این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان ناتوانی جنسی با تکنولوژی شاک ویو

درمان ناتوانی جنسی با تکنولوژی شاک ویو
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/13 نظر 0 بازدید 308

درمان ناتوانی جنسی بعد از ارایه تکنولوژی شاک ویو این امید را در بین افراد مبتلا به وجود آورده که بالاخره از دست قرص های سفت کننده آلت مانند ویاگرا که عوارض جدی پس از مصرف ایجاد می کند راحت خواهند شد.

درمان ناتوانی جنسی بعد از ارایه تکنولوژی شاک ویو آلت این امید را در بین افراد مبتلا به وجود آورده که بالاخره از دست قرص های سفت کننده آلت مانند ویاگرا که عوارض جدی پس از مصرف ایجاد می کند راحت خواهند شد. راهکار های متعددی برای شلی آلت مردان هم اکنون در اختیار بیماران است . این راهکارها شامل درمان گیاهی ناتوانی ،  درمان دارویی ناتوانی جنسی  و درمان جراحی است و  هر کدام از این روش ها مزایا ومعایب خاص خود را دارند . 

 

تکنولوژی شاک ویو 

 

در درمان ناتوانی جنسی با تکنولوژی شاک ویو، امواج فرا صوت را با استفاده از یک هندپیس به داخل بافت می فرستیم . این امواج در عروق خونی آلت تغییراتی ایجاد میکند. این تغییرات به ترتیب عبارتند از :

- تغییر قطب منفی و مثبت سلول های جدار رگها 

-هجوم سلول های خونی به ناحیه آلت 

- مهاجرت سلول های بنیادی به بدنه آلت تناسلی 

- ساخت رگ ها ی بسیار ریز در حد میکرون 

- افزایش گردش خون در آلت 

- بازیابی توان آلت برای سفت شدن در هنگام نعوظ 

 

 

درمان ناتوانی جنسی با شاک ویو 

 

 

در صورتی که شما مشکل جنسی دارید و با خوردن قرص سفت کننده آلت نعوظ بهتری دارید احتمالا خون به آلت شما نمی رسد. در این صورت بهتراست برای درمان دایمی این اختلال از تکنولوژی شاک ویو کمک بگیرید. بیمارانی که مدتها با استفاده از درمان گیاهی ناتوانی جنسی و یا درمان دارویی به دنبال نعوظ سفت تری بوده اند و نتیجه نگرفته اند با این درمان کاملا رضایت جنسی همسر خود را به دست می آورند. همچنین اگر مدتها از سیلدینافیل استفاده کرده اید و به مرور تاثیر قرص های های تقویت نعوظ در شما کمتر شده است بهتر است تا عروق آلت به طور کامل تخریب نشده و نیاز به درمان جراحی ناتوانی جنسی  پیدا نکرده اید  قرص خوردن را متوقف کنید و به فکر درمان با تکنولوژی شاک ویو باشید . شما نتایج درمان را خیلی زود در روابط زناشویی خود تجربه خواهید کرد.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...