این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

روش های نوین تقویت نعوظ

روش های نوین تقویت نعوظ
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 5 بازدید 37,802

از زمانیکه قرص آبی کوچک (ویاگرا) در دسترس مردان قرار گرفت،صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی بسیار راحت تر شده است.در سالهای اخیر  تعداد افرادی که  اختلال نعوظ دارند به شدت افزایش یافته است. خوشبختانه، تعداد گزینه های درمان و روش های نوین تقویت نعوظ نیز پیشرفت فراوانی کرده است.

از زمانیکه قرص آبی کوچک (ویاگرا) صحبت کردن در مورد مشکلات جنسی را راحت کرده است تعداد افرادی که مبتلا به اختلال نعوظ تشخیص داده شده اند، به شدت افزایش یافته است. خوشبختانه، تعداد گزینه های درمان و روش های نوین درمان اختلال نعوظ نیز پیشرفت فراوانی کرده است.

 

اصولا داروهایی مانند ویاگرا که باعث ایجاد جریان خون در آلت تناسلی می شوند، وقتی ترس یا اضطراب باعث از بین رفتن سفتی نعوظ شود ، چندان کارایی ندارند.  اختلال نعوظ  که توسط اضطراب ایجاد می شود احتمالا ریشه در  تکامل ما دارد. زمانی که یک حیوان وحشی اجداد ما را تعقیب می کرد، مردان باید نعوظ  و سفتی آلت را فراموش می کردند و پا به فرار می گذاشتند.  بهترین راه برای درمان اختلال نعوظ ناشی از اضطراب عملکرد، افسردگی، رابطه ضعیف یا استرس ممکن است با ترکیبی از درمان دارویی ED و مشاوره جنسی، درمان فردی یا زوج درمانی توسط متخصصان سکسولوژی  یا سکس تراپی باشد، باید توجه کنید که مصرف خودسرانه داروها میتواند باعث بروز عوارض جنسی داروها  در شما شود.

 

آزمون اختلال نعوظ مردان

 

هورمون تراپی

 

تبلیغات برای داروهای موثر بر کمبود تستوسترون یا هورمون مردانه، در حال حاضر به وفور دیده میشود اما این داروها میل جنسی را افزایش می دهند و در بهبود عملکرد جنسی نقشی ندارند. بنت می گوید: “هورمون مردانه یک درمان تایید شده برای اختلال نعوظ نیست.” “این ممکن است برای افزایش میل در مردان مبتلا به تستوسترون پایین استفاده شود، اما جریان خون را به آلت تناسلی بهبود نمی بخشد.” یک پزشک می تواند یک آزمایش خون انجام دهد تا کبود تستوسترون در شما را بررسی کند، اما این یک علت نادر ED است. هورمون درمانی توسط تزریق، پچ ها یا ژل هایی که روی پوست اعمال می شود، ممکن است موجب تحریک میل جنسی شود، اما به احتمال زیاد هیچ مشکلی مکانیکی را حل نخواهد کرد. همچنین داروهای تستوسترون نباید توسط مردان مبتلا به سرطان پروستات استفاده شود. عوارض جانبی شامل آکنه، بزرگ شدن پستان، بزرگ شدن پروستات و احتباس مایعات است.

 

داروهای خوراکی

در 14 سال یا بیشتر از زمانی که ویاگرا در سال 1998 معرفی شد، تعداد مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ED) با کل 250 درصد افزایش یافته است. مردان بیشتر و بیشتر متوجه هستند که آنها تنها نیستند و گزینه های زیادی برای درمان دارند. برای مثال، به غیر از قرص هایی مانند ویاگرا، لویترا و سیالیس، درمان های جراحی، درمانی و حتی انجام خودتان وجود دارد که می تواند احساسات دوست داشتنی را به ارمغان بیاورد. Michael Feloney، MD، یک متخصص اورولوژی در مرکز پزشکی نبراسکا در Omaha می گوید: “برخی از درمان های قدیمی تر ED در واقع بیشتر از همیشه استفاده می شود، مخصوصا برای مردان که نمی توانند قرص را مصرف کنند.”

 

 آرژین مکس فورته کمک بسیار زیادی  در نعوظ و حفظ قوای جنسی درآقایان می کند.

 

ایمپلنت های جراحی

 

اگر دچار اختلال عصبی یا آسیب نخاعی هستید ویا سایرروش های نوین تقویت نعوظ برای شما موثر نبوده است، دو نوع ایمپلنت جراحی می تواند راه حل هایی برای ED شما ارائه دهد. Feloney توضیح می دهد: “یک پمپ قابل تعویض می تواند به صورت دستی برای ایجاد نعوظ بوسیله پمپاژ مایع به سیلندر قرار داده شده در داخل آلت تناسلی استفاده شود.” “گزینه دیگر یک پروتز و نرم است که مانند یک لامپ گوزنک عمل می کند تا آلت تناسلی را به سمت مقاربت هدایت کند.” خطرات این درمان های ED عبارتند از عفونت و شکستگی مکانیکی.

 

شاک ویو تراپی از دیگر روش های نوین تقویت آلت

 

ایده استفاده از امواج شوک کم انرژی برای درمان اختلال نعوظ، از مطالعاتی است که نشان می دهد این نوع شوک ها به رگ های خونی قلبی کمک می کند، فرایندی به نام revascularization. درمان ضربه شوک ممکن است روی آلت تناسلی کار کند و نتایجی امیدوار کننده ای وجود دارد. بنت می گوید: “این شبیه به نوع امواج شوک استفاده شده برای شکستن سنگ کلیه است و در بسیاری زمینه های پزشکی دیگر مانند روماتولوژی و درماتولوژی نتایج درمانی موفقی داشته است”

 

مکمل های گیاهی

 

مکمل های گیاهی مانند ginkgo biloba، saw palmetto و yohimbe به عنوان افزایش دهنده های میل جنسی شناخته شده اند و بعضی از مردان وسوسه می شوند تا آنها را برای درمان اختلال نعوظ امتحان کنند. با این حال، بنت هشدار می دهد که هیچ کدام توسط FDA تایید نشده و یا حتی توسط مطالعات قابل اعتماد برای جلوگیری، درمان و یا بهبود اختلال نعوظ به اثبات نرسیده است. علاوه بر این، مکمل ها غیرقابل تنظیم هستند و می توانند عوارض جانبی زیادی داشته باشند و یا باداروهای تجویزی را که قبلا مصرف میکردید، تداخل کنند. با مصرف خود سرانه مکمل برای درمان اختلال نعوظ، بدون صحبت با پزشک خود، سلامتی خود را به خطر نیندازید

 

آینده درمان

 

روش های نوین تقویت نعوظ ودرمان های جدید بعدی برای اختلال نعوظ احتمالا پیشرفت هایی در برخی داروهای ED است که در حال استفاده هستند. Feloney می گوید: “یک شکل قابل حل از لویترا که زیر زبان خود قرار می دهید، در حال تولید است که ممکن است سریعتر از قرصهایی که اکنون داریم عمل کند.” فرم جدیدی از آلپرستادیل ممکن است تولید شود که به جای آنکه تزریق شود، آن را مستقیما بر روی آلت تناسلی مالش کنید. مهارکننده های جدید فسفودی استراز که حتی طولانی الاثر تر هستند و عوارض جانبی کمتری ایجاد می کنند، در حال توسعه هستند.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام
من در حدود 4 ساله که ازدواج کردم . اوایل خیلی آلتم سفت می شد . در حال حاضر دیگه سفتی سابق رو نداره . با شاک ویو میتونم سفتی گذشته رو بدست بیارم ؟ چند جلسه برای تقویت نعوظ لازم هست ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

بله ، با شاک ویو تراپی میشه اختلال نعوظ را درمان کرد .برای درمان اختلال نعوظ باید اول معاینه بشید تا تعداد جلسات مورد نیاز شاک ویو تشخیص داده بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام
برای تقویت نعوظ بهتره چه غذایی بخوریم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

واقعیت این است که غذای خاصی برای نعوظ بهتر وجود ندارد ولی بهترین رژیم غذایی که برای تقویت نعوظ توصیه می شود رژیم غذایی مدیترانه ای است که در سایت می توانید مطلب مورد نظر را بخوانید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
من واقعا ازتون تشکر می کنم , رابطه زناشویی خیلی بهتر شده ,خیلی درمان موثر بود،واقعا روحیه ام بعد بهبودی خیلی بهتر شده .. واقعا داشتم افسردگی می گرفتم . باز هم ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتین

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 12

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...