته که خود ارضایی اوایل اثراتش رو نشون نمی ده من روزی یه بار خود ارضایی میکردم سه سالی هم میشد امسال از درد کمر نمی‌تونستم راه برم و ضعف استخوانی داشتم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰
پاسخدوستان فارغ از اینکه مزایا داشته باشه،ضررهاش چندین برابره
واقعا راه رافتنی استخوان های پا صدا میده،ریزش مو ک داره،قدرت و توان رو هم کم میکنه،قدرت تمرکز رو میارخه پایین
گناه کبیره س،حتما چیزی بوده که گفتن گناهه.اصلا ناامید هم نشید ترکش کنید ورزش کنید،مایعات زیاد بخورید حتما حتما ترک کنید
اگه شرایطش رو دارید ازدواج کنید وگرنه خودارضایی برخلاف لذتش،مضره
ناشناس