این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

روش های نوین تقویت نعوظ

روش های نوین تقویت نعوظ
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 32 بازدید 95,470

تقویت نعوظ با روش های جدید به شدت فراگیر شده است ولی  تعداد افرادی که اختلال نعوظ دارند هم به شدت افزایش یافته است. خوشبختانه، هر روز روش های نوین تقویت نعوظ یا  درمان اختلال نعوظ نیز عرضه می شود.

 

 

تقویت نعوظ با روش های جدید به شدت فراگیر شده است ولی  تعداد افرادی که اختلال نعوظ دارند هم زیاد شده است . خوشبختانه، هر روز روش های نوین تقویت نعوظ و  درمان اختلال نعوظ نیز عرضه می شود.

زمانیکه شما در رابطه زناشویی اضطراب دارید، داروهایی مانند ویاگرا که باعث ایجاد جریان خون در آلت  می شوند چندان کارایی ندارند.  اختلال نعوظ  که توسط اضطراب ایجاد می شود احتمالا ریشه در  تکامل ما دارد. زمانی که یک حیوان وحشی اجداد ما را تعقیب می کرد، مردان باید نعوظ  و سفتی آلت را فراموش می کردند و پا به فرار می گذاشتند.  

بهترین راه برای برگشت سفتی آلت  ترکیبی از مشاوره جنسی همراه با استفاده از بهترین قرص های تقویت کننده نعوظ و کمک گرفتن از روش های نوین تقویت نعوظ مانند شاک ویو تراپی است، باید توجه کنید که مصرف خودسرانه داروها میتواند باعث عوارض جسمی خطرناک این داروها  در شما شود.

 

انواع روش های تقویت نعوظ

 

از زمانی که ویاگرا در سال 1998 معرفی شد، تعداد مردان مبتلا به اختلال نعوظ   250 درصد افزایش یافته است. اگر شما اخیرا احساس می کنید که سفت شدن آلت در شما مثل سابق نیست  باید بدانید که گزینه های زیادی برای تقویت نعوظ دارید. تکنولوژی هم به کمک شما آمده و روش های متنوع درمان در اختیار دارید . برای مثال، به غیر از قرص هایی مانند ویاگرا، لویترا و سیالیس، درمان های تقویت عضلات لگن ، استفاده از تکنولوژی شاک ویو و حتی روش هایی که خودتان می توانید با به کار بستن آنها زندگی جنسی خود را لذتبخش تر بکنید. در بین بیماران مراجعه کننده به کلینیک مشاهده می کنیم که برخی از درمان های سنتی شلی آلت  در واقع بیشتر از همیشه استفاده می شود، مخصوصا برای مردانی که نمی توانند قرص تقویت کننده مردان را مصرف کنند. 

 

داروهای خوراکی تقویت نعوظ

 

داروهای گیاهی بسیار متنوعی برای تقویت نعوظ در شما در داروخانه موجود است همچنین داروهای افزایش دهنده گردش خون در آلت مانند تادالافیل ، سیلدینافیل ، آوانافیل، واردنافیل نیز می توانند به شما کمک کنند. ازجمله داروهای گیاهی می توان به داروهای حاوی آرژینین ، کارنیتین ، منیزیوم ، ویتامین دی و قرص های حاوی ویتامین های گروه بی . اگر شما مشکلاتی مانند فشار خون و بیماری های قلبی دارید بهتر است در مصرف این داروها احتیاط لازم را به خرج دهید. هم چنین داروهای مکمل تقویت مردان در بیماران دیابتی باید با نظر پزشک مصرف شوند زیرا بسیاری از مکمل ها موجب افزایش قند خون می شوند.

 

 

 

شاک ویو تراپی از دیگر روش های نوین تقویت آلت

 

ایده استفاده از امواج شاک  یا شاک ویو تراپی  برای تقویت نعوظ ، از مطالعاتی است که نشان می دهد این نوع امواج به رگ های خونی قلبی کمک می کند، فرایندی به نام revascularization. درمان شاک ویو در 76٪ موارد نتایجی امیدوار کننده ای داشته است. امواج شاک ویو آلت  شبیه به  امواج شا ک استفاده شده برای شکستن سنگ کلیه است و در بسیاری زمینه های پزشکی دیگر مانند روماتولوژی و درماتولوژی نتایج درمانی موفقی داشته است

 

مکمل های گیاهی تقویت نعوظ

 

مکمل های گیاهی مانند ginkgo biloba، saw palmetto و yohimbe به عنوان افزایش دهنده های میل جنسی شناخته شده اند و بعضی از مردان وسوسه می شوند تا آنها را برای تقویت نعوظ امتحان کنند. با این حال، باید  هشدار می دهد که هیچ کدام توسط  انجمن داروی آمریکا  تایید نشده و یا حتی توسط مطالعات قابل اعتماد برای بهبود اختلال نعوظ به اثبات نرسیده است. علاوه بر این، مکمل ها غیرقابل تنظیم هستند و می توانند عوارض جانبی زیادی داشته باشند و یا باداروهای تجویزی را که قبلا مصرف میکردید، تداخل کنند. با مصرف خود سرانه مکمل برای درمان اختلال نعوظ، بدون صحبت با پزشک خود، سلامتی خود را به خطر نیندازید

 

تقویت آلت مردان با ویتامین ها

 

خوردن ویتامین ها به تقویت آلت و سفتی نعوظ شما کمک می کند. این ویتامین ها نقش اساسی در قدرت گرفتن آلت تناسلی مرد دارند و با افزایش جریان خون باعث می شوند تا شما بتوانید دخول را به راحتی انجام دهید. ویتامین های موثر در تقویت نعوظ عبارتند از: ویتامین دی ، ویتامین بی 3 ، ویتامین بی 9 ، و ویتامین سی 

ویتامین دی 

کاهش ویتامین دی می تواند باعث اختلال نعوظ شود. این ویتامین با افزایش نور آفتاب زیاد می شود. بنابراین در زمستان ها اگر احساس مل کنید نعوظ شما نیاز به تقویت دارد مربوط به این ویتامین است.

ویتامین بی 3

ویتامین بی 3 یا نیاسین پلاک های چربی را از درون رگ های بدن پاک می کند و موجب می شود خون به راحتی در رگ ها جریان بیاید . در نتیجه خوردن مقادیر کافی ویتامین بی می تواند گردش خون درون آلت را بهتر کند و نعوظ قوی ایجاد کند. 

ویتامین بی 9 

کم بودن ویتامین بی 9 باعث تنگ شدن رگ های آلت می شود . از آنجاییکه بزرگ شدن آلت مردان وابسته به جریان خون ورودی به رگ های آلت است بنابراین با خوردن ویتامین بی 9 می توان نعوظ بهتر داشت . 

ویتامین سی

نقش ویتامین سی در داشتن یک نعوظ قوی چندان موذد مطالعه در مردان قرار نگرفته است ولی مطالعات آزمایشکاهی تایید می کند که مصرف روزانه ویتامین سی در موش ها باعث تقویت نعوظ شده است. 

 

هورمون تراپی در تقویت نعوظ

 

تبلیغات برای داروهای موثر بر کمبود تستوسترون یا هورمون مردانه، در حال حاضر به وفور دیده میشود اما این داروها فقط میل جنسی را افزایش می دهند و درتقویت نعوظ  نقشی ندارند.  باید بدانید که هورمون تستوسترون یک درمان تایید شده برای مشکل شلی آلت نیست. تستوسترون  فقط برای افزایش میل در مردان استفاده می شود و جریان خون را به آلت تناسلی بهبود نمی بخشد..  پزشک می تواند یک آزمایش خون انجام دهد تا کمبود تستوسترون در شما را بررسی کند، کمبود  یک علت نادر اختلال است. هورمون درمانی توسط تزریق، پچ ها یا ژل هایی که روی پوست اعمال می شود، ممکن است موجب تحریک میل جنسی شود، اما به احتمال زیاد هیچ مشکلی مکانیکی را حل نخواهد کرد. همچنین داروهای تستوسترون نباید توسط مردان مبتلا به سرطان پروستات استفاده شود. عوارض جانبی شامل آکنه، بزرگ شدن پستان، بزرگ شدن پروستات و احتباس مایعات است.

 

ایمپلنت های جراحی جایگزین تقویت نعوظ

 

اگر دچار اختلال عصبی یا آسیب نخاعی هستید ویا سایرروش های نوین تقویت نعوظ برای شما موثر نبوده است، دو نوع ایمپلنت جراحی می تواند راه حل هایی برای ناتوانی  شما ارائه دهد.  در ایمپلنت آلت از یک پمپ  در داخل آلت تناسلی برای پمپاژ مایع به سیلندر برای ایجاد نعوظ  استفاده شود. گزینه دیگر یک پروتز  نرم است که مانند یک میله قابل خم شدن  عمل می کند تا آلت تناسلی را به سمت مقاربت هدایت کند.  خطرات این درمان ها عبارت است از عفونت و شکستگی مکانیکی.

 

آینده درمان در تقویت نعوظ

 

روش های نوین تقویت نعوظ ودرمان های جدید بعدی برای اختلال نعوظ احتمالا پیشرفت هایی در برخی داروهای اختلال نعوظ است که در حال استفاده هستند. Feloney می گوید: “یک شکل قابل حل از لویترا که زیر زبان خود قرار می دهید، در حال تولید است که ممکن است سریعتر از قرصهایی که اکنون داریم عمل کند.” فرم جدیدی از آلپروستادیل ممکن است تولید شود که به جای آنکه تزریق شود، آن را مستقیما بر روی آلت تناسلی مالش کنید. مهارکننده های جدید فسفودی استراز که حتی طولانی الاثر تر هستند و عوارض جانبی کمتری ایجاد می کنند، در حال توسعه هستند.

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخمن شنیدم که هندوانه برای تقویت نعوظ مناسب است .این درسته؟
آخه طبع هندونه سرد هست .چطور هندوانه با طبع سرد باعث تقویت نعوظ می شود ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰

بله . هندوانه به علت داشتن اسید آمینه ال سیترولین باعث نعوظ می شود .البته هندوانه برای شهوت  زنان بی تاثیر است.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخبرای افزایش نعوظ چه ویتامینی بخوریم ؟ لطفا ویتامین هایی که باعث افزایش نعوظ میشوند رو معرفی کنید ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

برای افزایش نعوظ ویتامین دی و ویتامین ای بسیار مفید هستند . در کنار این ویتامین ها مواد معدنی مانند روی  و اسید آمینها مانند آرژینین نیز مفید است.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخچه ماده غذایی باعث تقویت نعوظ فوری میشه ؟ یعنی صبح بخوریم و مار و تا عصر بسازه بتونیم قرار بذاریم ؟ یا امروز بخوریم برا فردا برنامه کنیم.
دمت گرم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

غذا ها مانند داروها نیستند که بلافاصله باعث تقویت نعوظ شوند . وتاثیر مصرف غذاهای مفید برای نعوظ در دراز مدت ظاهر می شود . ولی مواد غذایی که سریع نعوظ را بهتر میکنند  هندوانه ,بادام,شکلات تلخ است . 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۹۰۰
پاسخبه کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید اگر در شهرستان شما وجود ندارد به اورولوگ مذاجعه نمایید.
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۸۰۰
پاسخچن سالتونه تا کمکتون کنم
ناشناس
۱۴۰۱/۱۰/۱۷۰۰
پاسخسلام.من عدم نعوظ و شلی آلت دارم.کیفیت اسپرم پایینه.
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
پاسخبرای تقویت نعوظ باید به کدوم دکتر مراجعه کنیم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۵۰۰
پاسخسلام
من شوهرم دچار نعوظ شده باید به چه دکتری مراجعه کنیم بابت درمانش ممنون میشم راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

به کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید . بهتر است هر دو با هم مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۹۰۰
سلام اختلال نعوذ رابه کدام دکترمراجع کنیم
ضمناخلنمم خشکی وسردی واژن داره میل جنسیش کم است
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۳۰۰۰
پاسخمن با ویتامین ای نعوظ قوی دارم ولی بعد چند روز دوباره برمی گردم خونه اول
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۰۱۰۰

ویتامین ای برای تقویت نعوظ بسیار مفید است . البته مصرف بیش از حد ویتامین ای می تواند مشکل افرین باشد . به مدت 6 ماه هر هفته یک قرص 400 میلی گرم مصرف کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر.ما 18ساله ازدواج کردیم از همون اول همسرم دوار زود انزالی بود بعد ها بهتر شد الان چند ماهی هست که متاسفانه نعوظ خوبی نداره و تو زمان خیلی کم هم به اوج میرسن .میشه لطفاً راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰

بهتر است برای تقویت نعوظ اقدام کنند . پزشک بعد از تشخیص احتمالا راه مناسب برای تقویت آلت همسرتان پیشنهاد خواهد داد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخبرای نعوظ قوی سرکه سیب خوبه ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۶۰۰

بله در بعضی از بیماران مصرف سرکه سیب منجر به نعوظ قوی می شود . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخمن 75سالمه و اخیرا آلتم ضعیف شده . بیماری خاصی ندارم فقط قرص ویتامین دی می خورم .شاک ویو برای تقویت آلت من موثر هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

باید معاینه و آزمایش انجام دهید . در صورت تشخیص مشکل در عروق و اعصاب شاک ویو برای تقویت آلت موثر است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخآمپول تقویتی برای نعوظ بهتر چی توصیه می کنید.
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

تجویز دارو بدون دیدن بیمار کار غیر منطقی و غیر علمی است. ولی اصولا آمپول تقویت نعوظ برای تزریق به آلت است و در مراکز تزریق معملی انجام نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۸۰۰
پاسخسلام
من تازه ازدواج کردم و خانمم سفتی واژن دارد. الان بعد از سه ماه نتونستم کاری بکنم . از قرص استفاده کردم نشده . آیا آمپول تقویت نعوظ هم وجود داره ؟ میشه راهنمایی کنید؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

مشکل شما بیشتر مربوط به واژینیسموس همسرتان است و با درمان سفتی عضلات واژن در ایشان احتمالا مشکل شما هم حل خواهد شد. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۸۰۰
پاسخقرص تقویت نعوظ قوی که هم از فوری اثر بکند و هم ضرر نداشته باشه میشه معرفی کنید ؟ لطفا بگید که آیا این قرص رو بدون نسخه میشه تهیه کرد؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

با عرض پوزش . در بخش نظرات قرص و دارو تجویز نمی شود.برای تجویز دارو باید اطلاعات دقیق تری بدهید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام
من در حدود 4 ساله که ازدواج کردم . اوایل خیلی آلتم سفت می شد . در حال حاضر دیگه سفتی سابق رو نداره . با شاک ویو میتونم سفتی گذشته رو بدست بیارم ؟ چند جلسه برای تقویت نعوظ لازم هست ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

بله ، با شاک ویو تراپی میشه اختلال نعوظ را درمان کرد .برای درمان اختلال نعوظ باید اول معاینه بشید تا تعداد جلسات مورد نیاز شاک ویو تشخیص داده بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام
برای تقویت نعوظ بهتره چه غذایی بخوریم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

واقعیت این است که غذای خاصی برای نعوظ بهتر وجود ندارد ولی بهترین رژیم غذایی که برای تقویت نعوظ توصیه می شود رژیم غذایی مدیترانه ای است که در سایت می توانید مطلب مورد نظر را بخوانید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
من واقعا ازتون تشکر می کنم , رابطه زناشویی خیلی بهتر شده ,خیلی درمان موثر بود،واقعا روحیه ام بعد بهبودی خیلی بهتر شده .. واقعا داشتم افسردگی می گرفتم . باز هم ممنون از حوصله و وقتی که گذاشتین

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 32

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...