این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

امکان بارداری در رابطه مقعدی

امکان بارداری در رابطه مقعدی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 887 بازدید 267,168

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مورد رفتار های جنسی، مردم آمریکا در حال حاضر نسبت به گذشته بیشتر به رابطه جنسی مقعدی علاقه مند هستند. بنابراین امکان بارداری در رابطه مقعدی به مسئله ای مهم برای آنان تبدیل شده است.

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مورد رفتار های جنسی، مردم آمریکا در حال حاضر نسبت به گذشته بیشتر به رابطه جنسی مقعدی علاقه مند هستند. بنابراین امکان بارداری در رابطه مقعدی به مسئله ای مهم برای آنان تبدیل شده است. مهمترین دلیل این علاقمندی وجود سایت های پورنوگرافی است که رابطه مقعدی را به یک رابطه عادی در بین زوج ها تبدیل کرده است. درحالیکه در گذشته فرهنگ و باورهای عمومی رابطه مقعدی را منفی می شمردند . دنیای مجازی این نوع رابطه زناشویی را طبیعی جلوه می دهد.

 

رابطه مقعدی، لذتبخش یا دردناک

 

علاوه بر این، محققان متوجه شدند که بسیاری از زنان نزدیکی مقعدی را لذت بخش می دانند، در حالی که برخی دیگر آن را دردناک و ناخوشایند می دانند و تنها به دلایل دیگری به انجام آن تن می دهند. این دلایل عبارتند از احساس فشار از طرف شریک جنسی و تمایل به جلوگیری از بارداری.

رابطه زناشویی باید یک تجربه دلپذیر، لذت بخش و دائمی برای هر دو طرف باشد. اگر احساس می کنید که چیزی را که می خواهید انجام دهید شما را تحت فشار قرار می دهد، به شریک زندگی خود بگویید که شما نمی خواهید در این فعالیت شرکت کنید. و اگر رابطه مقعدی را برای اجتناب از حاملگی انتخاب می کنید، مهم است که واقعیت ها را بدانید.

 

احتمال حاملگی در رابطه مقعدی

 

 به طور جدی، پاسخ این سوال نه است، و رابطه مقعدی یک راه موثر برای جلوگیری از بارداری است. با این حال، برخی وضعیت های نامعلوم وجود دارد که به طور غیر مستقیم باعث حاملگی می شود. و مهم تر از همه، خطرات دیگری که شما باید از آن آگاهی داشته باشید.با کامشیار همراه باشید تا نگاهی دقیق تر به خطرات در نظر بگیریم.

 

امکان بارداری در رابطه مقعدی چقدر است؟

 

به منظور باروری، اسپرم باید در مهبل (واژن) قرار داشته باشد تا بتواند از طریق باز شدن رحم، حرکت کند. از آن جا، اسپرم ها از طریق رحم به داخل لوله فالوپ می روند و تلاش می کنند تا به تخمک نفوذ کنند. هیچ ارتباط داخلی بین مقعد و اندام های تولید مثل که تخمک های زن هر ماه در آن منتشر می شود وجود ندارد.

ولی چون مقعد در نزدیکی مهبل (واژن) است، احتمال آن وجود دارد که اسپرم ها به طور تصادفی به کانال واژن بدون دخول نفوذ کنند. گرچه احتمال آن بسیار بسیار پایین است اما اگر همه شرایط دیگر درست باشد، بعضی از پزشکان معتقدند که این امر می تواند منجر به حاملگی شود.

بارور سازی تخمک تنها نیاز به یک اسپرم دارد. و حدود 1 مورد در هر 200 زن بررسی شده گفتند که بدون داشتن رابطه واژینال باردار هستند. اگر این گزارش ها دقیق باشند، احتمال دارد که اسپرم از راه های دیگری به کانال  واژن وارد شده باشد .برای مثال با انگشت یا با اسباب بازی های جنسی.

 

چند درصد افراد رابطه مقعدی دارند 

 

در کشور ما به علت مسائل فرهنگی امکان جمع آوری داده در باره مسائل جنسی به طور دقیق وجود ندارد . آمار های جهانی نشان می دهند که حدود 40% زنان سابقه رابطه مقعدی داشته اند و 43% از مردان نیز رابطه مقعدی را تجربه کرده اند.   

 

 

مضرات رابطه مقعدی محافظت نشده 

 

از سوی دیگر، در نظر داشته باشید که سکس مقعدی بیماری و آسیب های بیشتری نسبت به سکس واژن دارد. بهتر است همیشه در طول رابطه جنسی مقعدی از کاندوم مردانه استفاده کنید، هر چند حتی کاندوم ها 100 درصد از بدن حفاظت نمی کنند.

رابطه جنسی مقعدی یک فعالیت پر خطر است. با این حال، به یاد داشته باشید که عفونت های منتقله از راه جنسی می توانند از طریق رابطه جنسی واژن نیز گسترش یابند. ممکن است عفونت های منتقله از راه جنسی بدون آن که بفهمید وجود داشته باشند، زیرا بسیاری از این عفونت ها نشانه های فوری ندارند. و در حال حاضر، هیچ آزمون استاندارد برای تعیین اینکه آیا یک مرد مبتلا به ویروس پاپیلوم انسانی (زگیل تناسلی) است، وجود ندارد مگر برخی از انواع آن که می تواند به سرطان منجر شود.

 

افزایش بیماری های امیزشی در رابطه مقعدی

 

دلیل آن که رابطه جنسی مقعدی شانس عفونت را افزایش می دهد این است که پوشش رکتال نازک، خشک و ظریف است. به راحتی پاره می شود و خونریزی می کند، و راه را برای ویروس ها، باکتری ها و یا انگل ها باز می کند و آن ها را به جریان خون وارد می کند. حتی اگر هیچ شریکی عفونت جدی نداشته باشد، حضور مدفوع می تواند منجر به عفونت ادراری شود.

اگر چه استفاده از روان کننده می تواند به جلوگیری از پاره شدن و خونریزی کمک کند، تحقیقات اخیر نشان می دهد که ممکن است خطر ابتلا به عفونت را نیز افزایش دهد. در برخی موارد، رابطه جنسی مقعدی می تواند منجر به ضعیف شدن و پارگی روده شود.

در پایان

امکان بارداری در رابطه مقعدی بسیار بعید است، اما اگر چندین عامل مختلف با هم هماهنگ شوند، این امکان هرچند که دور ولی وجود دارد. رابطه جنسی مقعدی بیشتر احتمال خطرات بهداشتی را دارد. اگر شما و شریک زندگی تان انتخاب کنید تا در رابطه جنسی مقعدی شرکت کنید. هر دوی شما باید برای بیماری های منتقله از راه جنسی آزمایش شوید و از کاندوم برای محافظت استفاده کنید.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من رابطه مقعدی داشتم و اب داخل مقعدخالی شد و هربارم کامل شستم حدودا 10روز بعدهم پریودشدم
این دوره هنوز چن روز به پریودیم مونده ولی خیلی استرس گرفتم و حس میکنم هیچ علائمی ندارم امکان بارداری هست؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۰۷۰۰

سلام اگر مطمئن هستید که خونریزی قبلی پریود بوده و خون لکه بینی یا خون حاصل لانه گزینی نبوده احتمال حاملگی الان وجود نداره و از طرفی اگر داخل مقعد کامل خالی شده باشه و به واژن منی نریخته باشه مشکلی نیست و احتمال تقریبا 0 هستش  .

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۴۰۰
پاسخسلام
من چند روز پیش رابطه معتقدی داشتم، آب داخل معقد خالی شد بعد چند دقیقه معقد و اطراف واژن شسته شد و پاک شد
بعد گذشت دو روز قرص اورژانسی مصرف کردم
آیا امکان بارداری وجود دارد؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۰۷۰۰

سلام خیر 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام من 28 روز پیش رابطه از پشت داشتم ک تازه دو روز بود پریودیم تموم شده بود
ابشو داخل مقعدم خالی کرد و بعدش پاک کرد
الان سه چهار روزه از وقت پریودیم گذشته امکان بارداری هسته؟
توروخدا جواب بدید
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰

تاخیر در پریود صرفا نشون دهنده بارداری نیست و احتمال بارداری در رابطه مقعدی 3-4 درصد هست ولی برای اطمینان بیبی چک بدهید 

 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید عذرمیخوام دررابطه ی مقعدی که میگن احتمال بارداری هست ایادردوران یائسگی هم اتفاق میفته خانمی که یائسه شده و رابطه ی مقعدی داره بارداربشه ممنونم جواب بدین
ادمین
۱۴۰۲/۰۲/۳۱۰۰

سلام خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
پاسخسلام من امروز برای اولین بار دیدم که از مقعدم ترشح زرد رنگی ژلی اومد بعد دیدم ترشح شاید آبکی اومد از صبح جون ندارم فقط دلم می‌خواهد بخوابم چند روز پیش کمردرد داشتم آیا من باردارم
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۸۰۰
پاسخسلام من رابطع ی مقعدی داشتم ولی بار اول یبل انزال بیرون کشید و بعد که انزال شد بادستمال تمیز کرد وپاک کرد ...ودوباره چند دقیقه بعد رابطه داشتم امکان داره با دستمال پاک کرده باشه وچیزی اگه مونده باشه به سمت واژن بره وباعث بارداری شه ؟؟توروخدا کمک کنید
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

امکان بارداری کم است . نگران نباشید

ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۷۰۰
پاسخسلام من2ماه پیش با رلم رابطع مقعدی داشتم منی کامل داخل مقعدش تخلیه کردم الان دو ماه ک پریود نشده 2 هفته پیش2تا بیبی چک گرفتم 2تاشم منفی در اومد دوباره امروز بیبی چک گرفتم تست مشکوک در اومد ایا احتمال بارداری داره
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

برای احتیاط به آزمایشگاه مراجعه کنید

ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۳۰۰
پاسخ

سلام لطفا جواب بدید لطفا منو رلم دخول نداشتیم و با رلم رابطه دهانی داشتم مایع منی که آومد با دستمال کاغذی تمیز کرد بعد چن دقیقه که دستمال رو برداشت با دستش یکم مرطوب شد دستش و بعدش با همون دست شلوار شو کشید بالا و بعد چن دقیقه با همون دست  واژنم رو لمس کرد دو روز یود از پریودیم تموم شده بود احتمال بارداری هست ؟

ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۳۰۰

احتمال بارداری بسیار کم است . ولی مواظب باشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام من یک ماه پیش رابطه مقعدی داشتم پیشایش با با مقعدم برخورد داشت ولی تقریبا دو هفته بعدش پریود شدم آیا امکان بارداری وجود داره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر آیا بارداری 9ماه پس از رابطه ممکنه؟ طی این 9ماه هیچگونه رابطه دیگه نبوده آخرین رابطه 9ماه پیش بوده آیا ممکنه؟
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
باکره هستم با دوست پسرم رابطه از پشت داشتم خیلیی درد داشتم از همون دل درد شدید داشتم بعد ار 24 ساعت ترشح خونی داشتم وصبح حالت تهوع کمرد درد داشتم امکان بالداری هست تو رو خدا جواب بدین خیلیی استرس دارم
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

امکان بارداری ضعیف است

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر آیا ریخته شدن چند قطره اسپرم از روی مقعد به روی لابینا ماژور و قسمت بیرونی لابینا مینور (در حالی که حالت واژن به صورته بسته کامل باشد) ، امکان بارداری ایجاد میکند؟ اگر چند دقیقه بعد با آب شست و شو شود چه چطور
ادمین
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰

خیر بارداری امکان پذیر نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با دوس دخترم رابطه مقعدی داشتیم دوبار تو یه ماه هر دفعه هم کاندوم استفاده کردیم الان که تایم پریود دوس دخترم رسیده خبری نیست 7 روزه میگذره لطفا جواب بدین احتمالش هی بارداری بشه با پیش اب یا هرچیز دیگه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من 2آذر رابطه معقدی داشتم قبل اینکه دخول کنه پیشابش اومده بود که به واژنم برخورد کرد و وقتی دخول کرد به معقد همه آبش ریخت تو قبل اینکه آلتشو دربیاره دستمال گذاشت تو ورودی واژن و وقتی درورد بلافاصله رفتم همه جارو با مایع شستم حتی داخل معقد وقتی اومدم نشستم حس کردم باقی مونده آبش داره میریزه نمیدونم برخورد کرد با واژن یا نه چون خود واژن ترشح داشت باز رفتم شستم که هرچی باشه بیاد بیرون و از زمان پریودمم گذشته ولی نشدم به چرا زمان پریود عقب میوفته؟ و کی میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟ امکان بارداری هست؟
تروخدا کمک کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰

نگران نباشید اصلا ، این شرایطی که گفتید برای باردار شدن امکان ندارد . استرس قاعدگی شما را به عقب انداخته . بهتر است تا هفته دیگر صبر کنید و بیبی چک انجام دهید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من تازه دو هفتس زایمان طبیعی داشتم و رابطه از مقعد داشتم اب منی کمی روی واژن بود ک بعد چند دقیقه شستم ایا احتمال بارداری مجدد دارم ؟خونریزی بعد زایمانمم هنوز قطع نشده احتمالش هست ک باردار شده باشم
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰

احتمال بارداری وجود ندارد . ولی تا دو هفته دیگر رابطه را محدود کنید . بعد از زایمان شروع زود هنگام رابطه جنسی می تواند آسیب زا باشد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشی من با نامزدم رابطه معقد داشتیم الانم هم 14 روز هم هست پریود نشده میشه کمو کنی ممنون
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰

در نزدیکی از مقعد احتمال بارداری وجود ندارد . ولی بهتر است بیبی چک انجام دهید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
پاسخمن دو هفته ای میشه رابطه داشتم از راه معقد منی کامل ریخت الانم چند روز از پریودیم گذشته احمتمتل بارداری وجود دااره باکره هستم تورو خدا جوابمو بدین خیلی استرس دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

بارداری نامحتمل است . استرس باعث عقب افتادن عادت ماهانه است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام اگر دقیقا در روز تخمک گذاری رابطه مقعدی داشته باشی منی داخل مقعد ریخته بشه ولی بعد از مدتی خارج بشه ب واژن برسه احتمال بارداری وجود داره؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

امکان دارد ولی احتمالش کم است 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با نامزدم حدود روز 10از زمان شروع پریودیش رابطه داشتیم دخولی در واژن یا مقعد صورت نگرفت فقط به حالت پهلو که بودیم اسپرم در بین باسن مقابل مقعد خالی شد که بعدش با دستمال پاک شد و ده دقیقه بعد هم شست‌وشو شد ، آیا امکان این که مقدار اسپرم به نزدیک واژن رسیده باشد و احتمال باداری وجود داشته باشد هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

خیر ، در شرایط فوق بارداری منتفی است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم وآب منی رو کاملا داخل خالی کرد آیا احتمال بارداری وجود داره؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

خیر 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
پاسخوقت بخیر. باکره هستم رابطه معقدی داشتم آلت مرد واژن رو لمس کرده پیش آب به واژن خورده . قرص اووسیز رو 24 ساعت بعداز رابطه یک عدد مصرف کردم قرص دوم هم 12 ساعت بعدش خوردم . احتمال بارداری هست؟؟؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰

احتمال بارداری کم است . نگران نباشید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۳۰۰
پاسخ

سلام. خسته نباشید. من و همسرم یک ساله ک ازدواج کردیم. ایشون قبلا رابطه‌ی مقعدی نداشتن. حتی برای اولین دفعه میترسیدن. اما بعد از 3.4بار ک از پشت رابطه داشتیم. الان خیلی علاقه نشون میده درحدی که نزدیکی از پشت را بیشتر از جلو می خواهد. میگه دردش براش شیرینه.   من بعضی وقتا از میترسم. اگه یروز کامل خونه بمونیم 7.8 بار ازم رابطه میخواد. شبا ک حداقل 3 بار باید رابطه داشته باشیم. من خیلی نگرانشم. قبلا خیلی اروم بود ولی الان نمیتونم کنترلش کنم. اگرم ازم بخوادو نکنم. میترسم بهم خیانت کنه. موندم ک چیکارکنم. نمیخوامم این حس نیازشو عیب بدونه ک ازم مخفیش کنه. البته اینم بگما من خودمم مثل زنمم. عاشق رابطه‌مونم اصلا دلم نمیخواد ک‌ کم بشه این حس گرمی ک بینمون هست. ولی نگرانم ک اون اذیت نشه 

ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۹۰۰
حالا که خدا بهت این نعمت و داده بکن تا جونت در بیاد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر. باکره هستم رابطه معقدی داشتم ده الی پونزده روز از پریودی گذشته بود . آلت مرد به واژن برخورد داشته اما مایع منی به بدن نخورده اصلا اما پیش آب حس میکنم به واژن برخورد داشته . 24 ساعت بعداز رابطه یک عدد قرص 75 میلی گرم اووسیز خوردم 12 ساعت بعدشم دومی رو خوردم . احتمال بارداری هست؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰

احتمال بارداری کمه ، به آزمایشگاه برای تست حاملگی مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
پاسخسلام من دوهفته پیش از مقعد رابطه داشتم زمانه پریودیم رسیده جز کمر درد هیچ علائمی ندارم هرچی زعفرون میخورم نمیاد منی رو هم داخل مقعد خالی کرده احتمال بارداری هس?
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰

احتمال حاملگی کم است. نگران نباشید ولی برای دفعات بعد مواظب باشید . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰
پاسخسلام خوب هستید ، من رابطه مقعدی داشتم با نامزدم منی رو کامل داخل خالی کرد اما من حواس نبود دستم رو ب مقعد زدم و بعد ب واژن ، احتمال بارداری هست؟؟
اگر باردار شیم باید چ قرصی بخوریم ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰

احتمال بارداری کم است . در صورت رابطه مشکوک قرص اورژانسی بخورید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۹۰۰
پاسخسلام من دوهفته پیش بارلم رابطه مقعدی داشتم ابشو هم داخلم خالی کردچندروزیم ازموقع پریودیم گذشته الانم فقط کمردرددارم این ینی چی توروخداجوابموبدع؟؟😑
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰

درد های قبل از قاعدگی است . نگران بارداری نباشید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۴۰۰
پاسخسلام تو رو خدا جواب بدین من رابطه از جلو فقط مالیده شده و داخل نکرده رابطه از پشت داشتم چند باری و الان از وقت پریودیم. گذشته آیا احتمال حاملگی هست خیلی میترسم و استرس دارم لطفا جواب بدین خیلی زود منتظرم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من دو هفته پیش رابطه مقعدی داشتم ولی منی داخل ریخته نشد و سمت واژن هم خشک بود بلافاصله رفتن شستم الان امروز تاریخ پریودیمی ولی نشدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
واسه استرس و تلقین کردن ب خودته نگران نباش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخمن چندماهه نامزدم 2 هفته قبل رابطه مقعدی داشتیم و موقع بیرون کشیدن الت منی احتمال داره ریخته باشه اما سریع پاک کرد الان 4 روز از تایم پریودیم گذشته
و پریود نشدم، احتمال بارداری هست؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۰۰۰
سلام اگر مایع منی با خیسی واژن برخورد نداشته باشه احتمال بارداری وجودنداره درضمن درپایان رابطه مقعدی باید درپوزیشن پهلو به پهلو قرار گرفت که زنان بیرون کشیدن آلت منی با دهانه واژن برخورد نداشته باشد.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من با دوست پسرم از مقعد رابطه داشتیم و مایع منی تو مقعد من ریخته شده و حدود ده دقیقه بعد سرویس رفتم نمیدونم با دفع مدفوع مایع از بدنم خارج شده یا نه
و از طرفی امکانش هست که منی از راه مقعد وارد رحم بشه و موجب بارداری؟
باکره هم هستم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من با دوست پسرم از مقعد رابطه داشتیم و مایع منی تو مقعد من ریخته شده و حدود ده دقیقه بعد سرویس رفتم نمیدونم با دفع مدفوع مایع از بدنم خارج شده یا نه
و از طرفی امکانش هست که منی از راه مقعد وارد رحم بشه و موجب بارداری؟
باکره هم هستم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰
عالی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخبا رلم 3 ماه پیش رابطه مقعدی داشتم ابش تو مقعدم نریخت هرماه پریدم دوهفته عقب افتاد الان یک ماهه پرید نشدم احتمال حاملگی هست یا ن؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

به آزمایشگاه برای تست بارداری مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۹۰۰
پاسخسلام یه ماه پیش رابطه مقعدی داشتم مایع منی رو واژنم نریخته و اون ماه پریود شدم خیلی کم بود و این ماه 4 روز از موعدم میگذره پریود نشدم ینی باردارم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

خیر 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۹۰۰
پاسخسلام 4 ماه پیش رابطه مقعدی داشتم بعد از اون پریود شدم ولی الان نشدم امکان بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰
پاسخسلام تورو خدا جواببدین
من سیو یکم ماه قبل پریود شدم و دوم هم خوب شدم، یازدهم همون ماه با نامزدم رابطه از مقعد داشتم. منی رو خالی نکردن تو مقعد اما من حدودا پنج دقیقه بعد از رابطه رفتم دستشویی ک خودمو بشورم کمی از منی اطراف واژنم بود اما من کامل شستمش
هرماه دوسه روز زودتر از موعد اصلی پریود میشدم اما این ماه هنوز نشدم
علائمشم دارم جوش زدم، کمرم درد میکنه دل درد هم دارم ک گاهی درد میکنن گاهیم نه
زعفرونو رازیانه و چیزایی ک باعث پریودی میشنم مرتب میخورم اما هنوز پریود نشدم خیلی استرس دارم همش حس میکنم یچیزی پایین شکمم وول میخوره
امکان داره حامله باشم؟؟ لطفا بگین
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

در صورتی که علائم فوق را دارید نگران نباشید به زودی پریود می شوید. اضطراب قاعدگی را به عقب می اندازد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰
پاسخلطفا خانوما نظر بدن !!!! کسی هست از رابطه از پشت خوشش بیاد ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰
خیر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
پاسخبا سلام ببخشید یه نفر رابطه مقعدی داشته بعد از اون قرص دزوسپتیو دوتا دونه مصرف کرده بعد از یه مدت لکه بینی داشته و الان چند روزه که پریوده نشده ولی دردهای پریودی داره میخواسم بدونم ایشون باردار هستند؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰

خیر . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۲۰۰
پاسخسلام من 18سالمه و باکره هستم دوماه پریود نشدم ورابطه مقعدی داشتم
امکان بارداری هست؟؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۴۰۰

برای تست بارداری به آزمایشگاه مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخسلام رابطه از پشت داشته ی نفر کمر درد و خونریزی کم داره احتمال بارداری هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰

خیر احتمال بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
پاسخچطور با چند ثانیه نامزدت ارضا میشه .خودت چیزی حس کردی .بزار یه نیم ساعت تلمبه بزنه و موقع ارضا شدن بکشه بیرون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
پاسخسلام من حدود سه هفته پیش رابطه مقعدی داشتم
بعد از سه روز پریود شدم!
یک هفته پاک بودم و دوباره الان دو روزه که لکه بینی دارم
(درصورت باکرگی)احتمال بارداری وجود دارد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

خیر احتمال حاملگی نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر ایا احتمال بارداری در دوره پریدی از رابطه معقدی وجود دارد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۶۰۰

خیر. امکان پذیر نیست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۳۰۰
پاسخسلام بارلم رابطه جنسی مقعدی داشتم 18روزپریدیم افتاده عقب دلم سنگینی میکنه حامله ام؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
خیر، رابطه از مقعد باعث حاملگی نمیشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۳۰۰
سلام ببخشید یکی ازدوستام بادوس دخترش رابطه مقعد داشته خالی کرده داخل ولی اسپرم به جلوهم خورده این باعث حاملگی نمیشه دخترباکره هس؟؟؟لطفاجواب بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۱۰۰
پاسخسلام خواستم بدونم من یکماه پیش یک رابطه جنسی از پشت داشتم بعد اب داخل واژن ماند بعد از چهل دقیقه که رفتم دستشویی تخلیه شد و بعد اون یبار پریود شدم و این ماه عقب انداختم علتش چیه چون خیلی نگرانم و استرس دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

احتمال حاملگی در شما وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۰۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم موقع بیرون کشیدن الت منی ریخته شد تا واژن پاک کردم سریع باکره هستم امکان بارداری هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

خیر نگران نباشید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰
نده مجبوری
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۰۰۰
پاسخسلام لطفا جواب بدید من 20روز پیش رابطه جنسی از پشت رو با رلم داشتم ابشو رو شورتم ریخت و بعدش پاک کرد من نیم ساعت بعدش رفتم حموم ایا امکان رفتن اب به واژنم و حاملگی وجود داره خیلی نگرانم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۰۰۰

خیر ، نگران نباشید امکان بارداری در شما نیست .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
نگران نباش اگه آبش تو مقعدی هم بریزه حامله نمیشی چون مقعد رحم نداره . لذت ببر .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخسلام .من با نامزدم رابطه از مقعد داشتم منی رو ریخت داخل بعد حدود نیم ساعت یهو دیدم ی چیزی ازم ریخت دیدم ترشح دارم از واژنم بود فک کنم چون جلوی لباس زیرم بود .خیلی استرس دارم ک چی بود یهو ریخت رنگش مث آب منی بود ولی یکمش رنگش فرق داشت به قهوه ای یکم میخورد
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۰۰۰

نگران نباشید و ترشحات واژن است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۵۰۰
پاسخسلام من 20 سالمه وهروقت رابطه مقعدی با نامزدم برقرار میکنم و اون منی رو میریزه رو مقعد و من همیشه گلاب ب روتون دچار حالت تهوع واسهال و دل پیچگی شدید میشم دلیلش چیه ایا راه حلی هس برای نبود درد؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
از کاندوم استفاده کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۳۰۰
پاسخسلام رابطه از مقعد داشتم و همسرم منی رو ریخت تو مقعد اما بعد از حدودا یک هفته از رابطه 3.4 روز لکه بینی داشتم خیلی استرس دارم ی وقت ب واژن ریخته شده باشه اتفاقی نمیخوام باردار باشم احتمالش هس این لکه بینی دلیل بارداری باشه؟؟ درضمن پرولاکتین بالا هم دارم نمیدونم ک بخاطر پرولاکتین بالاعه یا نه چون تاحالا بخاطر پرولاکتین تاحالا لکه بینی نداشتم .
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

سلام 

احتمال بارداری نیست . افزایش هورمون پرولاکتین گاهی باعث لکه بینی می شود . البته علت بالا بودن پرولاکتین در شما باید بررسی شود. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۲۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من رابطه مقعدی داشتم در حد چند ثانیه و مقدار خیلی کمی آب منی داخل مقعد ریخته شد ، بلا فاصله مقعد رو با دستمال پاک کردم ، باکره هستم احتمال حاملگی وجود دارد ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

خیر. احتمال بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۳۱۰۰
پاسخسلام من رابطه ی مقعدی داشتم و آب منی داخل ریخته شد یک روز و نیمه که دل درد شدید دارم و پریودی ام عقب افتاده امکان بارداری هست !
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

خیر . نگران نباشید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۷۰۰
پاسخسلام من سه ماه از رابطه مقعدی‌م میگذره و اونروز کل آب خالی شد رو کمرم بعدشم شستم تا الان دوبار پریود شدم ولی این ماه از زمان پریودیم گذشته و لکه بینی قهوه ای دارم آیا امکانش هست حامله باشم؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۱۰۰
پاسخسلام من یک روز بعد از پایان پریودیم با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم که آب منی داخل ریخته نشد اما در رابطه با پیشاب نگرانم
بعد از یک روز و نیم احساس درد در شکم و تخمدان و هرازگاهی حالت تهوع که بعد از 4 روز قرص تنسی مصرف شد
ایا احتمال بارداری وجود داره!؟ چون من باکره هستم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

سلام 

خیر احتمال بارداری وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من دو هفته پیش رابطه از معقد داشتم اما ابش رو داخل نریخت امکان داره از طریق پیشاب حامله شد بعد از رابطه ک حدود دو هفته هم میگذره هفدهم این ماه باید پریود میشدم و 5 روز از وقت پریودیم گزشته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۹۰۰
پاسخسلام وقتی بعداز رابطه پریود میشیم بازم امکان حاملگی وجود داره؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

خیر در صورت قاعدگی امکان بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
میشه لطفا در مورد زمان زنده ماندن اسپرم داخل مقعد و بعد خارج کردن عمدی آن وانتقال به واژن جهت بارداری بعد از یکی دو ساعت صحبت کنید ؟ ممنون
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با نامزدم 2 دو روز پیش رابطه مقعدی داشتم که آبشون رو روی واژن خالی کردن بعدش با دستمال پاک کرد همون لحظه احتمال حاملگی وجود داره قرص اورژانسی لازمه بخورم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام من 10روز پیش در حد لاپایی بود با پارتنرم ابش اومد ریخت رو شکمم وقتی ک نشستم سرازیر شد سمت پایین همون موقع با دستمال پاک کردم و رفتم دستشویی کلی خودمو کامل شستم و 15دقبقه بعدش هم رفتم حموم کامل شستشو دادم الان نزدیک پریودیم هس کمر دردم شروع شده ایا امکان داره حامله بشم خیلی میترسم میشه جواب بدین؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
باید خودتو بندازی داخل سد لتیان تا پاک بشی . دیونه از جلو بده و لذت ببر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخسلام من تازه عقد کردم و با همسرم اول ماه رابطه مقعدی داشتم و احساس میکنم روز تخمک گذاری من بوده با اینکه خودش میگه منیش به واژنم نخورده ولی من خیلی استرس دارم باکره هستم و میترسم بخاطر تخمک گذاریم به اشتباه کمی داخل رفته باشه ... و اینکه الان یعنی دو هفته بعدش لکه بینی دارم خیییلی کم هست رنگش هم روشنه میترسم بنظرتون ممکنه علائم لانه گزینی باشه ؟ امکان حامله شدنم بوده ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۴۰۰

احتمال حاملگی نیست . ولی مواظب باشید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
پاسخسلام من 16 سالمه 5ماه پیش رابطه مقعدی داشتم و آبش رو داخل مقعدم خالی کرد والان 10 روزه پریود نشدم میخاستم ببینم امکان بارداری وجود داره یا نه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰

در مورد رابطه خود با والدین خود یا معلمین راهنما مشورت کنید. این رابطه برای شما  عوارض خواهد داشت. در رابطه مقعدی امکان بارداری نیست.

ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰

در مورد رابطه خود با والدین خود یا معلمین راهنما مشورت کنید. این رابطه برای شما  عوارض خواهد داشت. در رابطه مقعدی امکان بارداری نیست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
اووووخ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰
پاسخرابطه مقعدی و خالی شدن منی داخل مقعد احتمال حاملگی داره؟من بعد ریختن منی داخل پاکش نکردم و میترسم ک شاید ب سمت پایین اونده باشه و خارج شده باشه از وقت پریودیمم کذشته
کاربر
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

احتمال بارداری نیست .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام من حدود یازده روز پیش رابطه مقعدی داشتم باید سوم شهریور پربود میشدم و منی داخل مقعد کاملا ریخته شد حالا استرس دارم ک شاید یکم بیرون ریخته شده باشه هنگام ببرون امدن الت یا از داخل مقعد خالی شده باشه احتمال بارداری هست من باکره هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

خیر امکان بارداری در رابطه مقعدی نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۷۰۰
نه احتمال بارداری نیست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۰۰۰
پاسخسلام من باکره هستم ولی حدود 3 هفته پیش رابطه مقعدی داشتم و اب منی رو ریخت داخل مقعد و کمی هم روی واژنم ریخت ....... الان 3 هفتس پریود نشدم و هفته دوم بیبی چک گرفتم ک 2 تا خط خورده بود اما یکم کم رنگ بود
امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

به آزمایشگاه مراجعه کنید و تست بدهید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
وقتی دوتا خط روشن بشه یعنی حتنا بارداری
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۰۰۰
عزیزم منم دیشب رابطه مقعدی داشتم اما به دلیل استرس زیاد و باکره بودنم و به پیشناهاد خوده نامزدم یه قرص0/75لونژیل یه ساعت بعد رابطه خوردم اما دومی و نخوردم چون نمیخاستم دوزشو ببرم بالابخااطر عوارضش چون احساس کردم ممکنه منی به صورت ناخودآگاه به واژنم رسیده باشه شما بعد رابطتت قرص نخوردی؟ پریود شدی بعدش اگ اره چن روز بعد؟ اصلا حامله شدی بعد اون رابطه؟ ممنون میشم جواب بدی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۸۰۰
پاسخمن رابطه مقعد داشتم ابش داخل مقعد ریخت بعد من واژنمم سریع شستم قبلش سریع اب داخل مقعد او پاک کردم ممکنه باردار شم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۱۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۶۰۰
پاسخسلام .
من با نامزدم حدود دو سه هفته پیش رابطه داشتم ، و دوخول نداشتم و اب منی داخل واژن ریخته نشده است و پرده بکارت هم زده نشده است . فقط اب منی امکان داره رو واژن مالیده شده باشد و سپس بد از رابطه واژن شسته شده و حموم صورت گرفته است .
و من قبل پریود شدنم 2 بار تست بی بی چک دادم و منفی شد .
و من سر تایمم پریود شدم ولی قبلش چند روز لکه بینی خون پریود داشتم . و دوره های پریود من 7 روز است و این ماه 5.6 روز پریود بودم و بد ک تموم شد هنوز یه چند روزه لکه بینی پریود هنوز هنگام ادرار مثانه هنوز هست .
( در شرایطی که اسپیرین مصرف میکنم )
ایا امکان بارداری وجود دارد در این شرایط؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

خیر امکان بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام من تقریبا 6 هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم (باکره هستم) بعد از بیرون کشیدن آلتشون شاید هم منی به سمت دهانه واژن رفته باشه اما با دستمال پاک کردن اما تو لباس زیرم مونده بود. بعد از اون رابطه من 2 بار پریود شدم اما باز ترس دارم چون یک هفته ای میشه که احساس میکنم داخل شکمم یه چیز گردی حرکت میکنه. لطفا اسمم نشون داده نشه ممنون
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

نگران نباشید باردار نیستید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید وقتی ک رابطه ی جنسی از پشت داریم اسپرم رو داخل مقعد ریخته شود احتمال دارد ک اسپرم برگردد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۳۰۰
پاسخسلام من 4 مرداد پریود شدم و 30 مرداد یه رابطه مقعدی در حد چندثانیه داشتم و بعد اون الت تناسلی نامزدم به واژن من برخورد کرد
حالا من ازینکه پیشاب اومده باشه روی واژنم مطمعن نیستم و استرس دارم نامزدم اصلا ارضا نشد
امکان حاملگی هست؟هنوز پریود نشدم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

احتمال بارداری ناچیز  است

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۳۰۰
پاسخسلام ممکنه اسپرمی که تو باسن ریخته شده و بد از3.4ساعت که ریخت بیرون داخل واژن باکره بره و باعث بارداری بشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۱۰۰
پاسخسلام من از پشت رابطع داشتم اب منی داخل مقعد ریخته شد و چند قطره روی دهانه واژن باکره هم هستم ایا احتمالن بارداری هست ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۱۰۰
پاسخ24 روز پیش رابطه از مقعد داشم. تازه همون روز پریودم تموم شده بود....چن روز اخیر ترشح قهوه ای رنگ داشم. الان ی عالمه ترشح سفید رنگ اومد .....امروز هم وقت پریودم بود ولی نشدم...ایا امکان داره اب منی ریخته باشه رو واژنم...امکان داره حامله باشم...گاسمم رو ناشناس کنین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
پاسخسلام من دوماه پیش رابطه مقعد داشتم باکره هستم ماهه بعدش پریود شدم و این ماه چند روزه ک نشدم ایا امکان بارداری وجود دارد؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۳۱۰۰
پاسخاگه یه سایت بزنن بپرسن کی از مقعد تاحالا رابطه داشته همه میگن اَه چه سایت مذخرفی و همه دختر امام جمعه میشن. واقعا خجالت نمیکشید میاید این سوالا را میپرسید یا واقعا نمیدونید از راه مقعد نطفه ای تشکیل نمیشه؟به کجا برسه این رابطه ها
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۵۰۰
شما چرا عصبانی میشی بدن خودشون بوده دوست داشتن بدن.چرا پسرارو خطاب نمیکنی فقط دخترا!
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من تقریبا سه هفته پیش با نامزدم یک هفته بعد از پریودیم رابطه مقعدی داشتم (باکره هستم) و ایشون آب منی رو داخل خالی کردن و مطمئن نیستم که به واژن رفته یا نه اما بعدش کامل شستم
و زمان پریودیمم نبود و یک هفته بعد رابطه بازهم پریود شدم
ولی الان بعد چن وقت شکم و کمرم درد میکنه و گاهی حالت تهوع میگیرم آیا احتمال بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام یکماه پیش رابطه مقعدی داشتم باکره هستم استرس گرفتم هنوز پریود نشدم احتمال بار داری هست لطفا راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

خیر نگران نباشید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۸۰۰
پاسخسلام ممنون میشم جواب بدین من تقریبا 22 روز قبل رابطه مقعدی داشتم و ابشو خالی کرد تو معقدم تایم پریودیم گذشته و میترسم آیا امکان باردار شدن هست ؟
خواهش میکنم جواب بدید
دکتر عبدالی
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

تست بارداری بدید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
حدود یک ماه و سه هفته ی پیش اولین رابطه ی مقعدیم رو با نامزدم داشتم و داخل پشتم ارضا شد وقتی دستمال کشیدم متوجه شدم هیچ ترشحی به سمت واژنم نرفته و ضمنا حدودا دو یا سه روز از پریودم گذشته بود و هنوزم لکه بینی داشتم ک توی همین دو سه روز بعد پریودم رابطه برقرار کردیم
الان توی این دو ماه تاریخ پریودام عقب جلو شده و توی هر دوبار پریودم حجم خونم کم و قهوه ای رنگ بوده در ضمن کم اشتها هم شدم
احتمال بارداری هست؟
ممنون میشم پاسخ بدید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام من دیروز رابطه معقدی داشتم و باکره ام
و منیشو داخل ریخت ، و یکمم بیرون ریخت‌
همون موقعه با دستمال پاک کردیم و نیم ساعت بعدشم رفتم دسشویی شستم خودمو
ولی باز نگرانیم
میشه راهنمایی کنین؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من حدودا هر سه روز یک بار با نامزدم رابطه مقعدی دارم واب منی رو داخل میریزه آیا امکان بارداری هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام چجوری باید سوال بپرسیدتواین برنامه
گلی پوری
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام من باکره هستم.
آیا با انگشت آلوده به منی که با بزاق دهان خیس شده و به اطراف واژن خورده ، بارداری صورت می گیرد؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر یکی از دوستان من چن روز پیش سکس از مقعد داشته اما استرس داره نکنه باردار شده باشه و یکم رفته باشه داخل.. بلافاصله بعدشم ی قرص 1.5 لونژیل خورده احتمال بارداری وجود داره؟جمعه رابطه داشته ت خونه تست حاملگی انجام داده با نمک استرس داره میشه راهنماییش کنین. ممنونم
گلی پوری
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
پاسخسلام ، ممنون از سایت بسیار خوبتون.
بنده باکره هستم ، پریودم هفت روزه بود و دو روز از پایان پریود گذشته بود که پارتنرم انگشتش آلوده شده بود به پیشاب که بعد با بزاق دهنش خیس کرد و بعد انگشتشو داخل مقعدم کرد.
آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
دو روز بعد از این اتفاق هم دقیقا در روز تخمک گذاری ترشح قهوه ای رنگ داشتم ، لطفاً راهنمایی کنید خیلی نگرانم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
پاسخسلام
میخواستم بدونم وقتی اب منی داخل مقعد زن خالی میشه مگر نباید زن بلافاصله به دستشویی بره و انقدر زور بزنه تا بیشتر منی از مقعدش خالی بشه ؟ چرا فقط به شستن اکتفا میکنن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۲۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم در روز سوم قاعدگی
من پرده دارم و آلتشو وارد مقعد کرد نمی‌دونم منیش اومد یا ن
من میترسم ک ریخته شده باشه دور واژن نمی‌دونم واقعا از استرس دارم سکته میکنم ک مبادا حامله باشم
ده روز هست که پریودم عقب افتاده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۰۰۰
پاسخولی من پنج روز قبلش پریودیم تموم شده بود ینی بم فشار اومده که روزبعد رابطه دوباره پریود شدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۹۰۰
پاسخسلام من 6روز پیش با نامزدم رابطه از مقعد داشتم منی شو کامل خالی کرد تو مقعدم ولی زیاد بود بیرون ریخت سریع با دستمال پاکش کرد جلومم پاک کرد باکره هم هستم ولی دو روز اع پریودیم میگذره نمیشم خیلی میترسم یعنی امکان حامله بودن هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

خیر  اجتمال بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۶۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
برای ی دختر باکره وقتی رابطه مقعدی داره بهتره منی مرد بیرون ریخته بشه یا داخل مقعد ک منجر ب بارداری نشه
و علت درد شکم بعداز رابطه مقعدز چی میتونه باشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۳۰۰
پاسخمن با دوست دخترم از پشت رابطه داشتم آب منی داخل ریختم امکان حمالگی هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من چند هفته پیش با رلم رابطه معقدی داشتم منی رو داخل معقدم خالی کرد مطمئن نیستم ک به واژن خورده یا ن اما همون روز سشتشو دادم و فرداش دوتا قرص اورژانسی خوردم حدود دو هفته گزشته و هنوز پریود نشدم ایا احتمال بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
پاسخسلام ی سوال داشتم
من باکره هستم ولی با نامزدم از مقعد رابطه داشتیم و آبش رو داخل خالی کرد
میدونم امکانش کمه
ولی اینو واس خیال راحت میپرسم
2 روز بعدش هم پریود شدم
اگ حامله بودم نمیشدم؟؟
ممکنه بعد اون پریود حامله باشم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
پاسخسلام..ببخشید من و همسرم رابطه مقعدی برای اولین بار داشتیم..یک روز بعد از پریودیم بود..آبشو ریخت رو کمرم ولی حس میکنم تا خواست پاکش کنه به واژنم رسیده..دارم دارچین و داکسی سایکلین مصرف میکنم..آیا امکان بارداری هست؟لطفا جوابو بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
پاسخبا سلام و وقت بخیر
3 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم و آب منی خودش رو تو دستمالی خالی کرد نگرانم اینکه از آب منی به واژن برخورد کند بعد از اون دوماه کامل و به موقع پریود شدم و ماه سوم دو روز کامل پریود شدم و روز چهارم و سوم به صورت لکه شدم و کنار اینا دارو های استفاده میکنم ک دکتر برای عفونت تجویز کردن آیا این دارو ها امکان این رو دارد ک پریود این شکلی بشود یا باعث بارداری هست ک به نطر کم هست بارداری
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۹۰۰
پاسخسلام من باکره هستم چندروز پیش با نامزدم رابطه مقعد داشتم پوزیشن ایستاده بود و ایشون منی رو ریخت داخل بعد ی ربع خروج شد داخل شرتم .
آیا امکان بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با نامزدم از مقعد رابطه داشتیم الان نزدیکه 20 روزه از تایم پریودیم میگذره هنوز نشدم و در ضمن من باکره هستم احتمال بارداری هست ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
سلام خیر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۶۰۰
پاسخسلام من 1 ماه بعد رابطه از مقعد داشتم و آب منی داخل خالی کرد و نمیدونم سمت واژنم رفت یان و اینکه پریود نشدم 33میترسم حامله باشمیا ن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۵۰۰
پاسخسلام ببخشید
من باکره هستم برای بار دوم از مقعد رابطه داشتم و منیشو کامل داخل مقعد خالی کرد و حدود یک دقیقه هم بعد از خالی کردن بیرون نکشید بعدش با دسمال پاک کردم و حموم رفتم ایا امکان بارداری هست خیلی میترسم میشع راهنمایی کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۴۰۰
پاسخسلام خواهش میکنم کمکم کنید. بنده دیروز با نامزدم رابطه داشتم ایشون مایع رو پشت من روی باسن ریخت حدود پنج دقیقه بعدش رفتم سرویس بشورم حس میکنم لای پام ریخت شده حالا شاید نشستم لیز خورده پایین اومده باشه امکان بارداری هست؟ قرص باید بخورم؟؟ خیلی ترس دارم تنبلی شدید تخمدان دارم پریود نمیشم بااین وجود میتونه باردار باشم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر.من باکره هستم و حدودیکماه پیش باهمسرم رابطه ازسمت مقعدداشتم،تاجایی ک هردو یادمونه منی وارد واژن نشد،و قبلش قرص جلوگیری خورده بودم،یک هفته بعد ترشحات قهوه ای رنگ داشتم،تا چندروز،والان حدود دوهفته داره ازتایم پریودی میگذره،به نظرشما من باردارم؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخسلام امروز رابطه از پشت داشتم و منی شو خالی کرد و یکم رو پاهام ریخت روز اخر پریودیم بوده احتمال داره باردارشده باشم استرس گرفتم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰
پاسخسلام من باکره هستم
و چند روز پیش رابطه مقعدی داشتم و اب منی رو بیرون خالی کرد ولی من هنوز میترسم ی وقت حامله شده باشم و تاریخ پریودیم هم گذشته و پریود نشدم ایا امکانش هس باردار شده باشم؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰

سلام

امکان حاملگی در رابطه از مقعد وجود ندارد. اضطراب باعث عقب افتادن قاعدگی می شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۰۸۰۰
بله برو دکتر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
پاسخسلام من باکره هستم چند روز پیش که روز اخر پریودمم بود رابطه مقعدی داشتم و فکر نمیکنم اب منی اصلا روم ریخته باشه ولی بازم استرس دارن که نکنه حامله بشم هیچ قرصی هم نخوردم
ادمین
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰

سلام 

نگران نباشید احتمال بارداری منتفی است .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
پاسخسلام من 3 روز پیش رابطه مقعدی داشتم و روز اخر پریودمم بود احتمال بارداری هست؟؟در ضمن تا جایی که یادمه آب منی روم ریخته نشده. در ضمن باکره هستم
ادمین
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰

سلام، احتمال بارداری وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من باکره هستم با نامزدم از روی شرت رابطه داشتم منی شوهرم روی شورتم ریخت من بعد از نیم ساعت ارضا شدم امکان بارداری وجود داره
فکر میکنم بعد 2 ساعت شرتم رو عوض کردم و دوش گرفتم
ادمین
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰

سلام 

امکان بارداری وجود ندارم 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۱۰۰
پاسخسلام ببخشید من بانامزدم یک ماه پیش رابطه داشتم از طریق مقعد15روز پریودیم عقب افتاده بی بی چک زدم منفی ایا امکان بارداری وجودداره ممنون جواب بدین
ادمین
۱۴۰۱/۰۵/۰۲۰۰

سلام 

احتمال بارداری دراین رابطه ای که داشنید وجود ندارد. ولی امکان بارداری در سایر روابط زناشویی که با همسرتان داشته اید وجود دارد. بهتر است به ازمایشگاه بروید و تست حاملگی از طریق نمونه  گیری خون انجام دهید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام ببخشید من پریود بودم رابطه داشتم آبش و ریخت در مقعدم آیا ممکنه حامله بشم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰

خیر احتمال حاملگی وجود ندارد

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام من 6 روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و آبی منی داخل ریخته شد شاید هم به سمت واژن رفته بعد با یه دستمال همه جا رو تمیز کردن ایا امکانش هست دستمال آغشته ب اب منی ک ب واژنم برخورد کرده باعث بارداری بشه؟
و فردای اون روز قبل این که 24 ساعت بشه یک قرص اورژانسی تنسی 1/5 خوردم. چند روزم خیلی کم تو ناحیه کمرم وشکمم درد احساس میشد.هنوز نگرانم ک ایا احتمال بارداری هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۱۰۰

سلام 

احتمال حاملگی منتفی است

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من باکره هستم 25 روز پیش برای اولین بار رابطه مقعد داشتم و منیشو داخل مقعد خالی کرد یکمم بیرون ریخت که پاک کردم با دستمال اما از وقت پریودم گذشته از اون موقعه ترشحات سفید میکنم و احتمال میدم باردار باشم خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید
کامشیار ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

سلام 

با توجه به اضطراب ممکنه قاعدگی تون عقب بیافته . احتمال بارداری خیلی کم هست. بیشتر احتیاط کنید.

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام من باکره هستم دوشنبه برای اولین بار از مقعد رابطه داشتم و منیشو داخل مقعد خالی کرد یکمشم بیرون ریخت پریودم هفت روزه و دو روز بود ک تموم شده بود روز بعد از رابطه ترشحاتم قهوه ایی رنگ شد هیچ قرصی مصرف نکردم شبش دل درد و انسداد ادرار داشتم رفتیم بیمارستان ازمایش گرفتن گفتن ک داخل ادرار خون هستش و احتمال شن و سنگ کلیه هست قبلنم ستبقه سنگ داشتم
ایا امکان بارداری هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

سلام 

امکان بارداری در شما منتفی است .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام من چهار روز پیش برای اولین بار از مقعد رابطه داشتم
دو روز هم بود ک پریودم تموم شده بود
منیشو پشتم خالی کرد و یکمش هم بیرون ریخت نمیدونم به سمت واژن رفته یا نه ولی چند دقه بعدش رفتم حموم و شستم خودمو هیچ قرصیم نخوردم روز بعدش ترشحاتم قهوه ایی رنگ شد دل درد گرفتم بیمارستان ازمایش گرفتن گفتن خون داخل ادرار هست امکان بارداری وجود دارع؟
کامشیار ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

احتمال بارداری در شما کم است ‌‌ .در صورت تاخیر در قاعدگی تست حاملگی بدهید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام ممنون میشم بهم جواب بدید
باکره هستم. رابطه ی مقعدی داشتم و منی داخل ریخته شدو حین بیرون کشیدن ب سمت واژن هم سرازیر شد و مدت طولانی گذشت تا شستشو کردم. 39 روز از تایم پریودی گذشته و هنوز نشدم. امکان بارداری هست؟
کامشیار ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

سلام 

حتما به آزمایشگاه مراجعه کنید و تست بارداری انجام دهید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
سلام من امروز رابطه مقعدی داشتم ولی آب منی رو داخلش تخلیه کرد و وقتی دست زدم دیدم مقدار خیلی کمی به سمت واژن هم رفته درضمن باکره هم هستم ، آیا من باردارم شدم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
عزیزم تو صد درصد بارداری این پرسیدن داره یک ماهه هم هستی مبارک
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من حدود یک ماه پیش رابطه مقعدی داشتم و بعد هم سر تاریخ پریود شدم اما حجم خونریزی پریود کمتر از دفعات قبل بود خیلی نگرانم ممکنه باردار باشم؟
کامشیار ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

خیالتان راحت باشد باردار نیستید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دوهفته پیش رابطع مقعدی داشتم اب داخل محل مقعدی نشده من باکره هستم دل درد دارم اکثر وخیلی هم استرس درباره اینکه حامله بشم؟؟؟ نمیدونم اب ب واژن خورد یا ن ولی از زمان پریودی مونده فک کنم
میشه لطفاً بگید دلیل درد چیه یا جیکار کنم قرص چیزی هم نخوردم لطفا کمکم کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۳۰۰۰

در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰
پاسخسلام
من با نامزدم رابطه مقعد داشتیم منیشو خالی کرد ت مقعدم نمیدونم موقع ریختن ب طرف واژنم سرازیر شده یا ن بعد نیم ساعت رفتم شستم ممکنه حامله باشم خیلی میترسم استرس گرفتم شکمم ورم کرده از پریودیمم گذشته
کامشیار ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰

سلام 

احتمال بارداری پایین است. بهتر است در دوران آشنایی از روابط پر خطر اجتناب کرد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخاز نظر شما علت عقب افتادن پریود میتونه چی باشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۹۰۰

مهمترین  و شایع ترین علت عقب افتادن قاعدگی در خانم ها اضطراب است پدر درجه دوم بارداری .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دو هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و ایشون آب منی و داخل مقعد ریختن و بعد بیرون کشیدن آلت کمی از آب بیرون زد ک ایشون با دستمال پاک کردن ولی کاملا پاک نشده بود که من همون لحظه رفتم حموم و قشنگ شستم خودمو و الان 6 روز از زمان پریود شدنم میگذره که نشدم هنوز و قرصی هم نخوردم و خیلی نگرانم که باردار باشم ممنون میشم جواب بدین
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

نگران نباشید احتمال بارداری نیست 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من چند وقت پیش رابطه داشتم ک پریود بودم و آلتش روی واژنم کشیده شد نمیدونم منی اومده باشه یا ن باکره هستم و الان ترشح زرد رنگ دارم میترسم ک باردار باشم خاهشا راهنماییم کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

خیلی احتمالش کم هست که به این صورت فردی باردار شود 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشین
من باکره هستم امروز رابطه مقعدی داشتم و اب منی رو داخل ریختن .امکانش هست اب منی سرریز بشه وارد واژنم بشه باعث حاملکی هست؟البته بالافاصله رفتم سرویس بهداشتی با کلی اب خودمو شستم و یکم قدم زدم.نگرانم لطفا راهنماییم کنین
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

خیر احتمال حاملگی وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من 15 روز پیش با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم و ایشون آب منی رو داخل مقعد ریختن و در هنگام بیرون کشیدن آلت کمی از آب منی بیرون زد ک ایشون با دستمال پاک کردن و کمی فکر کنم اطرافش موند که همون لحظه رفتم حموم شستم کامل ، الان 5 روز از زمان قاعدگیم میگذره که پریود نشدم و خیلی نگرانم که نکنه حامله باشم
ممنون میشم جواب بدین
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

امکان بارداری وجود ندارد 

 

 

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰

به شما میگن خائن به خانواده ،بیچاره پدرت خیر سرش دختر بزرگ کرده

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰
پاسخسلام ببخشید من رابطه از پشت با نامزدم داشتم روز اخر پریودم و مایع منی ایشون ریخت پشتم روی پوستم و استرس گرفتیم ممکنه به واژن برسه خودشون هم پاک کردن اما استرس گرفتیم چون مراسم نگرفتیم هنوز عقد محضری کردیم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

نگران نباشید احتمال بارداری وجود ندارد . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخمن با پارتنرم رابطه از پشت داشتیم و بعدش آب منی رو داخل من خالی کردن بعد چند ساعت آبشون رو شورتم ریخته شد ولی زود رفتم شستم بعد 48 ساعت قرص اورژانسی 0.75مصرف کردم بعد 12 ساعت هم یکی دیگشو الان 1 روز از پریودم گذشته احتمال بارداری هس؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

خیر احتمال بارداری تقریبا منتفی است. اضطراب باعث عقب افتادن قائدگی می شود ‌‌.  

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۴۰۰
پاسخسلام
من حدود دوهفته پیش رابطه داشتم و روی واژنم کشیده شد من پریود بودم نمی‌دونم آب منی ریخته شد یا چی
اما الان استرس کل وجودمو گرفته ک مبادا حامله باشم کمک کنید ممنونم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

توجه داشته باشید که استرس و نگرانی که خانم ها از عقب افتادن خونریزی قاعدگی دارند مهمترین علت تعویق قاعدگی هست. نگران حاملگی نباشید . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۴۰۰
پاسخسلام من 10 روز پیش رابطه مقعدی داشتم ممکنه اب منی حین سکس به سمت واژن سرازیر شده باشه شکمم خیلی درد میکنه ممکنه باردار باشم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

احتمال بارداری منتفی است . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر ببخشید من با دوست دخترم رابطه مقعدی، داشتم ابم روهم خالی، کردم بدنش هم سفت شده 35روزه، پریود نشده امکان بارداری، هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

با توجه به این مدت ؛ به آزمایشگاه مراجعه و تست بارداری انجام دهید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
پاسخمن دو سال میشه ازدواج کردم هنوز هیچ وقت شوهرم آب اش رو داخل واژنم نریخته ولی توی معقد میریزه ....اما بعضی موقع خیلی نگران میشم ک نکنه حامله بشم ....میتونم بدون اینکه ابی مستقیم توی واژنم ریخته نشده بازم بعضی موقع ها از تابلیت های ضد بارداری استفاده کنم !؟؟؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین .....
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

در صورتی که همسرتان مایع منی را به واژن نمی ریزد احتیاج به خوردن قرص ندارید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
پاسخمن 2هفته پیش رابطه مقعدی داشتم فقط یبار داخل کرد چون درد داشتم دیگ انجام ندادیم و(باکره هستم) و منی رو رو پام ریخت و پاک کرد بعدش با دستمال ممکن هست کمی یا چند قطره مالیده شده باشه ب واژنم ایا امکان بارداری وجود داره چند روز بعد از رابطه هم پریود شدم خیلی میترسم میشه جواب بدید لطفا؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

احتمال حاملگی در شما وجود ندارد . نگران نباشید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۱۰۰
پاسخسلام من بادوست پسرم رابطه مقعدی داشتم واابشوکامل تخلیه میکردتومقعدومن بلافاصله میشستم من هرماه علایم پریودی داشتم ولی این ماه نداشتم والبته تاریخ پریودم چندروزی عقب میفته خیلی نگرانم واسترس شدیدی گرفتم ایایعنی من باردارهستم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

نگران نباشید . احتمال بارداری وجود ندارد . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من همسرم دیشب از پشت رابط داشتم ایشون منی خودشون داخل مقعدی خالی کردن بلافاصله بعد از بیرون آلت شون من رفتم دستشویی خودم تمیز کردم با آب آیا امکان بارداری موجود هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

احتمال بارداری منتفی است 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۰۰۰
پاسخمن هفته پیش رابطه مقعدی داشتم و منی روی کمرم و باسنم ریخته شد و بلافاصله پاک شد الان ک یه هفته میگذره دل درد و یبوست دارم امکان داره باردار شده باشم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

دل درد شما ارتباطی به بارداری ندارد . در مواردی رابطه مقعدی باعث یبوست در افراد می شود . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام!
من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم، و زمان تخمک گذاری هم هست، آب منی در مقعد خالی شد و نمیدونم آیا وارد واژن هم شد یا نه اما شاید شده باشه آیا حامله شده یا نه؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

احتمال بارداری وجود دارد باید بیشتر مواظب باشید 

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام وقت شما بخیر ممنون میشم پاسخ بدید آیا امکان بارداری از ریخته شدن آب منی روی مهبل بدون دخول مایع در واژن وجود داره؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

احتمال بارداری وجود دارد ولی این احتمال بسیار اندک است . اگر حاملگی باعث مشکلات اجتماعی می شود توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۹۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و تا به انزال رسید مایع منی رو بیرون از مقعد خارج کرد ایا امکان اینکه با دو سه قطره پیشاب باردار بشم هست؟
قبل از اینکه الت رو وارد مقعد کنه تمیز کرده و هیچ گونه پیشابی خارح نشده بود ممکنه بعدش اومده باشه و وارد واژن شده باشه؟
لطفا پاسخ بدین و کمی توضیح بدین خیلی نگرانم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

خیر نگران نباشید . احتمال بارداری وجود ندارد 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید.من دو روز پیش رابطه مقعدی داشتم ولی نامزدم آلتش رو چندین بار روی واژنم میکشید و من خیلی نگرانم که از طریق پیشاب باردار بشم ،باکره هم هستم
یعنی من باردارم ؟خیلی استرس دارم توروخدا جواب بدین
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

احتمال بارداری ضعیف است. 2 هفته دیگر اگر علایم قاعدگی وجود نداشت تست ادرار حاملگی بدهید . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من چند روز پیش با نامزدم رابطه داشتیم از پشت ولی مایع رو روی شکمم ریخت و پاک کردیم،ولی لاپایی داشتیم و خیس شدم .خیلی میترسم شکمم ورم کرده توروخدا کمکم کنید جواب بدید،اسمم مشخص نشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه داشتیم اصلا دخول نداشتیم از هر دو طرف اما ایشون منی رو روی باسنم ریختن کمیش ریخت به لباس زیرم و خودم و شستم و منم مجبور بودم تنم کنم احتمال بارداری هست روز اخر پریودم بودش
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

خیر. نگران نباشید احتمال حاملگی در مورد شما بسیار ضعیف است .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۵۰۰
پاسخسلام
چن روز پیش با رلم رابطه مقعدی داشتیم و آبشو کامل ریخت رو کمرم من باکره‌م ولی همون لحظه از واژنم خون اومد وروز بعد پریود شدم
احتمال بارداری هست؟ و دلیل خون واژن چی میتونه باشه
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

خیر . باردار نمی شوید. دلیل خونریزی شروع قاعدگی است 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخمن چند روز پیش رابطه از پشت داشتم با نامزدم آبش رو خالی کرد تو باسنم و نصفش دیگه اش ریخت زیر امکانش هست ریخته باشه کنار واژن و با روی واژن آیا امکان بارداری وجود داره لطفا پاسخ بدید ممنون میشم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۶۰۰

سلام 

امکان بارداری در شما با نوع رابطه ای که داشته اید وجود ندارد. نگران نباشید . البته توجه داشته باشید ریختن منی در اطراف واژن احتمال بارداری را بالا می برد.

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخناشناس
سلام من یک روزه ک رابطه از مقعد داشتم نمیدونم مایع منی ریخته شد در پشتم یا ن فقط همون موقع پاک کردم و بعد از نیم ساعت شستم من باکره هستم میخواستم ببینم احتمال بارداری وجورد دارد الانم ترشحات دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

نگران نباشید . احتمال بارداری وجود ندارد 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام من یکی دو هفته بعد از اتمام پریود شدنم با دوس پسرم رابطه از باسن داشتم و باکره هستم و ظربه ای و واژنم نخورده و فقط دستگاه تناسلی رو روی واژنم مالیده الان قرار بوده دهم یا یازدهم تیر پریود بشم ولی نشدم امکان حاملی وجود داره ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

خیر ؛ احتمال بارداری در شما تقریبا وجود ندارد . نگران نباشید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر. 11 روز پیش با دوست پسرم رابطه از‌مقعد داشتم. بعد از ارضا شدن ایشون و تمیز کردن منی با ستمال کاغذی به واژن من دست زدند. من به فاصله 12 ساعت 8 قرص ال دی استفاده کردم اما هنوز پریود نشدم. خیلی استرس دارم که حامله شدم بخاطر دست الوده به منیشون.امکانش هست؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

خیر ؛ دست آلوده باعث بارداری نمی شود . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقط بخیر من با نامزدم رابطع از پشت داشتم ایا امکان حاملگی وجود دارد کمی آبش دور واژن هم ریختع شد جوتب بدین توروخدا خیلی نگرانم
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

خیر ؛ احتمال حاملگی خیلی ضعیف است. نگران نباشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم رابطه مقعدی به بکارت اسیب میرسونه؟همچنین لیسیدن واژن باعث پارگی بکارت میشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

رابطه مقعدی باعث آسیب به پرده بکارت نمی شود . لیسیدن آلت زن نیز به پرده بکارت آسیب نمی زند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسوالی داشتم بنظر شما با این همه رابطه خیلی ها ایجا میپرسن خیلی بیشتر از اینها هم هستم ک نمیپرسن، بنظرتون ادم چطو زوجشو انتخاب کنه؟ داریم به کجا میریم ما...
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

در آماری که از مراجعین به کلینیک داشتیم . کسانیکه در یک دهه اخیر ازدواج کرده اند بیشتر در بستر فضای مجازی با همدیگر آشنا شده اند .البته همچنان ازدواج سنتی آمار بالایی دارد . هر کدام از آشنایی ها مزایا و معایب خود را دارد. در حال بررسی آماری هستیم که کدام نوع آشنایی ثبات بیشتری در رابطه ایجاد می کند .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۶۰۰
پاسخمن 3 الی 4 روز قبل از آخرین پریودم رابطه مقعدی داشتم (باکره هستم) و منی داخل باسنم ریخته شده. احتمالا کمی به اطراف واژن هم مالیده شده باشه، بعد از آخرین پریود الان تقریبا 6 هفتست که پریود نشدم. احتمال بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد. پریود نشدنتون مینونه علتش هورمونی باشه که باید آزمایش بدید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۶۰۰
پاسخسلام من حدود ده روز پیش سکس مقعدی داشتم با نامزدم ایشون مایع منی را درون مقعد خالی کردن و بعد از بیرون کشیدن آلت مقعد رو با دستمال پاک کردیم آیا امکانش هست حین سکس مایع منی از مقعد وارد واژن شده باشه؟
خیلی استرس دارم نکنه باردار شده باشم امروز باید پریود میشدم نشدم تو رو خدا راهنمایی کنید.
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
پاسخسلام امکان بارداری با دست آلوده به پیشاب که بلافاصله وارد واژن شده وجود داره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من دو روز پیش رابطه مقعدی داشتم نامزدم آب منی روی مقعدم ریخت و سریع تا پایین با دستمال پاک کرد من خیلی استرس داشتم قبل از 48 ساعت قرص اورژانسی خوردم امکان بارداری هست ؟ ممنون از راهنماییتون
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من رابطه مقعدی داشتم با دوست دخترم و اوایل رابطه آب منی رو داخل دستمال خالی کردم و ادامش از مقعد سکس کردم و پارت دوم آب منی اومد و با دستم پاک کردم و دوباره ادامه سکس از مقعد دادم و میترسم که دستم یا آلتم آعشته به منی باشد و شاید تماس با واژن داشته باشه ولی فقط از مقعد بوده و قرص اورژانسی نمیخوره و پریروز قرار بود که پریود بشه نشده آیا امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰

سلام 

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من حدود یک هفته قبل با نامزدم سکس مقعدی داشتیم ایشون کامل آب منی رو داخل مقعد خالی کردند و بعد از خارج کردن آلت مقعد را با دستمال تمیز کردم و بعد هم دستمال گذاشتم آیا امکان بارداری وجود داره؟ یا امکانش هست مایع منی بعد از مقعد خارج شده و به واژن برسد؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۳۰۰
پاسخسلام من 4ماه پیش سکس کردم با دوسپسرم و اب منی داخل واژن شد و الان س ماهو نیمه پریود نشدن امکان بارداری هست خیلی نگرانم
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام 

بله ، اگر اسپرم وارد واژن شده باشه امکان بارداری هست ، توصیه میشه آزمایش خون انجام بدید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۲۰۰
پاسخمن از عقب رابطه داشتم اسپرم آقا کلا طوی مقعد ریخته شد آیا امکان حامله شدن هست یانه
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۲۰۰
پاسخ4 روز بعد از اتمام دوره پریودی رابطه معقدی داشتم.(باکره هستم).بعد از رابطه سریعا آلت با آب شستوشو‌ شد. 23 ساعت بعد از رابطه از قرص اورژانسی‌ اووسیز 0/75استفاده کردم. احتمال دادیم‌ ک پیشاب با دهانه‌ واژن‌ برخورد داشته.احتمال بارداری وجود دارد؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد  و حدودا ده روز بعد از مصرف قرص اورژانسی باید پریود بشین.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۱۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و 5 روز به زمان پریودیم مونده بود. بعد از رابطه سریع یک عدد قرص 75 میلی گرم لونژیل خوردم ولی قرص دوم رو نخوردم. بعد مصرف قرص اورژانسی پریود نشدم و الان هیچ علائمی از پریودیم ندارم احتمال بارداری هس ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۴۰۰

سلام

حدودا 10 روز بعد از مصرف قرص باید پریود شین اگر نشدین جهت انجام آزمایش باید به متخصص مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۱۰۰
پاسخسلام من تقریبا 65ساعت پیش رابطه مقعدی داشتم منی همسرم تخلیه شد داخل مقعد موقع بیرون کشیدن مقداری از منی روی وازن ریخته شد که بلافاصله پاک شد احتیاج به مصرف قرص اورژانسی هست یا خیر ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۱۰۰

سلام

خیر ، نیاز نیست .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام
من سه روزه پیش با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم
الان کم اشتهایی و تپش قلب و حالت تهوع دارم.(باکره هستم)امکان داره باردار شده باشم؟
لطفا جواب بدید خیلی نگرانیم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشیدمن رابطه معقدی داشتم باکاندوم احتمال بارداری هست واینکه رابطه معقدی به بکارت آسیب میزنه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد و در رابطه مقعدی آسیبی به بکارت وارد نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۰۰۰
پاسخلطفاً جواب بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۰۰۰
پاسخسلام من امروز با نامزدم رابطه از پشت داشتم ولی حتی 1دقیقههم نشد اسپرم هم خالی نکرد ایا امکان بارداری هست لطفاً جواب بدین خیلی نگرانم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر. من با نامزدم روز اخر پریودیم رابطه معقدی داشتیم و آب داخل معقد ریخته شد ماه گذشته،و بعد از اون هیچ رابطه ای نداشتیم یک هفته بعد دوباره پریود شدم،ولی الان که موعد پریودیم هست لکه بینی دارم و گاهی لخته خون خارج میشه، امکان بارداری وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۳۱۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۳۰۰۰
پاسخسلام لطفاً جواب بدید
با نامزدم برا اولین بار رابطه مقعدی داشتم و الان دو هفته میگذره من خیلی استرس بارداری دارم آیا باردارم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۳۰۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام
عذرمیخوام من باکره هستم ولی رابطه مقعدی داشتم
نامزدم قبل از ارگاسم شون و اومدن منی ازم فاصله گرفتن کاملا ولی در طی رابطه چند باری الت شون رو روی واژن قرار دادن و چون مطمئن نیستیم که پیشاب روی پرده یا دهانه واژن ریخته یا نه ، خیلی استرس داریم که نکنه بارداری اتفاق بیفته ، حدودا 24 ساعت بعد از رابطه هم قرص تنسی دوز 1ونیم میلیگرم خوردم
ایا امکان بارداری هست ؟ ممنون میشم پاسخ بدید بهم خیلی استرس دارم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۹۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم و نامزدم آبش رو ریخت روی من و فکنم کمی به روی واژنم هم ریخت و وقتی با دستمال پاک کردم به سمت واژن کشیدم و باکره هستم و توی شرتمم ریخت ولی فقط خیس شد و چیزی نموند امکان داره باردار بشم؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۸۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۷۰۰
پاسخسلام من چهار پنج روز پیش سکس مقعدی داشتم و نمیدونم اب منی روی واژن ریخته شده یا نه،الان لک های قهوه ای میبینم یکم هم زیاد تر شدن و شکمم کمی سفت شده،توی دوره ی پر استرسی هم هستم ،ممکنه حامله باشم؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۸۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من با دوست دخترم رابطه جنسی داشتیم از عقب موقع که احساس کردم ارضا شدم و دو سه ثانیه بعد خودم رو عقب شدیم وقتی دوست دخترم رفت خودشو تمیز کنه گفت که از دو قطره یکم بیشتر اسپرم ها ریخته شده
امکان بارداری هست؟؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۸۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام خیلی ممنون بابت توضیحاتتون من با دوس دخترم رابطه از پشت داشتم و هنگام ارضا شدن ابمو در ان خالی کردم و بحد دو سه ثانیه کشیدم عقب و دوس دخترم بحد پنج،شیش دقیقه رفت یه دوش گرفت ایا احتمال خطراتی یا بارداری وجود دارد؟!
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام من چند روز بعد از پریود با نامزدم سکس مقعدی داشتم و بعد از اون دیگه پریود نشدم... تقریبا ی هفته پیش دوباره سکس مقعدی داشتیم و من هنوزم پریود نشدم امکان بارداری وجود داره؟هر بارم اب رو داخل مقعد خالی کرده اما بلافاصله یا خودم رو شستم یا پاک کردم
بیبی چک استفاده کردم اما میترسم تاریخی که روش زده بود الکی باشه تا 2023 انقضا داشت..توروخدا جواب بدید
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰

سلام

خیر، با توجه به توضیحاتی که دادین امکان بارداری وجود ندارد.توصیه می شود جهت انجام آزمایشات هورمونی به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من یک هفته بعد پریودم با نامزدم رابطه مقعدی (باکره هسم) داشتم تقریبا 12/13ام استرس دارم فکر میکنم شاید مقداری از آب منی به جلو سرایت کرده باشه الان دو شبه قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم و قطع کردم الان یک روزه دلم درد میکنه آیا امکان بارداری هست یا اینکه این دل درد شاید برای قطع قرص هست و اینکه من 5ام باید پریود شم ممکنه با مصرف قرص چون دو تا فقط خوردم عقب و جلو شه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۵۰۰

سلام

چون از قرص جلوگیری استفاده کردید و قطع کردید تاریخ پریودتون تغییر میکنه.و باتوجه به توضیحاتی که دادین امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۲۰۰
پاسخسلام من رابطه از پشت داشتم رلم‌وقتی خالی شد زود خودشو کشید پشت ولی ابش رو پاهامو فکر کنم واژنم هم ریخت رفتم شستم باصابون بعد یک ساعت دو قرصه ال دی مصرف کردم و از روز بعدش هرروز یک قرص مصرف میکنم ممکن هست بارداری رخ بده؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۳۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادین امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۲۰۰۰
پاسخسلام من با دوس دخترم رابطه مقعدی داشتم و احساس میکنم پیش ابم موقع بیرون کشیدن دور واژنش ریخته ولی بیرون از مقعد ارضا شدم خیلی نگرانه بنظرتون احتمال بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۱۰۰

سلام

امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۸۰۰
پاسخسلام ببخشید دوستم چن وقت پیش با دوس پسرش رابطه مقعد داشته و الان 5 روز از پریودیش گذشته و پریود نشده آیا بارداره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۲۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.استرس و مشکلات هورمونی باعث اختلال در چرخه قاعدگی می شود.

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰
پاسخسلام چند روز پیش دست زدم به منی نامزدم
بعدش دستم با آب برخورد کرد ،حواسم نبود
زدم به واژنم آیا امکان بارداری هس
دستی که با آب برخورد کرده بعد با واژن
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰
پاسخسلام وقت بخیر وقتی آدم رابطه مقعدی داره یکم از آب منی داخل مقعد خالی بشه بعدش یکم از ابش بیرون بیاد ولی تا 10 دقیقه دیگه پاکش کنه امکانش هست باردار بشه چون سه چهار روز از پریودش گذشته
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰

سلام

احتمال باردری باتوجه به توضیحاتی که دادین خیلی پایین هست .استرس و مشکلات هورمونی باعث تاخیر در پریود میشه.توصیه میشه جهت انجام آزمایشات هورمونی به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰
پاسخسلام من چند روز پیش آلت نامزدمو دست میزدم
دستم آغشته به منی شد
اومدم خونه لباس شستم دستم با آب برخورد کرد
حواسم نبود بعد دستمو زدم به واژن
آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با دوس دخترم رابطه از پشت داشتیم هنگام انزال آلت بیرون کشیدم ولی یکم به جلوش ریخته شد به روش. دستمم به جلوش میزدم ولی بعد از ده دقیقه سکس دوباره با دستم جلوشو پاک کردم آیا احتمال بارداری وجود داره یا نه خیلی نگرانیم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰
اگر از پشت معقد دورش دو سه قطره منی ریخته بشه امکان باردار موجود است
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با دوست دخترم سکس داشتم هم دهانی هم از مقعد خواستم بدونم پیشاب یا همون مایع منی باعث حاملگی میشه من دستم به کمی پیشاب آلوده بود و به واژنش دست میزدم آیا امکان حاملگی هست یا ن خیلی نگرانیم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۹۰۰

سلام

احتمال بارداری با پیشاب وجود دارد اما با توجه به توضیحاتی که دادید امکان بارداری وجود ندارد. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه از پشت داشتیم و ایشون سریع موقع انزال الت خودشو بیرون کشید و بیرون تخلیه شد و بلافاصله با دستمال مقعد و اطرافش رو تمیز کردیم ایا احتمالش هست باردار شم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

خیر ، احتمال بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من 16 سالمه باکره هستم وبرای اولین بار رابطع از مقعد گرفتیم روز سه شنبه با دوست پسرم رابطه از مقعد داشتم
ابشو تو مقعدم خالی کرد بعد از چندساعت خونریزی از مقعد داشتم خیلی ترسیدیم خاستیم ب پزشک مراجعه کنیم موقعیتش جور نشد
لطفا میشه شما راهنمایی کنید
بعد اینکه امکان بارداری در صورت داشتن پرده وجود داره؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

احتمالا فشار زیاد و پوزیشن اشتباه باعث خونریزی شده که توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

و احتمال بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من باکره هستم و با نامزدم رابطه از پشت داشتم چهار روز مونده به پریودیم و ده روز از رابطه گذشته جهت اطمینان بی بی چک زدم منفی شد اما استرس دارم که حامله باشم چون حالت تهوع و ورم شکم دارم
کامشپ
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام من اول اردیبهشت یه رابطه از پشت داشتم و دوس پسرم ابشو ریخت در معقد من تمامش رو آیا امکان حاملگی وجود داره امروز وقت پریودم بود ولی نشدم میترسم میشه جواب بدید یا یکی راهنمایی کنه خیلی میترسم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .استرس میتونه باعث تاخیر در پریود شدنتون باشه اما اگر پریود نامنظمی دارین باید آزمایش هورمونی انجام بدین.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۸۰۰
آخه کی تا حالا از کون حامله شده که شما دومی باشید برو دوباره بده حال تو کن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام خوبید من با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم
و اب منیش رو توی مقعدم خالی کرد
با دستمال تمیز کردم و جلوم هم یکم خیس شده بود تمیز کردم
و بعدش قرص اورژانسی خوردم
الان سه چهار روزه ولی پریود نشدم
امکان بارداری وجود داره
هردومون خیلی نگرانیم
لطفا جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . 

10 تا 15 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود میشین..

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم سکس مقعدی داشتم و اون تمام آب منیشو خالی کرد تو مقعد اما وقتی داشتم پاک میکردم به سمت واژن پاک کردم احتمال حاملگی هست؟ بعد از اون چند ساعت از واژن ترشح سفید رنگ دارم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۸۰۰

سلام

با توجه به توضیحاتی که دادید در این شرایط امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۲۰۰
پاسخسلام من 2هفته پیش رابطه مقعدی داشتم وابشوداخل مقعدتخلیه کردولی مقداریش بیرون ریخت نمیدونم باواژن برخوردداشت یان بادستمال پاک کرددوروزبعدش قرص اورژانسی خوردم الان چندروزی هستش رازیانه وزعفران میخوردم چندتالکه خون دیدم زمان پریودیم هستش ولی پریودنمیشم بنظرتون باردارم خیلی استرس دارم خواهش میکنم جواب بدین؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کل منی یا همون آبشون داخل مقعدم خالی شد اما فکر نمی‌کنم با واژنم تماس پیدا کره باشه بعد از یه ساعت هم رفتم شستم و مدفوع هم ازم خارج شده آیا احتمال داره یه کم از منی به واژنم تماس پیدا کنه و. حامله بشم خواهش میکنم زودتر جواب بدید خیلی نگرانم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۱۰۰

سلام

خیر ، با توجه به شرایطی که توضیح دادین امکان بارداری وجود ندارد . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من چندوقت پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم حس میکنم اب منی داخل واژنم ریخته امروز تاریخ پریودیم بوده ولی نشدم امکان بارداری هست یانه؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۰۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام ببخشید من و نامزدم دیروز رابطه مقعدی داشتم وقتی آبش کامل ریخت پشتم احساس کردم که مایع منی به اطراف واژن رفت و بعد از نیم ساعت پاک کردم آیا حامله هستم یا نه
لطفا جواب بدید
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۰۰۰

سلام

خیر، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام‌ببخشید‌من‌دیروز با‌دوست‌دخترم‌رابطه‌مقعدی‌داشتم‌و‌حس میکنم منی ریخته رویه شرتش ولی قرص اظطراریم براش گرفتم و بعد خوردنش ترشحات سفید رنگ داره آیا احتمال حاملگی هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰

سلام

خیر، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام من و نامزدم رابطه مقعدی داشتیم بدون اینکه ابشون به من بخوره ولی چون من شک کردم یک قرص اوژانسی خوردم و به فاصبه 10 روز دوباره رابطه داشتیم مثل سریع قبل من قرص اوژانسی خوردم ایا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام وققتون بخیر من با نامزدم رابظه معتدی داشتیم بعد اب منی ریخت پشتم ولی بعد یکس اعت اب منی اومد بیرون احساس مسکنم ب وسط پام اومد احتمال بادداری داره اخه دل درد دارم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۲۰۰
پاسخسلام من بهمن ماه رابطه مقعدی داشتم و فروردین هم پریود شدم اما اردبیهشت پریود نشدم و بعضی وقتا حالت تهوع دارم
ایا امکان بارداری هست
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۲۰۰
پاسخسلام من بهمن ماه رابطه مقعدی داشتم و فروردین هم پریود شدم اما اردبیهشت پریود نشدم و بعضی وقتا حالت تهوع دارم
ایا امکان بارداری هست
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۲۰۰

سلام 

  با توجه باینکه رابطه مقعدی بوده و شما یک دوره قاعدگی را داشته اید امکان بارداری وجود ندارد. برای تهوع تان بهتر است صبر کنید و اگر ادامه دار بود به پزشک مراجعه نمایید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
پاسخسلام وقتتون به خیر ببخشید یه سوالی داشتم
من و همسرم روز دوازدهم فروردین رابطه مقعدی داشتیم و خب شک دارم که مایع منی اطراف مقعد ریخته شد یا نه و چند دقیقه بعد با دستمال تمیز پاکش کردیم باتوجه به اینکه تاریخ اخرین پریود نامنظم بود و معلوم نیست چون از14اسفند لکه بینی بود و تقریبا میشه گفت18اسفند یا21اسفند پریود شروع شد و فروردین ماه پریود نشد به نظر شما امکان بارداری وجود داره یا خیر مرسی ازشما
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد و با توجه به نامنظم بودن پریود احتمال پریود نشدن همین باشد .توصیه میشه جهت انجام آزمایشات هورمونی به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم با نامزدم و هنگام بیرون کشیدن الت اب منی روی دهانه واژنم ریخت و سریع پاک کردم درحالی ک باکره هستم ایا باردارم یان خیلی استرس شدید دارم و چن روز پشت سرهم دارچین و زعفرون خوردم لطفا راهنماییم کنید ایا بار دارم یان و لکه قهوه ای از من خارج میشه بخاطر چی هست
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰

سلام

ترشحات قهوه ای قبل از پریود طبیعی است اما اگر ناگهانی دچار این مشکل شدید توصیه میشه به پزشک زنان مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
پاسخسلام من با همسرم رابطه از مقعد داشتم و روز اول قاعدگیم بود ایشون منیشونو داخل مقعدم خالی کردن تا جایی که تونستم تمیز کردم امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰

سلام

خیر،امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من 23 فروردین با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و منی کاملا در مقعد تخلیه شد بعد کامل خودمو شستم و دستمال گذاشتم
الان تقریبا سه روزه که لکه بینی دارم آیا احتمال بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام ببخشید از طریق پیشاب امکان بارداری وجودداره؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید من سوالم اینه که من ابواسیر خارجی دارم و تا حالا با نامزدم رابطه مقعدی نداشتم میخواستم ببینم یکی دو بار انجام دادن رابطه مقعدی ضرر داره
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

سلام

خیر ، توصیه می شود با توجه به مشکلی که دارید رابطه مقعدی نداشته باشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام ببخشید کمتر از ماه پیش با دوست دخترم از مقعد رابطه داشتم و فکر کنم وقتی داشتم ارضا می شدم یه قطره از آب منی رو روی پاش ریختم خودش بهم گفت که محض اطمینان خودشو تمیز کرده و بعد ازظهر همون روز هم دوره پریودش شروع شده
آیا امکان بارداری توی این مورد هست؟هنوز دوره پریود این ماهش شروع نشده
لطفا بهم جواب بدین ممنون
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

طبق مواردی که گفتین امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخجناب اگه تمام اب داخل باسن ریخته بشه امکان حاملگی وجود داره? فکر کنم یکم اب ریخت روی واژن ولی با دستمال پاک کردم امکانش هس؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام ممکنه وقتی تو باسن اب منی ریخته بشه دختر حامله بشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام من نامزد دارم بانامزدم که رابطه داشتم مِنی به واژنم ریخته شد اونو پاک کردم و شستم الان موعود پریودم شده ولی مثه همیشه نیست به صورت لکه بینی دیده میشه ایا امکان بارداری خارج رحم یا بارداری طبیعی وجود داره
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

باتوجه به اینکه لک بینی شروع شده و اضطراب در شما باعث لکه بینی شده که جای نگرانی نیست . در مواردی که منی به داخل واژن ریخته شده امکان بارداری هست اما احتمالش خیلی کم هست.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
بنده نامزد دارم و باکره هستم امروز مقدار کمی اسپرم روی سینم ریخت همون موقع دوش گرفتم احتمال داره با جریان اب اسپرم وارد واژن شده باشه و بارداری بدون دخول اتفاق افتاده باشه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۲۰۰

سلام 

امکان بارداری  در این شرایط که شما گفته اید وجود ندارد. احتمال ورود اسپرم به واژن و انتقال آن به رحم زمانی بالاست  که تخلیه منی در ناحیه واژن و یا اطراف واژن اتفاق افتاده باشد. نگران نباشید. توجه داشته باشید احساس نگرانی و اضطراب باعث عقب افتادن پریود می شود . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم نزدیکی از پشت داشتم بعد از تموم شدن کع آبشو داخل ریخت و وقتی کع خواست آلتش در بیاره آب منی کمی روی دیواره واژن ریخته شد و اون با دستمال کاغذی تمیزکرد آیا این کار باعث حاملگی میشودلطفا زود جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و بعد از ارضا شدن کع آلتش در آورد آبش روی واژنم ریخت و با دستمال کاغذی تمیز کرد من زود شستم به وقت پریودم مونده هنوز ولی استرس دارم آیا باعث حاملگی میشود
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلام خیته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ودر عین حال با در آوردن آلتش آب منی روی واژنم تخلیه شد آیا باعث حاملگی میشود
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و در عین در آوردن آلتش آب منی از مقعد و روی واژن ریخت آیا این کار باعث حاملگی میشود
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من 1 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم و اون کامل تخلیه کرد و قبل از تخلیه التش رو به واژن من مالید ولی تخلیه نکرده و باکره هستم اما 1 ماه هست که من پریود نشدم (قبلا هم اکثدا پریود نامنظرم داشتم ولی 2.3‌ماهبود که منظرم میشد)و شکمم اومده جلو و کلی اشتهام زیاد تر شده با روش های سنتی تست بارداری انجام دادم و منفی بود ولی خیلی استرس دارم گریه میکنم ممکنه که باردار باشم؟؟؟
لطفا جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۷۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با نامزدم رابطه از پست داشتیم آبشم داخل ریخت الان 15روز پریود نمیشم آیا احتمال بارداری هست؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من یک ماه پیش با نامزدم رابطه از پشت داشتیم اونم تخلیه کرد کامل ولی نمیدونم که ابش خارج شد با واژن برخورد کرد یا نه چون 4 یا 5 دقیقه شستم تمیز.. حالا هم پریود نشدم آیا احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۲۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰
پاسخسلام من ماه پیش یعد عادت ماهانه رابطه مقعدی با نامزدم داشتم آبشم داخل ریخت هر ماه هشتم میشدم. این ماه 6روز که گذشته یعنی بار دارم ؟
کمامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰
پاسخسلام من 18سالمه و 3روز قبل عادت ماهانه ام سکس از مقعد داشتم اما الان 12روز از وقت عادت ماهانه ام گذشته و نشدم و شکمم یکم اومده جلو ایا امکان بار داری هست؟ لطفا جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰
پاسخمن یک سال پیش رابطه مقعدی داشتم میترسم منی وارد واژنم شده باشه پریودام منظم بود الان دوماهه پریود نشدم امکان حاملگی هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰
پاسخ
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام ،من ماه قبل 23رابطه ی مقعدی داشتم ابشون رو هم خالی کردن همونجا ،پنج دیقه بعدش من پربود شدم به مدت شش روز ولی الان شش روزه از وقت پریودم گذشته و پریود نشدم ایا امکان حاملگی وجود داره؟تو رو خدا زودتر جواب بدین
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام من با نامزدم هفته پیش رابطه داشتیم از مقعد و آب منی را کامل خالی کرد اما با واژن دخول نداشت فقط با پارچه ای ک آب منی را تمیز کرده بود خودم را تمیز کردم
آیا امکان بارداری هست؟ چون تو دوره ای ک چند روز مونده به تایم پریودیم الان پریود نشدم امکانش هست واسه استرس و تغیر فصل باشه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۲۰۰
پاسخ من رابطه مقعدی داشتم و هنوز بکارت دارم
با توجه به اینکه قاعدگی نامنظمی دارم همیشه مثلا سه ماه پیش هیجدهم ماه قبل چهاردهم این ماهم 21 هس فعلا خبری نیس
توی رابطه مقعدی منی کاملا داخل مقعدم خالی شد ولی مطمین نیستم سرازیر شده اب به طرف واژن یا نه چون نامزوم پاک گرد بعد خالی شدن
الان تقریبا یک هفته از وقت ماهانم میگرزه که ترشح سفید رنگ از واژن مشاهده میکنم ایا دلیلش بارداریه ؟؟ یا دلیل دیگه چی میتونه باشه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۱۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم و هنوز بکارت دارم
با توجه به اینکه قاعدگی نامنظمی دارم همیشه مثلا سه ماه پیش هیجدهم ماه قبل چهاردهم این ماهم 21 هس فعلا خبری نیس
توی رابطه مقعدی منی کاملا داخل مقعدم خالی شد ولی مطمین نیستم سرازیر شده اب به طرف واژن یا نه چون نامزوم پاک گرد بعد خالی شدن ایا امکان برداری هس
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۲۱۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۱۰۰
پاسخسلام من یه ماه پیش 18ماهانه شدم ماه پیش14 ماهانه شدم این ماه 21 هست ماهانه نشدم با نامردمم این ماه رابطه مقعدی داشتم احتمال بارداری هست ؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۲۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۶۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر باشه من‌حدود 2یا 3 هفته قبل رابطه مقعدی داشتم آبش هم روی شکمم ریخته
8 روز من‌تا تاریخ پریودیم مونده اما حس میکنم‌ شکمم یکم باد کرده
احتمال بارداری وجود داره؟یا بخاطر اینکه تاریخ پریودیم نزدیکه؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من حدود 2 هفته پیش رابطه مقعدی داشتم،آبش هم روی شکمم ریخت و 10 روز تا پریودیم مونده و یکم‌شکم درد دارم
آیا امکان بارداری وجود داره؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من حدود 2 هفته پیش رابطه مقعدی داشتم،آبش هم روی شکمم ریخت و 10 روز تا پریودیم مونده و یکم‌شکم درد دارم
آیا امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۴۰۰
پاسخسلام من تقریبا 2 هفته پیش رابطه مقعدی داشتم
آبش هم روی شکمم ریخت
احتمال‌بارداری وجود داره؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من یک ماه 5روز پریود نشده بودم با نامزدم ارتباط داشتم از مقعد ولی الت خودش رو روی واژنم میمالوندواز داخل مقعد آبش رو ریخت روی شکم و یکم روی واژن وآب روی شکم ریخته رو باانگشت دستش بزاره داخل واژن احتمال حامله شدن داره تا العانم پریود نشدم توروخدا جوابمو بدین یعنی حامله میشم
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰

سلام

اگر تا به حال قاعدگی شما منظم و سر وقت بوده توصیه میشه جهت یک سری آزمایشات به متخصص مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من تقریبا هفته پیش در 1شب 3بار رابطه مقعدی داشتم و در دوران باروری و تخمک گذاریم بود یکبار و احساس میکنم اب منی به سمت واژنم رفته امکان بارداری هست؟!
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۹۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من تقریبا هفته پیش در 1شب 3بار رابطه مقعدی داشتم و در دوران باروری و تخمک گذاریم بود یکبار و احساس میکنم اب منی به سمت واژنم رفته امکان بارداری هست؟!
M N
۱۴۰۰/۱۲/۰۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من تقریبا هفته پیش در 1شب 3بار رابطه مقعدی داشتم و در دوران باروری و تخمک گذاریم بود یکبار و احساس میکنم اب منی به سمت واژنم رفته امکان بارداری هست؟!
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من تقریبا هفته پیش در 1شب 3بار رابطه مقعدی داشتم و در دوران باروری و تخمک گذاریم بود یکبار و احساس میکنم اب منی به سمت واژنم رفته امکان بارداری هست؟!
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

امکان بارداری  منتفی است 

M N
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من باکره هستم و 11روز بعد از پریود رابطه مقعدی داشتم و اب منی به پشت ریخته شد ولی نگران این هستم به سمت واژن رفته باشه احتمال بارداری وجود داره؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من باکره هستم و 11روز بعد از پریود رابطه مقعدی داشتم و اب منی به پشت ریخته شد ولی نگران این هستم به سمت واژن رفته باشه احتمال بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

نگران نباشید احتمال بارداری تقریبا منتفی است .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من باکره هستم و 11روز بعد از پریود رابطه مقعدی داشتم و اب منی به پشت ریخته شد ولی نگران این هستم به سمت واژن رفته باشه احتمال بارداری وجود داره؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من باکره هستم و 11روز بعد از پریود رابطه مقعدی داشتم و اب منی به پشت ریخته شد ولی نگران این هستم به سمت واژن رفته باشه احتمال بارداری وجود داره؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من تقریبا 11 روز بعد از پریودم رابطه مقعدی داشتم و اب منی به پشت ریخته شد و تمیز شد و من نگران این هستم که اسپرم سمت واژن رفته باشه امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۴۰۰

سلام

در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من چن وقت بخیر
من باکره هستم
یک ماه پیش رابطه مقعدی داشتم که پریودهم بودم و اب منی رو کامل پشت ریخت و با دستمال تمیز کردم و چن ساعت بعد شستم
الان که یه ماه میگذره هنوز پریود نشدم احتمال بارداری وجود داره؟ممکنه که اسپرم به سمت واژن حرکت کرده باشه؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰

سلام

خیر امکان بارداری نیست.

توصیه میشه جهت انجام آزمایشات هورمونی به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیرمن باکره هستم دیروز پریود شده بودم وبانامزدم رابطه از معقد داشتیم و ابشون کامل داخل معقدم ریخت وکمی رو واژنم بعد با دستمال پاک کردم حتمال اینکه حامله بشم هست یان؟ویا قرص جلوگیری بخورم؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰

سلام

خیر نیازی به مصرف قرص نیست.

f.kh kh
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰
پاسخمن توی عقد هستم
هفته پیش با نامزدم رابطه از پشت داشتم بعد از اینکه ارضا شدن و ابشون رو کاملا داخل مقعد خالی کردن التشون رو جای واژن گذاشتن
من چند روز علائم عادت ماهیانه دارم ولی هنوز پریود نشدم سر 22 روز عادت میشم الان امروز روز 23 بود
آیا این ممکنه نشونه بارداری باشه؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام
من عقدم و هفته پیش رابطه از پشت داشتم
کامل ابشونو داخل مقعد خالی کردن
ولی بعدش التشون رو فقط نزدیک واژنم کردن
الان علائم عادت ماهیانه دارم ولی هنوز عادت نشدم
اایا ممکنه بارداری اتفاق افتاده باشه؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام
من عقدم و هفته پیش رابطه از پشت داشتم
کامل ابشونو داخل مقعد خالی کردن
ولی بعدش التشون رو فقط نزدیک واژنم کردن
الان علائم عادت ماهیانه دارم ولی هنوز عادت نشدم
اایا ممکنه بارداری اتفاق افتاده باشه؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام
من عقدم و هفته پیش رابطه از پشت داشتم
کامل ابشونو داخل مقعد خالی کردن
ولی بعدش التشون رو فقط نزدیک واژنم کردن
الان علائم عادت ماهیانه دارم ولی هنوز عادت نشدم
اایا ممکنه بارداری اتفاق افتاده باشه؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۳۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۱۰۰
پاسخسلام من رابطه بدون دخول داشتم اصلا التشون بهم نخورده ، خیلی با واژن فاصله داشت و بالای باسنم بود، پیشاب میتونه خودش رو توو اون فاصله بروسونه به دهانه واژن؟امکان بارداری با پیشاب زیاده با این شرایط
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۱۰۰
پاسخسلام من رابطه بدون دخول داشتم اصلا التشون بهم نخورده ، خیلی با واژن فاصله داشت و بالای باسنم بود، پیشاب میتونه خودش رو توو اون فاصله بروسونه به دهانه واژن؟امکان بارداری با پیشاب زیاده با این شرایط
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰

سلام

زمانی احتمال بارداری با پیشاب هست که به طور کامل وارد واژن شده باشه. در این شرایطی که ذکر کردید خیر احتمال بارداری نیست.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۳۰۰۰
پاسخسلام ممنون از سایتتون ببخشد رابطه معقدی داشتم ولی چند روزی از زمان قاعدگیم میگذره میخواستم بدونم دلیلش چیه یا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰

سلام

خیر امکان بارداری نیست .توصیه میشه آزمایشات هورمونی و سونوگرافی رحم و تخمدان انجام دهید.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۸۰۰
پاسخببخشید من رابطه بدون دخول‌ داشتم بکارت هم دارم ابشون هم اصلا روی‌واژن خالی نشد! حتی الت ها روی هم‌ نبودن. فقط التشون بالای‌باسنم بود.. من از‌ پیشاب میترسم. ایا با این توضیحات بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۳۰۰۰

سلام

خیر ،امکان بارداری وجود ندارد.

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام ممنون از سایت خوبتون من رابطه بدون دخول داشتم و بکارتم دارم، اصلا التشون به واژنم برخورد نداشت و بالای باسنم بود، من از این میترسم که پیشاب با اب دهنشون رفته باشه داخل واژنم! ایا همچین چیزی ممکنه؟ یا خیر؟ ممنونم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام ممنون از سایت خوبتون من رابطه بدون دخول داشتم و بکارتم دارم، اصلا التشون به واژنم برخورد نداشت و بالای باسنم بود، من از این میترسم که پیشاب با اب دهنشون رفته باشه داخل واژنم! ایا همچین چیزی ممکنه؟ یا خیر؟ ممنونم
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۳۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من ماه قبل دی ماه قرص اورژانسی مصرف کردم و 12 روز بعدش پریود شدم، بعد از اون تااین ماه بهمن ماه 3 بار رابطه از پشت داشتم تو فاصله زمانی مختلف و نامزدم موقع خروج آلت آبشون ریخت روی واژنم منم تمیز نکردم، الان وقت پریودمه 4 روزه لکه بینی دارم و پریود نشدم، احتمال بارداری هست با این علائم لکه بینی، یا بخاطر مصرف قرص اورژانسی ماه قبل هست؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من ماه قبل دی ماه قرص اورژانسی مصرف کردم و بعد از 12 روز پریود شدم بعد از اون تا این ماه ( بهمن ماه) سه بار رابطه از پشت داشتم تو فاصله زمانی مختلف، و نامزدم موقع خروج آلت آبشون ریخت روی واژنم منم تمیز نکردم، الان وقت پریودمه 4 روزه لکه بینی دارم و پریود نشدم، احتمال بارداری هست با این علائم، یا بخاطر مصرف قرص اورژانسی ماه قبل هست؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۳۰۰۰

سلام

خیر امکامن بارداری نیست.قرص اورژانسی باعث بهم خوردن قاعدگی میشه.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخمن دو هفته پیش رابطه مقعدی داشتم ولی آبشو روی کمرم خالی کرد با دستمال پاک کردش و اون دستمال رو روی واژنم یک لحظه کشید من الان خیلی بد حالت تهوع دارم اصلا نمیتونم غذا بخورم خیلی استرس دارم که حامله باشم توروخدا کمکم کنین ازاسترس نمیتونم برام بی بیچک بزنم
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰

سلام

خیر، امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام من روز 6 پریودم رابطه از جلو داشتم کلا هم دوره پریودم 4 روزه هست ولی مایع منی بعد از خارج شدن از واژن و بعد از چند دقیقه ریخته شد روی شکمم میخوام بدونم احتمال حاملگی هست ؟ خیلی استرس دارم هیچ قرصی هم نخوردم میشه جواب بدین الان 1 هفته هست میگذره و احساس حالت تهوع دارم نمیدونم از استرس هست یا بارداری میشه جواب بدین
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام من روز 6 پریودم رابطه از جلو داشتم کلا هم دوره پریودم 4 روزه هست ولی مایع منی بعد از خارج شدن از واژن و بعد از چند دقیقه ریخته شد روی شکمم میخوام بدونم احتمال حاملگی هست ؟ خیلی استرس دارم هیچ قرصی هم نخوردم میشه جواب بدین الان 1 هفته هست میگذره و احساس حالت تهوع دارم نمیدونم از استرس هست یا بارداری میشه جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰

سلام

بله احتمال داره.تا 72 ساعت بعد از رابطه میتونید قرص اورژانسی مصرف کنید .اگر مصرف نکردین باید زمانی که پریودتون عقب افتاد آزمایش بارداری انجام بدین .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۵۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من با نامزدم رابطه از پشت داشتم موقع خروج آلت آبشون ریخت روی واژنم، منم خودمو تمیز کردم ولی کامل نه، الان وقت پریودمه دوروزه لکه بینی دارم احتمال بارداری هست؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۷۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشین
من حدود یه ماه پیش رابطه از پشت داشتم و تمام اب رو داخل پشتم ریخت و یخورده هم تو پشتم داخل شلوارم ریخت ولی خودمو نشستم امکان داره همون اب با واژنم برخورد کرده باشه؟ الان چند روزه پریود هم نشدم ایا امکار بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۲۰۰
پاسخسلام خاهشا جواب بدین امکانش هست خانم از پشت باردارشه اخه طرف شکمش بدجور درد میکنه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۲۰۰
پاسخسلام خاهشا جواب بدین امکانش هست خانم از پشت باردارشه اخه طرف شکمش بدجور درد میکنه
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۱۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 5شنبه رابطه از پشت داشتم و تمام اب رو داخل پشتم ریخت ی خورده هم موقع خروج از پشتم رو شلوارم ریخت ، سریعا رفنتم خودمو شستم میخواستم بدونم حامله هستم؟ اخه عادت ماهانم 27ام و من همه علائم پریودی مانند سینه درد و شکم درد و دارم ممنون میشم کمکم کنید
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۰۰۰

سلام

خیر، امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من هفته پیش با همسرم رابطه پشت داشتم نمیخاستم ک باردار بشم ولی آب منی رو ریخت داخل مقعد و کمی ازش ریخت رو واژونم ولی فوری خودمو تمیز کردم آیا امکان بارداری وجود داره خواهش میکنم جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۱۱۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۱۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر.بعد از دو سری پریودی امکان بارداری هست؟!
و اینکه من نزدیک بیکینیم احساس می کنم اندازه یه لوبیا ورم کرده چه مشکلی میتونه باشه؟باید برم دکتر؟و اینم بگم من ورزش های سنگینی انجام میدم
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۱۰۰۰

سلام 

خیر امکان بارداری نیست .

اگر در اطرف واژن و یا ناحیه تناسلی چیز غیر طبیعی مشاهده می کنید توصیه میشه حتما توسط متخصص معاینه بشید تا مشخص بشه.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۶۰۰
پاسخسلام امکان بارداری با دست اغشته به منی یا دستمال اغشته به منی وجود دارد؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۰۶۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۳۰۰
پاسخسلام من هفته پیش با نامزدم رابطه دهانی داشتیم بعد اینکه اب منی اومد با دستمال تمیز کرد اما بعدش دستشون ب واژن من برخورد کرد ولی نمیدونم کامل دستشون از منی تمیز شده بود یا نه.
امکان بارداری هست؟ هنوز روز موعود پریودیم نرسیده .لطفا اگه میشه زودتر جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۰۳۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
ببخشید من باکره هستم و با نامزدم رابطه مقعدی داشتم منی رو کامل داخل ریخت. منم پریوود بودم
و اصلاهم بیرون نیومد.بعدش با دستمال تمیز کردم اطرافو ایا امکان دااره اسپرم با دستمال نزدیک واژنم شده باشه؟احتمال بارداری است؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۰۳۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
ببخشید من باکره هستم و با نامزدم رابطه مقعدی داشتم منی رو کامل داخل ریخت. منم پریوود بودم
و اصلاهم بیرون نیومد.بعدش با دستمال تمیز کردم ایا امکان بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۳۰۰۰
پاسخسلام یه سوال داشتم
ممنون میشم راهنماییم کنین
منو نامزدم
تازه نامزد کردیم
بعد
تو دوران نامزدی
یکم رابطه داشتیم
اما دخول انجام نگرفت
حتی دستگاه تناسلی مون
بهم برخورد نکرد
بعد
خانوم من بخاطر اطمینان
تو 8 ماه
3 بار اوژانسی مصرف کرد
بعد
دفعه اخر که نزدیکی داشتیم
اصلا اب منیم برخورد نکرده
ولی الان خانومم 2 ماهه پریود نشده
و دختره
یعنی کلا رو دسمال ریخته شد
بازم ترس داریم
قبل مراسم ازدواج
باردار شه
شما چی پیشنهاد می کنین؟
چیکار کنیم
و ایا قرص اوژانسی
باعث بهم خوردن پریود میشه؟
بیبی چک هم استفاده کرد
منفی بود
ممنون میشم راهنماییم‌ کنین
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۳۰۰۰
پاسخ
سلام یه سوال داشتم
ممنون میشم راهنماییم کنین
منو نامزدم
تازه نامزد کردیم
بعد
تو دوران نامزدی
یکم رابطه داشتیم
اما دخول انجام نگرفت
حتی دستگاه تناسلی مون
بهم برخورد نکرد
بعد
خانوم من بخاطر اطمینان
تو 8 ماه
3 بار اوژانسی مصرف کرد
بعد
دفعه اخر که نزدیکی داشتیم
اصلا اب منیم برخورد نکرده
ولی الان خانومم 2 ماهه پریود نشده
و دختره
یعنی کلا رو دسمال ریخته شد
بازم ترس داریم
قبل مراسم ازدواج
باردار شه
شما چی پیشنهاد می کنین؟
چیکار کنیم
و ایا قرص اوژانسی
باعث بهم خوردن پریود میشه؟
بیبی چک هم استفاده کرد
منفی بود
ممنون میشم راهنماییم‌ کنین
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۰۳۰۰

سلام

روشی که  قرص اورژانسی مصرف کردین اشتباه بوده.مصرف زیاد قرص اورژانسی عوارض داره.

بارداری زمانی اتفاق میوفته که اسپرم کامل وارد واژن بشه . یکی از دلایل پریود نشدن میتونه اختلالات هورمونی باشه که برای تشخیص قطعی حتما باید آزمایشات لازم انجام بشه.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۳۰۰۰
پاسخسلام
من پنج روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ولی احساس کردم منی با واژنم برخورد کرد و بعد از 14 ساعت اورژانسی مصرف کردم.
من باکره ام و عقدی ام . ولی شکمم ورم کرده.
احتمالش هست من باردار باشم؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۳۰۰۰
پاسخسلام
من شنبه با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ولی احساس کردم منی روی واژنم ریخته شد و بعد از 14 ساعت اورژانسی استفاده کردم
الان 5 روز میگذره ولی پریود نشدم امکانش هست باردار باشم؟ شکمم هم احساس میکنم ورم کرده.احتمالش هست باردار باشم؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۳۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۸۰۰
پاسخسلام خسته نباشید شب خوش تورو خدا میتونید زود جواب من رو بدید من نامزد هستم با نامزدم رابطه مقعدی داشتم بعد آبش رو کامل داخل مقعدم ریخت بعداز اون سریع رفتم خودم رو شستم حس میکنم آبش نیومده بیرون ممکن هست باردار بشم خیلی میترسم تورو خدا زود بگید
کاکش
۱۴۰۰/۱۰/۲۸۰۰

سلام

خیر امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۴۰۰
پاسخسلام من امروز صبح رابطه مقعدی با نامزدم داشتم و آبشو داخل مقعدم خالی کرد و بعد از رابطه من رفتم خودمو کاملا شستم چند لحظه پیش حس کردم خیس شدم و دیدم مایع منی از مقعدم خارج شده و به و واژینال مالیده شده امکان بارداری هست
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۳۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه داشتم با دستم آبشون آوردم و با دستمان دستم رو خشک کردم و بعد از پنج دقیقه به واژنم دست زدم و الان نزدیکه 15 روز از وقته پریودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که من حامله شده باشم ؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و ابشو ریخت تو باسنم بلافاصله خودمو شستم ولی بعد 1 ساعت از مقعدم اب خارج شد و خیس شدم میترسم ریخته باشه تو واژنم قرص اورژانسی هم خوردم امکان بارداری هست ؟؟
تورو خدا زود جوابمو بدید من میترسم
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۲۵۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۲۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه داشتم با دستم آبشون آوردم و با دستمان دستم رو خشک کردم و بعد از پنج دقیقه به واژنم دست زدم و الان نزدیکه 15 روز از وقته پریودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که من حامله شده باشم ؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۲۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه داشتم با دستم آبشون آوردم و با دستمان دستم رو خشک کردم و بعد از پنج دقیقه به واژنم دست زدم و الان نزدیکه 15 روز از وقته پریودیم میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که من حامله شده باشم ؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۲۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۲۰۰
پاسخسلام حدودا 1ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم و اب داخل مقعد کامل تخلیه شد اما سریع شستن و تمیز کردن و قرصی هم نخوردن الان 3 روز از تاریخ قاعدگیشون میگذره پریود نشدن و یکی دوروزه که علائم پریودی رو دارن البته هر چند وقت ی بار تاریخ عوض میشد قبلا میخواستم بدونم احتمال حاملگی هست؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۲۵۰۰

سلام

خیر امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد بابد آزمایش هورمونی انجام بدن.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۲۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من دیشب با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کاملا ابش داخل مقعد من ریخته شد و من رفتم شستم بعدش شک دارم چیزی مونده یا نه میخواستم بدونم که امکان بار داری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۲۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۵۰۰
پاسخسلام من نامزد هستم و در روز آخر پریودیم رابطه از مقعد داشتم که ابشو کلا داخلم خالی کرده میخواستم بدونم احتمال اینکه باردار بشم هست ؟؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰
پاسخسلام من دیروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و ایشون آبش رو کامل تو مقعد من خالی کرد بلافاصله رفتم دستشویی و شستمش ولی بعده یکی دوساعت احساس کردم یکم خیسم امکانش هست اب از مقعد خارج بشه و وارد واژن باشه که باعث بارداری بشه؟ ؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰

سلام

بله از مقعد خارج میشه .امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام
من تقریبا یک ماه پیش یا کمتر رابطه ی معقدی داشتم ابشو توم ریخت و قرص اورژانسی خوردم یبار دیگم رابطه داشتم و کاملا راعیت کردیم حتی ابشو بیرون ریخت ولی رفتم و خودمو و تمیز کردم و شستم قرص جلو گیری از بار داری نخوردم دیگ ولی بعد از کمتر از یک هفته پریود شدم. الان دو سه روز دیگ مونده تا پریود اصلی بشم آیا امکان بارداری وجود داره یا نه حس میکنم شکمم یکم ور کرده خیلی پر خور شدم با کره هستم
خواهش میکنم لطفا جواب بدید دارم میمیرم از استرس
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰

سلام

خیر ،اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام من این ماه چهارم از پشت رابطه داشتم و مایع منی کامل در باسن ریخته شد منم بعدش چیزیو پاک نکرد
ماه پیش یازدهم پریود شدم ولی دوره قاعدگی نامنظمی دارم
الان دو روز از پریودیم میگذره امکان حاملگی وجود داره؟؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۲۰۰
پاسخسلام من دیشب با نامزدم رابطه داشم از پشت اون ابشو بین باسنم خالی کرد من با دسمال پاک کردم ولی ن کاملن بدش که به خونه امدم کاملن تو حموم شستم خدمو ایا امکان بارداری وجود دارع استرس دارم لطفن زود تر جواب بدین ممنون
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۲۰۰
پاسخسلام من دیروز رابطع از پشت داشتم نامزدم ابشو بیرون ریخت و من با دسمال پاک کردم ولی کامال ن نیم تا چهل پنج دقیقه بدش رفتم خموم و کاملن خودمو شستم امکان بارداری هست ایا؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۴۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۰۰۰
پاسخسلام من چهار ماه قبل با دوس پسرم از پشت رابطه داشتیم و آبش رو کامل در مقعد خالی کرد در طی این چهار ماه هیج رایطه دیگه ای نداشتیم و من به صورت مرتب و سر وقت پریود میشدم اما این ماه هنوز پریود نشدم ینی احتمال بارداری هست؟ لطفا جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۱۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۹۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه معقدی دارم هر ماهم سر وقش پریود میشدم اما الان پنج روزه از وقت پریودم میگذره هنوز پریود نشدم میتونه علتش بارداری باشه اصلا هم از طریق واژن نزدیکی نداشتیم الان پریود نشدنم فکرمو درگیر کرده علتش چی میتونه باشه
خواهش میکنم زود جوابمو بدید
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۹۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه معقدی دارم هر ماهم سر وقش پریود میشدم اما الان پنج روزه از وقت پریودم میگذره هنوز پریود نشدم میتونه علتش بارداری باشه اصلا هم از طریق واژن نزدیکی نداشتیم الت پریود نشدنم چی میتونه باشه خواهش میکنم جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۱۰۰

سلام

خیر امکان بارداری نیست.

مشکلات هورمونی و یا استرس میتونه باعث پریود نشدنتون باشه که برای تشخیص قطعی باید آزمایش بدید.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۷۰۰
پاسخسلام من در30آذر ماه بامامزدم رابطه از پشت داشتیم و کامل آیشو ریخت در باسن من ومن پاک نکردم و هنوز وقت پریودم نشده
آیاامکان بارداری هست؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدبن
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۰۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۶۰۰
پاسختوروخدا جواب بدید از استرس میمیرم . من چاهار ماه پیش رابطه از پشت داشتم دوبار مایع منی هم با واژنم برخورد داش . بعد اون رابطه من پریود شدم چاهار ماه هم گذشته و الان من پریود نشدم ده روزه آیا امکان بارداری هس؟؟؟(
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۰۶۰۰

 خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۴۰۰
پاسخببخشید یه سوال چند وقته خیلی دهنمو مشغول کرده و حقیقتا خیلی استرس دارم من 28 آبان روز دهم سیکل نامزدم باهاش رابطه مقعدی داشتم و موقع انزال آلت رو خارج کردم ولی میترسم شاید یک قطره خیلی کم روی واژنشون یا مقعدشون ریخته باشه ولی با توجه به اینها نامزدم 23 آبان ماه با 6روز تاخیر پریود شدن دقیق مثل ماه قبل حالا با این وجود احتمال بارداری هنوز وجود داره همه بیبی چک ها هم منفی بود حالا استرس من از اینه که توی اینترنت نوشته بود یه بارداری وجود داره به اسم بارداری پنهان که فرد تا موقع زایمان هیچ علامتی نداره و مثل قبل پریود میشه و اصلا متوجه بارداریش نمیشه آیا این مطلب حقیقت داره؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۰۵۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۲۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم 23 ابان که موقع ارضا الت رو بیرون کشیدن و منی رو دستمال ریختن بعد اون 2 آذر سروقت پریود شدم ولی الان که وقت پریودم هست نشدم امکان بارداری هست؟خواهش میکنم زودتر جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۰۵۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۲۰۰
پاسخسلام
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۳۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دیروز با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم و ابشو کامل ریخت تو بعد از یک ساعت چند لکه خون بیرون اومد و ساعاتی بعد پریود شدم امکانش هست پرده بکارتم پاره شده باشه؟با بوی غذا هم حالت تهوع میگیرم
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۳۰۰۰

سلام

وارد شدن آلت تناسلی و شی به داخل واژن باعث آسیب به بکارت میشه و رابطه مقعدی آسیبی به بکارت نمیزنه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۹۰۰
پاسخبا سلام و خسته نباشید.
من دوماه پیش از پشت رابطه مقعدی داشتم و آبشون کاملا تخلیه شد در مقعدم .یکم حس کردم اب بیرون ریخت و با نزدیک واژن تماس پیدا کرد ولی سریع پاک کردم و شستم و هیچ قرص ضد بارداری هم استفاده نکردم و بخاطر اینکه پریودیم عقب نیوفته دوتا سوزن پروژسترون زدم و چند روز بعدشم پریود شدم والان بیست روز از پاکیم میگذره آیا باز هم امکان بارداری وجود داره یا ن؟!
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۹۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۶۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من حدود 20روز پیش با همسرم رابطه مقعدی داشتم آبشو کامل داخل ریخت من هم زود رفتم دستشویی با فشار آب زیاد گرفتم داخل مقعدم تا آب خارج بشه بعد از دو روز چندتا لکه از من خون اومد تمام حالا الان 1ماه از پریودیم گذشته هنوز پریود نشدم احتمال بارداری وجود داره؟ ناگفته نماند که من تنبلی تخمدان و کیست های ریز دارم و دیر یا زود میشه پریودام ولی تخمک هام بارور یعنی اگه یبارم بریزه باردار میشم حالا احتمالش هست که باردار باشم؟ ترو خدا جوابمو بدیت ممنون میشم
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۷۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

تنبلی تخمدان باعث میشه پریود منظمی نداشته باشین توصیه میشه جهت درمان به پزشک مراجعه کنید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۵۰۰
پاسخمن در ماه اخیر چند بار رابطه مقعدی و تماس آلت ها داشتم
مایع منی دور از واژن تخلیه شد اما از پیشاب مطمن نیستم
الان ده روزه که پریودیم عقب افتاده
و چند روز پیش دوتا تست بیبی چک زدم منفی بود
دیروز هم سونوگرافی رفتم و گفتن مشکلی نیست
و اینکه سه روز پیش آمپول پروژسترون زدم
چقدر احتمال بارداری دارم؟خیلیییی زیاد استرس دارم ممنون میشم زودتر جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۷۰۰

سلام

امکان بارداری وجود ندارد.

بعد از زدن آمپول یک هفته بعد باید پریود بشین.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام من دیروز با همسرم رابطه مقعدی داشتم و ابش رو توی دستمال خالی کرد البته من باکره هستم چون عقدیم الان هفت روز از اتمام پریودم میگذره ایا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۳۰۰
پاسخلطفا جواب بدین من دو روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ایشون مایع منی رو کمی ریخت داخل مقعد ولی کمیش ریخت روی واژن و اطرافش ولی زود پاک کردن با دستمال اثری نموند منم چند دقیقه بعد با آب شستم اومدم عصر فورا یه قرص ضد بارداری خوردم
با کره هم هستم لطفا جواب بدین دارم از نگرانی میمیرم آیا امکان بارداری هست یا نه ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۳۰۰

سلام

باید اسپرم وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته .

اگر 10 روز بعد از مصرف قرص پریود نشدین به پزشک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر ببخشید من چند روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کامل منی رو داخل مقعد خالی کردم الان نامزدم احساس میکنه حاملست و 1 بار هم حالشون بد شده ایا امکان حاملگی وجود داره خواهشا جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام ببخشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم و من کل منی رو خالی کردم و آب منی خارج شده بود و تمیز نکرده بودند و یک هفته بعدش بیبی چک زدیم منفی بود ولی 5 روز مونده بود به زمان پریود شدنش آیا بارداری امکان داره یا نه؟ میگن ک حالت تهوع دارم کمی و به بوی غذا حالم بهم میخوره
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . 

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام من روز 9سیکلم بانامزدم نزدیکی از پشت داشتم ابشو بیرون ریخت ولی من از ترس پیشاب دوروز بعدش قرص اورژانسی خوردم .3روز بعدشم باز رابطه داشتیم ولی اصلا ارضا نشد من از ترس عوارض قرص دیگه مصرف نکردم.
الان 2هفته از مصرف قرصم میگذره ولی پریود نشدم . تا تایم اصلی پریودم7روز مونده. چقدر دیگه ممکنه تاخیر داشته باشه ؟ممکنه حامله باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰

سلام

بعد از مصرف قرص اورژانسی یک هفته تا 10 روز بعد باید پریود بشین اگر نشدین باید به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۱۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید .من در روز 6 ام پریودیم رابطه مقعدی داشتم در حد چند دقیقه و ایشون توی دستشون ارضا شدن و آب منی روی من و اطراف واژن نریخت. باکره هم هستم و اینکه قرص اورژانسی نخوردم. 26 ابان رابطه داشتم و الان 15 اذره .18 روز از رابطه و 11 روز از تخمک گذاری میگذره .دوبار هم بی بی چک زدم منفی بود.آیا نگران باشم؟ روز 10 ام تخمک گذاری هم بی زدم دوباذه منفی بود ممنون میشم جواب بدین .دوباره بی بی چک بزنم یا نع؟ خیلی استرس دارم .لطفا جواب بدین. ممنون میشم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۱۱۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم .دو هفته بعدشم پریود شدم ولی حس میکنم زیر شکمم یکم ورم کرده آیا احتمال بارداری وجود دارد؟!
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۱۳۰۰

سلام

چون پریود شدین امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۴۰۰
پاسخسلام من 17 شهربور رابطه از مقعد داشتم
ابشو داخل باسن من خالی کرد
ولی من سریع رفتم دسشویی شستم
اخر شهریور سرتایمم پریود شدم
مهر هم پریود شدم
اما ابان ماه پریود نشدم تا الان
پرده بکارت هم دارم
ممکنه حامله شده باشم؟
خواهش میکنم جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۲۰۰
پاسخروز پنجشنبه با نامزدم رابطه داشتیم البته مقعدی ایشون باکره هستن من موقع انزال آلت رو خارج کردم و دور از ایشون منی رو تخلیه کردم ولی میترسم شاید یک قطره خیلی کم روی مقعد یا توی مقعدشون ریخته باشه البته خیلی بعید می‌دونم چون لحظه ای که احساس کردم منی میخاد بیرون بیاد آلت رو خارج کردم الان خیلی استرس دارم که خدایی نکرده اتفاقی نیفتاده باشه میخواستم بدونم نظر شما چیه امکانش هست؟ چون قرص اورژانسی هم مصرف نکردن
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰

سلام

خیر امکان بارداری نیست

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۳۰۰۰
پاسخسلام
حدود یک هفته پیش رابطه از پشت داشتم ک آبش رو کمرم ریخت،خیسی رو روی واژن حس کردم و سریع شستم.
الان توهم زدم که شکمم بزرگ شده،چ نظری دارید؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۳۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید ما روز شنبه یک نزدیکی داشتیم و روز سه شنبه همسرم پریود شد ولی الان بعد از تموم شدن پریودش یکمقدار حالت تهوع و سر درد داره (البته این موضوع رو هم ذکر کنم که ما دخول از واژن انجام ندادیم و فقط از روی واژن مالیدن انجام دادیم و منی ای هم روی واژن ایشون ریخته نشد) (البته همسرم به صورت معمول گاهی سر درد و تهوع میگیرد)
میخواستم ببینم با وجود این مراقبت ها و پریود شدنش باز هم امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۳۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰
پاسخسلام با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و نزدیک به انزال آلت رو خارج کردم و دور از ایشون تخلیه شد ایشون هم باکره هستن میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۳۰۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۷۰۰
پاسخسلام ببخشید.من یه هفته پیش رابطه مقعدی داشتم که تمام اب منی رو در مقعدم خالی کرد اما حس کردم که چند قطره خارج و با ترشحات خودم مخلوط شد ولی سریع پاک کردم و شستم واز هیچ قرصی هم استفاده نکردم و از استرس بعد از یه هفته دوتا سوزن پروژسترون زدم که زودتر پریود بشم .آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
من 22روزه که پریود نشدم ولی یکم زیر دلم درد میکنع و بدنم مدام گرم و سرد میشه . لطفاً کمکم کنید چون قرص نخوردم و این سوزن هارو زدم استرس دارم
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰

سلام

یک هفته بعد از زدن آمپول پروژسترون باید پریود بشین.

اگر پریود نشدین بایدبرای انجام آزمایشات هورمونی و سونوگرافی به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۵۰۰
پاسخسلام با نامزدم رابطه از مقعد داشتم نزیدیگ پریودیم بود نامزدم منی رو بیرون ریخت اصلا با من هیچ تماسی نداشت ولی پریود نشدم اون ماه ولی ماها دیگش شدم سرموقع و اینک پرده بکارت دارم
میخواستم بدونم بارداری امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۳۰۰
پاسخسلام ببخشید ، من تقریبا 8 روز پیش از پشت رابطه داشتم ، مطمئن نیستم که مایع منی ، کامل وارد مقعد شده یا نه. تقریبا یک روز بعد از رابطه ، علائمی داشتم که نگرانم کردن. حالت تهوع ، سوزش سر دل ، یبوست ، کلیه درد ، تپش قلب ، اضطراب ، اواخر هم تب داشتم. از یکی دو ساعت بعد از رابطه تا امروز ، قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم ( روزی یک عدد ). امکانش هس باردار باشم؟ ممنون میشم جواب بدین.
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۲۳۰۰

سلام 

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۲۰۰
پاسخسلام ببخشبد من رابطه ازپشت داشتم امابعدش ابش ریخت بین واژنم و درد شدیدداشتم بعدش یکم هم لکه بینی امکان بارداری هست؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۱۵۰۰

سلام

اگر آّب منی وارد واژن نشده باشه امکان بارداری نیست.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۲۰۰
پاسخدوره قاعدگی من 5 روزه است و من روز چهارم با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و آبشو کاملا تو مقعدم خالی کرد و بعد من با دستمال بدنمو تمیز کردم و فورا شستشو دادم. با این حال نمیدونم آب منی از مقعدم خارج شده یا نه. آیا امکان بارداری هست؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۱۲۰۰

سلام

بعد از دخول آب منی از مقعد خارج میشه.

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۱۰۰
پاسخسلام ببخشید شخصی رابطه مقعد داشته هفته بعدش پریود شده سوزش و خارش در ناحیه واژینان داره ایا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۱۲۰۰

سلام

خیر،سوزش و خارش میتونه علائم عفونت باشه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید اگه تو تاریخ موعود پریودی رابطه داشته باشی از جلو با رعایت بهداشت و اینا تاریخ پریودی به تاخیر میوفته یا نه؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۹۰۰
پاسخسلام پرده داشته باشیم هم احتمال حامله شدن هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۰۳۰۰

سلام

بله،پرده بکارت مانع بارداری نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۷۰۰
پاسخسلام من و نامزدم حدود ی هفته پیش رابطه از پشت داشتیم ابش رو کامل داخلم ریخت بد ی ساعت هنگام راه رفتم ابشون بیرون ریخت و ب واژنم خود اما سری خودمو پاک کردم شستم بد از اون روز احساس سنگینی سر کمر درد حالت خستگی شدید دارم ایا امکانش حس حامله باشم؟؟؟؟ لطفا سری جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۰۳۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۷۰۰
پاسخسلام من دیروز با نامزدم از پشت رابطه داشتم و وقتی ارضاشدن ریخت بین پاهام وبلافاصله با دستمال پاک کرد من حس کردم به واژنم برخورد کرد 17ساعت بعدش دوتا قرص اورژانسی خوردم
احتمال داره بارداربشم؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۰۳۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۰۰۰
پاسخمن با نامزدم (ینی صیغه هستیم) رابطه از معقد داشتم، ولی نمیدونم منی ریخت داخل معقد یانه اما فک نمیکنم ولی باز شک دارم
ولی باکره هستم اما خیلی میترسم و استرس دارم امکان بارداری هس؟؟خاهشا جداب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۲۱۰۰

اگر وارد واژن شده باشه امکان بارداری هست.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۱۵۰۰
پاسخسلام ببخشید من هفته ی پیش با نامزدم رابطه ی معقدی داشتم ابش را کامل ریخت داخلش بعد این خارج شد فکرکنم به واژنم برخود کرد ولی فورا با دستمال تمیزش کردم امکان حاملگی وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۱۷۰۰

سلام 

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۱۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دو هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و آبش رو داخل مقعدم ریخت نمیدونم ک یخورده رو وارژنم ریخته یا ن باکره هستم الان دوسه روزه انگار شکمم نبض میزنه ایا امکان بارداری هست من هنوز وقت پریودیم نشده توروخدا جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۱۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۱۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دیروز رابطه مقعدی داشتم ،و همسرم آبشو ریخت داخل مقعد اما امروز پس از نزدیکی از جلو گویا آیا آب از مقعد خارج شده! احتمال برگشت آب منی از مقعد حین رابطه از جلو وجود داره؟ قرص اورژانسی بلافاصله هم خوردم
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۱۷۰۰

سلام

اگر وارد واژن شده باشه احتمال بارداری هست .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۶۰۰
پاسخسلام یه هفته پیش خواهرم با نامزدش رابطه معقدی داشت و نامزدش ابش رو داخل معقد ریخت ولی نمیدونه ک رو وارژنش یخورده ریخته یا ن باکره هم هست امکان بارداری هست نگران هستن توروخدا جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۷۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر بنده چند روز پیش با نامزدم رابطه معقدی داشتم منی رو داخل معقدم ریخت نمیدونم یه کوچولو رو وارژنم ریخته یا ن باکره هم هستم بعد 3 روز حالت تهوع دارم امکان بارداری هست توروخدا کمکم کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۴۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۳۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من اواسط فروردین ماه دو یا سه روز بعد از پریودی رابطه مقعدی با پارتنرم داشتم و دوهفته بعدش پربود شدم ماههای بعد نزدیکی پریود شدم ولی اواسط شهریور ماه بجای پریودی ترشحات خونی شروع شده هنوز دارم بدون هیچ دردی فقط سوزش نوک سینه دارم خستگی سنگینی ساق پا ایا بارداری خارج از رحمی هست اصلا بعد از گذشت پنج شش ماه هر بار پریود شدن بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۴۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۳۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر بنده با دوست دخترم رابطه مقعدی داشتم منی رو بیرون از مقعد خالی کردم بعد از یکی دو دقیقه پاکش کردم بعد رفت خودشو شستشو داد احتمال داره که تو این دودقیقه اب منی به واژن سرازیر شده باشه و حامله بشه فعلا پریود هم نشده چون دو روز گذشته از این اتفاق لطفا بهم پاسخ دهید
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۳۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۰۰۰
پاسخسلام من 23 ماه دو روز بعد از اتمام دوره پریودی رابطه مقعدی داشتم نمیدونم منی کجا خالی شد همسرم میگه که چیزی نبود ولی من از ترس فردا صب بعد از 15 ساعت ی قرص اورژانسی خوردم که الان بعد از دو هفته خونریزی خیلی کمی داشتم که بعد از 2 روز بند اومده
ایا امکان بارداری هست هفته بعد موعد اصلی پریودیمه
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۱۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۸۰۰
پاسخسلام
من 9 ام ماه پیش پریود بودم
8،9 اروز بعدش با دوست پسرم رابطع از پشت داشتم
نمیدونم مایعش ریخته شد تو واژنم با نه
ولی باید 9 ام میشدم
ولی 3 روز لک داشتم الانم زیر دلم درد میکنه و کلافم
تنبلی تخمدانم دارم
دیان مصرف میکنم
احتمال بارداریم هست یعنی؟!
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۱۰۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 2روز پیش با نامزدم رابطه از واژن داشتم .وبعد از مقعد هم رابطه داشتم البته از کاندوم استفاده کردیم.زمانی که آلت داخله مقعد بود پاره شده بوده و نامزدم مایه منی رو داخل مقعد ریخته و بعد از دراوردن مقعد حس کردم از مقعدم مایه بیرون ریخته و فورا با دستمال پاک کردم و بعد از 1 ساعت با اب و شامپو شستم.و چون ترسیده بودم که نکنه مایه به واژن رفته باشه بعد از 22 ساعت از رابطه دوقرص اوژانسی 75٪باهم خوردم یعنی دو قرصو به فاصله 10 دقیقه از هم خوردم ایا احتمال بارداری وجود داره؟و اینکه من حدود 6روزه از مصرف قرص اوژانسی گذشته و عادت نشدم.میشه بگین چقدر باید صبر کنم .و اینکه ماه پیش من 13م عادت شدم
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۷۰۰

سلام

یک هفته تا 10 روز بعد از مصرف قرص باید پریود بشین اگر پریود نشدین به پزشک زنان مراجعه کنید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰
پاسخمن بعد رابطه از مقعد که آبش ریخت توی بدنم چهار تا تا قرص اورژانسی خوردم بعد چند ساعت .آیا حاملگی خارج از رحم ممکنه داشته باشم خیلی ترسیدم لطفا کمکم کنید.سر سینه هام یکم حس میکنم حساس شده ترسیدم البته ده روز پیش داشتم میشه بگین ممکنه حاملگی خارج از رحم داشته باشم
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰
پاسخسلام لطفاً جواب منو بدید منرتبطه از مقعد داشتم آبش کامل ریخت داخل.بعد چند ساعت خارج شد چون نفهمیدم به واژن هدایت شده یا نه بعد چند ساعت چهار تا قرص اورژانسی خوردم آیا امکان حامله شدن هست یا نه ممنونم خیلی نگرانم لطفا جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰
پاسخمرسی ازشحا
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰
پاسخمرسی ازشحا
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰
پاسخسلام ببخشید ممنونم از شما
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۵۰۰
پاسخمرسی از شما
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۵۰۰
پاسخسلام ببخشید من با دوست پسرم رابطه از پشت داشتم حدود هشت روز پیش و آبش کامل خالی شد مقعدم.چون خودش هم نفهمید و نمی‌دونیم به واژن خورده یا نه قرص اورژانسی سه تا خوردم آیا امکان حاملگی هست
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۵۰۰
پاسخسلام خاهر من با نامزدش رابطه داشته حدود سه چهار روز پیش یک هفته قبلشم پریود بوده بعد پریودیش رابطه داشته و نامزدش آبشو کامل ریخته داخل مقعدش وقتی هم رفته دستشویی همش اومده بیرون آیا احتمال حاملگی هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۲۰۰
پاسخسلام من 42 روز از پریودم میگزره و هنوز نشدم اون موقع رابطه داشتیم ولی فقط پیش اب بود و نمی‌دونم وارد واژن شده یا ن و باکره هستم آیا امکان حاملگی هست؟
لطفاً جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۳۰۰

سلام

برای تشخیص باید به پزشک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم دوماه پیش رابطه از پشت داشتیم و آب منیو داخل مقعدم خالی کرد مطمن نیستم و نمیدونم ب واژن برخورد کرده یا خیر دو سه روز بعدش پریود شدم الان نزدیک ب دوماهه ک پریود نشدم و ترشحات واژنم زیاد شده آیا امکان بارداری وجود داره درضمن باکره هستم؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۳۰۰

سلام

خیر ، احتمال داره عفونت واژن داشته باشید که برای تشخیص درست باید معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰
پاسخسلام
من رابطه مقعدی با دوست پسرم داشتم ، بار دوم بود ولی اینبار آب منیشو ریخت داخل مقعدم و وقتی آلتشو کشید بیرون آب منی ریخت ولی همون آن تمیزش کرد ، شما گفتید پرده بکارت از بارداری جلو گیری نمیکند پس امکان داره من حامله شم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰
پاسخسلام
من رابطه از پشت داشتم و آب منی کاملا ریخته شد دو سه روز بعدش پریود شدم. الان نزدیک ب دوماه میشه ک پریود نمیشم و ترشحات واژنم زیاد شده نشانه بارداریه؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۳۱۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۷۰۰
پاسخسلام
ترشحات قبل پریودی من زیاد شده قبلا هم اینجور بودم ولی کمتر الان زیاد شده و من پریود نشده یک ماه پیش رابطه از مقعد داشتم و با رعایت نکات بهداشتی از جلو هم انجام شد ولی خیلی دخول انجام نشد این ترشحات نشانه چی هست؟ ولی من هنوز پریود نشدم
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۳۰۰۰

سلام 

توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰
پاسخسلام رابطه از مقعد داشتم و نامزدم آب منیو کامل ریخت سه روز بعدش پریود شدم الان از دوران پریودم گذشته و پریود نشدم آیا باردارم؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰
پاسخسلام
من با نامزدم رابطه از مقعد داشتم و ابشو ریخت از پشت حدود 20 روز پیش و الان هنوز پریود نشدم و طبق عادت ماهیانه الان باید دو روز پیش پریود میشدم
آیا ممکنه باردار باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

علت پریود نامنظم دلالیل زیادی مثل اختلالات هورمونی , تخمدان پلی کیستیک و یا استرس میتونه باشه که با مراجعه به پزشک درمان انجام میشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من امروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و روز 6 پریودیم هستم و منی کاملا در پشتم تخلیه شد و نمیدونم آیا به واژن رسیده یا نه ایا امکان بارداری وجود داره؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰
پاسخسلام
من با نامزدم رابطه از مقعد داشتم و ابشو ریخت از پشت حدود 20 روز پیش و الان هنوز پریود نشدم و طبق عادت ماهیانه الان باید دو روز پیش پریود میشدم
آیا ممکنه باردار باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۶۰۰

اگر اسپرم وارد رحم شده باشه امکان بارداری هست .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من یک هفته بعد از دوران قاعدگی رابطه از مقعد داشتم و منی کاملا داخل پشتم تخلیه شد و فکر میکنم مقداری به جلو رسیده باشد از ترسم قرص اورژانسی خوردم و یک هفته بعد از مصرف قرص دوباره خونریزی پیدا کردم (باکره هستم ) آیا امکان بارداری وجود دارد ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰
پاسخسلام من دو روز پیش با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم ابشو داخل ریخت ولی یکمش اومد بیرون نمیدونم رفت رو واژن یا نه ولی مالیده شد پرده هم دارم امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰
پاسخسلام. من حدود سه هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم.از واژن هم بود ولی با رعایت همه نکات البته از جلو خیلییی کم دخول انجام شد چون بار اول بود و اصلا تحمل دردشو نداشتم. ولی از مقعد آب رو کامل ریخت و من وقتی رفتم دستشویی اون آب کامل از من اومد بیرون الان من سوالم اینجاست که ممکنه بارداری رخ بده ؟ و حین شستشو بره توی واژن؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۵۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام
من هنوز باکرم و رابطه از واژن نداشتم اما دیروز با نامزدم از پشت رابطه داشتم آبشو ریخت توم
باردار که نمیشم؟؟
حتی اگه یکوچولوش بخوره به واژنم؟؟
چون هنوز پرده دارم
ممنون میشم جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۲۴۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام روز بخیر من با نامزدم رابطه داشتم و ابشو ریخت بعد از نیم ساعت شستشو دادم و سه روز بعدش پریود شدم. الان ی ماه ب اون رابطه میگذره و من هنوز پریود نشدم آیا من باردارم
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۹۰۰

سلام

اگر رابطه واژینال داشتین بله امکان بارداری هست .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۳۰۰
پاسخسلام من 21 خرداد رابطه داشتم با نامزدم بعد اون 2 بار پریود شدم ولی تو تاریخش نبود و توی 1 ماه دوبار شدم ولی حتی آبشم نریخت توی باسنم پرده هم دارم ایا امکان بارداری هست؟ خواهشا جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۳۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۰۰۰
پاسخسلام روز بخیر ببخشید من دیروز رابطه مقعدی داشتم ابشو کامل ریخت و منم چند ساعت بعد خودمو شستم امکان بارداری هست؟ چون پیشگیری نکردیم. میتونم قرص بخورم برای جلوگیری از بارداری؟
لطفا جوابمو بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۱۰۰

سلام

در صورتی که اسپرم وارد رحم شود احتمال بارداری وجود دارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۵۰۰
پاسخسلام من رابطه مقعدی داشتم اما تمیز نکردم و الان یک روز گذشته از زمان پریودم و هنوز هم پریود نشدن ایا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۶۰۰

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۵۰۰
پاسخآیا دررابطه مقعدی احتمال آسیب به پرده بکارت وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۶۰۰

ورود آلت تناسلی و هر شی دیگر به واژن باعث آسیب به پرده بکارت میشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۵۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه مقعدی در ماه اردیبهشت داشتم و هیچ ابی داخل من ریخته نشده ماه بعد پریود شدم ولی این ماه نشدم هنوز باید چکار کنم؟دیابتم دارم
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۵۰۰

سلام

باید به پزشک زنان جهت انجام آزمایشات هورمونی و سونوگرافی مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من رابطه از پشت داشتم و آب و داخلش ریخته اما من اومدم قرص ال دی خوردم امکانش هست داخل واژن بره و حامله بشم؟
پرده دارم
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۴۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۰
پاسخسلام گلم من رابطه ی مقعدی داشتم با همسرم و ایشون تمامی اسپرم رو داخل مقعد من خالی کرده(با فشار) امکان بارداری هست؟ من تو عقدم و پرده دارم
تمامی آب رو همونجا بدون برخورد ب واژن خارج کردن
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۳۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید. من و نامزدم چند هفته پیش رابطه مقعدی داشتیم و ابشو خالی کرد تو مقعد هنگام در اوردن الت واژن خیس شد ولی سریع تمیزش کردم الان دو روزه از پریودم میگزره ولی پریود نمیشم زیر دل و کمرم هم درد میکنه دارچین هم خوردم ولی همونجوری ام من باکره هستم الان سوال دارم ازتون ک امکان حاملگی وجود داره؟
لطفا جواب بدید خیلی میترسم...
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام
من نامزدم وبا همسرم رابطه مقعدی داشتیم و آب منی کاملا داخل مقعدم خالی شده چن روز پیش هم پریود شدم ولی چن روزه حالم خوب نیست وهمش سرگیجه و سردرد و حالت تهوع دارم. ممکنه باردار شده باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۰۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰
پاسخسلام من 21م خرداد رابطه محافظت شده داشتم و بلافاصله هم تمیز کردم 27م خرداد پریود شدم و دیگ رابطه ای نداشتیم این ماه 3 روز از تاریخ پریودم گذشته و هنوز شروع نشده ترشحات خونی مثل لکه بینی دارم آیا احتمال بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰
پاسخمن در زمان پریودم پریود نشدم این یعنی باردارم؟رابطه مقعدی داشتم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۷۰۰

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰
پاسخسلام من تقریبا 2هفته پیش رابطه مقعدی داشتم و کمی از ابش داخل مقعد ریخته شد که درجا پاک کردم بعد از جند دقیقه رفتم و شستم تویه این چند دقیقه ممکنه حرکت کرده باشه بره داخل واژن؟و اینکه من اواخر ماه پریود میشدم الان ماه داره تموم میشه من هنوز پریود نشدم این یعنی حاملم؟؟توروخدا جواب بدید میترسم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۵۰۰
پاسخسلام من 2بار طی5 روز رابطع مقعدی داشتم و اب منی رو داخل مقعد ریخت و بیرون رو واژن و مقعدمم یکم مالیده شده احتمالا.
دختدم و پرده دارم امکان بارداری هس؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۳۰۰
پاسخسلام
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۶۰۰

سلام

بفرمایید

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۱۰۰
پاسخسلام
من با نامزدم رابطه داشتم وابشو نریخت تو معقدم ریختش بیرون یعنی پیش مقعدم ممکنه ابش بره داخل واژنم احتمال بارداری هست ؟بعد چند دقیقه خودمو شستم ولی ابشو ریخت رو مقعدم ن داخل
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۱۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام من روز چهارم پریودمه رابطه مقعدی داشتم و کامل آب تخلیه شد آیا احتمال بارداری وجود دارد
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۹۰۰
پاسخ سلام من با همسرم رابطه مقعدی داشتم دوبار آب منی رو خالی کرد داخلم ممکن باردار باشم؟
من هنگام رابطه بعد 5 بار رابطه در سه شب نتونستم مدفوعمو کنترل کنم آیا عادیع یا باید درمان شم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۲۰۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد.

رابطه مقعدی که داشتین باعث آسیب به بافت داخلی مقعدتون شده که توصیه میشه حتما به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۸۰۰
پاسخسلاام من با نامزدم رابطه معقدی داشتم وایشون آب منی خودشونو بیرون خالی کردن ومن هم سریعا واژنموبا آب و صابون شست شو دادم احتمال بارداری وجور داره چون کلی استرس دارم یا بارداری خارج از رحم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۹۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 2روز ب پریود شدنم مونده و با نامزدم رابطه جنسی لاپایی از باسن داشتیم و نمیدونم اسپرم به واژن رسیده یا نه اگه تو این دو روز پریود شم حامله نیستم یا باید ب دکتر مراجه کنم لطفا کمکم کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۵۰۰

سلام

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته . اگر پریود شدین جای نگرانی نیست

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دیروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم برا اولین بار اب منی شو داخل ریخت ایا احتمال بارداری هس؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۵۰۰

سلام

 

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام من با دوست پسرم رابطه ی مقعدی داشتم کل ابشو به داخل ریخت بعد تمیز کرد.از زمان قاعدگیم گذشته بود چند روزی که بعدش پریود شدم ولی الان استرس اینو دارم که حامله بشم
ایا امکان بارداری بعد از پریود شدن هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۵۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من دوروز پیش بانامزدم سکس مقعدی داشتم و بعد ازچندساعت اب از پشتم ب داخل لباس زیرم ریخته و ممکن به واژن رفته باشه؟ایا ممکن حامله بشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۵۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۰۰۰
پاسخسلام من دو هفته پیش با نامزدم رابطع ی مقعدی داشتم و آب منی را داخلش خالی کرد. آیا امکان بارداری وجود دارد.؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید. میترسم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۲۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۹۰۰
پاسخسلام، وقت بخیر.من رابطه مقعدی داشتم تقریبا 28ام، 29/30ام قرص ال دی خوردم، 6ام عادت شدم و سه روز بیشتر طول نکشید، آیا امکان بارداری هست چون حالت تهوع و دل درد دارم؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۲۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۹۰۰
پاسخسلام رابطه معقدی داشتم الان دوهفته گذشته پریودم عقب افتاده ولی لکه های قهوه ای رنگ در تاریخی که باید پریود میشدم اومده علتش چیه ؟ امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۲۰۰

سلام 

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۷۰۰
پاسخمن بانامزدم یه بار رابطه ی مقعدی داشتیم آیا امکا ن حاملگی هس هنوز پرده بکارتم هم پاره نشده
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۸۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد و پرده بکارت مانع از ورود اسپرم به رحم نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ولی آب منی رو نریخت تو واصلا باواژن کاری نداشت
و پریودیم عقب افتاده
آیا امکان داره که باردار باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۸۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۷۰۰
پاسخمیخواستم بدونم اگر اسپرم در رابطه مقعدی به داخل ریخته شود احتمال بارداری وجود دارد
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۸۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۸۰۰

سلام

بفرمایید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام من دو هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم نامزدم اب منی داخل مقعد ریخت و 4روز از پریود شدنم گذشته پریو نمیشم ایا باردارم؟ تروخدا کمک کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۸۰۰

سلام 

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من حدودا یک ماه پیش با دوست پسرم از مقعدی رابطه داشتم و آبشو روی شکمم نزدیک به واژن ریخت نمیدونم که داخل واژنم رفت یا نه ولی این ماه کلا پریود نشدم شکم درد کمر درد سرگیجه دارم و همش دلم چیزایه ترش میخواد بخورم آیا امکان باردار باشم؟ لطفا جواب بدید ممنون میشم
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۵۰۰

سلام

خیر ، برای پریودتون به پزشک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام من 10روز هست که از زمان پریود شدنم گذشته قبلا هم رابطه مقعدی با نامزدم داشتم بی بی چک هم استفاده کردم ولی ادرار اول صبح نبود آیا امکان داره باردار باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۵۰۰

سلام 

در رابطه ی مقعدی امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام من دیشب با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم و ایشون اب منی را داخل مقعدم ریخت بعد از صب ک بلند شدم درد دارم هم اینکه از واژنم اب زرد میاد امکان بارداری ک وجود نداره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۱۰۰

سلام

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته . 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۶۰۰
پاسخسلام من یه ماه پیش با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و بعد اون پریود شدم و الان نزدیک یه هفته س شکمم نبض میزنه ایا احتمال بارداریه؟؟توروخدا زودتر جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید، من و نامزدم دوروز پیش رابطه داشتیم و تمام اب منی رو داخل مقعدم ریخت من همون موقع محل رو شستشو دادم اما از اون روز ذره ذره مایع منی از من خارج میشه حتی وقتایی ک خودمو میشورم و از دسشویی میام بیرون حس میکنم مایعی از پشت من خارج میشه و همش ترس اینو دارم ک مایع به واژنم برسه تروخدا جواب منو بدید دیونه شدم از فکرو خیال ایا امکان بارداری ب این شکل هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۶۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام اگه اب منی در مقعد ریخته بشه و خدایی نکرده به واژن بره(دختر باکره باشه) امکان حاملگی وجود داره؟کاش زودتر جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۵۰۰

سلام

پرده بکارت مانع بارداری نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۳۰۰
پاسخسلام من با نامزدم سکس از پشت داشتم وقتی ارضا شدش احتمال میدم ابش روی واژنمم ریخته شده باشه و بعد ی ربع شستشو دادم ایا امکان بارداری هست؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۴۰۰

سلام

اگر اسپرم وارد رحم شده باشه بله امکان داره .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۳۰۰
پاسخسلام.من دوهفته پیش پریود بودم و روز 6 پریودم رابطه از مقعد داشتم و نامزدم کل اب منی رو خالی کرد تو مقعدم و بعدش ابی ک اومده بیرون رو با دستمال پاک کرد و دوباره هفته بعدش همین اتفاق افتاد.من باکره هستم و الان با گذشت ی هفته از اون اتفاق ها هرازگاهی حالت تهوع میگیرم ی هفته مونده ب زمان پریودم ولی هیچ کمردرد و درد در سینه ندارم در صورتی ک تا ماه پیش ی هفته قبلش این اتفاق ها میوفتاد.ایا احتمالش وجود داره باردار شده باشم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۴۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۹۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم بعد چند روزهم پریود شدم ولی الان ک بیست روز از رابطه گذشته احساس گرفتگی و درد شکم و زیر شکم دارم احتمال حاملگی هست؟یا حاملگی خارج از رحم؟؟تورو خدا زود جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۹۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۹۰۰
پاسخسلام
برای جلوگیری از عفونت بعداز رابطه مقعد چه راها هاییو پیشنهاد میدید؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۹۰۰

سلام

بهترین راه استفاده از کاندوم هست 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۸۰۰
پاسخسلام من دیروز 17 خرداد با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم و اولین رابطم‌ بود . 6 خرداد تا 11 خرداد هم پریود بودم‌ . آب منی‌ رو گفت روی دستش‌ و کمر من ریخته . ولی من خیلی میترسم و احتمال میدم‌ یکم ب قسمت جلو تماس داشته ابش‌. مایع بی رنگ دوست پسرم به قسمت جلویی‌ تماس داشت . امکان بارداری هست؟؟؟؟‌ خیلی میترسم‌ چون هنوز خیلی مونده تا پریود شم‌ . لطفا کمکم‌ کنید
ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۴۰۰
پاسخسلام .بنده در زمان پریودی ، رابطه مقعدی با نامزدم داشتم.البته هر دو به پهلو، خوابیده بودیم.و از طرف نامزدم، و در حالت خوابیده به پهلو،کاملا نامزدم بنده را خیس کردند.آیا بنده باردار هستم؟ (البته بنده برای پریود شدنم، زیر نظر متخصص زنان هستم و داروی استرومارین 625 هزار (استروژن) و مدرفم 5،(پروژسترون) میخورم.)و الان دوره مصرف داروهایم 4 روز هست که تمام شده، و پریود نشدم.( خدای ناکرده، باردار هستم؟). تورو خدا زودتر جواب بدید.سپاسگزارم.
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام

در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۰۰۰
پاسخسلام .من با دوست پسرم رابطه داشتم و ایشون التشو روی مقعد من میکشیدن اب (پیشابشون) روی مقعدم احساس کردم و خیس بود ولی اب اصلی ریخته نشد ایا احتمال بارداری من وجود دارع؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰
پاسخسلام من تقریبا اوایل اسفند ماه با نامزدم رابطه مقعدی داشتم از کاندوم استفاده کرد ولی من 4 ماهه پریود نشدم و کلا پریود شدنام نا منظمه یه بارم 5 ماه نشدم. و الان دو هفته ای هست معدم سفت شده و تنگی نفس میگیرم و توی کمرم و توی شکمم و توی پام مثل نبض میزنه ایا من باردار هستم؟ خبلی میترسم توروخدا جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰

سلام

خیر ، برای نامنظم بودن پریودتون باید به پزشک مراجعه کنید و آزمایش هورمونی و سونوگرافی انجام دهید 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۵۰۰
پاسخمن با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و بعد از چند روز پریود شدم ایا احتمال بارداری هست؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۳۰۰
پاسخسلام من با نامزدم از پشت رابطه داشتم
یعنی طرف کامل دراز کشیده و و روش دراز کشیدم و فقط در حد مالش الت جنسی و بعد ارضا شدن...ایا امکان حاملگی هست؟چن قطره خون هم بعدن دید که از فشار به مقعد ایجاد شده بود... و در این وضعیت اصلا امکان تماس مستقیم الت جنسی زنانه نبود تشکر
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۴۰۰

سلام

اسپرم باید وارد رحم بشه تا بارداری اتفاق بیوفته.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام.من فروردین ماه 3 فروردین پریود شدم.اردیبهشت ماه 1 اردیبهشت ماه پریود شدم.22 اردیبهشت با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و ایشون وقتی ک خواستن ارضا شن از من فاصله گرفتن و هیچ آب منی به من برخورد نکرد ب گفته ی ایشون پیشابم نداشتن چون رابطمون در حد 40 ثانیه بود.و من با یه دستمال کاغذی هم مقعدمو هم واژنمو پاگ کردم البته یادم نمیاد اول کدومشو پاک کردم.باید 30 اردیبهشت پریود میشدم ک نشدم از دیروزم علائم پریودی رو دارم ولی هنوز نشدم.بنظرتون اینجوری احتمال بارداری هست؟ب شدت استرس دارم ممنون میشم زود جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۲۰۰

سلام

آب منی باید وارد واژن بشه تا بارداری اتفاق بیوفته . 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسلام
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۱۰۰

سلام

بفرمایید 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
میخواستم بدونم احتمال بارداری در رابطه مقعدی وجود داره در صورتی که طرف آب منیشو در پشت خالی کرده باشه؟خواهش میکنم ج بدید اخه یه جا گفته احتمال داره یه جاگفته نه!!خیلی نگرانم ممنون میشم جواب بدید
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۱۰۰

خیر ، در صورتی که آب منی وارد واژن بشه امکان بارداری هست .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر...
میخواستم بدونم که اگر منی در پشت ریخته بشه احتمال بارداری وجود داره؟اخه یجا گفته احتمال داره یه جا گفته نه!
ممنون میشم اگر جواب بدید
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۳۰۰۰
پاسخمن با نامزدم سکس مقعدی داشتم و داخل مقعدش خالی کردم اگه چند بارم این کارو بکنم احتمال حاملگی وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۱۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود دارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۷۰۰
پاسخمن دو ماه پیش با دوس پسرم رابطه معقدی داشتم کاملا آب منی ریخت و من بعد از چند روز سر وقتم عادت قاعدگی شدم و بعد از اونم سر وقت شدم الان امکان حاملگی هست
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۶۰۰
پاسخمن با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم ولی داخل خالی نکرد و پشتم ریخت ایا امکان بارداری وجود دارد؟؟؟تورو خدا هر چه سریعتر جواب بدین
اسممو ناشناس بزنید لطفا
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۶۰۰
پاسخسلام
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام من با نامزدم ماه پیش 14فروردین ماه رابطه از معقد داشتم نامزدم اصلا مایع منی شو داخل معقد نریخت وچند ثانیه قبل اینکه بیاد بیرون کشید وبا دست ما پاکش کرد منم 15یا20دیقه بعدش رفتم وخودمو تمیز شستمو خشک کردم لباس زیرمم خیس نشده بود 3روز بعد من لک دیدم ودست18شبش من پریود شدم روز سوم پریودم دلدرد شدید داشتمو فشارم افتاد تاحالا اینجوری نشده بودم بار اولم بود الان 23اردیبهشت ماه هست هنوز پریود نشدم ولی زیر دلم درد میگیره حالت تهوع هم نداشتم سر گیجه هم ندارم حالم خوبه مثل همیشه واینکه من دخترم پرده بکارتم دارم ومایع منی داخل وازنم اصلا نریخته .من همیشه پریودیم عقب میوفته یا جلو برتم طبیعی هست ولی میترسم که باردار باشم
ایا من باردار هستم؟؟
توروخدا زود جواب بدید من خیلی نگرانمو میترسم کلن این دوما استرس داشتم
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۵۰۰

سلام

خیر

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام من با دوس پسرم رابطعه مقعدی داشتم بعد از خالی کردن اب منی د مقعدم کمی روی واژنم ریخت بعد با دستمال پاکش کرد من هم رفتم واژنم رو شستو شو دادم الان شکمم و مقعدم درد میکنه و پرده بکارت دارم ایا احتمال بار داری وجود دارد؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۵۰۰

سلام

احتمالش کمه .اگر پریودتون عقب افتاد به پزشک مراجعه کنید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۱۰۰
پاسخسلام من با نامزدم روز ششم پریودم ک پاک شدم از طریق مقعد رابطه محافظت شده داشتم کاندوم استفاده کردیم و با یک روز تاخیر پریود شدم ولی 3 روزه بود بخاطر دلدرد قرص ژلوفن روزانه 2 یا 3 تا خوردم روز سوم پریودم قطع شد ایا احتمال بارداری هس؟
دوهفته اس معده درد و حالت تهوع دارم و اطراف نافم درد میکنه
امکان بارداری هس؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۱۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۲۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
من با دوست پسرم از مقعد رابطه داشتم آب منی ریخت روی واژنم
داخل نرفت وپرده بکارتم دارم آیا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۲۱۰۰

سلام

اسپرم باید وارد واژن بشه تا بارداری اتفاق بیوفته.

پرده بکارت مانع بارداری نمیشه.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمن با نامزدم از طریق مقعد رابطه داشتم و کامل آب منی رو داخل سوراخ مقعد ریخت. کمی بعدش رفتم دستشویی و کامل تمیز کردم . آیا حین شستشو امکان داره آب منی وارد واژنم شده باشه و باردار شم؟؟! دستم رو روی واژنم کشیدم. و پرده بکارتم دارم و ماه قبلش قرص اورژانسی مصزف کردم و پزیود شدم برای 2روز ولی الان که بایدپریود بشم نمیشم احتمال بارداری هست؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمن با نامزدم از طریق مقعد رابطه داشتم و کامل آب منی رو داخل سوراخ مقعد ریخت. کمی بعدش رفتم دستشویی و کامل تمیز کردم . آیا حین شستشو امکان داره آب منی وارد واژنم شده باشه و باردار شم؟؟! دستم رو روی واژنم کشیدم. و پرده بکارتم دارم . من ماه قبلش قرص اورژانسی مصزف کردم و بعد اون پریود شدم ولی الان که باید دوباره پریود بشم نمیشم آیا امکان بارداری هس؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۹۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کامل ریخت درون مقعد یه قطره ریخت رو واژنم پرده بکارتم دارم آیا امکان بارداری وجودداره بااین حال؟؟ هشت روزم از روز پریودیم گذشته لطفا جواب بدین نگرانم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کامل ریخت درون مقعد یه قطره ریخت رو واژنم پرده بکارتم دارم آیا امکان بارداری وجودداره بااین حال؟؟ هشت روزم از روز پریودیم گذشته لطفا جواب بدین نگرانم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ببخشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و کامل مایع منی ریخت درون مقعد یه قطره ریخت رو واژنم پرده بکارتم دارم آیا امکان بارداری وجودداره بااین حال؟؟ هشت روزم از روز پریودیم گذشته لطفا جواب بدین نگرانم
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰

سلام

احتمالش کمه، اما برای عقب افتادن پریودتون به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام . من‌با نامزدم‌رابطه از مقعد داشتم‌و مایع منی کامل مقعد ریخته شد و چیری بیرون نریخت وبعدش من رفتم دستشویی و مایع خارج‌شد امکانش هس بعداز بیرون‌اومدن به واژن برسه وبار دارباشم؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام . من‌با نامزدم‌رابطه از مقعد داشتم‌و مایع منی کامل مقعد ریخته شد و چیری بیرون نریخت وبعدش من رفتم دستشویی و مایع خارج‌شد امکانش هس بعداز بیرون‌اومدن به واژن برسه؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۲۰۰

سلام

احتمالش خیلی کمه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۹۰۰
پاسخمن با نامزدم از طریق مقعد رابطه داشتم و کامل آب منی رو داخل سوراخ مقعد ریخت. کمی بعدش رفتم دستشویی و کامل تمیز کردم . آیا حین شستشو امکان داره آب منی وارد واژنم شده باشه و باردار شم؟؟! دستم رو روی واژنم کشیدم.
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۹۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلام من نزدیک یماه پیش ار مقعد رابطه داشتم ولی مایع منی رو سوراخ مقعدم ریخت بعد از ی ربع دست شویی رفتم ..
بعد من ی هفته بعدش پریود شدم هرماه 19 20 میشدم اون ماه 9 ام شدم
میخاسم ببینم احتنال باراری هست؟
پرده بکارتم دارم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۷۰۰
پاسخسلام من ده روزه پیش با دوست پسرم رابطه مقعدی داشتم و احساس میکنم چند قطره از اب منی داخل مقعد ریخته شد و من از زمان پریودیم گذشته و هنوز پریود نشدم امکان بارداری وجود داره!؟لطفا جواب بدین خیلی میترسم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام هنگام رابطه با انگشت واژن رو مالیدم احتمال داره از طریق انگشت بارداری ایجاد شه باکره هستش دوست دخترم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰

اگر آب منی وارد واژن نشده باشه خیر 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۴۰۰
پاسخسلام من با نامزدم در روز اول پریودیم ک خونریزی هم نداشتم رابطه مقعدی داشتم و منی رو در مقعد ریخت و من دختر هستم پرده بکارت دارم میخواستم ببینم امکان باردار شدن هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۵۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و موقعی که ارضا شدنم تموم شد التم را از مقعد بیرون کشیدم و خیلی کم داخل واژن شد خیلی کم الان 6 روز از پریودیش گذشته و هیچ هسی نداره احتمال دار حامله بشه ؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰

سلام

اگر آب منی وارد واژن شده باشه احتمال بارداری هست 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۷۰۰
پاسخسلام،من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم قبل از ارضا شدن ماده پیشاب در حد دو قطره کوچک داخل مقعد نامزدم ریخته شد و اسپرم در اثر ارضا شدن رو بیرون و با یه دستمال خشک کردم حالا بنظر شما ایا امکان بارداری نامزدم هست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۴۰۰
پاسخسلام من با نامزدم از مقعد رابطه داشتم و آب منی داخلش ریخته شد احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۴۰۰

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۳۰۰
پاسخسلام
من چند روز پیش با دوست پسرم سه بار رابطه مقعدی داشتم
از اون روز سوزش داره و خون هم اومده
باید برم دکتر ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۴۰۰

سلام

بله ، برای معاینه به متخصص مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۱۰۰
پاسخسلام من بانامزدم رابطه مقعدی داشتم و اون ابشو کامل داخل مقعد تخلیه کرد و یکم روی واژنم ریخته شد البته من باکره هستم وبعد از چن روز سر موعود پریود شدم ولی حالا بعد از حدودا 2 هفته حس میکنم حالت سرگیجه دارم و شکمم بزرگ شده میشه بهم کمک کنید لطفا؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۴۰۰

اگر سر وقت پریود شدین جای نگرانی نیست .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰
پاسخبا سلام من با نامزدم سکس از پشت داشتم بعد در حد چند دیقه طول کشید بخواد بره خودش تمیز کنه لباس زیرش خیس شده بود امکان بارداری داره آخه بعداز سه چهار روز حالت تهوع داره
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۴۰۰

سلام

در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد 

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام من با دوس پسرم عع پشت رابطه داشتیم اونم سه بار الان چند روزه تهوع دارم امکان بارداری وجود داره
ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با دوس پسرم رابطه مقعدی داشتم چن بار عع پشت اینکارو کرده و اینکه من تهوع دارم امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰

سلام

خیر، رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من باکره هستم با نامزدم نه رابطه مقعدی داشتم نه دخول ایشون روی کمرم بالا تره مقعد من ارضا شدن و بعد تمیز کردن بعد دوش گرفتیم
اول هر ماه پریود میشدم ولی 4روز عقب افتاده امکان بارداری هست توروخدا کمکم کنید نگرانم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من با نامزدم نه رابطه مقعدی داشتم نه دخول ایشون روی کمرم بالا تره مقعد من ارضا شدن و بعد تمیز کردن بعد دوش گرفتیم
اول هر ماه پریود میشدم ولی 4روز عقب افتاده امکان بارداری هست توروخدا کمکم کنید نگرانم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۰۷۰۰

سلام

آب منی حتما باید وارد واژن بشه تا بارداری اتفاق بیفته

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۱۰۰
پاسخسلام من در روز سوم پریودیم رابطه مقعدی داشتم با نامزدم
باکره هستم ایا احتمال بارداری هست ؟
تا چ وقت معلوم میشه ک باردارم ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۰۳۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام من با نامزدم از پشت سکس کردیم
حالا پریود نمیشود
امکان بارداری هس
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۳۰۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام من حدود 24 روز پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم.دقیقا یک روز بعد از اتمام پریودم بوده و اب منی داخل مقعد ریخته شد اما در پوزیشنی بود ک چند قطره روی واژن ریخته ک پاک کردیم
و من تا الان پریود نشدم ایا با این شرایطی ک گفتم احتمال بارداری هست؟
مبشه لطفا پاسخ بدید
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۳۰۰۰

سلام

آب منی باید وارد واژن بشه که بارداری اتفاق بیوفته ، توصیه میشه به متخصص مراجغه کنید

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۲۰۰
پاسخسلام من با نامزدم 28 روز پیش رابطه داشتم بعد رابطه دو هفته دیگه پریود شدم یعنی احتمال بارداری نیست؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام 

خیر

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۲۰۰
پاسخسلام من دو روز قبل از زمان پریودم رابطه مقعدی داشتم و منی کاملا در مقعدم تخلیه شد بعدش هم با دسمال پاک کردیم، و من جهت اطمینان یک دستمال در شورتم گذاشتم تا به خانه برم. من حدود یکساعت بعد که به دستشویی رفتم برای شستن خودم، دیدم مقداری از مقعدم در همان ناحیه شورتم ریخته شده. هنوز پریود نشدم ایا امکان بارداری هست؟!
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۲۰۰
پاسخسلام من دو روز قبل از زمان پریودم رابطه مقعدی داشتم و منی کاملا در مقعدم تخلیه شد بعدش هم با دسمال پاک کردیم، و من جهت اطمینان یک دستمال در شورتم گذاشتم تا به خانه برم. من حدود یکساعت بعد که به دستشویی رفتم برای شستن خودم، دیدم مقداری از مقعدم در همان ناحیه شورتم ریخته شده. هنوز پریود نشدم ایا امکان بارداری هست؟!
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰
پاسخسلام من با نامزدم 2ماه پیش رابطه مقعدی داشتیم منی هم داخلش ریخت الان دوماهه پریود نمیشم چندوقته همش کمر دردم
ایا امکان بارداری هست؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۷۰۰

سلام

خیر ، برای نامنظم بودن پریودتون باید آزمایشات هورمونی انجام بدین .توصیه میشه به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من امروز بادوست پسرم رابطه ازپشت داشتم قسمت هایی از بدنم مثل گردن و پا و کمرم درد میکنه ایا امکان بارداری وجود داره لطفا راهنمایی کنید خیلی میترسم.
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۷۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۳۰۰
پاسخسلام چند روز پیش رابطه از مقعد داشتم منی داخل مقعد ریخته شد و بعد فقط سر الت رو داخل واژن کردم ک کامل نرفت ینی دخول انجام نشد فردای اون روز هم پریود شدم، و باکره هم هستم ایا امکان بارداری هست؟؟؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۳۰۰
پاسخسلام چند روز پیش رابطه از مقعد داشتم منی داخل مقعد ریخته شد و بعد فقط سر الت رو داخل واژن کردم ک کامل نرفت ینی دخول انجام نشد فردای اون روز هم پریود شدم، و باکره هم هستم ایا امکان بارداری هست؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۳۰۰

سلام

خیر 

 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۱۰۰
پاسخسلام من با نامزدم چهارماه پیش رابطه از مقعد داشتم و بعدش مایع منی رو ریخت داخل مقعدم ولی نمیدونم بیرون ریخت یا نه...بعدش پریود شدم ولی واسه سری بعدی پریودیم چهار ماه هست دیگه پریود نشدم احتمال بارداری هست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۲۰۰

سلام 

خیر . برای عقب افتادن پریودتون به پزشک زنان مراجعه کنید 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام. من دوهفته پیش با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم و اون اب منی رو ریخت داخلش. بعدش هم من سریع رفتم شستم نمیدونم نزدیک واژن چیزی ریخته یا نه‌. الان یکم سرگیجه دارم و هنوز یک هفته به پریودم مونده. خودم حس میکنم این سرگیجه هام بخاطر استرس زیادمه‌. بنظرتون امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۹۰۰

سلام

اگر چیزی وارد واژن نشده باشه امکان بارداری وجود نداره .

 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و منی داخل ریخته شد آیا امکان برگشت منی از مقعد وجود داره که به واژن برسه؟ .پرده بکارت دارم.امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۴۰۰

سلام 

مایع منی بعد از رابطه مقعدی از مقعد خارج میشه .هیچ راهی از مقعد به واژن نیست که آب منی وارد واژن بشه .

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۸۰۰
پاسخسلام ، من یک هفته پیش رابطه مقعدی داشتم‌، پرده بکارت دارم بلافاصله بعد هم خودمو شستم و دستشویی رفتم الان دو سه روزه پریودم عقب افتاده امکان بارداری وجود داره؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۸۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . عقب افتادن پریود دلالیل زیادی دارد که باید برای مشخص شدن علت مشکل به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۲۰۰
پاسخسلام ببخشید یه سوال داشتم من الان سه ماهه ازدواج کردم ورابطه از پشت داشتیم با نامزدم هنوز 1 یا 2 هفته به زمان پریودیم مونده ایا امکان بارداری وجود داره یا نه لطفا جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۲۰۰
پاسخسلام ببخشید یه سوال داشتم من الان سه ماهه ازدواج کردم ورابطه از پشت داشتیم با نامزدم هنوز 1 یا 2 هفته به زمان پریودیم مونده ایا امکان بارداری وجود داره یا نه لطفا جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۵۰۰

در رابطه مقعدی  امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و ابم رو همش اونجا خالی کردم . و سه روز بود پریودیش تموم شده بود. شب همون رابطه گفت ک یکم خون اومد و سر درد و حالت تهوع دارم
و ترسیده ممکنه حامله بشه؟؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰
پاسخسلام من از پشت رابطه داشتم و منی داخل ریخته شده و من بعد از 4 ساعت دستشویی رفتم و تو این مدت منی داخل بوده
الان از تایم پریودیم گذشته و من هنوز پریود نشدم
میخواسم بدونم آیا امکان بارداری هست؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰
پاسخسلام من از پشت رابطه داشتم و منی داخل ریخته شده و من بعد از 4 ساعت دستشویی رفتم و تو این مدت منی داخل بوده
الان از تایم پریودیم گذشته و من هنوز پریود نشدم
میخواسم بدونم آیا امکان بارداری هست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . برای پریودتون به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰
پاسخسلام خوبین من با نانزدم از پشت رابطه داشتم این 14روز از پریودیم میگذره و لکه های قهوه ای ازم میره تست زدم منفی بود چیکار کنم میترسم دلهره دارم
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۹۰۰

سلام

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد . عقب افتادن پریود دلایل زیادی میتونه  داشته باشه که باید به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰
پاسخسلام من چند مدت پیش با رلم رابطه از عقب داشتم و میگه دلم درد می‌کنه آیا امکان بارداری وجود دارد؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۶۰۰
پاسخسلام من ی هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و منی را داخل آن خالی کردم و دو روز از پریودی نامزدم گذشته خیلی نگرانم ایا احتمال بار داری وجود دارد؟؟؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۶۰۰
پاسخسلام من ی هفته پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و منی را داخل آن خالی کردم و دو روز از پریودی نامزدم گذشته خیلی نگرانم ایا احتمال بار داری وجود دارد؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰

سلام

خیر امکان بارداری وجود ندارد . عقب افتادن پریود دلایل زیادی میتونه داشته باشه که باید به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۵۰۰
پاسخسلام با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ایشون داخل خالی کرد و بعدش من رفتم دسشویی و شست و شو دادم قبلش هم یه بار ریخته بود و کامل خودش رو شسته بود من پریود بودم اما خیای کم خون ریزی داشتم بعد 10دقیقه خون ریزی من شدید شد میخواستم بدونم باتوجه به اینکه حین رابطه آلت کمی سمت واژنم کشیده شد و باتومه به اینکه هنگام شیت و شو دست به واژنم زدم احتمال بارداری چقدره.....ضمنا باکره هستم ممنونم...دارم دیونه میشم از فکر و خیال... نهم بهمن ارتباط داشتیم...
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰

سلام

در رابطه مقعدی  بارداری صورت نمیگیره ، نگران نیاشید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۳۰۰
پاسخسلام من حدود دوماه پیش با نامزدم که عادت ماهیانه داشت از مقعد وارد رابطه شدم و اب منی رو کاملا ریختم تو و الا دوماه گذشته و اون دبارع پریود هست و مشکلی تو رند پریودیش نیس ولی من یجا خوندم موقع پریودی از عقبم فرد حامله میشه واس همون ترسیدم ؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۳۰۰

سلام

خیر ، در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۹۰۰
پاسخسلام.من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و باکره هستم.بعد از رابطه قرص اورژانسی استفاده کردم.تا عادت ماهیانهوام 14 روز مانده ولی 2 روزه خونزی دارم.احتمال بارداری هست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۱۰۰

با رابطه مقعدی بارداری رخ نمی دهد . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۷۰۰
پاسخعلائم هفته اول تا دوم بارداری چه مواردی سطحی هستن؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۷۰۰

سلام

علائم در هر فردی متفاوته .اگر از تاریخ پریودتون گذشته بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۵۰۰
پاسخسلام من ماه پیش با رلم رابطه مقعدی داشتم و اب منی رو روی باسنم ریخت و بعد از دوهفته سرتاریخ پریودیم پریود شدم و همچی اوک بود ولی الان سه روزه حالت تهوع درد شگم مثل دلپیچه دارم ایا احتمالش هست باردار باشم؟؟ البته هنوز وقت پریودیم هم نرسیده
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۵۰۰

سلام

خیر 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۳۰۰
پاسخسلام منو رلم هفته پیش رابطه مقعدی داشتیم ابشو خالی کرد کامل اما خودش میگ یکم ریخت بیرون ک سریع با دستمال پاک کرد امکان بارداری هست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰

در صورتی که وارد واژن نشده باشه جای نگرانی نیست 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰

آخه چجور میشه آب منی رو باسن و واژن بریزه و دختره حامله بشه .اول اینکه آلت مرد وقتی که سفت شد تا ته بره داخل واژن دختر بعد پسر آبشو تمام خالی کنه تو واژن بعد حامله میشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۳۰۰
پاسخسلام من رابطه از پشت داشتم و الان ی هفته است ک پریود نشدم آیا امکان داره ک باردار باشم
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰

سلام

خیر ، بارداری فقط از طریق واژن صورت می گیرد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۳۰۰
پاسخسلام من نزدیک دوماهه ک پریود نشدم سه بارم بی بی چک زدم منفی بوده.و با نامزدم رابطه مقعدی داشتم اما دخول نداشتیم و انزال خارج صورت گرفته.و من داخل واژنم دستمال گذاشتم ممکنه پیش آب رفته باشه داخل واژن؟؟من باکره هستم.لطفا جواب بدین
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰

سلام

در صورتی که مایع منی وارد واژن نشده باشه امکان بارداری وجود ندارد . و پرده بکارت مانع  بارداری نمیشه .

در مورد عقب افتادن پریودتون علت های زیادی وجود داره که یکی از این علت ها تنظیم نبودن هورمون ها یا تنبلی تخمدان می باشد ، توصیه میشه به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۲۰۰
پاسخسلام
ببخشید من چند هفته پیش با نامزدم رابطع مقعدی داشتم و ابش رو داخل مقعدی کامل ریخت . و من هنوز پرده دارم . و بعد از این رابطع یکی از دوستام گفت احتمال بارداری از پشت هست و من ترسیدم ایا همچین چیزی هست لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰

سلام

در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود ندارد .اگر مایع منی وارد واژن نشده باشد بارداری صورت نمی گیرد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۲۰۰
پاسخسلام ببخشید من پرده دارم و هنوز زن نشدم ولی با نامزدم از پشت رابطه داشتیم و مایع ارضا خود را داخل ریخت ایا احتمال حاملگی دارد ؟ میشه لطفا جواب بدید ؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۹۰۰
پاسخمن با نامزدم در زمان چهار روز بعد از اتمام قاعدگی رابطه خیلیی کوتاه از پشت داشتم اما مطمعن نیستم منی خارج شد یا نه میخوام بدونم ایا احتمال باردار بودن وجود داره یا نه چون رحم هنوز به مرحله تخمک گذاری نرسیده و من روز چهارم بعد قاعدگیم بودم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۹۰۰

 

سلام

اگر آب منی کاملا در مقعد تخلیه شده باشد امکان بارداری وجود ندارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰
پاسخسلام ببخشید من با رلم رابطه داشتم از پشت بعد منط کتملا داخل ریخته شد ولی با دستمال دطگ پاک نکردم ممکنه ک کمی به بیرون ریخته بشه و باعث حاملگی بشه البته باکره هستم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰

سلام

اگر مایع منی کامل وارد واژن شده باشه امکان بارداری هست.

در صورت داشتن پرده بکارت امکان بارداری هست ، پرده بکارت از بارداری جلوگیری نمیکنه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۰
پاسخاگر منی در پشت بریزد ینی مستقیم وارد واژن نشود امکان بارداری هست؟ امکان دارد بعد شستشو و خشک کردن با دستمال وارد منی وارد واژن شود؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۰

سلام

مقعد و رحم از هم دیگه جدا هستند و بارداری از طریق واژن صورت  میگیره.

و منی با دستمال وارد واژن نمیشه 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۰
پاسخسلام آیا با روش لاپایی در صورت ریختن کمی منی در پشت احتمال حاملگی وجود دارد؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۴۰۰

سلام

در صورتی که آب منی وارد واژن نشه امکان بارداری وجود نداره .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۲۰۰
پاسخسلام.آیا ممکنه بارابطه مقعدی کوتاه بدون ارضا شدن مرد باردارشد؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۲۰۰

امکان بارداری در رابطه مقعدی وجود ندارد

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم وباکره هستم ممکنه پیش اب باعث بارداری شه و من باردار باشم؟چون بد 3 روز بعدش لکه بینی داشتم ب مدت 3 روز و 3 روز از پریودم گذشته
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۰۰۰

سلام

بارداری فقط از طریق واژن صورت می گیرید  . و امکان بارداری با پیش آب هست زیرا در پیش آب ممکن است مقداری اسپرم وجود داشته باشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۶۰۰
پاسخببخشید اما من همینطوری پریودم عقب میوفته خودش یعنی بیشتر تو زمان خودش نییس خیلی وقته اینطوره دکترهم رفتم الانم نمیدونم هقب بیوفته نشونه چیه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۶۰۰

سلام

حتما تحت نظر پزشک  درمان خودتون رو ادامه بدید تا مشکلتون برطرف بشه.

Nkhh Hjjb
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام ببخشید من بادوس پسرم پنجسنبه رابطه مقعدی داشتم و آبش هم خالی کرد پشتم من تمیز کردم ولی نمیدونم وارد واژن شده یان الان شنبس و من سردردو چشمام سیاهی میره به نظرتون باردارم؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۴۰۰

سلام

بارداری فقط از طریق واژن انجام میشه ، اگر منی روی واژن ریخته نشده باشه امکان بارداری وجود نداره . 

و در صورتی بارداری تشخیص داده میشه که پریودی عقب بیوفته .  

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام ببخشید من بادوس پسرم پنجسنبه رابطه مقعدی داشتم و آبش هم خالی کرد پشتم من تمیز کردم ولی نمیدونم وارد واژن شده یان الان شنبس و من سردردو چشمام سیاهی میره به نظرتون باردارم؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید. من رابطع از مقعد داشتم و اب منی کاملا در مقعد خالی شد و بعد از ان‌هم خودم را شستم .باکره هم هستم.ایا احتمال بارداری هست؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰

سلام 

بارداری فقط از طریق واژن ایجاد میشه ، 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۷۰۰
پاسخسلام من با نامزدم سوم همین ماه رابطه مقعد داشتم اب هم کامل وارد مقعد کردم اون هرماه یکم درد پریودی داشت نهایت سوم دیگه پریود میشد ولی الان هفتم پریود نشده ممکنه بار دار شده باشه تو این س روز خیلی ترسیدم اخه
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۷۰۰

سلام

بارداری فقط از طریق واژن صورت می گیرد . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۷۰۰
پاسخسلام من با نامزدم سوم همین ماه رابطه مقعد داشتم اب هم کامل وارد مقعد کردم اون هرماه یکم درد پریودی داشت نهایت سوم دیگه پریود میشد ولی الان هفتم پریود نشده ممکنه بار دار شده باشه تو این س روز خیلی ترسیدم اخه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۴۰۰
پاسخمن با نامزدم رابطه از مقعد داشتم و در زمان تخمک گذاریم هستم ولی بعد رابطه ب دسشویی رفتم آیا احتمال بارداری است
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۶۰۰

سلام 

بارداری فقط از طریق واژن صورت می گیرد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۱۰۰
پاسخسلام من با دوست پسرم ماه گذشته که پریود بودم رابطه مقعد داشتم والان چهار روزه پریودم عقب افتاده احتمال حاملگی هست؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۱۰۰

سلام

خیر ، بارداری فقط از طریق واژن صورت میگیره .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۱۰۰
پاسخسلام من با دوست پسرم ماه گذشته که پریود بودم رابطه مقعد داشتم والان چهار روزه پریودم عقب افتاده احتمال حاملگی هست؟؟
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من و نامزدم برای اولین بار رابطه از پشت داشتیم اونم خیلی کم اما بدون استفاده از کاندوم میخواستم بدونم که احتمال بارداری وجود داره یا نه اصلا؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۲۰۰

سلام

خیر ، بارداری فقط از واژن امکان پذیر است .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۹۰۰
پاسخسلام من با دوست پسرم سه بار رابطه خیلی کم از پشت داشتیم و میخام بدونم اگه تا ته بره باعث اسیب به پرده میشه؟ واینک انگشت کردن رحم و مکیدن ان باعث پاره شدن پرده میشه؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۰۰۰

سلام

رابطه مقعدی آسیبی به پرده نمیزنه در صورتی که آلت و شی  وارد واژن شما بشه باعث آسیب به پرده شما میشه 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۱۰۰
پاسخسلام وخسته نباشید من و همسرم رابطه از عقب چند بازداشته ام و این که کمی آب ریخته دهانه رحم والا سرگیجه و حالت تو هو دارد واز بعضی چیزها خوشش میاید وخیلی چیزا حالش بهم میخورد آیا این نشانه حاملگیست یاخیر
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۱۲۰۰

سلام 

اگر دو هفته از رابطه گذشته باشد و پریود عقب نیوفتاده باشد بارداری صورت نگرفته اما اگر پریود عقب افتاده برای اطمینان بیبی چک دهید . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰
سلام ببخشید مزاحم شدم 3 هفته هست با نامزدم رابطی داشتم از پشت معقدی یکیشم دو سه قطره آب منی ریخت از پشت معقدولی زود پاک کردم 2 روز هست لکه بینی دارم تست بارداری کردم ولی منفی شد الان خیلی استرس دارم احتمال باردار هست یا نه؟ کمک کنین خیلی استرس دارم یک هفته بعد داروی اورژانسی خوردم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۷۰۰

سلام

خیر ، امکان بارداری وجود ندارد .

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 30

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...