این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با استفاده از سرکه سیب

درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با استفاده از سرکه سیب
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/03/25 نظر 65 بازدید 262,413

مصرف سرکه سیب و سایر درمان های گیاهی علاوه بر بهبود اختلال نعوظ می تواند بسیاری از اختلالات عملکرد جنسی دیگر مانند بی میلی جنسی و زود انزالی در رابطه جنسی  را نیز درمان می کند. جالب است که بسیاری از بیماران، سرکه سیب را قوی تر و موثرتر از ویاگرا گزارش می کنند.

 

 

درمان گیاهی اختلال نعوظ

اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی زمانی اتفاق می افتد که مردان نمی توانند نعوظ طولانی و قوی برای مقاربت داشته باشند. ناتوانی نعوظ یک مشکل رایج جنسی است که به دلایل مختلف بروز می کند. استفاده از سرکه سیب بعنوان درمان گیاهی ناتوانی نعوظ یک روش بسیار ساده و رایج است. مصرف سرکه سیب علاوه بر درمان اختلال نعوظ می تواند بسیاری از اختلالات عملکرد جنسی دیگر مانند بی میلی جنسی و زود انزالی در رابطه جنسی  را نیز درمان می کند. جالب است که بسیاری از بیماران که به صورت طولانی سرکه سیب مصرف کرده اند، سرکه سیب را قوی تر و موثرتر از  درمان دارویی ناتوانی جنسی  برای درمان ناتوانی جنسی می دانند. سرکه سیب ، عصاره و شربت میوه سیب است. سرکه سیب یک خوراکی سالم، محبوب و پرطرفدار  است که در ترشی، سس سالاد، مارینادها و غذاهای دیگر استفاده می شود.

 

درمان خانگی ناتوانی جنسی با سرکه سیب

 

سرکه سیب نه تنها به عنوان درمان گیاهی ناتوانی نعوظ بلکه به عنوان یک درمان خانگی برای بسیاری از بیماری های رایج مورد استفاده قرار گرفته است.حتی برخی ادعا می کنند که سرکه سیب می تواند انواع ناتوانی جنسی را بدون توجه به علت ناتوانی جنسی به صورت کامل درمان کند. همانطورکه نعوظ طولانی تر با ورزش امکان پذیر است سرکه سیب نیز اثری مشابه دارد  .بهتر است برای اینکه این ادعا بهتر مورد بررسی قرار بگیرد علل شایع اختلال نعوظ  را یکبار با هم مرور می کنیم.

مهمترین علل ناتوانی نعوظ عبارتند از :

  1. بیماری قلبی
  2. مسائل مربوط به رابطه زناشویی
  3.  استرس، اضطراب، افسردگی
  4. سوء مصرف مواد
  5. سیگار کشیدن
  6. صدمه دیدن در تصادفات
  7. دیابت
  8. چاقی
  9. سرطان و عوارض جانبی درمان

با توجه به علت های مختلف که در بالا ذکر شد می بینیم که سرکه سیب تقریبا به عنوان درمان در هیچکدام از موارد فوق  نمی تواند به تنهایی عمل نمی کند.

در حال حاضر هیچ مطالعه ای که تاثیر سرکه سیب را  به عنوان درمان گیاهی ناتوانی نعوظ 100٪ اثبات کند وجود ندارد. ولی تجربه ما در کلینیک نشان داده که مصرف سرکه سیب در مجموع یک نشاط جنسی در افراد ایجاد می کند. 

برخی از مزایای سلامتی سرکه سیب که تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است شامل : کنترل قند خون، کنترل وزن و پیشگیری از بیماری قلبی است. این ایده که سرکه سیب می تواند اختلال عملکرد نعوظ را درمان کند و تا حدودی باعث تقویت نعوظ شود. ممکن است ناشی از این حقیقت باشد که به پیشگیری بعضی از علل اختلال نعوظ کمک می کند.

مردان مبتلا به دیابت نوع 2 احتمال بیشتری دارند که به اختلال نعوظ و سایر اختلالات عملکرد جنسی دچار شوند. در یک مطالعه انجام شده در موسسات پژوهشی نشان داده شد که سرکه سیب باعث کاهش قند خون افراد مبتلا به دیابت نوع 2 می شود.

داشتن اضافه وزن نیز می تواند منجر به اختلال نعوظ شود. بر اساس یک مطالعه، سرکه سیب ممکن است به کاهش وزن و توده بدن در افرادی که دارای چاقی هستند کمک کند.

بیماری قلبی ممکن است باعث ایجاد اختلال نعوظ شود. یک مطالعه نشان داد که مصرف منظم سرکه سیب ممکن است سطوح چربی خون را کاهش دهد. کاهش سطح چربی کمک می کند تا از بیماری های قلبی جلوگیری شود.

مطالعه  تاثیر سرکه سیب بر کلسترول :

مطالعه حیوانی که در مجله کشاورزی و مواد غذایی منتشر شده است، نشان داد که سرکه سیب می تواند به کاهش کلسترول کمک کند. کاهش کلسترول می تواند به جلوگیری از بیماری های قلبی کمک کند. با این حال، سرکه سیب نه برای درمان هیچ بیماری شناخته شده است و نه دارویی معجزه آسا برای کاهش وزن .

در نهایت، تحقیقات بیشتری برای درک رابطه سرکه سیب به عنوان درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با سلامت جنسی آقایان ضروری است. برای درمان گیاهی ناتوانی نعوظ ، علاوه بر سرکه سیب می توانید از میوه ها و گیاهان دیگر نیز استفاده کنیدسرکه سیب را می توان در بسیاری از دستور العمل ها استفاده کرد و همچنین ممکن است به عنوان یک مکمل روزانه مصرف شود.

در ادامه چند راه برای درمان گیاهی ناتوانی نعوظ با استفاده از سرکه سیب وجود دارد:

مکمل ساده: 1 تا 2 قاشق غذا خوری سرکه سیب را خالی بخورید. این همان دوز مورد استفاده در برخی از مطالعات پزشکی انسانی است، اما مراقب باشید که بیشتر مصرف نکنید، زیرا ممکن است باعث آسیب به معده شود.  

مخلوط کردن در ماریناد ها: 1 تا 2 قاشق غذا خوری را به یک ماریناد گوشت اضافه کنید. سرکه یک عنصر رایج در مارینادات است. گرچه بعضی از آن ها هنگام گرم شدن وقتی در معرض حرارت قرار می گیرند، برخی خصوصیات را حفظ می کنند.  

استفاده از در انواع سس سالاد : اضافه کردن 1 تا 2 قاشق غذاخوری خام در یک سس سالاد خانگی.  

استفاده در انواع ترشی : سرکه سیب را می توانید به اندازه دلخواه در تهیه انواع ترشیجات خانگی استفاده کنید. 

عوارض سرکه سیب :

آیا سرکه سیب می تواند عوارض جانبی ایجاد کند؟ سرکه سیب یک درمان پزشکی برای اختلال نعوظ نیست و نمی تواند جایگزین درمان برای دیابت یا مشکلات چاقی و اضافه وزن شود. سرکه سیب تنها یک درمان گیاهی ناتوانی نعوظ و یک داروی خانگی محسوب می شود که می تواند به تقویت نعوظ شما کمک کند. شما باید با پزشک خود درمورد هر گونه نگرانی سلامتی که دارید مشورت کنید. سرکه سیب حاوی اسیدهای استیک است. مصرف خام آن باعث درد و ناراحتی معده می شود. اگر به مقدار زیاد مصرف شود، ممکن است آسیب به گلو، دهان و مری را ایجاد کند، هرچند این احتمال کم است.  مصرف سرکه سیب در افرادی که داروهای دیورتیک یا داروهای درمان دیابت استفاده میکنند خطرناک است و باید حتما تحت نظر پزشک متخصص انجام شود. زیرا مصرف سرکه می تواند اثربخشی داروها را کمتر کند و همچنین می تواند سطح پتاسیم و مواد مغذی مهم را کاهش دهد.

 

درمان اختلال نعوظ با سیر سیاه

 

سیر سیاه همان گیاه سیر است که به وسیله فرایند تخمیر بوی بد آن گرفته شده است در طی عمل تخمیر مواد گیاه سیر  دچار تغییرات شده و بعضی از خواص به آن اضافه می شوند. مهمترین موادی که در سیر سیاه افزایش می یابد اسید آمینه هایی هستند که خواص آنتی اکسیدان دارند. یکی از مواد موجود در سیر پلی فنول است . میزان پلی فنول  در فرایند تخمیر تا پنج برابر زیاد می شود. پلی فنول باعث افزایش گردش خون در  آلت  تناسلی می شود. این افزایش گردش موجب نعوظ آلت و جلوگیری از ناتوانی جنسی در مردان می شود.پلی فنول همان ماده ای است که در سرکه سیب نیز وجود دارد. 

 

درمان ناتوانی مردان با کلم بروکلی

 

کلم بروکلی مانند سرکه سیب ماده ای به نام پلی فنول دارد که منجر به گشادی عروق آلت و در نتیجه جلوگیری از شلی آلت در حین رابطه می شود. کلم بروکلی همچنین سرشار از ویتامین سی و ویتامین بی است که رل اساسی در درمان بی میلی جنسی مردان بازی می کنند. در این گیاه به میزان کافی فسفر و فولات وجود دارد که بعضی از مطالعات نشان می دهد در بهتر شدن زود انزالی موثر است.خوردن کلم بروکلی در کنترل فشار خون نقش دارد واز آنجا که فشار خون یکی از مهمترین علل اختلال نعوظ مردان است بنبایراین با مصرف کلم بروکلی می توان به درمان ناتوانی جنسی در مردان کمک کرد 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۱۱۰۰
پاسخسلام من 18سالمه و شلی الت دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۰
پاسخلطفا کسانیکه کرونا گرفتن و نعوظ انها ضعیف یا ندارند
چون در امپول کرونا دز بالایی از ویتامین D استفاده
شده در روز سه لیتر اب که چند قطره اب لیمو طبیعی در ان ریخته میل کند و با وعده غذا هم یک پیاز قرمز دارای
گوگرد بیشتری هست میل کنند انشالله مشکل برطرف میشود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخبهترین راست کننده طبیعی برای آقایان جینسینگ قرمز هست . البته باید جنس خوب رو مصرف کنید والا یه عالمه اشغال تو بازار وجود دارد .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخسلام کسی میدونه علت نعوظ ناکامل چیه من مدت بسیار طولانی ایه نعوظ سفتی رو تجربه نکردم و الان با تغذیه نعوظ شبانه هم دارم اما باز کامل آلتم سفت نمیشه چیکار کنم درمان میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
اگه جوون هستی احتمالا خود ارضایی هست . من خودم نعوظم خراب شده بود وقتی شروع به ورزش کردم درست شد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخسلام
کسی می دونه بهترین دمنوش برای نعوظ چیه ؟ این شوهر ما تعطیل شده !!!
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

بهترین دمنوش گیاهی برای نعوظ جینسینگ هست . من خودم تجربه کردم فوق العاده بود . البته حتما باید جنس عالی بگیرید . من دوستم برام از چین آورده بود . هر شب یه لیوان درست می کردم و می خوردم . 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخاگه می شد سرکه سیب رو به صورت قرص درست کرد به نظر من سرکه سیب بهترین قرص گیاهی نعوظ می شد . به همه توصیه می کنم همراه با سالاد مصرف کنم تا نعوظ سفت داشته باشند .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 19 سالمه لطفا کمکم کنید یه چن وقتیه الت تناسلیم شل شده و وقتی تحریک هم میشم سفت نمیشه و اگرم میشه زود حالت خودشو از دست میده ممنون میشم یه پیشنهادی بدین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
در سن شما بیشتر باید مشکلات روانی باعث اختلال نعوظ شود . بهتر است به پزشک مراجعه کنید.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۷۰۰
سلام شما عزیزم از عطاری ها گیاه خارشترتهیه کن ودمنوشش رو مانند چای روزانه دو سه لیوان بخور بسیار تاثیر داره حتما امتحان کن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من 60 ساله هستم چندماهه بطور کامل توان جنسی را ندارم، ضمناً دیابت نوع 2 دارم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۹۰۰
تو بسته دگ
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۵۰۰
پاسخداروی های خانگی بیشتر معرفی کنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۲۰۰
پاسخمشکل سردی طبع است ممکن است پوست سفید و موی نرم داشته باشید برای مداوا فقط روزانه بر هر غذا یک قاشق مرباخوری زنجبیل بپاشید
و با هر چای هم یک قاشق چایخوری زنجبیل میل بفرمایید
بزودی توام بالای جنسی و دیر انزالی را بارمغان میاورد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
پاسخلطفا در مورد درمان خانگی ناتوانی جنسی با آب چغندر هم مطلب بگذارید. ممنون از مطالب مفیدتون
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
به زودی درمان اختلال نعوظ به وسیله لبو و یا چغندر هم به سایت اضافه می شود.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
پاسخخوردن سرکه سیب واقعا عالیه . حتما توصیه می کنم با آب زیاد بخورید . حتما سرکه سیب خوب بخرید و یا خودتون درست کنید . سرکه سیب یک داروی کامل درمان خانگی ناتوانی نعوظ هست . دم شما هم که مطالب خوبی برای مردم می گذارید .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰
پاسخسلام ببخشید من 20 سالمه و مشکل زود انزالی دارم میشه یه راهنمایی کاربردی بهم بدید؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
سلام . عمده دلیل زودانزالی مربوط به کنترل احساسات و استرس و اضطراب است . هنگام دخول آرامش خود را حفط کرده و از تکنیک استارت و استاپ استفاده کنید . یعنی به یکباره عمل دخول انجام ندهید به آرامی و آلت را به مهبل نزدیک کرده و کم کم دخول کنید هر موقع احساس انزال کردید عمل دخول را متوقف کرده و چند بار نفس عمیق بکشید و دوباره ادامه دهید . پیش نوازی را فراموش نکیند
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
یک ساعت قبل آز نزدیکی هفت عددانجیر به اندازه یک نخودکندر خوراکی داخل آنها بزار وبایک لیوان آب انجیرها رو قورت بده کمرت سفت میشه زودانزالی برطرف میشه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
از خوردن دارو پرهیز کنید . تمرینات کگل را انجام دهید .
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخمن دو هفته با روش شما سرکه سیب خوردم . واقعا خوردن سرکه سیب بهترین روش درمان درمان خانگی اختلال نعوظ هست .ممنون از مطلب بسیار مفید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۸۰۰
روزی چندبار سرمه سیب خوردیذ
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخلبو یا چغندر برای درمان ناتوانی نعوظ مفید هست ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

بله لبو برای درمان ناتوانی نعوظ خوب است. تقویت آلت با آب چغندر عالی است. آب چغندر حاوی مقدار زیادی نیتریت است و نیتریت باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می شود . زیاد شدن گردش خون در آلت منجر به نعوظ قوی و عالی می شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۰۰۰
پاسخسلام جوانی 20 ساله هستم مشکل زودانزالی دارم چ روشی را پیشنهاد میکنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۱۲۰۰

تمرین استارت استاپ را از سایت دانلود کنید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخبا سلام مردی هستم 65ساله دو دفعه کرونا گرفتم سه دوز واکسن را زده ام مدت زمان زیادی است که بعد از نهار دوقاشق سرکه سیب در یک لیوان آب مصرف می کنم والان دچار عدم نعوظ هستم آیا راه حلی بکن پیشنهاد می کنید ویا به چه پزشکی باید مراجعه کنم ضمنا دیابت دارم که کنترل شده است با تشکر
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

با توجه به سابقه دیابت بهتر است به پزشک سکس تراپیست مراجعه کنید تا میزان تخریب عروقی در رگ های آلت مشخص شود . مصرف سرکه سیب که شروع کرده اید مفید است ولی درمان کننده شلی آلت نیست .

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۴۰۰
عسل بخوری
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۲۰۰۰
شما دیگه باید کم کم بفکر آخرتت باشی !! ⚰️⚰️🌷🤣
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۵۰۰
پاسخبا سلام مردی هستم 65ساله دو دفعه کرونا گرفتم سه دوز واکسن را زده ام مدت زمان زیادی است که بعد از نهار دوقاشق سرکه سیب در یک لیوان آب مصرف می کنم والان دچار عدم نعوظ هستم آیا راه حلی بکن پیشنهاد می کنید ویا به چه پزشکی باید مراجعه کنم ضمنا دیابت دارم که کنترل شده است با تشکر
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

مراجعین زیادی به کلینیک وجود دارد که بعد از ابتلا به کرونا میل جنسی خود را از دست داده اند. در بعضی موارد بعد از ابتلا به کرونا اختلال نعوظ شدید بوجود می آید . اگر علایم در طی دو ماه شدت پیدا کرد به کلینیک مراجعه کنید. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۵۰۰
پاسخویزارسین مصرف کنید داروخانه ها دارن با قیمت مناسب و سردرد نمیاره
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

بیماران زیادی به کلینیک مراجعه می کنند که به طور خودسرانه داروی ویزارسین برای اختلال نعوظ و ترامادول برای زود انزالی مصرف کرده اند. در ابتدا علایم برطرف می شوند ولی بعد مدتی کاملا ناتوانی جنسی رخ می دهد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۱۰۰
پاسخسلام وعرض ادب حد اقل نحوه مصرف رو عد این همه خوندن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۲۰۰
پاسخباعرض سلام خدمت اقایه دکتر48ساله هستم الان مدت 2سال مشکل نغوذپیداکردم بعضی وقتایدفه میبینی درهفته سه بارمیل به رابطه جنسی پیدامیکنم برعکس موقعی همسرم میل پیدامیکنه نغوظ ندارم مشکل چیه اقایه دکترسگنافیلدمصرف کردم سردردعجیبی میاره ولش کردم راه چاره چیه
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰

سلام

برای درمان اختلال نعوظ اول باید از لحاظ جسمی و روانشناختی بررسی بشید تا علت مشکلتون مشخص بشه تا نوع درمان تشخیص داده بشه.

توصیه میشه برای معاینه و مشاوره به متخصص مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰
مشکل عدم نعوظ دارم لطفا راهنمایی نمایید
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۵۰۰

در مرحله اول باید معاینه بشید تا خون رسانی رگ های آلت بررسی بشه و بعد از لحاظ روانشناختی بررسی بشید .با توجه به علت مشکلتون راه درمانتون هم مشخص میشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۳۰۰
پاسخباسلام پسری 28 ساله هستم که یک ماهی میشود که نعوذالت خود را از دست داده ام و هیچ تغییری در زندگی قبل و الان من اتفاق نیوفتاده به جز اینکه حس میکنم بعد از تزریق دوز سوم واکسن کرونا حدود دوهفته بعد این مشکل من ایجاد شده البته این حدس منم است و نمیدونم تاثیر داره یا نه چون به غیر از این مورد چیزی استفاده نکردم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۴۰۰

سلام

مشکلات جسمی مثل یک سری از بیماری و عوامل روانی میتونه در نعوظ اختلال ایجاد کنه که باید اول  یک جلسه مشاوره  و بعد معاینه بشید تا علت مشکتون تشخیص داده بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۵۰۰
پاسخسلام
من مدت 3 ساله که اختلال نعوظ دارم الان یک ماهه که سرکه سیب رو مصرف می کنم ولی هیچ نتیجه‌ای ندیدم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۶۰۰

سلام

باید حتما از یک متخصص کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۱۰۰
پاسخبا سلام دکتر من سه بار کرونا گرفتم والان قوای جنسی خودم از دست دادم آیا درمانی برای این وجود داره من یه مرد 31ساله هستم اگه کمکم کنید ممنون میشم همسرم هم از این بابت نارحتی روحی گرفته
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

چه مشکلاتی برای شما به وجود آورده ؟ 

 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۸۰۰
پاسخسلام
شوهر من از پارسال تا حالا که کرونا گرفته
میل جنسی خودش را از دست داده از این موضوع خیلی خیلی ناراحت هست
لطفاً بگید چیکار کنه
آیا سرکه سیب راه حل هست برای شوهرم
ممنون از شما
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۸۰۰

سلام

برای درمان قطعی باید به پزشک مراجعه کنند .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰
پاسخممنونم از راهنمایتون دکتر من 13سال ازدواج کردم هنوز یه بار رابطه جنسی کامل انجام ندادم مشکل نعوظ و زود انزلی دارم. حتی مشکل افتاد بین من و همسرم امیداورم با این تحویز کە کردین موفق بشیم
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۲۳۰۰

توصیه میشه برای ریشه یابی مشکلتون حتما از متخصص هم کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۸۰۰
پاسخمتاسفانه آنچه موحب اختلال در نعوظ میشه اولین و مهمترینش استرسهای ناشی از کار و حضور در اجتماع و نگرانی از آینده شغلی می باشد چرا که به شدت بر هورمونهای جنسی تاثیرات منفی می گذارد راه حلش هم ورزش و تفریح و تفرج به اتفاق همسر می باشد
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۴۰۰
پاسخسلام برای درمان ناتوانی نعوذ چه دارویی باید مصرف کرد تشکر
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰

سلام

برای درمان اختلال نعوظ حتما باید به سکستراپ مراجعه کنید تا درمان مناسب شما انجام بشه . 

مصرف دارو حتما باید با تجویز پزشک باشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۷۰۰
درود منم از چندسال پیش آهسته آهسته ضعف نعوظ پیدا کردم و الان دوسال هست(بعد از ابتلا به کرونا که نمی دونم چقدر موثر بوده)شدید شده. در خواب نعوظ دارم ولی وقتی بیدار می شم فوری نعوظم رو از دست می دم. در ابتدا همزمان که به بیماری تیروئید پرکار مبتلا شدم این مشکل شروع شد. هندوانه با مقداری تخم هندوانه(که مقداری شکسته شود و البته افراط نشود) موثر است ولی درمان قطعی نیست.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰
قرص سیلدنافیل 100یک ساعت قبل آز عملیات بخور ببین چقدر سفت میشه تا 2ساعت میتونی عملیات کنی
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰
پاسخسرکه سیب طبعش سرده هیچم برای اختلال نعوذ جواب نمیده،چرته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۲۰۰
سرکه عالی است اما نه در سرد مزاجان اول باید با مداوا طبع اصلاح گردد
یا همراه سرکه مصلح گرم نوشجان شود
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۰۰۰
پاسخمن به دستور پزشکی که انجیو شدم متخصص قلب در بیمارستان خاتم الانبیا هرروز بعداز نهار یک قاشق غذا خوری سرکه سیب در یک لیوان آب حل میکنم میخورم عالیه. کلسترول وتریگلسیرید را عجیب پایین میاورد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۵۰۰
سلام اقای دکتر من 34سالم الان الت خیای دیر باند میشه
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۰

بهتر است برای مشاوره و معاینه به پزشک مراجعه کنید . در سن شما بیشتر علت روانی برای اختلال نعوظ آلت وجود دارد 

محمدمتین
۱۳۹۸/۱۱/۰۴۰۰
پاسخسلام بالاخره سرکه سیب خوبه یا بده من که متوجه نشدم
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۱/۰۵۰۰

با سلام سرکه سیب تاثیر بسیار چشمگیری ندارد اما اگر به اندازه مصرف شود می تواند مفید باشد. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۳۰۰
با توجه به اینکه سرکه سیب دارای طبع سرد میباشد باعث از بین رفتن میل جنسی میشه

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 91

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...